Sada je: sub apr 27, 2024 10:08 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 9:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Nije fazon samo vjerovati, reci ja vjerujem i to je to.
MIslim da je izlaz u sasvim necem drugom, izlaz je u svjesnosti, sabrati 2 i 2 i skontati da bas i nije sve kako su nas ucili i kako nam se prezentira.
Frka je u tome da stvarno treba imati petlje za to, i mnogo je lakse ne suociti se sa realnoscu,...ali fakat u ovom mi se trenutku ne vraca gdje sam bio prije odredjenog vremena,...ovo znanje, (ne mislim samo na ovu stranicu, nego i na mnoge druge knjige), ODGOVARA DA SE NA OKOLINU GLEDA MALO DRUGACIJIM OCIMA.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 26, 2005 1:14 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2004 2:19 am
Postovi: 4
Lokacija: Beograd
Sofija,

Hvala na postovima. Kad god se sretnem s tim ucenjem, iznova se ozarim.

1993.g. "nabasao" sam oglas za predavanja, Skolu LRC, ovde, u Beogradu, krenuo onako, da vidim sta li ti govore, gledajuci ih onako nepoverljivo, na "noz"...

Malo je reci da sam otada drugi covek. SVE JE TO ISTINA! Moje ushicenje rezultiralo je cak i knjigom (kako 'bajka' Uspavana lepotica' nije bajka, vec ta ista prica, to isto (a JEDNO JEDINO) ucenje, koje se samo "diranjem" arhetipova moze probuditi u coveku. Tek se tako moze covek inicirati.

Hvala. Osetio sam, po ko zna koji put citajuci sve to, ono isto uzbudjenje, i onak isti Spokoj, kao kad god se susretnem sa Gnozom. Jednom jedinom, sveobuhvatnom (a koju samo razlicite kulture, religije, razlicito ispoljavaju).

Lancelot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 26, 2005 7:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
lancelot je napisao/la:
Moje ushicenje rezultiralo je cak i knjigom (kako 'bajka' Uspavana lepotica' nije bajka, vec ta ista prica, to isto (a JEDNO JEDINO) ucenje, koje se samo "diranjem" arhetipova moze probuditi u coveku. Tek se tako moze covek inicirati.



Pozdrav, lancelot!

Bilo bi lijepo ako si u mogućnosti, podijeliti s nama, 'Uspavanim lepoticama', koji odlomak iz te knjige :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Jedan od najvećih popularizatora teorija o vanzemaljskoj kontroli čovječanstva, David Icke, u svojoj relativno novoj knjizi iz 2003. godine "Tales from the Time Loop" (poglavlje "Reptilian programs") iznosi sljedeća gnostička opažanja:

1. Reptoidi postoje kao holografske misaone projekcije Matrixa poput agenata ili zaštitinih programa. Kao takvi, nisu svjesni sebe niti svog vrhovnog gospodara (Matrixa) već kao i ljudi žive u iluziji.
2. Igru (five-sense Time Loop) održava dualnost dobra i zla, svjetla i tame, ženskog i muškog... "+" i "-" i bez te polarizacije ne bi bilo ni Matrixa.
3. Izvan Matrixa je područje statike, područje bez vibracija koje stvaraju iluziju.
4. Matrix je postao tako vibracijski gust, a zarobljena svijest tako zarobljena u iluziju da je božanski princip u čovjeku (Infinite One - Neo) morao intervenirati kako bi se veo neznanja skinuo s "vibracijskih" očiju.

Proučavateljima gnostičkih tradicija to nije ništa novo!

Utoliko se samospoznaja i spoznaja kako ovaj svijet funkcionira, gnoza, Matrix, vanzemaljci, alkemija i transfiguracija, radovi Wilhelma Reicha, Nikole Tesle, Viktora Schaubergera, Castanede, Gurđijeva, Uspenskog, Rijckenborgha, Sant Kirpal Singha, Krisnamurtija, Lao Cea, Budhe, Steinera, Heindela, katari, bogumili ... baš kao i sadržaj ovih stranica slažu u komplementarnu cjelinu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 6:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Proučavateljima gnostičkih tradicija to nije ništa novo!

Utoliko se samospoznaja i spoznaja kako ovaj svijet funkcionira, gnoza, Matrix, vanzemaljci, alkemija i transfiguracija, radovi Wilhelma Reicha, Nikole Tesle, Viktora Schaubergera, Castanede, Gurđijeva, Uspenskog, Rijckenborgha, Sant Kirpal Singha, Krisnamurtija, Lao Cea, Budhe, Steinera, Heindela, katari, bogumili ... baš kao i sadržaj ovih stranica slažu u komplementarnu cjelinu!


Tako je !!! Kad si svjesniji - sve se lijepo poveže i SLAŽE !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 15, 2005 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
"Tražitelji traže stoljećima sveto mjesto na Zemlji. Misle da se ono zove Šambala te da će se na tome mjestu svatko povezati s mudrošću Svemira.
No Šambalu nije nitko mogao pronaći, iako su tražitelji proputovali mnogo stranih zemalja. Neće je niti naći budu li tako tražili, jer Šambala se nalazi unutar svakoga, a njezino izvanjsko očitovanje stvaraju ljudi."
(Vladimir Megre: "Zvonki cedar ruski" - treća knjiga)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 28, 2005 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Da ne bismo pomislili da samo zločesti vanzemaljci rade abdukcije i mutilacije nad nama sirotim, nedužnim Zemljanima:

DRASTIČAN PRIMJER ABDUKCIJE!!!

Znanstvenici pse digli iz mrtvih

Američki znanstvenici u Pittsburghu su uspjeli stvoriti "pse zombije", tako što su ih oživjeli nekoliko sati nakon kliničke smrti, a nadaju se da bi se takav postupak mogao primjeniti i na ljudima. U tu svrhu osmislili su tehniku kojom potencijalnom zombiju ispuste krv iz vena i napune ih vrlo hladnom slanom otopinom, na tek nekoliko stupnjeva Celzijevih. Tako obrađeni pas smatra se znanstveno mrtav, jer ne diše, nema pulsa niti moždane aktivnosti. No, tri sata kasnije nadomjeste mu krv i vrate ga u život električnim šokom. Istu tehniku na ljudima se nadaju isprobati do kraja godine. Prema njihovim zamislima, to bi moglo u praksi pomoći žrtvama na bojišnici ili ljudima koji su od neke ozljede izgubili puno krvi. Iscrpnije...

Ne kaže se uzalud: "Put u pakao je popločen dobrim namjerama!"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 28, 2005 8:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Sofija,

Ove stvari se već rade odavno, još od Vijetnamskog rata...

Samo je poslije problem "usaditi" duše u ta tijela, ali ih oni ionako ne žele, već im je bolje da imaju "programiranog" robota. Trenutno na "zalihama" imaju i nekoliko tisuća komada... Baš me zanima kako bi "vratili" dušu recimo nekoj bakici koja je poginula u ratu od eksplozije bombe koja ju je raznijela na 100 ili više komada... prvo, sastavljenje bi bilo jako komplicirano ( izvedivo, ali ko šljivi neku bakicu ionako ), a kad bi i mrtvo tijelo oživjeli, kao bi se mogla "vratiti" ista duša u nju ( jasno, ako nije bila organski portal )???

Ako na ovo znaš odgovoriti - odmah te otimaju Sivi i radiš odmah kod njih u laboratoriju, hahaha, ovo oni žele već "odavno" otkriti...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Lynne McTaggart: ""Polje: Potraga za tajnim silama svemira"

slika

Iz recenzije Nenada Medića:

U knjizi "Polje" američka novinarka Lynne McTaggart je, tijesno surađujući sa značajnim brojem suvremenih znanstvenika - heretika, uspjela proizvesti neku vrstu probne sinteze svega onoga čemu govore njihova otkrića. Ta su otkrića zaista revolucionarna i pokazuju da i neoborivi eksperimenti potvrđuju ono o čemu govore različite "mistične" tradicije i religije Istoka i Zapada.

Knjiga obuhvaća i opisuje radove, eksperimente i otkrića cijelog niza znanstvenika iz različitih područja znanosti. Tu možemo naći podatke o doživljajima i radovima astronauta i fizičara Edgara Mitchella, sveučilišnog profesora matematike Waltera Schempa, neurofiziologa Karla Pribrama, Stuarta Hameroffa, Fritza-Alberta Poppa, Hala Puthoffa i mnogih drugih.

Ključni pojam do koga su došli svi ovi znanstvenici je polje nulte točke. To je temelj na kome počiva cijeli pojavni svijet, ona krajna stvarnost iz koje sve proizlazi i u koju se sve vraća. Podatomske čestice (kvarkovi, itd.) se sve slijevaju u jedan ogroman ocean energije. Ovaj ocean podržava sve što postoji tako što održava ravnotežu nevjerojatno točnim i pravovremenim davanjem i primanjem energije. Značenje ove knjige i radova znanstvenika o kojima ona govori svodi se na jednu vrlo jednostavnu misao: ništa u svemiru ne postoji izolirano, svi smo povezani u jednu mrežu događanja i sve što sami mislimo i činimo djeluje na cijeli svemir i obratno: sve što se događa bilo gdje djeluje na nas. A to nam kaže i židovska Kabala svojim pojmom Aina (Ništavila, negativnog postojanja) iz koga sve potječe i kome se sve vraća, indijska tradicija govori o Akaši: temelju svemira u kojoj je zapisano sve što se dogodilo, sve što se događa i što će se dogoditi. Riječ je o čuvenim Akašičkim zapisima.

Znanstvenici o kojima se govori u knjizi kažu potpuno isto o polju nulte točke - u njemu je sve registrirano: prošlost, sadašnjost i budućnost.

Iz knjige se može vidjeti da je zapravo jedina stvarnost - ovdje i sada. Knjiga opisuje strojeve pomoću kojih se može nazrijeti budućnost ali i naznačavaju da je moguće izmijeniti i prošle događaje.

Za naše ograničene i jednosmjerne umove ovo je previše!

(Iz predgovora)

"Ovo je važna knjiga i treba je čitati u velikoj mjeri: Potiče našu maštu jer daje čvrste argumente da smo na rubu još jedne revolucije u našem razumijevanju svemira: možda čak i veće od one koja je najavila atomsko doba." - Arthur C. Clarke

Skinuto ovdje!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 19, 2005 10:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Smisao svega što nam se događa se može osjetiti čitajući prolog knjige "Potraži me ispod duge":

slika

-Što je to čovjek mama ?

-Čovjek je velika tajna; ne znamo odakle dolazi niti kamo ide. Neuhvatljiv je poput sjene, a kuda god prođe ostavlja pustoš.

-Taj, čovjek, je li on jako opasan ?

-Opasan je sine stoga nastoj da ga nikada ne sretneš. Ako jednom naiđeš na njega i vidiš da je prekasno i da više nema vremena za bijeg onda budi hrabar i čekaj ga spreman. I tada ma što se dogodilo ne okreći mu leđa. Gledaj ga ravno u oči jer se samo tako možeš spasiti. To je jedini trenutak kada je slab i kada ti neće ništa.

-A kako se čovjek može ne sresti, kako ga se može izbjeći ?

-Osjetit ćeš ga kako ti se približava. Čovjeka, sine, prati neki poseban miris. Miris straha, nesreće i bola. On se njime hrani. I po tom ćeš ga mirisu prepoznati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 19, 2005 1:10 pm 
Jack987 je napisao/la:
Sofija,

Ove stvari se već rade odavno, još od Vijetnamskog rata...

Samo je poslije problem "usaditi" duše u ta tijela, ali ih oni ionako ne žele, već im je bolje da imaju "programiranog" robota. Trenutno na "zalihama" imaju i nekoliko tisuća komada... Baš me zanima kako bi "vratili" dušu recimo nekoj bakici koja je poginula u ratu od eksplozije bombe koja ju je raznijela na 100 ili više komada... prvo, sastavljenje bi bilo jako komplicirano ( izvedivo, ali ko šljivi neku bakicu ionako ), a kad bi i mrtvo tijelo oživjeli, kao bi se mogla "vratiti" ista duša u nju ( jasno, ako nije bila organski portal )???

Ako na ovo znaš odgovoriti - odmah te otimaju Sivi i radiš odmah kod njih u laboratoriju, hahaha, ovo oni žele već "odavno" otkriti...

:wink:


zato i jesmo slobdni jer nam je dusa neuhvatljiva..smo nas zarobljavaju u tjelima :) ehhh... jedva cekam slobodu opet... aj ta nostalgija :roll:
ide mi na zivce samo zato jer osjetim kako netko-nesto sustavno brise memoriju... to sam otkrila na sebi... cim nesto saznam naucim, bilo sto da nije od ovog svijeta... brise se i nemogu sastaviti vise niti misao... ali zato postoje zapisi (puzlice) koje ostavljam povremeno... nekad i u drugim ljudima:)
I will beat the sistem! :lol:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 19, 2005 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
pixica, duša je uhvatljiva i postoji tehnogija koja čak može kontrolirati gdje ćeš se inkarnirati......stoga ako ova planeta padne pod draco, onda se tek nećemo izvuć.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 19, 2005 9:19 pm 
Ovo je jedna od milijun niza prica o uroti, pa ste je vjerovatno culi, ali eto nek i ja ostavim svoje zapazenje kad nemogu promjenu. Kao prvo da opisem sliku koju trenutno gledam. 99,9% ljudi ce biti ono sto su i sada, 0,1 ljudi ce izaci iz price a negdje 20 % ljudi je probudjeno ali nemogu djelovati, stime da je od ocaja 4,5% ljudi poludjelo nakon sto su se probudili, te od onih 20 % negdje 6% ih je u zabludi da imaju sve pod kontrolom. Odakle mi brojke? nazovimo to sretnim pogotkom.

Dalke ovako izgleda moja slika koju gledam. Ljudi su robovi, i tu nam nema pomoci, jer smo em intelektualno nerazvijeni, en tjelesne i fizicke sposobnosti su nam nam skoro pa na nuli, a mentalne mozda 1% iskoristenosti.
Postoje ONi i MI... ili smo mozda MI i JA... ali to nije važno za ovu pricu o slici, vazno je kako nas i dalje odrzavaju(mo) pod kontrolom, da zauvijek budemo robovi.
Prvo stvorili smo neke sulude vrijednosti "savrsenstva", cemu tezimo - dakle tezimo buducnosti... ako

pogledate detaljnije u svakodnevni zivot... u cemu provodimo najveci dio dana.. u nekoj vrsti rada, te nadanju da kad cemo se taj dan, taj tjedan, tu godinu: otici na kavu, izaci van, otici na godisnji, kupiti auto, imati vremena za sebe.. itd. Budimo na trenutak iskreni prema sebi.

Cekamo i cekamo i dalje obavljajuci svoje svakodnevne funkcije : odlazak na wc, hrana, posao, obaveze... dakle to je odrzavanje roblja u jednoj ljepoj vlasti bez pobune.
Da, pametni su oni - davajuci nam nadu da ce doci taj trenutak uzitka kojeg tako zeljno ocekujemo. S vremena na vrijeme kroz stoljeca ( da zaboravih napomeniti da su i vrijeme stvorili), desetljeca i milenija, "covjeku" aka ljudskom bicu se probudi ona gorcina u "zeludcu" kada oddjednom shvati da

koji vrag samo radi sve uzalud, da uopce nema rezulatata i da samo stoji na mjestu - eh tada oni nastupaju - sa protu otrovom - tj sa slatkim otrovom - mali okusi uzitka... tek toliko da covjek opet doije volju za "radom" .. recimo, trenutna zaljubljenost, sex, slatko (koje su stvorili), sve sto ce nam aktivirati seratonin u mozgu (isto umjetno stvoren).. tj one sitne male uzitke - pa cak i materijalne sitnice. Najvise toga dobivaju "probudjeni" jer se njihova gorcina i nezadovoljstvo sa statusom na zemlji uveliko cesce manifestira tako da im obicno ako vide da akcijom kakvom pokusavaju se istrgnuti iz robstva, obicno podare iluzije manifestacije zelja.

Sto me je prisjetilo jednu pricu o Astralu kao o predivnom vrtu sa raznoraznim cvijecem i zmijama iza cvijeca koja samo cekaju da se zaustavimo tako da nam daju svoj otrov, tako nas zadrzavajuci u vrtu dok se oni hrane nasim dusama.
Naravno da nam je "ugradjen" i sustav kontrole: tj onaj pojam "savrsenstva", a to je kontrola protiv prekomjernog uzivanja jer naravno da tad covjek gubi volju za radom.
Dakle... tu nastaje i potrosacko drustvo, tj, sve bolje i bolje stvari, roba, tehnika, tijelo, prijateljica, decko, muz, djevojka...
Tako da i dalje tezimo tim prekrasnim cvijetovima, iznova i iznova cudjeci se njihovom ljepotom...

Sto zelim raditi, kako zelim izgledati, kako zelim se ponasati, sto sam JA ... sve su to pitanja koja mogu uzrokovati pobunu, te se nekad upotrebljavaju i drasticnije metode, kao brisanje memorije, kao nesrece u obitelji, na poslu itd.

Uzmimo za primjer. Volim svoje slape, ugodne su mi i mekane - zasto ih ne nosim na posao, zasto ne hodam u njima po ulici umjesto u tvrdim?Volim jesti slatko - zasto se moram obazirati na svoj izgled ( da slucajno nebih uvrijedila druge ljude jer "kontrolirana tezina- uskracivanja uzitka" je ona SAVRSENA)
volim se ljubiti, sex... - zato je uskracivanje jedino "cisto"
Razmislite se malo... i vidjet ce te da su apsolutno SVE stvari koje VOLIS(mo) zabranjene na bilo koji nacin, pa bilo to moralno ili zakonski...

dakle tu je kontrola uzitka da nebi postali nesposobni radnici - robovi. Recimo da je netko ovo procitao i shvatio ovaj dio... recimo da ja ga jos nisam shvatila niti sto mi je uciniti, recimo da moja intelegancija je nedovolja da shvati sto dalje iako mi ponavljaju. Ne obaziri se na cvijece astrala, recimo da imam ptrebu igrati svoju ulogu JA . stvarnog covjeka, radi straha zbog nevjere, recimo da Ti nemas straha. Sto uciniti...

ima jedna mala vjezbica koju ja "zaboravljam"... bulji u tockicu na zidu i pusti da sve misli prođu, a kad prodju pa se astral pocne boriti da prezivi, podarivajuci ti najljepse "halucinacije" ikada, samo da ne gledas u tockicu. Tada se zaista budis, bez obzira sto i dalje postojis u svojem tjelu, ono sto je razlika je da neces biti rob (iako ce te proglasit ludim ili pokusati "ugasiti"), te jedinu sposobnost koju ces imati je promatrati ljude, a ono sto ces moci pokusati prelazak ako naravno imas dovoljno hrabrosti i vjere da neces nestati ;)

drugi put cu prepricati pricicu o tome kako nam se pokusava pomoci, jer ovo nam je od pocetka postojanja najveca prilika ikada.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 12:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Mislim da ipak tehnologija nemoze zarobiti dusu jer je dusa u biti iznad materijalnih fenomena. Mozete je samo usloviti i zavaravati, ali ako je osoba postigla budjenje onda vam nista ne pomaze. Ljudi su jako vezani za svoje telo i svoj zivot i ako na vreme reparirate njihova mrtva tjela oni ce se rado vratiti natrag jer je smrt za njih jako konfuzno stanje.

Pixica
Tvoja je statistika gore-dole tacna. Ali neznam zasto uvek mora postojati "mi i oni" ,"ja i oni" ili "mi i on".
Religija projicira nase slabosti u zlim entitetima, a to je slabost religije. Tako covek uvek trazi uzrok svojih patnji i postupaka izvan sebe, duboko u zemlji ili duboko u svemiru. Ti reptili su jos jedna projekcija, ni manje razlicita i realnija od Sotone. To je na neki nacin zakljucio i sam Icke, a to je jako velik preokret u njegovim stavovima. Kladim se da ce on za nekoliko godina pisati da su Reptili projekcija naseg uma. Sotona nam sapuce na uvo, Draco nas kontrolira pomocu implanta. U biti nikakva razlika, samo Draco malo vise prati moderne trendove.
Mi jednostavno ne zelimo shvatiti da smo se sami nagurali u zatvor i postali robovi iluzije. Sami smo odabrali ovo zbog materijalnog uzitka, a lekcija je sto materijalni uzitak ukljucuje i patnju, pa tako smo mi sada malo vise revoltirani i zbunjeni. Na kraju krajeva patnja je ta sto nam pomaze da se probudimo. Prema tome mozemo preokrenuti sve naglavacke i zakljuciti da nam Sotona i Draco pomazu da se probudimo.
Matrica je stvorena za nas, prema nasim zeljama. Mi pratimo beskonacni zacaran krug dogadjaja i zavaravamo sebe da nam se to svidja, ali na kraju se onako "secnemo" i probudimo kad nam nesto jako poremeti taj iluzorni krug.

"Nemozes probuditi nekoga ko se pretvara da spava"
-Navaho posloivca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 2:20 pm 
Ziggy ;)
navela sam i MI i JA ne samo ONI i MI :)
koliko su stvarni - koliko je stvaran nas strah. Slazem se sa tobom u pogledu da su draco isto sto i sotona - dolaze od astrala (nisu vanzemaljci), Ali ne znaci da nisu stvarni - isto kao i strah, bol, ili bilo sto drugo. Npr. ako bi zaista vjerovao da mozes proci kroz vrata, dali bi i to mogao? mozda..ali ne sad u ovom stanju


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Dobro je ziggy i pixica, jako je dobro kad vi znate bolje od ljudi koji su radili sa takvim naprednim tehnologijama, ili od stewarta koji je imao kontakte sa sirius A bića koja su izumili tu tehnologiju.......ko će vam biti ravan.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 21, 2005 12:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Pixice
Nije bitno dal su Sotona i Draco astralni ili su od marcipana. Kad govorimo o iluzornosti iluzije govorimo o sveobuhvatnosti te iluzije. E sada tvoje je dal prihvatas scenarijo iluzije ili si ubedjena u realnost Lizarda kao nekih uzurpatora covecanstva. Inace kako bi znanje uopste moglo utjecati i spreciti recimo otmice ili usadjivanja implanta koji su sami po sebi jako fizicke pojave. Znanje je apstrakt. Nije mi jasno kako tvoje znanje moze otezati sivima da te vucnim zrakom izvade iz kreveta i seciraju na stolu. Jedino ti znanje moze pomoci ako tamu gore na brodu igraju neki krvavi kviz: "Ne znas odgovor!? Preseci mu jezik!"
:evil:
Ipak ta teza o znanju drzi vodu ako prihvatimo da su Draco, sivi, vrag i ostale karakondzule konstrukt naseg uma, deo iluzije...fatamorgana...hologram.

Zaista vjerujem da bih mogao proci kroz vrata. Samo da nije dupla blindirana. Hoces da se kladimo :lol:

Developer
Nemoj pricati bajke. Odkada bica cetvrtog ili treceg denziteta mogu kontrolisati nesto sto je u domenu petog. I ko je pa sad taj stewart kome ti tako bezuslovno vjerujes. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 21, 2005 2:06 am 
mislim cega se bojite... zasto je bed da i netko vrsi experimenta.., samo probajte rodit pa cete znati sto znaci nadljudska bol... mene je vise briga da i i sasjecu ruku, boli me ona stvar dali ce mi netko mozak ili ruku odseci,.. moje tjelo nije dio mene, stvarno je onoliko koliko zelim da bude i izgleeda onako u kakvom sam stanju.
Znaci ono sto pitam tebe GameDeveloper, sto MENI treba znaciti ako meni nettko uzme MOJE tjelo za koje me NIJE BRIGA? nista!
cega se ti bojis? sto je jace psihicka bol ili fizicka? nekad sam psihicku zaustavljala fizickom... i zavoljela sam je umjesto da je se ojim... probaj ti, pa ces znati da ta cinjenica za koju i vjerovatno tvrdis da se je ne bojis nego da je stvarna i nije tako gadna...
sto je gore silovanje ili nabadanje na onu stolicu nerznam sad kak se zove djevica nekak... pogledaj srednji vijek i sprave za mucenje pa mi onda reci cega te je vise strah nekakvih vanzemaljaca ili ljudi koji su sposobni uciniti zlo i bol jedno drugome...


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 21, 2005 2:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
A joj pixica, sva srića da alieni nisu pod tvojim zapovjedništvom....., mislim da bi to bile orgije.
nevermind, nema tu straha....mislim ima.....mislim da bi znala da si bila oteta.....a možda i jesi.....a da nisi svjesna

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 21, 2005 8:22 am 
GameDeveloper je napisao/la:
A joj pixica, sva srića da alieni nisu pod tvojim zapovjedništvom....., mislim da bi to bile orgije.
nevermind, nema tu straha....mislim ima.....mislim da bi znala da si bila oteta.....a možda i jesi.....a da nisi svjesna

ono sto zelim reci je - da i jesam nije me briga ?
zasto bi nekoga bilo uopce bilo briga "STO BI AKO BI, STO AKO JE..., STO AKO SAM BIO ...?
IMHO da se zamaras stvarima koje nisu bitne, jedino sto je bitno je SADA -- SADA nisi otet, zar ne ;)? znas onu izreku - "carpe diem"

nekako mi se cini da su stari grci i rimljani imali veci IQ od prosjecnih danasnjih ljudi.


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz