Sada je: čet mar 28, 2024 6:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon jul 18, 2011 10:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 13, 2010 4:13 pm
Postovi: 7
Lokacija: Earth
Ne znam da li je vec bilo reci o ovome na forumu ... u svakom slucaju veoma zanimljivo...




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pet jul 22, 2011 7:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
http://www.imdb.com/title/tt1683472/

Ovo je tzv. mockumentary, tj. lažni dokumentarac, pa nemojte previše vjerovati stvarima iznesenim u njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon aug 01, 2011 5:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jel neko gledao istoimeni film sa Melom Gibsonom, Patrickom Stewartom i Julieom Roberts? Prilicno precizan film.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto jan 31, 2012 3:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 07, 2010 6:45 pm
Postovi: 10
:blob: evo jedan super link: http://www.infocentar.com.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned dec 09, 2012 11:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Obaviještenje: ovaj post istotako mogao bi biti u topiku o 21. 12. 2012 ili u topiku Jeli mogući rat ali nemam tako puno vremena, da ih sada tražim (stvarno nemam):

1. moj profil trebam skinuti jer znam nešto što razodkriva podvalu oko datuma 21. 12. 2012.
2. nemojte vjerovati vjestima oko tog datuma i akcija ili promjenama što sve će se dogoditi , šta će se proširiti na medijima.
3. ide se za konstrukt, podvalu sa strane iluminata!!!
4. "pripremaju" finansijski slom, bankirski slom.

Kad sam to danas provalio, prokužio i obavjestio na svoj zid na fejsu - obrisali su mi profil, nemam pojma ko to bio. Onaj profil koji je to vijest o bankirskom slomu objavio ima više od 800 000 lajka!! ali istotako na njegovom zidu ima od danas komentar da je taj profil fejk i da izza njega stoji aic.

Ćuvajte se manipulatora, vjerujte u svoju pamet.

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon dec 10, 2012 12:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Citat: ""The information is currently being released in installments on a private UFO e-mail list moderated by Victor Martinez. The list contains about a hundred and fifty people, including many extremely well-known names in UFO research and related or leading edge scientific fields. Until permissions are granted, their names will be withheld out of courtesy and to respect confidentiality. ""

Citat sa linka ovdje:

http://www.bibliotecapleyades.net/socio ... _serpo.htm

Veza izmedju anonimous i eic (ćitaj nazad!)je potvrdjena!!

Danas sam istotako kao sam ovdje na forumu pod alternativne vijesti objavio vijest ruskom Medvedjeu, da je dao izjavu o prisutnim alienima medju nama, to vijest objavio na svijetski profil od anonimousa i pridao, da ide se za fejk vijest radi kontrole od NWOa koji ću si izmilsiti onda propis, da trebamo se svi cijeliti vakcinom, da nas neću vanzemaljci zaraziti sumnjivom neovladljivom bolestju. Isto sam objavio na srpski profil anonimous.

to je bio dio 1. u svom procesu do mog obrisanog fejs profila.

Onda sam vidio na svjetskom profilu anonimous vijest o planiranom banćnom slomu i pod istom objavu jedan komentar, koji kaže da je onaj fejs profil od anonimous fejk i nastavljen od eic (nazad ćitaj!). O tome šta o tome misli hrvatski profil anonimous dali je svijetski profil od anonimous koji ima više od 800 000 lajka, sam pitao i hrvatski anonimous profil. On mi je odgovorio. U medjuvremenu kad sam pisao odgovor i htio ga šaljati nazad - moj profil je nestao bio je obrisan. To je cijela prića.


Pridavam:

vijesti da je anonimous srušila i hejkala uic (nazad!!) su fejk jer tome grade si oni legitimnost da bi im ljudi vjerovali. Konstrukt.


:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned dec 23, 2012 9:16 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 21, 2012 2:43 am
Postovi: 11
Lokacija: Srbija
Interesantan dokumentarac vredi pogledati:
http://www.youtube.com/watch?v=8ndnP_nd71w

_________________
Isus Hrist:
Ja sam put istina i zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned dec 23, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Druzina je napisao/la:
Interesantan dokumentarac vredi pogledati:
http://www.youtube.com/watch?v=8ndnP_nd71w


Pogledao prije nekoliko mjeseci-dvaput.
Odličan je.
Čak sam i svoj printer osposobio na način kako na početku opisuje-isto je stao nakon određenog broja isprintanih stranica \:D/

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto jan 01, 2013 9:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sri jan 02, 2013 10:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Oni koji sprovode zavere u praksi uvek najavljuju te događaje unapred zato da bi bili već prisutni u podsvesti onda kada se dogode, tako će mnogo lakše biti prihvaćeni bez ikakvog kritičkog preispitivanja. Zato se u filmovima najavljuju kroz subliminalne poruke, a u vestima se ključni pojmovi vezuju za katastrofe.










http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... JreIY&NR=1

http://www.youtube.com/results?search_q ... kvDIfh2ca8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: čet jan 03, 2013 6:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 27, 2007 3:57 pm
Postovi: 54
Lokacija: Sarajevo
Pantelija a sta ako nam ubacuju te dogadjaje u podsvijest s namjerom da mi nesvjesno prihvatamo realizaciju njihovih planova. Odnosno da mi podrzavamo novu putanju kolektivne svijesti. 9/11 je promjenio citav smijer civilizacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pet jan 04, 2013 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned jan 20, 2013 11:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbij ... -citankama


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pet jan 10, 2014 10:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nakon godina izvršenja Plana, strpljivo, smišljeno i polako - igra se privodi kraju:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... otkaz.html

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub jan 11, 2014 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Istina! Čudno je sve ovo s Imunološkim. Toliko je očito to zanemarivanje ove ustanove da je to gotovo nevjerojatno. Ovdje se usrkos strateškom interesu RH i relativno povoljnoj bilanci (jedino su nekretnine pomalo sumnjivo procjenjene prema stanju prije tzv. krize) pokrenuo stečaj - kao greškom.

Nešto ovdje užasno smrdi.

U članku iz 2009. godine se dalo naslutiti da ova ustanova smeta i to s šlagvortom "prirodni leukocitarni interferon":

http://www.galaksija.com/planeta/interferon.htm

"Kako komentirate ove nove događaje oko Imunološkog zavoda?

Šooš: Bit ću kratak: ne pljuj u zdjelu iz koje si jeo! Ali moram samo reći još nešto što u biti bolje ocrtava moje mišljenje: država koja nema vojsku, policiju i imunološki zavod - točnije proizvodnju cjepiva i imunoloških pripravaka nije samostalna niti neovisna država! Ali, gledajući na državnoj televiziji razne izjave (HTV, Otvoreno - 5.listopada 2009. - «voditeljica» Hloverka Novak Srzić) dođe mi da sve steram...."

Imunološki jednostavno mora pasti! Sama nabavka cjepiva protiv svinjske gripe je bila neopisivi i namjerni gaf nekoliko ljudi iz tadašnje vlade i uprave IZ. Stukli su silne novce u nešto što je tada ostalo na skladištima. Pitanje je koliko ih je još koštalo zbrinjavanje istog.

Molim ljude koji znaju o ovome nešto više da nas upoznaju s zbivanjima i točnom kronologijom ovog namjernog uništavanja zavoda i dokaza o kriminalu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned jan 12, 2014 10:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Zato sam rekla da je trajalo godinama, ali to nije nešto što se događalo samo kod nas - sustavno je u to doba njegova proizvodnja uništavana diljem svijeta. Jedno se vrijeme Mađarska dobro držala, pa se u doba pisanja ovog teksta još mogao (taj prirodni) nabaviti tamo, ali baš nekako u to doba i to je stalo. Kada je "krenula" svinjska gripa, moglo ga se recimo kupiti u Ukrajini u običnoj ljekarni, ali je bio rasprodan brzinom munje. Ostao je samo onaj pročišćeni koji nema ista svojstva.

Očito je da je prirodni interferon "smetao", pa je koliko znam - samo Kuba ostala zemlja gdje se i dalje proizvodi - što možda objašnjava živog Castra :mrgreen: , te zašto su neki državnici baš Kubu birali za svoje liječenje. Iako za neke je očito i to bilo prekasno.

Osobno mislim da ga Rusi još uvijek rade, naravno ne za "narod"...

Prestanak proizvodnje značio je ulazak rekombinantnom interferonu, pa je on danas obilato korišten u "liječenju" hepatitisa C, te nekih drugih bolesti (čak i kod HPV-a), iako ne samo da nije djelotvoran već je poguban.

U zlatno doba proizvodnje, u našim se bolnicama hepatitis uspješno sanirao, kao i rak dojke. A tretiranje HPV-a je prije domovinskog rata bilo u punom jeku, te su neke žene i u jeku rata dolazile u Zagreb kako bi ga završile - iz Srbije.

U doba kada je pisan ovaj tekst i tekst Genocid nad ženama, u pripremi su bila još dva teksta - onaj o raku dojke i tekst o hepatitisu. Na žalost, nisu nikada objavljeni.

Tih godina je ako se ne varam, na tržište kod nas i to kao obavezno cjepivo "pušteno" cjepivo "protiv" hepatitisa B - koje je postalo obavezno za svako novo rođeno dijete. Riječ je o GM cjepivu! Ali to nikome ne smeta. Danas se svako tek rođeno dijete njime cijepi odmah nakon poroda!

Isto tako, u tom dobu, počeli su napadi na Imunološki i proizvodnju cjepiva kako DiTePer, tako čini mi se i MoPaRu, kako bi se otvorio put ka svim ovim novim 5 u 1 ili 6 u 1 koje uvozimo.
Osobno, mislim da je imunološki mogao živjeti samo od proizvodnje interferona - i to dobro živjeti, te s proizvodnjom cjepiva za tetanus i bjesnoću.

Što se tiče prirodnog interferona - Šooša je na mjestu direktora proizvodnje zamjenio "heroj" Sladoljev, pa čudi kako nikada o tome nije rekao niti jednu jedinu riječ, nikada prirodni interferon nije spomenuo. A imao je prilike reći bar riječ dvije - kada je onako strastveno istupao u dobu nabavke cjepiva za svinjsku gripu. Nitko nije ništa pitao, on nije govorio i većina ljudi za interferon ni ne zna da je postojao.

Ovo je primjerice vrlo interesantno:

"Tko je odgovoran za to, jer čini mi se da je to bio "početak kraja" jedne revolucionarne metode preventive i liječenja raka vrata maternice?

Šooš: Tadašnji direktor Imunološkog zavoda akademik Zlatko Silobrčić!

Kako se Vi danas osjećate obzirom na sve ovo o čemu pričamo?

Šooš: Kako? Reći ću vam iskreno: svako cjepivo je dobro došlo, ako je dobro. Međutim, slušajući jednu raspravu na HTV o cjepivu protiv HPV-a, jedan naš poznati ginekolog je rekao da će se vrijednost cjepiva moći procijeniti za dvadeset do trideset godina. Ako je točno da cjepivo zaštićuje tek 70% cijepljenih bit će ipak onih koje će i dalje obolijevati. Da se ozbiljno pristupilo ispitivanju nakon prvih rezultata prof. Orešćanina, Singera i prim. Krušića onda se trebalo nastaviti i završiti još krajem 1977. godine. Po statistici koju nam objavljuju, od raka vrata maternice umire 100 žena godišnje u Hrvatskoj. Taj broj iznosi s današnjim danom, 22 godine kasnije, od vremena kad smo radili na lijeku i liječenju, cca 2000 umrlih žena. Usuđujem se reći: nepotrebno umrlih! Pogledajmo to matematički, u prosjeku liječenje jedne umrle žene, godišnje košta 280.000 kuna ovaj državni proračun. Da je liječena interferonskim vaginaletama njezino liječenje iznosilo bi 20.000 kuna, a što je najvažnije ostala bi živa! Znači - 260.000 kuna uzalud je potrošeno! Ako uzmemo u obzir današnju statistiku, bez interferona godišnje umire od raka vrata maternice 100 žena, a državni proračun svake je godine oštećen za cca 28 milijuna kuna. Njihovo liječenje interferonom iznosilo bi 2 milijuna. Razlika je očigledna, za taj novac mogao je već biti izgrađen novi Imunološki zavod.

Vidite li i dalje budućnost u pirodnom nepročišćenom interferonu, obzirom da se vaginalete proizvode samo sporadično?

Šooš: Istina je da kraj toliko bačenog novca, jednostavno ne možemo pronaći sredstva za nastavak laboratorijskih istraživanja. Ali ostaju činjenice i dokazi koji su do sada pokazali da je prirodnom nepročišćenom interferonu pod utjecajem ekstrakta holocenskih minerala moguće povisiti antivirusnu i antitumorsku aktivnost tri do četiri puta. Istovremeno, kod pročišćenog prirodnog interferona ta je aktivnost nezantno povišena, dok rekombinantni interferon ne pokazuje nikakvo povećanje spomenutih aktivnosti. Ti spomenuti rezultati nas obavezuju da ispitamo mogućnost njihove praktične terapijske vrijednosti, za što danas kao što vidimo - nedostaju sredstva – nedostaje novac!"

Ovo bi trebalo interesirati svakoga tko misli da smo u "krizi"...brojevi su danas sigurno još "veći"...

http://www.galaksija.com/planeta/genocid_nad_zenama.htm

A i ovdje bi mogli zbrajati kune, a i nus pojave o kojima se kod nas još ne priča!

http://www.galaksija.com/planeta/hpv.htm

Ali se zato priča po svijetu:

http://alternativa-za-vas.com/index.php ... -nuspojave
http://www.4dportal.com/hr/znanost/3373 ... sprijeceno

Trebalo li sada razgovarati o povećanom sterilitetu? Sve ranijem ulasku u menopauzu? Ili ćemo reći da je sve to "teroija zavjere"?

I danas je ovo samo jedna priča koja je počela davno, navodno "privatizacijom", iako nije samo ona bila problem:

"Nevolje Zavoda započele su 1993. kad je počeo proces privatizacije, do danas problemi nisu riješeni što se vidi kad se pogleda vlasnički udio u Zavodu. U to je doba ministar zdravstva bio Andija Hebrang.

(više: www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=33332#Comments)

Danas Imunološkom bez privatizacije prijeti propast, a u jednom od tekstova navodi se kako potragu za investitorom onemogućava sama država jer zadržava većinski paket dionica.

(više: www.poslovni.hr/Content/PrintArticle.aspx?Id=105336)

Na čelu povjerenstva za restrukturiranje Zavoda je Andrija Hebrang. On ističe kako je Zavod tvrtka od strateškog interesa za državu. To je hvale vrijedno, no upravo je to ime ono koje se često spominje uz rad i opstanak Zavoda. Tako je nakon najava da će Zavod proizvoditi cjepivo protiv gripe (2007 g.) «otkriveno» da ga uvozimo, a ono se u Zavodu samo kontroliralo, doziralo i pakiralo. Aktivnu suspstanciju uvozili smo od tvrtke Novartis Vaccines. Interesantno ali upravo je to tvrtka od koje Imunološki uvozi! i današnje cjepivo protiv svinjske gripe!

I kad se stvari promatraju iz ugla «kako uništiti domaću proizvodnju i omogućiti isključivo uvoz «raznih cjepiva» ( i bioteehnoloških, gmo lijekova) postaje jasno da je Imunološkom zavodu tokom svih ovih godina, namjerno onemogućen rad i razvoj, a time i nastavak proizvodnje i ispitivanja prirodnog interferona, koji bi mogao postati hrvatski brand kojim bi uz ulaganja štedjeli na uvoznim (često štetnim) vakcinama.

Izgleda, sve ide putem koji kao polazišnu točku ima farmaceutske multikorporacije, a preko njih zaradu ovog velikog kolača dijele i distributeri i svi oni političari koji ovo odobravaju. Imunološki zavod objavio je (19.kolovoza 2009.) poziv za iskazivanje interesa za sudjelovanje u dokapitalizaciji društva. Rok je bio 30 dana. Na žalost novih informacija nema. No, činjenica je prema svemu navedenom da nepoznat netko budućnost vidi isključivo kroz prizmu biotehnologije!"

Naglašavam ovo posljednje: bioehnolohgija!



Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned jan 12, 2014 5:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
alf je napisao/la:
Očito je da je prirodni interferon "smetao", pa je koliko znam - samo Kuba ostala zemlja gdje se i dalje proizvodi - što možda objašnjava živog Castra :mrgreen: , te zašto su neki državnici baš Kubu birali za svoje liječenje. Iako za neke je očito i to bilo prekasno.


Jednom prilikom, dok je još bio predsjednik Kube, Castro je izjavio:"Da nisam predsjednik, bio bih proizvođač interferona."
:hello2:

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned jan 12, 2014 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Ono čega se užasavam su patenti u biotehnologiji i zaštita istih. Patenti koji čine dobro ljudima i okolini bi bili poželjni, ali budući da se radi o glupom skupljanju novaca na hrpu koji čine neke ljude drugačijima i boljima u vječnoj konkurenciji ovozemaljskog života, najvjerojatnije se uvijek radi o patentima koji za svrhu imaju kontrolu bolesti i poticanje atmosfere bolesti. Po Pavlovljevom ekspirimentu biće koje je bolesno je i pasivno i ne daje otpor.

Gledajući iz više perspektive vjerojatno je cilj nas držati na "zemlji". Ne daj bože da smo sretni i berićetni te da se netko osvjesti da smo spremni za let.

Doduše ova malodušna hrvatska priča mi na kraju ipak smrdi na naš kolektivistički duh i potkupljivost u atmosferi općeg ludila u zdravstvu. Odgovorni u našem zdravstvu su upravo vlasnici vlastitih ordinacija, firmi i zastupništva. I onda zasigurno im ne treba jaki Imunološki zavod k tome, kad od vlastitih principala dobro žive. Čista trgovina. Nema tu Hipokrata. Poput virusa su u organizmu koji ne shvaćaju da će na kraju biti spaljeni ili umrijeti zajedno s organizmom. Dok traje traje. Sami su sebi svrha i uništavaju se međusobno.

Odvojiti se od njih možemo samo znanjem i prosvjećivanjem. Ne sjećam se da sam u skoro vrijeme dobio brošuru o cjepivima ili da se o tome nešto piše po medijima. Sve je obavijeno tajnom i tišinom. Prosječan građanin ne može kužiti ove teme i shvatiti opasnosti koje se kriju iza kompliciranih naziva.

O interferonima niti riječi ovih dana. Možda sam nešto propustio kao laik. Znam samo da se oboljeli od Multiple pumpa s umjetnim interferonima koji imaju užasne nus pojave.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon jan 20, 2014 10:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 20, 2014 9:46 am
Postovi: 10
Pitam se zasto se iznenadno i bez ikakvog objasnjenja,zatvaraju stranice,gase sajtovi,ubacuju razno razni kriminalci vicni informatici i postavljaju kojekakve reklame i slicno,a sve to ako,samo ako se raskrinkavaju neke odredjene grupe mocnika. prosvetitelja i njima bliznih. Ukratko.Primjetio sam po raznim forumima,kada se razvije diskusija o odredjenoj grupi,nesto se desi sa forumom?! Posle niko nista vise negovori...Pitam se dali sam i ja postao pristalica teroija konspiracije :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sri jun 25, 2014 6:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
da, određene teme jednostavno "nestaju" s neta. i ne samo "konspiracijskog tipa".

Citat:
Izgleda, sve ide putem koji kao polazišnu točku ima farmaceutske multikorporacije, [ ... ] No, činjenica je prema svemu navedenom da nepoznat netko budućnost vidi isključivo kroz prizmu biotehnologije!"

Naglašavam ovo posljednje: bioehnolohgija!


oni su vrlo vrlo vrlo orijentirani na genetiku i tijelo, linije, genealogije i loze i rase. zato u jednom momentu, ako "teorije" zavjera ne završe s alienima i vanzemaljskim elementima (koji prečesto i sami završe s elementima "genetske hibridizacije"), potonu u nekakav rasizam. iz nekog razloga "njima" su te stvari izgleda jako bitne...


a što radi biotehnologija? poanta biotehnologije je sintetizirati sve iz prirode. baš kao i ti interferoni, hormone, vitamine... zašto? "zamjena"? čemu? tko može reći da i onaj urcajt kod nisu već isprobali na ljudskom biću...

...


istraživao netko više pan-europa movement?

slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz