Sada je: čet mar 28, 2024 11:59 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jun 07, 2012 9:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
1:29

6:39

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned jun 10, 2012 4:50 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
ghost je napisao/la:
1:29

6:39


9:11


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pon jun 11, 2012 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ovo me muči već godinu. Sunce je previsoko, izlazi na sjeveroistoku.
U 6 ujutro bi trebalo biti na istoku u najboljem slučaju ili jugoistoku.
A snimak je od jutros u 8, ajde ako oduzmemo ljetnje računanje 7


Attachment/i:
Fotografija0108.jpg
Fotografija0108.jpg [ 24.48 KiB | Pogledano 6859 put/a. ]

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jun 28, 2012 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xIs#t=303s

https://www.youtube.com/watch?v=T9vZLlJ ... r_embedded

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sri jul 25, 2012 7:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Project camelot - Bill Wood - Above Project Looking Glass - januar 2012



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet aug 03, 2012 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
:occasion5:


Attachment/i:
dd395-Church (S).jpg
dd395-Church (S).jpg [ 102.19 KiB | Pogledano 6417 put/a. ]

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: ned aug 05, 2012 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
http://www.youtube.com/watch?v=XckOIvda ... r_embedded

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pon aug 06, 2012 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:angel4: :angel4: :angel4:

http://translate.google.de/translate?hl=de&sl=de&tl=hr&u=http%3A%2F%2Finfo.kopp-verlag.de%2Fhintergruende%2Fgeostrategie%2Fkurt-nimmo%2Frichter-verurteilt-al-qaida-und-den-iran-zu-schadensersatzzahlungen-an-9-11-familien-in-milliardenho.html


:toothy2: :toothy2: :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub dec 14, 2013 8:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Smisao svega ( u fizickom telu) bi mogao biti nase ucenje snalazenja u materijalnom svetu.
Kako polako ucimo sve vise kao ljudska rasa, samim tim bi mogla i trebala cela planeta napredovati u svakom smislu. Mozda ovaj nas fizicki oblik u osnovi i nije u potpunosti odraz naseg "pada", vec nas dobrovoljni rad u pomoci planeti, koji nosi rizike zaborava. U zavisnosti koliko smo i pored barijera fizickog postojanja u stanju da se setimo ili osetimo neke stvari ili ne- moze se desiti da su nam potrebne inkarnacije dokle god ne postanemo svesni zasto smo tu.
Naravno da ima i "ometaca" kojima odgovara ovakvo stanje, jer je njihova egzistencija ugrozena duhovnim napretkom covecanstva.
Cini mi se da je u poslednje vreme sve izrazeniji neki polaritet- koliko god ima ljudi koji jasnije vide stvari i pored svih ometanja- toliko su sve aktivniji i neki koji sebe vide prosvetljenima a vrlo ce agresivno reagovati na svaki talasic koji bi ih mogao prenuti iz mirnog sna u njihovom camcicu.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto dec 31, 2013 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
slika

"Primjetili smo da već par dana google ne izbacuje našu stranicu na vrh kada se pretražuje pojam [...]
Nije nam bilo jasno zbog čega se to događa i pokušali smo googlati dalje i vidjeti gdje je pozicionirana naša nova domena. Na naš šok, shvatili smo da je naša domena u potpunosti maknuta sa google-a, nestala je."



stranica

also, dakle...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto dec 31, 2013 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ma? meni google kad upišem galaksija izbaci baš ovu stranicu skorz na vrh , top of the top
kad upišem metafizika onda je ova stranica na trećem mjestu.

možda samo tebi cenzuriraju :mrgreen:

a gle..niša se ne događa bez razloga... :wink:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: uto dec 31, 2013 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
o čemu ti?

klikni na link pa ćeš vidjeti koju i čiju stranicu cenzuriraju.

Citat:
možda samo tebi cenzuriraju :mrgreen:


ova ti je dobra. :rofl

hajde arwen od zlata - sretna ti nova!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: čet jan 02, 2014 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Sretna nova godina i tebi,
i udruzi Živi zid.

i dalje kažem, meni ima ...i novo i staro...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub apr 26, 2014 9:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Malo o pozadini, evo u jeku uvođenja Građanksog odgoja u škole, mogli bi pozadinski govoriti i o transhumanizmu. Onom koji se bori za ljudska i građanska prava Čovjeka.

Evo ako niste znali, svi imamo priliku ponovno učiti (pročitajte pažljivo link koji sam stavila), ako mislite da ne trebate ili nemate vremena za to upišite se ponovno u školu i slušajte samo Građanski odgoj, jer on će vam sve objasniti o Građanima, politici, demo(no)kraciji, o vama samima, a prvenstveno reći će vam da ćete kroz ovo "učenje" dobiti odgovore (genijalno zar ne!), te da Znate, razmišljate i sudjelujete!

Malo im je čudan poredak, jer učit ćete kako da dosegnete stav (ili downlaudirate program) koji kaže da već sve Znate, pa onda o tome što znate razmišljate (ha, ha ovo je divno, programi inače razmišljaju), a onda još i sudjelujete (u cirkusu programiranja svakako)!

Istovremeno, možda i ne morate ništa upisivati, niti čitati, niti dobiti informaciju, jer ako imate sitno dijete, ovaj će Odgoj odgojiti vaše dijete tako da će ono odgajati vas, jer će ono Znati!

Pa ćete uskoro imati kući jednog pravog Znalca, koji ima sve odgovore, a kojem Država daje pravo da se digne protiv svojeg roditelja i moguće čak i glasa s 16 godina, uvjeravajući ga da je glasanje inače nešto što nam daje prava! Ima interesantnih stvari u ovom dokumentu, recimo meni je ovo genijalno:

"Feministička teorija i praksa pokazala je kako „muškarci” i „žene” nisu prirodne ili biološke kategorije
već rezultat historijskih, političkih, ekonomskih i društvenih utjecaja. Stoga je i proučavanje maskuliniteta
važno područje interesa feminističke teorije. Feminizam je ukazao na činjenicu da razumijevanje rodnih
odnosa mora posebnu pažnju posvetiti odnosima moć. Transformacija rodnih odnosa... znači ne samo
promjene u životima žena već podrazumijeva i promjene kod muškaraca. Bijelić (2011)"

Nadalje, u poglavlju Komunikacijska kompetencija: od empatije do asertivnosti, nudi se u ovom priručniku za nastavnike i sljedeće:

"Pored tih načela, u govoru postoje i tzv. „otpirači vrata”: to su naši odgovori na nečije riječi koji ne sadrže
nikakve ideje, prosudbe ili osjećaje, već otvaraju osobi vrata pozivaju ih da podijele svoje ideje, osjećaje,
zaključke o nečemu. To su, na primjer, ovakve formulacije: „Pričaj mi o tome.“ „Htio bih čuti o tome malo
više.“ „‘Ajmo još malo razgovarati o tome.“ „Što si doživio dalje?“ „Bi li htio razgovarati o tome?“ „Hajde
da čujem što hoćeš reći.“ „To izgleda kao da je nešto tebi važno.“ „Čini mi se da imaš reći nešto što ti je
važno.“

Ovo izgleda sasvim u redu, slažem se s svime rečenim. No, ovo je klasična "navlakuša". Možda se to ne vidi iz ovog višlje napisanoga, ali pogledajmo primjer toga što su naveli. Jer kroz primjere kažu dalje kako dekodirati ono što je iza osjećaja, da da, dobro ste pročitali - uče nas kako programirati i reprogramirati djecu u idiote i psihopate, točnije u datom primjeru uče nas kako biti bez osjećaja:

"No učinkovitija metoda od „otpirača vrata” je ona kako držati vrata otvorena. Ovdje je najjednostavnija
shema dekodiranja kojim otkrivamo ono što je iza riječi osjećaji i potrebe primjer razgovora majke
i djeteta (jer majka najpažljivije, s empatijom, sluša svoje dijete i to pokazuje). Slijedi primjer aktivnog
slušanja (iz knjige Thomasa Gordona Kako biti uspješan roditelj (1970):
Majka: Kasno je. Ugasi svjetlo i pođi na spavanje.
Danko: Ne idem spavati.
Majka: Već je kasno. Brinem se da ćeš sutra biti umoran.
Danko: Ja NE idem spavati.
Majka: Hajd’, kasno je. A ja ću malo sjesti na tvoj krevet i ostati kraj tebe prije nego krenem prati suđe.
Danko: Daj mi tu knjigu. I ne gasi svjetlo. Idi van. Ne trebam te. Neću spavati. Mrzim te.
Majka: Baš si jadan i ljut!
Danko: Mrzim školu. I nikad ne idem više u školu.
Majka: Sit si škole.
Danko: Užasno je dosadna. Nisam dobar u školi. Ništa ne znam. Ne znam matematiku. Trebao bih biti u
drugom, a ne u trećem razredu.
Majka: Matematika ti je dosta teška.
Danko: Nije. Lagana mi je. Samo mi se ne da raditi.
Majka: Aha.
Danko: Volim igrati nogomet. Mnogo mi je draže igrati nogomet nego ići u školu.
Majka: Zbilja voliš nogomet.
Danko: Hoću li i ja morati na studij kao Mladen (stariji brat)?
Majka: Ne moraš raditi ono što nećeš.
Danko: Koliko se mora ići u školu?
Majka: Dobro je završiti srednju školu.
Danko: Dobro. Ja ne idem na studij. Ne moram, jel’ tako?
Majka: Tako je.
Danko: Dobro. Igrat ću nogomet.
Majka: Nogomet je zgodan.
Danko: Naravno da je... Dobro. Laku noć.
Majka: Laku noć "

Ovo je primjer koji me ostavio otvorenih ustiju, valjda zato što je demo(no)kratski u cijelosti. Ganuta sam!

Što je ovdje majka radila? Slušala svoje dijete? Aktivno slušala? I odgajala? Ili? Pa rekla bih da je ova majka sugerirala. Naime, majka je majka i samom tom činjenicom (iako možda ni Majka nije više biološka i prirodna kategorija?) ona je u svakom razgovoru s svojim djetetom ponekad u stanju nečega što se naziva "budna hipnoza" i može sugerirati. Ako dijete ima problem, ono već ima podignutu i emociju, što je ovdje jasno i vidljivo, ovo dijete u potpunosti emotivno reagira i otvoreno je (podsvijesno) time za prihvaćanje svega, pogotovo od osobe koja je Majka - a majka koja bi trebala ostati u miru - ovdje sugerira - ne odgaja! Majka koja šuti na rečenicu: Mrzim te! i uopće na nju ne odreagira već sugestivno kaže djetetu: "Baš si jadan i ljut!", je jedna sasvim demo(no)kratska majka! Ma bravo, državo moja.

Pa eto, ovo je građanski odgoj, odgajat će našu djecu na način da je škola mjesto koje će ih bolje odgojiti od nas samih, da je država i politika bolji roditelj od nas samih, da nema biološke ili prirodne kategorije kada govorimo o muškarcima i ženama (aha, sve je politika i demo(no)kracija, pa kada sljedeći puta odete na wc nije važno jel pišate stojeći ili sjedeći to je političko pitanje!), da je ljubav i empatija ovo što sam navela. Odgajat će našu djecu da budu bez osjećaja!
Blago nama!
Pa što reći osim: Laku noć!
http://www.mmh.hr/files/ckfinder/files/ ... SCREEN.pdf

I što onda reći na ovo:
http://www.dnevno.hr/vijesti/misteriji/ ... ualac.html

Teorija zavjere? Stvarno? Ili je u toku reprogramiranje Čovjeka da mu sve ovo bude normalno?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jun 13, 2014 7:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Malo nogometa, i spektakulranih reklama: "Prema dojmovima najbolje do sada" kaže se u pratećem tekstu - tih divnih programirajućih oblika koji upravljaju nama, pa eto i malo klonova, te varijante problem-reakcija-riješenje...sve u jednom promućkano i ponuđeno, kao kreacija koje je još i pohvaljena! Ma nema frke, dok ima borbe sve je u redu - ali s jednom začkuljicom - bore se naime KLONOVI!

http://sportske.jutarnji.hr/video--spek ... a/1198127/



Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jun 13, 2014 6:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Još uvijek nam vješto prodaju ono čega oni nemaju i što ih ne muči to su emocije. Emocije su ljudska ahilova peta, lako ih je izazvati a kad ih izazovu ljudi titraju ko strune bivaju otvoreni za input svakojakih programa.
Šta ćeš kad su nas tako programirali odnosno genetski osakatili prilagodivši nas svojim potrebama. Popizdim na izjave da je svako zlo za neko dobro ali ja Vas pitam vidi li itko u ovom propadljivom svijetu išta dobroga i šta je kategorija dobroga, dali je dobro samo odmor između dva zla? ako jest onda nema govora o ičem pozitivnom.
Očigledno je da dosta ljudi ima polomljenu dušu i kako vrijeme odmiče stvari postaju sve gore i gore po njih.
http://4dlog.blogspot.com/2014_02_01_archive.html

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jun 13, 2014 8:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
kartikeya je napisao/la:
Još uvijek nam vješto prodaju ono čega oni nemaju i što ih ne muči to su emocije. Emocije su ljudska ahilova peta, lako ih je izazvati a kad ih izazovu ljudi titraju ko strune bivaju otvoreni za input svakojakih programa.
Šta ćeš kad su nas tako programirali odnosno genetski osakatili prilagodivši nas svojim potrebama. Popizdim na izjave da je svako zlo za neko dobro ali ja Vas pitam vidi li itko u ovom propadljivom svijetu išta dobroga i šta je kategorija dobroga, dali je dobro samo odmor između dva zla? ako jest onda nema govora o ičem pozitivnom.
Očigledno je da dosta ljudi ima polomljenu dušu i kako vrijeme odmiče stvari postaju sve gore i gore po njih.
http://4dlog.blogspot.com/2014_02_01_archive.html


Svaka čast tom čoveku sa 4Dloga, stvarno je našao "best of" od materijala na temu inkarnacija. Meni je taj blog puno značio, nezgodno je kad misliš da si sam u tako "nezgodnim" viđenjima situacije. I jako je dobro da sve više ljudi, na jedan ili drugi način shvata da ovo što se dešava na Zemlji nisu baš sasvim čista posla ...

i da, rekao bih da polomljene duše ne postoje - samo privremeno onesposobljene.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jun 13, 2014 9:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Vidim da tamo ima i transkript na hrvatskom onog videa kojeg sam naveo pod temom Lična iskustva (Moj slučaj)

LINK

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: pet jun 13, 2014 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Valjda? je napisao/la:
kartikeya je napisao/la:
Još uvijek nam vješto prodaju ono čega oni nemaju i što ih ne muči to su emocije. Emocije su ljudska ahilova peta, lako ih je izazvati a kad ih izazovu ljudi titraju ko strune bivaju otvoreni za input svakojakih programa.
Šta ćeš kad su nas tako programirali odnosno genetski osakatili prilagodivši nas svojim potrebama. Popizdim na izjave da je svako zlo za neko dobro ali ja Vas pitam vidi li itko u ovom propadljivom svijetu išta dobroga i šta je kategorija dobroga, dali je dobro samo odmor između dva zla? ako jest onda nema govora o ičem pozitivnom.
Očigledno je da dosta ljudi ima polomljenu dušu i kako vrijeme odmiče stvari postaju sve gore i gore po njih.
http://4dlog.blogspot.com/2014_02_01_archive.html


Svaka čast tom čoveku sa 4Dloga, stvarno je našao "best of" od materijala na temu inkarnacija. Meni je taj blog puno značio, nezgodno je kad misliš da si sam u tako "nezgodnim" viđenjima situacije. I jako je dobro da sve više ljudi, na jedan ili drugi način shvata da ovo što se dešava na Zemlji nisu baš sasvim čista posla ...

i da, rekao bih da polomljene duše ne postoje - samo privremeno onesposobljene.


Da a pogotovo opis i nastanak materijalne kreacije u blogu RAZBIJANJE KOCKE i 12 UNIVERZUMA SU PENTAGRAMI.
Pogodio je u samu srž, ovo kao da sam znao cijeli svoj život, materijalna kreacija je demonska tvorevina sačinjena od zarobljene svijetlosti počevši atoma, minerala pa sve do čovjeka, ona je tumor na Božanskom tijelu.
Ovakav tip istine se nije smio i nije mogao prenositi iz prostog razloga što je nevjerovatno da bi bilo istinito, ljudi nisu bili spremni na to.
Kreacija je eksperiment koji se odvijao u slobodnom multiverzumu, pošto eksperiment radi po principu pokus-pogreška dogodilo se nešto neočekivano a to je polaritet koji je trenutačno saniran ali ipak je povukao nekoliko odnosno po nekim pisanjima tri duše u vorteks koje su uslijed loma svijesti ili traume zaboravile svoj viječni odnos sa apsolutom i počele stvarati svoju vlastitu rotirajuću podkreaciju koja je po svemu sudeći postala suviše opasna jer svojom pojavom prijeti da kontaminira ostatku multiverzuma.
Svi ovi duhovnjački spinovi o kojekakvim evolucijama i devolucijama su čiste laži. Najprije se krenulo Darvinističkom hard core evolucijom a sad se prešlo na suptilniju odnosno duhovnu varijantu.
Ovom marifetluku dolazi neizbježan kraj jer svaka zarobljena čestica svijetla neizmjerno pati i čezne povratku majci koja ju je iznjedrila.
Ovaj fizički univerzum je poput bicikla koji kad jednom stane nepovratno pada, pogledajmo kolko je sve oko nas propadljivo i privremeno pa iz prostog razloga što nema svoj vlastiti izvor energije, jedina energija koja održava ovu monstruoznu tvorevinu smo mi bića svijetla.
Kreacija je ogledalo samog kreatora, ako bolje analiziramo kreaciju u kojoj se nalazimo vidjet ćemo iskonski strah baza toga straha je strah od smrti ili prestanka poostojanja.
Taj strah je utkan u svaku svijesnu jedinku, u svaki najsitniji faktal, otud kreće borba za opstanak, jedni druge proždiru svjetlost je postala jestiva.
Borba za opstanak koja u svom korijenu ima strah je glavni pokretač i održavatelj ove surove manifestacije.
Kao duh i Božansko biće žalosti me činjenica da ma kolko bili moćni iluzija nas je savladala i ne možemo se iskobeljati odavde bez pomoći od samog Apsoluta.
Svi smo mi obmanom došli ovdje, uvučeni u taj prokleti vorteks iz koga ne možemo van, pitam se kad ovo sve prođe hoćemo li ostati isti onaj zdravi duh prije nego smo uvučeni u ovu rupu, ovo su traume koje se nanijele ogromnu štetu našim bićima.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smisao i pozadina "Velike igre" i kako dalje?
PostPostano: sub jun 14, 2014 6:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
kartikeya je napisao/la:
Još uvijek nam vješto prodaju ono čega oni nemaju i što ih ne muči to su emocije. Emocije su ljudska ahilova peta, lako ih je izazvati a kad ih izazovu ljudi titraju ko strune bivaju otvoreni za input svakojakih programa.
Šta ćeš kad su nas tako programirali odnosno genetski osakatili prilagodivši nas svojim potrebama. Popizdim na izjave da je svako zlo za neko dobro ali ja Vas pitam vidi li itko u ovom propadljivom svijetu išta dobroga i šta je kategorija dobroga, dali je dobro samo odmor između dva zla? ako jest onda nema govora o ičem pozitivnom.
Očigledno je da dosta ljudi ima polomljenu dušu i kako vrijeme odmiče stvari postaju sve gore i gore po njih.
http://4dlog.blogspot.com/2014_02_01_archive.html


Da, ima izvrsnih tekstova na tom linku, i ovaj je vrlo interesantan kao i onaj koji je Galaksija stavio:

http://4dlog.blogspot.com/2014/02/zamka ... losti.html

jer je sve navedeno u njima jako slično onome što ljudi pričaju u regresiji u život između života, ako se probijaju "paravan memorije" i ako nisu vođeni kao kod M. Newtona ciljano i sugestijom...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz