Sada je: pet mar 29, 2024 9:16 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet jun 11, 2010 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Da li se i vama cini da se ta pojava pojacala/pojavila ulaskom HR u NATO ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub jun 12, 2010 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
dodo je napisao/la:
Da li se i vama cini da se ta pojava pojacala/pojavila ulaskom HR u NATO ???


Ma ne čini nam se. Znamo!
I počelo je ne ulaskom u nato, nego već pristupanjem HR u Partnerstvo za mir.
Počelo je tamo gore u Kvarnerskom zaljevu, osobito oko grada Rijeke.
Sve ti je na internetu.

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub jun 12, 2010 2:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4201
Predložio bih da se malo pregledaju prethodni postovi na ovoj temi, prije nego što se nešto pošalje, tako da se ne vrtimo u krug. (Npr. Marduk ponovo postavlja isti dokument koji je objavljen na prethodnoj stranici ove teme 2. juna, a veže ga sa url-om koji potiče iz članka koji je objavljen 10. juna na hrsvijet.net iz kojeg se jasno vidi da je preuzet je odavdje.)


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned jun 13, 2010 6:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
galaksija je napisao/la:
Predložio bih da se malo pregledaju prethodni postovi na ovoj temi, prije nego što se nešto pošalje, tako da se ne vrtimo u krug. (Npr. Marduk ponovo postavlja isti dokument koji je objavljen na prethodnoj stranici ove teme 2. juna, a veže ga sa url-om koji potiče iz članka koji je objavljen 10. juna na hrsvijet.net iz kojeg se jasno vidi da je preuzet je odavdje.)


A vrit #-o
Sorry ljudi :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: čet jul 01, 2010 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
snimka iz WW2 gdje se vide tragovi na nebu (chemtrailsi)


_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 05, 2010 7:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Pozdrav ljudi,

evo nakon intezivnog praćenja neba iznad Splita/CRO tijeom protekla 2-3 mjeseca, uspio sam analizirati sve svoje fotografije, kompilirati best-off i napisati neke moje zakljucke, pa vas pozivam da 'bacite oko':

http://www.mandrilo.com/index.php/chemtrails-iv-analiza

Ukratko receno:

- preko 90% prasenja obavljaju avioni s oznakama civilnih putničkih kompanija (British Airways, Alitalia).
- imam dokaz da je dio ovih aviona falsifikat, odnosno da imaju boje i oznake civilnih kompanija, ali oni to NISU. Naime, nabavio sam AirNav radar i uočio avion s krivim call-signom kako praši na 20000 stopa što je dosta nisko. Call sign je krivi jer je upisan kao MD-82, a bio je Airbus
- napokon sam odgonetnio misteriju aviona koji idu bez traga: nakon pažljivog pregleda slika uočio sam jedva vidljivi trag iz repa aviona, iz tzv APU jedinice.

Vidi: http://www.mandrilo.com/index.php/chemtrails-ii-tko-nas-prasi#apu_trail


Sto ce tice AirNav RadarBoxa, to je uredjaj za dekodiranje transponder signala komercijalnih aviona. Nabavio sam ga, ali zasada ga koristim samo povremeno. Planiram sastaviti malo bolju antenu pa ga pustiti u pogon 24 sata. Domet je inace nevjerovatan, hvata sve do Napulja, ali nazalost slabo hvata prema sjeveru jer su mi brda iza ledja.

Evo ovako izgleda radarska slika iznad Splita 03/07:
http://www.mandrilo.com/images/istina/frm_example/airnav_radar.jpg
slika

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 05, 2010 10:04 pm 
mandrilo2 najmanje što mogu reći je da je ovo za svaku pohvalu i vjerujem da će materijali koje si objavio ipak prije ili poslije podignuti barem malo prašine i na tlu. U međuvremenu nadam se i da će mnogi naći za shodno iskoristiti tvoje site kao odličnu polazišnu točku za preporuku svima onima koji su se počeli češkati iza uha s pitanjem što se to gore događa.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto jul 06, 2010 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
mandrilo2 je napisao/la:
Pozdrav ljudi,

evo nakon intezivnog praćenja neba iznad Splita/CRO tijeom protekla 2-3 mjeseca, uspio sam analizirati sve svoje fotografije, kompilirati best-off i napisati neke moje zakljucke, pa vas pozivam da 'bacite oko':

http://www.mandrilo.com/index.php/chemtrails-iv-analiza

Ukratko receno:

- preko 90% prasenja obavljaju avioni s oznakama civilnih putničkih kompanija (British Airways, Alitalia).
- imam dokaz da je dio ovih aviona falsifikat, odnosno da imaju boje i oznake civilnih kompanija, ali oni to NISU. Naime, nabavio sam AirNav radar i uočio avion s krivim call-signom kako praši na 20000 stopa što je dosta nisko. Call sign je krivi jer je upisan kao MD-82, a bio je Airbus
- napokon sam odgonetnio misteriju aviona koji idu bez traga: nakon pažljivog pregleda slika uočio sam jedva vidljivi trag iz repa aviona, iz tzv APU jedinice.

Vidi: http://www.mandrilo.com/index.php/chemtrails-ii-tko-nas-prasi#apu_trail


Sto ce tice AirNav RadarBoxa, to je uredjaj za dekodiranje transponder signala komercijalnih aviona. Nabavio sam ga, ali zasada ga koristim samo povremeno. Planiram sastaviti malo bolju antenu pa ga pustiti u pogon 24 sata. Domet je inace nevjerovatan, hvata sve do Napulja, ali nazalost slabo hvata prema sjeveru jer su mi brda iza ledja.

Evo ovako izgleda radarska slika iznad Splita 03/07:
http://www.mandrilo.com/images/istina/frm_example/airnav_radar.jpg
slika

mandrilo,svaka chast :thumbup: =D>
e ovo se zove chiniti neshto
samo nastavi tako :thumbup: =D>
odradio si veliki pos'o i usput zachepio gubice seronjama koji ne vide dalje od nosa i samo spamaju dizuci buku i skrecuci paznju na trivijalnosti :twisted:

raduje me shto sve vishe ljudi pochinje da gleda dalje od vlastitog nosa,i da se pita,shto je vrlo bitno
idemo dalje do chistog neba i pozdrav dragom Splitu :occasion5: :love3: :love5:


btw,one spirale su izgleda globalni fenomen,na jednom od izleta u planine proshlog meseca,sam 'sluchajno' uslikao jednu,ako uspem da je nadjem u gomili od par hiljada slika,stavicu je ovde da uvecamo kolekciju spirala

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto jul 06, 2010 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Fenomenalno mandrilo2 :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Možda možeš vidjeti kako se ti avioni kreću, i kuda idu, gdje se pune, kakve su im rute i takve stvari...

mandrilo2 je napisao/la:
- napokon sam odgonetnio misteriju aviona koji idu bez traga: nakon pažljivog pregleda slika uočio sam jedva vidljivi trag iz repa aviona, iz tzv APU jedinice.

Nikad cuo za to :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri jul 07, 2010 3:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
nat je napisao/la:

btw,one spirale su izgleda globalni fenomen,na jednom od izleta u planine proshlog meseca,sam 'sluchajno' uslikao jednu,ako uspem da je nadjem u gomili od par hiljada slika,stavicu je ovde da uvecamo kolekciju spirala

:love3:


jedva čekam to vidit!

:occasion5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri jul 07, 2010 1:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
A što su vrijedni ovih nekoliko dana poviše Splita i Kaštela......... :twisted:


Attachment/i:
DSC03800.jpg
DSC03800.jpg [ 79.07 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
DSC03799.jpg
DSC03799.jpg [ 71.36 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
DSC03798.jpg
DSC03798.jpg [ 90.73 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri jul 07, 2010 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
i još malo..........


Attachment/i:
DSC03803.jpg
DSC03803.jpg [ 96.56 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
DSC03802.jpg
DSC03802.jpg [ 80.44 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
DSC03801.jpg
DSC03801.jpg [ 84.68 KiB | Pogledano 3555 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet jul 09, 2010 12:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Hvala puno mandrilo! Zaista izvanredan i studiozan rad, sve pohvale! =D> =D> =D>


3PO je napisao/la:
A što su vrijedni ovih nekoliko dana poviše Splita i Kaštela.........

3PO, hvala na vrlo dobrim slikama! :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet jul 09, 2010 2:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
evo,nadjeno :D
spiralni pozdrav sa arMakedona

27.05.2010g. 12.23h ShTIP
slika

slika

slika

zanimljivo i ovo ukrshtanje kemova u jednoj .
slika



fotke sam prilichno smanjio da ne opterecujem stranu,al' koga zanima poslacu u original rez.,oko 1.7MB po slici

PoZdrav
:occasion5:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet jul 09, 2010 12:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 16, 2009 6:37 pm
Postovi: 104
@ Nat

a da nisi slucajno primjetio kako je taj spiralni trag nastao?

ja zamisljam nekog pijanog padobranca koji je padajuci ostavio za sobom trag.... :toothy2:

a mozda je i mujo uzeo pogresan (UN) ruksak iz aviona :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet jul 09, 2010 7:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
zanimaju me 2 stvari,dal je netko od forumasa,pilot,kontrolor leta,ili neki drugi zaposlenik u nekoj avio kompaniji,zapravo,tehnicar bi najbolje dosao za ovo objasnjenje,sto ima takva osoba rec o chemitrailsima, imaju li takve osobe opce doticaj s tim, jesu li primjetili nesto sumnjivo? drugo,i ne manje bitno pitanje,nikad nisam obracao pozornost nit razmisljao o tome,ali,dal Croatia Airlinesovi avioni takodjer ispustaju chemitrailse...?

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned jul 11, 2010 7:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Ola ekipa,

1. Prvo, fala na podrsci, iako sam se pomalo zasitio intezivnog slikanja i pracenja prasinara jer mi se cini da sam naisao na zid i da je ovo maksimalno moguce uciniti s fotoaparatom. Glavni cilj mi je bio pronaći odgovoro na pitanje TKO to praši, nazalost slikao sam gomilu civilnih aviona od kojih velika vecina prasi u to nema sumnje, ali uvijek postoji mogucnost da je to falši avion, obojan da slici na civilni, tako da nikad nisi načisto, ali tako je svim operacijama koje smišljaju i provode 'Direktori Zemlje', glavni cilj im je pomutnja i dezinformiranje. Jedina korist koju vidim u svemu ovome je širenje informacije, da netko tko vidi da se nesto cudno događa, a ne zna u cemu je stvar da eventualno vidi pravu sliku stvari.

2. Sto se tice ove spirale na slici, to je obican horizontalni chemtrail kojega je vitar malo 'obrnio', samo se zbog perspektive cini okomit. Ne vidim nista neobicno tu.

3. Pitanje: da li Croatia Airlines sudjeljuju u prašenju. Odgovor: ne znam, ali vrlo je zanimljivo kako su radnici brzo 'natjerali' upravu na nove ustupke prije neki dan, koliko cujem strajk je prekinut vrlo brzo. Da ovo nije izolirani slucaj, dokaz je i strajk AliTalia osoblja 2008.g., kada je zbog problema, ta firma skoro bankrotirala i trebalo je otpustiti osoblje, normalno, nitko nije dobio otkaz. E sada, ja mislim da je vrlo moguce da da osoblje ucjenjuje necim upravu ili uprava ne moze priustiti da otpustene i nezadovoljne stujardese, piloti i mehaniceri prodaju neke svoje price novinama kad vise nisu vezani ugovorim.

Vise o strajku Alitalia: http://www.tankerenemy.com/2008/09/malitalia-colpisce-ancora.html

Inace ovim putem pozivam vas s kamericama da slikate nebo iznad glave kad vidite tragove i da to postate na sto vise mjesta i to bi bio jedan dobar nacin na sirenje 'spoznaje' o ovoj kriminalnoj aktivnosti.

Postajte slike:
1. ovdje na forum
2. na forum http://cro-chemtrails.info/forum/default.asp
3. posaljite meni na mandrilo@mandrilo.com ili ako mislite ozbiljnije slikati dam vam upload ftp acc. pa da ja objavim na svoj site.
4. isto tako uclanite se na ove sajtove tipa http://fotozine.org/ ili slicne pa tamo pucajte fotke. Ovi tamo slikaju galebe, zenske, pa valjda i mi mozemo nebo i chemtrailove.


Eto to je to od mene. Dok ovo pisem na radaru vidim 5 aviona unutar 30NM kako se zafrkavaju nad Splitom i bacaju govna na nas, dok vecina ovaca gleda finale nogometa.


Inace svatko tko zeli saznati vise o chemtrials.ima (ne znam jeli vec postano, ali neka jos jednom), neka ide na http://www.tankerenemy.com/ (s desne strane, dole, ima 'Translate this page' ) i na youtube: http://www.youtube.com/user/tankerenemy
Faca se zove Rosario, zivi u San Remu, i stvarno je ulozio masu truda, novaca i vremena kako bi DOKAZAO da nas prase. Ovo uz Clifa Carnicoma, najjaci 'chemtrail borac', po mom misljenju.

Eto toliko od mene!

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 12, 2010 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
mandrilo2 je napisao/la:
Glavni cilj mi je bio pronaći odgovor na pitanje TKO to praši...


brate i prijatelju!

skidam kapu na tvome trudu i posvećenosti!

ko što rekoh: ne vidjeh nešto takvo na svjetskoj razini, i zato: svaka ti čast!

ali, postao sam prije već ovdje, ma mi se čini da nitko nema sluha baš za takvu opciju - pa čak ni ti...

bogamu!!! pa jel moguće da nitko, ali BAŠ NITKO! ne vidi povezanost NLO-a i chemtrailova!?!?!

(vidi moje prijašnje postove na ovu temu radi ilustracije)

NAPOMENA: evo, na primjer danas popodne: avion pušta trejlove poviše Splita, taman meni poviše glave... ali na tako maloj visini - kao da će uskoro sletjeti!
Plus toga: ide tako SPORO da sam se cijelo vrijeme pitao:" kako je moguće da se ne sruši!?"
Plus toga: nikakav zvuk... nikakav!!!

jel stvarno, vi ekipa na ovome forumu, iako su Kasiopejci naglasili da će "crne snage" koristiti HOLOGRAME još uvijek ne vjerujete da se to događa BAŠ IZNAD VAŠIH GLAVA!?!?!

:glasses7:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 12, 2010 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Mandrilo svaka pohvala za rad, trud, znanje i inteligenciju. :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 12, 2010 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
I da samo potkrijepim svoj prethodni post...
(...ako vridi još uvik ona kineska: " jedna slika = 10.000 riči!")



:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz