Sada je: sub apr 27, 2024 6:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: sri dec 25, 2013 9:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Pozdrav svima,

nova sam kod vas, tj. nova sam inace,jer nikada nisam ucestvovala ni u kakvim pricama ni na jednom forumu. Drago mi je sto sam ovde nasla veliki broj istomisljenika. Zanima me vase misljenje o buducim desavanjima i da li mislite da ce biti dovoljno nas koji ce moci nesto da promene, posto vidim da se sve vise ljudi pridruzuje i veruje u ono u sta verujemo svi mi ovde? Ja sam, eto veciti optimista, pa se nadam da nijedni vanzemaljci, reptoidi, Sotone i ostala gamad nece moci da nas sprece da postanemo svesni ko smo, sta smo i sta je nas zadatak na ovoj planeti i da cemo na kraju svi napredovati i podici se na taj visi nivo svesti, kako bi i trebalo da bude. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: čet dec 26, 2013 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
Tesko pitanje i jos tezi odgovor......meni se cini da veci broj ljudi ide unazad, nego sto napreduje. Jedino sto zaista vidim je da je zetva uzela ove godine svoj veliki danak.......mogu jedino da im pozelim lak prelazak. :dontknow: :-k :?:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: čet dec 26, 2013 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Pojacava se pritisak zla pod kojim sve vise ljudi vidljivo pada... ali mislim da se pritisak pojacava zbog povecanja broja osvescenih, i da je samo vidljivija polarizacija, a samim tim je i sve blizi ishod. Optimisticki gledam na to, bez obzira na tesku trenutnu situaciju.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: sub dec 28, 2013 10:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
Mozda je i tako kako ti kazes , ali bojim se da to sto se cini vecom svesnoscu, nije u mnogim slucajevima samo papagajski naucen govor,,jer je to sada IN,a iza toga je ista supljina koja je i bila. :blob:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: sub dec 28, 2013 11:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Poli je napisao/la:
bojim se da to sto se cini vecom svesnoscu, nije u mnogim slucajevima samo papagajski naucen govor,,jer je to sada IN,a iza toga je ista supljina koja je i bila. :blob:

Slazem se, ovo je istina...ali i mislim da je to sada lakse "provaliti"...ili mi se tako cini sada- sa vise iskustva , ne znam. :-k
Skepticna sam prema svemu sto ne podstice razvoj licnog osecaja, vec trazi slepo sledjenje pravila zauvek -sto vodi sustinskom nerazumevanju i blago receno- netrpeljivosti prema svakom ko to ne radi tako...skepticna sam zato sto je svako na zemlji samo covek podlozan greskama vise- manje... mislim da je ono iznutra pravo. Naravno, za onoga ko je to pratio i nije gusio u sebi ono sta oseca.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: sub dec 28, 2013 1:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Recimo, ja u mojoj okolini imam ciste primere ljudi, koji su zaista, od te famozne 2012-te, potpuno i sasvim nesvesno promenili pogled na zivot, a ne znaju i mislim da ni ne zele da znaju sve ovo o cemu mi ovde pisemo i citamo. Recimo: drugarica koja je bila ultra promiskuitetna, zaljubila se, nijednom nije prevarila decka (netipicno za nju), drug koji se kockao, naprasno je prestao, komsinica koja je bila cuveni skot u ulici, pocela je svima da se javlja i da pomaze... zaista je tako. Mislim da su pocele neke promene, iznenadjujuce, kod ljudi kojima su price o podizanju svesti potpuno nepoznate. Sirimo dobre vibracije, cini mi se :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: uto dec 31, 2013 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Poli je napisao/la:
Mozda je i tako kako ti kazes , ali bojim se da to sto se cini vecom svesnoscu, nije u mnogim slucajevima samo papagajski naucen govor,,jer je to sada IN,a iza toga je ista supljina koja je i bila. :blob:


Neka je...i to je bolje nego ništa. Prije 15-20 godina bi svakog tko kaže da vjeruje da postoje duhovi proglasili glupim, nazdnim, zatupljenim...Nije se lako suprotstaviti samom sebi i svima oko sebe.
Nije ni malo jednostavno mijenjati svjetonazore, nije jednostavno za samu osobu a ni za njezinu okolinu. To je kao da objaviš rat do istrebljenja između sebe i cijeloga svijeta kojega si do tog trenutka poznavao.
Ovo o čemu mi ovdje čitamo/pišemo je naučna fantastika, jedan drugi svijet, nešto nezamislivo i nerazumljivo i ne može to nitko preko noći shvatiti.
Ne valja tu biti strog i isključiv.
To je kao kad malo dijete uči pisati. Prvo ga pohvališ za svaku crtu koju napravi, pa su mu slova grbava, pa svakava, ali mu to ne kažeš ...Nekad ga malo ispraviš pazeći da ne pretjeraš u zahtjevima, a nekad iako vidiš da ne valja to što radi ti ga pustiš na miru neka radi malo po svom pa će sazrijeti, ili ćeš mu to što imaš reći kasnije...
Ne možeš očekivati od nekog tko je tek naučio oblikovati slova da napiše roman za Nobela

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: uto dec 31, 2013 9:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
Tu se slazemo. naravno da se promene desavaju i to je normalno.....ja sam mislila na one estradno- politicke individue koje su preko noci postale prosvetljene pa u medijima govore po difoltu o dobroj i losoj energiji o energetskim vampirima...itd......a cim okrenu ledja psuju svima sva pokolenja ...prosla i buduca.Znaci papagajsko znanje......RUPA....nema tu nista :mrgreen: [-X :shock:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li ce nas biti dovoljno?
PostPostano: uto feb 25, 2014 10:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Meni su vjerodostojniji oni koji su usli u neke "popularne" vode i vratili se sa pricama "sa one strane razuma" jer znam da su iz prve ruke imali prilike osjetiti na svojoj kozi ono o cemu su do tada pisali "tamo neki mistici i teoreticari zavjera". Kad neka "slavna" osoba pukne i izadje u javnost sa svojim iskustvom, malo kada se ne radi o neposrednom iskustvu. Rijetko se radi o propagandi. Propaganda vise zahvaca one sa posrednim iskustvom koji bildaju sa slovima i umom.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 114 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz