Sada je: ned apr 28, 2024 12:04 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sri apr 20, 2011 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
SPALJENO 400 TISUĆA HEKTARA ZEMLJE

sve četiri strane Teksasa: Vatra
progutala više od 150 domova
Među evakuiranima su i zatvorenici okružnog zatvora, a izmoreni vatrogasci se mole da padne kiša

http://www.jutarnji.hr/

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet apr 22, 2011 4:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
"MI SMO u akciji relativno kratko vrijeme. Podsjetit ću da su SAD i drugi partneri bombardirali ciljeve u Srbiji 78 dana", kazala je danas američka državna tajnica Hillary Clinton odgovarajući na pritužbe o predugom trajanju vojne akcije u Libiji.

Podsjetila je kako je akcija u Srbiji 1999. godine, tijekom rata na Kosovu, trajala od 24. ožujka do 10. lipnja, a rezultirala je povlačenjem srpskih snaga s Kosova te padom Slobodana Miloševića u jesen 2000.

Clinton se danas pozvala i na informacijama prema kojima Gadafijeve snage u Libiji koriste kazetne bombe protiv svog naroda. Također, izrazila je sućut obiteljima dvojice ubijenih fotoreportera u Misrati i zatražila oslobađanje američkih državljana zatočenih u toj zemlji.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/clin ... 48355.aspx

Gadafi je diktator koji laže čim zine i ubija civile kao i ovaj kojeg je spomenula.

Gadafijeve snage otjerane su s granice Libije i Tunisa

http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji-gad ... sa/940627/

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet maj 27, 2011 9:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Stvar je baš onakva kakva i treba biti.

Stvar je prave mjere. Ako pogodite narodu "pravu mjeru", možete ga izrabljivati, porobljavati unedogled.

I baš se veselim, jer osjećam da su mjeru prešli i prelaze je sve više i to je upravo to što mnogima treba - dobar "šamar" za buđenje!

Slijedi nam još veće porobljavanje? Ma da ne bi! Pa upravo usvajajući tu njihovu sugestiju mi pomažemo u njenom ostvarivanju. Svoju dragocjenu životnu/misaonu i kreativnu energiju umjesto da koristimo na razmišljanje/osmišljavanje i kreiranje svijeta po NAŠOJ mjeri, mi upadamo u njihovu zamku, i potičemo svojim neznanjem upravo ono što želimo spriječiti.

I dok mi čekamo 2012. i nemamo volje bilo što značajno poduzeti, jer hej ionako ćemo svi na "Havaje", oni marljivo rade na uništavanju i ono malo zdravog razuma što je na ovoj planeti ostalo.

Nekad jesam, ali vjerujte mi, više se ni najmanje ne bojim ukoliko mene i moje 2012. "pomete", molim ekipu sa viših razina samo za brz i lagan "transfer" kako su na nekim mjestima obećali, ne zato što mi ne bi podnijeli neki traumatičan i dug, već samo zato da iskusimo konačno i nešto novo, hahahahahahahaha.

Pitanje je što ako se probudimo i ništa??? Sve po starom, ista bagra, isti problemi... i shvatimo da smo nasjeli na još jedan trik? I izgubili hrpu prilika da kreiramo bolji svijet ili još bolje rečeno učinimo ga onakvim kakav treba i biti.

Pa već i vrapci u međuvremenu znaju da glad, bijeda ... na svijetu nisu gospodarski već politički problem, problem raspodjele moći ... već i vrapci znaju da nam za istinski kvalitetan život u suštini tako malo treba, puno manje nego što mislimo. Pa zašto nam nije onda takav? Jer smo kukavice, jer ne vjerujemo u njega, jer više ni ne znamo što je to.

Čemu i komu smo mi svoju vjeru poklonili? Prije vjerujemo u uništenje i patnju nego u kreiranje nečeg novog i boljeg. Jedno pitanje? Zašto trebamo dramatičnu 2012.? Moj odgovor: jer ne možemo oprostiti, jer smo prepuni bijesa i mržnje i dok je tako, tako će nam i biti. Bez obzira da li uzrok katastrofama bio "prirodni" ili "umjetni", ali mi smo ti koji takve situacije privlačimo, tko je izvođač radova - manje bitno, ono što je bitno je to da smo mi naručitelji, bili mi toga svjesni ili ne!

Svi smo mi izvori energije i naša ukupna energija na ovoj planeti određuje tok stvari. Psihopata pravih je oko 5% ,po nekim statistikama, ma neka ih je i 35%, što radi preostalih 65%? (ok 60%, dajmo 5% istinski prosvjetljenima)? Bijesni, mrzi, kuka, i dalje širi negativnu energiju?

Tko misli da ćemo time promijeniti usmjerenje, put prema razaranju i dodatnoj patnji?

Dođe i meni kada pročitam o nekim nepravdama, da pošaljem sve u ..., osjećam kako me počinje obuzimati bijes, i onda se sjetim, hej, pa to je samo tvoj stari program, pa to oni i žele. Istinu možeš reći i bez bijesa, za pravdu se možeš boriti i bez bijesa, istinski bolji život jedino i možeš postići bez bijesa.

Sve je to samo igra s ciljem da naučimo nešto veliko i važno. Dok volimo, život je neuništiv!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 8:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
[-( [-( [-( =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ =; =; =; :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :mrgreen:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav dodo...

Stvar je baš onakva kakva i ne treba biti....

Zbog zloupotrebe slobodne volje Tuđinaca, odbacili smo naš bes prema njima...

Ne!

Kanalisan bes daje energiju, da bi se izašlo iz apatičnog stanja u kome smo se našli, jer bolje je nekada tako, nego sve to u sebi nositi.

Kad je neko u zatvoru, ne može baš da se šetka kako hoće, tu je samo zatvorsko dvorište, ograđeno i nadgledano...

Konsatacija o psihopatama, ima ih, i to je mnogo, 5 ili 6 posto, i skoro svi na glavnim položajima vlasti, taman koliko da vladaju nad celim svetom.

Od te sume, kako navodiš dodo, za ljudska bića, oko 50 posto ima dušu, dok su ostali Organski Portali. Od onih 50 posto koji imaju dušu, 10 do 15 ih je jedva svesno da je imaju, dok samo 1 posto, radi na tome da završi posao u ovoj dolini suza, kopajući tunele iz zatvora ka slobodi, dajući mape za beg iz Kontrolnog sistema.... 7 milijarde je ljudi, dolazim do brojke oko 70 miliona ljudi, koji su spremni ka tranziciji, duhovno i spiritualno, ka 4D, kada Val pristigne... To je neka gruba procena.... I to nije mali broj duša, to je jedan ujedinjujući kolektiv svesti, koji stvara Novu Zemlju...

Za one ostale, poželimo im srećan put ponovo u prvi razred postojanja....


Dakle, dodo, pokaži nekad bes, samo nemoj prema meni....

Pozdrav i sve najbolje....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ja sam primijetila da me upravo taj bijes (a imala sam ga za jedan cijeli forum dovoljno, hahahahaha) drži još jače vezanom za ovaj i ovakav svijet. S vremenom sam ga sve više vidjela kao zamku u koju olako upadamo jer smo naučeni da kada primjetimo nepravdu, odmah se naljutimo, rijetko ili nikako pitamo čemu nas ta određena „nepravda“ želi poučiti, koji je njen viši smisao. I da, snižava mi vibracije, opasno, hahahahahaha.

Ovako, „trezvene“ glave , osjećam se daleko bolje i rekla bi čak puno produktivnije, ideje su mi konstruktivnije (mislim ja) a i moj kapacitet za više vibracije je na puno većem nivou. Opraštam lakše jer shvaćam bolje, čini mi se. I tako ne dozvoljavam nakupljanje i zadržavanje negativne energije u sebi (svakako ne za dugo). Ako želimo bolji svijet, onda ga moramo biti u stanju i vidjeti takvim. Ako želim bolji život, onda on već mora postojati u mojoj mašti jer tu počinje/prvo nastaje (ako smo do sada već shvatili neke zakonitosti) i to je misao u nama koju trebamo hraniti, a ne misao o „kontejneru“.

I glas u meni oduvijek mi govori da vjerujemo u svoju moć i da ne nasjedamo na priče o nama kao žrtvama jer tada tek prave žrtve i postajemo.

Opet, to je samo moje shvaćanje/osjećanje...

Svatko bira svoj put...

Hvala i tebi sve najbolje!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
I da, čemu bijes ako smo sigurni/ vjerujemo u svoju moć/Boga/beskrajnu inteligenciju i pozitivan ishod!!!

Bijes je posljedica straha i nesigurnosti u ostvarenje našeg cilja. Bez toga, on ne može postojati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Evo jedan primjer: (nadam se da nije previše :offtopic: , ali u stilu nekih smjernica "kako dalje"), ne znači da se trebamo sa svime složiti iz ovog primjera, bitno je to da sagledamo stvari iz malo drukčije perspektive:

http://www.spiritual-net.net/forum/viewtopic.php?p=4375&sid=1a6ce6d6c0595a3108e5f226202253ca

"Edgar Cayce je u svojim kanaliziranjima rekao kako je Arkturus jedna od najnaprednijih izvanzemaljskih civilizacija u našoj galaksiji. Ona je peterodimenzionalna civilizacija u našoj galaksiji. To je peterodimenzionalna civilizacija koja je ustvari poput prototipa za Zemljinu budućnost. Njena energija radi s čovječanstvom kao emocionalni, mentalni i duhovni iscjelitelj. To je također energetski prolaz kroz koji ljudi prolaze za vrijeme smrti i ponovnog rađanja.
Ona služi kao postaja za nefizičku svijest da se privikne na fizičko. Knjiga „Ključevi Enoha“ je opisuje kao postaju na pola puta ili centar za programiranje koji koriste fizička bratstva u našem lokalnom univerzumu kako bi vodila mnogo odsjeka za eksperimente s fizičkim na našem kraju galaksije.

Neke od najfascinantnijih informacija možemo pronaći u knjizi Norme Milanovich pod nazivom „Mi Arkturijanci“ koju vam preporučujem da je kupite. Od svih izvanzemaljskih civilizacija osobno sam najviše privučen Arkturusu. To je vjerojatno zbog njihovog potpunog fokusa u svakom aspektu njihovog društva na put bogoostvarenja. Iz tog razloga ću u ovom poglavlju posvetiti malo više vremena u dijeljenju s vama onoga što sam naučio o njihovoj čudesnoj civilizaciji.

Također sam sretnik što poznajem nekoga tko živi na ovom planu postojanja a tko je s Arkturusa. Ona je jedna od zadivljujuće duhovno nadarenih ljudi koje poznajem. Moja povezanost sa njom i njenim radom uvelike je unaprijedila moj vlastiti život i duhovni put.

Arkturijanci podučavaju kako je ljubav temeljni sastojak za život u petoj dimenziji. Kako se negativnost, strah i krivnja moraju nadići i zamijeniti sa ljubavlju i svjetlošću. Arkturus je najsjajnija zvijezda u konstelaciji Bootes, koja je udaljena oko trideset i šest svjetlosnih godina od Zemlje.

Arkturijanci veoma blisko surađuju s Uzašlim Majstorima koje nazivaju bratstvom svih. Također veoma blisko surađuju sa Galaktičkim zapovjedništvom. Arkturijanci putuju univerzumom u svojim svemirskim brodovima, koji su jedni od najnaprednijih u cijelom univerzumu.

Jedan od razloga zašto ratoborni negativni izvanzemaljci nisu napali Zemlju je što se boje tih naprednih Arkturijanskih svemirskih brodova. Ti brodovi su djelo umjetničke tehnologije, koja je daleko iznad bilo čega što sam do sada spomenuo u ovom poglavlju. Jedan od svemirskih brodova koji kruži oko Zemlje naziva se Svemirski brod Atena, nazvan prema jednoj od grčkih božica.

Arkturijanskim društvom upravljaju kako ih oni nazivaju stariji. Ta bića su poštovana od ljudi s Arkturusa zbog naprednog znanja, mudrosti i izrazito visokih frekvencija vibracija. Što je viša frekvencija vibracija, to je osoba bliže svjetlosti, ili duhu ili Bogu.

Arkturijanci se veoma niskog rasta, od devedeset do stotinu i dvadeset centimetara. Također su veoma vitki. Također svi izgledaju veoma slični jedan drugome. Arkturijanci se diče time jer to uklanja uspoređivanje zbog izgleda koje toliko prevladava u našem društvu.

Arkturijanci su bića puna ljubavi i bez prosuđivanja koja možete zamisliti. Koža im je zelenkaste boje. Imaju veoma velike oči bademastog oblika. Imaju samo tri prsta. Posjeduju sposobnost pomicanja predmeta uz pomoć misli i potpuno su telepatski. Izvor hrane im je pjenušava vrsta tekućine koja veoma vitalizira cijelo njihovo biće.

Oči su im tamno smeđe ili crne boje. Glavni izvor gledanja im je ustvari kroz njihovu telepatsku prirodu, a ne fizičke oči. Njihovo osjetilo sluha čak transcendira njihovu telepatsku prirodu. Također posjeduju sposobnost da osjećaju sa stražnjim dijelom glave.

Prosječni životni vijek je od 350 do 400 naših zemaljskih godina. Njihova visoko razvijena duhovna priroda im je omogućila da nikada ne stare pošto posjeduju sposobnost da transcendiraju vrijeme i prostor. Oni završavaju život kada istekne ugovor koji su sklopili. Na Arkturusu također nema bolesti, istrijebljene su prije mnogo stoljeća.

Na Arkturusu ne postoje ekstremne temperature. Njihova civilizacija je transcendirala dualnost i živi u jedinstvu. Različite profesije na Arkturusu su određene s frekvencijom vibracija određene osobe i bojama u njenoj auri. Na primjer, oni koji su zaduženi za odgoj djece u auri im mora prevladavati ljubičasta boja jer se samo najmudrijim dušama dozvoljava da se druže s mladima.

Isto vrijedi i za one kojima se dozvoljava da rađaju. Oni se snimaju i testiraju u smislu njihovih auričnih i frekvencija vibracija i kada ih stariji izabere da rode Arkturijansko dijete, zbiva se zadivljujući proces. Vibracija obje uključene osobe je uzdignuta do sedmerodimenzionalne frekvencije u procesu rađanja kako bi osigurali dolazak samo najviše razvijenih duša. Reprodukcija je čast na Arkturusu i jedna od najviših profesija.

Ta sedmerodimenzionalna frekvencija je frekvencija Uzašlih Majstora. Stvarni čin reprodukcije ne izvodi se u fizičkom smislu kako mi to razumijemo na Zemlji. Na Arkturusu se izvodi kroz neku vrstu mentalne veze, gdje se muške i ženske energije savršeno uravnoteže. Kroz taj proces prokreacije, neka vrsta elektronske sile teče kroz dva bića, što stvara drugo biće koje je replika svjetlosti.

Novi životni oblik se odnosi u posebnu prostoriju koja isijava prikladne frekvencije vibracija dok ne bude spreman za integriranje u obiteljsku jedinicu na Arkturusu. Mnoga bića s našeg Arkturusa su zasijana na druge planete, jer je Veliko vijeće to odredilo kao veliki čin.

Na Arkturusu nema natjecanja. Svaka kreirana misao, riječ, djelo i proizvod se prosuđuju prema svojoj sposobnosti da podignu vibraciju bliže k Bogu ili ne postoje na Arkturusu. Frekvencija vibracije neke osobe direktno je povezana s majstorstvom koje ima nad svojim tijelom, emocijama, mislima, akcijama i kreacijama. Arkturijanci posjeduju potpuno majstorstvo nad tim aspektima sebe.

Oni su se razvili kao pojedinci i kao društvo koje je transcendiralo ego ili odvojeno niže sebstvo bazirano na strahu. Uspjeh se prosuđuje samo u terminima mjerila njihove frekvencije svjetlosti. Na Arkturusu posjeduju bezbrojne uređaje koji konstantno provjeravaju frekvencije vibracija koje svaki pojedinac na planetu manifestira. Ako neki određeni Arkturijanac dobije odgovor kako ne ispunjava vlastite ciljeve u svojem razvoju, tada stariji smjesta šalju učitelje da pomognu toj osobi.

Nikada ne postoji nikakvo uspoređivanje s drugima, samo uspoređivanje sa svojim vlastitim ciljevima. Svi rezultati tih mjerenja frekvencija na uređajima drže se u tajnosti, osim za starije i Uzašle Majstore. Jedini način napredovanja na Arkturusu ili bilo gdje u univerzumu je da se služi, te su ostali drugari Arkturijanci sretni pomoći na bilo koji način.

Arkturijanci veoma mnogo žive u grupnoj svijesti , pošto oni prepoznaju da su svi jedno. Ako netko ima probleme u ostvarivanju svojih ciljeva, tada to utječe na sve. Na Arkturusu je svatko uistinu svoga brata čuvar. Svaka osoba napreduje na razinu i brzinom s kojom se osjeća udobno. Ti uređaji koje sam spomenuo mogu mjeriti razinu frekvencije količine ljubavi, strpljenja, tolerancije i ne prosuđivanja. Ne bi li bilo sjajno da i u našem društvu ljudi konstantno primaju takvu vrstu odgovora.

Druga zanimljiva stvar na Arkturusu je da oni na svojem planetu nemaju tekućine poput rijeka, jezera, oceana. Uzevši tu činjenicu u obzir oni su fascinirani s našim korištenjem vode na našem planetu za rekreaciju i za dobivanje energije. Oni su također primijetili kako oni na svojem planetu posjeduju mnoge supstance koje mi nemamo na Zemlji. Temeljni oblik energije koji oni koriste je tekuća svjetlost. Kroz proučavanje Arkturusa možemo vidjeti kakva će biti naša budućnost na planeti Zemlji."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 7:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
dodo je napisao/la:

slika
:rofl :rotfl: :rofl :rotfl: :rofl :rotfl: :notworthy:
ova reklama sa linka koji si stavila otvara novu kategoriju nju ejdz pizdarija
jer ovo vishe nije NABS(NjuEjdzBulShit) :angel4:
ovo je NAD(NjuEjdzDijareja) ili po nashki NjuEjdzProliv :toothy2:



:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub maj 28, 2011 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
de nat ne smetaj ljude dok su na veceu kvariš koncentraciju pa teže ide


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned maj 29, 2011 12:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Kao što rekoh nat, ne trebamo se sa svime složiti što tu piše, ali ja vjerujem ni sve odbaciti.

Meni se osobno sviđa ideja da se u odabir zanimanja uzima u obzir frekvencija vibracija pojedine osobe, odnosno boje u njenoj auri, te da je JEDINO MJERILO USPJEHA - VISINA VIBRACIJE KOJU SMO DOSTIGLI. Također i ovo: da nema međusobnog uspoređivanja, već se svak uspoređuje isključivo sam sa sobom u smislu svog odabranog cilja/zadatka...

Meni ovo izvrsno zvuči, sad, svatko ima svoje ideje, tu smo da ih razmjenjujemo...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned maj 29, 2011 12:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
dodo
Citat:
ne znači da se trebamo sa svime složiti iz ovog primjera, bitno je to da sagledamo stvari iz malo drukčije perspektive


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned maj 29, 2011 2:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
dodo je napisao/la:
Kao što rekoh nat, ne trebamo se sa svime složiti što tu piše, ali ja vjerujem ni sve odbaciti.

Meni se osobno sviđa ideja da se u odabir zanimanja uzima u obzir frekvencija vibracija pojedine osobe, odnosno boje u njenoj auri, te da je JEDINO MJERILO USPJEHA - VISINA VIBRACIJE KOJU SMO DOSTIGLI. Također i ovo: da nema međusobnog uspoređivanja, već se svak uspoređuje isključivo sam sa sobom u smislu svog odabranog cilja/zadatka...

Meni ovo izvrsno zvuči, sad, svatko ima svoje ideje, tu smo da ih razmjenjujemo...

Pozdrav

dodo
moja dobra stara profesorica knjizevnosti bi rekla:
" dobar sastav ali promashila si temu,sedi jedan"
nije mi jasno kako ti je uspelo izmaci percepciji da se moj post nije odnosio na tekst koji si pejstala vec se odnosio na baner/reklamu koji sija na svakoj strani svake teme svakog podforuma foruma koji si ovde linkala
slika
"praviti se blesav" je vrlo uobichajena metoda i reakcija njuejdzera kad god u razmahivanju vishful t'inkingom nalete na prepreku
kad se neko pravi blesav/bezi od prepreke postoje dva moguca razloga za to - ili se boji ili se stidi
koji je tvoj?
bojish se da kazesh da verujesh u ovo ovde napisano:
slika

ili se stidish da kazesh koliko verujesh u ovo ovde napisano:
slika
ili da pozovesh tog gurua Pitku da dodje na ovaj forum i redom nas sve prosvetli,onako top-tan sa grupnim popustom :notworthy: [-o<

http://www.popartuk.com/g/l/lgpp31488+guru-pitkas-mike-myers-world-tour-the-love-guru-poster.jpg

P.S. duboko se nadam da u tvom sledecem postu necesh opet promashiti temu,bilo bi zaista shteta jer tako leeeeeepo sastavljash


P.P.S.
ukoliko se pitash,zashto sam i ja odabrao da promashim temu i umesto o tvom pejstanom tekstu o Arkturijancima,govorim o baneru/reklami sa foruma sa kog si to prenela,evo da ti unapred odgovorim
jednostavno,ne volim ponavljanja,
znam da pratish ovaj forum tako da sam siguran da ti nije promaklo koliko je vec puta ovaj tekst o Arkturijancima stavljen na ovom forumu
osim ponavljanja,ne volim ni brojanje,pa necu brojati vec cu od djuture reci najmanje 5-6 puta,mozda i vishe ali je u medjuvremenu neshto od toga i obrisano u vremenu kada se ovaj forum azurnije azurirao
omdfg chak i imamo posebnu temu o Arkturijancima:
viewtopic.php?f=2&t=2118
shto je vrlo zanimljivo kad god se ovaj tekst o Arkturijancima,//a isto vazi i za tekstove o Ashtarijancima-plajadjancima,sirijancima,orioncima,...itakdalje...//
stavi na ovaj forum to obichno kao okidach za aktiviranje njuejdz programa aktivira onoga ko ga je stavio,i josh par njih usput,pa se desi poplava misionarenja na forumu,sve sami Izbavitelj do Izbavitelja,kao recimo ovog papicuelijena koji je tu temu i pokrenuo tada,i onda na forumu kao da je pukla kanalizacijska cev,smrdi do neba od toliko NABS-a
ovo je omiljena tema
viewtopic.php?f=5&t=1485
aktiviranih Spasitelja,siguran sam da cesh se u njoj osecati ugodno kao kod kuce :angel4: :toothy2:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned maj 29, 2011 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ma što da kažem nat, pročitao si me od do!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jul 28, 2011 1:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
dodo je napisao/la:
Ma što da kažem nat, pročitao si me od do!


nat je uvjek u pravu, jedinu put kad je nat bio u krivu je kad je reko chucku norrisu da je u krivu.

a i sam znaš dodo, da je chuck malko zajeban lik. al je samo zajeban, nije opasan, nemože ti ništa preko televizije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jul 28, 2011 8:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Supermen nosi Chuck Noris -ovu pidjamu, a Chuck Noris nosi nat-ovu pidjamu... :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jul 28, 2011 10:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Chuck Norris moze da obrise Recycle Bin.

Cak Noris ne cita knjige, on smrknuto bulji u njih dok ne dobije informacije koje mu trebaju.

Chuck Norris nikad nece dobiti srcani napad.....nije srce ludo da se kaci s njim.

Chak Noris kad donira krv, on odbija iglu, trazi pistolj i kanticu.

Kažu da je jednom za svoj rodendan pojeo celu tortu pre nego što su mu prijatelji stigli reci da je unutra striptizeta.

Cak noris ne misli na torticu......Tortica misli na njega...

Chuck Norris ne spava.....On ceka.

Chuck Norris je jednom oborio nemacki avion;
oborio ga je tako sto je uperio prst u njega i rekao "Bang"

Čak Noris može u potpunoj tami lupom da zapali vatru.

Kada Čak Noris pogleda u nebo oblaci počnu da se znoje. Neki to zovu kiša.

Koja je razlika između Čak Norisa i Boga?
Bog zna za milost.

Čak Noris je nominovao Velikog Brata za izbacivanje iz kuće.

Chuck Norris je jednom prebio prodavca obuce...preko telefona.

Ide Supermen ulicom i vidi klinca kako plače.
-Šta je bilo mali? Ko te dirao? - pita, i zasuče rukave, kao da se sprema da bije.
-Udario me Čak Noris!
Supermen spušta rukave i kaže:
-A što si ga zajebavao...

http://img364.imageshack.us/img364/7128 ... risum3.jpg



Citat:
Stvar je baš onakva kakva i treba biti.

Stvar je prave mjere. Ako pogodite narodu pravu mjeru, možete ga izrabljivati, porobljavati unedogled.

I baš se veselim, jer osjećam da su mjeru prešli i prelaze je sve više i to je upravo to što mnogima treba - dobar šamar za buđenje!

Nekad jesam, ali vjerujte mi, više se ni najmanje ne bojim ukoliko mene i moje 2012. "pomete", molim ekipu sa viših razina samo za brz i lagan "transfer" kako su na nekim mjestima obećali, ne zato što mi ne bi podnijeli neki traumatičan i dug, već samo zato da iskusimo konačno i nešto novo, hahahahahahahaha.

Meni ovo izvrsno zvuči, sad, svatko ima svoje ideje, tu smo da ih razmjenjujemo...

:thumbup:

:love3: :love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jul 28, 2011 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Gordan je napisao/la:
Supermen nosi Chuck Noris -ovu pidjamu, a Chuck Noris nosi nat-ovu pidjamu... :D

... a nat ne nosi pidjamu
i to najvishe lajkuju komarci ... :D

:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jul 29, 2011 10:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jel ta Arkturija ona zemlja sa one strane ogledala, gdje se želje pretvaraju u stvarnost a blato u slatkise? Gdje pegazi lete po nebu a jednorozi trce po cvjetnim osuncanim poljima dok mladi Eloy-i cekaju da se oglase Morlocke trube ili sirene? :angel4:

Treba napraviti neki predlozak gdje ce biti ispisana glavnina teksta samo sa ostavljenim praznim mjestima gdje svak moze upisati ime onih koje obozava: Lusijanci, Kardanci, Furmanci, Đošuanci, BogoviSaOlimpa-janci, AtlantideIznadŠapca-onci, Celonci, Fegetonci, Kurčubićonci, Jastaganci, GigaMoravci itd. :)

Sadrzaj: Bla bla divno krasno bla bla predivno i prekrasno bla bla šara bara bla bla cvjetic leptiric bla bla preko sedam mora bla bla preeko sedam gora bla bla pozeli jednu zelju bla bla moze i tri bla bla ako zelis jahtu bla bla mi cemo ti je ostvariti bla bla trecim okom do Wall Streeta bla bla mantranjem do dobitka na lottou bla bla budim i rasanjujem bla bla kapima za dolar il dva bla bla tekucina u kapima bla bla napravljena od uzaslih majstora bla bla koji nas vole bla bla kao djecu svoju bla bla dok plesemo bla pjevamo bla drzimo se za kur...ovaj...ruke i pjevamo pjesme svim nebeskim bla tijelima bla od sunca..bla mjeseca..bla. zvijezde danice..bla i zvijezde anice...bla dok nas brizni oci bla i majke bla vode opasnim bla predjelima bla supermarketa bla gdje se niti bla bla najhrabrije reklame bla ne usude zakoraciti

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned jan 15, 2012 7:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Termalni Bata je napisao/la:
Jel ta Arkturija ona zemlja sa one strane ogledala, gdje se želje pretvaraju u stvarnost a blato u slatkise? Gdje pegazi lete po nebu a jednorozi trce po cvjetnim osuncanim poljima dok mladi Eloy-i cekaju da se oglase Morlocke trube ili sirene? Treba napraviti neki predlozak gdje ce biti ispisana glavnina teksta samo sa ostavljenim praznim mjestima gdje svak moze upisati ime onih koje obozava:



jeste , to je ta zemlja, duge , livade jednorozi ,pegazi i lane koje prolazi ispod duge i onda mu se ispuni želja. iliti tako izgleda arkturijanski nivo 5 , taj ''energetski prolaz'' sto se i fino navodi u priči o njima:

dodo je napisao/la:
"Edgar Cayce je u svojim kanaliziranjima rekao kako je Arkturus jedna od najnaprednijih izvanzemaljskih civilizacija u našoj galaksiji. Ona je peterodimenzionalna civilizacija u našoj galaksiji. To je peterodimenzionalna civilizacija koja je ustvari poput prototipa za Zemljinu budućnost. Njena energija radi s čovječanstvom kao emocionalni, mentalni i duhovni iscjelitelj. To je također energetski prolaz kroz koji ljudi prolaze za vrijeme smrti i ponovnog rađanja.


ali to važi za one koji žive tamo u njihovom sistemu , ovdje na zemlji nema toga, već samo vječita reciklaža koju su uspostavile reptilske gazde, i ovdje kad ''privremeno proboraviš na petom'' nema nikakvog ''sagledavanja života i lekcija od duhovnih učitelja'' , nego se poput čokoladice koja sa fabričke trake dođe do kraja i padne u one neke kutije, vraćaš , tj opet kružiš ovdje. reciklaža drug moj, prava i potpuna farma po svim najnovijim ISO standardina Orionske države čija je ovo kolonija i farma koja im daje i prozvodi (energetsku) hranu. Ako te zapadne koji od tipskih holograma do prođeš tim dijelom fabričke trake na ovdašnjem petom , onda ''vidiš isusa'' ili imaš dojam čuvenog i dosadnog već ''bijelog tunela'' (sa isusom na kraju naravno) , i nazad dole na reciklažnu inkarnaciju . a te duge i pegazi ,lanad i jednorozi , to je vani , u slobodnom svijetu i neosvojenim i neporobljenim solarnim sistemima. između ostalog i u zemlji Arkturiji.

I znaš zašto njih reptili ne diraju ? Pa fino ti piše , čitaš li ??

dodo je napisao/la:
Jedan od razloga zašto ratoborni negativni izvanzemaljci nisu napali Zemlju je što se boje tih naprednih Arkturijanskih svemirskih brodova. Ti brodovi su djelo umjetničke tehnologije, koja je daleko iznad bilo čega što sam do sada spomenuo u ovom poglavlju. Jedan od svemirskih brodova koji kruži oko Zemlje naziva se Svemirski brod Atena, nazvan prema jednoj od grčkih božica.



ovo ''napali zemlju'' se odnosi na njihovu Arkturiji, ovo ovdje je odavno od Oriona i napadnuto i osvojeno i opleteno mrežama lažnih istina i istorije, i učahureno i sve što jest. Projekat ''kupole'' ili ''farme'' je ovdje potpuno zaživio. A to je li se njihov nosač USS-Athens mota oko našeg sistema ili ne , to se ne može znat sad tako lako.

Ipak, ima nekih neistina o njima koje je g. Edgar Cayce previdio ili prešutao , tj druga strana medalje oko nekih detalja kao :


dodo je napisao/la:
Izvor hrane im je pjenušava vrsta tekućine koja veoma vitalizira cijelo njihovo biće.


Ovo je tek nakon što ih ko zna koliko hiljada ili milona izginulo i nestalo u pokušajima da dođu do izora/gejzira te njihove plazmatične tekućine , koja je inače plavičaste boje. to piju jednorozi ,da.
čuj izvor hrane im je, što ne kaže kako su bili ismijavali one koji su im bili našli te gejzire . isto kako su ovdje ubijani , spaljivani i ismijavani svi tadašnji ''probuđeni'' koji su lupetali da je zemlja okrugla, ali jebiga, znalo se da je ravna ploča i šta ti tu sada da radiš . e tako su i tamo ''pronalazači gejzira'' stradavali, a sad fol to im je izvor hrane koji im ispunjava duh i tijelo .


dodo je napisao/la:
Također posjeduju sposobnost da osjećaju sa stražnjim dijelom glave.



ovo se inače slikovitije kaže ''imaju oči i na leđima / potiljku'' . imaju zato što su naučili neke lekcije i zamalo se još jače opekli u doba kad su bili naivni da cuko ''ma neće ujest , fin je'' ili da aligator ''ma neće iskočit iz svoje baruštine na antilopu ili zebru, on se samo kupa...'' . Lacosta se samo kupa, da.
kako su ih Lacoste okupali kišom meteora to se ne priča , e otad imaju i ''oči na leđima''.
a oni misleći da su ih neki drugi napali, uzvratili po pogrešnima, i onda ih je zasula i kiša ''Perseusa''.
ali to se poslije sredilo , ali bilo je standardno, jooooj nismo znali, isto kako nisu znali da su im njihove expedicije ukazivali na te gejzire , a oni se šprdali s njima. nek su njima brodovi ''elegantni i dizajnirani fino'' , ali i jesu mora se reć, jer oni su takvi, dizajnerski tipovi , arhitektura ovo ono.


dodo je napisao/la:
Na Arkturusu također nema bolesti, istrijebljene su prije mnogo stoljeća.


e tako, to je nakon što su shvatili šta su im reptili pokušali uvalit i infiltrirat , i onda kako ono se kaže , vatra dezinficira sve. riješili stvari jednom kako treba ,i eto sad mirni , puni ljubavi, gledaju duge, piju svoju opojnu tekućinu.
dodo je napisao/la:
Na Arkturusu posjeduju bezbrojne uređaje koji konstantno provjeravaju frekvencije vibracija koje svaki pojedinac na planetu manifestira. Ako neki određeni Arkturijanac dobije odgovor kako ne ispunjava vlastite ciljeve u svojem razvoju, tada stariji smjesta šalju učitelje da pomognu toj osobi.


drugim riječima, stalno upaljeni radari ako proleti šta od orionaca ili dracosa, ili im pokušaju infiltrirati kakvo svoje biće u vrstu. ovo da ako se neko skeniranje ne poklapa, i da se tad ''šalju učitelji da pomognu toj osobi'' ne bih komentirao, ali asocijacije su alert alert, i tim intereventne policije koji malo dođe i preispita dotičnu osobu.


dodo je napisao/la:
Svi rezultati tih mjerenja frekvencija na uređajima drže se u tajnosti, osim za starije i Uzašle Majstore.


evo vidiš , to ti je to , za rezultate ''popisa stanovništva'' koje se stalno skenira zna samo njihov vrh , vojska i murija. utegli su oni to fino , njima se tamo ne može više rodit šta a da nije njihovo, tj da ih infiltriraju kao ovdje gdje je već odavno sve poklopljeno posvašano i porobljeno do te mjere da jedva iko na zemlji zna šta se zapravo i dešava i šta je matrix , i ko gazduje ovdje.


dodo je napisao/la:
Arkturijanci veoma mnogo žive u grupnoj svijesti , pošto oni prepoznaju da su svi jedno.



njihov koncept kolektivne svijesti ih je upravo i bio doveo do velikih problema, ali izvukli su se nekako, zato sad pomažu i ovdje u vezi toga jer je ovdje dosta stvari zasrao upravo taj njihov tip i koncept grupne svijesti.


i ne mogu sad naći gdje se ono spominje da su ti njihovi ''visoki kraljevi'' u udaljenim dijelovima njihovog sistema radili neke experimente ,za koje naravno ''prosječni arturijac'' nije znao, i kad su ''experimenti pobjegli iz laboratorije'' , onda je nastao blagu rečeno problem.

kontaktirat ćemo stoga USS-Athens da vidimo hoće li odobriti da se spomene i malo i druga strana medalje, ali i treba znati da su oni uspješno naučili stvari iz svojih zabluda i grešaka i nije im se desilo što se desilo ljudima ovdje .

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz