Sada je: pet maj 17, 2024 11:27 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned maj 10, 2009 11:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4218
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 10, 2009 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Evo da nisam samo dalje budem i ovdje stavio svoje slike.
slika

Mjesto - Nova Gradiška
Ove dalje su danas 10/5/09. Svaki 15 minuta je prošao je avion s time da su išli po istom tragu, napravili su kao 2 kraka. Evo jednog od momaka kako radi u punoj brzini. Koliko dnevno prođe tih chemova neam pojma al samo ujutro vidio sam u sat vremena oko 10 koji idu u različitim smjerovima. Često se križaju i idu po već uhodanim rutama.
slika

Trag od ovog gore pokraj traga od prethodnog.
slika


Krajnji rezultat ova slika ispod, gdje se vidi da oblaci nisu prirodni, nego su to kao magličaste nakupine.
slika

A sad malo usporedbe običnog aviona i chemtraila i njihovog ispusta. Gledano iz dalekozora zaključio bih da su slični po veličini i da od putničkog buka duže traje nakon preleta i jača je.
Ovdje na donjoj slici vidite pokraj velike crte (lijeve) malu crtu kako dolazi normalan avion.
slika

Ovo je taj isti avion iznad glave dok sam slikao.
slika

Prolazak tog aviona koji ide usporedno s chemtrailom. Razlika je očita.
slika



Neznam dal već ima link za ovaj dokumentarac al budem opet stavio za one koji nisu gledali - http://tinyurl.com/qh3e4x
Eto uživajte i gledajte kako nas gospoda tretiraju, kao zlatice u krumpiru!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 10, 2009 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Evo i par fotografija chemtrails iznad Sarajeve. Inače njihova aktivnost je svakodnevna i u svako doba dana i noći. Pošto je BiH inače protektorat tzv. međunarodne zajednice sve, aktivnost chemtraals je daleko slobodnija.

slika
Ovaj tip aviona je najčešći, i pojavljuje se obično predvečer, za sobom ostavlja kao što se vidi gust bijeli trag, koji se polako difuzno širi.
To se dobro vidi i na slijedećoj fotografiji.

slika

Na fotografiji dolje se vidi trag nastao ukrštenim prolaskom dva aviona.
slika
Avioni nakon 15-ak minuta ostavljaju trag na nebu, prikazano na slikama dolje.
slika

slika

slika

A nakon pola sata nebo je skoro pa prekriveno nekakvo, tako da je nazovem izmaglicom .

slika

i

slika

Što je najgore ovi avioni cijeli dan krstare nebom iznad Sarajeva, a da ih velika većina ljudi i ne primjeti. Prošle godine su nakon njihove aktivnosti, Sarajevo često pogađali i olujni vjetrovi, iznenadni pljuskovi i neuobičajena pojava jake grmaljvine.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Ne mogu da verujem koliko nas prase u poslednje vreme!
Bas sam u poslednjih nedelju dana (pogotovo danas ujutro) primetio veliki broj chemtrails tragova po nebu koji se kasnije "sire" - to je deo Vojvodina, slikacu sledeci put.

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 2:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Mozda ima nesto u vezi sa ovim

Nibiru

DOK SE BUDE PRIBLIŽAVAO ZEMLJI IZA SUNCA BIT ĆE VIĐEN KAKO IZVIRE POVIŠE I SA STRANE SUNCA POD KUTEM OD 33 STUPNJA!!

NASA UPRAVO SAD GLEDA NJEGOV DOLAZAK POMOĆU 2 SONDE BLIZANKE IZ PROGRAMA STEREO (Solar TErrestrial RElations Observatory) IZ SVEMIRSKOG CENTRA "Goddard"

NIBIRU ĆE DO SREDINE 2009 ( 5 ILI 6 MJESEC ) BIT VIĐEN NA ISTOKU I NA JUGU ZEMLJE
NA INTERNETU VEĆ IMATE PAR SNIMKI IZ RUSIJE...........

NADALJE DO 2011 GODNE SVI STANOVNICI ZEMLJE ĆE GA MOĆI VIDJETI GOLIM OKOM, DOK ĆE 2012 (TOČNIJE PRED KRAJ TE ISTE GODINE) PROĆI NEPOSREDNO BLIZU ZEMLJE ŠTO ĆE UZROKOVATI NEVIĐENO NEVRIJEME NA ZEMLJI (POPLAVE, POTRESE ITD....)

NASA JE PREMA IZVJEŠĆU KOJE SAM DOBIO NEKI DAN UDVOSTRUČILA MJEŠAVINU u tzv. chemtrailsima u sklopu programa zaprašivanja pod nazivom «Cloverleaf» odnosno «Štit» u slobodnom prijevodu.

Prva i osnovna razlike je u tome što ti tragovi ne nestaju. Nakon polaganja ti tragovi se počnu širiti i međusobno povezivati sve dok ne formiraju ciruse (visoki površinski tanki oblaci) odnosno neku vrstu izmaglice koja onda lagano pada prema zemlji

NADALJE NASA-in JE PLAN DO 2011 TOTALNO ONEČISTITI NAŠE NEBO DA SE NEBI NIŠTA VIDILO...


NE OSTAJE NA NIŠTA DRUGO NEGO ČEKATI............ JER NEMOŽEMO SAMI NIKAKO UTJECATI DA BI NEŠTO OVAKVO SPRIJEČILI

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Nibiru ne postoji !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 7:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Hanter je napisao/la:
Nibiru ne postoji !!!

To i ja mislim
Mi smo samo pijuni koji nevide ništa i sve nam mogu ugraditi u glavu... s obzirom na tehnologiju kakvu posjeduju.... sve je moguce....
A je*iga šta ces, sjediš i plačeš :)

mada me ova snimka zainteresirala...
Kod:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message787232/pg1


I još jedna stvar koja me zanima, rano ujutro oko 5 sati na jugo-istoku i 30° se može vidjeti neki jako blještavi objekt... vidi se cak i kada se niti jedna druga zvijezda ne vidi...Ko zna astronomiju neka potvrdi šta je to... Neznam dali je to Venera il šta?


Zadnja izmjena: Marduk; pon maj 11, 2009 7:54 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 11:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Hanter
Citat:
Nibiru ne postoji !!!


Da si rekao 50% Nibiru ne postoji pa da ti poverujem. Po meni 50% ne postoji ni Kasiopejci, 2012 takodje ne postoji :mrgreen: , ufo postoje 50% od toga su 75% "made in usa" i ovaj forum postoji jedno 95%, ostalo je iluzija :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
glock je napisao/la:
Hanter
Citat:
Nibiru ne postoji !!!


Da si rekao 50% Nibiru ne postoji pa da ti poverujem. Po meni 50% ne postoji ni Kasiopejci, 2012 takodje ne postoji :mrgreen: , ufo postoje 50% od toga su 75% "made in usa" i ovaj forum postoji jedno 95%, ostalo je iluzija :)


Ma dobro, sve je moguće...ko će to sve znati sa sigurnošću.sve su to samo pretpostavke.a za ufo sam siguran 100 % da postoje iako nemam dokaze za to :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 12, 2009 8:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
http://www.youtube.com/watch?v=UdtLTyNOB0A

Odlični sažetak u 8min o chemtrailovima.
PS:evo drugi dan ujutro nebo potpuno čisto, skužio sam da zaprašivanje kreće u 10h ujutro.

Što se tiče nibirua čisto sumnjam u to da on postoji i ako postoji i bude prošao pokraj zemlje neće imati neke velike posljedice. Chemovi se vide svaki dan, šprica se po cijelom svijetu i svi šute o tome i upravo je u tome ključ. Koliko sam tražio po netu objašnjenja su da pokušavaju pokrpati ozonske rupe i da smanje efekt staklenika. Pa i da jest tako zašto se to ne kaže javno na vijestima. Očito je ovo globalnih razmjera jer kak to da lete kad hoće i u kojem smjeru nad bilo kojom zemljom? Tko je izdao te dozvole za prelete? Dal oni u kontrolama leta znaju za ove druge avione osim civilnih? Ako da kako ih klasificiraju? Po meni gospoda "na vrhu" znaju sve i upravo je to međunarodni dogovor političar - spasi svoje dupe a ostale ko jebe. Jer ima toliko foruma i filmića o tome kao i o NLOima, samo što je ovo svima vidljivo i događa se nama pred nosom.
Planet je toliko savršen sustav kao i ova naša tijela koje je netko dizajnirao i stvorio i sad se netko našao pametan ajmo malo špricat pa da nam bude hladnije. Ozonski omotač nije biljka koja se tretira pesticidima.
Da mogu letit ko superman malo bih odletio do ovi gore u avionu da vidim šta oni to raspipaju, samo otvorim kabinu i gospodo pijte da vas vidim :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 12, 2009 1:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Mikes u pravu si, i ja sam bas primetio da pocinju da "prskaju" oko 10ujutro ovde u Vojvodini...

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 12, 2009 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Marduk je napisao/la:
Hanter je napisao/la:
Nibiru ne postoji !!!

To i ja mislim
Mi smo samo pijuni koji nevide ništa i sve nam mogu ugraditi u glavu... s obzirom na tehnologiju kakvu posjeduju.... sve je moguce....
A je*iga šta ces, sjediš i plačeš :)

mada me ova snimka zainteresirala...
Kod:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message787232/pg1


I još jedna stvar koja me zanima, rano ujutro oko 5 sati na jugo-istoku i 30° se može vidjeti neki jako blještavi objekt... vidi se cak i kada se niti jedna druga zvijezda ne vidi...Ko zna astronomiju neka potvrdi šta je to... Neznam dali je to Venera il šta?

To bi vrlo lako mogao biti jupiter

pozdrav

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 13, 2009 11:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Evo jos jedan klip iz Italije - http://www.youtube.com/watch?v=hrrf1b4nk90

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 13, 2009 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
UrosZlo je napisao/la:
Evo jos jedan klip iz Italije - http://www.youtube.com/watch?v=hrrf1b4nk90


Ja sam svojedobno slikajući sunce imao dosta "efekata" koji su ličili na NEŠTO. Poslije saznao/shvatio da su to neki efekti što pravi objektiv.
Da li je u ovim videima TO isključeno?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 14, 2009 5:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
Znanstvena istraživanja su pokazala da osim ugljičnog dioksida u zraku koji udišu stanovnici velikih španjolskih gradova ima i raznoraznih opijata, osobito kokaina.

cijeli 'chlanak': http://www.net.hr/webcafe/page/2009/05/14/0424006.html?from=naslovnica


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: nebo iznad Zrenjanina (15. i 16. maj)
PostPostano: pet maj 15, 2009 11:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 13, 2009 8:52 pm
Postovi: 2
slika
slika
slika
slika slika
slika
slika

Interesuje me jel mozda ovo chamtrails??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 1:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Ako se trag aviona zadrzava duzi period i pocne se siriti nebom onda jeste a po ovim slikama je definitivno, osim ako ne prase komarce :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 8:35 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
fotkano danas u 17 55 iznad trga u Zgb...
slikaslika
slika

...pa onda 10 min. kasnije isto iznad trga...
slikaslika
slika
slika

...i još 20 min. kasnije, samo sad na busnoj stanici kod gl.kolodvora...
slikaslika
slika

Možda su i obični tragovi, a možda su u šumi...uglavnom...


...inače...danas je dobar dio prijepodneva bio totalni đumbus na trgu (ili kak bi to jedan moj dobar prijatelj bosanac rek'o FERTUTLA :D)

bio je nečiji predizborni skup sa jedne strane bana, a sa druge pobunjena studentarija i ljudi koji su im došli izrazit podršku...pa su ih možda i prije "zaprašivali" samo kaj sam šljakao pa nisam stig'o zagledavati u nebo...


Zadnja izmjena: vjetar; ned maj 17, 2009 7:25 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Vjetar dobre slike chamtrailsa! =D> :wink:

_________________
^_^


Zadnja izmjena: UrosZlo; ned maj 17, 2009 9:57 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 11:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Danas je i iznad Prijedora bilo veselo. Nazalost nisam imao aparat pri ruci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz