Sada je: sub apr 27, 2024 1:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Da li vjerujete da reptili vladaju svijetom?
Da 55%  55%  [ 46 ]
Ne 45%  45%  [ 38 ]
Ukupno glasova : 84
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 7:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
fingolfin je napisao/la:
Citat:
I onda dobijemo text Donosioci Novog Svitanja gdje ekipa koja je omogućila vladavinu tih istih Reptila sada oni nas obavjestavaju da se nalazimo u ropstvu tih bića (kao da je to neka novost) i oni su nas kao dušli izvući (a cijelo vrijeme nisu nista poduzeli iako su imali s čim).


Sarguel jesi li pročitao taj tekst?


Jesam pročitao, ali nisam morao jer su mi ga daunlodirali u mozak moji programatori. Bućkuriš informacija i dezinformacija. Valjda neki misle da su pametniji ako imaju iskustvo pada iz 6D zbog oholosti od onih koji su poslani da razbiju Matrix. Izgleda da je OHOLOST neizlječiva bolest (čast izuzecima). BTW. ti isti programatori su pisali scenarij mome bivšem gazdi reptilu koji je samo jedan od ČUVARA OVACA, a VLASNICI FARME su autori spomenutog texta.

SODOM, MARKS, ASKTE, LONS to su imena mojih milih programatora. Ako se mene ikad bude pitalo za njih je DRUGA SMRT, kao i za mnoge iz njihove rase (klanjam se izuzecima).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Mah vi prichajte sta ochete al reptili trche to sranje :mrgreen: :?: #-o :lol:

Jao perverzija...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 18, 2006 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
http://www.greatdreams.com/reptlan/reps.htm

http://www.fatemag.com/issues/2000s/200 ... cle1a.html

http://www.angelfire.com/ut/branton/dracos.html

http://whale.to/b/reptilian_h.html

http://ufoexperiences.blogspot.com/2005 ... souri.html

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 10, 2008 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
fingolfin je napisao/la:
Evo da samo još malo pojasnim ovošto je pčela navela.
Mislim da se neki ljudi ovdje previše i bespotrebno opterećuju sa postojanjem konkretno imenovane rase REPTILA. Reptili, reptili, reptili, reptili i reptili i ništa drugo. Što je to toliko bitno?
Da postoje bića koja su na višem nivou svijesti nego mi ljudi, da nas iskorištavaju i upravljaju nama kroz jako dugi vremenski period, jer je to sastavni dio prirodnih procesa na ovoj planeti ja ne vjerujem već ZNAM. :)
Ali zašto stalno potencirati priču o samo jednoj krokodilsko-humanoidnoj rasi zmijskih očiju i rex-ovih čeljusti, pa bili to oni ili neka druga stvorenja nama je najbitnije da smo svjesni postojanja viših nivoa svijesti, kojima uostalom i mi trebamo težiti, i što više raditi na sebi a ne stalno zamišljati sebi aligator face pred očima i drugima izbijati oči sa tim ko hrišćanski sveštenici đavolom i paklom grešnim vjernicima.
Dakle, zaista me ne zanima mnogo da li su reptili ta rasa koja je na višem nivou svijesti od ljudskih bića, ili je to neko drugi, znam da neko jeste, i ubuduće ću ih zvati "viši OPS entiteti".


=D> =D> =D> :mrgreen: :occasion5:

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 20, 2008 6:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
pa reptil i biblijski djavao se ne razliku bas ni po cem...oboje manipuliraju,lazu,zavode,vode ljude u propast, obmanjuju, iskoristavaju, svadjaju, podvaljuju.....jeli djavao zapravo reptil??

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 20, 2008 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
po eni apsurdno pitanje...

nemoras vidit da u nesto vjerujes...vide drugi... + dokaza i lako ostvarivih teorija...

4D moze vladat 3D, krokodili vladaju nama samo na malo drugciji nacin od onog naseg uobicajeno percepiranog psa na lancu, krave u staji itt

a pitanje je isto ko i kad svinje u svinjcu pricaju da li ljudi vladaju nama, sta mislis, ja mislim da sam potpuno slobodan vrsim vitalne funkcije kad ocu, jedem kad ocu/dadnu mi jest, spavam kad ocu premda nevjerujem da ce me ubit dok nevidim noz ili slicno ubojit sredstvo...
bizarno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 20, 2008 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Zamisli je napisao/la:
Reptili imaju Mozda kao i mi dobre i lose.:DDa imaju kontrolu imaju,ali to samo zato sto su ljudi neposlusni;D


kvotiram ovaj i onaj svoj prethodni post...
opet na svinjama, neznam volim svinje :twisted:
postoje dobri ljudi i losi ljudi...dobri su sto ih hrane, mesar je onaj losi, a ko ih pojede? onaj sto ih je i hranio...
cavo vozdra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 7:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
_Dario_ je napisao/la:
pa reptil i biblijski djavao se ne razliku bas ni po cem...oboje manipuliraju,lazu,zavode,vode ljude u propast, obmanjuju, iskoristavaju, svadjaju, podvaljuju.....jeli djavao zapravo reptil??


Da, sve predstave o đavolu svuda u svetu potiču od iskustva ljudi sa reptilima.
Gnostici su znali da je starozavetni Jehova takođe bio reptil, tj. božanstvo koje su oni nametnuli ljudima (vidi tekst 'Hipostaza Arhonta'), pa su zato proganjani od strane crkve u Vatikanu koju su uspostavili reptilski hibridi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Sta mislite o ovome???
Sudnji dan preti Zemlji, Lov na Boziju cesticu!

http://www.sfstudent.net/forum/viewtopic.php?t=1777
http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/g ... eti-zemlji

:mrgreen: :angel4:

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 1:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
kakva idiotarija.....totalno smijanje....



:lol: :lol: :lol:



a i ako se dogodi kraj svijetu kakvog poznamo,to nece utjecat na nas,jer mi cekamo 2012 :lol: :lol:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
i ovo jezanimljiv tekst,ako vec nije negde postavljen..
Pakt sa reptilima
http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... orazum.htm

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 11:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
e to o projektu u CERNU...
bas sam o tom pricao sa profesorom fizike i razlucio mi je neka pitanja no idalje malo toga mi je jasno jer sam sa fizikom na ti...
ugl...mogucnosti su raznolike, sto ce biti samo se nagadja, a otkrivanjem tako tih neki cestica ukljucujuci i higsovu zele dokazati postojanje boga, kreatora tj da nije sve nastalo tek nekim pukim slucajem vec da je posrjedi bio neki visi oblik svjesti...

napaja ga nekoliko elektrana, u njemu se nalazi vise vise od 1500 znanstvenika...
mora da je nesto zeznuto :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Regruti će biti zvani "inicirani" i biće uvedeni u lažne procese kretanja ka višim realitetima. ""

zanimljiv mi ovaj dio tajnog ugovora ::D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 7:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Pa da,kakav je to napredak ako je neko iniciran,a stalo mu je samo do novca i materijalnog..po meni taj nije iniciran nego "unakazen"... ima zanimljiva knjiga o inicijaciji u tajnim drustvima...zove se Moj beg od demona..naime,svaki inicirani dobije nekog demona/duha koji mu pomaze u zivotu i resava njegova pitanja,namesta situacije,komunicira sa ostalima iz drustva,i vodi ga u napredak, novac,posao,popularnost,itd - ovozemaljska zadovoljstva,a zauzvrat se poklanjaju losoj strani...

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Pošto upravo čitam "Najveću tajnu", reptili su mi aktualna tema razmišljanja.
Ovdje se postavilo pitanje "Da li reptili vladaju svijetom?"
Sasvim sam siguran da - ne vladaju!
Šta više, mislim da svijetom niko i ne "vlada".
Ali ako je pitanje bilo mišljeno kao : " da li su u lancu ishrane, neposredno iznad nas - reptili?"
E, to... Pa ,nemam pojma...More bit, ono o tom se mnogo priča, tako da, što ne bi bili baš - reptili?
Ovo hoću da kažem: ta priča o reptilima se uvijek, nekako završi na nekoj "partizaniji".Uvijek neko pozove na "otpor", "borbu", "FAJT!" imaju čak i debilne pjesme - kao, zemljani protiv reptila (bog i zemljani! Ej jebote... ), čak se i Ajku zamjeri što " u posljednjoj knjizi nema fajta..."
A radi se, po meni, o tom da smo i mi i reptili u istoj situaciji, programirani da postupamo onako kako postupamo.
Jer - i oni su u lancu ishrane.
I ni za NAS, kao ni za NJIH tu nema nikakve nade da se iz tog lanca izmaknemo.
Jedino singular ima neku nadu.
Može biti udružen u grupu brojniju od - jedan, ali kada bi kao VRSTA, narušio lanac ishrane - onemogućio bi time postojanje svijeta - SVEGA ŠTO JESTE.
A to onemogućiti se ne može.
(I Mjesec mora rasti, a kao i svako mladunče , hranu si na kraju - iznudi.)

Pozdrav
F.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 1:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
=D> pametan macak... steta sto u vladi vjeruju u repile... steta sto su vjerovali u reptile i u domovinskom ratu i sa jedne i druge strane su vjerovali da se bore protiv reptila... ](*,)


slika
svijetom vlada ljudska glupost sa viskom testosterona #-o !

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 9:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
HA HAHA =D> :D :D
tuzno je sto je to sve istina,i sto nas neko navodi na razne lose stvari,pod maskom "moramo,mozemo i to je ispravno"...ali sto volim kad je neko duhovit na jedan ukusan nacin u teskim stvarima... Sjemenko pozdrav,hvala na pozitivnom smehu i raspolozenju,to je najbitnije =D>

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Taj netko ti se zove EGO, i nije izvan tebe nego unutar tebe - BORBA JE UNUTAR SVAKOG POJEDINCA - ne borit se protiv drugih iskvarenih nego protiv vlastite iskvarenosti.

Citat:
Šest smrtnih neprijatelja proždiru čovjekovu nutrinu; ugrađeni u njegovu vlastitu unutarnju svijest. Oni su ti demoni koje treba ubiti. To su požuda (Kama), ljutnja (Krodha), pohlepa (Lobha), vezanost (Moha), ponos (Mada) i podlost (Matsarya). Oni čovjeka svrgavaju na razinu demona.



i TO upravlja covjekom - covjek nije svjetlosno bice ljubavi - covjek je parazitsko bice i podli ubojica koji ce maknuti sve sto mu smeta da ostvari svoj NAUM - (maknit ce drvo da izgradi kucu na mjestu kojem zeli - maknit ce mrave jer mu jedu "njegovu hranu"... itd)

Prestanite zivit u iluziji svebe kao da ste NAJPAMETNIJI I JEDINI ISPRAVNI, pa necete imati reptila za borit se :P

Fakat neznam sta drugo da kazem... sve sam vec ponovila 1000 puta - no zene su te koje su glupe - zato ih nekako i manjka na cijelom ovom forumu, i glupoj urotnickoj politici #-o - jednostavno su preglupe da shvate kako je to sve zapravo komplicirano a ne jednostavno !


evo imam jedan film za vas o tome kako ljudi vole sve komplicirati - pogledajte zbilja je smjesan :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=6exm2Hi28Xw



p.s.- dali vi ikad mislite odrasti i prvihvatiti ODGOVORNOST ZA SVOJA DIJELA I RIJECI? nekako mi se cini da je to muskom rodu veliki problem... glavno da se pokaze da ima neke pedigre papire (diplome)pa mu to dokazuje da je pametan HAHAHA :lol:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 4:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
sjemenka je napisao/la:
=D> pametan macak... steta sto u vladi vjeruju u repile... steta sto su vjerovali u reptile i u domovinskom ratu i sa jedne i druge strane su vjerovali da se bore protiv reptila... ](*,)

svijetom vlada ljudska glupost sa viskom testosterona #-o ![/size][/color]


I mene si sinoc Sjemenka nasmijala do suza sa ovim ali bas do suza :lol: :lol: :lol: ..to se zove duhov(n)itost.
A i ovo zadnje sto si napisala :

Quote:
Šest smrtnih neprijatelja proždiru èovjekovu nutrinu; ugraðeni u njegovu vlastitu unutarnju svijest. Oni su ti demoni koje treba ubiti. To su požuda (Kama), ljutnja (Krodha), pohlepa (Lobha), vezanost (Moha), ponos (Mada) i podlost (Matsarya). Oni èovjeka svrgavaju na razinu demona.

su oni pravi reptili u covjeku sa kojim se treba boriti ali malo ima tako hrabrih nego najvise sanjara sto se bore sa nekim iza oblaka i u svojim snovima su Spasioci ovog svijeta sto im onako bas miluje Ego .
Srecom da ne bude sve bas San imaju i video igrice i filmovi da se dozivi takva realnost, ma znas sto hocu reci.


Boehme je napisao u jednoj svojoj knjizi nesto slicno sto si navela gore , koji su glavni covjekovi neprijatelji:

1. Pride, in seeking and loving himself, and desiring also to be honoured by all others; a Property inclining him to get Power and Dominion in his Pride, and to have the Pre-eminence. 2. The Property of a Swine, Covetousness, which would have all to itself alone; and if it had the whole World, and Heaven too, yet it would want to have the Dominion in Hell also. It desires more than this temporal Life has need of, and has no Faith towards God at all, but is a defiled Swine, that would fain swallow every Thing into its own Belly. 3. The Property of Envy, stinging the Hearts of others, envying and grudging that any should have more temporal Goods or Honour than itself has. 4. The Property of Anger, which when Envy, as a poisonous Sting, irritates and inflames it, will upon every little frivolous Occasion, storm, fight, wrangle, rage, and seek to vent itself in Revenge. Also there will be found, descended from these, a great Multitude and Variety of earthly Beasts living in him, which he loves and fosters; for he loves every Thing that is in the World, and has set it in the Place of God, and worships it more heartily and truly than he worships God.

E sad da li je ovaj virus bio u onim vakcinama, cipovima, programima ili je ovo naprosto Duh materijalnog svijeta kojim je covjek zarazen i zaboravio da dolazi iz Duha svijeta Svjetlosti ?

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 04, 2008 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Pantelija je napisao/la:
vidi tekst 'Hipostaza Arhonta'


di da pronadjem ovo? knjiga (*.pdf, *.doc)?

hvala :blob: :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz