Sada je: sub apr 27, 2024 9:14 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: sub maj 16, 2020 10:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.







..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: pon maj 18, 2020 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Russ Dizdar: Occult crime, Satanic Ritual Abuse and The Black Awakening




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: sub maj 23, 2020 12:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri feb 05, 2020 10:14 pm
Postovi: 39
galaksija je napisao/la:
.







..


Jeftina četnička propaganda plasirana da još više podijeli ionako zbunjene i dezorijentirane ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: pon jun 08, 2020 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
The new satanists (Linda Osborne Blood, 1994) - knjiga na engleskom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: čet jan 28, 2021 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Adrenokrom i Crno Plemstvo
( aka Hirkanski Babilo-Hasmonejci, u starim spisima prozivani "Sinovima Tame" )

https://www.youtube.com/watch?v=sQHc_0hs05w


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: čet jan 28, 2021 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Taj Aleksandar Nogo bio je jedno vrijeme dosta aktivan na youtube kanalu balkan.info.

Naročito je smiješan kad govori o Hrvatskoj i o tome da smo ustvari svi mi južni Slaveni - Srbi.

A ja mislim obrnuto. Da su svi južni Slaveni ustvari - Hrvati. :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: čet jan 28, 2021 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
https://www.youtube.com/watch?v=iw7sH25U6IY&list=WL&index=1&t=1348s

Vrijeme je...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: ned feb 07, 2021 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Constantine je napisao/la:


In Memoriam: Tory Smith.

"About:
Hello My life themes are Healer and Survivor. I love to read DNA and have started a blog
readmydna.wordpress.com everything about us is recorded into our DNA. I have been doing Healing sessions for about 20 years now, and Zero Point Energy is what flows through my head, heart, and hands into what I am focused on. I was abducted and witnessed child trafficking and in one incident, I was raped while they murdered 54 children in the same room. I chose to fight the child traffickers and January 2016 was the 49th month. These battles and attacks against me occur everyday and every night. Thank you for your prayers for these children. I get my Information from several different sources- directly from the DNA of people, The Hall of Research, The Hall of Justice, The Hall of Records, and others in Heaven, which is 3 feet up from us.
"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: sub okt 23, 2021 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
IN MEMORIAM: RUSS DIZDAR


Tema: Crno probuđenje - "Black Awakening" / SRA - Satansko ritualno zlostavljanje

https://www.youtube.com/watch?v=AVMrRmpZO_g


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: sub maj 06, 2023 6:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Ljudi, danima mi nije dobro. Vesti o masakru u školi u Beogradu i u selima u Šumadiji me hipnotišu i parališu. Naravno da u "vestima" na "portalima" tipa blickurirtelegraf svi pevaju istu recitaciju, vesti su im identične, kao da prepisuju jedni od drugih. Informer sluzi da dodatno zgadi čoveku zivot i postojanje....

Cela nacija se krčkala u paklenom grotlu danima i to još ne prestaje, jer nisu svi sahranjeni, a nekima se još bore za život u bolnicama. Količina bola , očaja, bespomoćnog besa je nemerljiva .

Dodatni strah i očaj izazivaju deca koja sve što se desilo ne mogu da razumeju na pravi način, jer nemaju dodir sa uzasnom realnošću i razmerama tragedije koja se desila ovih dana u Srbiji. Deca odobravaju ubici postupke, prave lazne profile , snimaju klipove podrške ubici , što dodatno rasplamsava CRNI OGANJ KOJI BUKTI NAD SRBIJOM.

Kazem, bila sam pod utiskom vesti i informacija koje su oni ponavljali i nije mi delovalo verovatno da
je postojalo vršnjačko nasilje kao uzrok , okidač za bezumni čin ubistva pola svog odeljenja i dvoje odraslih.. ..dok nisam čula jednu advokaticu koja je odsečno rekla da joj osečaj govori da je taj klinac bio instruiran i to dugačko pre izvršenja... On je ovo sve uradio po nečijim preciznim instrukcijama , neko je sa dark weba pronašao to hiperinteligentno dete i pretvorio ga u svoje oruđe za masovno uništenje...

Odatle mi ne izbija ideja iz glave - tj pitanje - NISU LI OVA DECA CILJANO ŽRTVOVANA PRED KRUNISANJE ONOG STARKELJE U UK ? Ako u "teorijama " zavera možemo da pročitamo na šta su sve spremni radi odrzavanja vlasti , akumulacije bogatstva i drzanja ljudi u ropstvu ... ova pretpostavka koja je svakako nedokaziva, deluje više nego realno...

Žrtvovano devetoro dece elitne škole , devet ( nezvanično je i devojčica iz Tiršove bolnice umrla, ali nije još objavljeno , to je isto rekla ta advokatica u gostovanju koje sam slučajno videla. ) Imao je municije da ubije pet puta više dece. Imao je ponašanje lutke , smiren, robotski proračunat , lišen adrenalinskog ponašanja u afektu ... pokokao ih je kao mete od kartona i pucao kao profesionalni vojnik. Imao je plan na engleskom ... i spisak koga će da smakne. Usmrtio je decu, pupoljke koji se nisu ni otvorili , jedini dečak među zrtvama je bio taletnovani pijanista, o devojčicama i da ne govorim ... Koliko prekinutih loza i pokoljenja , koliko dobrih gena uništeno, koliko dragocenih života oduzeto bojevom municijom. Ljudi iz hitne pomoći i policije su bili zatečeni uzasom iako su se nagledali svakojakih uzasa u svojim radnim okruzenjima.

Crni energetski oblak nad Srbijom je bio prava gozba za entitete i još se dugo neće razići.

Novi , stari kralj je ustoličen na prestolu i poseduje šestinu svetske površine zemlje, bilijone novca, akcije , službe , titule , apanaže , privilegije ...... i sve to je stečeno tuđom prolivenom krvlju ucenjenih ulizica i vojnika koji su osvajali , ubijali i pljačkali po svetu i parazitiraju do današnjeg dana. Ko zna kakvi su sve rituali upriličeni bez prisustva kamera za ovce celog sveta koje su bile prikovane za prenos mundane ceremonije. I koje mračne sile zaista podržavaju te dinosauruse egotripera da su nešto posebno , plave krvi , aristokrate i plemići ! A ne zna se ko je veći degenerik među njima ... Ucmekali su i svoju princezu i krunisali kamilu umesto nje.

Šta vi mislite o mogućnosti da su deca postradala po nekoj takvoj bolesnoj zamisli o žtrvovanju i žetvi krvi, životne energje, energije bola i žalosti za ritual krunisanja ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: sub maj 06, 2023 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Matrona je napisao/la:
Kazem, bila sam pod utiskom vesti i informacija koje su oni ponavljali i nije mi delovalo verovatno da
je postojalo vršnjačko nasilje kao uzrok , okidač za bezumni čin ubistva pola svog odeljenja i dvoje odraslih.. ..dok nisam čula jednu advokaticu koja je odsečno rekla da joj osečaj govori da je taj klinac bio instruiran i to dugačko pre izvršenja... On je ovo sve uradio po nečijim preciznim instrukcijama , neko je sa dark weba pronašao to hiperinteligentno dete i pretvorio ga u svoje oruđe za masovno uništenje...


Naravno da je bio treniran i upućivan u sve. Mnogo je djece trpjelo vršnjačko pa i roditeljsko nasilje ili nasilje brata, sestre, rođaka ili rođakinje. Pa nisu išla pucat po školi.

Sasvim je moguće da krunisanje onog starkelje ima veze s ovim činom. Međutim, ako ima veze s ovim činom, zašto nije za cilj odabrana Rusija ili Bjelorusija koje se obre protiv UKUSA???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Satanizam i žrtvovanje ljudi
PostPostano: ned maj 07, 2023 7:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Zašto ? Jer nisu žtrvovana bilo koja deca , slučajni uzorak.

Pobijena su talentovana deca iz elitne škole, sasečeni životi ekstraordinarnih jedinki. I ubica je bio natprosečan, ali ne u smislu popularnosti i influensera, nego stvarno.


Negde sam pročitala ( bila je tema NDE , slučajevi kliničke smrti ) kad je čovek posle svojeg iskustva nde , ispričao da je imao uvide o posledicama ubistava u nacističkim logorima. Time je sprečeno rođenje genija , koji je trebalo da nam donese neki novi model automobila i transporta , a istorija je trebalo da krene u nekom sasvim drugačijem toku, da nije bilo i tih logora i Hilera i td.. To je bila samo jedna tačka - jedno - šta bi bilo da nije bilo -

Pa tako je i ovo preokret u negativnom smeru za Srbe , koji su ionako obezglavljeni i prorešetani i ratovima, i odlivom mozgova i vekovnom negativnom selekciojom ... I ne samo Srbi nego svi Slovenski narodi sa ovih prosotra .. nego kazem Srbi , jer je izvršen napad na našu decu , trenutno ..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 84 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz