Sada je: sub apr 27, 2024 8:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Policijska država i moja priča
PostPostano: sub feb 11, 2006 5:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Znao sam da živimo u manipuliranom svijetu, znao sam da svijetom upravljaju psihopate, da donose zakone i sve, ali stvar koja mi se dogodila na noć sa jučer na danas je nešto što sam mislio da mi se nikada neće dogoditi i da se ne događa baš, pogotovo ne u malom gradu u kojem živim a koji se zove Varaždin, i koji sam uvijek volio, ali mi se upravo sada zgadio kao i svijet sve više i više i više. Priča je duga a počinej sa tim da su me odveli u postaju samo zato što sam hodao po ulici (!). Nakon što sam dao policajcu osobnu i nakon što me legitimirao rekao je "idemo u postaju". Sa mnom su bili još dvoje mladih ljudi, još ne punoljetnih ali skoro s kojima sam pričao u "neobaveznom" petkovnom izlasku. Po prirodi sam dosta eksplozivan i osjetljiv sam na nepravdu, i nečovječnost. Imam neke ideje kao i skoro svatko ovdje uostalom i smatram da svaka jaka individua mora imati. Jednostavno nisam znao da me policajac može BILO KADA BILO GDJE bez razloga odvesti u postaju. Ja nisam htio ići i krenuo sam drugim putem, sa pomisli da šta će meni tip trošiti moje dragocjeno vrijeme u petak navečer izlazak nakon dugo vremena sa frendovima da malo razbistrim glavu od učenja i čitanja stvari koje, realno gledano, ne može baš razumjeti puno ljudi. Čovjek se želi opustiti, i tako sam ja eto po običaju maknuo kojih četiri pive što mi je bilo dovoljno da ne mogu biti licemjeran i ulizivati se u šupak policajcu, iako sam trebao. Sve mi se "obilo o glavu". Tip me zadržao rukama, ubrzano je izvadio voki-toki i javio da "traži pojačanje". Tip koji je to bio je priča za sebe a i o njemu ćemo kasnije i sve si mislim što da učinim tom tipu... Nisam neki agresivac i sve, ali neke stvari su ovdje jako čudne. Pojačanje je došlo u obliku Marice i kojih 4-5 MURJAKA koji su me spremno pokupili unutra. Mene i još dvoje ove djece. Cura se zbedirala jedna, a ja sam joj mirno rekao "da nije bed i da će sve ok proći", što se kasnije pokazalo da za njih je ali za mene baš i nije. Naime u murji su me provocirali, zadržavali su me, a to mi je bilo dovoljno da izgubim živac i moja je krivnja jedina ta što sam popio 4 pive, a demoni i psihopate svuda vrebaju, željni da te isprovociraju. Tip koji me prvi legitimirao i "priveo", imenom Marinko, jedno nisko i izrazito ljigavo stvorenje, nalik negom gmazu (iako sumnjam da je shapeshifter ipak), OP mu opis ne gine, ipak je riječ o policiji... Uglavnom taj tip je zabrijao da smo mi njega vrijeđali i smijali mu se te nas je priveo zato jer smo "mu se smijali", a kasnije sam skužio da se jadan uvrijedio jer je ženskica koja je bila s nama (sa mnom i još jednim mlađahnim dečkićem) rekla da "ide pandur". Tip je kasnije zabrijao da sam mu ja prijetio smrću, a eto jadni policajci toliko zla u svijetu (a oni su najgori), čuvari pravde uvijek spremni da služe svojim gospodarima. Ono što mu ja JESAM rekao, da ako me privede da se igra s poslom. Naravno, naivan kakav jesam mislim da pravda postoji na toj nekoj površinskoj razini i u tom trenu itd. Uglavnom branio sam se. Prirodna samoobrana kao kad bi vas neko klopio, vi bi bili budale da ne vratite. To je recimo neki moj stav, možda i nije moj, tko zna. Više ništa ne znam. Uglavnom kasnije sam išao gore na razgovor kod nekog tipa i sasvim pristojno objasnio kako stvar stoji. On je rekao da da itd. i objasnio kako se jadan Marinko uvrijedio. Ja sam mu rekao sasvim pristojno i gotovo dupeližljivo, što inače nije moj stil "ako treba da se ispričam gospodinu Marinku, ja ću to svakako učiniti, ako to mjenja na stvari". Još sam nasrao par stvari kako njima policajcima uistinu jest teško, kriminal ovo ono da ih razumijem, u Zagrebu sada pogotovo stalno neke provale pa moraju jadnici sa sačmaricama hodati i plašiti ljude, ali ONI ČUVAJU SIGURNOST. Nakon toga sišao sam dolje, ispričao se tipu, našto mi je on se uni u facu sa svojom NEIZMJERNO LJIGAVOM pojavom i rekao "možeš mi se ispričati naravno, ali sada je već gotovo i ići ćeš ti bome i na sud". Ja si mislim u sebi HALO, KAKAV JEBENI SUD, IMAM ROKOVE OVIH DANA ŽIVIM NORMALNO I ČEDNO DA NE MOGU BOLJE GOTOVO U ODNOSU NA CIJELI USRANI SVIJET I ON MENE SADA JEBE SA SUDOM JER SAM HODAO PO ULICI!!! Ja sam puko i rekao "ok to je sve što trebam znati, a sad idem". Tip mi je rekao "ne ideš nikuda, i bacio me na klupu". Ja sam rekao e idem i on me još jednom bacio na što sam ga konačno napao i jednom ritnuo (kako bi mi rekli) nogom u nogu. Ništa posebno, ali gotovo prirodna reakcija. Ohhoohohoh napad na OVLAŠTENU OSOBU, došao je i njegov kolega, malo su me gurali i udaralai i nato me fino odveli dolje u smrdljivi zatvor (odnosno pritvor). Pitao sam mogu li telefonirati, nisam smio. Pitao sam zašto sam pritvoren, zašto su me uopće priveli u postaju, nije mi odgovoreno. Lud kakav jesam, radio sam teška sranja jer nisam mogao spavati a to mi bogami nije bilo u interesu i tražio sam sve kreativne metode da izrazim što mislim o njihovom govnarskom sustavu, zakonu itd itd. Uzeo sam jastuk i nagurao ga u čučavac i napravio malu poplavu hehe, na što su došli, malo me ritali opet
i gurali, uzeli mi madrac i ostale su mi samo daske i smrdljivi čučavac. SUPER, možete si misliti kako sam se osjećao, koja jebena nepravda mi je bila urađena a nikoga ništa ne zanima jer ONI ČUVAJU ZAKON. Da ne govorim kako u tim pseudo-ljudima nema LJ od ljudskosti. Ako je svaki deseti policajac čovjek u pravom smislu te riječi, možda sam puno i rekao. Zadržali su me 14 sati u pritvoru, nakon 6 sati sam tek dobio neku bjednu čašu vode. Na zamolbu da mi daju nešto da čitam rekli su mi "ŠUTI I SPAVAJ". Na daskama, jebeno. U tih 14 sati proživio sam toliko neugodnosti da vam to ne mogu reći, a svi ljudi koji me poznaju malo bolje i svi dobri prijatelji uvijek će reći da sam dobra osoba, da sam ovo da sam ono, pa si ja mislim "zašto takva osoba kojoj je u interesu samo najbolje za sve druge ljude mora takva sranja prolaziti". Možda sam tu malo subjektivan, i znam da imam puno mana kao i svako drugi, ali TO NE ZAVREĐUJE NITKO DO NAJVEĆIH KRIMINALACA. Ja nisam k od kriminalca, niti išta slično. Nravno da sam izvrijeđao cijelu policiju sve po spisku, da sam im psovao rodbinu do 17 koljena na najgori mogući način, ali DRUGAČIJE NISAM U TOM TRENUTKU ZNAO. Jednostavno doveli su me do ruba očaja, protiv mene je podnešeno nekoliko tužbi, prijetili su mi policajci da znaju gdje živim, da će privatno još neke stvari "sa mnom rješiti itd.". Naravno tih drugih stvari se nimalo ne bojim zato jer znam da su to metode za zastrašivanje i da te stvari s vremenom ispare. Ali ČEMU pitam se ja...

Molim vas da oprostite što je sve ovako nabacano ali toliko sam pun (negativnih i loših) dojmova da ne mogu drugačije. Doslovce još sada se tresem. Čovjek normalan hoda i jednostavno PAF, promjeni mu se život preko noći.

Nisam nikakav svetac, ali jebemu mater (izvinite na rječniku), ŠTO ZAŠTO KAKO???! Od nikuda... Onda dođem kući, mama i sestra su mi pravnice i pokušavaju mi utuviti u glavu kako sam zapravo pogriješio, kako policija sve smije (a da se ne pitaju zašto???!), razbacuju se zakonima i savršeno im dobro ide. Ja tjeram svoj film i pokušavamo stati na čvrstu granu ali ne ide. Mama je bila zabrinuta cijelo jutro gdje sam jer zna da do 3 popodne nemam šta vani raditi. Mogla je pretpostaviti da sam na rođendanu ili nešto slično i ne bi bilo prvi puta ali opet postoji neko normalno i donekle pristojno vrijeme. Stara mi je pod stresom, muče ju astme pa ovo pa ono i onda se još doma moramo svađati iako nam to nije nikome u interesu. Pokušavamo se složiti i ide nam, ja pokušavam objasniti da "KOJI KURAC POLICIJA MENE IMA LOBITI I ŠIKANIRATI, koji kurac oni meni imaju krasti moje dragocjeno vrijeme, moju slobodu kretanja, to ljudi dragi NIJE NORMALNO". Onda sestra i mama "e pa zakon ovo ono" ja kažem "kužim zakon je takav ali daj razmislite ZAŠTO". Onda mi sestra kaže "i što dobiješ sa time kada si odgovoriš zašto, što to meni u životu znači". Ja poželim da ne živim tu di živim u takvoj obitelji u tim trenucima, iako o svojoj obitelji mislim zapravo jako dobre stvari, pogotovo dok gledam neke druge. Onda pokušavam reći kako je sve manipulirano, kako nečiste sile donose zakone i zato je tako kako je, ne spominjem reptile i slične stvari da me još ne proglase zaista ludim. Ali više me boli kurac. Stvari se moraju DRASTIČNO PROMJENITI. Uvijek se mjenjaju ali sada mora i više. Radikalno. Kažem da će za 20 godina svi biti mikročipovani i da su zapravo programirani, dobivam odgovor ili "ma daj" ili "ma ti živiš u svom svijetu" ili "očito ti tvoja načitanost nije baš pomogla da izbjegneš sranja koja si ove noći imao". Kao tipa "ja nisam toliko načitana, ali ja nisam bila ta koja je ovu noć provela u postaji, u smrdljivom zatvoru itd.". Totalno skretanje sa teme ljudi moji!!! Ja se pitam više ko je tu lud, ja znam da sam savšreno racionalan i trezven, i svjestan sam da mi je najveća mana impulzivnost i radikalnost. Nikad nisam imao dlake na jeziku, eksplicitno i otvoreno serem po svemu što nema u sebi trunke humanizma. Dame i gospodo, policija ne samo da ne čuva red, već i stvara nered. To svi znamo, ali ja jednostavno hoću čuti vaša mišljenja, ne bi mi loše došla ni neka prijateljska podrška. Hvala bogu da imam dragu curu jer ona mi je skoro sve sada. Inače i par tužbi je palo, postoji mala mogućnost (ali opet postoji) da mogu završiti 30 dana u zatvoru. Ja znam da ću tamo poludjeti i da više nikad neću biti stari. Hoće me slomiti. Neću se dati, ali nije baš tako lako. Veće mogućnosti su da dobijem nekoliko velikih novčanih kazni, što isto nije dobro ALI SVE BI SAMO NE U ZATVOR! Pa ljudi što je s ovim?? Kakvi zakoni, ko ih stvara, odakle se to migolji? Kada ćemo MI, svijesni pojedinci početi živjeti u ovom svijetu kao da je naš, slaviti slobodu i sve istinski ljudske vrijednosti? Čega se bojite, zašto ste papci? Ja stvarno više ne znam...

Ne znam da li da tipu sredim neku pušku, da se potrudim da dobije otkaz ili nešto slično ili jednostavno pustim. Ali opet onda ću biti gažen, ko zna... Znam samo da mi se ne isplati trošiti energija u to i da nije sigurno da bi uspjelo jer takvi ljigavci iza sebe imaju cijelu četu utjecajnih tateka i stričeva, političkih figura itd. Jeste li gledali zelenu milju sa Tomom Hanksom? E ovaj tip je po karakteru i naravi isti ko onaj Percy mislim da se zvao ili tako nekako, mala isfrustrirana bjedna biljka, prokleti ljigavac i psihopat koji svoje izuzetno niske komplekse liječi tako da naudi drugima...

U svakom slučaju, znam da izlaziti više tako puno neću i znam da me par policajaca drži na piku i da će sve napraviti samo da me usose nekako. Jednostavno ZNAM. I to nije zahvalna situacija. Razgovarat ću sa hrpetinom ljudi još, kontaktirat ću neke ljude iz Asian Dub Foundation zajednice i usporediti neka iskustva.

Strašno je to ljudi da ja više ulicama svoga grada doslovce NE MOGU sigurno kročiti, ali ne zbog nekih tobožnjih kriminalaca, već zbog POLICIJE same... Vrlo sam skeptičan prema svakoj pozitivnoj budućnosti za društvo u globalu, pogotovo ako se ne počne intenzivno djelovati na ovaj ili onaj način. Budite pametni i kreativni, djelujte kroz sve žive i moguće medije, budite utjecajni i ustrajte u svom humanizmu...

A sad da malo okrenem stvari na vedro, sad i ja mogu reći da sam kao većina velikih mislioca i filozofa bio žrtva sustava i bio "u reštu" heheh... Treba biti pametan, ne bojim se ja nikoga od njih... Shvatit ću to kao potencijalne katalizatore nekih promjena.

Hvala vam što ste čitali i ako ste sve pročitali... Svaki konstruktivan post dobro dođe. I ne želim da itko baca neke samilosne spike ili spike sažaljenja jer su to gluposti, i sve mi treba prije samo ne to. Pozdrav svima.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 6:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Panta, hej!!!

Hvala što si ovo iznio da i drugi ljudi vide. Bar oni koji to žele.

Žao mi je što si imao ovo neugodno iskustvo, ali možda trenutno to tako i ne doživljavaš radi emocija, ali - izgleda da je ovo jedna od lekcija.

Evo što bih komentirao i iznio sad ovdje:

Policija, zna se, tkome služi. Čuva ZAKON koji definiramo kao skupinu ograničenja kojima vladajući sloj ljudi štiti - same sebe!!! To je definitivna istina. Ostalo mažu ljudima oči u ime nihove nesigurnosti. Šupljoglavi ljudi puše to, kao što su ga već pušili, ali i pušit će ga...

Dalje, imam par prijatelja koji su policajci. Svaka im čast - zbilja su ljudine. Ali znam i neke njihove kolege - koji su "kontejneri u uniformama" i ne zaslužuju da je nose. Većina problematičnih i neobrazovnih pojedinaca iz škole i poznanika koje sam znao svojevremeno - sad su policajci. :lol:
Nisu ništa mogli postići u svom životu - pa su to postali, želeći se dokazati raznim "niskim" pobudama, vibracijskim frekvencijama koje ne proizvode niti životinje. To je njihov stil, želja, nivo znanja i svjesnosti. Oni su - jednostavno takvi. I njih treba razumjeti, ali i ne odobravati njihova sranja.

Nadalje, svaka uniforma znači hijerarhiju, pa podliježe hijerarhijskoj palici moći onih koji uistinu vladaju na višim nivoima. Dakle, policija je jedan oblik maltretiranja ljudi pod opaskom da ih se štiti od - kriminalaca. Stvarni kriminalci su isti kao i oni sami - jedino nisu tako obučeni. ( Bilo je i slučajeva kad i jesu... hehe Krapinska cesta i pljačkanje kamiona lažnim policijskim autom... ). U biti - isti ljudi, samo kao jedni protiv drugih. NE !!! Isti ljudi, rade jedni s drugima. Ima podataka da najveći kriminalci - upravo imaju podršku iz policije i ona to zna. Samo nesmiju s tim u javnost. Često su neki "mafijaši" bivši specijalci iz policije, znaju "zanat". I oni imaju veze i sa policijskim i vojnim obavještajcima. Hehe, ovo već i ptice na grani znaju.

Panta, pozovi neke novinare Jutarnjeg Lista, policija ih baš "ne voli" i izesi svoju priču i pokaži tako zube. Nema smisla nekom silom jer se to obično vrati. Dakle, ako hoćeš "krvi", nazovi Jutarnji, ili im napiši mail i izvjesti o policijskom maltretiranju... hehe! Diže im se kosa na glavi kad ovi to objave... neka se zna kakvi su ljudi u policiji. Naravno, znaj također da radi ovakvog poteza oni mogu raditi razna sranja, neopaženo, privatno i slično... ali na tebi je što ćeš učiniti. Samo razmisli prvo, jer srljati nošen emocijama je ponekad - odlična hrana za 4 D OPS.

Nedaj se Floki, ostani živ!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 7:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ima Jack pravo, zovi ove iz jutarnjeg, bilo bi dobro ako znas puno ime policajaca.
Obavezno jevi ako bude sta da kupim novine jer obicno citam samo "Sportske"

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 9:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Jebote, kad je to bilo ????????????????????????????????? Kad smo se rastali bilo je proslo 1 ! Jel to bilo poslije kako ste ti i 013 otisli do fanhousa ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 10:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
nemojte me krivo shvatiti kolega ali pozdravio bih vas sa "dobro jutro".dogodilo vam se nešto u smislu lekcije kao što kaže jack.vjerovatno ste još mladi i "zeleni" da niste do sada shvatili "zakon" i " zakonitosti" na kojima počiva naša ali i sve druge tzv. pravne države.nadalje kao što kaže jack policijski službenici a većinom i mnogi drugi službenici kojima je država-bog većinom su obični portali(org.) .svjesnost ,duhovnost,čistoća duha im je dosta stran pojam i oni se obično ponašaju onako kako služba i date okolnosti nalažu.problem zapravo i nisu oni,već vi sami kolega.jer ste se ponašali točno onako kako oni žele da se vi ponašate.mir je blažena riječ,koju oni ne razumiju ali jako dobro respektiraju a to fali mnogima a primjećujem i vama.znam mladi ste ,žestoki,nagli,ali postići tu željenu duhovnost znači naći mir u sebi .možete pročitati tone i tone svetih knjiga,milijune transkripata,tisuće chalinga,možda su za sve krivi gušteroliki,možda loša karma,možda ovo ili ono ali kad nađete mir u sebi nećete tražiti krivca za ništa jer vam se ništa takvoga neće niti događati....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Iskreno mi je žao da si morao ovo proći, još uvijek nemogu doći k sebi!
Ovaj svijet je prepun uspavanih ljudi koji budni sanjaju!
Vrijeme je da ih sve probudimo!
Imaš moju potpunu podršku u svemu!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 11, 2006 10:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Pantagruel pozdrav i želim ti reći nekoliko stvari.
Prvo, naravno, podržavam te 100% u situaciji u kojoj se sada nalaziš i volio bih kad bih ti mogao pomoći na bilo koji način.
Ne znam baš kako je kod vas u Hrvatskoj al kod nas u Bosni, kad je konkretno riječ o policiji, postoji tkz. EUPM koji je, bukvalno, kontrolni organ za našu policiju, tako da ovi naši drotovi baš i ne mogu raditi šta im je volja. Recimo kad te zaustave u kolima možeš im, malte ne, jebat mater u lice a da dobro razmisle šta ti smiju raditi. (Ma bi oni rado al bi ih onda ovi stranci dobro naguzili.)
Dalje, svaki policajac mora imati vidno istaknutu iskaznicu na svojoj uniformi gdje ima njegova fotografija, lični podaci i legitimacioni broj, i kod nas imaš pravo da zatražiš od njega da ti sam dadne te podatke. Na osnovu tih podataka možeš onda i da ga prijaviš u nadležnu policijsku stanicu ako misliš da je u konkretnom slučaju prekoračio svoja ovlaštenja.
Kažeš da su ti majka i sestra pravnice, moj ti je savjet da probaš još jednom ozbiljno porazgovarati sa njima i da im predložiš da dotičnu uniformisanu individuu TI TUŽIŠ radi prekoračenja službenih ovlaštenja.
Ono što je bitno, imaš to dvoje tvojih prijatelja za svjedoke, oni ti mogu poslužiti kao dokazno sredstvo u nekom eventualnom budućem postupku.
Toliko što se tiče prava, možda sad malo metafizike. :)
Ovaj događaj pokazuje da si na pravom putu, da si dovoljno razvio svoju svijest da je to ONIMA dobro zapelo za oko, pa se sad trude da te slome prije nego što im izmigoljiš. Ovo je jako bitno što ti se sad dešava. Jeste, to je jako važna lekcija, ovo kad prođeš uspješno, ti si na konju.
Vjeruj mi, i meni se svakakvih govana izdešavalo zadnjih par mjeseci, a sve sa ciljem da mi se što više isisa negativne energije, ali evo im kurac :) .
Molim te, samo im sad pokaži "zube" (jebeš policajce oni su takvi otkad i postoje, nego znaš već kome), ne daj da te se nažderu, to je najvažnije, drži se i samo cool.
Pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
P,

nasjeo si ko guza na WC školjku.

Moj savjet ti je da sve, ama baš sve zaboraviš... zamisli da si samo sanjao, da ti se to ništa nije "desilo".

Sve u svemu, i ja sam svašta u životu doživio, i goreg nego ti, ali u tvom se slučaju može zaključiti da nisi dobro postupio, izigran si do jaja.

Kontrola je bitna, bio trezan, nadrogiran ili pijan. Nije bitno vrijeme ni stanje.

Uzmi knjigu u ruke i uči, a o ovome ne razmišljaj.

Ako te ovo toliko pogodilo, što bi tek bilo da te greysi malo bocnu.

To je toliko nebitno, da si ne smiješ dozvoliti pomutnju svijesti i osudu.

Zaboravi sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 1:33 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 8:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: psychodelicart-parallel reality
da! emocija zna da bude puno brža od razuma..


postoje 2 načina -uči u njihovov program

-osvjestiti za veche nive svjesti

bilo koji odabir nije lak! i pravila su jing/jang metoda..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 2:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2005 10:44 pm
Postovi: 18
evo, tek sam sad pročital ovo, istina, nakon jedne monotone subote.
no, imam i ja nekaj za reći u vezi ovakvih dogđaja.
nisam iskusil biti u pritvoru, niti to namjeravam jer mislim da je bezvrjedno trošenje vremena, pa je stoga tu i tam bolje biti "normalan" u nekom trenutku.
opet, biti pandur nije mala stvar, pogotovo zbog toga jer si ti taj koji čuva red i spašava živote istim onim ljudima koji te mogu sjebat drugu noć kad izađeš van na pivu bez značke. ( posao je jedno, život je deseto). s druge strane, na istoj plavoj strani postoje isfrustrirane drkađije ( koje šeću svakom nama dragom ulicom, bilo noću ili danju, bilo poslom ili dosadom) koje jedva čekaju neki povod kako bi djelovale ( "prema Moralu i Etici", a bOŽE moj, i prema poslovnom zvanju) te da satru svaki vid otpora (jer otpor je kontra društvenog napretka u tom trenutku) i da nakon toga pune svoj ego drkajući u noćnim satima zavaljeni u prašnjavim foteljama svoje usrane sobe.
vidiš, ipak nije lako biti pandur, a još je teže biti čovjek...
mislim da to svi dobro znate.
nadalje, tu ne mislim izavljivati svoje preporuke, nego svoja mišljenja, a mislim da je svjet lagano u kurcu baš zbog umjetne slobode koja nam je NAMETNUTA.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 3:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Pantagruele, izazivanjem matrixa iskusio si dugu ruku matrixa :)

Marinka poznajem dosta doboro jer smo isli u srednju skolu zajedno. Da je tip bajka, nije definitivno. Bas sam ga prije dva tjedna sreo na ulici i malo smo popricali. Covjek je bio prije godinu dana pred suspenzijom zbog toga sto je udario kamiondziju sakom u glavu nakon sto ga je ovaj fizicki napao u pijanom stanju. Posto se to dogadjalo u vrijeme drugih policijskih skandala, uletio je u politiziranu igru i postao zrtveno janje. Prijetilo mu se otkazom. Biti policajac coskar gore je ( IMO ) i nezahvalnije nego biti smetlar. Prvi cisti ulice a drugi iz tjedna u tjedan trpi neugodne situacije i omalovazavanje za placu od 2 i nesto sitno tisuce kuna. Zivi u trosnom podrumskom stanu. Da se iz ovoga ide napraviti roman ili film, sa likom bi se poistovjetilo masu ljudi. Pazi, ja ga ne branim, samo iznosim cinjenice. Iz situacije koju si ti opisao malo mi je nejasno sta je on trebao napraviti ( odmah u pocetku, ne kasnije ) kad si odbio poci s njim - pustiti te ? Pazi, on ne zna ko si imenom i prezimenom u subotu u pozni sat nakon sto je vjerojatno cijelu vecer ordinirao po parku i okolnim ulicama i prepucavao se s balavcima. Ja ti vjerujem, ali volio bih cuti i njegovu stranu price.... IMO, trebao si smireno otici s njim na policiju. Pretpostavljam da bi te gnjavili i pustili nakon sat vremena. Drugi dan bi se fino vratio sa starim i rekao da zelis podnijeti tuzbu protiv M. zbog nepravomocnog i neosnovanog privodjenja. Ovako, da je bilo tko bio u tvojoj kozi, napravili bi isto. Danas te mogu privesti i zbog stvari poput bacanja one cipele kod Gimnazije ( :) ), razbijanja flasa, plesanja valcera, pisanja po zidu, pisHanja po zidu, motanja duhana po ulici ili stajanja sa dvoje djece u tri ujutro :wink:. Cim policajac kaze da idete u posaju tu sva filozofija zavrsava i javljaju se dvije opcije - potrci sto brze mozes ili idi u postaju. Ako nemas kod sebe dopa za odlezati bar sest mjeseci, jebi ga, idi u postaju :) Opet, ni najgluplji policajac nece te voditi u postaju i zajebavat se s tobom ukoliko nema barem najmanji razlog. Jesi siguran da nisi nesto vikao prije nego je dosao u stilu - da mi je sad frula, jebem im mater policijsku, panduri su supci ili tako nesto ? :) Ili da mu nisi nesto odbrusio dok te legitimirao ? Ono dalje sve stoji sto si napisao ( malo bizarno, ali ok :) ), samo mi je nejasan ovaj pocetak sa odvodjenjem na muriju samo tako. Ono, znam da si lak na okidacu, pa pitam :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 10:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
IsusBog je napisao/la:
Ima Jack pravo, zovi ove iz jutarnjeg, bilo bi dobro ako znas puno ime policajaca.
Obavezno jevi ako bude sta da kupim novine jer obicno citam samo "Sportske"


Obavezno zovi one iz Jutarnjeg i ispričaj im sve što i nama - da nisi htio poslušati službenu osobu na dužnosti i da si ga svojim postupkom odjebo - pa tko je on neki običan policajac, da si prethodno drmnuo 4 piva, da si ga izritao u policijskoj stanici, i sva će hrvatska javnost biti na tvojoj strani.

Dajte se uozbiljite svi koji tu na forumu nudite rame za plakanje Pantagruelu. Bez obzira koliko piva popio, Pantagruel je valjda bio svijestan situacije da ako odjebe pandura da će protraćiti cijelu noć bez veze i imati masu neugodnosti, a ako posluša pandura - da će biti cijelu noć dalje slobodan da radi što ga je volja. Dakle Pantagruel je svijesno izabrao za sebe neugodnosti i točka. Ako nije bio svijestan cijele situacije, onda neznam što radi na ovom forumu.
Neka se izjasne rađe svi sa ovoga foruma - kako bi bili postupili da su na mjestu Pantagruela:
1. Dali bi bili pristojno odgovorili panduru na pitanje i dali mu osobnu ( bez prethodnog cerekanja i podjebavanja pandura dok ti se on približava - pa nije čovjek gluh, a još je i vlast) i time si osigurali slobodnu večer.
2. Ili cerekali se dok se pandur približava i samim time ga iritirali, odjebali ga na njegov poziv da odete u policijsku stanicu, a u policijskoj stanici ga izritali i time si dodatno osigurali da vas Matrix jebe cijelu noć.

Molim sve na forumu da se izjasne što bi oni izabrali od ove dvije točke.

A za Pantagruela je žalosno da je prisutan na ovom forumu, a da niš nije naučio o Matrix-u ( i nemoj se vaditi na one 4 pive ).

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 11:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Crystal Dream je napisao/la:
Jebote, kad je to bilo ????????????????????????????????? Kad smo se rastali bilo je proslo 1 ! Jel to bilo poslije kako ste ti i 013 otisli do fanhousa ???


10 minuta poslije toga. Niksa je ušao unutra u funhouse, a ja sam ostao vani i DOSLOVCE U MINUTI SE SVE TO ZBILO.

Doslovce, došli, pokupili me, zeznuli dan, poremetili odnose u obitelji, izbacili me privremeno iz takta. Ali kažem ti, neće to ići tako lako... A i nedam se psihopatima :). Drago mi je da me doma barem stara od cijele obitelji kuži, stari mi je već počeo kenjati da mi je ovo zadnja prilika da mogu reći doviđenja i otići od doma, da sam već svoj čovjek i da nastavim kak znam i umijem. Ja u svakom slučaju mislim nastaviti faks, ko da mi on ne znam kolko treba. Ta lako se zaposlim prek student servira, ko da mi treba neki luksuz, dovoljno je da imam koricu kruha i sam sebe. Iako neće tako biti, na živce mi ide to njegovo preseravanje.

Jesam, naučio sam puno toga i to na vlastitom iskustvu, ali sad koliko je to sve trebalo, ne znam, znat ću reći tek za par godina...
Što se tiče ovih iz jutarnjeg, ne bi još išao na taj potez, moram neke stvari još vidjeti. U svakom slučaju trebam još malo čekati, a i neću si navući za vrat još više psihopata. U svakom slučaju, i stara mi je to rekla a i samo me podsjetila - ČINJENICA je da vani postoje ljudi koji doslovce mogu nanjušiti koga mogu isprovocirati i kome mogu popiti krv. Ja sam POGRIJEŠIO što sam se dao isprovocirati, to je moja najveća greška bila.
Inače tip, frend od staroga koji je jedan od glavnih kod drugog odjela policije kaže i sam da nikad ne bi napao čovjeka u uniformi bez obzira kakav ovaj bio gnjida pa si možete misliti koliko me je trebao isprovocirati. Mislim da bi ovoga i najveći pacifist klopio kad bi ga vidio kako je ljigav. Ja mu se još ispričam najiskrenije (iako je bio đubre ispočetka naravno), on se meni unese u facu "možeš se ti meni ispričati kolko hoćeš i trebaš jer sam ja tu ipak faca, ali sad je već kasno. A bome ćeš i na sud". Dakle ISPOČETKA je on znao da ću ja na sud, od trentuka kada me je vidio vani, iako nisam APSOLUTNO NIŠTA radio. I što sam ja u tom trenutku drugo mogao. Jesam, mogao sam mirno nastaviti, i trebao sam... Ali nisam. Udario sam ga, na svoju sreću (radi sudjenja koje me ceka) samo jednom i to u nogu, nisam nasrnuo na njega. Još jedan od razloga što sam ga udario je što me dva puta bacio na klupu kad sam htio jednostavno otići jer sam to smatrao svojim temeljnim pravom, ali NE, moja pametna sestra će mi znati zakonski sve objasniti, on je šef, on je u uniformi, samo što mi ne kaže da ga je dragi Isus izabrao da čuva zlu domovinu. Tako glupa ipak nije, ali nije da je daleko. Naravno, ja sam taj koji ne živi čvrsto na zemlji za razliku od nje, ali mi je iskreno i drago jer znam da ću uvijek nastojati biti čovjek i da ću slijediti svoje srce. Ona meni kaže "i šta ti možeš ko pojedinac" ja joj kažem da "nisam jedini koji tako misli, da ima ljudi koji vide da nešto nije u redu". Ona kaže "i šta kao da vi mozete sta promjeniti" ali to je sve bullshit ja znam da se promjene prave i dubinske ne odvijaju preko noci ali stvari se jednostavno MOGU promjeniti i moraju. Pa ako ne za našeg života, za života sljedecih generacija. Kao da su sufražetkinje kada su se borile za ženska prava i glasove mislile da ce biti lako. Kao da je Martin Luther King mislio da ce ga samo tako prihvatiti. Ali jednostavno danas je normalno da žena glasa, normalno je da crnac radi sa mnom bok uz bok kao profesor ili igra za dobar klub i biva masno plaćen. Zato što JE NORMALNO na kraju krajeva. A policijska država kao takva i režim koji uspostavljaju nije normalan. Do čitanja, a sad idem učiti jer u utorak imam ne baš tako lagan ispit koji ipak bez obzira na sve namjeravam položiti, pa makar dobio i dva. Šta ću, sad mi je cilj ipak otjerati ovo do kraja, a ne naganjat prosjek, bit će i za to vremena...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
veliki optimista je napisao/la:
nemojte me krivo shvatiti kolega ali pozdravio bih vas sa "dobro jutro".dogodilo vam se nešto u smislu lekcije kao što kaže jack.vjerovatno ste još mladi i "zeleni" da niste do sada shvatili "zakon" i " zakonitosti" na kojima počiva naša ali i sve druge tzv. pravne države.nadalje kao što kaže jack policijski službenici a većinom i mnogi drugi službenici kojima je država-bog većinom su obični portali(org.) .svjesnost ,duhovnost,čistoća duha im je dosta stran pojam i oni se obično ponašaju onako kako služba i date okolnosti nalažu.problem zapravo i nisu oni,već vi sami kolega.jer ste se ponašali točno onako kako oni žele da se vi ponašate.mir je blažena riječ,koju oni ne razumiju ali jako dobro respektiraju a to fali mnogima a primjećujem i vama.znam mladi ste ,žestoki,nagli,ali postići tu željenu duhovnost znači naći mir u sebi .možete pročitati tone i tone svetih knjiga,milijune transkripata,tisuće chalinga,možda su za sve krivi gušteroliki,možda loša karma,možda ovo ili ono ali kad nađete mir u sebi nećete tražiti krivca za ništa jer vam se ništa takvoga neće niti događati....


Pa to je sve istina bez daljnjega i hvala na komentaru, ali eto samo hoću pokazati neke stvari... Bez daljnjega da sam krivo reagirao, ali šta ćeš... Ne znam nisam sada raspoložen da ulazim u neke takve spike jer nemam vremena. Moja poanta je da to tako ne bi smjelo biti i točka. Možda sam idealist, možda ovo možda ono. U svakom slučaju NEĆU se dovoditi u takve pozicije, naravno da sam nešto naučio, pa svatko bi iz ovoga. Ne moraš biti ništa pametan da naučiš. Ali mislim da stvari treba mjenjati iz korijena...
Istina ne možemo skinuti cijeli sustav, ali važno je barem poznavati neprijatelja...

Ali opet, Vaš post, uz svo dužno poštovanje, zrači nekim pretjeranim new age prijateljstvom prema svima, a možda oni žele i pasivnost. Ja mogu vjerovati u mir, u ljudske vrijednosti i vjerujem na kraju, a to nije obična "puka" vjera "pa mooožda je tako". Jednostavno znam da je. Ali pasivnost je zapravo čisti rad za već postojeći oblik vlasti. Pasivni, ali baš zato što je pasivni dovoljan. Dovoljan da ostane sve kako je. I nije loše, ali UVIJEK može bolje. I to je cilj. Ne forsat nego raditi na boljem. Na kraju krajeva kako je već i galaksija puno puta rekao ovdje, a i cijeli forum se bazira na tome vjerujem, kako je citirao mislim Einsteina (nije ni vazno), "svijet je takav kakav je ne zbog losih ljudi, nego dobrih ljudi koji nista ne poduzimaju." Pametnom dosta.

I još jednom, uz svo dužno postovanje, Vi ste se tek danas (jucer) registrirali i ja ne mogu znati ko stoji iza vaseg nicka. Da ste tu u obliku nekoga cije sam postove vec citao mozda bi vas i ozbiljnije shvatio, ovako je sve samo dio neke "rekla-kazala" price... Mir je u redu, ali je ujedno i u trenucima kada ne posoji, zatvaranje ociju pred problemom.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
013 je napisao/la:
evo, tek sam sad pročital ovo, istina, nakon jedne monotone subote.
no, imam i ja nekaj za reći u vezi ovakvih dogđaja.
nisam iskusil biti u pritvoru, niti to namjeravam jer mislim da je bezvrjedno trošenje vremena, pa je stoga tu i tam bolje biti "normalan" u nekom trenutku.
opet, biti pandur nije mala stvar, pogotovo zbog toga jer si ti taj koji čuva red i spašava živote istim onim ljudima koji te mogu sjebat drugu noć kad izađeš van na pivu bez značke. ( posao je jedno, život je deseto). s druge strane, na istoj plavoj strani postoje isfrustrirane drkađije ( koje šeću svakom nama dragom ulicom, bilo noću ili danju, bilo poslom ili dosadom) koje jedva čekaju neki povod kako bi djelovale ( "prema Moralu i Etici", a bOŽE moj, i prema poslovnom zvanju) te da satru svaki vid otpora (jer otpor je kontra društvenog napretka u tom trenutku) i da nakon toga pune svoj ego drkajući u noćnim satima zavaljeni u prašnjavim foteljama svoje usrane sobe.
vidiš, ipak nije lako biti pandur, a još je teže biti čovjek...
mislim da to svi dobro znate.
nadalje, tu ne mislim izavljivati svoje preporuke, nego svoja mišljenja, a mislim da je svjet lagano u kurcu baš zbog umjetne slobode koja nam je NAMETNUTA.


Post ti je apsolutno točan, ali biti pandur najčešće ne znači baš biti čovjek. Jednostavno je tako. To što stvarno ima ljudi u odorama (a ima naravno) jer samo iznimka koja potvrđuje pravilo. Može mi bilo ko reći da nije tako ali jest. s druge strane ja pitam "KAKAV RED ONI CUVAJU???". Red je prirodna stvar medju ljudima, naglasavam Ljudima, a sve spike "homo homini lupus" mozete baciti u koš za smece... Oni ne da ne čuvaju red nego rade nered isto ko i TAKOZVANI redari. Pa ljudi moji, nisam jednom vidio redara kako tuče na mrtvo ime čovjeka koji nije napravio neko tesko sranje vec je recimo izasao sa pivom van iz kafica a to nije smio.

@Kalki, popusio sam ga jesam, ali to naravno nije kraj. Stvar je tek pocela. A i sam si rekao da sam mogao gore proci, to je naravno istina. Imam srece da me nisu namlatili i ispendrečili. Nisam ovdje ja samo zrtva to je cinjenica, ja zapravo ovdje hocu naglasiti stvari koje vec svi znamo (neki manje neki vise, ja sam sada bio taj koji je znao manje, pa eto jesam zelen ako nekoga veseli). HOcu naglasiti da stvari nisu normalne i hocu naglasiti da se stvari koje citamo o Americi uvlace nama iz dana u dan. Nema to direktno veze s ovim mojim losim iskustvom ali dajte malo gledajte, po Zagrebu murjaci tuku civili jer "imaju pravo na to", uvodi se tiranija straha, ljudi po tramvajima iz dana u dan se vise boje sami sebe i drugih kojih se nemaju razloga bojati. Svatko pametan zna da to nije bezveze. Nikada nije bilo više pljački u Zagrebu, ljudi nikada nisu imali vise oruzja doma. Ja hodam po Zagrebu stane mi auto, ja budala opet naivan idem pitati sta je, trebaju li kakvu pomoc, imao sam osjecaj da trebaju pitati gdje je nesto, uvijek pomognem dok neko pita naravno. I tipovi mi se pocnu kreveljiti, ja sam onda ostao hladan (na moju srecu, ali eto vidite da se jednom od deset puta dogodi) i kazem opet sa svom dobrom namjerom "trebate neko uputstvo, sta?". Tip mi izvadi pistolj uperi u mene i kaze mi "ajde šta glumiš". Bio je neki kretenčić, gel frizurica, tatin auto i vidjelo se da se sprema u izlazak u turbo folk birtiju. Ja sam se savršeno hladan okrenuo, ne vjerujući kakvih idiota ima. Eto dragi novi člane, evo ti mira koji sam zadržao. Naravno da je to uvijek glavno.

@Axor, slažem se, ne mogu se izvlaciti na cetiri pive, ali stvar nije tako jednostavna kako izgleda, a nemam se potrebe nikome pravdati pa ni tebi. Dozvoli mi.

Uglavnom da...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Crystal Dream je napisao/la:
Pazi, ja ga ne branim, samo iznosim cinjenice. Iz situacije koju si ti opisao malo mi je nejasno sta je on trebao napraviti ( odmah u pocetku, ne kasnije ) kad si odbio poci s njim - pustiti te ? Pazi, on ne zna ko si imenom i prezimenom u subotu u pozni sat nakon sto je vjerojatno cijelu vecer ordinirao po parku i okolnim ulicama i prepucavao se s balavcima.


1. bio je petak, iako to nije važno toliko :)
2. on je ZNAO tko sam jer sam mu dao osobnu, sasvim smireno i u redu. Stvar je u tome da on zna JAKO DOBRO TKO SAM jer me vec napao jednom u kaktusu a onda ga je Rajko pobrao na red jer je on imao vec imao sranja sa njime i zbog njega isto lezao. Znas i sam Rajka, najgora stvar koju je radio je valjda to sta pusi svaki dan travu ;)...
Dakle ja sam gotovo siguran da je on mene priveo jer mu je trebao policijski bod i dobio ga je. Sada će me jos tuziti za pare i to mu je jos bolje. Tako da Kalki, kolko god bih rado zaboravio, a-a nece ici...

Mislim da bi najgora stvar koju bi mogo napraviti bila da doslovce zatučem tipa, sebe bi ugrozio, a tipa bi lišio njegove bijedne egzistencije. Ako hoćeš da zalim tipa koji zivi u smrdljivom podrumu, necu... Znam ljude koji su zivjeli mnogo gore pa su zadrzali dostojanstvo. Sto se tice toga da mu nisam kleo mater sto me privodi, naravno da jesam. Post ti je racionalan i imas pravo u vecini tocaka, kazem vecini...

Činjenica je da me decko zna od prije i da je doslovce iskoristio uniformu da me zajebe. To mu valjda pruza neko privremeno zadovoljstvo a sada jos zeli i zaraditi na tome. Dakle iz mene pokusava iscrpiti najvise sto moze. Ja sam to vidio ispocetka, ne pitaj kako i zasto, jednostavno jesam. Ne trebas biti genije za to. Ne sumnjam da tu ima ljudi koji bi isto napravili, pa ovo je ipak internet, svatko moze i tu doci...

S druge strane, logicno je da sam, idealist kakav jesam, covjek koji nije na zemlji koji vjeruje u reinkarnaciju i vanzemaljce (HAHAHAH KOJA BUDALA, HAHAHAHA REINKARNACIJA :))))))) i ima itekako neke svoje vizije i ideale koji premasuju svaki site (dakle svaku potencijalnu organiziranu ideologiju), reagirao tako kako jesam. Pa dobro ljudi mi ovdje govorimo o tome da me tip, samo zato sto ima uniformu, zaustavio na ulici u normalnom izlasku i opustanju gdje nisam NIKOME NISTA RADIO, razumijem cak i da sam pišao po zidu sto isto znam raditi, ali JOK.

Ako vi hocete zivjeti u svijetu gdje ne smijete raditi ono sto ne ugrozava nikoga a jedina stvar koja se ugrozava su necije fiksne i nadasve briljantne (sarkazam) ideje o redu i miru, samo naprijed. Da, ja sam nerealan, prijestupnik, marginalac, ološ (kako me jucer predraga sestra nazvala kojoj je vrhunac zivota gledati sapunice i padati ispite na savrseno glupom faksu), nerealni boem koji ovo ono, lista ide dalje, ali nek svatko tko misli lizati dupe sustavu to i nastavi i neka pusi Hrkljuševu kitu :)))))))))))...

a mene neka pusti na miru. Svar je u tome da neće i TU nastaje problem...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
BTW, neka jos svi znaju, govorimo o policijskoj postaji gdje su unatrag kojih godinu-dvije mladica razbili na mrtvo ime, zavrsio je na tjedan dana u bolnici od kojih je par dana bio u kriticnom stanju. Nakon skoro dvije godine navlacenja po sudovima, TROŠENJA ZIVACA I VREMENA, decko je konacno dobio tuzbu (barem nesto), tipovi su dobili otkaz, ali sada ga cijela ceta portalčina drzi na piku zbog toga, a samo je pitanje vremena kada ce ovi jadnici dobiti natrag svoj smrdljivi anti-posao.

S druge strane, ovo sto mozda govorim je visak, ali idem na faks sa tipom koji nije dobio pet godina pasoš zbog nekih stvari, kojega su izbacili prije 6 godina sa faksa jer je bio politički nepodoban (vladavina HDZ-a i te spike), čiju su curu (!) na policiji tukli i zlostavljali i na poslijetku koji je imao mikročip u tijelu jer je znao neke stvari i sada je u invalidskim kolicima jer mu je mikročip izvađen (bio je u području nekih kralježaka koliko ja znam, nisam upoznat sa detaljima anatomije)...

Uopće se čudim što ova stranica još postoji i što ju nisu srušili... Pa i taj tip mi je pričao, imao je stranicu koju su srušili, vodio je internacionalnu radio emisiju preko interneta, FBI im se znao uvlačiti u vezu itd. itd. Sve to moze zvucati ko lovacka prica, ali ko ce vjerovati ako necete vi.

I onda nek mi dođe bilo koji biser sa dva dana starim accountom i propovjeda price o transmisijskoj meditaciji, miru ljubavi i vjecnoj sreci. Prijatelju, zanima me koga ces ti voljeti jednom kada ce svi oko tebe biti mikročipirani zombiji, mozda ces njih voljeti i uzivati u onome "sto su ti dali", to je lijepo za tebe, ali eto oprosti mi sto se moja vizija ispravnosti ne poklapa sa tvojom. Uostalom, sto se mene tice, iza tvojeg nicka moze stajati BILO TKO...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
axor je napisao/la:
1. Dali bi bili pristojno odgovorili panduru na pitanje i dali mu osobnu ( bez prethodnog cerekanja i podjebavanja pandura dok ti se on približava - pa nije čovjek gluh, a još je i vlast) i time si osigurali slobodnu večer.
2. Ili cerekali se dok se pandur približava i samim time ga iritirali, odjebali ga na njegov poziv da odete u policijsku stanicu, a u policijskoj stanici ga izritali i time si dodatno osigurali da vas Matrix jebe cijelu noć.

Molim sve na forumu da se izjasne što bi oni izabrali od ove dvije točke.

A za Pantagruela je žalosno da je prisutan na ovom forumu, a da niš nije naučio o Matrix-u ( i nemoj se vaditi na one 4 pive ).


Kao prvo, vidim da si i ti popušio priču. Kao drugo ne treba mi rame za plakanje pa eto slobodno odlepršaj u skokovima ako ti je takav stav... Vratimo se na PRVO. TKO SE CEREKAO????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesi ti NORMALAN????????
Ocito nisi, pa NITKO SE NIJE CEREKAOO!!! Tip je vidio valjda curu i to mu je potaklo uspomene o tome kako ju nikad nije imao i cuo ju je kako komentira obicnim KOLOKVIJALNIM IZRAZOM da ide PANDUR, MURJAK ili sto vec. Dakle rijec je o JEDNOJ RIJECI. Uopce se nemam namjeru pravdati ljudima koji nesvjesno lizu dupe zakonu i sustavu, ne znam tko si isto kao ne znas ni ti tko sam ja, ali dam se kladiti da u zivotu nisi znao nikada zauzeti za neku vecu stvar. Prijatelju dragi, ja covjeku JESAM DAO OSOBNU, bio sam pristojan, razgovarao sam najnormalnije, CEREKANJE NIJE POSTOJALO. Pa sto ti mislis da sam ja majmun da se ja cerekam glupostima??! Pa ako hoces znati nisu mi smijesne ni humoristicne serije kojima se ti vjerojatno sa svojim dragim prijateljima ceriš u televizor kada ti puste onaj zvuk glasovitog cerekanja. Molim te ne IZMIŠLJAJ PRIČE. Jos sam na pocetku naglasio da mi ne treba fuckin' rame za plakanje. Zato molim te ne izmisljaj. Prvi puta cu zamoliti. Drugi puta u najmanju ruku ignoriram.

Vidim ja, toliko kriticno razmisljas, da bi popusio svaku pricu koju objave u novinama... ma gade mi se vise takvi ljudi, mislim kakvo cerekanje te spopalo, ne znam ja gdje ti razmisljas i odakle ti uopce pravo da sudis o necemu tako pristrano cemu nisi ni prisustvovao... ODKUD SI TI TO SPUKNUO DA MI JE ZNATI???

Ne znam, ne znam...

Pitanje o referendumu i objektivnosti UVIJEK cijenim, ali samo daj navedi onda barem ISTINITE podatke. Ma ne zanima me uostalom... Živio "nepogresiv uvid" u stvari...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 1:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Pantagruel je napisao/la:
axor je napisao/la:
1. Dali bi bili pristojno odgovorili panduru na pitanje i dali mu osobnu ( bez prethodnog cerekanja i podjebavanja pandura dok ti se on približava - pa nije čovjek gluh, a još je i vlast) i time si osigurali slobodnu večer.
2. Ili cerekali se dok se pandur približava i samim time ga iritirali, odjebali ga na njegov poziv da odete u policijsku stanicu, a u policijskoj stanici ga izritali i time si dodatno osigurali da vas Matrix jebe cijelu noć.

Molim sve na forumu da se izjasne što bi oni izabrali od ove dvije točke.

A za Pantagruela je žalosno da je prisutan na ovom forumu, a da niš nije naučio o Matrix-u ( i nemoj se vaditi na one 4 pive ).


Kao prvo, vidim da si i ti popušio priču. Kao drugo ne treba mi rame za plakanje pa eto slobodno odlepršaj u skokovima ako ti je takav stav... Vratimo se na PRVO. TKO SE CEREKAO????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesi ti NORMALAN????????
Ocito nisi, pa NITKO SE NIJE CEREKAOO!!! Tip je vidio valjda curu i to mu je potaklo uspomene o tome kako ju nikad nije imao i cuo ju je kako komentira obicnim KOLOKVIJALNIM IZRAZOM da ide PANDUR, MURJAK ili sto vec. Dakle rijec je o JEDNOJ RIJECI. Uopce se nemam namjeru pravdati ljudima koji nesvjesno lizu dupe zakonu i sustavu, ne znam tko si isto kao ne znas ni ti tko sam ja, ali dam se kladiti da u zivotu nisi znao nikada zauzeti za neku vecu stvar. Prijatelju dragi, ja covjeku JESAM DAO OSOBNU, bio sam pristojan, razgovarao sam najnormalnije, CEREKANJE NIJE POSTOJALO. Pa sto ti mislis da sam ja majmun da se ja cerekam glupostima??! Pa ako hoces znati nisu mi smijesne ni humoristicne serije kojima se ti vjerojatno sa svojim dragim prijateljima ceriš u televizor kada ti puste onaj zvuk glasovitog cerekanja. Molim te ne IZMIŠLJAJ PRIČE. Jos sam na pocetku naglasio da mi ne treba fuckin' rame za plakanje. Zato molim te ne izmisljaj. Prvi puta cu zamoliti. Drugi puta u najmanju ruku ignoriram.

Vidim ja, toliko kriticno razmisljas, da bi popusio svaku pricu koju objave u novinama... ma gade mi se vise takvi ljudi, mislim kakvo cerekanje te spopalo, ne znam ja gdje ti razmisljas i odakle ti uopce pravo da sudis o necemu tako pristrano cemu nisi ni prisustvovao... ODKUD SI TI TO SPUKNUO DA MI JE ZNATI???

Ne znam, ne znam...

Pitanje o referendumu i objektivnosti UVIJEK cijenim, ali samo daj navedi onda barem ISTINITE podatke. Ma ne zanima me uostalom... Živio "nepogresiv uvid" u stvari...



Sorry zbog cerekanja, znači nije bilo cerekanja.

Ajde mi onda odgovori slijedeće:


Dali si odbio otići sa pandurom u policijsku stanicu
Dali si se tamo ritao sa njima
Dali si napravio sranje u ćeliji

Ili i toga svega nije bilo?

Zanemarimo sada cerekanje, ali ako mi na gore navedena pitanja odgovoriš potvrdno, znači da si ih ti svijesno dodatno iritirao i to ne možeš poreći, koliko god oni veliki kreteni bili.

Sorry još jedanput što sam mislio da se netko cerekao prilikom dolaska pandura.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 1:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Da, svega je bilo ;)...

Sori i ti meni na reakciji, ali jednostavno ne volim kada netko izvrće istinu... Samo da malo jos dodam, nisam se ritao sa njima nego sam jedanput ritnuo ovog Marinka (i to nogom lagano u nogu, nisam nasrnuo na njega) koji se ponasao kao tesko djubre prema meni ispocetka i koji me dva puta primio i bacio na klupu. Mislim da nitko to ne smije raditi nikome pa sve da i je neki diler ili ne znam sta, a stvar je u tome ne da ja nisam NI SITNI KRIMINALAC nego imam sa kriminalom otprilike veze kao i (moja omiljena usporedba) Janica Kostelić sa sinkroniziranim plivanjem.

Slažem se, krivo sam postupio, ali SAMO PO drzavnom zakonu. Jednostavno zato sto mene pogone unutarnji zakoni koje bih nazvao i kozmickim i koje smatram ISPRAVNIMA zato jer mi cijela dusa vibrira po njima, zato sto vidim ljepotu gdje ju netko ne vidi i zato sto vidim da nesto ne stima tamo gdje je svima sve normalno, razumijes jelda... Priznajem da sam tu bio skroz zelen, da sam naivno reagirao i da mi je "remenje popustilo" gdje nije smjelo. Upravo to mi je bila najveca greska ali ja sam isao u sebi za onom "zasto, cemu, kako sam zasluzio da me netko tko nema veze s mojim zivotom, tko me ne pozna, ima imalo pravo zaustavljati, maltretirati itd." i svatko tko vjeruje u slobodu i temeljna ljudska prava ce me tu razumjeti. I to je moj NAJVAZNIJI APEL. Ja stvarno ne trebam rame za plakanje, dapace to bi smatrao uvredom da me netko zali, pa mene nitko ne treba zaliti, pa ja ne poznam bas puno osoba koje bi se usudile suprostaviti murjacima, i onda jos kad su uhapseni rade sranja. Pa naravno da sam radio sranja zato sto mi na celu pise "ne volim idiotizam". Osim toga brze mi je vrijeme proslo u celiji :lol:... Napravio sam jos jednu odlicnu stvar koja mi je bila mozda i najbolji potez u tom cijelom danu a to je bilo vec oko 11 popodne, napisao bih sada ali nemam vremena. Uglavnom recimo samo da sam si nabio veliku prednost i dobio ono sto sam zelio (u prvom licu madrac natrag od osobe koju sam morao MOLITI da mi objasni zasto sam tu i nije mi htio nista reci i uvjeravao me da sam odbio alkotest LOL, nije mi bio ni ponudjen al dobro). Moram sada ici, pisao bi ja vise, ali detalji nisu vazni, a recimo da sada i manje vjerujem svima i da necu bas pisati bilo sto, pogotovo ne stvari koje su mi aduti, jer necu da me neprijatelj upozna iako znam da se nitko od ovih ne zna sluziti internetom, a ako i zna nece doci ovdje, recimo da necu pisati neke stvari koje su mi prednosti... A sada vas lijepo pozdravljam, idem spasiti ono što je ostalo od mog zivota (:lol:), ma salim se, idem jednostavno nauciti za taj ispit do kraja, idem u utorak dobiti sto je bolju ocijenu moguce i dalje razoriti. Svi koji mi zele otezati, samo cu ih ignorirati, ne govorim to ovdje nego i opcenito. Sto se mene tice moze me i stari izbaciti iz stana (sto je vec prijetio), snaci cu se i bit ce mi bolje nego ikad... Eto.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz