Sada je: sub apr 27, 2024 10:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 24, 2008 2:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 12, 2008 3:31 am
Postovi: 17
"Odlican" tekst Zen999 , trebao si ga staviti i na OPD temu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 24, 2008 2:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 12, 2008 3:31 am
Postovi: 17
:-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 27, 2008 12:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Branko Mijić je inače kolumnist novog lista. Kad bi barem bio tako sposoban prenesti misli u tekst.

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 27, 2008 6:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Pre nekoliko godina Amerikanci su u ruskim vodama potopili rusku podmornicu (sigurno se svi secaju podmornice Krsk koja se navodno pokvarila i navodno je nisu mogli izvuci i 150 vojnika je zrtvovano).
Putin ih je ostavio jer u suprotnom bi se saznalo sta se zapravo desilo a po ruskom federalnom zakonu Rusija bi morala napasti zemlji koja im potopi podmornicu.


http://www.murman.ru/kurskmem/articles/norwaye.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: PLEJ OF
PostPostano: čet feb 28, 2008 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
svim nadobudnima,
koji chekaju da CNN,BBC,faking bulshitBCN...,
objave pochetak WW III :twisted:
sa direktnim prenosom :twisted:
koji bi Orvelovim/Ajkovim rechnikom(da malo pomesham sa susednom temom :) )
najverovatnije imao naslov:
" WAR FOR PEACE / LIVE on CNN :!: "
:mrgreen:
peporuchujem da ugase televizore
8)
jer,taj rat je vec pocheo,
i odvija se u svakom od nas :love5:

i svako zna shta mu je chiniti

posle toliko priche na netu,
kako i zashto
DOShLO JE VREME
DA SE ChINI
da se izadje na crtu
8)

" ...na muci se poznaju junaci...
... boj ne bije svijetlo oruzje
vec boj bije srce u junaka ..."

sretne vam rane junaci
vidimo se na arMa(g)kedonu :love3:
slika
mestu gde je Lav sjebao Zmiju/Reptila
mestu gde ce Lav uvek sjebati Zmiju/Reptila
dok je SUNCA
VO VJEK I VJEKOV
(forev'r end ev'r)

\

P.S. Poruka onim prevarantskim Govnima od Kontrolora koji glume da su kao neutralni,i njihovim slugama Reptilima,i njihovim shegrtima grejsima:
Dosta je bilo igranja :twisted:
Izashao sam iz Igre :twisted:
i chekam vas na crti 8)
NO PASARAN :!:
O&O
NATALANDzAaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Zadnja izmjena: nat; pet feb 29, 2008 12:41 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 29, 2008 12:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Nat jesi li u redu :D
Ako treba pomoc tu je i moje :love5:
a i :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 3:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
@ Nat: ja neznam sto mi je ciniti. sto mi je ciniti? sto ti konkretno radis?

mene zanima - buduci da si toliko prosvjetljen i znas sto ti je ciniti - kada bi tebe recimo neka mrga na ulici isao udariti - bi li ti stvarno mogao izpoljiti tu svoju prosvjetljenost na nacin da konkretno zaustavis njegov udarac?
(ili bi te on udario, ali tebe radi tvoje ljubavi i svjetla to nebi bolilo, il tak nesh?)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
TrazimIstinu je napisao/la:
@ Nat: ja neznam sto mi je ciniti.

:lol: tel mi 'baut it :lol: to je toliko ochebijno da vrishti iz svake tvoje rechenice,chak shtavishe,josh uvek ne-znash da ne-znash shta ti je chiniti
TrazimIstinu je napisao/la:
sto mi je ciniti?

neki kazu da je razumevanje ove poslednje rechenice,dakle spoznaja da ne-znash shta ti je chiniti pravi pochetak
ja bih rekao da je to sasvim ok pochetak,kao i svi drugi pochetci,i da je stvar individualna toliko da svako treba sam sebi naci put ka spoznavanju shta mu je chiniti
TrazimIstinu je napisao/la:
sto ti konkretno radis?


cepam drva,
cepao drva,
i cepacu drva i dalje,
dok bude drva 8) (samo su velike vrucine ovih dana,tako da cepam samo rano ujutro i predveche
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
kao prvo - prva recenica ti je cista kontradikcija.

znaci tvoja velika obrana od vanzemaljaca do koje si dosao velikim znanjem i prosvjetljenjem je cjepanje drva? nisi mi odgovorio na druga pitanja. I kako to tocno cjepanje drva pomaze od napada vanzemaljaca? Jel ikome ima smisla sto je on tu napisao? jel moze jedan argument? jedna logicka pretpostavka, nesto, bilo sto? nazalost recenicu tipa "ja sam prosvjetljen ti si ovca" nemogu prihvatiti samo tako ako mi se ne dokaze na bilo koji nacin. Slazes se da to moze svatko tako rec jelda? Pa ne mislis valjda da svima treba vjerovat?

Jel te smijem pitati jesi li ikada isao na fax i koliko otprilike imas godina?

ajde molimte probaj argumentirano uc u ovu raspravu, ja pokusavam shvatit i istrazit nesto tu, spreman sam i oduvijek sam bio spreman prihvatiti da je netko drugi u pravu ako mu je argumentacija jaca od moje. Medutim tvoj gard inace imaju vrlo lose inteligencijski i informativno potkovani ljudi, uglavnom sektasi ili ljudi religije.

Dosao sam na ovaj forum u nadi da cu nac neku visu istinu i neko razrjesenje za razne pizdarije koje se dogadjaju oko nas... ali dosad sam naisao samo na neutemeljene tvrdnje "ja sam bozica vi ste ovce" , "moramo nauciti da bi bili jaki" .. ovo potonje apsolutno nitko ne opovrgava i bespotrebno je stalno tvrditi "moramo se obrazovati, moramo se obrazovati"... to je svima jasno.. - ono sto nam nije jasno je - STO TO TREBA NAUCITI? moram priznat da je ovaj forum na mene zasad utjecao vrlo negativno - umjesto da mi utemelji sumnje u neke pojave, zapravo mi je samo dao (ja se jos uvijek toplo nadam krivu) sliku o ljudima koji ocito izmisljaju takve zavjere. pola vas nezna engleski a tok misli je ubijboze. Jack987 i jos neki ljudi koje sam citao sastrane i koji su mi se cinili kao da stvarno mozda i znaju nesto vise i svetije (nazovite to kako hocete) se ne javljaju i ne odgovaraju na moja pitanja. napisao sam nesto u 10ak tema i niti u jednoj nisam dobio konkretan logican odgovor dostatan nekog na visoj razini od moje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 11:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack987 i jos neki ljudi koje sam citao sastrane i koji su mi se cinili kao da stvarno mozda i znaju nesto vise i svetije (nazovite to kako hocete) se ne javljaju i ne odgovaraju na moja pitanja. napisao sam nesto u 10ak tema i niti u jednoj nisam dobio konkretan logican odgovor dostatan nekog na visoj razini od moje.


Jako si nestrpljiv, dečko...

Dođem obično svaki dan navečer na forum, pa tek sam ti maloprije odgovorio na neke tvoje postove.

Neznam niti više, niti svetije... iako se to možda samo tako čini. Svi znaju sve, amo mnogi nisu u stanju napraviti konekciju, iliti, spoj sa nekim univerzalnim znanjima... obično je svako "prikopčan" samo koristi jako jako mali dio mogućnosti, odnosno, širina pojasa prijenosa podataka je vrlo mala... kao 286-tice naprema današnjim četverojezgrenim kompjuterima... sabirnica je uveliko "šira", pa se može istovremeno i prenijeti više podataka.

Ajd, samo malo strpljenja i bit ćeš ok...

Citat:
moram priznat da je ovaj forum na mene zasad utjecao vrlo negativno


I za mnoge druge koji žele manipulirati ljudima. Nisi jedini, hehe... Ali, ipak, puno ljudi je doživjelo baš suprotno... pa... ili si "zapeo" ili nisi "tjuniran" na ove frekvencije toka misli... kad i kažeš da su ti "ubijboze"...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 12:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
Jack987 je napisao/la:
Jako si nestrpljiv, dečko...


kako tebi ovo izgleda?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 1:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Citat:
moram priznat da je ovaj forum na mene zasad utjecao vrlo negativno


I na mene :-# Al to sam si sama kriva jer si dozvolim.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 06, 2008 11:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
kako tebi ovo izgleda?


Kao početak 3. svj. rata?

:ontopic:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 09, 2008 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Citat:
I kako to tocno cjepanje drva pomaze od napada vanzemaljaca? Jel ikome ima smisla sto je on tu napisao? jel moze jedan argument? jedna logicka pretpostavka, nesto, bilo sto?


"u zdravom tijelu zdrav duh" (he-he) :blob: što volem poslovice... a i viceve: šta radiš baba - cijepam drva - baba ti si gluva - sirova i suva

3. svjetski rat? Ma kakav treći svjetski rat, pa ni drugi još nije završio, samo je promijenio dlaku. Goebelsa slušate svaki put kad upalite TV ili otvorite novine. Arijevci su shvatili da im ipak trebaju saveznici pa su infiltrirali njihove redove, pridobili gomilu naivnih i sadistički nastrojenih petokolonaša i odlučili redefinirati Arijevstvo "karakternim odlikama" s jedne, a genetskim s druge strane, a ne vanjskim likom i bojom kože ili očiju.

Ausvajs, bite! Izvolte u red da vam okačimo traku oko ruke (čip-čip-mikročip) - Dum-dum (to je onaj bubnjar što hoda po selu) - čujte i počujte, daje se na znanje: novo ovo, novo ono, ovaj je napravio ono, onaj ne odlučio ovo - a sve, brate mili, jedno te isto jedno...
:evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 12, 2008 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
e pa da, da se malo podsjetim svima nama poznate lokalizirane varijante za balkansko trzhishte, uchili nas i u shkoli poneshto o tome. kako je serijal trajao 10tak sezona tako je i bilo za ochekivati da tje isti dobiti kultni stuts. od prikazivanja do repriziranja u udarnom terminu na svim kanalima. radnja zapochinje i zavrshava na slitjnom mjestu iako se scenografija chesto mijenjala, ponekad prechesto, dao bi se kladit da su prvi i zadnji kadar isti. neizvjesnost od pochetka do kraja, tj ono taman mislish kako su ovi dobri pa onda uvidish da su ovi drugi josh bolji, pa onda ovi prvi bash za inat ovim drugima postanu josh bolji i onda blok reklama. meni tu na kraju ipak moram priznat nije bilo jasno tko je dobar a tko bolji a tko najbolji, izvinite, malo sam se pogubio u svim tim reklama izmedju. i onda me nedavno neki od mojih poznanika uhvati piliti, ono, jel znash shta se desilo u onoj epizodi od prije tochno 13 godina? ma reko neznam vishe pobrkale mi se godine, a i bio sam mali, jedva da se sjetjam glavnih te onih malo manje glavnih glumaca koju su tek sada onako 'post mortem' dobili nagrade za svoje zhivotne uloge. nekako sam to sve ovako ili onako koliko toliko odlgedao napreskokce izuzev odjavne shpice sa imenima svih onih statista ('bemti kolko ih je), neznam, nisam to imao zhivaca gledat, nekako mi predugachko traje. i opet, promakli mi svaki put scenaristi, producenti, kamermani, shminkeri i ostala 'filmska ekipa'. ili mozhda njihova cijenjena imena dolaze, onako skromno, na kraju?

btw, u svezi tog 3 dijela trilogije jesu li mozhda napomenuli datum dolaska u nasha kina ili tje biti premijerno prikazan diljem svijeta na isti dan?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 17, 2008 2:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
vi meljete o svemu samo ne o temi....evo rusi (zlocinci) prijete poljacima..pa dokad vise...

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 17, 2008 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
_Dario_ je napisao/la:
vi meljete o svemu samo ne o temi....evo rusi (zlocinci) prijete poljacima..pa dokad vise...


a Ameri (anđeli) u Iraku ... pa dokad više? LOL


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 17, 2008 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
ne poistovjecivat narode i drzave :wink:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 17, 2008 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Nietzsche je napisao/la:
ne poistovjecivat narode i drzave :wink:

narode i vladajuće "elite"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 17, 2008 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 12:38 pm
Postovi: 62
Do sada su se sve globalne ekonomske krize rjesavale povecanjem proizvodnje naoruzanja, a sto je uzrokovalo svjetske ratove.
Ocito je da je svijet usao u globalnu ekonomsku krizu ...

_________________
The Truth Is Out There


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 102 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz