Sada je: sub apr 27, 2024 10:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Kao dokaz da se SA TEHNIKAMA mogu prikaciti demoni,uzmes i citiras ono sto sam rekao u vezi jedne boje koja nema veze sa bilo kojom tehnikom,nego
sam jednostavno govorio o boji.

A u tvojim tehnikama se ne koriste boje?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 11, 2006 12:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Ipak nisam pogresio sto sam uradio ono sto sam uradio.Da,u mojim tehnikama se koriste boje,ALI,se NE koriste boje,i ne primenjuje se tehnika koja bi bila stetna za osobu.

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 11, 2006 12:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
pcelica je napisao/la:
Na koji nacin ucenje stvara rupu u auri? Sta pocnes provoditi njene iscjeliteljske tehnike i onda stvoris sebi i drugima rupe u auri. Ja nisam primjetila nikakve lose stvari u njenim knjigama ali ocito sam programirana na new age. Ko je to primijetio te rupe u auri?


:roll:
Koje primetio te rupe u auri.Ljudi koji mogu da vide covekovu auru,kod
kojih su onda ti isti koji su radili njene tehnike isli za pomoc.A kako ti mislis da ces primetiti nesto lose u knjizi ako neznas na koji nacin nesto moze da bude stetno? Za takvo prepoznavanje je potrebno odredjeno znanje.A za to odredjeno znanje,ne uci se iz knjige ili sa interneta,ili od
nekog kwazi buddhe,nego od pravog ucitelja.

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 11, 2006 12:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Pa tu se slazem, samo treba naci pravog ucitelja. Uopce ne ucim nista iz knjiga ni iz internete nego proucavam i nikad dosad jos nisam nista uzela zdravo za gotovoa. Zanimalo me malo podrobnije objasnjenje i sad sam ga dobila. Hvala. I ispricavam se ako je moja malenkost uvrijedila gosp. Tetru s izjavom da mi se vjezbe ne svidjaju zbog njegovog izrazavanja. Ja sam ocito osjetljiva na gramatiku ali to je ionako samo pitanje ega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 11, 2006 12:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 1:57 pm
Postovi: 11
Lokacija: Algol
Nema na cemu.Nisi me uvredila.

_________________
The base lead of my words,may contain the purest Gold.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 11, 2006 1:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Pcelice, vec smo pricali o tome. Ja sam inzistirao da mi pojasnis kako radis stvari i kad si opisala zakljucili smo da u potpunosti krivo radis, zar ne ? :wink:

Sad cu par sekundi jedno, pa par sekundi drugo, pa cu 2 sekunde balansirati...Uh, vidi, boje mi se mijesaju, Ne mogu se koncentrirat...nemam vizualizaciju...
Ah, te vjezbe su zacijelo placebo :mrgreen:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 12, 2006 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Crystal Dream je napisao/la:
Pcelice, vec smo pricali o tome. Ja sam inzistirao da mi pojasnis kako radis stvari i kad si opisala zakljucili smo da u potpunosti krivo radis, zar ne ? :wink:

Ti si zakljucio a ne mi.

Citat:
Sad cu par sekundi jedno, pa par sekundi drugo, pa cu 2 sekunde balansirati...Uh, vidi, boje mi se mijesaju, Ne mogu se koncentrirat...nemam vizualizaciju...

Nisam rekla da tako radim (cas jedno pa drugo) nego samo da nemam vizualizaciju. A boje mi se ne mijesaju nego tesko uopce mogu zamisliti ijednu
Citat:
Ah, te vjezbe su zacijelo placebo :mrgreen:

a ovo ja nikad nisam ja izjavila. Nego samo da mislim da djeluju ali da ih ja ne radim.
Sorry bola mi je oci ova tvoja poruka pa sam morala opet odgovoriti na nju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 12, 2006 10:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
A ja zaključujem da smo teturajući balončić između bombica...

Podvodnih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 13, 2006 8:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Da ne budem stalno offtopic, u čemu je razlika između placeba i stvarnosti?

Placebo je stvar koja djeluje, ali se ne može objasniti znanstveno zašto (što je totalno nebitno)!

Placebo je dokaz da je puno toga u glavi!

Stvarnost može biti poslijedica placebo djelovanja!

Evo moj skromni doprinos temi, iako nemam pojma koje konkretne vježbe su u pitanju (a čitajući ovo gore, nisam baš ni zainteresirana!)

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 14, 2006 12:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Placebo je stvaran. On je i stvarnost.

Placebo su misaone forme. One su stvarne. I one kreiraju tok naših nastojanja, a iz toga proističu i naši rezultati. Jer si mi sami stvaramo našu realnost. Misaonim formama. I njima mijenjamo naš realitet.


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 20, 2006 10:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tetra:

Citat:
Nigde nisam naveo da ce iko biti spasen ukoliko radi bilo koju tehniku.Na kraju kraja,od cega da bude spasen.


=D> =D> =D>

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 20, 2006 11:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Upravo sam prevodio sesiju Kasiopejskih transkripti ( 01.03.1997. ) i uvidio sam jednu stvar ( sličnost ) koja se dešava s kojekakvim "vježbicama mozga u bojama" i slično...

Citat:
O: Uvijek budite pažljivi radi prevara.
P: Pa, mi uvijek pazimo. Ne želimo, znate, pretpostaviti, ali istražit ćemo i potražiti. Da, mislim kad se stvari ne slažu... želim pitati... dobro, imamo cijelu hrpu DNA, u tim smiješnim duplim ljestvama. I prema knjizi, samo se 2 % koristi, a drugih 98 % je ono što eksperti zovu "smeće". Oni to zovu smeće. Sad, željela bih znati, ima li načina da aktiviramo tu drugu DNA?
O: Neće li se ona sama aktivirati?
P: "Neće li se ona sama aktivirati?" Hoće li? J: Mislim da je to ono što su rekli... Mislim da je pitanje što to omogućava... što se otkodira... J: Pitaj ima li načina za njeno aktiviranje?
O: 4. denzitet.
P: L: U 4. denzitetu. Dobro. Jednom ste me tražili da komentiram vezu fosfora u tijelu, pa, otkrila sam da fosfor igra važnu ulogu kod DNA, i također, 3-5 kod, pa, željela bih znati da li bi dodatak fosfora u obliku neke dijete mogao poboljšati nekako DNA do točke gdje... T: ... bi se ona mogla aktivirati...
O: Možda bi to bilo "poboljšanje" SHC.
P: L: Što su rekli? SHC? T: Što je SHC?
O: Spontano ljudsko sagorijevanje. ( Spontaneous Human Combustion, prim. prev. )


Razne "tehnike" za otvaranje mozga, DNA otkodiranje i slično, RADE i DJELUJU, ali moramo biti svjesni da ćemo "sagorjeti" radi prevelikog otvaranja u stanju u kojem još nismo spremni za taj korak. Time se lako izmanipuliramo od strane OPS-a 4. denziteta koji samo čekaju da se neka "laka meta" i hrana otvori, jer im je tada još lakše prodrijeti i uzeti negativnu energiju.

Ovo sam primjetio kod nekih članova ( bivših ) koji su radili razne tehnike i imaju sada veeeeelikih problema. Možda su radili te tehnike i otvorili si neke DNA lance kojima su povezaniji sa 4 D. I još - teže k tome, da se npr. bore protiv reptila i slično... a ovi ih kao topovsko meso dočekuju i "goste" se njihovom energijom.

Ovo bi bilo kao da neka bića 2. denziteta, npr. srna i jelen, odluče naučiti kako se ponašati i kako doći među ljude, u 3. denzitet. Recimo, nekako nauče govoriti i odluče otići u neko naseljeno mjesto ( grad ) i malo se družiti s ljudima, bićima višeg denziteta za njih. Ili, usput, kojeg oboriti i ubiti nabadanjem na rogove jer je prije u lovu ubio nekog njihovog prijatelja u šumi. I super, odu oni tako u grad i prije nego što prođu cestu, udari kamion srnu i ubije je... jelen tada poludi i zapita vozača zašto je prebrzo vozio i naletio na srnu i ubio je... ( ponaša se kao pripadnik 3. denziteta )... I na to kamiondžija vadi pušku i ubija jelena i pomisli: "Kakav je ovo jelen koji priča?! Ma vidi, bit će dobra gozba... srna i jelen u komadu, kamion skoro neogreban, niko nije vidio... bit će mesa za fine večere... evo samo ih bacim u kamion... hhehehe!!! "

Dakle, opasno je odlučiti posjećivati više denzitete jer smo dobili ( ili umjetno izazvali razvoj DNA ) mogućnosti i odvažili se "prošetati" njima. Tko zna kakve stvari "tamo" vrebaju... #-o

Lekcije, lekcije... =D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 08, 2007 11:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 10:52 pm
Postovi: 78
Lokacija: C_ton
desna strana mozga je podešena na frekvenciju...,ljeva je ko hardware...zanosna Julia i zaljubljeni Romeo...ako ko misli prakticirati vježbe,sa promjenom frekvencije logično je da se mijenjaju percepcije :|

_________________
Rasa-lila i ostale boje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 09, 2007 6:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Upravo sam prevodio sesiju Kasiopejskih transkripti ( 01.03.1997. ) i uvidio sam jednu stvar ( sličnost ) koja se dešava s kojekakvim "vježbicama mozga u bojama" i slično...

Citat:
O: Uvijek budite pažljivi radi prevara.
P: Pa, mi uvijek pazimo. Ne želimo, znate, pretpostaviti, ali istražit ćemo i potražiti. Da, mislim kad se stvari ne slažu... želim pitati... dobro, imamo cijelu hrpu DNA, u tim smiješnim duplim ljestvama. I prema knjizi, samo se 2 % koristi, a drugih 98 % je ono što eksperti zovu "smeće". Oni to zovu smeće. Sad, željela bih znati, ima li načina da aktiviramo tu drugu DNA?
O: Neće li se ona sama aktivirati?
P: "Neće li se ona sama aktivirati?" Hoće li? J: Mislim da je to ono što su rekli... Mislim da je pitanje što to omogućava... što se otkodira... J: Pitaj ima li načina za njeno aktiviranje?
O: 4. denzitet.
P: L: U 4. denzitetu. Dobro. Jednom ste me tražili da komentiram vezu fosfora u tijelu, pa, otkrila sam da fosfor igra važnu ulogu kod DNA, i također, 3-5 kod, pa, željela bih znati da li bi dodatak fosfora u obliku neke dijete mogao poboljšati nekako DNA do točke gdje... T: ... bi se ona mogla aktivirati...
O: Možda bi to bilo "poboljšanje" SHC.
P: L: Što su rekli? SHC? T: Što je SHC?
O: Spontano ljudsko sagorijevanje. ( Spontaneous Human Combustion, prim. prev. )


Razne "tehnike" za otvaranje mozga, DNA otkodiranje i slično, RADE i DJELUJU, ali moramo biti svjesni da ćemo "sagorjeti" radi prevelikog otvaranja u stanju u kojem još nismo spremni za taj korak. Time se lako izmanipuliramo od strane OPS-a 4. denziteta koji samo čekaju da se neka "laka meta" i hrana otvori, jer im je tada još lakše prodrijeti i uzeti negativnu energiju.

Ovo sam primjetio kod nekih članova ( bivših ) koji su radili razne tehnike i imaju sada veeeeelikih problema. Možda su radili te tehnike i otvorili si neke DNA lance kojima su povezaniji sa 4 D. I još - teže k tome, da se npr. bore protiv reptila i slično... a ovi ih kao topovsko meso dočekuju i "goste" se njihovom energijom.

Ovo bi bilo kao da neka bića 2. denziteta, npr. srna i jelen, odluče naučiti kako se ponašati i kako doći među ljude, u 3. denzitet. Recimo, nekako nauče govoriti i odluče otići u neko naseljeno mjesto ( grad ) i malo se družiti s ljudima, bićima višeg denziteta za njih. Ili, usput, kojeg oboriti i ubiti nabadanjem na rogove jer je prije u lovu ubio nekog njihovog prijatelja u šumi. I super, odu oni tako u grad i prije nego što prođu cestu, udari kamion srnu i ubije je... jelen tada poludi i zapita vozača zašto je prebrzo vozio i naletio na srnu i ubio je... ( ponaša se kao pripadnik 3. denziteta )... I na to kamiondžija vadi pušku i ubija jelena i pomisli: "Kakav je ovo jelen koji priča?! Ma vidi, bit će dobra gozba... srna i jelen u komadu, kamion skoro neogreban, niko nije vidio... bit će mesa za fine večere... evo samo ih bacim u kamion... hhehehe!!! "

Dakle, opasno je odlučiti posjećivati više denzitete jer smo dobili ( ili umjetno izazvali razvoj DNA ) mogućnosti i odvažili se "prošetati" njima. Tko zna kakve stvari "tamo" vrebaju... #-o

Lekcije, lekcije... =D>

:mrgreen: :wink:


Slažem se sa Jackom u potpunosti i šta se tiće ovih tzv DNK-a tehnika , samo ću nadodati ovo :

Pijun moze biti lovac i lovac moze biti pijun.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 30, 2007 12:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 10:52 pm
Postovi: 78
Lokacija: C_ton
ja bi prenio neka svoja iskustva iz snova,kao tehniku programiranja ljudi,ak se slažete da je skladu sa postom.

_________________
Rasa-lila i ostale boje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 30, 2007 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
C_enterprise je napisao/la:
ja bi prenio neka svoja iskustva iz snova,kao tehniku programiranja ljudi,ak se slažete da je skladu sa postom.


pa tko ti brani?

nemoj samo onako šifrirano, poput:

"man $ :? BaK :shock: dream :mrgreen: "

Aj pozdrav!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 30, 2007 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 10:52 pm
Postovi: 78
Lokacija: C_ton
pa tko ti brani?= :love6:

nemoj samo onako šifrirano, poput: :-k ,u skladu sa "budinom" knjigom "moć sadašnjeg trenutka" =D>
"nemoguća misija" mi je slušati tišinu i biti lizzardski "normalan"


"man $ :? BaK :shock: dream :mrgreen: "-jel to direct? :love11:

Aj pozdrav! :wink:

:love3: i :love3: su jedan :hug:
prijatelju aamone :occasion5:


citat iz knjige GNOSTIČKA EVANĐELJA-NAG HAMADI;"upućujući učenike da odgovaraju"amen"Isus je zapjevao mističnu pjesmu čiji dijelovi glase:
Svemiru pripada plesač.-Amen.
Onaj ko ne pleše ne zna što se zbiva.-Amen.
Ako sad pratite moj ples,vidite sebe u Meni,koji vam govorim..."

_________________
Rasa-lila i ostale boje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Dobro.

Jasnije mi je.

Sorry!

:occasion5:

:angel4:

(jel može sad ono iskustvo, pliiiiiiiz!) :D

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 2:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
ne može,PROčitanje je zabranjeno.

Citat:
Jack987:
Mamlazu, zaboravio si:

:mrgreen: :wink: pa se i iz toga vidi da ovaj post NIJE moj...

_________________
http://www.val-znanje.com/


Zadnja izmjena: Jack987; ned dec 02, 2007 6:19 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 02, 2007 4:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Koliko zapravo ovdi vas ima iskustva s navedenim tehnikama...hajde neka digne ruku netko tko je stvarno prošao nešto povodom toga da može nešto i reći iz iskustva bez rekla kazala i neka opiše to što je iskusila.

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 103 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz