Sada je: čet mar 28, 2024 8:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Holohoax scam?!?
PostPostano: sri mar 09, 2016 3:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
David Cole je BTW Židov!

https://www.youtube.com/watch?v=-Rp9fOYaRXs

https://www.youtube.com/watch?v=BkrYTMsEtgU


tisuće ljudi samo u Njemačkoj leži u zatvoru zato jer su neosporeno dokazali nepostojanje holocausta...


pogledajte obadva videa molim pa onda komentirajte...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NAJVEČA PRIJEVARA ČOVJEČANSTVA --- HOLOHOAX SCAM ???
PostPostano: sri mar 09, 2016 3:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
ŽRTVA HOLOCAUSTA JE bilo koji židov koji je između 1933. i 1945. živio u NJemačkoj ili bilo kojoj državi koja je stala uz Hitlera...

...ŠTO ZNAČI DA AKO JE ŽIDOVSKA OBITELJ ŽIVJELA U ZAGREBU I NAPRIMJER PRESELILA 1933. RECIMO U AMERIKU, ONI SE SMATRAJU ŽRTVAMA HOLOCAUSTA PO DEFINICIJI!!!!!!!

makar im nije pala dlaka sa kose...

NARAVNO AKO SU JOŠ UVIJEK ŽIVI NJEMAČKA IM ISPLAĆUJE NOVČANU NAKNADU/ŠTETU!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Holohoax scam?!?
PostPostano: sri apr 13, 2016 9:27 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 13, 2016 9:20 am
Postovi: 8
Holokaust je poprilicno dobro dokumentiran. Postoje tone uzasnih slika, mrtvaca, mrsavih logorasa, spisaka, cak je i NDH imala zapise o prikupljanju i slanju Židova i Roma u logore. Degutantno je to poricati jer ispadaš fašista.

_________________
Nema dovoljno ljubavi i dobrote na ovom svijetu da poklanjamo imalo izmišljenim bićima. - Nietzsche
http://www.ateizam.net/
http://depresija101.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Holohoax scam?!?
PostPostano: sub maj 19, 2018 6:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Meni je tu problem što se omalovažavaju poljske, romske ili žrtve njemačkih intelektualaca. Sami vojnici ili dužnosnici Reicha koji su otkazivali poslušnost skončavali su u logorima. Bilo je i jevrejskih žrtava ali nemaju oni nikakvo eksluzivno pravo na status žrtve jer pouzdanih podataka nema ali u tom razvikanom Aushwitzu sigurno su većinu žrtava činili Poljaci. Poznato je da Jevreji jako mrze Slavene koji su Goji kao i svi narodi pa čak je i Hitler prihvatio teoriju o Slavenima kao nižoj rasi koja dolazi od jevrejskih šovinista. Ja se pitam ako netko ima podataka koliko je od bankarsko-financijske elite završilo po logorima? Ja nisam uspio naći nijednoga ali malo sam ograničen zbog nepoznavanja njemačkog jezika.

Sam Hitler je po mnogim autorima jevrejskog porijekla. Svojim izgledom baš nije djelovao arijevski kako je on to propagirao nego više od tih Kazara sa Kavkaza što se danas Jevrejima nazivaju. To je koristila i US propaganda bacajući letke: Heil Shicklgruber što je prezime njegove babe uz jasnu aluziju da je djed nepoznat. Mit o Holokaustu danas prvenstveno služi u političke svrhe da bi se opravdala zvijerstva Izraela nad Palestincima i da se ne dira u jevrejsku dominaciju nad globalnim financijama. Holokaust se dogodio narodima koji danas više ne postoje. Npr. od Indijanaca Manhattan ostalo je samo ime dijela New Yorka. Pleme je istrebljeno ali koga briga za to kad nemaju propagandu i medijsku mašineriju da stvori mit? Neka jača plemena su preživjela do danas po rezervatima ali ona slabija su istrebljena posebno plemena sa Istočne Obale kao Manhattani.

Dok ovih Kazara nakon "Holokausta" ima više, financijski nikad moćniji i još dobili državu na tuđem teritoriju gdje vrše teror nad domicilnim Palestincima. Vrijeme je da napokon realno sagledamo taj mit. Svakako da je bilo jevrejskih žrtava ali nema genocida, čak je i pitanje da li su oni najviše stradali jer svi olako zaboravljamo Poljake. Da nisu bili stisnuti između Reicha i SSSR-a koji su ih raspačali i dobar broj likvidirali Poljaci bi danas bili jedna od najbrojnijih nacija u Europi. Što se tiče Ustaša i Pavelića oni su nastali na temelju nauka Jevrejina Josipa Franka, ostrašćenog hrvatskog nacionalista. Prije naziva Ustaše Pavelićevi sljedbenici su se Frankovcima nazivali. Toliko patološki mrze Slavene da uživaju kad nas nahuškaju jedne na druge i zbog toga se propagirala nesnošljivost prema Srbima iako se tu porijeklom praktički radi o istom narodu. Pavelićeva žena bila je Jevrejka kao i mnogi iz rukovodstva Ustaškog Pokreta: Vlado Singer, Slavko Kvaternik i Eugen "Dido" Kvaternik po ženskoj liniji te ekonomski savjetnik iz jevrejske familije Gutmann su samo neki od primjera. U praksi svi oni su bili počasni Arijevci ukazom Poglavnika kao što su i primili katoličku vjeru tako da danas u Hrvatskoj ima više Jevreja (Kazara) Katolika što se Hrvatima nazivaju nego onih Jevreja koji prakticiraju judaizam, religiju koju su preuzeli od jednog drevnog i ponosnog naroda.

Tematika je preopširna i nemojmo se zavaravati etiketama tipa fašist. Ako netko ne zna fašizam je nastao u Italiji a danas nema nijedne države sa fašističkom vlašću. Istina da neki ne razlikuju fašizam od nacionalsocijalizma zbog sličnosti ali taj navodni antisemitizam nije izvorno ni fašistički ni nacistički nego ima puno dublje korijene dok je sam naziv notorna glupost. Arapi su semitski narod dok današnji Jevreji pripadaju kavkaskoj grupi naroda. Meni se čini da je u tom napuhanom mitu stradala samo jevrejska niža klasa u Reichu dok se elita izvukla ili preko veza ili plaćanjem. Razbijanje mitova i nečije propagande nije fašizam a za mene kao Južnog Slavena zastrašujuća je pomisao koliko je braće Poljaka skončalo po konclogorima ili kako su doveli na vlast Ustaški Pokret premrežen Jevrejima u progonu svoje genetske braće Srba i Hrvata koji nisu bili podobni ustaškom režimu ali ne pada mi napamet raditi mit iz toga ili prenapuhivati broj žrtava a kamoli da bi to bilo opravdanje za neki budući terorizam ili otimanje zemlje domicilnom stanovništvu.

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Holohoax scam?!?
PostPostano: ned jul 15, 2018 10:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Što mislite o teorijama da je entitet imenom Jahve odveo Hebreje na Mars, pa ih tamo genetski preinačio. Navodno da još dandanas na Marsu postoji veliko područje u oblikui kvadrata koje je tremalno aktivnije od okoliša, a u tom kvadratu je podzemna baza sa 650 tisuća ljudskih bića koja govore starohebrejski.

Nakon što ih je genetski preinačio, vratio ih je na Zemlju, brinuo se o njima, tjerao njihove neprijatelje i još uveo obrezivanje osmog dana koje jako poremeti endokrini sistem. A prema pisanju Istarhova, autora Udarac Ruskih Bogova zatvara više čakre, od srčane prema najvišoj.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz