Sada je: ned apr 28, 2024 9:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 4:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
pcelica je napisao/la:
Ma sve je to super i ja vjerujem da sve te vježbe djeluju ali kad vidim kako se guru superzone izražava odmah izgubim volju za probavanjem. Ali bilo koje druge tehnike koje sam probala u životu znam da djeluju.
BTW Zašto Tetra kaže da učenje Barbare Ann Brenan ostavlja rupe u auri. Kakva je to izjava?


Mislim šta se zvatate za izjave pojedinih osoba, proučite tekstove i izjave sami i sami odlučite šta je a šta nije ispravno

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 4:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
U pravu si Game Developer, šta ja mogu kad mi ono na superzoni nikako ne leži, a dosad me intuicija nije varala. Ništa, to očito nije moj put.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 4:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Da li je zrak koji udišeš realan, da li su cipele koje oblačiš svaki dan realne? da li je svijet oko tebe, ljudi, realno ? šta je realno? što si ti ?
da li nešto šta nisi vidjela automatski znači da to ne postoji, i da li sve šta si vidjela automatski znači da postoji, samo zato jer to možeš vidit, osjetit, itd. ?
Isto tako je i s vježbama.
Odgovor je u Tebi pb...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 7:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ne znam da li su vezbe realne ili ne,ali koliko sam video iz vasih komentara na superzoni samo sebi pravite dodatne probleme.Cudno da autor vezbi nije spomenuo sporedne efekte. :-k

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 8:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Esperio Max je napisao/la:
Cudno da autor vezbi nije spomenuo sporedne efekte.


Koje sporedne efekte mislis?

Kad smo vec kod tih vjezbi i ja sam naletila na njih svojevremeno i odmah sam pitala svog Oversoul-a, da li da pocnem s tim vjezbama. "On" je reko: Mozes, ako hoces da ti namjestim da te na cesti pokupi kamion, pa ces lezat u bolnici nekih par mjeseci, za pocetak."

U tom trenu mi je bilo savrseno jasno sto je htio reci i to mi vise nikad nije palo na pamet. :-k

Na kraju moram naglasiti da ne PRODIKUJEM sto je dobro, a sto lose i sto je za koga, a sto ne, jer ovo je SAMO MOJE ISKUSTVO.

Da slucajno ne bi bilo zabune.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 8:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Jel bi hteo da budeš Indigo dete?
To se ne otvara literaturom. Imaju Tibetanci dobru burgiju za otvaranje trećeg oka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Esperio Max je napisao/la:
Ne znam da li su vezbe realne ili ne,ali koliko sam video iz vasih komentara na superzoni samo sebi pravite dodatne probleme.Cudno da autor vezbi nije spomenuo sporedne efekte. :-k


Koje to sporedne efekte?
Daj ovo pojasni molim te, preciziraj.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 9:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 05, 2005 9:25 pm
Postovi: 5
Ja ne mogu da budem dete i da hoću :lol:
Taj nick je stariji od pojma Indigo dece ...
Nego, čuo sam da može hilti bušilicom :lol:
Nego, da se vratimo na temu, ima li neko literaturu ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 9:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Evo ti nešto za početak

http://www.vjezbe.hatona.org


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 10:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 05, 2005 9:25 pm
Postovi: 5
Te Tetrine tutoriale obichno zaobilazim ... :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 12:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Onda uzmi burgiju :lol:

Koliko sam do sada video informacije koje on prenosi su ok.
I dosta je kritičan prema mnogim lažnjacima koji podmeću lažne tehnike, boje i sl. da bi ljudi sjebali a ne otvorili čakre.

Osim toga treće oko je šesta čakra. Imaš ih još dosta pre nje na kojima moraš da radiš, ne može to preko reda, odma međ oči.
Radeći na onim prethodnim naučiš šta je ova i šta zapravo vidiš s njom. Ako bi ovu otvorio tek tako nekim trikom, ne bi ni znao šta vidiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 1:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Tina


Kad smo vec kod tih vjezbi i ja sam naletila na njih svojevremeno i odmah sam pitala svog Oversoul-a, da li da pocnem s tim vjezbama. "On" je reko: Mozes, ako hoces da ti namjestim da te na cesti pokupi kamion, pa ces lezat u bolnici nekih par mjeseci, za pocetak."


Tina, cudne ti odgovore daje tvoj oversoul :lol:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 1:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Da je moguce da se ovim tehnikama na vas prikace demoni rekao je i sam Tetra:

Citat:
Crvena boja je inace astralna boja.Sa crvenom bojom se covek ne moze prizemljivati.Ono sto moze je da dozvoli da mu se prikaci demonsko bice ili cak i da ga opsedne.


Da vizuelizacija moze biti stetna takodje je on rekao,mada nije pricao o svojim tehnikama:

Citat:
Boje i kombinacije boja koje daju ljudima da rade su katastrofalne.
Primer,unose belu boju i ne iznose je.Recept za samoubistvo koje je
na malo duzi period.

Da je moguce pokupiti usput i nesto stetno rekao je Flow:

Citat:
s vremena na vrijeme ipak primim nešto što mi se ne dopada, vjerovatno jer ne vizualiziram dovoljno dobro, pa me zanima jel postoji način da to što primim proslijedim negdje van ?


Ovde niko ne govori da ce te biti spaseni ako se slazete sa Kasiopejcima dok Tetra smatra da ce se spasti samo oni koji koriste njegove tehnike zastite:

Citat:
Topalovic,ti ne radis nikakvu zastitu,jel mozda verujes da ce da te spase
neka rasa? Nema tebi spasa,Topalovic

Sta se desava sa onima koji koriste tehnike za zastitu je takodje rekao sam Tetra:

Citat:
Sta se desava.Menja se nekima percepcija.


I Game je to potvrdio:

Citat:
Uglavnom, nakon tog štita sam bio "ošamućen", malo mi se bilo teže vratit u "normalu".....


A da ponekad mogu da budu veoma opasne opet je sam Tetra isprobao:

Citat:
Ja sam hteo da vidim dali cu da osetim osecaj da me uvlaci crna rupa unutra.Kad sam video da hoce i da je energija toliko jaka da ce me uvuci.Morao sam da
pravim vrata na njoj da bi se zaustavio.Energija je neopisljiva,jel vuce
i tesko da se zaustavis.Nakon toga glava mi nije bila ista 4 dana.Inace,
ima posebno sta se radi sa crnom rupom za lecenje a bogami i za ubijanje se moze koristiti.Ko nezna sa ovim da barata,moze sebe i drugog ili da ubije ili da jedan ili obojica da ostanu da su mentalno poremeceni.


E sad da li se pecepcija menja na bolje ili se covek samo uvija u neku drugu iluziju nije na meni da sudim jer ne koristim ove tehnike niti nameravam.Samo kazem da budete oprezni jer ovo nisu prirodne stvari za nas pa nisam siguran koliko mozete da se pouzdate u svoju intuiciju ili oversoul.
Vidim da Tetra dosta prica o programiranju.Jedna je stvar kada nas neko podsvesno programira a druga kada to cinimo sami sebi.Ja nemam kontakte niti sa oversoulom niti sa nekim visim bicima pa umesto toga koristim samo razum i intuiciju.A ovo dvoje mi kazu da im se te tehnike uopste ne svidjaju pa makar mi to preporucili Kasiopejci. :P

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 2:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Meni te vjezbe pomazu. Ako se pogresno rade, mogu biti opasne. Svatko neka prosudi za sebe - ako netko misli da je u pitanju placebo, onda neka je placebo. Ako netko misli da nije - opet ok. Vjerojatno svaka osoba ima x-faktora zasto te vjezbe ne bi treba raditi ili zasto bi ih trebala raditi.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 7:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Crystal je napisao/la:
Tina, cudne ti odgovore daje tvoj oversoul


Odmah da napomenem ( za one koji to jos ne znaju ) da je komunikacija izmedju "jedne Licnosti" i oversoula puno drugacija nego sto sam ja tu iznjela. A meni nije namjera, niti cu ja ikada opisivati kako to tocno izgleda kod mene.

Ako netko, iz bilo kojeg razloga, ne moze osjetit / shvatit da se u onoj mojoj recenici radi o dubokom sarkazmu u kojem je komprimirana komunikacija, sa zestokom porcijom crnog humora, da bi na prvo citanje te recenice svima/ ( ili bar vecini) bilo jasno o cemu se tu zapravo radi, onda mi je to stvarno zao.

Ako netko ne zna sto je sarkazam / crni humor / kompresija; PLIZ => rijecnik stranih rijeci.


Ko kuzi - kuzi, ko ne - tja, Pech gehabt.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Я тебя разумею очень хорошо Тина!


Ћирилица рулз!!! :mrgreen: \:D/

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ja kao predstavnik mladje generacija molim da se oo prevede na latinicu :wink:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 27, 2006 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
IsusBog je napisao/la:
Ja kao predstavnik mladje generacija molim da se oo prevede na latinicu :wink:


Mislim da ruski nema latinicu. :mrgreen:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Trece oko se otvara samo od sebe, kada dodje vrijeme za to. Samim time sto ga trazite, znaci da se nece otvoriti... Probajte trazit nesto drugo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 28, 2006 4:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ovo ne znaci doslovno, ali ako krenes tim putem, mislim da ces zakljuciti bas to. Kada dobijes trece oko, ionako ga mozes pocet prosirivat i otvarat, a samim time sto si ga dobio, kao osjecaj izmedju ociju, znaci da ces biti blize cilju. Tesko je ljudima rec - nije cilj to sto mislite da je. Iako vas taj osjecaj moze odvesti blize. Ali je veca sansa pogreske. Sto ste blizi cilju i dulje cekate sa treningom, to su bolje vase sanse usmjeravanja prema cilju... (Ne mislim doslovno cekat, citat dalje).

Ma cakre se otvaraju teznjama, dajte vise uocite to! Tako rade vase nize cakre i pravilnim usmjeravanjem teznji, otvarate i one vise... "Nize" cakre mogu biti aktivne citav dan, bez ikakve svijesti usmjerene na "rotaciju"... A da samo znate kako lijepe mogu bit, ne bi ih ni zvali nize... Uostalom, imas cakre i na nogama i na rukama i drugdje.

Nisam protiv toga svega, ali bitno je uocit stvari... I teznje o kojima govorim treba razmislit, jer vi birate vase mogucnosti, ali ja razmatram o tome kako ih birati... Nikad ono sto se moze ciniti da je tako - sto se moze ciniti sam mislio pod rijeci "teznja" ne mora biti to sto se cini. I skoro sigurno nije. Ali postoji more stvari i kada pocnete proucavati i kada pocnete uvidjati, vidjet cete kako se stvari slazu... A to je bitno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz