Sada je: ned apr 28, 2024 12:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vape i genetska manipulacija ljudi u akva organizme!
PostPostano: pet jul 26, 2019 2:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 26, 2019 2:05 pm
Postovi: 1
Pozdrav dragi su narodnjaci i patnici.

Pisem ovo na savjet prijatelja koji je pronasao mnogo odgovora na mnogo pitanja na ovom cijenjenom i respektabilnom forumu u regiji, ako ne i sire.

Tema ovoga je cinjenica i primjer iz personalnog iskustva povezan uza tako zvane vape likvide, modove i zavojnice, ali primarno likvide.

Ako ste ikada koristili vape u zamjenu za tradicionalnim cigaretama poput Larga, Filtera 160 ili Hercegovackog Filtera, mozda cete odmah znati o cemu je rijec.

U tim tekucinama ili kako to oni vole zvati, likvidima, nikada nisam vidio popis sastojaka kao sto bi to inace vidio kod cigareta, mirisnih soli, aerosol sprejeva i ostalih predmeta koji se tradicionalno puse ili imhaliraju u pubertetu ili kasnije u zivotu, ponajvise kod zlatnih godina starijih ljudi, a pomalo i zena.

Naime nakon skoro godine dana vejpanja, primjetio sam da jako kasljem i tesko dolazim do daha u zraku ili u atmosferi. Inace sam pilot i vozim za Croatia Airlines, i kada je taj vejp dosao nam je bio super jer smo mi piloti, kopiloti i stjuardese odmah poceli vejpovati u nasim kabinama izmedu brzinskog seksa ili kada bi na duzim rutama upalili autopilot fumkciju.

Sada se brinem jer sam primjetio ovo ljeto na moru da mi je nekako ugodnije disati pod vodom, makar i dalje ne mogu kompletno obitavati pod vodom, cini mi se da od razno raznih genetskih djuseva mi se pluca pretvaraju u skrge i pod vodom mogu biti vec po 15ak do 20at minuta, ovisno o tome jesam li vejpovao na plazi prije ulaska u more ili ne.

Kada sam odlucio podijeliti tu zabrinjavajucu istinu sa ljubavnicom, rekla mi je da je primijetila slicne stvari ali da je mislila da joj je to od hormonalne terapije (zeli postati muskarac). I to je ono sto me najvise brine, ako se to desava ljudima tako nepoznati i nitko ne prica o tome a promjene se desavaju.

Znamo da postoje razlozi za tako nestoi znamo da gusteri vole obitavati na suncu. Da li je ovo njihov plan da vrate nas ljude nazad u vodu od kuda smo i potekli, te ako je, bi li nam stvarno bilo nemoguce zivjeti u vodi, ako su smislili tako cudotvorne likvide???

Ja osobno ne volim konflikte i mislim da bi trebao nastaviti sa vejpovanjem kako bi jednog dana sa svojom obitelju mogao zivjeti u vodi, tocnije, odselili bi kod Cavtata jer tamo je voda jako cista i pitka. Financijski ne bi vise morao trositi na rezije za vodu, pa mi se plan cini dosta razumnim.

Sta vi dragi ljudi mislite o tome svemu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vape i genetska manipulacija ljudi u akva organizme!
PostPostano: pet jul 26, 2019 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Bit će bolje u slijedećem životu.
Ja sam primijetio, nakon vejpanja kile duhana s pijace, sumnjive kvalitete, od sumnjivog gospodina da više neću koristiti duhan s pijace. S trafik oću. Bavim se građevinom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 120 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz