Sada je: sub apr 20, 2024 2:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet okt 08, 2009 5:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Danas oko 18.00 sati bilo ih je jako puno iznad dijela Samobora, prema Zaprešiću i Sloveniji. Inače ih zna biti dosta, ali sad su bili izvrsno vidljivi. Možda zato što je praznik?

Pozdrav

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet okt 08, 2009 8:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Opet su poceli da prskaju kemtesima, a taman je bilo lepo vedro 2-3dana.. Al danas su bas ubrljali celu Vojvodinu.. jbg :evil:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pet okt 09, 2009 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
U Splitu je uglavnom vedro, plavo nebo, pa već jedno 5-6 mjeseci - šta je i normalno! :D

Tu i tamo ti jadni avioni čak i pokušavaju nešto iskemijati, ali onda pozovemo u pomoć sylphe, i oni to rješavaju bez problema.

Nema potrebe za orgonskim topovima kad čovijek ima takve saveznike :thumbu

(eto, Anna, nisi uklela ovaj forum! :wink: )

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pet okt 09, 2009 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
aamon je napisao/la:

Nema potrebe za orgonskim topovima


Pa ovde bogami ima..

Sorry za off, ali ako moze neko da me uputi gde mogu da se nabave kvalitetni organski topovi?
Dali ih neko izradjuje, pa prodaje? Ili slicno.. svaki info dobrodosao.
:wink:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub okt 10, 2009 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
UrosZlo je napisao/la:
aamon je napisao/la:

Nema potrebe za orgonskim topovima


Pa ovde bogami ima..

Sorry za off, ali ako moze neko da me uputi gde mogu da se nabave kvalitetni organski topovi?
Dali ih neko izradjuje, pa prodaje? Ili slicno.. svaki info dobrodosao.
:wink:


Da kada bi ih netko izrađivo bilo bi jednostavnije,
ovak baš nemam vremena da to sastavljem rastavljam i šta li


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub okt 10, 2009 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Pa nije da ja nemam vremena, ali jednostavno nemam pojma to sastaviti, i kad bi mi neko objasnio - ne bih se usudio napraviti, jer su neki likovi pravili, pa kad napravis i najmanju pogresku, moze biti skroz kontra efekat, da privlaci mracne entitete etc..
Znam da je jedna devojka izdradjivala na super zona forumu i delila, ali nemam pojma dal vise pravi.. Jbg. Ako imas odavde neko info neka ga ostavi.. :wink: :mrgreen:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub okt 10, 2009 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Naletih da je danas u Moskvi snimljen obalak neuobičajenog izgleda. Vrlo je vjerovatno da je ova formacija, posljedica chemitrails-a!

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned okt 11, 2009 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Vrlo je vjerovatno da je ova formacija, posljedica chemitrails-a!

Zbog čega,ovo može biti bez problema samo prirodna pojava,a može biti i neka aktivnost sa viših razina koja se ovako manifestira ovdje,a tek zadnja stvar bi bilo zbog chemtrails-a.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned okt 11, 2009 7:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Samo da napomenem da sam pre 3 godine na ovoj temi ponudio pomoć svakome ko želi da napravi orgonski top i ta ponuda još važi. Ako živite u mestu gde ne postoji ni jedan top, sa priličnom sigurnošću vam mogu reći da ćete primetiti razliku. Materijal za jedan top mislim da trenutno košta 120 - 130e. Ja živim u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon okt 12, 2009 9:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
UrosZlo je napisao/la:
Pa nije da ja nemam vremena, ali jednostavno nemam pojma to sastaviti, i kad bi mi neko objasnio - ne bih se usudio napraviti, jer su neki likovi pravili, pa kad napravis i najmanju pogresku, moze biti skroz kontra efekat, da privlaci mracne entitete etc..
Znam da je jedna devojka izdradjivala na super zona forumu i delila, ali nemam pojma dal vise pravi.. Jbg. Ako imas odavde neko info neka ga ostavi.. :wink: :mrgreen:
sto se tice tih entiteta, jbg. moraces se jednom i s njima susresti uzivo :D ...ionaku su stalno tu i takav im je nacin zivota samo sto ih "ne vidimo"...sto se tice pogresaka, kolko sam citao, jedino bi bila greska ako bi kristal koji je nazubljen sa oba dvije strane okrenuo tako da je negativna prema gore, mada kolko citam i to je upitno

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon okt 12, 2009 12:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Naravno, to nije problem.. Citao sam i ja takodje, da neki likovi koji ga koriste u dvoristu da cesto vidjaju NLO i neke crne helikoptere?! Jer navodno top sve cisti, pa moze da se vidi nesto sto ovako ne bi video..
Takodje sam citao mislim na superzona forumu da trebas da se pazis da ti ne zakucaju na vrata neki ljudi u crnom?! hh :lol: :lol: :lol:

Prilicno je zajebano imati tu stvarcicu u blizini. :wink:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon okt 12, 2009 12:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Nema toga, ne daj da te lože, bar ne u Srbiji, mada možda ima u Superzoni


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon okt 12, 2009 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
gorchilo je napisao/la:
Samo da napomenem da sam pre 3 godine na ovoj temi ponudio pomoć svakome ko želi da napravi orgonski top i ta ponuda još važi. Ako živite u mestu gde ne postoji ni jedan top, sa priličnom sigurnošću vam mogu reći da ćete primetiti razliku. Materijal za jedan top mislim da trenutno košta 120 - 130e. Ja živim u Beogradu.


Sjećam se da smo se čuli još davno preko PM-a, naravno, još ga nisam ni počeo raditi #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned okt 18, 2009 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo

Malo smijeha,ovaj video je stvarno :rotfl: ,predobro.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: ned okt 25, 2009 10:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
na 7:43 vidimo tri traga za kratko na 7.50 neki leteci objekt nalik avionu, cini se mnogo vecem od ostala po stranama... zanimljivo

Pogledavsi moguci ucinak berilija u sastavu odmah se povezuje s HARP-om sto je i na kraju video prezentacije.


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet okt 29, 2009 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Prije desetak dana sam vidio neku čudnu anomaliju na noćnom nebu i od tad buljim svaku večer u nadi da ću opet vidjeti nešto slično.. no, sad sam već popi*dio, svaku fkng večer je oblačno, nebo se ne vidi.

jučer je cijeli dan bilo lijepo vedro i bilo je za očekivati da će i večer biti takva, no poslije podne su si kemičari dali truda i zaprašili nebo u vremenu od nekih sat-dva i zamaglili cijelo nebo tako da sam opet razočarano pogledao u nebo na kojem nema niti jedne zvijezde u smjeru gdje bi trebala biti ta anomalija. i to me navelo da se zamislim da li je svrha tih zaprašivanja skrivanje ljudskih pogleda u nešto što se događa u svemiru? ako se nešto događa iznad oblaka to će vidjeti samo oni koji su trenutno u svemiru a za njih znamo da svoje priče i avanture obično pričaju kad su u penziji. ako pretpostavimo da se nešto događa, moguće je da se zna kada i gdje će se vidjeti i tako lako zaprašiti nebo na pravim mjestima.

zamislimo se malo. kako je najlakše smiriti kanarinca u krletci? tako da mu se stavi krpa preko krletke tako da ne vidi van i da prestane razmišljati o tome da bi mu bilo ljepše da izađe na slobodu. kanarinac se smiri, prestane "fantazirati" i postane miran točno onako kako nama odgovara... možda smo i mi kanarinci?

ovo je crtež anomalije koju sam vidio i koju pokušavam opet vidjeti ali ne mogu...
slika

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet okt 29, 2009 12:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Sve je moguće jer elita polako ali sigurno se počinje otkrivati. Ti chemovi su samo dio cijelog mozaika, no sve je to debelo povezano. Onaj filmić što je villy stavio je odličan, kratko i jasno. Mislim da su chemovi tu da pripomognu u kontroli svijesti i na kraju da budu okidač za smrt. Po analizi se zna da su tu opasni metali i bakterije u igri no to nije preveliki problem ako je imunitet zdrav i mi se zdravo hranimo a sa čim se hranimo i način na koji živimo to je nemoguće. Chemovi su se pojavili još početkom 2000te i od tada lagano se šire na cijeli svijet. Upravo zato mislim da ovo s svinjskom gripom je samo dio te slagalice jer sve se savršeno uklapa, cjepe nas da nam isključe ili oslabe imunitet a ostalo će chemovi obaviti i to polako u tišini a ne odjednom, znači na duži period krpz godinu i više jer tijelu treba vremena dok se začepi i svi mehanizmi popadaju tek onda nastupa bolest.

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pet okt 30, 2009 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
pogledajte ovo:

www.youtube.com/user/tankerenemy#p/a/u/0/9jbml34qqPg
[youtube][/youtube]

ne znam, jesam li uspjela ovo napisati tako da odmah ovdje možete otvoriti, oprostite, ako nisam, stalno me hebe ta tehnika!
Uglavnom na snimci vidimo i NLO-e. Sad ono što mene interesira je sljedeće: što ako ih pokušavaju spriječiti? Možda se nekome "gore" ipak ne sviđa to što rade?

Ovdje je danas bilo mirno (Samobor), ali tri dana su doslovno ludovali, na žalost nisam snimila, ali bile su to velike i raširene mreže. Snimit ću drugi put. Ovdje ih ima dosta.
Naravno, nadam se da ću to znati postaviti da svi vidite - stvarno sam neuka!
Ako nikako drugačije poslat ću fotke galaksiji! :love10:

alf

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pet okt 30, 2009 5:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ha - uspjela sam, pa da naravno, sve piše!
Neću sama sebo ovo komentirati! Najvažnije je da možete vidjeti.
Alf :hello2:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pet okt 30, 2009 6:07 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
www.youtube.com/user/tankerenemy#p/a/u/0/9jbml34qqPg


Ebo te. Pa jel ovi piloti jos nisu poludeli od te guzve? :mrgreen: :mrgreen:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz