Sada je: sub apr 27, 2024 12:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto jul 06, 2010 6:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
jedan od citata: "Kako sada izgleda, Hrvatska (ja bi dodala sve zemlje ove regije- i Srbija i C.G., BiH, Makedonija...) je nažalost odustala od svog medijskog suvereniteta i prepustila ga strancima. Strancima smo dopustili da nam oduzmu naše pravo da sami imamo svoj glas. Ti isti stranci, koji narušavaju temelje naše demokracije, istovremeno nam bahato i licemjerno drže predavanja o demokratskom ponašanju.

Hrvatski bi narod (ja kažem- i svi drugi narodi planete Zemlje) ipak trebao znati tko mu sve to soli pamet, i za čije interese. "


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto jul 06, 2010 6:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=6362:orwell-je-jo-i-bio-optimista-u-velikoj-britaniji-sustav-koji-nadzire-privatne-razgovore-na-ulici&catid=5:svijet&Itemid=72


ORWELL JE JOŠ I BIO OPTIMIST: U Velikoj Britaniji sustav koji nadzire privatne razgovore na ulici


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto jul 06, 2010 7:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
kolos je napisao/la:
kartikeya je napisao/la:
Možeš li vratiti prošlost, ili možda poznaješ nekoga tko je u tome uspio? Ja iskreno ne poznam nikoga niti sam čuo da je to nekome pošlo za rukom barem u ovoj dimeniji. Iskustveni trag prošlosti postoji u sveprisutnom Božanskom umu čega smo i sami dio, to nema veze sa satnim vremeno

Ako pogledaš način na koji sam dao odgovor u prošlom postu,vidjet ćeš i moje mišljenje,tako da se ne gubimo u nekim vlastitim projekcijama neke samovažnosti,moje ili tvoje.Bilo kakvo gledanje s visoka na tebe je samo tvoja projekcija.
Dakle tvoja tvrdnja da nepostoji putovanje kroz vrijeme,što je sasvim očito ako gledamo sa strane (dogmatske) povijesti koje smo učili u školi,je razumljiv..Jer nigdje u povijesnim,znanstvenim knjigama,na kamenju (ili),u medijima ne piše :"Čovjek rođen 30215.g. posjetio današnji dan 6.07.2010!."
Da ne radim non stop copy/paste označavat ću bojama odgovore na tvoja pitanja.
Fizički se ja nemogu vratiti u npr. 1914.g..Ali to ništa ne znači jer ja nemogu ni protrčati sto metara ispod 10 sekundi.Također ni ne poznajem nikoga tko se vratio fizički u prošlost,ali ja poznajem (sam bio u direktnom kontaktu,tj. da sam pričao s njima) oko 2000 ljudi.Dok ih je na planeti ipak malo više.
Čuo sam da se neki tip vratio iz budučnosti,čak je na nekom forumu nešto i pisao,ali to opet neznaći da je istina.
Da bismo ovo shvatili trebali bi znati što je to iskustvo,što je Božanski um,tko smo mi,tj. ja i što je satno vrijeme.I na kraju na koji je način sve to povezano,ako uopće jest.O tome možemo raspljavljati pod odgovarajućim temama.
kartikeya je napisao/la:
Bilo bi mi drago kad bih iznio i svoja iskustva pa da obogatimo ovaj forum.

Moje iskustvo je da ja neznam sve o tehnologiji vremena da bih mogao zaključiti da nikome nije moguće putovati kroz vrijeme,sve što znam da meni s ovim znanjem koje posjedujem to nije moguće.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jul 09, 2010 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
kolos je napisao/la:
Čuo sam da se neki tip vratio iz budučnosti,čak je na nekom forumu nešto i pisao,ali to opet neznaći da je istina.


Jesi li možda mislio na ovo:



:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub jul 10, 2010 8:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Sve to super zvuči ali priča je BS. Samo se sagnuo i odjednom bio u budućnosti vidio sebe. Tip sa kojim se snimio ima tetovažu i to je sve pa to nije nikakav dokaz budućnosti, šta mu ovaj nije rekao nešto konkretnije tipa kakav će auto voziti, nekakav bitniji datum u bližoj budućnosti i slično (pa može i loto brojeve :lol: ).

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned jul 18, 2010 8:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ovo se odnosi prije svega na ono KAKO DALJE:

Mene moja svijest/moj Duh vode u prirodu, na selo, van gradova, koji su mi postali poput visoko modernih koncentracionih logora. Sve zgusnuto, manjak prirode i života s prirodom pogotovo za one koji žive u zgradama= košnicama... stisnuto mnoštvo ljudi na tako maloj površini, bez prave privatnosti (čuješ susjeda dok piša)... sa svih strana reklame, shopping centri/trgovine kojekakve... utrka za zaradom, markama, umišljenim prestižom... sabirni centri za djecu, bebe koje se predaju u jaslice na milost i nemilost tetama i drugoj djeci, bez istinske ljubavi, bliskosti, topline, dok majke robuju pogrešnim ciljevima... dođe mi da vrištim... uniformna naselja, beton dokle pogled seže (s pokojom travkom reda radi), dođe mi da pobjegnem glavom bez obzira, promet, vreva, vreva promet TKO TU JOŠ MOŽE NAĆI ISTINSKI MIR I ČUTI GLAS SVOGA Duha. Kako se tu istinski može duhovno napredovati, ja u svakom slučaju došla sam do svoje granice... sve u meni kaže - bježmo odavde!!!

Bježimo iz gradova u prirodu, kultivirajmo sami svoje eko namirnice, dajmo djecu njihovim majkama i očevima ili bolje rečeno svoju djecu uzmimo sebi, a djeci dajmo livadu/baštu...malo janje/zeku/flokija (koji ne spada u kategoriju borbenih pasa koji svako malo poneko dijete izgrizu/ubiju)... družimo se bez televizije, radija i ostalih medija... budimo što manje ovisni o bilokome ili biločemu, sve što nam treba probajmo sami proizvoditi...i uvijek osluškujmo svoj unutarnji glas...glas svoga Duha.

Zamislite kada bi to ili nešto slično u tom stilu ljudi počeli činiti i to u velikom broju, kada bi nestali gradovi=moderni koncentracioni logori (za sve koji mi ne vjeruju, neka prouče malo FEMA-ine neke odrednice, gradovi su i bez tih idiotarija centri masovne manipulacije!!!)
...kada bi se razasuli po prirodi na sve strane i počeli sami kultivirati i proizvoditi sve što nam treba i sami se za sve svoje konačno pobrinuti i preuzeti odgovornost ...

Recite mi koliko bi dugo još ovakav svijetski sustav iliti poredak opstao i da li bi bilo moguće uvesti bilo kakav NWO? Teško! A ljudi bi bili s vremenom ponovo sve bliže prirodi i sve bliže sebi samima, svom Duhu.

Netko će reći pa to smo već imali i zašto nije upalilo. NIJE UPALILO JER JE FALILA SVIJEST I ZNANJE. OVDJE GOVORIM O ŽIVOTU U PRIRODI I S PRIRODOM KAO SVJESNOM ODABIRU I REZULTATOM ŽELJE ZA POVEZIVANJEM SA SVOJIM ISTINSKIM IZVOROM I PORIJEKLOM, a ne govorim o nekom "prisilnom" životu na selu .

Evo ljudi toliko od mene, iskreno i dobronamjerno. Nadam se da razumijete o čemu govorim.


Zadnja izmjena: dodo; ned jul 18, 2010 8:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned jul 18, 2010 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Sve mi se više čini da nam ovo stanje u kojem živimo nije ni približno toliko nametnuto koliko smo ga mi sami nesvjesno ili bolje rečeno neosvješteno odabrali, zapečatimo TV, odbijmo kupovati novine, odbijmo raditi za druge i da nam drugi određuju kada ćemo se ujutro dići, što cijeli dan raditi i kada navečer leći- radimo za sebe... gradimo sami svoju politiku, svoje mišljenje i to živimo i to sve s ljubavlju prema kreatoru i svoj njegovoj kreaciji, zar čovjek može učiniti više?

Aj probajte takvog bisera izmanipulirati! Teško!

Ne ispunjavajmo se mržnjom prema bilokomu ili biločemu, umjesto toga pruzmimo svoj život u svoje ruke!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned jul 18, 2010 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Bravo, draga dodo!

Sve si savršeno objasnila i drago mi je da vidiš i razumiješ gdje je budućnost čovijeka.
A osobito se mogu složit s ovim:

dodo je napisao/la:
zapečatimo TV, odbijmo kupovati novine, odbijmo raditi za druge i da nam drugi određuju kada ćemo se ujutro dići, što cijeli dan raditi i kada navečer leći- radimo za sebe... gradimo sami svoju politiku, svoje mišljenje i to živimo i to sve s ljubavlju prema kreatoru i svoj njegovoj kreaciji, zar čovjek može učiniti više?


=D> =D> =D>

Samo naprijed i stvarno poslušaj sebe!
Svaka čast!

:love12:


:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pon jul 19, 2010 4:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Hvala aamon na podršci. Radim na svom povratku u zavičaj, prirodu i prirodan način života. Trebat će mi još neko vrijeme, ali uspjela sam i veće pomake napraviti, pa ću vjerujem i ovaj ostvariti.

U suštini to uopće nije teško dapače, ako je to ono što te duboko vuče i za čim ti srce žudi... ako si za to i mentalno i emotivno i duhovno spreman, ono materijalno morat će da slijedi većinu. Želim uzeti volan u svoje ruke i prestati kukavički kriviti svijet/društvo/iluminate/reptile/komarce/bube švabe/bombone/ćevape ili kremšnite... za svoje unutarnje nezadovoljstvo i nemir koji su već toliko sazrijeli u meni da se jednostavno više nikako ne uspjevam dalje lagat.

Otkako sam konačno shvatila i prihvatila ono što mi sve u meni govori, osjećam se preporođeno! Opet imam svoj pravi cilj, onaj koji me istinski nadahnjuje!


Još jednom hvala na podršci i puno ljubavi, radosti i istinskog životnog zadovoljstva i tebi i cijelom svijetu... jer samo tako liječimo i našu dušu i našu planetu! (dobra rima, hahaha)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pon jul 19, 2010 6:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
I tebi dodo HVALA na odluci da uzmeš svoj život u svoje ruke! :wink:
Vjerujem da ćeš i uspjeti u svim svojim željama, jer ono što ti Srce govori vodi do sigurnog cilja.
Samo naprijed!
Sloboda je vrijedna svake cijene!

:hello2:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jul 22, 2010 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
dodo je napisao/la:



Da se nadovežem na ovo, jutros je osvanula vijest o broju zaposlenika američkog obavještajnog aparata, 854 000 !!!

http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=155

http://pogoblog.typepad.com/pogo/2010/0 ... unity.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned sep 19, 2010 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 7:06 pm
Postovi: 35
Lokacija: Vojvodina
Samo naprijed i stvarno poslušaj sebe!
Svaka čast!
=D> =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto okt 19, 2010 5:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Evo još malo materijala za razmišljanje: meni se plan o kojem sam prije pisala (život u prirodi i s prirodom...) čini sve boljim rješenjem!


IZ KNJIGE " TJELOKRADICE" (s jedne teme na forumu)

Najvjerojatniji način na koji reptiliani vjeruju da će nam implantirati ovaj uređaj je preko osobne iskaznice, a ona će tada biti napravljena tako da bude nepraktična, izgubi se, a nadomještanje će biti komplicirano. Mi ćemo pristati na identifikacijski implantat kao rješenje problema izgubljene osobne iskaznice. Ovaj uređaj će omogućiti reptilianima da nas ubijaju i oni planiraju to i učiniti kada svi na svijetu budu implantirani. Ettissh kaže da ćemo svi biti ubijeni strujnim udarom preko implantata. Vjerujem da je to moguće nakon što sam primila napade s oružjima koja opisah.


P - Zašto ste ovdje?

E - Da preuzmemo planet, djevojko. Mi upravo sad sve držimo pod kontrolom - svi ćete biti pobijeni jednog dana, i onda će naši hibridi preuzeti, i to je naš
planet, a ne Vaš.

P - Što želite?

E - Želimo vaš planet, nedvojbeno, to je sve što želimo.

P - Zašto nebi koegzistirali s nama?

E - Ne, ne možemo koegzistirati jer bi nas ubili, ne, moramo vas se riješiti - tako mnogo nas ima da trebamo sve, i još.
P - Kako ćete ubiti sve nas?

E - Svi ćete vi umrijeti, ali ćemo vas prije toga smuljati.

P - Kako?

E - Implantatom.

P - Je li to mikročip?

E - Možda je, možda nije.

P - Što je s onom forom identifikacije preko leće u oku?

E - Želimo to učiniti - tako da vas sve možemo identificirati - nema lažnih putovnica, mi ćemo znati tko ste.

P - Kako ćete nas ubiti?

E - Sve ćemo vas implantirati, a onda ćemo naštimati sat da otkucava i svima je odzvonilo - implantat će vas sve zbrisati.

P - Da li se već služite tim implantatom?

E - Da, imamo označene neke ljudi.

P - Koga?

E - Zatvorenike, -- da, isprobali smo ga na životinjama...... opremit ćemo ga tako da vas ubije - elektrificirati će vas – još nismo sigurni kako ćemo točno to
učiniti – ne, ne možemo koristiti viruse, to nije efektno - neka vrst strujnog udara – sad trenutno nemamo tehnologiju - radimo na tome.

P - Kako će ljudi pristati na ovaj implantat?

E - Oni će ga svi htjeti jer će misliti da je to dobra stvar.

P - Zašto?

E - Zato što to upravo sada namještamo - novac djevojko - on nije siguran - otuđivanje, prijevare, pranje novca, krađe novčanika, prijevare s kreditnim karticama, izgubljeni PIN-ovi. Mikročip će se činiti bolji izbor - bit ćete potpuno sigurni, bez ikakvih krađa - to nam je druga opcija, nije li, naš broj jedan je osobna iskaznica, plan „A“ - iskaznice će zamijeniti sve - vaše putovnice, brojeve zdravstvenog osiguranja, vozačke dozvole, a tu je i još jedan način na koji možemo usaditi implantat, broj socijalnog osiguranja (kod nas – JMBG ili OIB – op.prev.), jer će se zagubiti, a to će vam komplicirati stvari - nema odmora u inozemstvu sljedeće godine, jer će se odugovlačiti s izdavanjem novog - ako je on izgubljen, sve vam propada – ništa ne možete obavljati dok se ne izda novi, a mi ćemo vjerojatno reći; ma zamijenit ćemo ga dok ne trepneš, ali onda će se stvari promijeniti i to neće ići tako glatko – stvarno zgodno na koncu konca. Možemo isprobati obje opcije i vidjeti koja funkcionira.

P - Što radite s planom B?

E - Namještanje stvari je upravo u tijeku.

P - Kako?

E - Novac vrlo skoro više neće biti novac - euro je dio toga - puno lakše.

P - Što će se dogoditi euru?

E - Izgubit će svoju vrijednost kako bi vas sve natjerao da prijeđete na njega - onda kad će svi imati euro, eura neće biti - sve će biti na vašoj kartici - nema nikakvog novca.

P - Što će se dogoditi euru?

E - Ne pričam ti - euro će nastaviti padati (sic) do na oko 1€ za funtu – euro jak, želi ga svak' - bit će tu poticaja (za nikakav novac) - možda ćemo ga svog jednostavno povući – tada je sve na karticama, a onda kartica ne valja, nisu sigurne, i vi ćete htjeti nešto drugo - jer ćete biti opelješeni - prijevare s kreditnim karticama - sve se to namješta upravo sad.

P - Kako?

E - Ne, ne trebamo mi nikakve jebene PIN brojeve za kreditne kartice - ako morate ukucati PIN, onda je sigurno, nije li – tako da ćemo to dokinuti, neće biti upotrebe PIN-a i učinit ćemo da vas je lako pokrasti. -- Mi ne možemo učiniti mnogo s debitnim karticama (biti će i kreditna i debitna u jednoj) osim vam ih zakomplicirati – to se već događa - izgubi ih se, a ne može ih se tako brzo zamijeniti novima - one nisu pouzdane, računi s kase. Kreditne kartice su najbolje za vas, sve vas bacaju u dug - onda ćete se svi naći u dugovima, a onda ćemo mi povisiti uloge, kamatne stope – narast će do neba, i onda ćemo izaći s nekim boljim prijedlogom, a vi ćete ga htjeti. – Do kreditne kartice je lako doći, a to smo mi, i mi smo kreditne kartice, mi stvaramo pravila, a pravila su usmjerena tako da potrošite više nego što zaradite, da ste svi u dugovima. Mi držimo većinu kreditnih kartica, a do njih je vrlo lako doći. -- Pokušavamo dokinuti PIN-ove i tko god se usprotivi, dobije svoje - ubili smo čovjeka jer nas nije podržao – da, bio je u Parlamentu i umro je - srčani udar - to smo bili mi - bilo je to ove godine (2003.) - naša vitlajuća stvar (vidi oružje #1) - tijekom jednog od naših sastanaka - početkom godine-ožujak - prije smo bili radili na njemu - njegovu krv, čineći ga prijemčivijim - nije izgledalo prirodno, riskirali smo. Naši srčani udari su malo drugačiji - jer osoba nema ugrušak, nema ishemije - mi ne dopustimo obdukciju.

P - Zašto?

E - Jer mu nebi ništa našli. To je uvijek u isto doba dana - između dva i tri ujutro (Malo ljudi ustaje prije četiri) obično je točno vrijeme 2:40, i na ljudima svi radimo zajedno -- Ako imate PIN-ove, naš plan nebi uspio i mi bismo morali ponovo smišljati. - Svatko s imalo razuma želio bi PIN za kasu - i neke zemlje ga koriste, a mi ćemo ga dokinuti.

E - Tony Blair želi PIN - jebeni dronjak govnjivi. -- Tony Blair neće dugo trajati, ako promiče PIN-ove.

P – Prijevara s kreditnim karticama – u ovom trenutku bi mi sav novac bio povraćen.

E - To će se promijeniti, dokinut ćemo sve to, nemate izbora - kada ne bude novca mijenjat ćemo pravila, možda ćemo platiti malo, ali ne puni iznos, nova pravila su da se novac ne refundira, ako je ukraden – mi si jednostavno to ne možemo priuštiti - smanjiti vremenski rok - 4 sata da to prijavite, ili možda i manje.

P – A što je sa zaštitom?

E – Nastojati ćemo srediti da se do zaštitnog osiguranja teško dođe, hrpa izuzeća, takvih stvari.


4. Što možemo učiniti da ih zaustavimo?

U osnovi moramo znati što se događa, zabijanje glave u pijesak je najgora stvar koju možemo učiniti obzirom da su oni prešli polovicu puta realizacije svog plana i neće odustati osim na silu.

E - Ako svi odbijete, ili puno vas odbije sudjelovati u našem kontrolnom mehanizmu onda naš plan neće upaliti. Vi svi možete odbiti koristiti kreditne i bankovne kartice, i tada mi nemamo uporišta.P - Koja je najvažnija stvar koju svatko može učiniti da vas zaustavi i zadrže planet za sebe?

E – Buniti se k'o lud i to će biti dovoljno. (masovne pobune)

E - Odbaciti sve kreditne kartice.

E – Izboriti se za PIN ako koristite kreditne kartice.

E - Odbiti slati djecu u školu.

E – Eksponirati glavne face.

E - Odbiti glasati za bilo kojeg predsjednika, jer će to uvijek biti znak da imamo kontrolu.

E - Izvaditi sav svoj novac iz banke i staviti ga u sef.

E – Nas eksponirati, u načelu, i onda nećemo visiti okolo.

E - Ako ne koristite kreditnu karticu, onda nećemo biti u mogućnosti maknuti novac; ako je novac još uvijek u opticaju, ne možemo vas implantirati, a bez implantata vas ne možemo uništiti.
E - Trenutno još uvijek postoji novac, ali kad ćemo ga morati povući, onda ćete nas svojim negodovanjem morati spriječiti u tome, a način kako da to izvedete je da ne koristite kreditne kartice.

P - Kako ćete se riješiti novca?

E - Činit će se kako je pametnije imati sve preko kartice.

P - Zašto?

E – Već se sve kreće u tom smjeru. Tako je jednostavno koristiti karticu, zašto se bakćati s novcem, i dalje će postojati čekovi, čekovi ili kartice.
Prosvjedi/pobune se trebaju pokrenuti kad predložimo ukidanje novca, jer jednom kad to učinimo, na konju smo – sve više i više stvari na kartici, pojednostavnit će stvar.

P - Što će djeca koristiti?

E - Djeca će isto imati kartice-svojih roditelja, uz ograničenje potrošnje na njima. U kasi neće biti nikakvih čekova - sve na kartice. Trgovine uskoro neće primati ništa drugo osim kartice.P - Zašto?

E - Zato što je tako jednostavnije. Moramo uklanjati novac postupno, u fazama – tako da ga se teže koristi - bankomati nisu sigurni - ljude će se početi pljačkati na bankomatima, stroj će im lakše progutati kartice, biti će bez kartice još 20 dana, banke su otvorene u usrano vrijeme – morate uzeti slobodne dane na poslu da stignete otići – dugački redovi u vrijeme pauze za ručak. Sredit ćemo da bude prokleto teško doći do svoje love.
Oni će izmisliti nešto drugo, i to će izgledati kao idealan način plačanja, poput osobne iskaznice – imat ćete sve što vam treba u jednoj kartici, ali onda, obzirom da su podložne gubljenju, naravno da će se pretvoriti u implantat.



5. Koloniziranje Zemlje njihovim Hibridom

Nakon što smo pobijeni, oni će pričekati 10 godina i onda kolonizirati Zemlju kao hibridi čovjeka i reptiliana. Razvijaju tog hibrida koristeći ljudski DNA (vidi Genetski uzorci). Hibrid je opisan ovdje.

E – Sve ćemo pobiti, i da se ne moramo bakćati s tim stvarima, ostaviti da trune desetak godina. Ostati će par tisuća ljudi i njima ćemo se baviti. Ne želimo nikakvi ljudi da nam se razmnožavaju k'o zečevi, valjda možemo dopustiti nekima da ostanu, nismo sigurni.

P - Kako izbjeći implantat?

E – Odvojiti se od društva, ne plačati namete, bez bankovnih računa – to je bazično glavni način kako.
E - Mi ćemo pokušati, a i ubiti, ostale – u početku će nam to, kao novima u selu, teško ići.

P - Kako ćete izgledati?

E - Hibrid nas i čovjeka, više ljudski i bit ćete zelenije nijanse s nekoliko dodatnih stvarčica i dijelova - sada bi izgledali zeleno – tamno zeleno. Nećemo izgledati lijepo – imat ćemo sva osjetila - nećemo imati nikakvih ljuski, pomalo neugledni - malo kose, rijetka brada. Visina - oko 6 ft. 8 in. (2 metra – op.prev.) - imamo sve isplanirano, znamo točno kako ćemo izgledati.

P - Jeste li i prije eksperimentirali na ljudima?

E - Da, milenijma unazad - prije milijun ili više godina - znali smo sići i uzimati ljude – otimati ih, a zatim ih secirati i još neke druge stvari.

P - Kako su ti koji su otimani izgledali?

E – Punije figure, špiljski ljudi, krzno po cijelom tijelu, zdepasto građeni – vraški mišićavi, niski.


...nastavlja se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet nov 18, 2010 11:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:32 pm
Postovi: 36
Lokacija: pula
ahoy ekipa,

hmm takvi misticni intervjui mi se uvijek cine dosta nategnuti..al dobro sve treba razmotriti

mislim da ta shema oko sve cemo vas pobiti, sve nas zele ubiti, smanjenje populacije za 90% blabla, nije dobro prognoza netocna imho, jerbo vec imaju mogucnost nas pobiti sve, uvijek su imali tu mogucnost, ali to nema nikakvog smisla jer da imao vec bi to napravili milijun puta, to su vise shemice za pšlasenje folka i utjerivanje straha tjeranje na krivi trag(po meni)

zbog cega to mislim, pa to nije po pravilima i kodeksima kojih se *oni* drze, a drze ih se!!

mislim da ima neka fora oko toga, da ljudi kao svjesna bica odredjenog razvoja moraju sami sebe naskoditi ..unistiti itd., tj mi moramo pristati na sto god mracne sile zamisle, prvo ide pokazivanje plana/ideje, pa onda konsezus sire javnosti, tako nekako, ima i dokaza hrpa za to!!

prvo ti pokazhu u fiilmovima, knjigama, mitovima, pricama, emisijama, a ojnda ide realizacija plana sa naglaskom na nasem dbrovoljnom pristanku! tipa 11 rujan, je bio u vecoj ili manjoj mjeri istaknut u filmovima do 2001 jedno bezbroj puta, a na sve nakon toga smi 'mi' pristali oni idiotski ratovi, klanja pravioh semita tamo dole u sumeru, sve mjere 'sigurnosti' itd

uglavnom slazem sa dodom, u prijasnjih nekoliko postovb, jako dobro recheno, vise nego dobro, ja osjecam sve sto je napomenuto, i pokusavam se u tom smjeru kretati! dakle van kontroliranog sustava, ne ide mi realizacija najbrze bas, al svejedno ideja/volja/energija/snaga uma - je tu :)

po meni glavni cilj je ne pobiti sve zivo(sve ljude), niti kontrolirati ovu fizicku3d-materijalnu realnost jerbo je vec kontroiliraju lol, nego isisati dusu iz ljudi(degenerirati ih na razinu potpunih robova.hmm vec postignuto?), kontrolirati im dusu(?), to je nova razina kontrole i pravo unistenje po meni, zato na velika vrata ulazi svima dobro poznata fashstichka tehnokracija, kao da nam bude lakse ovo ono, a u biti spajanje ljudi i masina je na vratima, mozda nece biti tako ocito kako ljudi misle ali npr nanotehnologija je vec tu dosta vremena, masovno cijepljenje takodjer, zbrojimo jedno i drugo i dobijemo prvi korak tehnokracije ?

bitno im je toliko istraumirati dusu dok je ovdje na zemlji, ajmo reci u ovoj epizodi, da kada je ta epizoda gotoov bude toliko istraumirana da se to odrazava na mozda ima neke posljedice u astralnom svijetu? (etheru ili spiritworld-u), isto tako dosta vazno izgleda da je sisanje energije iz ljudi dok su tu, to mi se cini da im je dost bitnije od cistog klanja, npr kupujes casopise, imas po subi konstantno simbole koje mislis da nista ne znace(zigosani smo na neki nacin), pratih kruha i igara, usredotocen na degenerijrajucu tzv glazbu, tipa danasnja poop glazba, a moc frekvencija i vibracije znamo, cymatics hans jenny itd.

isto tako kada umiremo, tj kada jedni duge ubijamo, bitno je u kakvim okolnostima, kakve simbole imaju na sebi ti ukljuceni u taj ritual, naziv akcije, datum numerologija, gematrija, astroloska komponenta, sve se to detaljno planira i prati, europska aristokracija i svecenicka klasa su u tome debelo... toliko od mene

_________________
http://www.the-gardeners-calendar.co.uk ... anting.asp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet dec 16, 2010 9:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Trenutno najveći rat koji se na svijetu vodi je - INFORMACIJSKI RAT.

Propaganda, mediji, uporno ponavljanje laži dok ne postanu službena "istina", širenje nemorala na svim nivoima. Zapravo netko želi da imamo dojam sve većeg rasula i beznađa kako bi u tom namjerno proizvedenom kaosu (već po milijunti put) ponudili svoj "red" (koji će se vrlo brzo nakon toga ispostaviti kao još veće ropstvo od onog koje smo "uživali" prije tog).
NIŠTA NOVO, reći će mnogi. ALI IPAK IMA NEŠTO NOVO -

NOVA PRILIKA da se tome odupremo, da konačno naučimo lekciju!

Kako? Načina ima bezbroj! Evo nekih mojih prijedloga:

1. Prvo pokušajmo izbjeći i sami biti dio te mašinerije korumpiranih, sebičnih i pohlepnih ljudi kojima je vlastiti interes (umjesto zajedničko dobro) glavna odrednica njihova života. Ako smo to već uspjeli, sve drugo vjerujem ide puno lakše.

2. Pokušajmo živjeti koliko je god to moguće, ono što "propovjedamo"! Npr. svojim izborima, gdje ćemo kupovati, podupirimo "male" ljude, male a kvalitetne proizvođače, npr: seljaka koji svoje proizvode prodaje na tržnici, sve one koji proizvode ekološki/ u skladu s prirodom, sve one koji nisu od velikih reklama, ali jesu od velikih djela...

3. Živimo, koliko god to možemo u skladu s prirodom. Težimo tome da ju što bolje upoznamo, i upoznajmo našu djecu što bolje s njom. Upoznajmo ljekovite biljke, uzgajajmo ih u svom domu/vrtu... Naučimo kako se uzgaja nešto, naučimo to sve i svoju djecu.

4. Budimo što samostalniji ...ne zaboravimo sva dobra STARA ZNANJA I VJEŠTINE.

Izradimo sami neki komad namještaja (naučimo to) ili sašijmo komad odjeće/krpu za kuhinju/posteljinu što god vam padne na pamet i NAUČITE ISTO SVOJU DJECU...
Umjesto da nam ispiru mozak kako samo kupljeno postoji
i/ili skupo plaćeno nešto vrijedi.
Naučimo se uživati u od svoje ruke napravljenom/stvorenom, a ne (samo) u kupljenom.

5. Oduprimo se svjesno i namjerno nositi/pratiti "njihovu" modu, stvarajmo svak svoju.

6. Ne budimo nametljivi, već svoji - tako ćemo biti daleko uvjerljiviji. Npr.: "Svi" su face kada im spomenete zdravu hranu i imaju 100 razloga zašto jedu galofak, ali kada vas gledaju iz dana u dan kako vi uživate u svojoj i dobro se osjećate...pri 1.-om oboljenju doći će u napast, pri 2.-om će vas možda štogod i preupitat, pri 3.-em će neki već nešto pokušat...

7. znanje, znanje, znanje...što smo bolje znanjem potkovani u onom što činimo i u svojim odlukama i ne štedimo podijeliti ga kada nas u čudu pogledaju jer znate... ja svoju djecu ne dajem cijepit.
1. put vas gledaju u nevjerici, 2. put se neki počinju i sami pitati , 3. put neki već počinju razmišljati kako i koja izbjeći

8. Na nama nije da ljude "obraćamo", prepustimo to crkvama, na nama je DA ŽIVIMO ŠTO BOLJE I VIŠE MOŽEMO U SKLADU SA PRINCIPIMA ŽIVOTA, ZDRAVLJA I SVIJETA KAKVOG ŽELIMO OKO SEBE STVORITI. Osobno, ne namećem se, ali kada se tema potegne, ne štedim na riječima, ali opet osluškujući interes slušača, svako pretjerivanje je destruktivno.

Itd.itd...

SLOBODNO DODAJTE SVOJE IDEJE, poanta je da se svako djelo učinjeno iz kvalitetnog znanja i dubokog osjećaja i uvjerenja ma kako se na prvi pogled činilo malo poput kapljice u moru, na drugi pogled imajte na umu da je svako djelo poput iskre koja pali plamen na šibici, a ta šibica pali drvo, drvo šumu i „vrlo brzo“ gori zemlja.

Naravno tu je uvijek i ekipa sa „kanaderima“, ali ovdje se ne radi o vatri „fizičkoj“, već o onoj u duši, a nju ni jedan „kanader“ ne može da uguši!!!

Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet dec 17, 2010 9:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
dodo =D> =D> =D>

[quote="dodo"]... ja svoju djecu ne dajem cijepit.

Samo kako to izvesti legalno???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet dec 17, 2010 9:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ne dam cijepiti svoju djecu zadnjih par godina, otkako sam prestala vjerovati liječnicima i počela tražiti i drugačija mišljenja i razmatrati ozbiljno i njihove argumente. U međuvremenu moje poznavanje problematike je na daleko većem nivou nego što je bilo u vrijeme kada sam rodila i vjerovala dr.-ima pa stoga pristala na cijepljenje.

Starije dijete mi ima kožne alergije koje su se pojavile nakon primanja prvih cjepiva (diteper + polio).

Uoči polaska u školu liječnica preventivne medicine inzistira baš na tom cjepivu (ostala koja je propustila su u drugom planu sada).

Argumenata imam na pretek (istraživanja, mišljenja stručnjaka, razni slučajevi...), ali to je za njihov kapacitet previše, pa se držim za sada toga da ONI NE MOGU DOKAZATI DA CJEPIVA TIM ALERGIJAMA NISU UZROK KAO NI TO DA SLIJEDEĆA CJEPIVA NEĆE POGORŠATI SITUACIJU NA TOM PLANU.

U početku sam se bojala neugodnosti, ali sada... nemaju oni I TO JE SAD NAJŽALOSNIJE dovoljno kvalitetnih SAZNANJA pa tako ni kvalitetne protuargumente, jedino čemu se mogu nadati je da će nas uplašiti ili da ćemo pasti na foru (ne)odgovornosti... a tu padaju oni sami već u startu jer ni jedan ili rijedak roditelj u njihovoj praksi je akumulirao tolika saznanja na tom planu i toliko se pozabavio tom temom kao ja posljednjih godina.

Što će dalje biti? Biti će kako ja kažem! (hahaha), ali i hmmmmmmmm! Naime, oni dokaza nemaju za naš slučaj (ima tu još priče), a ja ih imam! Ja bi se na njihovom mjestu bojala, ne na svom!

Cilj mi nije borba, cilj mi je zdravlje moga djeteta. Hoću kvalitetne odgovore na moja pitanja koja nisam dobila niti ću dobiti od dotične struke jer velik dio svojih polazišta gradi na lošim temeljima.

MOJI SAVJETI su: 1. ma što bilo, govorite smireno, ljubazno i nebojte se
postaviti "neugodna" pitanja, ovaj dr. misli ovako...,
ovo je istraživanje pokazalo ovo...kako ja pored ovakvih nalaza mogu
dati svoje dijete cijepiti...


2. SASTAVITE NA PAPIR POPIS SVOJIH ARGUMENATA I PITANJA i imajte ga
uza se.

3. znanje, znanje, znanje- naoružajte se argumentima, imenima
stručnjaka,
istraživanjima i rupama u medicinskim teorijama o cjepivima nikad
znanstveno dokazanim...ZNANJE ŠTITI!!!

4. Otkud nam sve to? Na ovom forumu pod temom "Vakcine" možete puno
toga naći, puno informacija, puno sajtova koji opet vode do novih stranica itd...

5. Argumenata protiv cjepiva ima toliko , da je znati sve to, a dalje cijepiti
svoju djecu, normalnom čovjeku- nemoguće.
Što mi daje hrabrost? Znanje! I ponavljam

CILJ NIJE BITKA, VEĆ ZDRAVLJE NAŠE DJECE!



:love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet dec 17, 2010 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
dodo je napisao/la:

CILJ NIJE BITKA, VEĆ ZDRAVLJE NAŠE DJECE!



:love3: :love3: :love3:



:love5: :love5: :love5:



:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pon dec 27, 2010 1:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
The Body Snatchers

by Susan Reed BSC


A Universal Law working for us.

The reptilians are working against the natural laws on earth. The laws make it harder for them to achieve there objectives. They have to effort. We have the laws for our good and we could make more use of them. One of these laws is the law of creation which states that things on earth will expand or contract and not remain the same. We are expanding and the reptilians want us to contract or remain as we are now. They have to use effort against us to achieve this. We have to use less effort to expand except that we have to fight against their efforts to make us contract. Here is another universal law - we are cause over our self and our possessions.

This means it is no effort at all to produce effect on ourselves such as we want to change our house to improve it. This is easy if we own it. If we rent then even if the landlord has given us his permission, he is still cause over his house and will make it harder for us to change it to our liking. The reptilians are trying to control us, what we do, what we have and this is not easy for them, they are not cause over us and what we have. They have to exert outside efforts to be cause, to control us. It is a constant effort on their part.

We could regain control over ourselves easily, it is our right and the laws help it on its way. So all we need to do is start wanting to be the one in control and it will begin. We need to know what it is we truly desire and desire it more and this will draw it to us never mind what the reptilians want for us.


Možemo lako vratiti kontrolu nad sobom, to je naše pravo i (univerzalni) zakoni nam pomažu na tom putu. Sve što trebamo učiniti je da počnemo željeti da mi budemo ti koji imaju kontrolu i to će se pokrenuti. Moramo znati, što je to što istinski želimo i željeti to još više i to ćemo privući bez obzira što nam "reptili" htjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto dec 28, 2010 10:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Do reptilians exist?

By alaje · Thursday, May 27th, 2010
Question: Friend is it true about reptilians that they rule our government? What Pleiadians thinks about occultism, spells and magic is it bad to keep practicing them?

Answer: Yes, reptilians exist and i met some and i chased them away with light energy. They can’t stand love light energy. But don’t concentrate on them.

They are not the most important. The most important is the own inner spiritual development.

Send your energy to the important things.


http://alajefromthepleiades.com/alien-races/reptilians/do-reptilians-exist#Key%20Phrase_KD4vvV6LQqU1293572552703


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz