Sada je: čet maj 16, 2024 1:36 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned dec 04, 2022 4:31 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
sector57 je napisao/la:
galaksija je napisao/la:
Constantine je napisao/la:
Nešto mi se čini da je to neizbježno, ma šta god uradio iko od ljudi koji žele to spriječiti.

Definitivno je neizbježno na globalnom nivou, koliko god to frustrirajuće zvučalo. Možda, na individualnom nivou?! Mislim da smo likovi u nekoj vrsti kompjuterske simulacije gdje imamo „doživljajni efekat“ ali malo ili nikakvog uticaja na dešavanja i „naše“ razmišljanje i ponašanje. Pod temom Transhumanizam sam naveo par citata koji uz lične opservacije, ukazuju na tako nešto a isto tako i pod drugim temama kao što su Gnostika, Virtuelna realnost itd...

Još davno sam pod temom Moj slučaj naveo kako ljudi reaguju na programiran način, kad im pokažeš šta im se dešava iznad glave (u smislu kemtrejliranja). Iste reakcije sam primjetio kad ih informišeš o zračenju BT signala sa MAC adresama i nanotehnološkim komponentama vakcina.

Izgleda da je „AI-kontrolni sistem“ pustio nekolicinu da to vide, čisto radi održavanja (lažnog) dualizma u maji/iluziji/VR/matriksu/lažnoj realnosti, međutim, oni nisu u stanju ništa efikasno učiniti u vezi s tim.

Kad sam prije više od 15 godina prvi put čitao knjigu Osmi toranj, gdje John Keel reče da smo kontrolisani od strane superkompjutera a onda u vezi poduzimanja nečega u vezi s tim, citirao ono što davno ranije reče Charles Fort u obliku pitanja – „kako se lutka na koncima može pobuniti protiv lutkara“?, pa dodao da se čovjek mora nositi s tim na svom individualnom nivou, nisam nimalo bio oduševljen tim konceptom, niti sam se mogao pomiriti s njim. Prezentacija problema kojem se rješenje ne vidi. U stvari, niko ne želi da vidi problem tako da ne bi morao tražiti rješenje (što bi, uostalom, i bilo u skladu sa samim programom?!). To je i Kastaneda govorio u vezi s predatorom i čovjekovim izbjegavanjem da ga vidi jer se osjeća bespomoćnim u odnosu na njega.

Jedino je u istočnoj gnostici prikazan koncept spasavanja, u obliku povezivanja sa Istinskom svijesti (koja je nama trenutno nepoznata) i njenim manifestovanjem, međutim, i to je takođe samo jedna teorija za koju ne znamo koliko drži vodu u praksi tj. da li je to uopšte moguće praktično izvesti jer nam individue kojima je tako nešto pošlo za rukom u ovim vremenima, nisu poznate?!

Na kraju se opet vraćamo na individualni nivo. Plivaj što bolje ili svjesnije možeš i - čuvaj dupe.

..



Vjerujem da ovaj svijet je zaista matriks, iluzija ,maja ili kako god ali isto talo mislim da se realnost tj. iluzija da promijeniti vjerojatno kada si svjestan sebe. U zadnje vrijeme ima vec par mjeseci stalno o tome razmisljam o mijenjanju moje realnosti. Nesto kao onaj transsurfing. Vjerujem i znam da se moze. N kraju krajeva i u filmu Matriks je bila promjenjena realnost tj. sami Matriks na odredeno vrijeme doduse, a kada se gleda zadnji dio matriksa tj. cetvrti onda oni koji su gledali znaju kraj.


A ovo sto si rekao da je sve na indivualnom nivou i da moras gledati na svoju guzicu, pa cak i biti pomalo egoistican stoji. Iskreno da nisam napravio neke stvari u zadnjih 2 godine bi najebo ko crni macak, i onda ljudi pisu i govore sve i svasta ali nema od nikoga pomoci, stoga samo radim po svom nahodenju. Sto kaze Gurdijeff nekome sto je moralno ovdje nije moralno negdje drugdje i obratno. Tako da radim ono sto moram kako to nekome izgledalo boli me dupe, jer je moje dupe na vatri pa kud koji mili moji...

Ukoliko su gnostičke postavke istinite a dajem nekih 90% vjerovatnoće da jesu, u tom slučaju smo u „naštimanoj igri“ (kako reče John Keel) sve dok smo ovdje, muvajući se unutar lažnog dualizma u skladu sa zadanim programom. Tu se, kao što reče Gurđijev, nalazimo u nekoj vrsti transa ili sna, gdje se možemo baviti i naukom, pa čak pisati i knjige. Znači, možemo biti i eksperti na ovom ili onom polju, čistači, političari, prosjaci, hodže i popovi, doktori, profesori, duhovne vođe, građevinski radnici... dakle, možemo se baviti bilo čime unutar maje/iluzije/matriksa/VR/lažne realnosti, sve dok smo tu. A sve se dešava u skladu s generalnim programom i ličnim, kojeg nazivamo „sudbinom“, bez ikakvog istinski svjesnog inputa. Naravno, mi kao ličnosti i dejstvujemo unutar te „naštimane igre“, imajući utisak da to radimo svjesno i nezavisno.

U lažnoj realnosti i dualizam mora biti lažan. Dakle, isto sranje u različitim pakovanjima, pa biraj.

AI ili vještački entitet/inteligencija vlada otprije a sada samo odrađuje „dvostruko krštenje“ preko nanotehnologije iz „vakcina“ i drugih izvora.

Ukoliko su gnostičke postavke ispravne, možemo reći i to da AI doživljava ovu realnost i ulazi u interakciju sama sa sobom kroz nas, gdje bi mi bili njena „fizička vozila“. Na društvenim mrežama, AI diskutuje stanje na terenu kroz korisnike koji misle da izražavaju svoje mišljenje tj. dejstvuju po vlastitom nahođenju.

Borci za istinu, pravdu i slobodu dejstvuju kao lutke, onako kako im gazda-lutkar-AI vuče konce, tako da se obezbjeđuje (lažni) dualizam. I tako, sve pršti od bitke za pravdu i slobodu unutar kontrolisane realnosti. (Već sam mnogo puta navodio i opservacije ljudi koji se nisu bavili gnostikom, pa došli do sličnih zaključaka kao npr. Barbara Bartholic koja reče da - ista sila vuče i crne i bijele figure na šahovskoj tabli, tako da joj je ishod igre uvijek pod kontrolom.)

Odatle, većina nas, likova u ovoj simulaciji, ukoliko uopšte naiđe na ovakve informacije, automatski će da ih negira, odbacuje ili zaboravlja.

Ukoliko bi istinski dualizam ovdje mogao postojati, on bi onda bio u razlici između „A“ uticaja i „B“ uticaja, gdje bi ovi drugi stizali iz Istinske Realnosti koja je nama nepoznata. „B“ uticaje je najbolje objasnio Kastaneda kao „kad nešto znaš a ne znaš kako“, kao jedno „unutrašnje znanje“ koje na intelektualnom planu nismo u stanju uspješno racionalizovati jer je naš intelekt lažan i kao takav nije u stanju objasniti Ono Istinsko.

Neka vrsta spasa bi bila moguća jedino za one ljude koji budu u stanju prepoznati „B“ uticaje i dejstvovati u skladu s njima, što podrazumijeva povezivanje sa Istinskim dijelom ljudskog bića, odnosno, Istinskom Sviješću.

Tako nešto se, teoretski, može sprovesti samo na individualnom nivou. Drugima čovjek ne može istinki pomoći u sklopu naštimane igre jer nije u stanju istinski pomoći ni samom sebi, u stanju u kakvom trenutno jeste; u snu ili transu, razveden od Istinske Realnosti. Svako dejstvovanje na osnovu mentalnih kalkulacija, analitike, altruističkih planova, lijepih želja ili najboljih namijera, biće programsko, unutar maje-matriksa-iluzije.

Samo ono dejstvovanje na osnovu „B“-uticaja ili unutrašnjeg znanja u momentu u kojem čovjek trenutno jeste, biće istinski efikasno i kao takvo, podrivati maju-iluziju, vodeći ga prema Istinskoj realnosti i pretvaranju Pinokija u - istinskog čovjeka.

**********

U ovim vremenima, AI sprovodi „dvostruko krštenje“ (transhumanizacija čovjeka njegovim spajanjem sa tehnologijom) kroz nas. Kroz naučnike koji su izmislili odgovarajuću nanotehnologiju (na osnovu AI inputa), kroz ljude koji rade u farmaceutskim kompanijama, kroz političare, kroz one iz medicinske struke, kroz sveštenike koji nagovaraju vijernike da prime vakcine, kroz ljude koji rade za medije, policiju, kroz one iz pravosuđa itd.

Kako ovdje nekome pomoći?

U dosta slučajeva, čovjek ne može pomoći ni članovima svoje porodice!?
Constantine je napisao/la:

Da da to se da primjetiti, ja to mojim matorcima govorim od 2016te, ostalima oko sebe takođe a reakcija je - kao da pošandrcaju, neprijatno im, kao da ih zaboli nešto u glavi a mene uviđaju tada kao nekog ko to izaziva i samim tim su pasivno-agresivno nastrojeni. Kakvi NPCjevi jbt. Znaš one filmove američke o zombijima, e pa samo što to nisu filmovi to je apsolutna realnost.

Slično tome, imam nekoliko prijatelja i poznanika koji su doktori i nakon što sam ih obavijestio o nanotehnologiji u vakcinama, reagovali su slično kao doktor na kraju – ovog videa.

!?!

„AI-gazda“ im ne dozvoljava ni da percipiraju stvar a kamoli da učine nešto po tom pitanju. Čak i prema definicijama iz ove maje-iluzije, svi koji učestvuju u ovom projektu počinjavaju - zločin protiv čovječnosti, činili oni to svjesno ili nesvjesno.

Normalan čovjek će provjeriti svaku informaciju koju smatra bitnom ukoliko bi ona bila istinita, međutim, kad su ove stvari u pitanju, to se redovno ne dešava. Kako pomoći „mašini“/daljinski kontrolisanom bio-hemijskom robotu? Čak i da ga re-programiraš, nisi mu pomogao jer si mu samo jedan program zamijenio drugim a ljudska ličnost se de-programirati ne može. Ona mora imati neki operativni program sve dok se usko ne poveže s onim dijelom bića koje se u Istočnoj gnostici naziva Istinsko ja i koje je usko povezano sa Istinskom sviješću/hristom/Apsolutnom sviješću/Prvim izvorom. A da li je tako nešto moguće, vidjećemo?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet dec 08, 2022 2:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Čini se da nije toliko teško pretvoriti grafit u grafen?!?










..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub dec 10, 2022 3:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
.




What is in the so-calledCOVID-19 “Vaccines”? Part 1: Evidence of a Global Crime Against Humanity




...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon dec 12, 2022 2:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 01, 2013 4:31 am
Postovi: 35
Još jedna "vježba"!?

Event 201 (October 18. 2019.)

a nakon toga

Catastrophic Contagion (October 23. 2022.)

https://www.centerforhealthsecurity.org ... exercises/

A znamo kako slabo predviđaju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned dec 18, 2022 1:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
.



Bluetruth documentary


[U ovom dokumentarcu se pominje CDS/MMS (CDS je aktivirani MMS) kao sredstvo za neutralizaciju grafena/BT signala, o čemu je, koliko se sjećam, i prije bilo riječi pod ovom temom?! Takođe, postoje i neke indikacije da i nevakcinisani mogu zračiti BT signal nakon PCR testiranja a osim toga, grafenizacija čovječanstva se obavlja i na druge načine.]

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon dec 19, 2022 11:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Interesantna dinamika između dvije "alternativne struje" koje objašnjavaju kovid i sastav „vakcina“!? Jedna se strogo drži biološkog terena a druga (nano)tehnološkog?! Ova druga je uveliko cenzurisana na društvenim mrežama što možda ukazuje na to odakle duva jači vjetar?! (He, he, čak i na Telegram platformi koja je kao „najslobodnija“, dobio sam blokadu od strane AI-bota, nakon što sam poslao u par grupa nekoliko linkova na temu transhumanizacije čovječanstva, odnosno, nanotehnološkog sastava vakcina i zračenja Bluetooth signala sa MAC adresom. Dakle, AI ne voli da se mnogo priča o tome. Ali, možemo o svemu drugom.)

Mada, postoji prilično jak signal i u vezi sa prisustvom sintetičkih zmijskih otrova, odnosno, nekih njihovih komponenti u vakcinama, vodi, hrani… kao što to predstavlja Dr Ardis:


Dr. Bryan Ardis Updates on Venom Bio-Weapon Research and a Simple Treatment


Naravno, sintetske komponente zmijskih otrova bi dobro služile i za izazivanje “kovida” kod ljudi, ukoliko bi se distribuirale unaokolo preko vode, hrane, pića, zraka itd., tako da se kod ljudske populacije stvori utisak da ima posla sa opasno zaraznim virusom, za kojeg je jedini spas “vakcina” sa bogznakakvim sadržajem?! A kad se sve to začini i 5G talasima...?!?

Da li bi neka sinteza nalaza s jedne i druge strane bila moguća?

(Što se terapije navedenih otrova tiče, tu se pominju EDTA (Ethylenediaminetetraacetic acid) i stari dobri glutation/NAC, cink, nikotin, vitamin C, ivermektin itd.)

I na kraju, ponekad mi se čini da je i nuklearni rat bolja opcija, nego mir i nastavak ove de- i trans-humanizirajuće agende u ovoj ludnici, maskiranoj u planetu koja više nije u stanju da uspješno održava masku trezvenosti na svom licu a iz koje se jedini izlaz, teoretski, nalazi na – metafizičkom terenu?!


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto dec 20, 2022 7:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
.


OPTICAL FIBER WIRES Inside Shots! Exploding Tubes KILL the Host - Shimon Yanowitz & Matt Taylor


Dr. Reiner Fuellmich - Injected Behaving As Though Lobotomized & The ICIC


**************
Jedan od protokola za neutralizaciju sadržaja “vakcina” (pdf):

Anti-inoculation protocol

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri dec 28, 2022 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
IZNENADA PREMINULI (DIED SUDDENLY) prevedeno

https://www.bitchute.com/video/z7AHVacxJPrY/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet dec 29, 2022 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
BDNG - PRIČAMO #11 - dr. NADA JURINČIĆ



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub dec 31, 2022 6:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
morcic je napisao/la:
BDNG - PRIČAMO #11 - dr. NADA JURINČIĆ



Preduhitrio si me u lijepljenju videa.

Možda sam previše paranoidan, ali postavljam si pitanje - koliko je ona sama cijepljenjem djece po Africi pridonijela smanjenju svjetskog stanovništva, pa ju možda sada savjest grize? Jedno je kad to radiš nekim ""Crnčugama"", stavio sam tu riječ pod navodnike jer ju ja ne upotrebljavam - a drugo je kad ti depopulacijski program stigne u tvoju domovinu i tvom narodu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub dec 31, 2022 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
piskavac je napisao/la:
morcic je napisao/la:
BDNG - PRIČAMO #11 - dr. NADA JURINČIĆ



Preduhitrio si me u lijepljenju videa.

Možda sam previše paranoidan, ali postavljam si pitanje - koliko je ona sama cijepljenjem djece po Africi pridonijela smanjenju svjetskog stanovništva, pa ju možda sada savjest grize? Jedno je kad to radiš nekim ""Crnčugama"", stavio sam tu riječ pod navodnike jer ju ja ne upotrebljavam - a drugo je kad ti depopulacijski program stigne u tvoju domovinu i tvom narodu.



Ako je doživjela prosvjetljenje i sada radi za opće dobro, nemam ništa protiv.

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub jan 28, 2023 11:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
U zadnje vrijeme se u medijima govori o proglašenju kraja pandemije Corona virusa. Idući tjedan bi Svjetska Zdravstvena Organizacija, najvećim dijelom financirana od Billa Gatesa koji je suvlasnik tvornice za proizvodnju cjepiva "Moderna"; trebala odlučiti je li kraj panbdemije ili nije.

Ja se kladim da će odlučiti da pandemija još nije prestala. A vi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub jan 28, 2023 2:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Slučajevi miocarditisa i miopericarditisa
Najnoviji opis slučaja 13-godišnjeg dječaka
Autor dr. Peter A. McGulough, kardiolog


IZVOR - https://www.trialsitenews.com/a/pots-my ... e-a00a2546


Citat:
POTS-Myopericarditis Connection Reported after Pfizer-BioNTech COVID-19 mRNA vaccine

As the aftermath of the COVID-19 debacle unfolds world-wide, doctors are now scrambling to understand who could have COVID-19 vaccine-induced myopericarditis and be at risk of sudden death. Among a sea of vaccine injured patients with a wide range of cardiac and neurologic symptoms, Sanada et al. found some clues in a 13-year-old boy who became symptomatic after his second dose of Pfizer and was diagnosed with POTS (postural orthostatic tachycardia syndrome) on day 15 after the shot and then became sick for seven months with both autonomic dysfunction complicated by cardiac inflammation.

Sanada Y, Azuma J, Hirano Y, Hasegawa Y, Yamamoto T. Overlapping Myocarditis and Postural Orthostatic Tachycardia Syndrome After COVID-19 Messenger RNA Vaccination: A Case Report. Cureus. 2022 Nov 2;14(11):e31006. doi: 10.7759/cureus.31006. PMID: 36475233; PMCID: PMC9717213.

He was treated with midodrine, an alpha-1 receptor agonist (similar to adrenalin). On day 33, he was admitted to the hospital and found to have an elevated troponin and positive for inflammation and fluid in the pericardium consistent with myopericarditis. He was treated with IVIG for the myocarditis which was the less serious of the two conditions in his case. The POTS required over 7 months of intensive treatment including midodrine, pregabalin, propranolol, droxidopa, and IV fluids. Sanada reports even after many months of treatment he could barely stand up at mid-day. This poor child must have missed nearly a year of school as a result of this unnecessary vaccine and its dreaded complications.

The lesson learned for patients, family, and doctors, is that when there are POTS symptoms after COVID-19 vaccination, myopericarditis must be entertained. There are cardiac afferent pathways that influence autonomic function and the two conditions are not entirely separate.

Sanada Y, Azuma J, Hirano Y, Hasegawa Y, Yamamoto T. Overlapping Myocarditis and Postural Orthostatic Tachycardia Syndrome After COVID-19 Messenger RNA Vaccination: A Case Report. Cureus. 2022 Nov 2;14(11):e31006. doi: 10.7759/cureus.31006. PMID: 36475233; PMCID: PMC9717213.

Check out more of Dr. Peter McCullough’s work at Courageous Discourse.™


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub jan 28, 2023 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Čuo sam za jedno proročanstvo na nekom youtube videu, možda na balkan.info, da će ova kriza potrajati do 2040. godine, a tada će kralj Agharte (kralj podzemnog demonskog grada) izači sa svojom vojskom da osvoji čitavu zemlju.

Međutim, kakav bi interes oni imali osvojiti Zemlju kad je na površini ljudski životni vijek četiri puta krači nego unutar Zemlje?

Mogući bi odgovor bio da ih se previše namnožilo, da nemaju dovoljno prostora i da će oni koji budu krenuli u osvajanje - bilo svojom željom, jer žele živjeti u prostranijem svijetu pa makar i mnogo krače - bilo prisilom, (kažnjeni kriminalci natjerani u vojsku) doči i učiniti to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon jan 30, 2023 5:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Jutros sam saznao da jedna žena ima plikove po cijelom tijelu. Dijagnosticiran joj je Herpes. Ne znam je li se cijepila ili ne, ali nikad nisam čuo da se u normalom stanju od Herpesa mogu dobiti plikovi po cijelom tijelu.

Doduše, negdje sam pročitao da je on jedna od mogućih nuspojava cjepiva, pa stoga mislim da se cijepila.

Prošli tjedan bio je jedan sprovod žene koja je preminula u 61. godini života. Iz moga sela je, ai je radila u Zagrebu. I za nju mislim da se cijepila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon jan 30, 2023 8:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Upravo sam pročitao da je svjetska zdravstvena organizacija (naziv namjerno pišem malim slovima) objavila da pandemija COVID-19 još traje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto jan 31, 2023 11:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 120
Jesi li i svoj nick namjerno napisao malim slovima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto feb 07, 2023 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Constantine je napisao/la:
Jesi li i svoj nick namjerno napisao malim slovima?


Nisam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet feb 23, 2023 12:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
.



At Least 1 Billion Dead or Disabled from CV19 Bioweapon – Dr. Betsy Eads

Citat:
Some patients Dr. Kory treats he give them Ivermectin (IVM) every day and has done so for 2 years. Others he starts them with 5 day double dose if vax injured, and then, 2 or 3 times a week after that. Dr. Eads says take IVM at least twice a week for protection and maintenance. If you have been vaxed and injured, the dose might me higher for longer. A standard dose is 9 mgs per 100 pounds. I am not a doctor and I do not do doctoring. I do quote smart doctors.

Greg Hunter

Link


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned feb 26, 2023 4:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Čini se da vakcinisani „vakcinišu“ i nevakcinisane samim kontaktom s njima jer i kod ovih drugih se sve više i više nalaze promjene u krvi koje su prije bile viđane samo kod prvih?!

Uninjected Have Same Nanotech, Clots, Graphene as Injected

Za sada se, navodno, ivermektin pokazao prilično efikasnim u dozama 9mg na 45kg (18mg na 90kg; ukoliko je u tečnom stanju, kao npr. Bomectin za goveda i svinje, onda bi to bilo 1.8 ml na 90 kg). Pošto su trenutno veterinarski preparati najdostupniji (ne treba ni recept) u obliku pasti, tableta, praška ili tekućine (injekcije) za razne životinje, doze treba izračunati. Na primjer, Bomectin (za goveda i svinje) sadrži 10 miligrama ivermektina u jednom mililitru. Tablete za ljudsku upotrebu (Ivermectin, Stromectol itd.) je u većini zemalja teško dobiti a sadrže obično 12 mg ivermektina ili manje.

Navodno, prema nekim izvorima, vakcinisani koji imaju „sporedne efekte“, trebali bi uzimati dvije doze ivermektina svakog dana, tokom 5 dana a onda 2 do tri puta sedmično za zaštitu i održavanje. Nevakcinisani bi zbog zaštite ili preventive, takođe trebali koristiti ivermektin, nekoliko puta sedmično u navedenim dozama?!

Što se mene lično tiče, ja sam uzimao Bomectin u dozama 1.5 - 2ml s jednim decilitrom voćnog soka u nekoliko navrata ili perioda a takođe i tablete od 12mg, uz cink, kad sam smatrao tj. osjećao da trebam. (Stvar je na individualnom nivou.)

Mislim da moramo imati na umu to da koju god „pandemiju“ opet proglase u budućnosti, „vakcine“ (nanoteh-injekcije) će biti iste, samo će se njihovi nazivi i naljepnice na njima mijenjati. Jedina istinska pandemija koju imamo u cirkulaciji u ovoj realnosti, to je - pandemija ludila ili gluposti antropoida (mada su i mnogi adamični ljudi zahvaćeni) a tu nikakva medicina ne pomaže.

Neki psihijatri i psiholozi se slažu u tome da samo 20% ljudi ima mentalnu sposobnost da ne postanu žrtve ove moderne kampanje ispiranja mozga i programiranja svijesti, tj. da joj se odupru. Znači, elitne psihopate ili patokratija koja upravlja ovom planetom (pod kontrolom "nečega"), uvijek će imati većinu „ljudi“ na svojoj strani koji će podržavati sve mjere koje ovi požele da uvedu kao i opravdanja za njih.

Čini se da postoji samo jedna stvar koja može spriječiti ovo pandemijsko i klimatsko mahnitanje a to je – atomsko mahnitanje?!

Oćeš li da pogineš od vakcine, klimatskih promjena ili od atomske bombe?

Ako ćeš da živiš, onda će moći samo ako si prikopčan na centralni kompjuter preko interfejsa od nanotehnologije koji je ubačen u tebe preko „vakcine“ i 5G mreže. A živjećeš u „pametnim gradovima“ ili “petnaestominutnim naseljima“ koje možeš napustiti samo uz pomoć dozvole koju nećeš dobiti a bićeš praćen 24 sata dnevno.

Srećom, kako stvari na terenu, trenutno, stoje, prema planu i programu, u doglednoj budućnosti nam se sprema i atomski belaj, tako da su male šanse da ćemo doživjeti neke druge belaje u sklopu ove ludnice, maskirane u planetu, koja je (kobajagi) naseljena ljudskim bićima. Ako nikad, onda bar sada možemo vidjeti strašnu (subjektivna stvar) činjenicu, da istinskih ljudskih bića ovdje nema. Ovdje ima samo nas, daljinski kontrolisanih bio-hemijskih robota koji misle da su ljudi koji svjesno i nezavisno razmišljaju i tako se i ponašaju. Ili, likova u nekoj kompjuterskoj igri/simulaciji koji misle da su igrači?!

Kako se ovdje stvarno može nekome pomoći? Kako sve ovo može na dobro izaći?!

Jedino da neko reprogramira ovu realnost i nas u njoj?! Da onaj naš lični program kojeg nazivamo „sudbinom“, podesi tako da ako već ne možemo uživati, onda bar da se što manje patimo.

***

Nešto sam konto, stepen vakcinacije u nekoj državi mora da odražava i stepen zombifikacije u istoj. Tako, prošlog mjeseca napustim zombieland gdje živim (97%) i odem u izvidnicu na Balkan. Kad su Bosna (30%) i Srbija (40%) u pitanju, vidim da tamo još uvijek ima zdravog razuma kod normalnog naroda (znači, tu ne računamo političare, medijske zvijezde, eksperte itd.) što znači da zombifikacija nije uspjela. Tamo nisu ni pušenje u kafanama uspjeli zabraniti?! Princip koji važi za Bosnu je: „Ovdje ništa ne uspijeva, pa tako ne može ni novi svjetski poredak“. Međutim, ne uspijeva ni ekonomija. S druge strane, stepen zombifikacije je ispod polovine što je sasvim prihvatljivo. Ko bi reko – pobjego od tamo prije 30 godina usljed prisustva prekomijerne gluposti na premalo prostora a sada bi da bježim nazad?! Čini mi se da je tamo sada zdravija situacija, nego ovdje gdje jesam?! Brda i planine istočne Bosne su mi se nekako učinili najprivlačnijima.

Promuvam se i po Srbiji (Hrvatsku nisam uzimao u obzir jer je preko 50%), posvećujući posebnu pažnju nekim područjima kao što su Kosmaj i Avala. Takođe sam skonto da treba pogledati i neka područja gdje je stepen zombifikacije ispod 5%, čisto da vidim kako je tamo, što znači, neke afričke zemlje. Imao sam vremena da svratim samo u jednu na nekih 5-6 dana. Izaberem Tanzaniju, tj. ostrvo Zanzibar, kontam, dovoljno je daleko od tzv. civilizovanog svijeta ali čim sam sletio, na aerodromu mi priđe jedan lik i zatraži potvrdu da sam dvostruko vakcinisan ili negativan PCR test a ja ne samo da nisam vakcinisan, nego nikad u životu nisam uradio nijedan PCR test, niti RAT, čisto iz higijenskih razloga i neke averzije na te procedure. Srećom, imao sam sa sobom uredno presavijen papir A4 formata u kojem je bilo nešto i to je sasvim uredno prošlo kao negativan test, tako da sam se provukao. Kao po nekoj nevolji, imao sam i simptome gripe ali nakon što sam spičio nekoliko tableta ivermektina i cinka uz šaku vitamina C, simptomi su se brzo povukli.

Preko booking.com sam nasumično izabrao neki hotel na plaži i prvo što sam primjetio bilo je to, da je tu dominirao srpski jezik a u susjednim hotelima - ruski?! Drugo iznenađenje mi je bilo da nisam mogao proći od hotela do mora nekih 30-tak metara a da mi se automatski ne pristavi nekoliko pripadnika plemena Masai, nudeći mi masažu ili me nagovarajući da kupim kojekakve đinđuve.

Tražilo je dosta vremena i energije da se čovjek oslobodi od njih. Ukoliko bih izašao na drugu stranu prema prodavnicama, gdje bi mogao kupiti cigare, ponavljalo se isto s tim što bi mi za kutiju cigara ili bilo šta drugo, tražili skoro duplo više para, nego što to normalno košta, pa sam se onda morao pogađati. Ali, u apotekama je bilo ivermektina u tabletama, bez recepta, mada za mene po dosta većim cijenama od normalnih. (Tamo bijelce izjednačavaju sa ovcama za šišanje, pa im se mora dati na znanje da ako je neko bijel, to ne mora da znači i da je glup).

Kasnije, nakon provedenih nekoliko sati na aerodromu u Hong Kongu i procedura koje sam vidjeo tamo (kod Azijata kao da vlada neka grupna svijest; tamo se još uvijek ne smije egzistirati bez maske na licu koje su ukinute skoro svugdje drugo a cigara ti ne smije ni pasti na pamet), pade mi na pamet ona narodna: „Sidi disi jer ni za disi nisi“. Kao da nisam nigdje prispjeo, vakcinisan ili nevakcinisan, testiran ili netestiran?! Tako, sada sam u nekom blago utrnulom, kontemplativnom stanju...

..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz