Sada je: sub apr 27, 2024 9:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto jan 16, 2024 11:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



‘David Icke was right about “Covid”, the jab, the Cloud, and manipulation by a non-human force’ – by the team that identified graphene in the fake vaccine



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri jan 17, 2024 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Ovi što se okreču kad umiru, što mislite jesu li oni primili RNA ili grafen(oksid)? Ja prije mislim ovo drugo, jer je taj materijal jako električki provodljiv i pomoću MAC adrese, lako se može pozvati žrtvu ""na onaj svijet"".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet jan 19, 2024 3:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
piskavac je napisao/la:
Ovi što se okreču kad umiru, što mislite jesu li oni primili RNA ili grafen(oksid)? Ja prije mislim ovo drugo, jer je taj materijal jako električki provodljiv i pomoću MAC adrese, lako se može pozvati žrtvu ""na onaj svijet"".

Mislim da je RNA samo distrakcija. Dr Pablo Campra, čovjek koji je prvi dokazao prisustvo grafen oksida u "vakcinama", tvrdio je da on čini 98% "vakcine" i da u njima nije našao nikakav RNA. Kontrolisana opozicija ("alternativa") se takođe može prepoznati po tome što ignoriše nano-teh dok su im usta puna mRNA.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet jan 19, 2024 3:38 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
S obzirom na veliku mogućnost da nam pedo-satanistički kult koji vlada ovom planetom u narednom periodu sprema novu predstavu u obliku „Disease X“ (Bolest X) što će vjerovatno odraditi aplikacijom specifičnih EM frekvencija iz 5G spektra (26 GHz ili slično?!) na ljude koji su već uveliko kontaminirani nano-tehnologijom (preko „vakcina“/injekcija, zraka („kemtrejlsi“), vode, hrane, „lijekova“, higijenskih sredstava itd.) baziranoj na grafenu koja se u ljudskom tijelu pod uticajem specifičnih frekvencija samo-sklapa i obrazuje – interfejs, samo da se podsjetimo da glavni lik prethodne predstave, virus SARS CoVid – 19, u ovoj realnosti (ludnici-maskiranoj-u-planetu) NIKAD nije bio izolovan, pa tako neće ni sljedeći kojeg nam budu prezentirali:

LINK



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto feb 06, 2024 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Progonjenje Reinera Fuelmicha

https://rumble.com/v45d286-arrest-updat ... -icic.html


In Video Message From Prison Reiner Fuellmich Says His Accusers, Used Fraud And Extortion To Compel House Purchaser To Place 1.58 Million Euros Into THEIR Accounts: Is Confident Truth Will Prevail

https://celiafarber.substack.com/p/in-v ... son-reiner


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri feb 07, 2024 3:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.

mRNA COVID-19 Vaccines Caused More Deaths Than Saved: Peer-Reviewed Study

Pojeo vuk magarca.

Ostaje pitanje kada će ostali saznati da su kontaminirani nano-tehnologijom koja u dosta slučajeva emituje i Bluetooth signal sa MAC adresama? Većina, vjerovatno, – nikad?!

(Nedavno sam kod jedne osobe koja je primila 2 booster-a utvrdio uz pomoć Bt scanner app. da istovremeno zrači 2 različita Bt signala što je prvi takav slučaj kojeg sam do sada vidjeo?!)

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: čet feb 08, 2024 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
.

mRNA COVID-19 Vaccines Caused More Deaths Than Saved: Peer-Reviewed Study

Pojeo vuk magarca.

Ostaje pitanje kada će ostali saznati da su kontaminirani nano-tehnologijom koja u dosta slučajeva emituje i Bluetooth signal sa MAC adresama? Većina, vjerovatno, – nikad?!

(Nedavno sam kod jedne osobe koja je primila 2 booster-a utvrdio uz pomoć Bt scanner app. da istovremeno zrači 2 različita Bt signala što je prvi takav slučaj kojeg sam do sada vidjeo?!)..


Je li osoba znala da ju skeniraš, ako jest, što ti je rekla kad si joj rekao ""Zračiš dvije MAC adrese""?

Taman da osoba i nije znala, nije to neki veliki prekršaj. Tko je primio dva bustera očito je budala, a budalama se ne isplati govoriti isitinu. Istinozborac koji budalama govori istinu bude proglašen luđakom, smanjenog IQ-a a u najgorem slučaju i - lažovom.


Zadnja izmjena: piskavac; ned mar 03, 2024 5:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet feb 09, 2024 3:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
piskavac je napisao/la:

Je li osoba znala da ju skeniraš, ako jest, što ti je rekla kad si joj rekao "Zračiš dvije MAC adrese"

Na osnovu dosadašnjeg iskustva, u većini slučajeva je bolje ništa ne govoriti, tako da sam u ovom slučaju prešutio stvar.


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub feb 10, 2024 4:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
NOVA BOLEST - o kojoj smo već iznosili činjenice


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub mar 02, 2024 10:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



SHOT DEAD - THE MOVIE THEY DON'T WANT YOU TO SEE


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned mar 03, 2024 5:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Planiraju nas cijepiti tako što će prskat poljoprivredne usjeve s mRNA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 109 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz