Sada je: pet maj 03, 2024 4:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Ljudi, ljudi! Spektrometar treba složit! Ili bar pokušat složit! Usmjerit prema tragu i vidjet koje su linije dominantne. Svaka kemijska supstanca upija i/ili emitira određeni dio spektra, a znajući to da se ustanovit o čemu je riječ.

Sve što ovdje piše je ili istina ili nije. Ali nitko, ama baš nitko od vas ovdje nema blage veze koji to K je! Nemam ni ja! Vrijeme je da saznamo, zar ne?

Napraviti uređaj kojime ćemo bar probati ustanoviti istinitost tvrdnji.

Ili je istina ono čega Vas je strah? Pa ćemo nastaviti nagađati u režijskom tonu... do kraja vremena…

neki linkovi...
http://www.cs.cmu.edu/~zhuxj/astro/html/spectrometer.html
http://orbitingfrog.com/blog/2008/07/02/make-your-own-spectrometer/
http://www.inpharmix.com/jps/CD_spectro.html
malo više advanced...
http://www.freewebs.com/revans_01420/lunarspectrograph.htm

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Hvala ti na ovoj odlicnoj ideji endinione ,probat cu sloziti ovaj jednostavni spektrometar kad nadem vremena.

Tako bi se mogla utvrditi razlika izmedu obicnih tragova i chemtrailova,te pretpostaviti ima li razloga za zabrinutost (a vjerujem da ima),pa se moze prijeci na sljedecu tocku izradu orgonskog topa.

:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
FearLess je napisao/la:
Danas sam pratio jedan avion iznad Prijedora sa dvogledom.
Kad sam ga prvi put uocio primjetio sam da ispusta blagi dim iza sebe koji nestaje jako brzo ali cim je bio na pola neba iznad Prijedora pocinje da izlazi jako deblji dim koji ne nestaje i polako se siri.

Nije letio ni iz pravca Banja Luke niti iz pravca Zagreba tako da leti neko duze vrijeme, zasto se bas iznad Prijedora na vedrom nebu ovo pocelo dogadjati.


Nekad davno su uvijek bile jedna-dvije linije na nebu iznad prijedora, pretezno sa sjeverozapada, prema jugoistoku, ili pak sa jugozapada prema sjeveroistoku. Sjecam se da su se negdje iznad prijedora znali tragovi ukrstati.

ps. gdje u PD zivis?

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 5:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
SuperFrog je napisao/la:
Nekad davno su uvijek bile jedna-dvije linije na nebu iznad prijedora, pretezno sa sjeverozapada, prema jugoistoku, ili pak sa jugozapada prema sjeveroistoku. Sjecam se da su se negdje iznad prijedora znali tragovi ukrstati.

ps. gdje u PD zivis?


Zivim u Donoj Puharskoj odmah do magistrale za Bosanski Novi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 04, 2009 12:06 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Najbolji dokumantarac o chemtrailsima ( a i o svemu ostalom, sve je to povezano... kako se i čini ):

Chemtrail film - Don't Talk About the Weather

Torrent:
http://isohunt.com/torrent_details/9201 ... ab=summary

Video DVD, oko 4 GB! Engleski jezik.

slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 04, 2009 6:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Jack hvala za share 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 8:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Na modrom nebu iznad Zagreba, jutros, raspištoljiše se
slika

ovo je iz auta slika, malo mi je šoferšajbna prljava, nije sve od zaprašivanja musavo
slika

dobar mi je isprekidani trag, od neki dan, koji avioni ispuštaju kad im motor šteka, valjda, to je normalno za avione jelda
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
atekut je napisao/la:
Na modrom nebu iznad Zagreba

ja ih vidim svaki dan...ujutro i predvečer.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 9:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika

Chemtrail film - Don't Talk About the Weather

Evo, stavio sam i direktan download:

http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... nfo&id=272

Skinuti ( kontejner ) link otvarate u Jdownloaderu ili Cryptloadu... klasika.

Zanimljivost u filmu je i ta što se povezuju chemtrailsi sa reptilskom genetikom... hehe... zanimljivo... naravno, i snimatelj opisuje kako u njegovoj mladosti kad je bio još dijete - da nije bilo toga... baš kao što je i tu spomenuto nekoliko postova iznad...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Danas su prskali kao konji! U Novom Sadu i okolini, i to su se ukrstali, kockice sve napravili jezivo! Steta sto mi je kamera pokavarena, bas sam hteo da slikam, jbg :evil:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Zastrašujuce... :shock: :shock: :shock:
slika

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 07, 2009 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
en1di0n je napisao/la:
Zastrašujuce... :shock: :shock: :shock:
slika


M'da haha :lol: :lol: :lol:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 07, 2009 1:11 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
UrosZlo je napisao/la:
en1di0n je napisao/la:
Zastrašujuce... :shock: :shock: :shock:
slika


M'da haha :lol: :lol: :lol:


Kako dobra fotka...Roda leti preko krova deca nova...PPPPPoletarac...
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mlazna roda biće djece...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Jack987 je napisao/la:
Najbolji dokumantarac o chemtrailsima ( a i o svemu ostalom, sve je to povezano... kako se i čini ):

Chemtrail film - Don't Talk About the Weather

Torrent:
http://isohunt.com/torrent_details/9201 ... ab=summary

Video DVD, oko 4 GB! Engleski jezik.

slika

:mrgreen: :wink:


Jedino što mogu reći je. PREEEESTRAŠNO!!!!! Prva reakcija je strah, a druga "I wanna fight!" Ali znam da je to ono što oni žele pošto nemam objekt 'to fight with', a time ulazim u tjeskobu, strah again.

So what to do? Meditate? I oslobodit se samog sebe?

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri jun 17, 2009 11:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Da nema chemtrails-a ovde bi ovih dana baš bilo :love3: :toothy2: :love3:
:notworthy: Hvala ni na čemu :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet jun 18, 2009 3:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Nesto mi je palo na pamet neki dan kad sam pretrazivao stvari u vezi sa SpaceShip One-om, koji je odnijeo Ansari X 10 mil. dollara nagradu. Sjetio sam se da je SSO takodje ostavljao tragove kao sto se vidi na slici...

slika

Da bi konspiracija se odrzala, znaci li to da je i ovaj projekat dio konspiracije?? :)

Vise o SSO mozete procitati ovdje.

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub jun 20, 2009 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Hoce li ovako nesto biti dovoljno, da ljudi konacno pogledaju u nebo, iznad svojih sopstvenih glava, i da se zapitaju: STA NAM TO RADE?????

http://www.youtube.com/watch?v=Cg2MJ1Et ... r_embedded

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned jun 21, 2009 6:55 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
sigma je napisao/la:
Hoce li ovako nesto biti dovoljno, da ljudi konacno pogledaju u nebo, iznad svojih sopstvenih glava, i da se zapitaju: STA NAM TO RADE?????



Mislim da zajedno s kemtrejlsima ide i neka vrsta kontrole uma ljudi, vjerovatno uz pomoć ELF talasa?! U par navrata sam nekim ljudima pokušao usmjeriti pažnju na događanja iznad glave kad su ovi gore radili punom parom, međutim, primjetio sam kod njih "eratično ponašanje" u takvim situacijama.

U svom pokušavanju da negiraju ili racionalizuju na prihvatljiv način zbivanja ispred vlastitog nosa postajali su i nervozni kao da su bar podsvjesno znali da pričaju gluposti.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned jun 21, 2009 9:05 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Mislim da zajedno s kemtrejlsima ide i neka vrsta kontrole uma ljudi, vjerovatno uz pomoć ELF talasa?! U par navrata sam nekim ljudima pokušao usmjeriti pažnju na događanja iznad glave kad su ovi gore radili punom parom, međutim, primjetio sam kod njih "eratično ponašanje" u takvim situacijama.

U svom pokušavanju da negiraju ili racionalizuju na prihvatljiv način zbivanja ispred vlastitog nosa postajali su i nervozni kao da su bar podsvjesno znali da pričaju gluposti.


Ovo je i prema mom iskustvu sasvim tačno.

Taj bih fenomen najradije opisala kao (nametnutu ili instaliranu) funkciju „svrstaj pod ostalo“. Funkciju našeg uma da napravi brzu procenu bitnosti/ upotrebljivosti informacija i one „nebitne“ gurne u recycle bin bez slanja do velikog mozga na potpunu obradu. Ova funkcija postoji da bi se oslobodio radni prostor, međutim, izuzetno je zanimljivo da pored istinski nebitnih informacija ova linija prati tačno određene informacije koje se - gle čuda - "svrstavaju pod ostalo". Pravila sam blic-testove u okolini. :wink:

No, kada smo kod ove teme, ovaj put u vezi sa tim kemtrejsima, jedno lično iskustvo sa gorchilovim topom.

gorchilo je pre oko godinu i po dana ispričao kako je postavio orgonski top, izvestio o njegovom blagotvornom dejstvu na stanje našeg neba i ponudio da napravi top za svakoga ko je zainteresovan da ga udomi uz pokrivanje troškova nabavke materijala (zaista minimalno), a ne mora ni to.

Budući da se to poklapalo sa mojim opažanjem stanja na nebu, koje je od potpune prekrivenosti izukrštanim linijama došlo do toga da se pojave pravi pravcati oblaci,
slika

i pošto ja generalno poštujem praktične akcije, odmah sam u čvrstoj nameri da podržim akciju odgovorila da ću mu se javiti na pm „čim se izvučem iz gužve“ i dogovoriti oko topa.

I to potpuno ZABORAVILA.
Potpuno.


Onda je posle par meseci tema ponovo došla na red, pa sam se setila kako da sam isplanirala da se javim, tako i da sam to zaboravila. (da skratim priču, koja je sama po sebi zanimljiva :wink: ).

Onda sam tako razmatrala situaciju i najzad odlučila da pošaljem gorchilu pm i preuzmem top. E, onda su počeli da se ređaju svi mogući razlozi protiv – i to na jedan blago kompulzivan način - koji bi čoveku uopšte mogli pasti na pamet i koji me u normalnim situacijama ni najmanje ne interesuju. #-o
Doooobro, to smo već apsolvirali. 8)

A ako nekome ovo deluje kao „teorija zavere“, dobra naučna fantastika, preveliko pridavanje značaja negativnim aspektima naše stvarnosti :wink: , može da razmisli o sledećem: da ova tema ima brat bratu 48 strana. Na njoj su slike kemsa, podaci o hemijskim otrovima, mreži, i svemu ostalom. To je već ogroman korak unapred, jer ih većina uopšte ne percipira.

Neko kaže, ok, to je potpuno tačno, a uz to sam napravio nešto što mislim da definitivno pomaže. I na drugim delovima zemljine kugle postoje iskustva da pomaže.

Moje iskustvo je takođe da zaista pomaže.

Nije potreban nikakav poseban trud oko toga da se uverimo da li pomaže: preuzmemo top i smestimo ga na neko zgodno mesto. Nema ničeg štetnog, ničeg opasnog, nikakvog utroška energije, gubitka vremena. Međutim, koliko ja znam, taj top su postavili ras, jedan dečko iz Hrvatske, jedna žena iz Makedonije, ja na jedvite jade :?

galaksija je napravio svoj top i ... koliko ja znam
... to je to.

Možda će se pokazati da nema efekta, ali je napor minoran.
Tako, hoću jednostavno da kažem da postoji ogromna disproporcija između:

- uviđanja jedne pojave i veoma štetnih efekata koje ona nosi sa sobom,
- lakoće da se primeni neko moguće rešenje,
- minorne rasprostranjenosti tog mogućeg a izuzetno lakog rešenja.


To je takođe tema za razmišljanje.
slika

E, sad, moja iskustva sa topom.
Dobro, on tamo prosto stoji. Zaprašivanje traje, ima kemsa, ali se zadržavaju znatno kraće nego pre oko dve godine, nema one potpune mrežne „prekrivenosti“ i ima pravih oblaka.

Imam još nekih opažanja, koja se odnose na bujanje vegetacije i harmonizaciju odnosa između pripadnika moje najbliže i bliske okoline, no, zaista ne znam da li to mogu da povežem sa topom i radije ne bih širila dezinformacije.

U donjem delu se nalaze neki kristali i tu bi me recimo zanimalo da li oni imaju neki vek trajanja i da li ih je potrebno „puniti“, „menjati“ ili nešto slično.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned jun 21, 2009 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon apr 14, 2008 2:26 pm
Postovi: 59
I ja sam planirala da napravim orgonski top - i zaboravila 8)
Hvala na podsecanju :wink:

Sto se kristala tice, oni se jednostavno energetski ciste pod mlazom mlake vode, a pune se na suncu nekoliko sati dnevno. Taj proces ciscenja i punjenja je dovoljno raditi jednom u mesec dana.
Nije ih potrebno menjati, jer se ciscenjem i punjenjem dovode u svoje prvobitno energetsko stanje.

Nesto vise o kristalima http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=96


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz