Sada je: sub apr 27, 2024 11:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto apr 25, 2023 11:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Interesantno trvenje među „borcima za istinu“ u vezi sa kovid plandemijom?! S jedne strane, imamo doktore, naučnike, pravnike itd. koji se drže virusne teorije ali otkrivaju neke druge aspekte cjelokupne obmane dok s druge strane, imamo i one koji negiraju postojanje virusa, takođe otkrivajući neke aspekte iste obmane:

DR. SAM BAILEY: REINER FUELLMICH'S 'CORONAVIRUSES'

...što proizvodi jednu dimnu zavjesu uz prateću konfuziju. Interesantno je to što ni jedni ni drugi, uglavnom, ne vide, odnosno, ćute o „grafenizaciji“ (transumanizaciji) čovječanstva preko „vakcina“ tj. injekcija, zraka, hrane, vode itd.

Niko od njih da uzme mikroskop u ruke i pogleda šta se nalazi u injekcijama!? Niko od njih da uzme u ruke detektor Bluetooth signala i pogleda odakle dolaze ti signali, zajedno sa MAC adresama?!

Kao da se nalazimu u jednoj režiranoj predstavi u ovoj maji-iluziji-lažnoj realnosti u kojoj se mora obezbijediti dualizam a koja kao takva, može jedino biti zasnovana na - lažnom dualizmu, koji je vidljiv u svakom segmentu naše lažne egzistencije?! (Lažna realnost ne može biti naseljena – istinskim entitetima.)

S tim u vezi, već pomenuta konferencija španske organizacije La Quinta Columna je možda najznačajniji događaj u maji/iluziji/lažnoj realnosti, ove godine, u vezi sa „demontiranjem“ nekih obmana u cjelokupnoj - obmani:

The game is over

Na kraju ostaje pitanje, ukoliko bi mi uopšte uspjeli demontirati cjelokupnu iluziju, iznutra, da li bi usput sjebali i sebe same jer smo i mi – njen dio, sve dok se brčkamo u njoj?!



*************************

P.S. Ja bih, najradije, izašao napolje odavdje, pa kud puklo da puklo jer mi je dosta ovog mahnitanja?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet apr 28, 2023 7:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



mRNA Shots Are Electromagnetic Devices? Nanoparticles In Vaxx KILL CELLS Via ELECTROMAGNETISM?


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub maj 06, 2023 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Proglašeno je da COVID-19 više nije javnozdravstvena opasnost, PHEIC koja zahtijeva koordinirano djelovanje država zbog izbijanja nekog patrogena, radijacije i sl. Najprije se proglasi kraj PHEIC-a a kasnije kraj pandemije iako uvijek postoji mogućnost da se opet proglasi PHEIC Ovaj drugi link vodi do proglasa Svjetske Zdravstvene Organizacije o kraju PHEIC-a

Tekst glasi ovako:

Citat:
"It is therefore with great hope that I declare COVID19 over as a global health emergency.

However, that does not mean COVID-19 is over as a global health threat.

As we speak, thousands of people around the world are fighting for their lives in intensive care units. And millions more continue to live with the debilitating effects of post-COVID19 condition. This virus is here to stay. It is still killing, and it is still changing.

The risk remains of new variants emerging that cause new surges in cases and deaths.

The worst thing any country could do now is to use this news as a reason to let down its guard, to dismantle the systems it has built, or to send the message to its people that COVID19 is nothing to worry about.

If need be, I will not hesitate to convene another Emergency Committee should COVID19 once again put our world in peril."


Moj komentar je, kad se sve skupa zbroji i oduzme, - skoro kao da kraj pandemije nije niti proglašen.

Na HTV-u su to javili kao da kraj pandemije zaista jest proglašen, jer ovcoidima u ljudskom obliku moraš jako pojednostaviti sve stvari. Gnjevan sam čim sam čuo vijest na TV-u i provjerio aktualnosti o C19 na Forumu.hr .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub maj 06, 2023 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
piskavac je napisao/la:
Moj komentar je, kad se sve skupa zbroji i oduzme, - skoro kao da kraj pandemije nije niti proglašen.

Na HTV-u su to javili kao da kraj pandemije zaista jest proglašen, jer ovcoidima u ljudskom obliku moraš jako pojednostaviti sve stvari. Gnjevan sam čim sam čuo vijest na TV-u i provjerio aktualnosti o C19 na Forumu.hr .


Ako još uvijek ljudi moraju preko lica krpu kad idu u bilo kakvu medicinsku ustanovu...sve je jasno.
A jasno je i da je vuk pojeo magare.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub maj 06, 2023 8:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
sen-sei je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Moj komentar je, kad se sve skupa zbroji i oduzme, - skoro kao da kraj pandemije nije niti proglašen.

Na HTV-u su to javili kao da kraj pandemije zaista jest proglašen, jer ovcoidima u ljudskom obliku moraš jako pojednostaviti sve stvari. Gnjevan sam čim sam čuo vijest na TV-u i provjerio aktualnosti o C19 na Forumu.hr .


Ako još uvijek ljudi moraju preko lica krpu kad idu u bilo kakvu medicinsku ustanovu...sve je jasno.
A jasno je i da je vuk pojeo magare.


Ti živiš u Izraelu koliko se sjećam? Kakvo je stanje tamo u vezi COVIDA 19 cjepiva i cenzure Interneta?

Da li Mosad ili neka druga obavještajna izraelska služba pokušava onemogućavati tvrtke koje omogućuju skrivanje IP adrese s koje netko pristupa Internetu?


Zadnja izmjena: piskavac; pon maj 15, 2023 3:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto maj 09, 2023 7:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
@piskavac

tu sam ja. uvijek bila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon maj 15, 2023 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
sen-sei je napisao/la:
@piskavac

tu sam ja. uvijek bila.


Ako nije tajna, kako si naučila naš jezik? što je tvoje roditelje potaknulo da odu tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet maj 26, 2023 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
piskavac je napisao/la:
sen-sei je napisao/la:
@piskavac

tu sam ja. uvijek bila.


Ako nije tajna, kako si naučila naš jezik? što je tvoje roditelje potaknulo da odu tamo?



Zamijenio si osobe tj. nickove ako odes na pocetak ovoga posta onda ces vidjeti da je to @Levia koja zivi u Izraelu.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub maj 27, 2023 12:58 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.





Bijeli luk vs grafen


Znači, ništa bez bijelog luka?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon maj 29, 2023 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
sector57 je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
sen-sei je napisao/la:
@piskavac

tu sam ja. uvijek bila.


Ako nije tajna, kako si naučila naš jezik? što je tvoje roditelje potaknulo da odu tamo?



Zamijenio si osobe tj. nickove ako odes na pocetak ovoga posta onda ces vidjeti da je to @Levia koja zivi u Izraelu.


Sector57 hvala na informaciji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon maj 29, 2023 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Premijer zapadnog dijela Australije Mark McGowan, podnio je ostavku nakon što je 600 dana držao taj dio Australije u lock downu zbog Corone. Rekao je da je taj posao prenaporan, traži ogromnu energiju i snagu (drive) svaki dan, te on više ne može obnašati tu funkciju.

IZVOR: - https://www.theguardian.com/australia-n ... -australia

prijevod na naš jezik je pomoću google translatea. Nikad ne mogu prežaliti ruski yandex translate, jer na temelju mnogih usporedbi prijevoda sa engleskog na hrvatski (znam dobro čitati i pisati engleski) smatram yandexov prijevod osjetno boljim.

Citat:
Mark McGowan podnio ostavku na mjesto premijera Zapadne Australije, rekavši da je 'iscrpljen'
Čelnik laburista koji je 2021. osigurao najveću izbornu pobjedu u povijesti države kaže da je posao bio 'sveproždiran, svaki dan'

Pratite naš blog o vijestima iz Australije za najnovija ažuriranja
Primajte naše jutarnje i popodnevne e-poruke s vijestima, besplatnu aplikaciju ili dnevni podcast s vijestima
Tory Shepherd
Pon, 29. svibnja 2023. 08.51 BST
"Iscrpljeni" Mark McGowan, premijer Zapadne Australije, odstupit će do kraja tjedna, što će izazvati rasipanje vodstva.

McGowan je dao šokantnu najavu na tiskovnoj konferenciji u ponedjeljak poslijepodne uz kolege.

Rekao je da je bila čast i privilegija služiti ljudima WA-a gotovo 30 godina.

“To je daleko iznad onoga što sam ikada mogao zamisliti da će moja karijera iznositi. WA mi je pružio priliku života,” rekao je.

McGowan je rekao da je posao bio "nemilosrdan" i "sveproždirući svaki dan". Rekao je da više nema "energije ni volje da nastavi". “Istina je da sam umoran, izuzetno umoran. Zapravo, iscrpljen sam - rekao je.

Slijevali su se i buketi i cigle.

Premijer Anthony Albanese rekao je da je premijer u odlasku vodio "pod svojim uvjetima i kao svoj čovjek".

“Bio je veliki premijer svoje ponosne države, izvanredan vođa WA laburista i prijatelj od povjerenja”, rekao je.

“Iznad svega, Mark će biti zapamćen po tome što je sigurno vodio ljude WA kroz jednu od najizazovnijih kriza u povijesti naše nacije. U vremenima bez presedana, Mark se uvijek držao svojih uvjerenja i uvijek je nastojao učiniti pravu stvar prema svojoj državi.”

Južnoaustralski premijer, Peter Malinauskas, rekao je da je McGowan "bio važan izvor savjeta, inspiracije i mentorstva".

Ali liberalna senatorica Linda Reynolds rekla je da će se politika WA transformirati. "Ići će od politike jedne osobe, kulta ličnosti, koji je stvarno isisao kisik iz političke rasprave u WA, jer se sve vrtjelo oko jednog čovjeka", rekla je.

Dugogodišnji kritičar, rudarski magnat Clive Palmer rekao je da je WA pretrpio "godine zanemarivanja" pod McGowanom.

McGowan je među svojim postignućima naveo gospodarstvo, uključujući povećanje udjela WA-a u GST-u, prijevoz, nadogradnju bolnica, donošenje zakona o eutanaziji, ekološke inicijative i poboljšanja obrazovanja.

“U kombinaciji s godinama pandemije Covid-19, to me je izbacilo iz glave. Uvjeren sam da laburisti WA mogu pobijediti i da će pobijediti na sljedećim izborima 2025. Ali ja jednostavno nemam energiju ili poticaj koji su potrebni da nastavim s ulogom premijera,” rekao je.

Kada sam izabran za premijera imao sam ambicije za državu. Želio sam da WA postane najjača, najuspješnija država u zemlji. Postati ekonomski diverzificiraniji i imati najjače javne financije.

“Biti društveni reformist s značajnim postignućima u očuvanju i zaštiti okoliša također. Osigurati građanima kvalitetne javne usluge i dugoročnu infrastrukturu za dugoročnu budućnost. Danas stojim ovdje i znam da je naša država u poziciji koju sam želio postići.”

McGowan je 1996. izabran za zastupnika u Rockinghamu, 2012. je postao čelnik laburista, a premijer je šest godina.

Ostvario je uvjerljivu pobjedu na državnim izborima 2021., a njegova osobna popularnost dosegnula je vrtoglavih 91% tijekom pandemije, iako je ta popularnost od tada oslabila.

Rekao je u ponedjeljak da odluku o davanju otkaza nije donio olako, ali se ona "nagomilala tijekom vremena" - pogotovo zato što nije bio prirodno borbena osoba dok je ispunjavao ulogu sukoba.

Odustajanje sada, 20 mjeseci prije idućih izbora, dalo bi njegovu nasljedniku priliku da se "zacementiraju".

"Ne želim u potpunosti završiti posao", rekao je. “Kad se odmorim i oporavim, potražit ću nešto drugo za raditi.”

McGowan je rekao da ne žali dok je zahvaljivao svojoj obitelji, svojim kolegama i glasačima WA.


Napominjem da sam preskočio copypaste par tweetova radi preglednosti posta. Pa ako vas zanimaju tweetovi vezani uz ovaj članak kliknite na njegov link i vidite ih. Ispričavam se što sam tek danas 2. lipnja uočio da tekst zapravo nisam preveo preko gugla na hrvatski jezik.

Moj komentar... kada inteligentniji štakori (ne mogu drugačije nazvat ljude koji su bili u stanju propovijedati i prisilno uvoditi C19 narativ) na vrijeme uvide da su potrošena roba i da će ih nadređeni pustiti niz vodu, baš kao što se niz vodu pušta g**no, odstupe i na vrijeme pokušaju otići u neko podzemno sklonište ili izolirani otok negdje na južnoj polutki Zemlje, daleko od svih kontinenata i tamo čekaju razvoj situacije. Ili u lošijoj situaciji izgrade negdje u planinama neku utvrđenu kuću da se tamo sklone.

Može netko imati milijune i milijarde, ali im to neće osigurati toliko čvrsto utočište. Razvijena podzemna skloništa povezana brzim prugama postoje samo u SAD-u. Opet, Rusi su previše tajnoviti te možda i oni imaju barem nekakav pandam dubokim američkim podzemnim gradovima i tunelima između njih u kojima voze brzi vlakovi.

Po nekoj logici, rekao bih da se u skloništima bilo onim izoliranim od svih kontinenata ili onim duboko u podzemlju SAD-a prednost daje ženama kao nositeljicama novog potomstva i prvim učiteljicama djece. Spermu je lako zamrznut, jajašce ne. Pa je lako odabrati zdrave žene koje će biti oplođivane umjetnom oplodnjom.

No, neki egzotičari, kažu da je najbolja prirodna oplodnja gdje se u silovitoj strasti sreću muška i ženska energija, a da umjetna oplodnja jako otežava naprednim dušama da se utjelove na Zemlji. To sam čuo negdje na youtubeu davno, pa ne mogu naći izvor.


Zadnja izmjena: piskavac; pet jun 23, 2023 3:45 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet jun 01, 2023 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Isječak s Međunarodnog Covid Samita u Briselu, maj 2023 - govor dr Davida Martina

... engleski s CC lokaliziranim prijevodom, ali bez vidljivih slajdova:

https://www.youtube.com/watch?v=oEF5bCeDze0


... engleski bez prijevoda sa vidljivim slajdovima:
https://rumble.com/v2ncp8w-dr-david-e.- ... -2023.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet jun 23, 2023 3:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Kruže glasine da bi ove godine na jesen ili zimu moglo doći do klimatskog zatvaranja, a zapravo to je zatvaranje da robe i usluge još više poskupe i da se osiromaši čovječanstvo.

Međutim, mislim da će to zapravo biti još jedan Corona lock down. Masama je teško prodat neku novotariju za zatvaranje. Ali mnogi se boje virusa i budući da je to jako dobro prošlo 2020-te, zašto izmišljati toplu vodu. Proglasiš da je izbila neka Dopelkraken varijanta C19 virusa i pozatvaraš oblasti/regije/županije.

U Hrvatskoj medijima kruže priče o novorođenčadima i njihovim majkama zaraženim enterovirusima. 8 ih je na Svetom duhu i još neki u drugim bolnicama.

Mislim da su neke bolnice u ZG targetirane za odstrjel, jer već se dugo govori o tome da bi bolnicu Sveti Duh trebalo pretvoriti u starački dom.

Doduše, dogradili su jedno krilo te bolnice relativno nedavno, ali opet mislim da je ona na listi za odstrjel. Zatvoriš stanovništvo, zatvoriš bolnicu i ubio si dvije muhe jednim udarcem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned jul 09, 2023 3:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



How can you remove Graphene Nanobots being transmitted from the COVID Vaccinated to your body?



Secret Documents published by order of Federal Court prove Pfizer, FDA & Fact Checkers lied when they said Toxic Graphene Oxide was not inside the Covid-19 Vaccines



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto jul 11, 2023 10:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Pozadina “kovida” i “vakcina” (prevod sa španskog na engleski):

Interview with Dr. José Luis Sevillano - Part 1 of 2


Interview with Dr. José Luis Sevillano – Part 2 of 2



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub aug 19, 2023 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Koronahisterija će se uskoro nastaviti. Kako javlja Epoha.com.hr anonimni alternativni mediji doznali su da Pentagon planira postepeno zaključati SAD. Od sredine idučeg mjeseca ponovo se uvodi obaveza nošenja maski na aerodromima, a Bidenova administracija planira uvesti još neke mjere.

Komentar je da Biden želi ukrasti Izbore u slijedećoj godini.

https://epoha.com.hr/2023/08/18/pentago ... g-covid-a/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto aug 22, 2023 10:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
piskavac je napisao/la:
Koronahisterija će se uskoro nastaviti. Kako javlja Epoha.com.hr anonimni alternativni mediji doznali su da Pentagon planira postepeno zaključati SAD. Od sredine idučeg mjeseca ponovo se uvodi obaveza nošenja maski na aerodromima, a Bidenova administracija planira uvesti još neke mjere.

Komentar je da Biden želi ukrasti Izbore u slijedećoj godini.

https://epoha.com.hr/2023/08/18/pentago ... g-covid-a/



Mislim da su sve te alternativne stranice u sluzbi onih koje ne volimo. Od kud njima takve informacije, znaci svi sve unaprijed znaju sto ce biti. Znaci ovi sa alternativnih stranica su ti koji vec pocinju sirit strah i paniku. Da kazem zdravo seljacki, ne jebem vise nikoga niti ikakve alternativne siteove, a da dode do toga ovog puta ce padat glave. Znaci zatvor zatvor, ne jebem vise.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto aug 22, 2023 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1364
Lokacija: Split
sector57 je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Koronahisterija će se uskoro nastaviti. Kako javlja Epoha.com.hr anonimni alternativni mediji doznali su da Pentagon planira postepeno zaključati SAD. Od sredine idučeg mjeseca ponovo se uvodi obaveza nošenja maski na aerodromima, a Bidenova administracija planira uvesti još neke mjere.

Komentar je da Biden želi ukrasti Izbore u slijedećoj godini.

https://epoha.com.hr/2023/08/18/pentago ... g-covid-a/



Mislim da su sve te alternativne stranice u sluzbi onih koje ne volimo. Od kud njima takve informacije, znaci svi sve unaprijed znaju sto ce biti. Znaci ovi sa alternativnih stranica su ti koji vec pocinju sirit strah i paniku. Da kazem zdravo seljacki, ne jebem vise nikoga niti ikakve alternativne siteove, a da dode do toga ovog puta ce padat glave. Znaci zatvor zatvor, ne jebem vise.



hehe. napokon netko ide u pravom smjeru. čak se može pratit njihov rad. naprimjer, kada se otkrije nešto stvarno spektakulrano, što je zbilja štetno, onda to preuzmu ovi i ne skrivaju, nego još žešće pisu o tome tako da to dovedu do apsurda. onda svatko razuman misli da je to budalaština.

postoje mnoge taktike koje koriste, i nije nimalo lako razlučit što valja, a danas svi misle da su pametni, i tako.....

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri aug 23, 2023 7:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
sector57 je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Koronahisterija će se uskoro nastaviti. Kako javlja Epoha.com.hr anonimni alternativni mediji doznali su da Pentagon planira postepeno zaključati SAD. Od sredine idučeg mjeseca ponovo se uvodi obaveza nošenja maski na aerodromima, a Bidenova administracija planira uvesti još neke mjere.

Komentar je da Biden želi ukrasti Izbore u slijedećoj godini.

https://epoha.com.hr/2023/08/18/pentago ... g-covid-a/



Mislim da su sve te alternativne stranice u sluzbi onih koje ne volimo. Od kud njima takve informacije, znaci svi sve unaprijed znaju sto ce biti. Znaci ovi sa alternativnih stranica su ti koji vec pocinju sirit strah i paniku. Da kazem zdravo seljacki, ne jebem vise nikoga niti ikakve alternativne siteove, a da dode do toga ovog puta ce padat glave. Znaci zatvor zatvor, ne jebem vise.


Bravo, upravo to! Ovo tvrdim još od početka korona balade ali ljudima nije bilo jasno što pričam, osim nekolicini pojedinaca koji su isto to primjetili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri aug 23, 2023 4:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



Biden Insider Reveals Full COVID Restrictions Coming: “Lockdown Will Be Worse Than Before”


..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz