Sada je: čet mar 28, 2024 7:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri dec 21, 2016 2:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Izgleda da je Rotšild u međuvremenu izbacio Trampa s prve stranice njegovog magazina Economist i zamijenio ga “američkim orlom”?! He, he, ovo će vjerovatno pomrsiti rezultate dosadašnjih “dešifrovanja”?! Stvar bi možda trebala da ukazuje na mogućnost da Tramp bude izbačen iz igre tj. da ne stigne do Bijele kuće?



Interesantna vremena u matriksu?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri dec 21, 2016 9:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ak je nesto zapisano ili ti ga vec iskodirano, pa nemoze ti onda neka stvar pomrsit racune...
Racun je racun...


_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet feb 23, 2017 11:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ocito da se Matthew Nicholson malo zeznuo i za 22/2/2017.....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sub apr 08, 2017 9:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
https://www.vice.com/rs/article/sta-bi- ... pocele-rat


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet apr 20, 2017 10:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ima li ko kakvih novosti u vezi sa ovom temom? Koliko vidim sve se zvecka nesto. Smrdi mi da bi se zaista moglo nesto desit ove godine, sranja na sve strane.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet apr 21, 2017 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Možda čovječanstvo daje prevelik publicitet stanju „adrenalina“?! Pogledajte nešto, na sve strane se odašilju neke čudne forme misli, publicitarni efekt na kojega mase padaju i sebi nanose još veću agoniju. Hoće li biti ili neće biti WW3, ovisi o više stvari, ali svakako da je jedna od mnogih pridavanje internet zanimanju u širokom opsegu. Listajući brojne net forume, a koji se tiču tematike oko Sirije, Koreje etc, pa ti forumaši kao da nesvjesno žele stvarni rat i pogibelj masa. Trebalo bi ovladati svojim mislima i željama i ne tražiti nešto što bi moglo biti bolno. Htio sam reći, puno toga ovisi od pojedinca – kako bi kolektiv razumio stanje i djelovao kako spada. Zašto ovo pišem? Pa zato jel vidim kuda to ide. Sve počinje od zanimanja, a završava sa očajem. Možda da svako malo poradi na sebi, jel i ako dođe do ozbiljnog ili krajnjeg stanja, ionako nećemo moći podići ništa sa uzavrelog poda.

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet apr 21, 2017 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Možda i nećemo moći ništa podići zbog uzavreloga poda, a možda i hoćemo.
Uglavnom, ne treba prejudicirati.
Prije bih rekao da će razni samoproglašeni gurui ubrzo krepati zbog praničke nekontrole: hrana, voda, hladnoća, kretanje... možda ih učenici spase :mrgreen:!?
I zašto je internetsko-forumski razgovor o 3. svj. ratu, pogotovo ako je zabavnoga karaktera, zabranjen!?
Moram imati, barem nešto, negativno u svom životu.
Politiku izbjegavam; filmovi horora me nasmijavaju, već dugo, pa nisam njihov konzument; buku ne volim osim ako nije poticajna tj. kreativna; tračevi me ne interesiraju; upućena mi negativna ispovijedanja nastojim brzo zaboraviti; ne pripovijedam o kriminalnim društvenim aktivnostima jer u istima i ne učestvujem.
Smak svijeta je krupan događaj: nije valjda da misliš da ga skupina meditanata ili moliteljâ sprečava u posljednjem trenutku.
Ma daj, pa u to ni klinceze više ne vjeruju.
Znaš da je lažni guru Sai Baba istinito rekao da su mnogo vrednije ruke koje pomažu od usana koje mole.
Čovječanstvo, najvećim dijelom, ne zna ni svoje svjesno, a kamoli nesvjesno i njegovo individualno ili kolektivno djelovanje.
:wink:


Zadnja izmjena: autentika; pet apr 21, 2017 10:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet apr 21, 2017 10:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
sector57 je napisao/la:
Ima li ko kakvih novosti u vezi sa ovom temom? Koliko vidim sve se zvecka nesto. Smrdi mi da bi se zaista moglo nesto desit ove godine, sranja na sve strane.
Oslobođenje Sjev. Koreje bi ekonomski preporodilo čovječanstvo.
Naš Veliki Vođa ima nuklearni potencijal, ali se bojim da ne može uspješno dobaciti :mrgreen:, a nakon ujedinjenja dvije Koreje bi svi zaboravili ujedinjenje Njemačke.
Bilo bi mrtvih na svim stranama, ali ne bi otišlo dalje od, u najgorem slučaju, regijskog sukoba.
A u Siriji neće biti širenja sukobâ, a Assad će, kad-tad, morati otići jer ni RF-u neće, barem ne dugoročno, biti isplativo da ga podržava.
Migranti će dolaziti, masovno, čim vrijeme bude ljepše na Balkanu, i time obogatiti materice mnogih usamljenih djevojaka i ženâ širom Evrope.
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon apr 24, 2017 9:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
autentika je napisao/la:
Možda i nećemo moći ništa podići zbog uzavreloga poda, a možda i hoćemo. Uglavnom, ne treba prejudicirati. Prije bih rekao da će razni samoproglašeni gurui ubrzo krepati zbog praničke nekontrole: hrana, voda, hladnoća, kretanje... možda ih učenici spase :mrgreen:!?
I zašto je internetsko-forumski razgovor o 3. svj. ratu, pogotovo ako je zabavnoga karaktera, zabranjen!?


Ma nije niš zabranjeno, prijatelju. Ja samo govorim onako kako osjećam; ono što stalno pratim po raznim net portalima, e to me malo bljeskom opalilo. Način na koji ljudi kao da žele da što prije odu s ovoga svijeta, a da nisu ni svjesni što su poželjeli.

autentika je napisao/la:
Smak svijeta je krupan događaj: nije valjda da misliš da ga skupina meditanata ili moliteljâ sprečava u posljednjem trenutku. Ma daj, pa u to ni klinceze više ne vjeruju.


Slažem se s tobom. No, smaka svijeta nikad neće ni biti, barem ne onako kako većina razmišlja. Mada, ako bi se kod mnoštva (pozitivno usmjerenih) bića moglo transformirati (u jedan lijevak) protok misli – nešto bi se dogodilo, mislim na pozitivan proces – možda bi se kolektivna svijest mogla povezati u cjelinu i spriječiti ludila.

autentika je napisao/la:
Čovječanstvo, najvećim dijelom, ne zna ni svoje svjesno, a kamoli nesvjesno i njegovo individualno ili kolektivno djelovanje.


I tu se lažem, točno je to.

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 5:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
BlueSpace je napisao/la:
Ma nije niš zabranjeno, prijatelju. Ja samo govorim onako kako osjećam; ono što stalno pratim po raznim net portalima, e to me malo bljeskom opalilo.
Nemoj da te bilo šta opali — zrači pozitivnošću i to ćeš i dobiti.
BlueSpace je napisao/la:
Način na koji ljudi kao da žele da što prije odu s ovoga svijeta, a da nisu ni svjesni što su poželjeli.
Samoubistvo mi nikad nije palo na pamet: ako imaš neke druge moje podsvjesne informacije, podijeli ih sa mnom.
BlueSpace je napisao/la:
Slažem se s tobom. No, smaka svijeta nikad neće ni biti, barem ne onako kako većina razmišlja.
Ne znam ni kako moja malenkost razmišlja, a kamoli cijeli svijet.
Stoga bih, prije svega, poantirao da će smaka svijeta biti ili neće biti onako kako: univerzum, ti, moja malenkost, Zemljani budu zajedno zamislili.
BlueSpace je napisao/la:
Mada, ako bi se kod mnoštva (pozitivno usmjerenih) bića moglo transformirati (u jedan lijevak) protok misli – nešto bi se dogodilo, mislim na pozitivan proces – možda bi se kolektivna svijest mogla povezati u cjelinu i spriječiti ludila.
Ako bi se učinilo ovo rezultat bi bio — kozmos tako ne funkcionira na nivou velikih događaja (u pravu si ako praviš ručak), jer je u njemu već sve bilo, barem stanovnicima ove planete, dočim o usmjeravanju i prisiljavanju svih ostalih ne bih volio ni pomisliti, pošto je to praksa Sjev. Koreje koju sam, već ovotematski, spomenuo.
Poantiram: prijespomenuto nije nedozvoljeno, ali mene u toj priči nema, a odašitelj se mora suočiti i sa posljedicom slanja takvog signala, kad-tad.
BlueSpace je napisao/la:
I tu se slažem, točno je to.
LP
Također.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 3:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
autentika je napisao/la:
Ako bi se učinilo ovo rezultat bi bio[/i] — kozmos tako ne funkcionira na nivou velikih događaja (u pravu si ako praviš ručak), jer je u njemu već sve bilo, barem stanovnicima ove planete, dočim o usmjeravanju i prisiljavanju svih ostalih ne bih volio ni pomisliti, pošto je to praksa Sjev.Koreje koju sam, već ovotematski, spomenuo.


Stvar je percepcije kako ti to doživljavaš, dakako. Ja bih kazao, a neznam možda i griješim, dosadašnja praksa kako ljudska svijest pronalazi uzroke i kako definira određena stanja – prakticira razvoj specifične tehnologije umno intelektualno-duhovnih vibracija, iz kojih se onda stvaraju pretpostavke i defincije stanja. Tzv lijevak; mislio sam na strukturu umreženosti kolektiva-zajednice, koja je sposobna racionalnim pristupom i dobrim vibracijama pomoći u otklonu negativnih procesa. Ništa osobito, no moguće je utjecati na tok nekih događanja i sa vlastitim (udruženim) resursima. Što se tiče funkcioniranja Kozmosa, možeš li mi reći dal ti poznaješ kako on funkcionira, volio bi to čuti od tebe?! Bit će interesantno nastaviti ovu temu, ako imaš volje, razumije se.

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 5:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
BlueSpace je napisao/la:
Stvar je percepcije kako ti to doživljavaš, dakako. Ja bih kazao, a neznam možda i griješim, dosadašnja praksa kako ljudska svijest pronalazi uzroke i kako definira određena stanja – prakticira razvoj specifične tehnologije umno intelektualno-duhovnih vibracija, iz kojih se onda stvaraju pretpostavke i defincije stanja. Tzv lijevak; mislio sam na strukturu umreženosti kolektiva-zajednice, koja je sposobna racionalnim pristupom i dobrim vibracijama pomoći u otklonu negativnih procesa.
Svako i ima pravo vlastite percepcije jer ne postoje 2 jednake jedinke: no poanta je u najmanjem zajedničkom interesu (o čemu sam, već ovoforumski, i pisao) — ne pojedinaca ili grupâ nego kolektiva.
Stoga je meni tvoj gorenavedeno-citirani iskaz suviše apstraktan.
Takva tehnologija nije mogla spriječiti propast Agrokora.
Usput, tehnologija ničemu ne služi ako potiče robovlasništvo: sretniji su Egipćani danas u vojnoj diktaturi nego kada su robovski gradili piramide.
Čini se da robove boravak u piramidama nije prosvijetlio, osim što je odlična turistička atrakcija savremenog svijeta.
BlueSpace je napisao/la:
Ništa osobito, no moguće je utjecati na tok nekih događanja i sa vlastitim (udruženim) resursima. Što se tiče funkcioniranja Kozmosa, možeš li mi reći dal ti poznaješ kako on funkcionira, volio bi to čuti od tebe?! Bit će interesantno nastaviti ovu temu, ako imaš volje, razumije se.
Ukoliko je moguće odmah imaš priliku to i ostvariti, djelovanjem zbog dobrobiti ovoga foruma, na bilo koji način, ali nemoj otkrivati kakvu rezultantu želiš dobiti, pa kad svi forumski članovi osjete tvoje djelovanje prijespomenuto neće ni biti potrebno, pošto ćemo znati intenzitet i način tvoga djelovanja. :wink:
BlueSpace je napisao/la:
LP
Također.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 8:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
autentika je napisao/la:
Stoga je meni tvoj gore navedeno-citirani iskaz suviše apstraktan.


Vjerovatno. Ovisi odakle gledaš perskpektivu, jel. Ovisi jel se smatraš mudrim da ispuniš svoju teoriju, ja bi volio vidjet njen praktični dio. Možda dolazimo do nekog validnog zaključka kako ljudi čitaju sve i svašta i onda radi milosti svojega „ega“ misle da su obdareni mudrošću i znanjem; no, sigurno nisu. Mudrost u dubini duše kreće onda kada se otvore spoznaje o istini, koja je jednostavna i nema figu u džepu, ne kreće se onako kako mislimo, a taj tzv Lijevak, kad sam to napisao, to je mjesta sažimanja misaonih formi u jednu cjelinu; preslikavanje mikrokozmosa u odnosu na makrokozmos – što je gore, dolje je imaginarna realnost. „Neka je svima jednako kao i meni, ni manje ni više“...

autentika je napisao/la:
Usput, tehnologija ničemu ne služi ako potiče robovlasništvo: sretniji su Egipćani danas u vojnoj diktaturi nego kada su robovski gradili piramide. Čini se da robove boravak u piramidama nije prosvijetlio, osim što je odlična turistička atrakcija savremenog svijeta.


Kompleksnost otvorenog uma traži i ozbiljnost u dijalogu, jel ovako kako mi se obraćaš (a izgleda kao da ti nešto pravi smetnju) ne vodi ničemu, doli zatvaranju i povratku na početak.

autentika je napisao/la:
Ukoliko je moguće odmah imaš priliku to i ostvariti...


Nisi spreman za ozbiljan razgovor, nisam došao radi nadmudrivanja. Ako si spreman za konstruktivnu priču, stojim ti na raspolaganju...Još uvijek se da krenuti sa korekcijom ega.

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 9:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
BlueSpace je napisao/la:
Vjerovatno. Ovisi odakle gledaš perskpektivu, jel. Ovisi jel se smatraš mudrim da ispuniš svoju teoriju, ja bi volio vidjet njen praktični dio.
Meni je žao, ali je tema o 3. svj. ratu, dočim si se uključio u diskusiju omalovažavajući diskutante i dajući sebi neku imaginarnu vrijednost, iako nisi ničim doprinio (knjigom, tekstom, časopisom, novinom, vlastitom opservacijom) ovotematskoj diskusiji.
Koliko samo vidio, slučajno i u prolazu, i tvoje prošlo forumsko djelovanje je bilo u istom stilu, težeći da uvijek pronađeš nekoga ko bi bio zadivljen tvojom veličinom i poznavanjem jedine univerzalne istine koju propagiraš.
Izvini, ali ovaj forum i jeste namijenjen sučeljavanju najrazličitijih gledišta.
BlueSpace je napisao/la:
Možda dolazimo do nekog validnog zaključka kako ljudi čitaju sve i svašta i onda radi milosti svojega „ega“ misle da su obdareni mudrošću i znanjem; no, sigurno nisu.
Ne znam koliko ko nešto i kako čita, ali govorio sam o životnim koracima u vremenu i prostoru.
BlueSpace je napisao/la:
Mudrost u dubini duše kreće onda kada se otvore spoznaje o istini, koja je jednostavna i nema figu u džepu, ne kreće se onako kako mislimo, a taj tzv Lijevak, kad sam to napisao, to je mjesta sažimanja misaonih formi u jednu cjelinu; preslikavanje mikrokozmosa u odnosu na makrokozmos – što je gore, dolje je imaginarna realnost. „Neka je svima jednako kao i meni, ni manje ni više“...
Daleko si od toga principa.
Prvo trebaš naučiti da je izjava, poput tvoje, kako pratiš rad mnogih internetskih foruma, shvatajući da su diskutanti depresivni, krajnje infantilna i mizantropska.
Podsjećaš me na razne lokalne malograđane koji čitaju forumske postove, ne uključujući se u diskusiju, a onda to negdje javno ili nejavno komentiraju.
BlueSpace je napisao/la:
Kompleksnost otvorenog uma traži i ozbiljnost u dijalogu, jel ovako kako mi se obraćaš (a izgleda kao da ti nešto pravi smetnju) ne vodi ničemu, doli zatvaranju i povratku na početak.
Kompleksnost otvorenog uma znači da moja malenkost ne mora vjerovati ni u kakav lijevak koji spominješ, dok neko treći ne mora, uopće, ni znati da lijevak postoji.
BlueSpace je napisao/la:
Nisi spreman za ozbiljan razgovor, nisam došao radi nadmudrivanja. Ako si spreman za konstruktivnu priču, stojim ti na raspolaganju...Još uvijek se da krenuti sa korekcijom ega.
Znaš kako kažu da je prvo najbolje počistiti u svom dvorištu, a onda ne ide čišćenje u tuđem nego suradnja sa drugim u zajedničkom dvorištu, ako te isti, naravno, prihvati.
BlueSpace je napisao/la:
LP
Također.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto apr 25, 2017 11:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
autentika je napisao/la:
Meni je žao, ali je tema o 3. svj. ratu, dočim si se uključio u diskusiju omalovažavajući...


Nije tebi ništa žao, poštedi me te histerije. Osjetio si drugačiju energiju naspram tvoje, i dao si se iz petnih žila na analiziranje i uvjetovanja. Razgovat ćemo i o WWWIII, a vjerujem da ćeš mi baš ti dati prave parametre, i mene to zanima. :mrgreen:

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pet apr 28, 2017 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: ned maj 14, 2017 7:39 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Paul Craig Roberts: Are you ready to die?


Prijevod – ovdje




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
galaksija je napisao/la:
Paul Craig Roberts: Are you ready to die?


Prijevod – ovdje




Jer bi to bila zetva?
Ma spreman, doso do tocke da me toliko zaboli ona stvar oce ga bit ili nece, jer ima nesto poslje smrti ili nema jer ce dusa se spasit ili nece. Iskreno nije me vise briga, tak i tak sam prazan, nistavan, u meni nista ni ne postoji... Po meni bolje da se opendreci sto prije pa gotovo sa cijelom ovom kalvarijom.....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 11:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Žetva je kolektivno uništenje grupe duša njihovo žrtvovanje u kojem su one dobile ono što su tražile "prah" a oni drugi Znanje putem kojeg idu u novo stvaranje zivota. Njihova ljubav kojom su platili kartu za uzimanje znanja je ono što su nudile dušama a ove to svojom voljom uzimale u neznanju.To je ta igra "Bogova".
Nasuprot prekidanju žetve gde nema uništavanja grupe dusa i gde svi dobijaju novu sansu kroz znanje o Jednom i put ka Njemu i gde se takva igra prekida.
Jedan potpuno drugačiji svet gde odgovornost preuzima svaki pojedinac ponaosob kako za sebe, tako za društvo kojeg je deo pa tako i za celo čovečanstvo.
Nije li to fer?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 11:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Odgovornost preuzimas jedino za sebe, ne za covjecanstvo. Sto dakako ne mora biti da ces svojim postupkom mjenjat druge, bitno je to da mjenjas sebe samog.
To mi zvuci kao prica da je Isus otkupio grijehe za sve ljude. Ti moras za svoje postupke sam odogovarat, nekako mi lako zvuci to otkupljivanje za svo covjecanstvo.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz