Sada je: ned apr 28, 2024 6:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet apr 06, 2006 1:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ništa nije niti je ikad išta bilo tajno nego je superzona odjeljena na levele da se zaštiti od budala kao što je kaos i da usput zaštiti budale kao što je kaos koji je čim je došao na zonu .....još se nije niti predstavio je pitao vježbu da nekoga ubije umom.
Leveli su stavljeni radi zaštite jer neinformirane i nelabilne osobe kao što je chaos mogu nastradati iz pojedinih vježbi ako neznaju kako funkcioniraju ili pogriješe.

Chaos, ti si direktno odgovoran ako itko zbog informacija od SZ bude imao problema, isto tako smatram ovdje i admina i moderatora odgovornim za to jer ipak SZ ima copyright.
Ja pozivam da se ovi link makne što prije jer sve ovo se može naći na zoni tko hoće, u protivnome ja odlazim s ovog foruma zauvjek jer se na forum puštaju budale koji nisu svjesni svog programiranja i aktiviraju druga programiranja i ja ne želim sudjelovati u tome.

Nadam se da će se još ko složiti sa mnom.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: " Klanovi " i predrasude
PostPostano: sub apr 08, 2006 3:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Mislim da je red da se konacno zagrebe u sustinu rivalstva i stvaranju suprotnih " klanova ", tj. pobornika Kasiopeje / Bringersa / RA / dijela Matrix materijala i pobornika Swerdlowovih ucenja. Zar nitko ovdje ne uvidja da su anomalije neznatne a sama bit ekvivalentna ?????
Bilo bi lijepo da se bace karte na stol i da se argumentirano objasni zasto je Stewart manipulator a po drugoj strani zasto su Kasiopejci lazirani. Ako Laura tvrdi da je Stewart manipulator, treba li se toga slijepo drzati ? Ako Stewart kaze da je channeling manipulacija - treba li se toga slijepo drzati ? IMO, ne da postoji zlatna sredina, vec i mnogo vise od toga, a drzanje za samo jednu stranu ko ( kako bi Zagorci rekli ) " pijan plota ( ograde ) " po mom misljenju je samo temelj manipulaciji i predrasudama. Ukoliko smatram da channeling nije u cjelosti manipulacija, moram li zbog toga diskreditirati kompletan Stewartov rad ??? I ukoliko se u nekim stvarima ne slazem sa Kasiopejom i inim materijalima, moram li ih u potpunosti odbaciti ??? Razmislite malo o ovim stvarima :!:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 1:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Klanova je bilo odkada je ljudi i biti će ih osim ako se ne dogodi čudo svjetskih razmjera.
Od pračovjeka, plemenskih zajednica, preko cijele povijesti, i u svim sferama društvenog i ljudskog djelovanja a najizraženije je u znanosti, filozofiji, religiji, politici itd. Ništa novo. A za to čak, vjerovali ili ne, ne trebaju nikakve "više sile" da ljude podjele. To je toliko prirodno isto kao što je prirodno da moraš piti vodu ako želiš ostati na životu. "Više sile" mogu EVENTUALNO biti samo katalizatori. Svatko tko je zatočen u samo jedan sustav, taj je ukalupljen (francuska riječ matrix zapravo znači kalup, za one koji ne znaju), pa koliko god taj sustav bio "hvalevrijedan" ili nešto deseto. I nadalje najvažnija stvar - čovjek kad je u jednom sustavu može razmišljati apsolutno o SVEMU, osim o tom sustavu samom. Da bi razmišljao o tom sustavu mora izaći iz njega. Tko to uvježba, taj je mudar.

A što se tiče čašćenja sa raznih strana, razne individue u "ovim vodama" zadnjih dana kada je došlo do nekih konflikata između dva foruma, dvije grupe ljudi i čega već sve ne, različitih interesa prvenstveno, su samo pokazale svoju (ne)zrelost. Ti si ovaj, ti si onaj, ti si sverdlovac, ti si chanelling-simpatizer, ti si krležijanac, ja sam ljevičar, ti si desničar, on je ambidekster, ja sam neokasiopejanac, ti si post-neopleadijanist, hakeri-crackeri su nagualisti i lucidni sanjači, dok je Nataša glupa matriksičarka koja gleda svaki dan "Ljubav u zaleđu". :)

Ljudska priroda je svugdje ista.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 1:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobro si napisal Panta... pogodio si baš u bit.

Klan je po našem shvaćanju određena grupa ljudi. Ali, uvijek si u nekoj grupi, bilo to sad istomišljenika, istih/različitih spolova, nacionalnosti, grupa koje vole ovo, ili ono... klub ljubitelja BMW vozila, klub ljubitelja knjige... ili što sve ne.

Dakle, sve podjele su umjetne i glupe, svatko je uniforman ( jedinstven ) i ima određene osobine, kvalitete i slično. Tako da se uopće ne trebamo naslovljavati sa "mi" ili "oni", tj. ljubljena Kasiopeja ili ljubljeni Swerdlow. Sve su to samo nijanse.

Većina smo programirani i bok. Malo tko da nije. Bar ne, kao - uopće ne. Čak bi mogao skoro tvrditi i da smo - svi ( barem na neki način ).

Sad - mislim da nije bitno što ko kako objašnjava, već da MI TU ( ili gdjegod mogli ) IMAMO NAMJERU RAZVOJA SVIJESTI, odnosno pomaganje i drugima ako i to netko želi.

Bolje je da osoba X, koja je OPS, nauči i sagledava ovakve sve stvari, i to želi i zadrži poslije za sebe, nego da ta ista osoba uopće nema namjeru išta učiti, nego slijepo slijediti nečiju shemu, matrix ili štogod i u to ime ubija okolo po svijetu.
Oni koji teže k OPD, ionako nemaju namjere ubijati.

Dakle - bitna je NAMJERA!

I nemojmo ljude razvrstavati na one i ove, CS ili SW... molim vas!

Hvala svima unaprijed na razumijevanju.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 2:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Netreba ih svrstavati ali objasnit ću vam zašto dolazi do sukoba.

Dolazi iz različitosti znanja pojedinih osoba, neke osobe više znaju....više su ispitivale i istraživale na sve strane a poneke nisu i sada netko s većim znanjem nešto izjavi što bi trebalo biti ok, ali uvik se neko javi "kasiopeja govori drugačije".
E sad, bilo bi idealno kad bi oprilike svi imali indentičnu količinu stvari, no ovdje se ponekad radi i o lijenosti jer sam par puta nudio 10 dvd-a ali se nitko ne javlja, a da su kroz vas prošla 45 GB informacija itekako bi bili svjesniji nekih stvari i oko stewarta i oko kasipeje za koju je potvrđeno da se radilo na programu emitiranja valova preko satelita i to ne od jedne osobe nego nekoliko osoba koje su radile na tim projektima.
Kada imaš tu informaciju, onda počneš drugačije filtrirati kasiopeju i neke druge stvari i ideš još dublje sa istraživanjem.
Koliko od vas je ovdje gledalo film od Commandera X koji govori o tajnim bazama i nekim stvarima u velike detalje?
Koliko od vas je gledalo dok o philadelphia ili montaulk projektu?

Ovaj problem će se malo teže riješitit dok god bude lijenih osoba da sjednu za računalo i istražuju sve mogućnosti i pregledavaju dokumente, ali ne ono šta nudi galaksija, nego šta nudu ostali strani sajtovi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 2:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ja ne želim nikoga vrijeđati ili omaložavati jer svatko ima pravo na svoje stavove, mišljenja i vjerovanja, ali ja sam Kasiopejanske skripte od početka smatrao smećem (ugurbo rečeno). Nije da se ništa ne može pročitati, ali kako bi Leibniz rekao "cijenim sve što čitam". Ionako ništa ne uzimam zdravo za gotovo. Svaki trud oko prevađanja zapravo biva nagrađen u isto vrijeme, samim time što se trudiš nešto raditi, vježbaš si language skills i slično, a i radiš kreativne stvari. Zato najviše radi tuđeg truda ne želim "srati" po nečemu, ali opet ne želim nikome niti pjevati litanije slave, zato što osoba koja nešto radi radi iz vlastitih pobuda i zna sama (uz pretpostavku da je iole inteligentna) zašto to radi. Pa eto onda.

@Game developer - nije prošlo 10 DVD-a baš, ali je 7 :mrgreen:... I još hrpa drugih stvari, ali ja na to niti ne gledam tako, kvantitativno nužno. A i vjerujem da većina stvari koju ti nudiš, ima i Jack na svojim DVD-ovima. S time da ima apsolutno svega, od šund literature i popularne psihologije preko teozofije, filozofije, suvremene gnostike, kvantne fizike, spiki za malu djecu, kozmologije, antropologije, povijesti, alternativne povijesti/medicine i svega ostaloga, dokumentaraca, NLO snimki, ovog onog itd. itd.
Toliko toga da sam se zapitao koliko je Jack uopće od tih knjiga pročitao... :)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 5:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Chaos,tebi izgleda nije jasno da ja znam zasto si ovo uradio.Nema nikakve veze sa bilo kakvo dokazivanje da mozes da udjes i da nesto pokupis.Nema veze sa ni jednim razlogom koji si dao,zvanicno.I can read your mind,you know.Pravi razlog nisi izneo,a jedino ga ja znam.Znam principe kaoticara :) They give me gray hair.Ne lazi,tvoj dugacak jezik je
provokacija svega.Tebe nisam nikad potcenjivao niti vredjao dok si bio na forumu.Trebas da preispitas sebe,zasto si se nasao van foruma.I btw,big cracker,to sto si spreman da skines file nije zbog tvoje dobre volje.Tvoj um big cracker je minsko polje koje ja razumem vrlo dobro.Naravno da cu da ti odgovorim na tvoje pitanje.Evo:

2,197 fragmenta u umu je najvise sto je moguce postici pomocu rascepa.To je maksimalni broj koliko puta se moze nekome pocepati um
pomocu torture,prouzrokovanje straha,na bilo koji nacin.Kad se to
prouzrokuje nekome ili desi,onda zrtva disasocira,jel to je odbrambeni mehanizam covekovog uma.Na taj nacin sebe odbrani da ne prolupa u totalu.Tada se "pocepa" jedan deo uma i to postane "fragment",ili
compartment,u kome lezi jedan od programa.Um osobe se programira da izvrsi neki zadatak,da se poansa na neki nacin,da uradi nesto,i to je u taj pocep ili compartment,koji se onda "zatvori" i lezi u dormant stanje dok se ponovo ne aktivira.Osobi se onda vrati natrag originalna licnost koaj upravlja sa telom,dok niej potrebno aktivirati ovu drugu licnost koja bukvalno lezi i spava u tom kvadratu.Tada da druga licnost moze da izvrsi zadatak i da sada preuzme kontrolu nad to telo ili da uradi nesto i da se vrati u kvadrat uma i da originalna licnost koaj upravlja sa telom nezna za "onu drugu".Kao kvadrat u kome ostane memorija toga sto je se desilo osobi i to prouzrokovalo.Znaci,osoba ne moze da podnese ono sto dozivi,vidi...itd i ovo se desi.Postoje fragmenti i u particijama.Nedovrseni.
Kao kad je nesto zapoceto,ali nije dovrseno do kraja.Oni su nebitni,jel nije formiran kompletan alter.Alter ili druga licnost se formira kada
dolazi do ovog rascepa psihe.Ti nedovrseni,su ne-aktivni i ne sluze za nista narocito.Ne,previse je sofisticirano da bi bio neki program koji bi radio stetu celom sistemu.ALI,kroz nekih laznih tehnika i guru-a koji promoiseu i predvode grupe ljudi dodje do toga da recimo primenjuju neke meditacije sa odredjenim arhetipovima,mantrama,bojama..itd i poof,aktiviraju se alters (ti fragmenti)koje programer ili drugi na isti nacin aktiviraju osobama,i onda nastanu problemi.U toku tog tecaja,ljudi postanu histericni,placu,ponasaju se vrlo cudno.I niko nezna da su njima nekima u stvari aktivirali se alters i da je zbog toga doslo do takve reakcije.Da dodam i da se koriste pogresne boje u raznim chakrama koje
isto razni guru-s promoisu pomocu kojih je lakse da se "prilepe" razni astralni entiteti osobi.

Deprogramiranje nije nikakvo uklanjanje suvisnih programa,nego je integracija svih programa jedno po jedno u svoju psihu,i sa time se ne mogu vise aktivirati.Razumi,ne mozes srusiti fragmente,ne mozes izbrisati programe.You can only integrate them.Cim se oni formiraju pomocu nekih od metoda koje koriste,onda je gotovo.Kljuc tome lezi ici u "core"
u srz tvoje prave i originalne licnosti koji si bio dok si bio dete,sve dok nije doslo do prvo programiranje.Dospeti do core je kao hodati kroz minsko polje.There are booby traps everywhere.U reptilski deo mozga je core.To je najstariji deo mozga.Tehnologija ili da kazem sprava je potrebna za deprogramiranje,isto takva ili slicna toj koja se koristi za programiranje.Neznam dali je se iko usudio da napravi.Ovako se nesto nikada ne reklamira,ukoliko je neko napravio,zato sto bi odmah tu osobu
ubili.Mora da bude na istoj bazi.Mora da bude nesto sto ce osobu da stimulise do stanje orgazma,kada je um otvoren i onda da se de-aktiviraju programi umesto da se ubacuju kako oni to rade.Ovo se radi putem pulsa da se osoba dovodi do ovo stanje.Ima nesto,ako mogu da iscupam kako se zvalo,koje radi na nekoj clicnoj bazi kao ovo sto zelim da objasnim.Nadam se da sam ti odgovorio na tvoje pitanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 7:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Tetra je napisao/la:
Chaos,tebi izgleda nije jasno da ja znam zasto si ovo uradio.Nema nikakve veze sa bilo kakvo dokazivanje da mozes da udjes i da nesto pokupis.Nema veze sa ni jednim razlogom koji si dao,zvanicno.I can read your mind,you know.Pravi razlog nisi izneo,a jedino ga ja znam.Znam principe kaoticara :) They give me gray hair.Ne lazi,tvoj dugacak jezik je
provokacija svega.Tebe nisam nikad potcenjivao niti vredjao dok si bio na forumu.Trebas da preispitas sebe,zasto si se nasao van foruma.I btw,big cracker,to sto si spreman da skines file nije zbog tvoje dobre volje.Tvoj um big cracker je minsko polje koje ja razumem vrlo dobro.Naravno da cu da ti odgovorim na tvoje pitanje.Evo:


Normalno da se s prvim dijelom odgovora uopce ne slazem, ni u jednom dijelu. You can read my mind, of course :roll: ...and I can read yours 8) . Slobodno reci pravi razlog koji mislis da je, naravno ja ostajem pri svome. Provokacije i vrijedjanje nema javno toliko, ali ima na PM SZ i jos vise na drugom forumu takve da nebi isle u kantu za smece ovdje. Svejedno zbog odgovora i dobre volje skidam file s neta, sto ne znaci da ge necu ponovo stavit ako zatreba (odnosno ako ne odem u alter :twisted: ).

Citat:
Tehnologija ili da kazem sprava je potrebna za deprogramiranje,isto takva ili slicna toj koja se koristi za programiranje.Neznam dali je se iko usudio da napravi.Ovako se nesto nikada ne reklamira,ukoliko je neko napravio,zato sto bi odmah tu osobu
ubili.Mora da bude na istoj bazi.


Da, a gdje su te baze i pod cijom su kontrolom. I ko ubija za njih...mozda su to tvoje kolege, a ti dvostruki igrac, u lovu na deprogramirane osobe?

Jos pitanje dodatno koje droge se koriste za programiranje/deprogramiranje uma.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 8:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
e pa najbolje je da sami probate i razvijete svoja razmišljanja o tome bez vanjskog utjecaja i pritiska, ali ako vam se neda onda nemojte osporavati neke stvari bez provjere

Ali mozda nisu svi "talentovani" za te tehnike.
Citat:
Ovaj problem će se malo teže riješitit dok god bude lijenih osoba da sjednu za računalo i istražuju sve mogućnosti i pregledavaju dokumente, ali ne ono šta nudi galaksija, nego šta nudu ostali strani sajtovi.

Problem mi je sto nemam ADSL.Kada ga nabavim planiram da pogledam sto vise filmova.
Citat:
ALI,kroz nekih laznih tehnika i guru-a koji promoiseu i predvode grupe ljudi dodje do toga da recimo primenjuju neke meditacije sa odredjenim arhetipovima,mantrama,bojama..itd i poof,aktiviraju se alters (ti fragmenti)koje programer ili drugi na isti nacin aktiviraju osobama,i onda nastanu problemi.U toku tog tecaja,ljudi postanu histericni,placu,ponasaju se vrlo cudno.I niko nezna da su njima nekima u stvari aktivirali se alters i da je zbog toga doslo do takve reakcije.Da dodam i da se koriste pogresne boje u raznim chakrama koje
isto razni guru-s promoisu pomocu kojih je lakse da se "prilepe" razni astralni entiteti osobi.


I ko ce meni sad da garantuje da upotrebom Tetrinih tehnika necu aktivirati neki alter?Ko ce da mi garantuje da mi se nece mozda prikaciti neki entitet?

Da nece mozda on sam?Pa sam je rekao da je radio za iluminate i da je na kraju "pobegao" od njih.
Mislio sam da bi iluminati mozda zeleli da ga ubiju ili da mu bar onemoguce rad ali onda Tetra kaze ovo:
Citat:
ovaj forum svakako ima smisla.Ja vredim vise ziv,nego mrtav. Zasto mislis da bi me ubili

Pitam se kakvu vrednost Tetra ima za iluminate?

Vi kazete da ste uz pomoc ovih tehnika resili neke svoje probleme.Koliko ja vidim vi ste i dobili nove:
Citat:
Znam se buditi u gluho doba noci sa osjecajem da nesto nije u redu. Soba je potpuno drugacija. Mislim, namjestaj i sve je tu, ali sama percepcija je kao da ju gledam na filmskom platnu. Ponekad vidim i kako se zidovi jednostavno - tope ( kao da ih gledam kroz plamen..ili vodu ). Obicno kad natrag legnem u trecem oku mi se pocinje otvarati vortex i u budnom stanju pocinjem putovati kroz nekakav film. Vidim fragmente nekih dogadjaja koji sa mnom nemaju nikakve veze.

Ne znam,ja bih bio vrlo zabrinut da mi se nesto ovako dogadja.Ne bih zeleo da imam ovakav pogled na svet.
Citat:
Prakticiram i meditacije i reiki i Stewart / SZ tehnike i mislim da mogu najbolje sam procjeniti da li " sanjam da se budim " ili se zaista budim.

Ja bih bio veoma sumnjicav prema osobi kojoj se desavaju onakve stvari da moze da proceni da li se zaista budi ili samo sanja.Ali se slazem sa ovim:
Citat:
Osobno smatram da postoje mnogi nacini da se covjek budi, a na njemu je koji ce nacin, ili koje nacine odabrati

Neka svako izabere svoj nacin.Moj nacin je da upijam sve korisne informacije i da pustim da mi se percepcija prirodno menja,ma koliko to sporo bilo.Ko hoce taj proces "nasilno" da ubrza neka radi kako mu je drago.

Licno nisam imao nikakve napade bica iz astrala.I zelim da tako i ostane.Mislim da postoji neka barijera izmedju ovog sveta i astrala koja sprecava da nas ta bica tek tako napadnu i ja nemam nista protiv da ta barijera i dalje stoji na svom mestu.Vi upotrebom onih tehnika otvarate tu barijeru i ulazite u nesto nepoznato.Sam je Tetra rekao da od toga moze da se poludi,pa cak i umre.Ja licno ne bih da preuzimam taj rizik pa makar ne presao u 4D ili sta vec.

Kao sto mi ovde imamo "iluziju" da ce neki talas da nas odvede u 4D,tako i vi imate "iluziju" da ce vas neke vizuelizacije odjednom osloboditi od manipulacija bica koja su mnogo naprednija od nas i koja sve vide i sve znaju.

Postoje stvari koje zelim,a postoje i one koje ne zelim da radim pa makar mi Kasiopejci to licno preporucili.A ko zna,mozda sam ja bas odabrao da se ne probudim iz ove iluzije.Svako ima svoj put.

Vi takodje imate dogmu da su one tehnike korisne na duze staze.Mozda ste imali neka lepa iskustva,ali vam nista ne garantuje da se pored toga ne odvija jos neki skriveni proces.
Vi verujete Tetri,a Tetra Swerdlowu.A ni jedan ni drugi nisu izmislili te tehnike vec su one dosle ko zna odakle.Ko je spreman da rizikuje i da veruje da su dosle iz dobrog izvora neka nastavi.Ko veruje da su slucajno "iscurile" od iluminata opet neka slobodno nastavi sa tehnikama.

Samo zapamtite ove Tetrine reci:
Citat:
Pored ovoga svega,imam utisak da Illum nesto zele da ja druge ucim,ali za sad neznam sta

Pitam se i ja sta?
Nesto mi pada na pamet ali da bi izbegli dalju raspravu ostavicu vas da sami izvedete neke zakljucke.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 11:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Normalno da se s prvim dijelom odgovora uopce ne slazem, ni u jednom dijelu. You can read my mind, of course :roll: ...and I can read yours 8) . Slobodno reci pravi razlog koji mislis da je, naravno ja ostajem pri svome. Provokacije i vrijedjanje nema javno toliko, ali ima na PM SZ i jos vise na drugom forumu takve da nebi isle u kantu za smece ovdje. Svejedno zbog odgovora i dobre volje skidam file s neta, sto ne znaci da ge necu ponovo stavit ako zatreba (odnosno ako ne odem u alter :twisted: ).

Provokacije i vredjanje je nastalo nakon sto si banovan.Tako da,nemoj da lazes da je bilo pre toga.Ti to kao mislis da iznosis PM-ove ovde?Tvoja stvar.Ne zaboravi sta se nalazi u onima pre nego sto si banovan :twisted:

Citat:
Tehnologija ili da kazem sprava je potrebna za deprogramiranje,isto takva ili slicna toj koja se koristi za programiranje.Neznam dali je se iko usudio da napravi.Ovako se nesto nikada ne reklamira,ukoliko je neko napravio,zato sto bi odmah tu osobu
ubili.Mora da bude na istoj bazi.


Da, a gdje su te baze i pod cijom su kontrolom. I ko ubija za njih...mozda su to tvoje kolege, a ti dvostruki igrac, u lovu na deprogramirane osobe?

Mislis baze za programiranje i pod cijom su kontrolom? Ko ubija za njih.
:P Zavisi.Neki su visoko trenirani ljudi.Ako mislis dali su moje kolege programeri.Nisu.Ja nisam nikad bio programer,i to mogu otvoreno da izjavim.Zbog cega ti mislis da sam ja dvostruki igrac? Kako mogu biti u lovu za deprogramirane a ja sam iznosim ljudima kako da se deprogramiraju i sve u vezi samog programiranja :roll: :roll: :roll:
Why are you so suspicious of me?

Jos pitanje dodatno koje droge se koriste za programiranje/deprogramiranje uma.[/quote]

Za deprogramiranje ja ne preporucujem nista,da bi osoba bila vise pri svesti.Za programiranje:

Acetylcholine-blokira memoriju
Amobarbital-hipnoticki sedativ
Anectine (syccinylcholine)-stvara osecaj da se osoba gusi ili davi
BZ-stvara amneziju
Baradanga-napravi da osoba izvrsi sta god mu se naredi
Curare-paralise telo
Desoxyn-sa sodium pentothal osoba osoba ode u hipnoticko stanje
Dopamine-ubrizgavanje u desnu mozdanu hemisferu stvori osecaj paranoje
Lorazepan-napravite da spavas i blokira memoriju od prethodnog dana
MDE-zvani Eva-napravi stanje da osoab dozivi neki intelekrtualni trip
Midazolam hydrochloride-hipnoticki sedativ,stvara amneziju
Pentothal acid-pomaze da se osoba hipnotise
Phenolic Acid-ubrizga se osobama koji su za eliminaciju,u srce.napravi da
umre kao da je prirodan srcani udar
Propranolol-smiri um
Scapalomine S-stvara amneziju
Ayahuasca-ima alkaloid Telapatin koji moze d astvori teelpatsko stanje
Caladium sequinum-ubrizga se u telo da stvori uzasne bolove
Clove oil-stavlaj se onima u nos koji su imali dental torture
Hemlock-za ubijanje
Narcissus-afrodizijak za muskarce
Sandlewood i Hembane-kada se spale zajedno,dim stvori stanje konfuzije i privremeno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 1:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Toliko toga da sam se zapitao koliko je Jack uopće od tih knjiga pročitao...


Onoliko koliko sam stigao... hehe. Neznam ni sam... ima toga - dosta!!! Uh...

Sad, da li je to 20, 40 ili 50 % - zbilja ti ne mogu reći, ali - i nije toliko bitno. Bitna je kvaliteta, a ne kvantiteta. Možeš pogledati čitavu jednu seriju sapunice i recimo samo jednu emisiju o nekim znanstvenim stvarima - pa sad vidi što se više "isplati"... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 10:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ma bez daljnjega... Ma ono sve se niti ne stigne niti ne "isplati" pročitati, ali ima naravno dobrih knjiga. Prednost takvog formata je da ne zauzima fizičko mjesto na policama knjige, lako je svima dostupno i besplatno i tako si možeš izabrati u bilo kojem trenutku ono što te zanima i što ti treba. Ali mana je da nekad ne znaš šta bi prije čitao pa onda čitaš sve po malo i na kraju ništa ne pročitaš cijelo hehe... Ali to je stvar i organizacije već. Ja si volim isprintati i uvezati neku dobru knjigu ali već mi je otišao prah na laserskom printeru koliko sam printao :lol:...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 2:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ja si volim isprintati i uvezati neku dobru knjigu ali već mi je otišao prah na laserskom printeru koliko sam printao


I ja printam. I meni je odavno. Prvo originalno punjenje ti je ionako - demo. Obično je oko 40-50% puno. Kad kupiš novu kazetu ( ili napuniš prahom - ima firmi isplati se ), staviš kontrast na 10-20%, možeš dosta toga isprintati. Puno ode na velike kontraste i slike.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 3:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Esperio Max,zar nisi ti jedan od novoregistrovanih ljudi na mom sajtu?
Onaj ko me je pitao dali su dobrodosli i ljubitelji Kasiopejaca?
Ne valja citirati nekoga,a da ono o cemu se prica ne bude navedeno,jel
onda se stvari mogu izneti iz konteksta,i ljudi pogresno shvatanje imati.
Naravno da nisu svi talentovani za bilo koju tehniku,a niti za razvijanje svojeg uma,razvijanje na duhovnom polju.Naravno.Ono sto ti ja mogu garantovati je da ti se nece prikaciti entitet ukoliko radis nesto od onoga sto sam izneo,ali ne mogu da ti garantujem da ti neces pogresno uraditi,pa da ti se onda nece prikaciti entitet.Tehnike ne sluze da ides u alter drugi.Sta ako se desi daje bas odluceno da u taj period te neko aktivira.Pa,onda ces da odes u alter,sa tehnikom ili bez.Pa sta i ako odes u alter.Neznas kako da izadjes iz alter? Neznas.Zasto smo pa napravili taj sajt.Da mogu ljudi da mi kazu,ja sam u alter,pomozi mi da izadjem.I btw,naivno je misliti da sam ja "pobegao" od nekoga.Osim ako mozes da
me skines sa ove planete.Sa mikrocipovima,ne mozes da pobegnes ni do WC.A oni se ugradjuju bas da ne moze niko da pobegne.
Dali to mene pravi paranoicnog uopste.Ne.Ja sam ovde da bi doziveo
najvecu avanturu ove moje inkarnacije :lol: Ovo sto je neko naveo da mu se desilo u sobi,nema nikakve veze sa tehnikom koliko ja vidim.Zato bi
ti preporucio da budes malo manje pokvaren,pa da ne iznosis nesto da izgleda kao da je osoba doziveo to,zato sto je radio neku tehniku.Problem lezi u tome sto ti neznas da procenis."Moj nacin je da upijam sve korisne informacije".Ti si vrsta ljudi koji ce da upije sve sto mu Illum serviraju.
Jel jednostavno ti upijas sve,bez obzira dali to bilo nesto dobro ili ne.
Svako predje u 4D.Kad zavrsi sa svojom inkarnacijom.Ali svako ne predje u 7D.Nije toliko napredno bice da zna uopste gde treba pa da ide.
Kad je u pitanju dali verovati nekome ili ne.Pa ti ne verujes ni samom sebi jel si toliko "odvojen" od samog sebe da neznas da osetis dali mozes nekome drugome da verujes.

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Esperio Max,zar nisi ti jedan od novoregistrovanih ljudi na mom sajtu?
Onaj ko me je pitao dali su dobrodosli i ljubitelji Kasiopejaca?

Taj sam.Jel sledi neki ban? :mrgreen:
Citat:
Ne valja citirati nekoga,a da ono o cemu se prica ne bude navedeno,jel onda se stvari mogu izneti iz konteksta,i ljudi pogresno shvatanje imati.

Onda bih morao ka kopiram ceo topic.Mislim da nisam nista izneo iz konteksta.
Citat:
Ono sto ti ja mogu garantovati je da ti se nece prikaciti entitet ukoliko radis nesto od onoga sto sam izneo,ali ne mogu da ti garantujem da ti neces pogresno uraditi,pa da ti se onda nece prikaciti entitet

Pa to je kod mene problem.Moje vizuelizacije su veoma nestabilne.I zato smatram da mogu biti opasne jer ljudski mozak nije mnogo disciplinovan.
Citat:
Tehnike ne sluze da ides u alter drugi.

Nisam to ni rekao.Samo sam rekao ono sto si ti rekao,da pomocu ovih tehnika je moguce otici u alter.A taj hiperspejs je veoma opasno podrucje,i to nije nase prirodno okruzenje.Nisu svi vanzemaljci kao ti. :lol:
Imaj obzira prema nama obicnim Zemljanima. :mrgreen:
Citat:
Zasto smo pa napravili taj sajt.Da mogu ljudi da mi kazu,ja sam u alter,pomozi mi da izadjem.

Super.Ako budem bio u alteru potrazicu pomoc.
Citat:
Ja sam ovde da bi doziveo najvecu avanturu ove moje inkarnacije

Eto,ciljevi su nam isti.
Citat:
Ovo sto je neko naveo da mu se desilo u sobi,nema nikakve veze sa tehnikom koliko ja vidim.
Zato bi ti preporucio da budes malo manje pokvaren,pa da ne iznosis nesto da izgleda kao da je osoba doziveo to,zato sto je radio neku tehniku.

Sto se tice toga postoje dve mogucnosti.
Prva je da je osoba upotrebom tih tehnika promenila svoju percepciju na okolni svet.Ja sam rekao da ne zelim da imam takvu percepciju.
Druga je da je ta osoba imala takvu percepciju pre upotrebe tih tehnika i sad zeli da tim tehnikama poboljsa ili suzbije onakve dozivljaje.Meni se takve stvari ne desavaju i zato mi te tehnike ne trebaju.
Kome trebaju,neka slobodno radi sta hoce.
Citat:
Kad je u pitanju dali verovati nekome ili ne.Pa ti ne verujes ni samom sebi jel si toliko "odvojen" od samog sebe da neznas da osetis dali mozes nekome drugome da verujes.

Verujem Kasiopejcima i Lauri.Osecam da oni govore istinu.Ako zelis reci nam sta nije tacno u onome sto oni govore.Ili ces da verujes Stewartu kada kaze da je sav caneling 100% laz.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Verujem Kasiopejcima i Lauri.Osecam da oni govore istinu.Ako zelis reci nam sta nije tacno u onome sto oni govore.Ili ces da verujes Stewartu kada kaze da je sav caneling 100% laz.


I ja sam sklon da verujem kasiopejcima, ale ne zato sto su me "odusevili" ili sto su logicni, nego zato sto se umnogome poklapaju sa mojim stavovima pre njih. Na primer: 60% onoga sto su kasiopejci rekli, ja sam dosao do toga iskljucivo sam razmisljanjem a ne citanjem nikakvih podataka iz raznih "znanja". Za lizarde, grayse, denzitete i ostalo, nisam ni cuo do pre par meseci. Ali kazem vam, 60% toga sam shvatio bez kasiopejaca i ostalih samo sam to predstavljao na drugi nacin, ali sustina je identicna. Mozda sam i ja kanalisao? Hahahah. Ne verujem, samo me je moja intuicija upucivala u kom pravcu da razmisljam. A kasiopejci su mi stigli kao "slag na tortu".

Samo treba razmisljati i sve stavove, i svoje i tudje, treba preispitivati mnogo puta i koncentrisati se na "osecaj" iliti "intuiciju" kada imamo neku dilemu.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 11:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Meni je ovo prvi glas da postoje klanovi.
To sta tu i tamo netko misli ili tvrdi da zna ovo ili ono zbog toga sta je na superzoni ili nekim drugim forumima, ili vjezba bas neke xxx vjezbe a ne vjezbe yyy a cita aaa transkripte a ne vizuelizira zelene stepenice se mene ne dotice ni najmanje osim ponekog laganog smijeska dok citam.

Cudio bih se da je drukcije.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
pcelica je napisao/la:
Ma sve je to super i ja vjerujem da sve te vježbe djeluju ali kad vidim kako se guru superzone izražava odmah izgubim volju za probavanjem. Ali bilo koje druge tehnike koje sam probala u životu znam da djeluju.
BTW Zašto Tetra kaže da učenje Barbare Ann Brenan ostavlja rupe u auri. Kakva je to izjava?


Pa onda nemoj da radis.Tehnike i nisu za svakoga.Izostavicu da kazem, zbog cega nisu za svakoga.Zaista neznam sta ti nije jasno u vezi ovoga sto si napisala na kraju? Osim ako je potrebno da napisem na neki drugi
jezik da bi bolje razumela?

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Na koji nacin ucenje stvara rupu u auri? Sta pocnes provoditi njene iscjeliteljske tehnike i onda stvoris sebi i drugima rupe u auri. Ja nisam primjetila nikakve lose stvari u njenim knjigama ali ocito sam programirana na new age. Ko je to primijetio te rupe u auri?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Esperio Max je napisao/la:
Da je moguce da se ovim tehnikama na vas prikace demoni rekao je i sam Tetra:

Citat:
Crvena boja je inace astralna boja.Sa crvenom bojom se covek ne moze prizemljivati.Ono sto moze je da dozvoli da mu se prikaci demonsko bice ili cak i da ga opsedne.


Da vizuelizacija moze biti stetna takodje je on rekao,mada nije pricao o svojim tehnikama:

Citat:
Boje i kombinacije boja koje daju ljudima da rade su katastrofalne.
Primer,unose belu boju i ne iznose je.Recept za samoubistvo koje je
na malo duzi period.

Da je moguce pokupiti usput i nesto stetno rekao je Flow:

Citat:
s vremena na vrijeme ipak primim nešto što mi se ne dopada, vjerovatno jer ne vizualiziram dovoljno dobro, pa me zanima jel postoji način da to što primim proslijedim negdje van ?


Ovde niko ne govori da ce te biti spaseni ako se slazete sa Kasiopejcima dok Tetra smatra da ce se spasti samo oni koji koriste njegove tehnike zastite:

Citat:
Topalovic,ti ne radis nikakvu zastitu,jel mozda verujes da ce da te spase
neka rasa? Nema tebi spasa,Topalovic

Sta se desava sa onima koji koriste tehnike za zastitu je takodje rekao sam Tetra:

Citat:
Sta se desava.Menja se nekima percepcija.


I Game je to potvrdio:

Citat:
Uglavnom, nakon tog štita sam bio "ošamućen", malo mi se bilo teže vratit u "normalu".....


A da ponekad mogu da budu veoma opasne opet je sam Tetra isprobao:

Citat:
Ja sam hteo da vidim dali cu da osetim osecaj da me uvlaci crna rupa unutra.Kad sam video da hoce i da je energija toliko jaka da ce me uvuci.Morao sam da
pravim vrata na njoj da bi se zaustavio.Energija je neopisljiva,jel vuce
i tesko da se zaustavis.Nakon toga glava mi nije bila ista 4 dana.Inace,
ima posebno sta se radi sa crnom rupom za lecenje a bogami i za ubijanje se moze koristiti.Ko nezna sa ovim da barata,moze sebe i drugog ili da ubije ili da jedan ili obojica da ostanu da su mentalno poremeceni.




I don't like you :evil: Nope,I don't like you at all.Osoba koja ovako nesto
iskrivljeno iznese,ima neku pokvarenost/podmuklost u sebi.Icicu od dole pa na gore.
Ja sam radio nesto sa crnom rupom.To nije tehnika koju sam dao ikome.
Ti uzmes pa napises kao da bi OVO trebao da bude dokaz da su tehnike opasne.Izneo si iz konteksta i o cemu je Game pricao.Nigde nisam naveo da ce iko biti spasen ukoliko radi bilo koju tehniku.Na kraju kraja,od cega da bude spasen.Ti uzmes i isto u potpunosti iskrivis ono sto sam ja pricao sa nekim.Da je moguce pokupiti i nesto stetno,ti uzmes i napises neciji komentar u kojem ta osoba sama potvrdjuje da mozda ne radi vizualizaciju dovoljno dobro i da zbog toga je imala takav efekat.Kao dokaz da vizualizacija moze biti steta,ti uzmes i citiras moj komentar o
bojama koje drugi uce ljude da koriste i koj stetni efekat moze biti.Kao dokaz da se SA TEHNIKAMA mogu prikaciti demoni,uzmes i citiras ono sto sam rekao u vezi jedne boje koja nema veze sa bilo kojom tehnikom,nego
sam jednostavno govorio o boji.

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 107 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz