Sada je: sub apr 27, 2024 6:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto jul 05, 2022 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
Rat na dva fronta: Bidenova usta ispisuju čekove koje američka vojska ne može unovčiti



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto okt 04, 2022 9:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.







..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto okt 25, 2022 3:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.









..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet dec 30, 2022 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
KLAUS SCHWAB IN 2017: "MERKEL, PUTIN, TRUDEAU WERE WEF YOUNG GLOBAL LEADERS"

https://www.bitchute.com/video/fzp6hOKk2Ahz/

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: ned feb 12, 2023 9:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



Majk Adams - Treći svetski rat je već počeo, ali istina se skriva od javnosti do poslednjeg trenutka



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri feb 15, 2023 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
morcic je napisao/la:
Rat na dva fronta: Bidenova usta ispisuju čekove koje američka vojska ne može unovčiti



Juhuhuuuuu! Alaj će biti ""veselo"" kad vide da ne mogu unovčiti svoju plaču. Bit će velikih unutrašnjih društvenih napetosti, koje bi mogla generirati sama vojska.

U slučaju da država nema para posljednje osobe koje smiju ostati bez novca su vojska i policija jer oboje imaju oružje i mogu ga lako uperiti prema onima koje smatraju krivcima za takvo stanje.

Prijeki vojni sud i strtijeljanje, bez dubokog ispitivanja kakvo ti je bilo djetinjstvo, kakav si čovjek, jesi li dobar otac ili suprug. Samo kratko suđenje i na strijeljanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sub feb 18, 2023 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
The Miro Tešević Show - UFO - podkast live 18.2.2023

Upravo sam dobio cijelu izjavu video, novinara Hersha od 30 minuta sa mnogo novih detalja o rušenju
cjevovoda



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri feb 22, 2023 11:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



Neocons Need War Because Monetary System Collapsing – Martin Armstrong


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: ned feb 26, 2023 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
Admiral Lošo: Ukrajinci ginu, a Europa financira rat SAD-a i Rusije!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon apr 17, 2023 9:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
i po meni realna situacija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet jun 01, 2023 4:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Prije početka poslednjeg rata na Balkanu, govorio sam da ljudi nisu toliko ludi da zarate a nakon njega, shvatio sam da ne mogu ni zamisliti koliko ljudi mogu biti ludi u ovoj ludnici, maskiranoj u planetu.


Potencijalni datum početka Trećeg svetskog rata?!

Možemo se jedino nadati da se psihopatološke aktivnosti što više odlože jer se spriječiti ne mogu, sve dok psihopate upravljaju ovom realnošću.


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet jun 02, 2023 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
Prije početka poslednjeg rata na Balkanu, govorio sam da ljudi nisu toliko ludi da zarate a nakon njega, shvatio sam da ne mogu ni zamisliti koliko ljudi mogu biti ludi u ovoj ludnici, maskiranoj u planetu.


Potencijalni datum početka Trećeg svetskog rata?!

Možemo se jedino nadati da se psihopatološke aktivnosti što više odlože jer se spriječiti ne mogu, sve dok psihopate upravljaju ovom realnošću...


Grom i pakao!!! Kako to da se mi 'rvati uvijek nađemo na krivoj strani??? Među 25 zemalja učesnica zračnih vježbi od 12 do 24 juna pod komandom Luftwafea, bit će i Hrvatska.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto jun 06, 2023 12:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
piskavac je napisao/la:
galaksija je napisao/la:
Prije početka poslednjeg rata na Balkanu, govorio sam da ljudi nisu toliko ludi da zarate a nakon njega, shvatio sam da ne mogu ni zamisliti koliko ljudi mogu biti ludi u ovoj ludnici, maskiranoj u planetu.


Potencijalni datum početka Trećeg svetskog rata?!

Možemo se jedino nadati da se psihopatološke aktivnosti što više odlože jer se spriječiti ne mogu, sve dok psihopate upravljaju ovom realnošću...


Grom i pakao!!! Kako to da se mi 'rvati uvijek nađemo na krivoj strani??? Među 25 zemalja učesnica zračnih vježbi od 12 do 24 juna pod komandom Luftwafea, bit će i Hrvatska.

Nešto ne vjerujem da će Svjetski rat izbiti za vrijeme ove vježbe jer neće biti „faktora iznenađenja“?! (Naravno, mislim na "nuklearnu fazu" jer je on već u toku.) Rusi će pomno pratiti svaki korak vježbe. Imaju daleko više borbenih aviona, instalirali su S-400 u Bjelorusiji i svuda unaokolo, zajedno sa S-500 i drugim PVO sistemima. Nadalje, skoro su potpuno uništili Patriot i druge PVO sisteme u Ukrajini, upravo isplovili sa 60 brodova pacifičke flote u sklopu neke svoje vježbe itd. Mislim da će WW3 izbiti iznenada u smislu da će jedna strana, relativno neočekivano, odraditi prvi nuklearni napad u nadi da će tako steći prednost a kada će to biti, pojma nemam. I bolje da ne znam. A vjerovatno nikad nećemo stvarno saznati ni to, ko je prvi napao koga?! Koliko sam pratio Hal-a Turner-a kao izvora ove teorije, nije se ispostavio, bar do sada, kao neki vrlo kredibilan izvor informacija. Između senzacionalizma i istine, on obično bira ono prvo.

I na kraju, iza leđa se ubrzano odvija proces transhumanizacije čovječanstva što nije ništa manje opasno i to je malo ko u stanju da vidi, vjerovatno, usljed onog "sna" koji je opasniji od onog sna noću u krevetu o kojem je Gurđijev davno pričao!?

Citat:
„Većina ljudi na ovom svijetu proživi cijeli svoj život u jednom snu u kojem se neki bave i naukom, dok drugi čak pišu i knjige.“


...dok oni koji ovo pročitaju, obično, pomisle da to za njih ne važi...?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto jun 06, 2023 1:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
Imam osjecaj da rata nece biti tj. da je sve dogovoreno. Na kraju krajeva danas postoji vjerojatno puno bolje tehnologije nego avioni, bombe i tenkovi. Mogu manipulirati vremenom, raditi potrese i ostalo. zNaci mogu nas unistit u roku keks. A sto se tice nuklernog napada sto ih sprijecava da ne roknu ovoga trenutka. Pa svi dobro znamo da bi se covjecanstvo unistilo u par sati, na kraju nitko nebi nista ni znao jer bi vecina nas bili mrtvi.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri jun 07, 2023 1:26 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
sector57 je napisao/la:
Imam osjecaj da rata nece biti tj. da je sve dogovoreno. Na kraju krajeva danas postoji vjerojatno puno bolje tehnologije nego avioni, bombe i tenkovi. Mogu manipulirati vremenom, raditi potrese i ostalo. zNaci mogu nas unistit u roku keks. A sto se tice nuklernog napada sto ih sprijecava da ne roknu ovoga trenutka. Pa svi dobro znamo da bi se covjecanstvo unistilo u par sati, na kraju nitko nebi nista ni znao jer bi vecina nas bili mrtvi.

Mislim da će glavnu depopulaciju odraditi uz pomoć aplikacije EM talasa specifičnih frekvencija iz 5G spektra na interfejs baziran na grafen oksidu, kojim nas neprestano kontaminiraju preko vakcina/injekcija, hrane, vode, vazduha itd., dok će im ograničeni nuklearni rat služiti kao pokriće u smislu da se nuklearna radijacija okrivi kao glavni uzrok smrti ljudskih masa?! U vezi s tim, treba poslušati ovo davnašnje predavanje Galena Winsora o “opasnosti radijacije”: The Nuclear Scare Scam





(Transkript predavanja se može naći – OVDJE)

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri jun 07, 2023 12:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



Brighteon Broadcast News, June 6, 2023 - Pentagon mobilizing THOUSANDS of aircraft for WWIII confrontations with China, Russia


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto jul 18, 2023 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
A Scott Ritter Investigation: Agent Zelensky



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon okt 09, 2023 1:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.








..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon okt 09, 2023 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
...


Ne vjerujem da će u Srbiju doći znatan broj Izraelaca, aii u Ukrajinu, hoće. Od nekog gosta na balkan.info ili balkanskoj oštrici čuo sam davno još da Izraelci planiraju naseliti prostore nekadašnje Kazarije koji sačinjavaju dio Ukrajine i dio Rusije. Citirao je nekog političara i novinara, više se ne sjećam kojih, novinar je pitao tog nekog izraelskog političara: - Pa imate sada svoju državu, što će vam Ukrajina. On je odgovorio: - što će nam pustinjska suncem opaljena besplodna Judeja i Samarija, kad je Ukrajina u umjerenom pojasu i plodna. .

Nemaju oni nigdje mira i nikad ga neće ni imat. Što islite što bi se dogodilo slavenskim narodima iz ex-YU da su oni u ovo moderno doba nahrupili u Ukrajinu, tražeći prava da se nasele tamo, jer eto, oni potiču sa Karpata, a njihovi Bogovi, Perun, Svetovid i Veles su im rekli da je to njihova sveta zemlja i da će se jednom vratiti tamo??? Pa proglasili bi nas primitivcima, fašistima, zadrtima, nacionalistima, Balkancima, narod smanjenog kvocijenta inteligencije dok Izraelu sve prolazi.

Nema goreg rata motiviranog materijalističkim motivima, a potkurenog religijom.

Čuo sam od svoje mame da je naš lokalni župnik rekao da će se put u Izrael, za koji su ljudi skupljali novce u ratama od drugog ili trečeg mjeseca ove godine, a koji košta 1600 €ura najvjerojatnije odgoditi jer se ""zaratilo u svetoj zemlji. Da je do isteka uplate posljednje rate ostalo još dva tjedna, ali da ne vjeruje da će se sukob riješiti za dva tjedna"". To je rekao na jučerašnjoj misi. Nakon tih riječi otišao sam na Internet i imam što vidjeti. U samo 24 sata nešto manje od 500 mrtvih. Od troga 260 na muzičkom festivalu za mir. U hrvatskim proporcijama to bi bilo kao da je u jednom danu poginulo 280 osoba.

Do sada se broj mrtvih na obje zaraćene strane popeo na preko 1100 ljudi. Tamo se ratuje već 80 godina a ljudsku krv prolijevaju kao da je voda. Razumni ljudi s obje strane koji žele mirno političko rješenje ne mogu doći do izražaja.

I stoga, da je u zapadnom svijetu i uopće igdje u svijetu imalo političke mudrosti, odavno bi se distancirali od Izraela i Palestine, nebi im prodavali oružje, raskinuli bi sve gospodarske, umjetničke, kulturne, sportske i druge veze s njima, sve dok ne riješe svoja unutarnja pitanja. Ali kad te mudrosti već nije bilo, barem da sada dođu do pameti i nedaju se uvuči u tamošnji reat, koji se lako može pretvoriti u WW3 s nesagledivim posljedicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sub okt 14, 2023 7:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Alexander Dugin on X/Twitter
 
 "Let us try to describe one of the possible scenarios of further escalation in the Middle East.
 
The Palestinian uprising begins in the West Bank and East Jerusalem. Mahmoud Abbas cannot contain the situation, and seeing Israel carrying out a full-blown genocide in the Gaza Strip, the Palestinians launch an all-out revolt. The IDF continues to massacre civilians in the Gaza Strip. There are growing protests around the world against Western pro-American liberal elites standing unanimously in favor of Israel. Hezbollah gets involved and crowds of Arabs from Jordan break through the cordons at the border. The U.S. launches preemptive strikes against Iran, which is increasingly involved in the conflict, and Iran strikes back against Israel. Syria enters the war, attacking the Golan Heights. There is a rapid mobilization of the entire Islamic world.
 
Pro-American Islamic states - Saudi Arabia, UAE, Qatar etc. - are being forced to join the confrontation on the side of the Palestinians. They are joined by Pakistan, Turkey and Indonesia. The story of the Taliban sending troops to the Middle East from fake news becomes reality. The black banners of Khorassan are hoisted over the world.
 
Problems between Salafists and traditionalists, including Shiites, fade into the background. The great jihad of the Islamic world against the West and Israel is beginning.
 
Russia takes first a neutral position, but does not rush to support Israel, as it is at war in Ukraine with the West, which in turn is completely on Israel's side.
 
At some point in the uprising in East Jerusalem, Palestinians proclaim the need to cordon off the Al-Aqsa Mosque for protection from the IDF. Al-Aqsa Mosque was mentionned in the beginning of the uprising in the Gaza Strip -- Al-Aqsa Flood. Israel, in the course of fighting armed Palestinian militias and in self-defense, launches a rocket attack on the mosque. It collapses. The path to building the Third Temple is cleared. But... a billion Muslims, of whom 50 million (officially) are in Europe, start an uprising now in the West itself. Civil war erupts in Europe. Some Europeans are on the side of LGBT, Soros and Atlanticist elites, and some make an alliance with Muslims (on the model of Alain Soral) and join the anti-liberal Revolution.
 
The US uses tactical nuclear weapons against Iran. Russia launches a tactical nuclear strike against Ukraine, which seeks to cling to the West at any cost and provokes Moscow in every possible way.
 
World War III erupts with the use of tactical nuclear weapons. Russia finally makes up its mind and sides with the Muslims. American dispensationalists realize that the hour has come. Russia is attacking -- albeit indirectly -- Israel. Gog is here. In the Russian vision, the West is under direct rule of Antichrist. Many world leaders die, new one with far more radical beliefs appear.
 
China attacks Taiwan, distracting the U.S. and NATO to a new target. India refrains from the direct support the US is counting on. The evening of history ceases to be languid.
 
Feminists, gay activists and environmentalists demand an end to it all, but no one listens to them.
 
The West is forced to fight against everyone in the name of some goal it can no longer articulate - all the old theses about “human rights”, “civil society” and other incantations have disappeared in the harsh reality of the coming total death. Elon Musk admits that he has completely stopped understanding what is happening.
Israel is beginning, under blows from all sides, to build the Third Temple. Only Moshiach can save the situation…
 
This is where the text of the predictive analysis (prophecy) abruptly ends."

...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 105 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz