Sada je: sub apr 27, 2024 4:10 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet maj 09, 2013 8:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 11:37 am
Postovi: 4
Pitanje sam postavio na forum.hr prije par minuta. Samo cu kopi pastat ali molim vas da nam pomognete. Imamo bebu zasrali smo se

Ovako, da odmah u startu kažem kako nisam troll i kako nemam živaca za gluposti. Pitao sam već hrpu ljudi odgovor nitko mi ne može pomoći te sam odlučio preko foruma potražiti pomoć.
Djevojka i ja uselili smo se u zajednički stan u Osijeku u 9.mjesecu (rujan) 2012. godine. Odlučili smo živjeti zajedno jer imamo bebu. tj djevojka je bila je trudna. oboje smo studenti.
Gazdarica nam je iznajmila stan, rekavši da joj je otac umro ili muž nisam siguran, uglavnom, ta smrt ju je pokosila i ne moze otplatit kredit za stan jer su ga oboje trebali platit.Ona je trebala u njemu živjeti, no odlučila ga je iznajmiti nakon smrti.
kako sam učio za ispite navečer na balkonu isti taj 9. mjesec ujutro su se znali čuti zvukovi, kada sam lezao osjetio bih trnce kroz kozu i hladnoću. sva svijetla su nam pregorila. Stalno se nešto čuje. 5 puta nam je us tanu curio plin i na kraju su nam našli rupicu na vaillant bojleru nakon 5 puta servisiranja, iz hepa su rekli da smo svi mogli umrijeti.
da ne duljim znao sam da nešto nije u redu i bio sam uvjeren da je to duh.
I danas kada sam bio na faxu, djevojka je napravila griz, stalno jedemo griz no ovakvo što se nikad dosada nije dogodilo. Kunem se našim djetetom da video nije fejk i da je sto posto istinit. Nije ništa namontirano niti itko nešto radi sa zdjelicom.

Molim vas pogledajte i recite je li to normalno.??? Kome da se obratimo za pomoć? Imamo kristale u stanu negdje na netu sam pročlitao da ih se treba pobacat jer mogu dozvat entitete i šta ti ja znam. Je li to istina? EVO VIDEO OD DANAS



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet maj 09, 2013 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Onda i moju kuhinju često posjećuju "duhovi" :mrgreen: . Stvar je u temperaturi griza zbog čega se na dnu zdjelice stvara kondezacija koja je uzrok ono malo pomicanja. Da imaš duha u stanu, najmanje što bi mu trebala tvoja pomoć u pomicanju zdjelice.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet maj 09, 2013 10:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Kod mene se isto dešavalo, doduše sa praznim vlažnim posudama (koje imaju onaj obruč izdignut 1mm il tako nešto na dnu), sličan princip. Palo mi je na pamet da je stvar verovatno do površinske tenzije vode, pomerim malo posudu a ona se lepo vrati na mokro mesto. Prvi put sam to primetio kad je jedna šerpa odlučila da se malo "protegne" sama od sebe. Behold the Magick! :love10:

A može biti i da je nešto pobrkalo kuhinjski sto sa ouija pločom :rotfl: možda zato više ne čujemo toliko Kasiopejaca, rasipaju energiju na šerpe i escajg :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet maj 09, 2013 10:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 11:37 am
Postovi: 4
svjetlost je napisao/la:
Onda i moju kuhinju često posjećuju "duhovi" :mrgreen: . Stvar je u temperaturi griza zbog čega se na dnu zdjelice stvara kondezacija koja je uzrok ono malo pomicanja. Da imaš duha u stanu, najmanje što bi mu trebala tvoja pomoć u pomicanju zdjelice.

To je prvo sto smo i pomislili jer znamo za to, . Cura je obrisala dno bas iz tog razloga i zdjelica se svejedno micalaEvo vam ona zeli napisat :
zdjelica je izvadena iz ormarica,dakle suha,a ni povrsinu nisam mocila niti je bila vlazna. provjerila sam rukom da li je ista mokro....jer znam za taj fenomen


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet maj 09, 2013 10:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 11:37 am
Postovi: 4
A stol je ravan. Stavio sam lopticu da vidim hoce padat. Nista. Najgore od svega je što nam se svjetla non stop pale gase, svijetlo krepa netko vikne u svadji i nakon 3 mjeseca se upali. Ima neko prisutstvo i to otkad smo te kristale poceli koristit su se i stvari pocele dogadjat.siguran sam jer sam u 9om mjesecu lezao u krevetu, prvo je bila plavicasto bijela maglica pa kao da je prosao kraj mene. osjetis hladnocu i trnce plus sto nam je malo malo curio plin iz peci i iz bojlera. Ima toga jos al ne zelim jezu prizivat


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pet maj 10, 2013 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Stara je to stvar da duhovi ne vole griz ! Stavi "gemišt" na stol pa vidi reakciju :mrgreen:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pet maj 10, 2013 10:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Probajte zagrejati zdelicu da bude vruća, pa onda sipajte u nju.

Pošto su kristali potencijalni uzrok, nemojte ih koristiti jer ste ih napunili nemirom. Najbolje će biti da ih zakopate u zemlji da bi zemlja isisala energiju koju nemožete podneti.
To su sada moćni kristali jer su imali dodir iz drugog sveta.
:D

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pet maj 10, 2013 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Valjda? je napisao/la:
A može biti i da je nešto pobrkalo kuhinjski sto sa ouija pločom :rotfl: možda zato više ne čujemo toliko Kasiopejaca, rasipaju energiju na šerpe i escajg :toothy2:

:thumbup:

rezony je napisao/la:
Najgore od svega je što nam se svjetla non stop pale gase

Da te ne posjećuje DJ Duh :toothy2:

rezony je napisao/la:
osjetis hladnocu i trnce

Imaš propuh u stanu. :mrgreen:

Sorry na zafrkanciji, ali... jače je od mene. :angel4:

Nađi egzorcistu da ti riješi problem griza.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pet maj 10, 2013 9:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Kaotiga biće iz druge dimenzije (vjerojatno duša davno umrle osobe) i nema pametnijeg posla od toga da ponekad pomiće objekt za nekoliko centimetara u nekoj kuhinji...

Seems legit.

Šta napraviti... istražiti malo o tim fenomenima, tj. probaj se prvo uvjeriti dali je zaista u pitanju duh ili postoji neko drugo objašnjenje, sigurno ima ljudi koji su iskusili slične stvari i napravili teme po raznim forumima pa valjda i to potražiti, u ekstremnom slučaju ako zaista sve je tako crno onda viditi dali se duha može kako otjerati, ako ne, bježite odavde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: ned maj 12, 2013 3:45 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Citat:
Pitanje sam postavio na forum.hr prije par minuta. Samo cu kopi pastat ali molim vas da nam pomognete. Imamo bebu zasrali smo se...


Strah se najviše od svega boji da će ga se ljudi prestati bojati. Uplašite li ga dobro izostankom bojazni, on prestravljen pobjegne.
A iz vlastitog iskustva dolazim do spoznaje kako se to najbolje ostvaruje duhovitošću.
"Duhovitošću protiv duhova!"

I još jedna sitna digresija; iako vam se, ovako na prvu, čini da vi imate bebu, ustvari beba ima vas.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: sri nov 06, 2013 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Skoro isto se meni desilo jedne prilike kada sam sjedio sa djevojkom u kaficu.
U jednom trenu se iz cista mira na stolu pomakla pepeljara.Znaci,provjeravali smo da li je stol ukosen,da li smo ga slucajno nogom zakacili,da li je podloga bila mokra...ali nista,nista.

Nikad mi ono nece biti jasno...dok ovo pisem najezio sam se jer je tako svaki put kada se toga sjetim.

A ti sa video-a,ne psuj Boga

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pet nov 15, 2013 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 02, 2007 6:51 pm
Postovi: 67
Uzmi si Zepter (TM) serpu, ghost proof 100% :D

_________________
The howling winds blow
On this moonlit night
Eyes locked in fear
With a dark embrace
The bitter cold winds
Freeze the tears that fall
Hands held in grace
As we take the final step


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: pon jun 16, 2014 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Last December je napisao/la:
Uzmi si Zepter (TM) serpu, ghost proof 100% :D


ooo đesi ti ajsd erth... ok probam

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duh u našem stanu VIDEO DOKAZ NA KRAJU POSTA
PostPostano: čet jun 26, 2014 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Meni ovo deluje kao kampanja protiv kristala, hiljade ljudi ga koristi za pravljenje orgonskih topova i orgonita i do sada nisam cuo slicnu stvar .

Ako je sve tacno, stan je iznajmljen, bar je lako izaci iz njega, ako mislis da ti nesto ugrozava porodicu .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 120 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz