Sada je: sub apr 27, 2024 11:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Koliko zapravo ovdi vas ima iskustva s navedenim tehnikama...hajde neka digne ruku netko tko je stvarno prošao nešto povodom toga da može nešto i reći iz iskustva bez rekla kazala i neka opiše to što je iskusila.

Bas je super!Moras probati!

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 5:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Netko drugi.....ili ćemo se ponašati kao dječica koja na spomen boga vrište da će ih bog pokarat jer tako pop kaže?

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 8:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Oprosti dotNet,samo sam htio pokazati da se nema smisla opterećivati s tim tko i koliko ljudi na forumu pa i na cijelom planetu ima iskustva u nekoj tehnici.
Što to tebi znači?Kakvu korist ti od toga imaš ili bilo ko drugi?Ako netko napiše nekakvo iskustvo hoćeš li mu vjerovati.Pročitao sam na desetke knjiga o raznim tehnikama i ritualima,što mi to znači ako ne koristim ni jednu.
A sad nek netko drugi digne ruku,jer je danas pop rekao svašta i idem van vrištati :rotfl: :occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 12:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
kolos je napisao/la:
Oprosti dotNet,samo sam htio pokazati da se nema smisla opterećivati s tim tko i koliko ljudi na forumu pa i na cijelom planetu ima iskustva u nekoj tehnici.
Što to tebi znači?Kakvu korist ti od toga imaš ili bilo ko drugi?Ako netko napiše nekakvo iskustvo hoćeš li mu vjerovati.Pročitao sam na desetke knjiga o raznim tehnikama i ritualima,što mi to znači ako ne koristim ni jednu.
A sad nek netko drugi digne ruku,jer je danas pop rekao svašta i idem van vrištati :rotfl: :occasion5:


Nemoj se stari ljutit nije bilo direktno namjenjeno tebi, naime spominje se sve i svašta protiv tehnika takvih a zapravo sami autor tekstova ili bilo tko drugi na forumu nema nikakvih iskustava u vezi toga i to se vidi u pisanju, pa sam htio da netko i napiše nešto ....nešto što je iskusio da bude kontra ovome do sada napisanome pa bi i ja napisao štagod kad bi vidio da imam s nekim zrelo raspravljati o svemu onome što sam prošao.

kolos....ajmo....vrištimo na 3....jedan...dvaaa....tri vriisaaaak

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 6:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
kolos je napisao/la:
Oprosti dotNet,samo sam htio pokazati da se nema smisla opterećivati s tim tko i koliko ljudi na forumu pa i na cijelom planetu ima iskustva u nekoj tehnici.
Što to tebi znači?Kakvu korist ti od toga imaš ili bilo ko drugi?Ako netko napiše nekakvo iskustvo hoćeš li mu vjerovati.Pročitao sam na desetke knjiga o raznim tehnikama i ritualima,što mi to znači ako ne koristim ni jednu.
A sad nek netko drugi digne ruku,jer je danas pop rekao svašta i idem van vrištati :rotfl: :occasion5:


Nemoj se stari ljutit nije bilo direktno namjenjeno tebi, naime spominje se sve i svašta protiv tehnika takvih a zapravo sami autor tekstova ili bilo tko drugi na forumu nema nikakvih iskustava u vezi toga i to se vidi u pisanju, pa sam htio da netko i napiše nešto ....nešto što je iskusio da bude kontra ovome do sada napisanome pa bi i ja napisao štagod kad bi vidio da imam s nekim zrelo raspravljati o svemu onome što sam prošao.

kolos....ajmo....vrištimo na 3....jedan...dvaaa....tri vriisaaaak


Svaka tehnika u kojoj postoji iti najmanja mogućnost da netko umijesto da postane normalniji , postane nenormalniji i nije baš za pohvalu bez obzira šta češ ti i još par njih kroz to proči bez problema.

Tehnika ako je dobra onda je dobra za sve , a ne samo za određen dio populacije , a za ostale nije i uopće me ne zanima šta će opravdanje biti da taj ostali dio populacije možda i nije bio mentalno spreman i / ili su im se uključili nekakvi itd programi.

Ili je dobra za sve ili nije.

Vrlo jednostavno : ili funkcionira na svakome ili ne funkcionira na svakome.

I to je jedino mjerilo je li neka tehnika ok ili nije.

Je*** takvu tehniku u kojoj postoji i najmanja mogućnost da skreneš s zdravog razuma.

I to je to i točka.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
A špiro špiro, dugo se nismo vidili a ni čuli a još nisi naučio da nema te tehnike koja svima radi jer smo svi genetički mix i zbog toga neće djelovati na sve isto...a k tome soul personality na ovoj planeti dolaze od svuda pa ni zbog toga neće.
Zapamti šta ću reći pa vidi sam u doglednoj budućnosti, ispravne tehnike za sve ne postoji, možeš uzeti postojeću i ispraviti je za sebe.
To ti je ko da imaš program za windowse xp i na nekim vistama radi a na nekim ne radi....e sad tvoj zadatak je da taj program prilagodiš svojim windows vista.....mogu li biti jednostavniji u objašnjenju?

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 8:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
A špiro špiro, dugo se nismo vidili a ni čuli a još nisi naučio da nema te tehnike koja svima radi jer smo svi genetički mix i zbog toga neće djelovati na sve isto...a k tome soul personality na ovoj planeti dolaze od svuda pa ni zbog toga neće.
Zapamti šta ću reći pa vidi sam u doglednoj budućnosti, ispravne tehnike za sve ne postoji, možeš uzeti postojeću i ispraviti je za sebe.
To ti je ko da imaš program za windowse xp i na nekim vistama radi a na nekim ne radi....e sad tvoj zadatak je da taj program prilagodiš svojim windows vista.....mogu li biti jednostavniji u objašnjenju?


Ok :mrgreen: nisi li mi ti sam rekao da su neki ljudi skrenuli od tih tehnika.

Mislim računica je tu vrlo jednostavna , zar ne. :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 03, 2007 8:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
spyro je napisao/la:
dotNet je napisao/la:
A špiro špiro, dugo se nismo vidili a ni čuli a još nisi naučio da nema te tehnike koja svima radi jer smo svi genetički mix i zbog toga neće djelovati na sve isto...a k tome soul personality na ovoj planeti dolaze od svuda pa ni zbog toga neće.
Zapamti šta ću reći pa vidi sam u doglednoj budućnosti, ispravne tehnike za sve ne postoji, možeš uzeti postojeću i ispraviti je za sebe.
To ti je ko da imaš program za windowse xp i na nekim vistama radi a na nekim ne radi....e sad tvoj zadatak je da taj program prilagodiš svojim windows vista.....mogu li biti jednostavniji u objašnjenju?


Ok :mrgreen: nisi li mi ti sam rekao da su neki ljudi skrenuli od tih tehnika.

Mislim računica je tu vrlo jednostavna , zar ne. :wink:


Aha, ali to je njihova greška i škola, meni osobno uz pomoć oversoula sam proša šta sam ima proć (kao što vidiš živ sam) i osobna energija i moć mi je jača nego prije....no ima nuspojava....izgleda da u mom slučaju emotivnost i emotivna vezanost jača usputno..hmmm, well what a hell.

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 2:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
spyro je napisao/la:
dotNet je napisao/la:
A špiro špiro, dugo se nismo vidili a ni čuli a još nisi naučio da nema te tehnike koja svima radi jer smo svi genetički mix i zbog toga neće djelovati na sve isto...a k tome soul personality na ovoj planeti dolaze od svuda pa ni zbog toga neće.
Zapamti šta ću reći pa vidi sam u doglednoj budućnosti, ispravne tehnike za sve ne postoji, možeš uzeti postojeću i ispraviti je za sebe.
To ti je ko da imaš program za windowse xp i na nekim vistama radi a na nekim ne radi....e sad tvoj zadatak je da taj program prilagodiš svojim windows vista.....mogu li biti jednostavniji u objašnjenju?


Ok :mrgreen: nisi li mi ti sam rekao da su neki ljudi skrenuli od tih tehnika.

Mislim računica je tu vrlo jednostavna , zar ne. :wink:


Aha, ali to je njihova greška i škola, meni osobno uz pomoć oversoula sam proša šta sam ima proć (kao što vidiš živ sam) i osobna energija i moć mi je jača nego prije....no ima nuspojava....izgleda da u mom slučaju emotivnost i emotivna vezanost jača usputno..hmmm, well what a hell.


Upravo o tome i govorim.

Mislim , pričamo o istome ali opet ne kužiš da tu postoji neka vrsta programiranja , koje eto za neke specijalce da ih tako nazovem jer ne znam kako bih drukčije ne igra , dok se drugima "zalipi".

Znaći da je tehnika NEPOUZDANA.

Very simple.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 8:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
špiro jednostavno je, ili ćeš uzet to šta ti se nudi i prilagodit sebi te usput duhovno i energetski narasti ili ćeš se ukakit u gaće i ostat gdje jesi.
Vrlo simple zar ne.

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 11:01 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
dotNet je napisao/la:
špiro jednostavno je, ili ćeš uzet to šta ti se nudi i prilagodit sebi te usput duhovno i energetski narasti ili ćeš se ukakit u gaće i ostat gdje jesi.
Vrlo simple zar ne.


Naravno, imamo i onaj slučaj kad “uzmemo šta se nudi” nakon čaga se se možemo samo pozdraviti sa zdravim razumom.



Pozdrav


Zadnja izmjena: galaksija; uto dec 04, 2007 11:09 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
špiro jednostavno je, ili ćeš uzet to šta ti se nudi i prilagodit sebi te usput duhovno i energetski narasti ili ćeš se ukakit u gaće i ostat gdje jesi.
Vrlo simple zar ne.


Da , jednostavno je : il ćeš puknit il ćeš proć.

Stvarno utješno. :mrgreen:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Citat:
Vježbe uma, rituali i tehnike koje programiraju ljude


Ovo je naslov ove teme , a ustvari pravilno bi bilo :

Citat:
Vježbe uma, rituali i tehnike koje aktiviraju već postojeće programe kod ljudi


Ne može čovjeka niti jedna mentalna vježba , ritual , tehnika il nešto slično programirati sama od sebe ako se radi na svijesnoj bazi , a rade se uglavnom sve te tehnike na svijesnoj bazi , osim ako nisu pod utjecajem nekakvih droga , anestetika ili hipnoze i / ili čak ako ćemo ić u krajnost nekakvog gubitka svijesti itd itd , već samo mogu izazvati aktivaciju već postojećih programa ( ??? itd itd ).

Ovo samo u gornjoj rečenici sam namjerno podeblja jer to i nije samo samo , već ti programi ako se i aktivraju i osoba im ne zna i / il ne može stati nasuprot njima mogu napravit kratki spoj u glavi i onda umjesto da imamo taj pozitivan rezultat koji se želi postići itd itd , dobijemo skroz kontra efekat.

Mislim , svatko na svojoj koži može isprobavati šta god hoće , ja samo osjećam neku moralnu odgovornost da vam obratim pažnju i na to da stvari mogu krenuti u totalno suprotnom smjeru , a u tom slućaju ne možete reči da vas nisam upozorio.

Pozzz and The End šta se mene tiče i ove teme ovdje.

Ja san svoje reka i nemam se više namjeru ponavljat.

To bi bilo to.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
galaksija je napisao/la:
dotNet je napisao/la:
špiro jednostavno je, ili ćeš uzet to šta ti se nudi i prilagodit sebi te usput duhovno i energetski narasti ili ćeš se ukakit u gaće i ostat gdje jesi.
Vrlo simple zar ne.


Naravno, imamo i onaj slučaj kad “uzmemo šta se nudi” nakon čaga se se možemo samo pozdraviti sa zdravim razumom.

Pozdrav


Galaksija tko je danas zdravog razuma....ajde pokaži mi nekoga tko je normalan u glavu, opet percepcije su u pitanju, nemožeš ni za sebe reći da si totalno zdravog razuma samim time koje sve tematike proučavaš.....naravno ovo će ti reći većina ali za mene si u tom slučaju zdravog razuma.
Čisti primjer jednog prijatelja koji je odjednom počeo pričati meni nerazumljive stvar.....mislija sam da je malo šenija od nekih vježbi pa sam se i malo povuko bio jedno vrime od njega....no nakon nekog vremena mi je samo vrime pokazalo koliko je bio u pravu i o kojim stvarima je priča i zbog toga mu se klanjam.

zar već ne koristimo šta nam se nudi....orgonski topovi i slične spravice su isto tako neprovjerene....to šta radi nekom don croftu i takvima ne znači meni ništa dok ja to sam ne isprobam.

Imati na umu sljedeće, svi naši koraci su promatrani od naših oversoula, ako je sam oversoul dopustio tako velike greške koje su naštetile umu neke osobe onda se to smatra da je to tako trebalo biti radi lekcije....i to je to, ja osobno sam bio zaštićen i dobio potrebne zaštite.

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 2:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
spyro je napisao/la:
dotNet je napisao/la:
špiro jednostavno je, ili ćeš uzet to šta ti se nudi i prilagodit sebi te usput duhovno i energetski narasti ili ćeš se ukakit u gaće i ostat gdje jesi.
Vrlo simple zar ne.


Da , jednostavno je : il ćeš puknit il ćeš proć.

Stvarno utješno. :mrgreen:


Pa jest utješno, dodje ti cura i pita te oš me potrošit, oš ili neš biraš stari moj....a ako zasereš ....jebat ga to je život i škola....znam nije svejedno ali tako je kako je

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 23, 2008 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 26, 2008 5:03 pm
Postovi: 31
Lokacija: Balkan
Citat:
chaos engine:
Vecina nece imat koristi od tih informacija,
ali sigurno da neki hoce pa su moguci nepredvidjeni efekti.


Ovo si lepo reko.. :)

Uh, sto ste napravili sa ovom temom. E ja cu lepo, sklopiti informacije koje znam
i napraviti temu, dakle tacnije, pokupit cu ono sto sam naucio o funkcionisanju uma,
iz Dijaneticke perspektive i onog sto je Tetra pisao o 'alterima' i 'trigerima'.

Tema o tome, kako funkcionise mogucnost manipulacije, i sama manipulacija.

Ehm, moze li me neko uputiti u Kasiopejanske skripte? Hocu da ih procitam, da uporedim
znanje, i da stvorim sliku o cemu se radi.. da steknem uvid. :)

Dakle, da mi date link u full verziju, ili posaljete mi na mail. Hvala. :)

_________________
[]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 23, 2008 10:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ehm, moze li me neko uputiti u Kasiopejanske skripte?


Imaš tu temu u Metafizici.

Komplet na engleskom imaš u Download materijala, na 4shared...

Iako bi prvo trebalo proučiti Wave seriju, kao uvod... za bolje razumijevanje... ali zasad to još nemamo komplet prevedeno, već samo početak. Na engleskom imaš komplet Wave seies na stranicama
http://cassiopaea.com/

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
nisam ziher da li ovo spada u ovaj topic ali da je programiranje je.... pa ako ne spada nek ga admin makne....

dakle švrljam ja internetom mu potrazi za znanjem i tko naletim na sajt http://www.maya12-21-2012.com/ koji se bavi nekim stvarima koje me zanimaju.... je svaštarenje ali i između ostalog ima i dio o frekvencijama;
http://www.maya12-21-2012.com/dna.html ...znate ono 441Hz i sl...
uglavnom može se free downloadati mp3 naziva "DNK Activator MAX" kojih 33 MB, pa sobzirom da imam flat nije greda da ga skinem i poslusam....

ok, dakle 33 Mb kasnije. pustim ja to i sve ok neka buka , valjda je na toj frekvenciji, i odslusam ja to.... i nesto mi cudno ... odslusam jos jednom i kao da cujem neki glas u pozadini...
ubacim ja to u Audacity malo poštelam i nemrem vjerovati svojim ušima... jasno se čuje muški glas koji ponavlja mantru:
"respect me
people accept me
people love me
people adore me
people enjoy my company
man follow me
women worship me
people enjoy my company
people enjoy my speaches
man listen to my ideas
people act acording to my wishes
i am iressisable
i am master "

Nemreš bolivit, čime se ljudi bave.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 04, 2008 2:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 02, 2008 10:00 am
Postovi: 54
Citat:
Nemreš bolivit, čime se ljudi bave.....


Da i stvarno opreza nikad dosta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pon sep 28, 2009 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
metuzalem je napisao/la:

ok, dakle 33 Mb kasnije. pustim ja to i sve ok neka buka , valjda je na toj frekvenciji, i odslusam ja to.... i nesto mi cudno ... odslusam jos jednom i kao da cujem neki glas u pozadini...
ubacim ja to u Audacity malo poštelam i nemrem vjerovati svojim ušima... jasno se čuje muški glas koji ponavlja mantru:
"respect me
people accept me
people love me
people adore me
people enjoy my company
man follow me
women worship me
people enjoy my company
people enjoy my speaches
man listen to my ideas
people act acording to my wishes
i am iressisable
i am master "

Nemreš bolivit, čime se ljudi bave.....


uzevši u obzir da su prošle 2 god, molim te da napišeš (ako si još na ovom forumu) dali ima kakvih rezultata, tj dali te npr žene obožavaju i slično :mrgreen:
u velikoj sam dilemi što se tiče izbora tehnike, pošto smo svi već programirani i sve nas programira, pa bih između svih zala koja me očekuju najradije izabrao ovo :angel4:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz