Sada je: sub apr 27, 2024 10:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet maj 19, 2006 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Pantagruel :
Citat:
Zakonom bi trebalo sve to zabraniti. Ali što je pravda nego korist jaèeg? Veæ me par dana drži neka apatija, za sve me boli k***, dugo se tako nisam osjeæao, s jedne strane mi je super jer me ništa ne dotièe a opet s druge strane kao da mi je netko isisao život iz mene. Sve je tako isprazno okolo, svi srljaju u krugovima u svojim malim životima i ne kuže da su samo zamorci... Zamorci sami svoje tehnologije, svojih naèina života itd. itd. A ja izmeðu te praznine i punine, kao da mjenjam polove na magnetu svoje duše, sad vamo sad tamo i svejedno mi je na kraju krajeva.


Ovo se svima desava kad pocnu da prelaze is sna u stvarnost, ne brini, proci ce te :P
Kad se jedan sistem srusi ostaje praznina jer smo navikli da uvijek nesto ima, ispunices ti tu prazninu svojim Duhom, samo hrabro naprijed.
Da bi se rodio novi svijet, stari treba da umre a umiranje je nekada bolno samo poslije svake noci svane jutro i u to treba vjerovati.

P.S Ako teba doprinos na temu mobilnog, nemam mobilni i zivot mi je dovoljno sladak i bez njega :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 12:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ma hvala Sophia, sve je to lijepo i krasno, no nije ni tako jednostavno. Ne kažem namjerno lagano nego baš jednostavno... Stvar je u tome da ja vidim sve te stvari dugo već vremena i možemo mi sada pričati o buđenjima raznima, ovo ono, no čovjek raste dok je živ i uvijek ima mjesta za napredak i "buđenje" kako vi to lijepo kažete... Ali stvar je i da nijedan čovjek nije otok (naime čisto za sebe), nego je okružen uvijek tim nekim stvarima, a kada to stalno gleda dođe mu svako malo do zasićenja. Nisam ja niti nešto zasićen previše samo mi je došlo da malo "naglas" razmišljam jer eto, stvarno pretjerujemo s nekim stvarima. Recimo gledam TV nakom mjesec dana i smijem se nekim stvarima. I onda shvatim da je to nekim ljudima život, doslovce... Svašta.

Evo ovih dana dosta čitam o studentskim revolucijama koje su bile 1968. i tako neke društvene promjene u to vrijeme, a opet... I stvarno se čovjek zapita, ako su se mobiteli mogli implementirati u društvo i društvene vrijednosti praktički preko noći, zašto se isto ne bi moglo sa bilo čim drugim, pa tako i mikročipovima...
Ma nemoj me tješit', znam što pričam. ;)

Nit je praznina, nit je punina, samo kažem da me lovi apatija od idiotizma s vremena na vrijeme...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 12:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Pantagruel,

netko racuna na nasu depresiju i strah kad pocnemo vidjeti stvari onakvim kakvim jesu i zato ih nemojmo hraniti sa tim jer to unistava glavno oruzje u sebi koje imamo u borbi protiv ovog ludila.
Otkrices ti vremenom koje je to oruzje i onda ces znati koliko da poklanjas paznje zemaljskim glupostima.
Nije jednostavno ali je moguce ako se ne popiju pilule za smirenje na tom putu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Tako je.Zato Panto pravac na ovaj sajt: http://fifaworldcup.yahoo.com/
I sve ce biti OK. :D

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 6:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Sophia je napisao/la:
Otkrices ti vremenom koje je to oruzje i onda ces znati koliko da poklanjas paznje zemaljskim glupostima.


Stvar je u tome da lako još za to... No nekad mi dođe da iskorijenim te stvari na vlastitu inicijativu :mrgreen: ... Makar imaš pravo, just let it go... Sve dođe svom kraju, pa tako i vrijeme korporativnog kapitalizma :mrgreen:.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 6:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Esperio Max je napisao/la:
Tako je.Zato Panto pravac na ovaj sajt: http://fifaworldcup.yahoo.com/
I sve ce biti OK. :D


Shvatit ću to kao neukusnu provokaciju. :)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 2:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Sve dođe svom kraju, pa tako i vrijeme korporativnog kapitalizma.

I dodje vreme prosvetljenog globalizma. :mrgreen:
Citat:
Shvatit ću to kao neukusnu provokaciju.

A posle meni kazu da kritikujem nacin zivota organskih portala. :)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 112 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz