Sada je: sub apr 27, 2024 12:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub aug 26, 2023 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
sector57 je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Koronahisterija će se uskoro nastaviti. Kako javlja Epoha.com.hr anonimni alternativni mediji doznali su da Pentagon planira postepeno zaključati SAD. Od sredine idučeg mjeseca ponovo se uvodi obaveza nošenja maski na aerodromima, a Bidenova administracija planira uvesti još neke mjere.

Komentar je da Biden želi ukrasti Izbore u slijedećoj godini.

https://epoha.com.hr/2023/08/18/pentago ... g-covid-a/



Mislim da su sve te alternativne stranice u sluzbi onih koje ne volimo. Od kud njima takve informacije, znaci svi sve unaprijed znaju sto ce biti. Znaci ovi sa alternativnih stranica su ti koji vec pocinju sirit strah i paniku. Da kazem zdravo seljacki, ne jebem vise nikoga niti ikakve alternativne siteove, a da dode do toga ovog puta ce padat glave. Znaci zatvor zatvor, ne jebem vise.


Problem je što će, ako dođe do zatvaranja, padati glave sitnim državnim službenicima. tipa policajcima koji ""samo rade svoj posao"", što ih naravno ne opravdava ako budu nehumano postupali prema građanima. Dok će glavonje ostat netaknuti, osim ako se vojska ne umiješa i ne stane uz narod. Oni i policija su jedini koji mogu zaštititi narod od bezakonja najviših glavešina jer imaju oružje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned sep 03, 2023 4:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
Piskavac u jednome postu si pisao kako ce opet lockdown-ovi biti 2025 ili 2026, pa u jednom postu ove godine. I tako se stalno vrte takve informacije. Isto tako ti si linkao onaj post sa neke stranice Epoha koji je bio na nasem jeziku, i onda je @galaksija isti taj tekst poslao sa stranice peoplesvoice ako se ne varam. Vjerujem da su nasi preveli upravo taj tekst, znaci sve se samo prepisuje i dijeli.

Znaci te sve stranice rade kao i mainstream mediji. Ni manje ni vise, procitao sam vrlo malo jer nemam vise vremena da bi trosio vrijeme na svaki clanak. Ali ono sto sam procitao mi je brzo bio i trn u oku. Znaci stalno neki bezimeni zvizdac "dode" u redakciju i njima govori te sve informacije, sigurno jos k tome za besplatno, sto sam naucio nista nije besplatno ili radi nekakvih interesa.

Znaci pricao sam o tome da sire strah i paniku. Na sto se nitko nije osvrnuo, nego se i dalje dijele samo linkovi. Isto tako i te alternativne stranice kao i MSM, imaju samo clanke za sirenje straha i panike, znaci nema vise nikakavih korisnih stvari ili nekakvih pozitivnih, sto znaci da i te alternativne stranice koriste orude da se hrane ljudskim strahom i paranojom sto ih po tome ne razlikuje nista od ovih drugih.

Koliko sam isto razumio nitko ali bas nitko nije predlozio nekakav savjet ili obranu od bilo cega, samo laprdaju gluposti. Od David Icke pa nadalje. Icke pise knjige zaraduje pare, Alex Jones stalno prodaje nekakva sranja kad god gledas neku njegovu emisiju a mozes kupit proizvode putem weba. Tako da kuzim u cemu je poanta.

Kada netko od njih ili bilo tko uopce dode sa nekim konkretnim rjesenjima a da osjetim da su ona ispravna tome cu i vjerovat.

I na kraju krajeva ako cemo mi poceti razmisljati onako kako oni nama serviraju informacije to znaci da ja ulazim u njihov realitet. Znaci oni uvlace nas u njihovu mrezu i njihov nacin razmisljanja. "E malo morgen!" Tako da sada tek razumijem ono sto je G. pricao o 200 probudenih. Mislim da to ima veze sa mjenjanjem realiteta u ovom Matrixu, javi ili kako god ovo netko zove.
I svatko od nas pojedinacno moze to sebi promjenit. I o tome se ovdje radi.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet sep 07, 2023 11:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
sector57 je napisao/la:

(...)Znaci pricao sam o tome da sire strah i paniku. Na sto se nitko nije osvrnuo, nego se i dalje dijele samo linkovi. Isto tako i te alternativne stranice kao i MSM, imaju samo clanke za sirenje straha i panike, znaci nema vise nikakavih korisnih stvari ili nekakvih pozitivnih, sto znaci da i te alternativne stranice koriste orude da se hrane ljudskim strahom i paranojom sto ih po tome ne razlikuje nista od ovih drugih.(...)


Ukoliko najave budućih „lockdown“-a od strane određenih izvora podrazumijevaju „širenje panike“, ne moramo se puno brinuti u vezi s tim jer su jedino ljudske ličnosti podložne stanjima kao što je panika?! Ljudska bića nisu.






Sa stanovišta samih ličnosti, može da bude i – daleko gorih stvari od lockdown-a.

Šta smo mi, kao ličnosti, u stanju poduzeti svjesno i efikasno protiv svega ovoga?

Vjerovatno, isto ono što su svjesno i efikasno u stanju poduzeti i ove “individue” sa donje slike.


slika


Na kraju krajeva, neki izvori tvrde da mi kao ljudska bića možemo daleko više, međutim, kako mi kao ličnosti u ljudskim tijelima, možemo razumjeti ljudska bića? Navodno, teoretski je moguće ne samo razumjeti ih, nego se i povezati s njima a praktično, ko zna?!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet sep 07, 2023 5:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
Tako je - ljudsko biće je hardver a ličnost je softver (strani implant iliti parazit).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned okt 01, 2023 8:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
COVID je pase, ali klimatske primjene nažalost još nisu.

Sredinom ovog mjeseca biti će zatvaranje cijelog svijeta i nestanak Interneta. To će sve skupa trajati 10-20 dana. Barem ako je vjerovati spisateljici i youtuberici Leli Njegosavi Grabovac. Opravdanje će biti da se smanji ispuh CO2 u atmosferu i da se spasi majčica Zemlja. Podsjetimo udio CO2 u atmosferi iznosi 0.04%

Aj' živi bili pa vidili hoće li biti u pravu.

https://youtu.be/P1rQOz0L_jw?t=1000

Aj' živi bili pa vidili hoće li biti u pravu.

Međutim, kolikogod da sam skeptik, uvijek je dobro u ovakim vremenima imati na zalihi nekvarljivu hranu. Mama je kupila vreču brašna, moći će peći kruh, valjda neće nestati struje za vrijeme Zatvaranja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon okt 02, 2023 10:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
sector57 je napisao/la:
Znaci pricao sam o tome da sire strah i paniku. Na sto se nitko nije osvrnuo, nego se i dalje dijele samo linkovi. Isto tako i te alternativne stranice kao i MSM, imaju samo clanke za sirenje straha i panike, znaci nema vise nikakavih korisnih stvari ili nekakvih pozitivnih, sto znaci da i te alternativne stranice koriste orude da se hrane ljudskim strahom i paranojom sto ih po tome ne razlikuje nista od ovih drugih.

Koliko sam isto razumio nitko ali bas nitko nije predlozio nekakav savjet ili obranu od bilo cega, samo laprdaju gluposti. Od David Icke pa nadalje. Icke pise knjige zaraduje pare, Alex Jones stalno prodaje nekakva sranja kad god gledas neku njegovu emisiju a mozes kupit proizvode putem weba. Tako da kuzim u cemu je poanta.

Kada netko od njih ili bilo tko uopce dode sa nekim konkretnim rjesenjima a da osjetim da su ona ispravna tome cu i vjerovat.


Sem širenja straha i panike, u pitanju je i zarada. Trenutno je aktuelan Russel Brand i medijski "napad" na njega i njegova kanal na Youtube sa više od šest miliona pratilaca. Navodno ga optužuju za neke skandale iz prošlosti kad je bio popularni glumac i imao probleme sa drogom i alkoholom.

On na svom kanalu obrađuje teme manipulacije ljudima za vreme korone i sad oko aktuelnih situacija u svetu. On je elokventan, harizmatičan i na staru slavu mu je uspelo da okupi tako veliki broj #probuđenih čudesa , kako oslovljava svoju publiku u uvodnom delu. Od Dejvida Ajka, koji mu se otvoreno rugao u "London real" emisiji isto "alternativnom" yt kanalu, se razlikuje po načinu na koji upotrebljava svoje ruke. Rasel intenzivno gestikulira a Icke ima težak artritis, i verujem da se u tajnom dogovoru međusobno ispomažu -tj reklamiraju - jer je sve reklama, i trač i priča u negativnom svetlu itd...

Sad Raselu prete da mu ukinu yt kanal, ali on ima back up na Rumble platformi gde kao vlada sloboda govora.

Obojica imaju svoju publiku, ali kao što je ovde rečeno -oni samo dižu galamu na već milijardu puta prežvakane teme - a niko od njih nije dao delotvorni recept kako se odbraniti od vakcinacije, od izolacije, od urušavanja ličnih sloboda od ropstva koje nam se nameće i svakim danom je sveobuhvatnije.

I od njihovih priča se podiže kosa na glavi, i čovek se ježi ako se malo udubi u dimenzije strahota o kojima oni pričaju, samo sa druge , navodno pravedničke strane. I oni izazivaju i strah i paniku, i beznađe i depresiju i ko zna šta još, upravo jer ni oni ne nude nikakva rešenja za sve to.

Rasela povremeno slušam, ali samo prvih nekoliko minuta , jer mi ne odgovara njegova agresivna energija. Nedavno je komentarisao da su vakcine koje su davane ucenjenim trudinicama - opasne po zdravlje i majki i dece. I ?

Koja je svrha toga uopšte ? Šta to pomaže tim majkama? Ništa - praktično ništa, jer čak i da u nekom trenutku ostvare neku naknadu štete, zdravlje nije pogodno reparaciji na osnovu sudskih presuda. Devojke su ostajale bukvalno paralizovane u Engleskoj posle gradasil vakcina i sad iz invalidskih kolica traze pravdu, koja je za njih apsurdna i nedostižna.

Dejvid Ajk ima na desetine izdatih naslova i tvrdi da samo on ima te informacije osim moćnika koje napada u tim knjigama. Logično pitanje je - odakle mu uopšte te informacije, kad je po zanimanju i obrazovanju samo Dejvid Ajk. Nije radio u laboratorijama, u vojnim bazama, u Pentagonu.. sve to upućuje da i on najverovatnije radi u dilu sa nekim iz krugova moćnika - i "razotkriva" najstrožije čuvane tajne koje se kriju od običnih smrtnika. Na taj "narativ" kako se to obično kaže za recitacije koje se uredno ponavljaju na popularne teme, se obično pale skoro svi i kupuju njihove knjige i plaćaju karte da ih slušaju uživo.

Od ove dvojice, po meni, mnogo je opasniji ovaj lik iz linka sa youtube. On je bivši policajac koji se posvetio "SPAŠAVANJU" ( A O ČEMU BI DRUGO AMERIKANCI ) DECE KOJE SU ŽRTVE HUMAN TRAFIKINGA - TRGOVINE LJUDIMA I PEDOFILIJE .

Njemu je uspelo da zavede svojom pričom i neke od youtubera koje ja pratim jer mi se činilo da su napredni u svojim pogledima na svet kao što je Kajl Cease , koji mu čak organizuje dobrotovorne ivente koje on radi za dzabe i na koje dovodi svoju šestogodišnju ćerku da peva dečije pesmice.

Neki naivni - prosto ljudi - kojih da ne verujete ima po Americi - su baš čvrsto zagrizli u njegove BABAROGA PRIČE.

On priča da na planeti - jer je njegova misija, NARAVNO GLOBALNO SPAŠAVANJE - postoje zle čike i dede koji preko svojih mreža otimaju decu po svetu da bi ih u ritualima ili na zabavama silovali, mučili i zverski ubijali. On je spasio od njih za poslednjih dvajes godina nebrojene hiljade te nesredćne dece ... i "procesuirao" takođe na hiljade zločinaca pedofila i trafikera.

Nije naravno izreko ni jedno ime, koji su ti ? Deder da ih vidimo i čujemo!!! Čemu ta zaštita identiteta ako je sve to stvarno ????

Ljudi su BOOOOOLESNO NENORMALNI na obe strane. Ovaj propoveda Isusa , ima devetoro dece, od kojih je dvoje usvojio kad ih je spasio na Havajima iz neke takve crne silovateljske rupe.

Kakvi crni spašeni ????? ako su bili u takvim okolnostima ?????? Taj ko je bio žrtva seksualnog zlostavljanja kao dete - NE MOŽE NIKAD DA BUDE SPAŠEN. tačka. Može jedino da bude dat na usvajanje u neku isto bolesnu američku familiju , gde je prodično nasilje i silovanje ko dobar dan, i da se njegove muke nastave samo po drugim papirima i dokumentima. Ili da ga stave u dom, o čemu su isto snimani filmovi strave i užasa - tipa katolički internati za Indijance gde su - gle čuda isto to radili deci - silovali ih i ubijali !!!! Sad vade koske tih nesrećnika i "iščuđavaju" se kako je to moguće u zemlji koja je najslobodnija na celom svetu.

Sad je oaj Tim Balard ,snimio i autobiografski film, da dodatno raširi paniku i strah DA VAŠE DETE nedobog, DOPADNE TIM ZLIM MONSTRUOZNIM ŠAKAMA!

On je u filmu predstavljen bukvalno kao svetac, koji SPAŠAVA brata i sestru ( valjda meksikančiće ) iz tog pakla i spaja ih kasnije u hepiendu!!!

I svi koji gledaju taj film, plaču i razbijaju ih razne emocije A ŽETVA JE NARAVNO U TOKU , jer se adenohromsko vino preliva iz fontane..

Priča je tolko ubedljiva i na istu foru kao kod kovid paranoje - ako nešto prigovoriš ili posumnjaš TI SI HOMOFOB, TI SI NEPRIJATELJ BROJ JEDAN, TI SI NEHUMAN, ZAO ITD ... isti scenario potpuno, samo druga tema na koju su skoro svi preterano osetljivi ... jer kome nije žao otete i zlostavljane dece taj je monstrum.

Brojke koje on navodi su više nego zastrašujuće. KAD JE IZREKAO DA SADA POSTOJI VIŠE SEKSUALNIH ROBOVA U SVETU NEGO ŠTO JE KROZ ISTORIJU UOPŠTE BILO ONIH OBIČNIH ROBOVA - BILO MI JE KRISTALNO JASNO DA JE I ON LAŽOV I PREVARANT , samo mnogo perfidniji i pokvareniji , jer se predstavlja sasvim suprotno od onoga što stvarno jeste i šta radi. On to trtlja allovertheyoutube - tj preplavio je youtube sa svojom istom pričom koju vrti već godina, ali sad mu je posle ovog filma porasla popularnost i sad je trtlja naveliko i naširoko, ali svejeno sve isto priča, i lako ga je provaliti - jer kad ponoviš petsto puta neku reč pa izgubi smisao.

Krajnji očekivani rezultat je da dirnuti Amerikanci sami zahtevaju da im se čipuju deca, kako bi u slučaju otmice mogli lakše da ga lociraju i SPASE ... AVAJ!!!! NEMA DRUGOG REŠENJA NEGO DA SE LJUD ISAMI POROBE I DA PRUŽE RUKE DA IM SE STAVE LISICE ILI UBRIZGA ELEKTRONIKA ....

JEDAN NEOPISIVI UŽAS !

https://www.youtube.com/watch?v=mHQHP7c ... LewisHowes


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto okt 03, 2023 1:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Matrona je napisao/la:


(...)Brojke koje on navodi su više nego zastrašujuće. KAD JE IZREKAO DA SADA POSTOJI VIŠE SEKSUALNIH ROBOVA U SVETU NEGO ŠTO JE KROZ ISTORIJU UOPŠTE BILO ONIH OBIČNIH ROBOVA - BILO MI JE KRISTALNO JASNO DA JE I ON LAŽOV I PREVARANT , samo mnogo perfidniji i pokvareniji , jer se predstavlja sasvim suprotno od onoga što stvarno jeste i šta radi. On to trtlja allovertheyoutube - tj preplavio je youtube sa svojom istom pričom koju vrti već godina, ali sad mu je posle ovog filma porasla popularnost i sad je trtlja naveliko i naširoko, ali svejeno sve isto priča, i lako ga je provaliti - jer kad ponoviš petsto puta neku reč pa izgubi smisao.

Krajnji očekivani rezultat je da dirnuti Amerikanci sami zahtevaju da im se čipuju deca, kako bi u slučaju otmice mogli lakše da ga lociraju i SPASE ... AVAJ!!!! NEMA DRUGOG REŠENJA NEGO DA SE LJUD ISAMI POROBE I DA PRUŽE RUKE DA IM SE STAVE LISICE ILI UBRIZGA ELEKTRONIKA ....

JEDAN NEOPISIVI UŽAS !

https://www.youtube.com/watch?v=mHQHP7c ... LewisHowes

Neke opservacije predočene prije više od 100 godina:

Gurđijev:
Citat:
"Nasuprot tome, kada upoređujemo čovječanstvo sa individualnim čovjekom, možemo veoma jasno vidjeti jedan razvoj ličnosti na račun suštine, tj. razvoj vještačkog, lažnog, i onog što je strano, na račun prirodnog, istinskog i onoga što je stvarno naše.

"Zajedno sa tim, vidimo i porast automatizma.

"Moderna kultura zahtijeva automatizaciju. I ljudi nesumnjivo gube svoje stečene navike za nezavisnost, automatiziraju se i pretvaraju u dijelove mašine.

"Nemoguće je reći gdje je kraj svega toga i gdje se nalazi izlaz —
ili da li uopšte postoji kraj i izlaz iz toga. Jedna stvar je sigurna, a to je da čovjekovo ropstvo raste i povećava se. Čovjek postaje rob svojom vlastitom voljom. Njemu ne trebaju više nikakvi lanci. On počinje da voli to svoje ropstvo, pa čak se i ponosi time.

"A to je i najstrašnija stvar koja se uopšte čovjeku može dogoditi.


Ljudi-mašine bolje ne mogu. Nisu u stanju. Čovjeku-mašini je čak teško i percipirati ovu dinamiku a kamoli je razumjeti. Sve dok je mašina. Mada mislim da se u današnjim vremenima možemo poslužiti modernijim pojmom kao šte je – daljinski kontrolisan bio-hemijski robot.

Kao što reče John Keel prije 50-tak godina:

Citat:
Mi smo biohemijski roboti bespomoćno kontrolisani od strane sila koje mute naše mozgove, uništavaju naša sjećanja i koriste nas na bilo koji način koji im odgovara. Oni to rade oduvijek. Mi smo uhvaćeni u jednoj igri pokera koja se igra sa označenim kartama.

(…)
Da li smo mi roboti? Sve velike religije nas uče o tome da smo mi roboti koji su na jedan misteriozan način kontrolisani od strane jedne natprirodne sile; da smo konstruisani po uzoru na našeg Gospodara.

(...)

Od samog rođenja vi ste programirani na jedan veoma sličan način kako je programiran i kompjuter. Genetički kod predodređuje vaše osnovne karakteristike. Taj sistem je pojačan od strane jednog nadprirodnog sistema. Umovi miliona ljudi u svakoj generaciji su bili reprogramirani od strane tog natprirodnog sistema.

(...)

Sve naše “perle” su povezane s centralnom kontrolnom tablom. Ta centralna kontrolna tabla [“superkompjuter”] je jedini Bog i jedina realnost. Iluzije i deluzije se odatle isporučuju nadole kako bi nam nadalje iskrivljavale našu percepciju realnosti.


Na kraju ostaje pitanje – da li su bio-hemijski roboti koji se nalaze u stanju blaženog spokojstva u nekoj većoj prednosti u odnosu na one bio-hemijske robote koji su zapali u stanje straha ili panike, usljed 'vakih il' 'nakih dejstava drugih bio-hemijskih robota?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon okt 16, 2023 8:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
galaksija je napisao/la:
sector57 je napisao/la:



Ukoliko najave budućih „lockdown“-a od strane određenih izvora podrazumijevaju „širenje panike“, ne moramo se puno brinuti u vezi s tim jer su jedino ljudske ličnosti podložne stanjima kao što je panika?! Ljudska bića nisu.








Zar te najave nisu onda prediktivno programiranje. Bez obzira sa koje strane to bilo. U ovom slucaju, to su alternativne stranice koje su u sluzbi onih drugih? I takve najave i ostale stvari kod ljudskog bica stvori strah i paniku. Prije bi rekao da kod nekog psihopate ne stvori nista. Jer takvi su zeljni kaosa.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon okt 16, 2023 8:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
piskavac je napisao/la:
COVID je pase, ali klimatske primjene nažalost još nisu.

Sredinom ovog mjeseca biti će zatvaranje cijelog svijeta i nestanak Interneta. To će sve skupa trajati 10-20 dana. Barem ako je vjerovati spisateljici i youtuberici Leli Njegosavi Grabovac. Opravdanje će biti da se smanji ispuh CO2 u atmosferu i da se spasi majčica Zemlja. Podsjetimo udio CO2 u atmosferi iznosi 0.04%

Aj' živi bili pa vidili hoće li biti u pravu.

https://youtu.be/P1rQOz0L_jw?t=1000

Aj' živi bili pa vidili hoće li biti u pravu.

Međutim, kolikogod da sam skeptik, uvijek je dobro u ovakim vremenima imati na zalihi nekvarljivu hranu. Mama je kupila vreču brašna, moći će peći kruh, valjda neće nestati struje za vrijeme Zatvaranja.




Zar nisi pisao da ce biti zatvaranje zbog Covida prije ovog posta?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet nov 30, 2023 11:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



M.O.A.R (Mother Of All Revelations)



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet dec 01, 2023 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Saznao sam za jedan potencijalno zanimljiv web site, no naravno sve što pročitamo na Internetu ili bilo gdje drugdje valja uzeti sa rezervom

https://realrawnews.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned dec 03, 2023 3:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Kako se već odavno može vidjeti pod ovom temu, cijela predstava, poznata i kao „korona-cirkus“ je poslužila za ubrizgavanje nanotehnologije u ljude uz pomoć „vakcina“, sa ciljem uspostavljanja bio-digitalne konvergencije ili transhumanizma:


Silicone, Transhumanism Materials Found in COVID Shots & Brain Hacking


Napomena: "predstava" je još uvijek u toku...


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned dec 03, 2023 12:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
galaksija je napisao/la:


"Logičan" nastavak priče u ovoj ludnici-maskiranoj-u-planetu...


EMERGENCY UPDATE!!! NZ WHISTLEBLOWER RAIDED BY POLICE!!!


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon dec 04, 2023 10:06 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Iz prethodnog video materijala može se jasno vidjeti – šta smo (istinska ljudska bića definitivno nismo) i gdje smo. Znači, novozelanđanin Barry Young je bukvalno dokazao da su kovid-vakcine smrtonosne, tako da su svi oni koji su ih promovisali i vršili pritisak na narod da se vakciniše, počinili – zločin protiv čovječnosti.

I šta se onda zbiva?

Hapse njega i sudiće njemu a ne onima koji su počinili zločin protiv čovječnosti!?

Da u ovoj realnosti ima normalnih ili budnih ljudi, ovi zločinci se ne bi imali gdje sakriti. Istovremeno, daljinski-kontrolisani-bio-hemijski-roboti-koji-sebe-smatraju-ljudskim-bićima, ćute ko pič*e i ne poduzimaju ništa, računajući da je ipak bolje - živjeti kao miš a ne - umrijeti kao lav, dok ih drugi ne-ljudski-entiteti-u-ljudskim-tijelima tamane na raznorazne načine. A svi oni se istovremeno nadaju lavljoj sudbini?!

U ovoj realnosti je SVE okrenuto naopačke.

Pa, nije nas, valjda, slučajno ruski gnostik Gurđijev još prije nekih stotinjak godina, nazvao – „daljinski kontrolisanim mašinama“!

(Istinska ljudska bića su humana, svjesna, savjesna, smjela, individualna i nezavisna, što ona i odražavaju kroz svoje ponašanje ili dejstvovanje.)

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon dec 04, 2023 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
galaksija je napisao/la:

Da u ovoj realnosti ima normalnih ili budnih ljudi, ovi zločinci se ne bi imali gdje sakriti. Istovremeno, daljinski-kontrolisani-bio-hemijski-roboti-koji-sebe-smatraju-ljudskim-bićima, ćute ko pič*e i ne poduzimaju ništa, računajući da je ipak bolje - živjeti kao miš a ne - umrijeti kao lav, dok ih drugi ne-ljudski-entiteti-u-ljudskim-tijelima tamane na raznorazne načine. A svi oni se istovremeno nadaju lavljoj sudbini?!

U ovoj realnosti je SVE okrenuto naopačke.

..



Eto @Galaksijo vidis ipak da si si i sam odgovorio. Eto vidis da si ljudsko bice ili barem imas svjest o tome. Ne sutis ko picka i jebes mater. Eto to ti je odgovor.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon dec 04, 2023 4:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Stvarno ga uhapsili !!!


https://www.nzherald.co.nz/nz/former-te ... 5DEVVY47M/


BREACH - infraction or violation of a law, obligation, tie, or standard. a breach of trust. sued them for breach of contract.

Kršenje zakona, ugovorne obaveze ili standarda .. dalje u tekstu ga terete za nepošteni pristup kompjteru!!!

After a police complaint from Te Whatu Ora, Young was arrested yesterday and charged with dishonestly accessing a computer. !!!!


Ljudi moji!

Ja ne znam da li sam ovde o tome pisala, ali ja sam završila prava. Moj otac je bio advokat, i logično nije bilo baš velikog izbora za mene. On je umro od kancera jednjaka i želudca. Stvarni uzrok - gutanje nepravde ceo život.
Ja sam dala otkaz u sudu posle dve nedelje prakse tamo i nikad se nisam više bavila "pravom" Bilo mi je kristalno jasno šta se tamo radi. Da sam se ja pitala ne bi ni studirala to, nego ajde ... slupaj godine života na ispite i učenje samoupravnog socijalističkog prava koje je na papiru i bilo idealno, ali u praksi - koja je i mog oca pokopla - nije bilo reči o pravu ni o pravdi.

Ni jedne sekunde mi nije žao zbog te odluke. Sad sam u Nemačkoj kod jedne frau , radim povremeno kao njena kućna pomoćnica i družbenica :)

Ali stomak mi se i dalje okreće od ovakvog "pravosuđa" ... a o sudijama i suđenjima kod nas da i ne pričam. Šljam a zovu se elita .

A ovaj preplašeni Kivijanac ima da bude osuđen zbog formalnih gluposti . Ono što je izneo u javnost - pojela maca , to su poverljivi podaci i takvi mora da ostanu.

SInoć sam videla da je Russel Brand objavio skarednu reklamu za vakcinu moderne ..... i isto neke podatke o srčanim oboljenima posle tih vakcina ... podatke iz nekih vojnih izvora.

Da ne idem predaleko .. moj dugogodišnji prijatelj je zaglavio bolnicu u novembru ... embolija pluća, tromb u plućima ... pitala sam ga jel se vakcinisao ... kaže - jeste - kakve to sad veze ima.... eeeeeeživotelutalico .....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet dec 08, 2023 2:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



EXCLUSIVE: New Zealand COVID Lethal Injection Whistleblower Gives First Interview, Drops Huge Truth Bombs!



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon jan 15, 2024 2:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



17 Million Murdered by COVID Vaccines and Voodoo Death



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon jan 15, 2024 10:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 15, 2024 8:06 am
Postovi: 111
:blob:


Zadnja izmjena: Surf76; uto jan 16, 2024 7:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto jan 16, 2024 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 15, 2024 8:06 am
Postovi: 111
Surf76 je napisao/la:
"bratija" je sve uredno najavila,sjećam se da sam gledao na tv-u to otvaranje,u jednom momentu se pojavila ta opskurnost,pitao sam se tada šta je ovo,bolan??? tek na izdisaju pLandemije sam se sjetio ovoga!?pravo pitanje je zašto to rade,demonstracija moći kroz prediktivno programiranje?sve ćemo ovcama pokazati,a one neće ništa skontati?nije li to najveća moguća pobjeda,saspe ti u lice kako stoje stvari,a ti se nasmiješ ili odmahneš rukom?!(iliti po starinskom:najveći trik vraga je što nas je ubijedio da ne postoji),njima to dodje kao barometar stanja na terenu,dokle da idu sad i u budućnosti!?(mogu samo zamišljati koliko su praktičnih informacija pokupili u vezi ponašanja stada/krda za buduće projekte!?ovo nam je bilo dobro,ovo moramo popraviti,itd.oni ništa ne prepuštaju slučaju) moram priznati da su veoma,veoma dobri u tome što rade...u momentima kad je mehaničnost(nesvjesnost) bila u najvećem jeku,dolazilo mi je da im aplaudiram,tako je momci,samo naprijed,kad smo mi već toliki idioti,vi baš pravo radite svoj posao! (onaj osjećaj kad te neko 100% nadigra,pa vidiš koliki si u stvari amater u čitavoj igri i da mu nisi ni do koljena)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz