Sada je: čet apr 25, 2024 8:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub apr 10, 2010 3:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Link o današnjoj avionskoj nesreći u Rusiji - objavljen i na temi alternativne vijesti - a ne spada tamo - u kojoj je poginuo predsjednik Poljske sa suprugom (te velikim brojem dužnosnika i djelom njihovih obitelji) možda ima obilježja koja otvaraju put "ulaska" u ovu temu!

Sjetimo se Poljska je glasno rekla NE cijepivu protiv svinjske gripe! Može li se to oprostiti? Možda ne!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide ... 85389.aspx

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub apr 10, 2010 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
alf je napisao/la:
...možda ima obilježja koja otvaraju put "ulaska" u ovu temu!

Itekako!!! :ontopic: :D

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub apr 10, 2010 8:54 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Nekako imam osjećaj da je ovom "nesrećom" u maniri mafijaških zastrašivanja poslana jedna poruka, kako Poljskoj direktno tako i svim drugim "poljskama" kojima bi pala slična pomisao na pamet. Ideja da mogu/smiju samostalno odlučivati o nečem iz sfere "viših" interesa, a da to nije u skladu s istima i na taj način "zbunjivati" narod.

To me dalje navodi na pomisao da bi u skorijoj budućnosti od istih tih izvora mogli očekivati (ah predskazanja) neku akciju sličnih uzoraka poput zadnje s cjepivima, jedino je upitno kako će akvarijske ribice ovaj put reagirati na mamac u obliku zastrašivanja, nakon što su prošli ni ne okusili?

Osobno me onaj isti osjećaj s početka vodi u smjeru pomisli da bi se kontrolori ovaj put još nemjerljivo jače mogli iznenaditi reakcijom plijena.
Jer čini mi se da su se i na reakciju ljudi odheba svinjarijske gripe u najmanju ruku zabezeknuli, pa otud i "Poljska opomena".
Maske padaju na sve strane lupajući sve jače o zemlju i neminovno je da buka udaraca koja se sve više poglašnjava probudi sve više zaspalih s namjerom da se probude.

Uglavnom, zakuhava.

(možda samo u mojoj glavi, ko će ga znat?)

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub apr 10, 2010 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Metuzalem:
Citat:
Narafno da spada u alternativne vijesti, jer se na ovom forumu sve gleda kroz alternativnu prizmu;
Meni se čini da su Poljaci dobili poruku u svezi razmiještanja USA raketnog štita u Poljskoj (a ljepo su im Rusi rekli njet) a s obzirom na cikličku prirodu vremena ovo bi alternativno mogli nazvati i Katinska šuma part 2.

Nije mi ni najmanje važno hoćemo li voditi razgovor pod ovom ili onom temom,ali evo slučajnoi teme kojoj je naslov "Teorije zavjere",pa zašto nebi ovdje.Ako baš idemo teoretizirat složio bih se s tobom da je to samo nastavak psihopatskog hladnoratovskog razdoblja gdje su OP-i uvjereni da su oni GAZDE a ne lutke ŠEFOVA sa viših razina.
vjetar je napisao/la:
Osobno me onaj isti osjećaj s početka vodi u smjeru pomisli da bi se kontrolori ovaj put još nemjerljivo jače mogli iznenaditi reakcijom plijena.

Prije bi rekao da će taj plijen uočavati samo kao kolateralnu žrtvu.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: ned apr 11, 2010 2:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Svaki događaj je višeznačan - odnosno slojevit... jer se razno manifestira u raznim nivoima postojanja, pa tako i ima različito značenje u svakom od njih... svaki događaj treba gledati višedimenzionalno ako želimo vidjeti stvar iz što više kuteva percepcije i mogućih okolnih interesa/gledišta...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon apr 12, 2010 7:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Nekako mi je čudan pad zrakoplova sa Poljskim predsjednikom i cijelim državnim vojnim vrhom. Poljska nikad nije dala kvislinga, riječi iz jedne pjesme. Poljska ima svoju vrlo osebujnu politiku unutar EU. Poljska je prva izašla iz krize, čak i Njemci idu na rad u Poljsku. Sjećate se poljske ministrice zdravstva i odbijanja sudjelovanja u sramnoj kupnji cjepiva protiv svinjske gripe. To su činjenice. Da li to ima ikakve veze ili je pad zrakoplova nevjerovatna slučajnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: pon apr 12, 2010 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Tako je. Kada sam cula za tragediju poljskog predsjednika i ministara.... pa prvo sto mi je proslo kroz glavu jeste to da su kaznjeni za svoju "neposlusnost". Dakle, u ovom ludom danasnjem vremenu, onaj koji se bavi politikom i jos pritom zeli ili cini dobro svome narodu, platice glavom. Uostalom...pa okrenite se malo unatrag ...Ichak Rabin je ubijen radi te iste neposlusnosti, Klintona su opomenuli Monikom Levinski, Kenedi je takodjer kaznjen...a, jeste da Merilin Monro nije bila politicarka, ali jeste bila Kenedijeva ljubavnica...uglavnom svi koji se usprotive "visim interesima" , snadje ih neka nesreca. Ja sam 100% uvjerena da ti nije bila slucajnost...nesto mi iznutra govori da je to kazna i opomena onima koji nece slusati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 2:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Ima ovdje vise stvari za napomenut,

Prvo, trebamo se zapitati, zasto su plasirali tako slab virus, a da su htjeli, mogli su komotno jaci, da nas sve pokosi, ne nuzno ubije, nego da nam stvarno zagorca zivot, mozda je bas stvar u tome, da kada dođe nesto takvo, takav virus, drzave a i ljudi nece grlom u jagode, kao do sada sa ovim cjepivom, dok ce virus, uzimati zrtve, mozda stvarno nije nista bilo u tom virusu, i one sve nuspojave su bile namjerno i planski unosene u cjepivo, bas da se ljudima zgadi ga uzimat, ne nuzno protiv svinj. g. nego opcenito, sva cjepiva, i kada pravi virus dođe, nece niko uzimat, jer ce mislit da je ovo virus kao i oni svi ostali, pticji, svinjski....
ne kazem da treba uzimati cjepivo, ali mozda ovo protiv obicne gripe, bas ima nesto u sebi, sta mi moglo omesti djelovanje novoga, poboljsanoga virusa, a mozda smeta i nikotin, ko ce ga znat, ali da je namjerno proracunato sve u vezi svinj. g. i cjepiva, to svakako mislim da je.

A poljska, mislim da je to kolateralna, tek onako usputna zrtva, da se pokaze nadmoc, ne nuzno jer su odbili cjepivo, nego cisto zato jer su rekli ne, i evo savrseni primjer, ako neko kaze ne, sta ce da bude, treba sada vidit, koliko su im se zamjerili, treba pratit i obitelji poginulih, ali mislim da je ovo bila sasvim dovoljna opomena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 8:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
I meni je palo na pamet kako je to sa ovim zadnjim cjepivom bilo traljavo napravljeno baš kao da namjerno sve zakaže. Razlog bi mogao biti da bi se skrenula pažnja sa nečeg bitnog. Možda je ispalo tako jer priroda se teško može oponašati pa su i znanstvenici podbacili što se tiče jačine virusa. Vjerovatno je takav umjetni virus slabije reproduktivan, jalov kao i sve što izađe iz laboratorija. A moguće je i ovo :da će idući koji pošalju biti enormno jak na kraju kad se narod odbije cijepiti podučen prošlim virusom, a ovaj sve pokosi. Tek u trećem bi se moglo očekivati 100% odaziv preostalog pučanstva i naravno ubacivanje čipa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 8:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Tako bi mogli birati između smrti ili čipa. Bitno je da možeš birati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
o uvodjenju obavezne registracije pre-paid kartica i katalogizacija korisnika optjenito.

http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/13/0422006.html?pos=n0


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Upravo sam to htio zakacit!

Znaci, kad to stupi na snagu prestajem koristiti mobitel!

I ovako razmisljam da ga tresnem o zid! :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Ja ću isto svoj baciti u smeće. Imam free e-mail preko net-a i tamo nude opciju povećanja veličine sandučića za poruke. Htjela sam svoj povećati i kao sljedeći korak morala sam poslati sms poruku na određeni broj kako bi dobila neku šifru. Rekoh, ne dragi moji, moj broj nećete dobiti i odustala sam. Zgodan način da spoje e-mail adresu i broj mobitela i naravno da te mogu pratiti preko satelita ako si im dovoljno zanimljiv. Prije mjesec do dva zvala me neka žena, pretpostavljam mlađa. Pita da li sam ja ta i ta, ja kažem da jesam. Onda da li sam član fitnes kluba nekog nikad čula i tako čudnog imena. Ja da nisam. Ona da je to i mislila i pozdravile se. Ostavilo mi je čudan osjećaj i razmišljam ja šta je to pogotovo jer mi se ta osoba činila zadovoljna informacijama koje je dobila. Osjećaj mi je ostao čudan i jako sam sumnjičava što je to bilo. Pomislila sam kako je netko htio provjeriti koje ime stoji iza tog broja jer sam nekad prije i davala svoj broj videotekama i sl. Nema veze, no čini se da je jako bitno nekome znati svačiji broj mobitela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Strangelove, zamisli koincidencije!

Htio sam zakacit taj text u novosti (alternativne vjesti), i snimio sam ga, ali ni sam neznam zasto, otvorio sam ovaj topic i na dnu, ti okacio niti par minuta prije!

Slucajnost ili ne??? :D

Morao sam ovo zakacit jer razmisljam o tome vec par sati! :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 2:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
A mobitel sigurno bacam, trazio sam razlog i prije da ga se rijesim, pa sam uvijek iz nekog drugog proturazloga odustao, ali ovo je definitivno kap koja ce prelit casu!

Da stvar bude zanimljivija, taj broj imam vec vise od 15 godina i dobrovoljno sam se prijavio u adresar cim sam ga uzeo, bio sam preplatnik par godina, a sad sam opet prepaid.

Posto za njega znaju svi moji poslovni suradnici kojih nije malo, bas je to bio glavni razlog, da ne odustanem od njega!

Hahahahahaha, kako cu ga jednostavno frknut hahahahahahaha! :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
strangelove je napisao/la:
o uvodjenju obavezne registracije pre-paid kartica i katalogizacija korisnika optjenito.

http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/13/0422006.html?pos=n0

odvratno. :roll:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: uto apr 13, 2010 11:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
strangelove je napisao/la:
o uvodjenju obavezne registracije pre-paid kartica i katalogizacija korisnika optjenito.

http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/13/0422006.html?pos=n0

tilt je napisao/la:
Upravo sam to htio zakacit!


Baš sam i ja mislio ovo postavit!

tilt je napisao/la:
I ovako razmisljam da ga tresnem o zid!


Izgleda da će se i moj uskoro "sprijateljiti" sa zidom. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sri apr 14, 2010 4:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Dugo sam razmišljala gdje ovo postaviti, a još sam jučer tražila tekstove da objedinim sve događaje, pa evo - iznenadili me danas oni koji su kao i ja primjetili da je ovo malo čudno! Pa objavili jedan tekst sa svim avionskim nesrećama posljednjih dana.

Tako sam odlučila to postaviti ovdje! Nekako imam osjećaj da ili je u pitanju ova tema ili se događa nešto što je vezano za neka događanja izvan našeg planeta.....

Nemam objašnjenja - ali negdje sam spomenula da su čudne i nesreće tankera - kojih je u posljednjih nekoliko mjeseci više nego prije, pa očito tako i ove. Kao i vlakova, posljednja u Italiji zbog odrona....

http://www.vecernji.hr/vijesti/kina-bro ... nak-125555

http://www.index.hr/vijesti/clanak/avio ... 86091.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/braz ... 86096.aspx



Može biti da je riječ o ljudskoj pogrešci (tankeri, avioni, vlakovi) ili djelovanju prirode (potresi, poplave, vulkani, odroni) samo nekako se sve poklopilo posljednje vrijeme, pa se udružilo....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: čet apr 15, 2010 4:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Samo da nadopunim prijašnji tekst!

Dakle, moguće je da se sada stvari odvijaju lančano, uzmimo mogućnost da je HARP malo radio, a sve ostalo prepustio prirodi koju je poremetio!

http://www.jutarnji.hr/video--pepeo-iz- ... pi/717812/

Naravno, to je dodatno zakompliciralo način života na koji smo navikli! Pa ako ste mislili putovati u shoping baš u ove zemlje - nemojte!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: sub apr 17, 2010 11:23 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
alf je napisao/la:
Samo da nadopunim prijašnji tekst!

Dakle, moguće je da se sada stvari odvijaju lančano, uzmimo mogućnost da je HARP malo radio, a sve ostalo prepustio prirodi koju je poremetio!

http://www.jutarnji.hr/video--pepeo-iz- ... pi/717812/

Naravno, to je dodatno zakompliciralo način života na koji smo navikli! Pa ako ste mislili putovati u shoping baš u ove zemlje - nemojte!

Alf :blob:


Samo da primijetim...

Citat:
Cs: Datum sesije:29.12.2009.
(...)
P: (C**) Ovo je zadnja sesija ove godine! (A***) Da li bi trebali pitati u vezi vremena, ili...? (Anart) Hoće li se eventualno zatvoriti internacionalni promet?

O: Da.

P: (A***) Za koliko?

O: Moguće za 8 mjeseci.
(...)

P: (smijeh) (Scottie) Pa da, da... (L) I to smo već čuli, također! (smijeh) (Scottie) 5D grad na brdu, 8 mjeseci do zabrane internacionalnog prometa... oh, ne postoji vrijeme!!

O: To neće biti potpuna obustava internacionalnog prometa, a niti neće dugo potrajati.

P: (L) Dakle, drugim rječima, oni će to učiniti. Oni će to pokušati i nešto će se dogoditi i postojat će reakcija na to. (P*****) Zašto će oni zatvoriti aerodrome?

O: Čekajte i vidite.
(...)

Znam da nije internacionalno i da nije prošlo 8 mjeseci, ali :-k

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz