Sada je: sub apr 27, 2024 5:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 11:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Dreamback


vidio si sta i ja.
Svaki dan vec kojih 5 dana obracam paznju na taj dio.
NE znam dal mi se cini ali nebo kasnije postane mutnije prema Sljemenu. Nadam se da je to gradski smog a ne nesto opasnije.

I ne znam dal sam paranoican ali cini mi se kao da je dio Suncevog spektra "odsjecen" kao da dan ima drugu "boju".
Od sad nosim fotoaparat sa sobom na posao!

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 6:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Ono što je sigurno je izuzetno velika aktivnost "zaprašivača" prošli tjedan, najviše sam ih primjetio u četvrtak/petak.

Primjećujem izuzetnu agresivnost pri pokušajima da se pokrije svaki djelić neba, kao da im je izuzetno stalo da iznad nas u svakom trenutku bude neke vrste "štit". Npr. ozonski omotač apsorbira štetna zračenja koja mogu uništiti život na Zemlji. Pitam se da li ovaj umjetno stvoreni štit radi nešto slično, ali ne nama u korist?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 3:09 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo što sam našao o chemtrailsima u Rijeci... znaju oni za to... hehe!

-CHEMTRAILS REPORTED IN PORT CITY IN CROATIA-
Chemtrails have been reported in the southern European nation of Croatia.
According to Rolando Izakovic, "heavy aerial spraying of the Croatian port
city of Rijeka commenced" on Saturday, May 27, 2000. The spraying was
reportedly carried out by NATO aircraft, Izakovic stated.
"Being the first time ever, the foreign pilots had the worst luck in guessing
the direction of the local, constantly-changing winds, which they partially
compensated for in a typically Western way by working hard all day long."
Rijeka is a large port city on the Adriatic Sea about 160 kilometers (100
miles) west of Zagreb, the national capital.
"The NATO planes returned again on Tuesday afternoon, May 30, 2000. They
started spraying just one hour after the skies cleared from the day- long
rain."
"The third spraying, on Thursday morning, June 1, 2000, Izakovic stated, "was
a shambles. It had all gone wrong from the start, starting with X marking the
center of the chemtrail-spraying effort." which "suddenly found itself
downwind.. Even the transfer of spraying to the opposite side of town, which
was upwind, did not help because the wind suddenly changed direction again."
The fourth spraying began on Saturday night, June 3, 2000, and "they had to
increase their efforts dramatically."
On Sunday morning, June 4, 2000, he added, "the town of Rijeka woke up with a
low, thick chemtrail cover. Operations continued all day Sunday, June 4, with
an incredible chemtrail fog covering everything, from sea level up to the
heavens. It was really spectacular because, in these parts, anything remotely
resembling fog occurs only during the winter."
Izakovic also pointed out that the spraying began the day after the government
of Croatia signed a Partnership for Peace agreement with NATO. (Many thanks to
Rolando Izakovic for this report.)
(Editor's Note: Rijeka has long been a UFO hotspot in what used to be
Yugoslavia. In October 1971, ground radar stations tracked, and a Yugoslav Air
Force pilot in his MiG-19 fighter jet pursued, a daylight disc UFO over the
city. See Unexplained Mysteries of the Twentieth Century by Janet and Colin
Bord, Contemporary Books, 1989, page 396.)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 9:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Samo jedna sitnica.

Jucer popodne mi je po autu bilo puno neke paucinaste tvari, pretpostavljam da je to bilo od chemtrailsa.

Ovdje su redoviti tako da vise niti ne pisem o tome jer se podrazumjeva da prase i dalje.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 09, 2005 10:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 09, 2005 8:18 pm
Postovi: 6
Lokacija: Rijeka
Pozdrav iz Rijeke.
Gospodin Izakovic mi je susjed i potpuno je upravu kad tvrdi da je chem-aktivnost u HR pocela nakon potpisivanja Partnerstva za mir (naziv da puknes od ironije!).

Pratim to gotovo od samog pocetka i patim vec godinama za duboko plavim nebom kojeg su nam UKRALI. To kemijanje vidljivo je svaki dan i noc. Ako se i ne vide crte tj trailovi vidi se njihova posljedica , a to je nebo blijede boje , nekad i zuckasto posto sam primjetila da nekad tragovi ne ostaju vec se odmah pretvaraju u maglicu/lazne ciruse.

Aktivna sam na chemtrailcentral.com forumu i mojih nekoliko fotografija nalazi se u njihovoj bazi fotografija (koja trenutno ne radi radi hacka) - kad proradi pogledajte moje i Izakoviceve (njegova su nesto starije fotke - cinimi se da on vise nije aktivan).


I da, baphomet, ta paucinasta tvar je najvjerovatnije vezana za chemtrailse.

_________________
Sa svih strana pricaju nam bajke....

Pozdrav od SonicPixie AKA Orca Sinsemilla!
~Peace & ganja~


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Pozdrav ekipo!

Danas sam ulovio par prilicno dobrih fotki chemtrailsa...


CHEMTRAILS NAD ZAGREBOM 20.1.2006.

Pocelo je oko 13h (a traje i trenutno -sada je malo iza 16h) preletima iznad zapadnog dijela Zagreba a nastavilo se postupnim pomicanjem prema centru i istoku. U dosta dugim preletima obuhvaceni su i dijelovi grada preko Save ali i s onu stranu Medvednice (zagorska strana).

Uocljiv je karakteristican mrezasti pattern (nekoliko isprepletenih X-eva), a zanimljivo je da su se pojedini avioni kada bi obavili posao okretali i bez ostavljanja bijelog traga vracali na pocetnu poziciju kako bi ponovno zapoceli zaprasivanje. Procjenjujem da je visina letova sa tragom i bez traga jednaka, a u jednom se trenu u zraku istodobno moglo vidjeti i 4 letjelice.

Tragovi su ostajali u zraku i do sat vremena, a nosene zracnim strujama lagano su se kao cjelina pomicali zapad->istok pri tome se sireci i tvoreci tanku naoblaku.

U prilozenim slikama sam vam nastojao prikazati neke od najkarakteristicnijih situacija. Fotke aviona su malo zrnate zbog 16x digitalnog zooma ali mozda netko uspije prepoznati model ;). Uglavnom, vidite i sami da su avioni bijeli, bez ikakvih oznaka.

PS, snimite si slike jer me imageshack vec sad zeza!


slika

slika

slika

slika

slika


Zadnja izmjena: Henry; pet jan 20, 2006 7:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Hm....stavio sam na yousendit za svaki slucaj.

http://s9.yousendit.com/d.aspx?id=287YY ... 18A8VTX2T7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Za sada ih u Beogradu nisam primetio.Videcu kada udjemo u Partnerstvo za mir kako ce nam biti. :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 11:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Esperio Max je napisao/la:
Za sada ih u Beogradu nisam primetio.Videcu kada udjemo u Partnerstvo za mir kako ce nam biti. :?


Ja sam ih vidjeo nad Srbijom u augustu prošle godine u nekoliko navrata. Primjetio sam (iz aviona) da su ih postavljali iznad normalnog sloja oblaka što se nije moglo odozdo vidjeti. Iznad Avale sam ih takođe vidjeo par puta kad je bilo vedro.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 11:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Baš sam danas htio ovdje napisati kako sam uočio veliku količinu na današnjem lijepom nebu... ali me Henry preduhitrio.

=D> Henry, odlične slike. Svaka čast!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 16, 2005 1:52 pm
Postovi: 20
Esperio Max je napisao/la:
Za sada ih u Beogradu nisam primetio.Videcu kada udjemo u Partnerstvo za mir kako ce nam biti. :?

ma ima ih ja vido pren neki dan i to bas ukrsteni nas prasili al jbga nemah aparat da slikam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 1:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Na ovu temu ću reći samo slijedeće...

Kad sam imao većinu svojih kontakata sa IFOima sam viđao velik broj nepoznatih letećih objekata koji operiraju tik pred zoru nad našim ravnicama, i ti objekti se uvelike razlikuju po boji, tj oni su crveni za razliku od onih neonsko bijelih...

Njihove prave operacije se odvijaju kad mi svi spavamo i nalaze se iznad naših kuća...

Njihova svrha je za neke vrlo upitna.. meni je jasna... jer sam to vidio i doživio...

Ono što mi vidimo i proučavamo je samo mali aspekt prave svrhe ovog problema... komercijalizirana verzije prave istine... probudite se nekad rano ujutro i pogledajte u nebo...

Sve je to jedan veliki manipulaciono pripremni plan za one koji ne shvaćaju pravu narav ovog projekta...

Bitno je očima nevidljivo... to je netko pametno rekao!

Ajme meni... uskoro svega nam se sprema...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 23, 2006 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Odlicne slike od Henry-ja.
Cijeli petak ih gledam i mislim si zasto nemam fotoaparat.

Istina je da contrailsi mogu kao i chemtrailsi podugo ostat u zraku.
Medutim ono sta je meni kod takvih stvari jako sumnjivo su visestruki letovi iznad nekog podrucja kako se cini jednog te istog aviona. Kao da se izgubio...

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 23, 2006 6:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Evo jedan jako zanimljiv video kojeg obavezno morate pogledati, file size cca 30 mb

BTW, odlicne fotografije, svaka cast :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 12:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Hvala ljudi!
:arrow:

Saznao sam za chemtrailse prije par godina na stranim sajtovima i forumima, a i citao sam Izakoviceve izvjestaje tako da mi nije bilo tesko prepoznati vec uobicajeni pattern na nebu :) Cim sam vidio sto se desava, pozurio sam doma da to ovjekovjecim.

Bit ce toga jos, cim prode val hladnoce i sunce ponovno izade iza (umjetnih?) oblaka. Ordo ab chaos rekli bi oni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Yep, danas je bilo zanimljivo, onima koji su na području splita nebi preporučija da večeras izlaze vani, jer će se ono šta su polivali danas popodne spustit skroz nisko......

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ljudi, ja kad to vidim, dodje mi da se ceskam po glavi ili nesto. Kao prvo, ja sam jos uvijek mlad i kad se pokusam sjetiti kako je ranije izgledalo nebo, bas mi i ne ide. Ali, kad razmislim da li se stariji sjecaju, dolazim do zakljucka da zapravo uopce ne znaju kako nebo izgleda. Ja bi to stvarno pripisao modernom nacinu zivota, gdje nemas vremena ili "nemas vremena" (telka od 6 poslijepodne pa sve do spavanja, hej kako sam mogao zaboravit?) za apsolutno nista. Koliko ljudi moze otic negdje van i bit vani, opusten, toliko opusten da baci svoj pogled i na nebo? Dok sam bio skroz mali, volio sam gledati nebo, tj. oblake i oblike, neki su stvarno slicili na neke likove, nekad isprva na nista, a onda jednostavno polete asocijacije, pogotovo kada ih je malo vise, pa se treba malo zadubiti :) Ali, ovo upucuje na dvije mogucnosti. Ili smo mi svi skupa ludi ili su stvari presle svaku granicu ili nesto trece... Sto me i zanima. Jer, kako mi izgleda skoro svaki 10. avion koji vidim baca chemtrail. Najgore je sto nekad i obicni izgledaju kao chemtrail, makar mislim da je chemtrail bas onaj koji postane onaj naborani deblji trag, koji stvarno postane 5 puta deblji nego obican i po izgledu bas lici na oblak. A za ove ostale koji ostanu - rekao bi da su jednostavno obicni tragovi, koji zbog vremenskih prilika gore u zraku ostaje dulje, a cini se da u takvim prigodama obozavaju sarat te tragove. Moguce da je vezano uz temperaturu gore i kad postane vrlo niska da tragovi jako sporo nestanu sto im je bas povoljna prilika za sprejanje - ne izgleda toliko cudno kao kad bi jedan avion presjekao taj trag, ostavljajuci svega jedan mali rep iza sebe. Jos ako je malo oblacno, pa se tragovi mijesaju sa oblacima... mislim da im predstavlja savrsenu priliku. Ali, stvarno, nikakva kontrola izgleda ne postoji tu. Jesu to mozda lazni putnicki letovi? Npr. let koji je stvarno prijavljen, na koji stvarno ide recimo 200 putnika, "ukrcava" se na avion, ali je avion u stvari prazan i polijece prazan i vec na pocetku su na njemu izmisljeni putnici, vec na pocetku nitko ne moze rezervirat kartu za taj let, jer je sve vec zauzeto? Ili su ti letovi samo prijavljeni da ce proc kroz strane drzave, a ustvari nemaju niti mjesto polaska niti mjesto dolaska? Ili je kontrola tolika da se sve krije na svakom koraku? Ovo zadnje mi je zapravo najmanje vjerojatno, jer bi u tom slucaju informacije curile i mislim da im je to zapravo najnezgodniji slucaj. Tako putnicki avioni vrlo lako polijecu sa nekakvih vojnih pisti, prolaze kao prijavljeni putnicki avioni iznad zemalja cijim zracnim prostorom prolaze. I cini se kao vrlo lako izvedivo. Sve sto trebaju napraviti jest prilagoditi motore i prijaviti te letove, koji u stvari ne prevoze nikakve putnike. Postoji vise mogucnosti i ja zapravo naklapam, ali me stvarno muci kako to da nazovete nekoga i kaze vam sve je u redu? Kazete nekom koga poznate, kaze vam, da je nesto sigurno bi se vec pisalo o tome? I tako u tajnosti prolazi citava operacija...

Da li je moguce provjeriti kako se prijavljuju, tj. na koji nacin letovi nad prostorom odrejene drzave, kako se provjerava koji let je regularan, a koji nije i koliko je moguce da netko jednostavno "uvodi" nove letove, pod raznim izlikama (ako vec nije lazan prijevoz putnika)? - NATO, prijevoz vojnika, prijevoz hrane, paketa "pomoci" i raznih gluposti. A kad razmislim, cak je i moguce da pod tom izlikom ti avioni nose tvari koje nose... Hm.... Sto vi mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 1:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pogledajmo zadnje dvije slike koje nam je Henry tu gore prikazao. Što vidite? Bijeli avion koji je u zraku. Bez oznaka. Dobro.

Jeste li POTPUNO sigurni da je to neki avion? Možda samo tako izgleda? Možda se ta letjelica uopće ne "vidi" na radaru jer je to u stvari samo projekcija neke NLO letjelice ( možda čak i iz višeg denziteta ), koja nam se samo čini kao bijeli avion jer je takva uprogramirana percepcija ljudi?

Sudeći po slikama mreže chemtrailsa kao međusobno okomite crte govore o povredi zračnog prostora, jer koliko su mi prijatelji rekli da su civilne linije više - manje paralelne u svojim koridorima. Ili se radi o vojnim letjelicama ili je u pitanju neki "NLO" prerušen u avion, tako da izaziva manje pitanja kod ljudi.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 1:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Bas sjajno Jack. Tog se uopce nisam sjetio i obozavam kad ovako vidim neku stvar koja mi ni na kraj pameti nije bila. I da pretpostavim nitko nikad nije izradjivao rucno radar i gledao da li bi avion na taj nacin bio vidljiv. A stvarno je moguce da na taj nacin nije vidljiv, jer fizicka tvar ne mora nuzno biti vezana uz radio valove il kakvi to valovi vec jesu. I biti samo fizicka projekcija... Moram priznat da mi se odjednom radi rucni radar, dok s druge strane imam vrijeme, trud i ne znam ni gdje bi poceo. Znam samo da se inace vrti, a sto se vrtnje tice, meni niti ne treba, dovoljno da ga uperim u avion, ne treba mi pregled zracnog prostora nad Zagrebom, iako ni to ne bi bilo lose, radi pracenja anomalija, ali ne bi se ipak volio bezveze zracit :) No, sto ako bi tom provjerom utvrdio da je vidljiv za radar?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 1:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Da jos kazem svrhu ovog mog "napadanja".
Stvarno se zabavljamo tim tragovima, proucavamo ih, razmjenjujemo slike, a opet, to sve nekako ostaje medju nama i sluzi nam samo kako bi se medjusobno uvjeravali u njihovu sve vecu ucestalost. Ljudima se na to moze skrenut i paznja, ali ako bi znali recimo objasnit kako bi to moglo biti izvedivo, dalo bi prici zacina koji se daju osjetit i ne mogu bas ignorirat... Tako ja razmisljam... I kad razmisljam, pred nama stoje moguce invazije pticje gripe i mozda jos nekih gluposti u buducim godinama, a ovi nam fino kvase pluca najnovijim metodama unistavanja imuniteta. To se mozda uopce ne moze sprijecit, ali bi ljudima mislim ipak koristila ta informacija i za izgradnju sumnje i za izgradnju svijesti...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 117 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz