Sada je: sub apr 27, 2024 5:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 2:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
ras je napisao/la:
mislim da clanak zasluzuje da se postavi na sajt


Da, odlican tekst :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 3:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
galaksija je napisao/la:
Preturajuæi po komjuteru naðoh ovih dana u jednom folderu ovaj tekst kojeg sam poodavno napisao a nisam ga nigdje objavio, pa mi pade na pamet da ga pošaljem pod ovom temom.


“Teorije zavjere”

‘Ljudi ne ginu zbog teorija, ali ginu usljed zavjera.’
(Credo Mutwa, šaman plemena Zulu)



Krajem 1993.g. došao sam iz Austrije gdje sam tada živjeo u Beograd da se vidim sa jednom meni dragom osobom koja je uspjela da izaðe iz Bosne u kojoj je tada bjesnio rat. Tom prilikom, ta osoba mi je isprièala kako se u Sarajevu sprijateljila s nekim Rusom koji je radio za UN a istovremeno je bio i obavještajac. Uostalom, veæina onih koji rade za kojekave organizacije u sklopu UN, Crveni Krst itd. i koji se muvaju po ratom zahvaæenim podruèjima rade istovremeno i za neku obavještajnu službu, to uostalom i nije neka velika tajna. (Ovdje trebamo uzeti u obzir i moguænost da UN imaju svoje obavještajce, jer kako se èini, ta organizacija ima veoma važnu ulogu u uspostavljanju Novog Svjetskog Poretka). Meðutim, taj Rus je ovoj osobi rekao i to da æe 1999 g. Amerikanci napasti Srbiju, kako bi od nje odcijepili Kosovo. Na njeno pitanje, da li æe Rusi stati na stranu Srba, ovaj je bukvalno odgovorio – “Samo kobajagi; Rusija æe se samo praviti da je na strani Srba’. Ovaj obavještajac nije htjeo da ‘elaborira’ nešto više na tu temu, nego je samo posavjetovao ovu osobu da se skloni u stranu, osnuje porodicu i da ne razmišlja o svemu tome, jer ionako neæe razumjeti stvar.


UN, hehe.
Evo nekih zanimljivosti vezanih uz UN logo.

slika

Kao sto se vidi, sa svake strane postoje dvije grancice.
Svaka grancica ima 13 listova odnosno 7 parova.
UN logo dijeli planet zemlju na 33 dijela (broji se i sredina).

3, 7, 11, 13

Meni vise taj znak djeluje kao da netko, puno veci, drzi cijeli planet na nekom sniper nisanu.
Ove grancice me ponekad asociraju i na dvije ruke nekog velikog stvora koji drzi sve u svojim rukama odnosno simbolizira moc nekog ili necega...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 06, 2005 1:58 pm
Postovi: 38
cuprija je napisao/la:
Procitah jednom,

-najvecu prevaru koju je Lucifer napravio bila je kada je ubedio narod u to da on ne postoji.

Zanimljivo receno.


to si 100 % u pravu!

To je njegov trik, uvjeriti ljude da, on, zapravo i ne postoji. Dalje je sve lako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 1:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 06, 2005 1:58 pm
Postovi: 38
GameDeveloper je napisao/la:
Ma dajte, Lucifer ne postoji, tako nešto ne postoji a pogotovo kako ga opisuju, niti je on kriv zašto se događaju sranja na ovoj planeti, krivi smo mi sami šta smo dopustili da nas reptili muljaju nekoliko tisuća godina.
P.S. Lucifer = Svjetlonoša.....pa mi nije jasno kako može biti uz to i princ tame?
Sve u svemu, postoji mišljenja da je lucifer ništa drugo doli sam bog ali njegova suprotna strana, tj protuteža onoj drugoj energiji.




Ma ne kaj bi postojao. Postoje samo leptiri sa rogovima. :twisted:

Lucifera nitko nije vidio, jer se ne može vidjeti. Jer opstoji u drugoj dimenziji. To je za nas nerazumljiva tehnologija i dimenzija.

Lucifer_Svjetlonoša -dobio ime po tome jer je prvo stvoreno biće.
Što kaže Izaija - prorok o njemu.
Čitaj glavu 14.

Kako pade sa nebesa, Svjetlonošo, sine Zorin? Kako li si oboren na zemlju, ti, vladaru naroda? A sruši se u Podzemlje, u dubine provalije!" Koji te vide, motre te i o tebi razmišljaju: "Je li to čovjek koji je zemljom tresao i drmao kraljevstvima, koji je u pustinju svijet obraćao i sa zemljom sravnjivao gradove, koji sužnjeva svojih nikad nije kući otpuštao?" Kraljevi naroda svi u časti počivaju, svaki u svojoj grobnici. Nećeš se združiti s njima u grobu, jer si zemlju svoju uništio i narod svoj poklao. I nikad se više neće spominjati pleme zlikovačko

Taj anđeno, sada pali anđeo. Bio je zaklanjač Božje slave. S vremenom se odmetno, od Boga jer je zahtijevao ono što ne može dobiti. Te postao prvi Veleizdajnik, terorist i obmanitelj u Svemiru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 18, 2005 6:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
blaque, uf, ma meni je više dosta objašnjavanja stoga ću reći još samo jednom, BIBLIJA je laž, izmišljotina da bi se ljude moglo kontrolirati, stoga je i lucifer laž, ma šta se i ja više trudim da ljudima objasnim....oni i dalje po svoju..... :roll:

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: lucifer brings life that is love that is light
PostPostano: pon apr 18, 2005 8:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 29, 2005 3:56 pm
Postovi: 10
GameDeveloper je napisao/la:
blaque, uf, ma meni je više dosta objašnjavanja stoga ću reći još samo jednom, BIBLIJA je laž, izmišljotina da bi se ljude moglo kontrolirati, stoga je i lucifer laž, ma šta se i ja više trudim da ljudima objasnim....oni i dalje po svoju..... :roll:


:) it takes time....znas onu o covjeku koji je vidio leptira kako izlazi iz kukuljice i htio mu pomoci prerezavski opnu...leptir je izaso al nikad nije poletio

svaki od nas mora lupit koji put "glavom o zid" i dozivit pokoji potop, brodolom da bi se pocistili stari sustavi vrijednosti i stvorilo mjesto za znanje/svjetlost/ljubav....

time ne zelim reci da treba sutit neg samo da budemo strpljivi jedni prema drugima...

a sto se Lucifera tice....meni se ovako to cini -on je dio "boga" kao i sve ostalo...tj ne bih ga nazvala on...nego vise kao neka energija koja je neophodna da se stvori svijet dualnosti...da nema tame ne bismo se nikada znali istinski radovati/prepustiti svjetlu...i ne znam koliko je bitno da li je nedostatku svjetla naziv lucifer (sto je poprilicno smijesno tj apsurdno) ili Draco ili baba roga...mene u cijeloj prici zanima ZASTO?!

i ne vjerujem da ce moj um dobiti odgovore...koliko god pokusavala da racio/um/razum bude miran...toliko se sve vise uvjeravam da je put (ili bolje reci moj put) u odbacivanju razuma i skoku u neizvjesnot; prepustanje, ne misljenje vec postojanje....zelim prekinuti krug podvajanja na crno i bijelo...ne vjerujem da uistinu posotji razilika izmedju to dvoje...a mozda su sve to samo moje tlapnje...it takes time (which does not exist):)...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 15, 2005 12:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
evo jedan svjez news:

http://washingtontimes.com/upi-breaking ... -6408r.htm

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 15, 2005 4:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Evo jedan intervju na tu temu sa bivšim njemačkim ministrom za odbranu:


http://www.galaksija.com/planeta/vonbuelow.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 7:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Grunfer je napisao/la:
UN, hehe.
Evo nekih zanimljivosti vezanih uz UN logo.

slika

Kao sto se vidi, sa svake strane postoje dvije grancice.
Svaka grancica ima 13 listova odnosno 7 parova.
UN logo dijeli planet zemlju na 33 dijela (broji se i sredina).

3, 7, 11, 13

Meni vise taj znak djeluje kao da netko, puno veci, drzi cijeli planet na nekom sniper nisanu.
Ove grancice me ponekad asociraju i na dvije ruke nekog velikog stvora koji drzi sve u svojim rukama odnosno simbolizira moc nekog ili necega...


Šta je tu zanimljivo? Šta ti znače uopće ti brojevi? To su izmišljotine i proizvodi nečijeg (ili tvojeg) uma, ta navodna "značenja". Bilo bi najbolje da se numerologija uvede kao znanost u srednje škole :roll: .

I kakve su to gluposti, ako je 13 listova, kako to može biti 7 PAR-ova. 13 je neparan broj. Ajd još reci da je petak 13. nesretan i proklet dan i sve će mi biti jasno.

A to što ti se čini je stvar subjektivne percepcije.

Kako je smješno vidjeti da netko nekome govori da živi u iluziji, a zapravo sam taj pliva u oceanu istih, u malome svijetu kojeg je sam iskovao i u kojeg se zatvorio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pantagruel nemaš pojma o čemu pričaš, nemaš nikakvih iskustava s ovim za razliku od ljudi ovdje, stoga molim te, tebe i sve ostale da prestanete pričati o nečemu o čemu zaista nemate pojma, te vas molim da barem pročitate nešto prije nego šta plazite jezikom, brži vam je jezik od mozga.....žalosno ali istinito.
Vaše mješanje u ovakve teme je isto ko da plavuša ide popravljat računalo.
Hvala na razumjevanju, nemojte se uvrijediti, nitko vam nemože zabraniti da ističete svoja mišljenja, ali barem se educirajte o tome prije nego šta počnete o tome razglabati.....

nadalje, broj 13 je vrlo...vrlo bitan za iluminate, isto kao i 777.
Broj 777 označava kraj nekog ciklusa, i nekoliko puta se na broj 777 dogodila neka katastrofa.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 9:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je. Sedmice imaju značenje, ali ne kad baciš bisere pred svinje... to njima ionako ništa ne znači.

Citat:
I kakve su to gluposti, ako je 13 listova, kako to može biti 7 PAR-ova. 13 je neparan broj.


Kad malo bolje pogledaš i prebrojiš, vidjet ćeš da ti je prvi par dolje na dnu, suprotno okrenutih listova. Inače sve mogu biti gluposti, pa recimo i brojke i slova uopće za neku životinju koja se njima ne služi. Tako recimo glupost može biti i spomenik kulturi nekoj, ako ste neki čoban kojem to ništa ionako ne znači. Ovime svime ne želim nikoga uvrijediti, već potaknuti na razmišljanje.
Isto tako neuki ljudi mogu reći da je Velika Piramida u Gizi glupost jer neznaju čemu je sve služila... ako o nečemu nešto neznamo, ne znači da je to glupost. Ništa nije glupost, kad malo bolje razmislite... pa ni dvorska luda koju svi smatraju glupom. I ona ima svoju namjenu. Dakle, mozak u pogon!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 10:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ja mislim da neko vrsi pripremu i da covjek jos nije probudjen.


Tako je! Pa o tome smo na forumu ovdje već pisali naveliko... Pripremaju oni mnoge stvari, samo malo treba pogledati "znakove pored puta"... i ako imamo i malo uključen mozak, onda ćemo uvidjeti mnoge stvari...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 09, 2005 3:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Pantagruel je dosao objasniti kako stvari stoje i mi umjesto da budemo zahvali odmah tako....sad ce otici i mi nikad necemo shvatit istinu!
:o

Problem ljudskog uma u razumjevanju znacenja brojeva za nas zivot je taj da nas um razmislja na nivou forme a ne na nivou njihove apstrakcije.

Da pojasnim.
Um razumije sta znaci primjena apstrakcije (forma) recimo,

2 covjeka,
3 kamena,
12 apostola,

itd. itd. ali same brojeve dakle apstrakcije ne razumije osim cisto povrsno.
Dakle sta znaci broj 7?
Ili zasto se zove fakultet prirodoslovno-matematicki?
Pa zato jer matematika nije prirodoslovna znanost.
Ona je apstrakcija i zato sam bio zadovoljan Kasiopjecima kad su izjavili da je matematika srz svega. Cijeli svemir je postavljen na matematici.
Dakle forma koju vidimo ima svoj temelj u apstrakciji iste a to je bas matematika.


Konkretan primjer, ljudski um nema nacina da na jasan nacin si predstavi
beskonacnost ili desavanja u istoj.
Medutim matematika sa tim sa lakocom izlazi na kraj.
Pogledajte samo problem konvergencije redove dakle problem sta se desava u beskonacnosti sa sumom nekog reda.
Pa recimo asimptote i limese koje izracunavaju ponasanje nekih funkcija u beskonacnosti.

Ima tu jos primjera.
Recimo tu ljudi imaju problema sa poimanjem dimenzija.
U matematici mi na normalan nacin mozemo ispitivati sustave koje imaju beskonacno mnogo dimenzija. Dakle ne samo sustave sa 16, 123, ili 100000 dimenzija nego cak i beskonacno.

Sta cemo dobiti kao rezultat?
Pa opet neke brojeve sta je rekao sam vec apstrakcija tako da opet rezultat je bez obzira sta je tocan opet jednako udaljen ljudima jer tu apstrakciju kroz um treba pretociti u formu. Dakle iz one "obicne" brojke nac konkretno znacenje. I onda opet problem...
Ali matematicki vidimo da ti sustavi imaju iste pravilnosti bez obzira na dimenzije.

Dakle kad netko kaze da brojevi (numerologija) nema znacnje za ljudski zivot tada on kaze puno vise od toga.
U principu da je njegovo znanje i shvacanje svijeta tako veliko da je to nepojmljivo.
Kao prvo ta osoba je valjda transcedentirala materiju, shvatila i osjetila beskonacnost, nadrasla vrijeme i sad je dosla tu podijeliti sa nama cinjenicu da brojevi nemaju veze sa tim. Zanimljivo.

Recimo ja sam tokom godina primjetio da neki brojevi za mene imaju znacenje i danas kad pred neke stvari vidim "slucajno" na satu 12:12:12 vidim da mozda nece proc sve najbolje.

Kako god bilo ispod ovog materijalnog svijeta iluzije i forme stoji jedna apstraktnamatrica na kojem ona lezi i iz kojeg proistice. I ta matrica radi na podrucju odnosa i brojeva. I zato brojevi i matematika o ovoj uili bilo kojoj drugoj stvarnosti koja lezi na toj matrici moze rec sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 8:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
GameDeveloper je napisao/la:
Pantagruel nemaš pojma o čemu pričaš, nemaš nikakvih iskustava s ovim za razliku od ljudi ovdje, stoga molim te, tebe i sve ostale da prestanete pričati o nečemu o čemu zaista nemate pojma, te vas molim da barem pročitate nešto prije nego šta plazite jezikom, brži vam je jezik od mozga.....žalosno ali istinito.
Vaše mješanje u ovakve teme je isto ko da plavuša ide popravljat računalo.
Hvala na razumjevanju, nemojte se uvrijediti, nitko vam nemože zabraniti da ističete svoja mišljenja, ali barem se educirajte o tome prije nego šta počnete o tome razglabati.....

nadalje, broj 13 je vrlo...vrlo bitan za iluminate, isto kao i 777.
Broj 777 označava kraj nekog ciklusa, i nekoliko puta se na broj 777 dogodila neka katastrofa.



Iluminate me.
Ja vidim da ti tu imaš neke burne emocionalne reakcije, a usto si i pun predrasuda (tipično). Usporedba ti je glupa (ovo sa plavušom). To što si se načitao pseudoznanstvene literature i sad misliš da si popio svu pamet svijeta može biti samo tvoj problem.

Ja imam takav stil pisanja da ću namjerno ići provocirati i analizirati te tražiti točke koje ne drže vodu. A takvih je dosta. Iz reakcije čovjeka na neki post ili neku tvrdnju mogu itekako puno skužiti o njegovom sustavu razmišljanja u grubo. Tvoja reakcija je bila apsolutna glupa, a u postu svome nisi izložio apsolutno nikakvu korisnu informaciju osim blebetanja kako su neki ljudi eto načitani i šta ja znam, primili boga za bradu što se toga tiče. Priča vjeverica da je lav peder i da smrdi. Svatko može reći da je on uvijek u pravu, ali ako polazi od te stavke kod ulaska u diskusiju, nitko neće profitirati iz te diskusije, a takva diskusija neće biti ni k od kvalitetne. Možda si samo tašt.

Hvala na razumjevanju, nitko ti ne može zabraniti da nemaš svoje mišljenje već da prežvačeš davno reciklirana i "proizvedena", a ti reci šta hoćeš. Koja prizemna bahatost, ne mogu vjerovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 8:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:

Kad malo bolje pogledaš i prebrojiš, vidjet ćeš da ti je prvi par dolje na dnu, suprotno okrenutih listova. Inače sve mogu biti gluposti, pa recimo i brojke i slova uopće za neku životinju koja se njima ne služi. Tako recimo glupost može biti i spomenik kulturi nekoj, ako ste neki čoban kojem to ništa ionako ne znači. Ovime svime ne želim nikoga uvrijediti, već potaknuti na razmišljanje.
Isto tako neuki ljudi mogu reći da je Velika Piramida u Gizi glupost jer neznaju čemu je sve služila... ako o nečemu nešto neznamo, ne znači da je to glupost. Ništa nije glupost, kad malo bolje razmislite... pa ni dvorska luda koju svi smatraju glupom. I ona ima svoju namjenu. Dakle, mozak u pogon!

:wink:


Baš mi je slatko vidjeti dok netko ovako nešto piše. Čitaš i vidiš samo ono što hoćeš vidjeti. Iskrećeš stvari na svoju loptu samo da bi iskoristio da raspišeš u svom postu onako kako TI vidiš stvari. Pa naravno da ako ne znamo čemu nešto služi da ne znači da je glupost. Gdje sam ja to rekao uopće?

I šta je ovo, imat ćemo neku polazišnu točku i onda ju mjenjati ovisno o tome kako nam se sviđa. Ajmo imati svako svoju percepciju fizike recimo, zašto bi uopće postojali neki zakoni itd kad danas svatko može pričati šta hoće i onda još ispada pametan. Ako ima SEDAM parova, onda je ČETRNAEST listova. Ali sad će se nekome svidjeti da ako se ipak možda taj jedan list otrgne, e onda će ih biti TRINAEST, a sedmicu ćemo zadržati da zvuči cool. Daj molim te :roll: .

Ne kažem ja da su to sve gluposti, samo aludiram na osnovne RUPČAGE u tim teorijicama, kad bih se sad raspisao malo duže, bilo bi ih mnogo više. Ali, mislim si čemu, ko da jehovinom svjedoku objašnjavaš da je dosadan i da nikoga ne zanima to o čemu trabunja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 8:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
@organski portal osobno

Da i tebi odgovorim kad si već napisao tako lijep post :).

Ja na primjer razlikujem numerologiju i matematiku. Ne znam da li bi trebao?
Matematika je čista ejdetska znanost, isto kao i fenomenologija između ostalog. Ali oprosti mi unaprijed ako Silvanin kutak u Astro Kikiju (bezveze lupam imena) i sheme sa "izračunajte svoj sretan broj" ne shvaćam ozbiljno. Ovo sve za matematiku stoji, i sam znaš (valjda) da cijenim matematiku i shvaćam ju ko jednu finu znanost.

Druga je stvar ako govorimo o čistoj simbolici. Jer sam broj 7 ništa ne znači. Ako mu mi dodamo neko subjektivno značenje, neku poruku koja je iza njega (npr. u Bibliji sve što ima veze sa sedam), on će nam moći služiti kao kompresiran mehanizam komunikacije. Ista stvar je sa grbom. Osoba koja je nacioholičar recimo, bit će ispunjena dubokim domoljubno-rodoljubnim osjećajima i cijeli niz slika, njoj osobno dragih, će joj u tom trenutku vjerojatno proći kroz svijest.

Načitao sam se i nagledao stupidnih svađa nekih zatucanih tipova koji su jedan drugog uvjeravali da imaju "zlo" u imenu jer ako okreneš slova ovako ili onako, dobiješ taj i taj broj i sad je ovaj kao neki Belzebub, a ovaj drugi ovome trubi da mu ime znači isto nešto slično.
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 10, 2005 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Citat:
Iluminate me.
Ja vidim da ti tu imaš neke burne emocionalne reakcije, a usto si i pun predrasuda (tipično). Usporedba ti je glupa (ovo sa plavušom). To što si se načitao pseudoznanstvene literature i sad misliš da si popio svu pamet svijeta može biti samo tvoj problem.

Ja imam takav stil pisanja da ću namjerno ići provocirati i analizirati te tražiti točke koje ne drže vodu. A takvih je dosta. Iz reakcije čovjeka na neki post ili neku tvrdnju mogu itekako puno skužiti o njegovom sustavu razmišljanja u grubo. Tvoja reakcija je bila apsolutna glupa, a u postu svome nisi izložio apsolutno nikakvu korisnu informaciju osim blebetanja kako su neki ljudi eto načitani i šta ja znam, primili boga za bradu što se toga tiče. Priča vjeverica da je lav peder i da smrdi. Svatko može reći da je on uvijek u pravu, ali ako polazi od te stavke kod ulaska u diskusiju, nitko neće profitirati iz te diskusije, a takva diskusija neće biti ni k od kvalitetne. Možda si samo tašt.

Hvala na razumjevanju, nitko ti ne može zabraniti da nemaš svoje mišljenje već da prežvačeš davno reciklirana i "proizvedena", a ti reci šta hoćeš. Koja prizemna bahatost, ne mogu vjerovati.


Mladi gospodine, nije sve u čitanju i informiranju, ja nisam ni znao još čitati i pisati kada sam imao susrete 3 i 4 vrste.
Reakcija jeste burna, ali samo zato jer si ti stoti po redu ovdje koji me iživcirao, a i dan je bio buran.

Moja preporuka administratorima ovog sajta jeste, sredite ovaj sajt, ovo više nije stara galaksija, ovdje ima previše agenata, ako vam je stalo do obrane planeta zemlje i širenju svijesti, onda morate raditi dalje....ako treba i raditi sve tipove topova i što manje vremena gubiti na ovakve upade.
Ja sam došao ovdje da razmjenimo informacije i pomognemo novima koji žele znati.....a ne natezati se sa raznim filozofima i propovjednicima.

nadam se da nikoga nisam uvrijedio, to mi nije namjera, ali istina kadkad....boli.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 5:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Streamer je napisao/la:
Slazem se. Ove ovce koje znaju samo negirat ono sto se oko njih desava nam netrebaju. Gdje ima dima ima i jebene vatre. Pa ti Pantagruel pjevaj neke svoje pjesme o znanosti i neznam cemu. Cinjenica je da nesto u ovome ima (negovorim o brojevima nego opcenito), a tvoje tupljenje da je to glupost nece napravit da to nestane niti ce pomoc nama. Zato odi na IMF ili neki slican forum i backaj se sa kolegama ovcama.
Ili sudjeluj u raspravi bez vrijedanja ili provociranja i sa argumentima, ili se gubi odavde :)


Kao prvo, ti si jedini koji ovdje vrijeđa. Kao drugo, lako je bistru vodu zamutiti, a budalu razljutiti. Tvoja reakcija pokazuje mnogo više nego misliš, čak i sa svim znanjima ovoga svijeta. To je onaj sistem, "vidim daleko, a oko sebe ni prsta". Gdje sam ja IJEDNOM RJEČJU bilo što makar se trudio opovrgnuti, a da nisu bili brojevi? Jesi li ti svjestan da je kvalitetna "svađa" podloga za svaku konstruktivnu raspravu? Jedini tko ovdje može biti ovca si ti. Post ti je primitivan i sve da posjeduješ ne znam kakva "znanja", to ne mjenja činjenicu da si frustriran, a svojim postom nisi rekao apsolutno ništa, osim da si konformist koji se ovdje "utaborio" i sada "kenja" po "outsiderima". Gdje sam ja koga vrijeđao ili psovao? Ako imaš problema sa labilnošću svojih uvjerenja ili sa kulturnom komunikacijom, a vidim da imaš i sa prebrzim zaključivanjem, onda kreni prvo od sebe. Pa ćemo možda i popričati. Test hrabrosti dolazi kad si u manjini, a test tolerancije kad si u većini. No dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 6:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
GameDeveloper je napisao/la:
Mladi gospodine, nije sve u čitanju i informiranju, ja nisam ni znao još čitati i pisati kada sam imao susrete 3 i 4 vrste.
Reakcija jeste burna, ali samo zato jer si ti stoti po redu ovdje koji me iživcirao, a i dan je bio buran.


Ajd recimo da ti je opravdanje ok, iako ja znam da nikad tako ne bi reagirao. Možda zato jer sam strpljiv i znam čitati između redaka, ali to je
sada druga priča. Shvatit ću to kao svojevrsnu ispriku, koja je, usput, prihvaćena :). Primio na znanje.

GameDeveloper je napisao/la:
Moja preporuka administratorima ovog sajta jeste, sredite ovaj sajt, ovo više nije stara galaksija, ovdje ima previše agenata, ako vam je stalo do obrane planeta zemlje i širenju svijesti, onda morate raditi dalje....ako treba i raditi sve tipove topova i što manje vremena gubiti na ovakve upade.


Neka to sami administratori odluče. Osim toga, po tvojem stavu, najbolje da se uvedu i tajni passwordi, da bude zabranjena sloboda razmjene mišljenja pa da netko sam odredi sredinu, najbolje da se ljudi učlanjuju po preporukama starih članova. Čekaj malo, kad malo bolje razmislim, to su bili masoni.


GameDeveloper je napisao/la:
Ja sam došao ovdje da razmjenimo informacije i pomognemo novima koji žele znati.....a ne natezati se sa raznim filozofima i propovjednicima.


Ja sam ovdje zadnji koji je propovjednik bilo kakve vrste. Ako sam slučajno poremetio tvoje unutarnje spokojstvo svojom bezobraznom prisutnošću, molim da mi se oprosti, jer bilo je namjerno. Ispričavam se što imam te drskosti da propitkujem svaki oblik autoriteta i što volim promišljati o stvarima. Baš sam drzak.


GameDeveloper je napisao/la:
nadam se da nikoga nisam uvrijedio, to mi nije namjera, ali istina kadkad....boli.....


+2 za stilski dodatak. Pozdrav i tebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 6:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
T-1000 je napisao/la:
Samo malo da se smire strasti molio bih, bez vrijedjanja i psovanja.


Nema problema. Ali kao što je i sam autor jednog od postova gore napomenuo, istina nekad boli.


T-1000 je napisao/la:
edit: najvise se odnosi na Pantagruel :!:


To je zato jer sam nov :D. I crne sam puti, ima li ovdje i skinsa? (ovo je šala
za one koji ne razumiju šale)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz