Sada je: čet mar 28, 2024 7:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 1:37 am 
dali znate kako se toga rijesiti za stalno?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 6:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Kažeš senka, da li postoji izvor svetla u sobi, bilo kakav i prigušen? Možda svetlost stoji iza biljke, kaputa ili slično?

Ako je u pitanju neka negativnost, iz mog iskustva mogu da kažem da pomaže orgonit isključivo bez kristala. To pomaže ako osećaš negativnu vrelinu, orgonit će to pretvoriti u svežinu. Ipak da se razumemo, samo bez kristala, pošto je svaki kristal povezan sa nekom čakrom, a svaka čakra je povezana sa nekim astralnim nivoom. Ako hoćeš da izbegneš uticaje sa astralnih nivoa onda treba da budeš zatvoren ka njima a ne otvoren.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:24 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 1:44 pm 
hvala ti na odgovoru.
To mi se desava godinama, to sam i gledao ali nije moguce stolica i fotelja su okrenuti prema tami odma do toga, tako da ne moze svjetlost stvarat tu sjenu, bas je sjena covjeka, a to se desi kada loe razmisljam i kad me uhvati neki strah, ali kada spomenem Boga i Isusa Krista, pozitivno razmisljam, smijem se vicevima jer znam da ako je neko losi da im vjera i iskreni osmijeh smeta, ali kada nestane dode neki hladan zrak, pocne me gusiti, srce steze, od susjeda pas pocne opako lajati jer je osjetio nesta jako lose.
moj zivot je tezak, ljudi i druge sile mogu citati moje misli u blizini ili daljini, tako i u vezi seksa cure osjrcaju to. kada nesta kazem to se zna desiti, jako sam vjerski covjek, volim i verujem u Boga, i kada placem pada kisa, kada sam sretan sunce sije to je moja bliskost sa ogom. ali najgore je to sta ja uopce nemam snage, jedino kada neko vrijeda Boga onda je dobijem, inace imam dijabetes i puno bolesti. dode mi da se zapitam ko sam ja, koja je sve moja uloga.
a isto tako jucer kada je to nestalo i bilo mi je lakse citao sam malo o postovima svetaca, mudre rijeci i pogledam 2 puta na sat i isto vrijeme 01:01 i poslije 02:02, ti znaci da neko misli na mene ali ko u tom trenutku, moze bit los a i dobar?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:25 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 5:11 pm 
Hvala ti prijatelju, to i pokusavam, ali zbilja je tesko.
Najgore je to sta njega moze to jos vise razljutit, pa bi me mogao ozbiljnije povrjedivati i ne dao Bog pokusat otet.

Znaci to mene napada neki demon ili dusa, dali mozda predpostavljas zbog cega?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 5:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Mislim da nam nisi sve rekao. Nisi spominjao povređivanje.
Ako ti nije problem, opiši šta ti se loše desilo, ali da je fizički i po telu. Strahove i sumnje za sada ostavi po strani.

Ne mora da znači da te neko napada. Takve stvari se dešavaju mnogima koji se bave duhovnošću.
U svakom slučaju nemoj da se predaš i koliko god je moguće nemoj da emocionalno reaguješ. Ako primetiš loše misli, radi nešto, gledaj tv ili slično.

Probaj orgonit bez kristala. Meni je pomoglo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 5:38 pm 
krivo si me shvatio, kazem ako ga krenem ignorirat i sve, mozda postane jos gori pa me pocne povrjedivati.
a sta mislis o vracarima, bio sam kod svecenika ali to bas i nije od pomoci, ili odlazak na sveta mjesta Medugorje, Bistrica?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 6:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
O vračarima ne mislim ništa dobro.
Izgleda da si dobro uplašen. Postoji li mogućnost da promeniš sobu?

Kažeš da se bojiš da ne postane gori. Reci mi šta je do sad radio? I ostajem pri onome da ne treba emocionalno reagovati.

Opet ti dajem savet za orgonit bez kristala. Ja nosim sa sobom lični orgonit veličine usb-a. Probaj, ako je u pitanju negativna energija možda pomogne, ako je u pitanju problem sa nesvesnim ne može da odmogne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna sjena covjeka na zidu u mraku
PostPostano: uto okt 04, 2016 6:15 pm 
zna me ubvatit velik strah, pa osjetim hladni povjetarac, losu silu u prostoriji, postanem agresivan, nekada me zna pocet gusit i srce stezat, ali to sve rijesavam iskrenim osmijehom uz viceve, srecu uz muziku, zvanje u pomoc Isusa, Boga i Arkandele i Andele.
Nije lako ziviti sa tim, pa je starh me ali me vjera spasava.
a ne znam dali bi promjena sobe pomogla, spavao sam i kod bake i u kuhinji i isto je bilo.
kada se to desava psi pocnu lajati jer osjete losu silu,
a i nekada se cuje kako neko uzdise, kao kad se istrcis pa hvatas zrak.
zbog toga me onda jos vise strah jer znam da nisam sam a i sta bi to moglo bit i sta bi .i mogao napraviti.
onaj ko brani Boga i sve dobro toga zlo napada i zeli unistiti.


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz