Sada je: čet mar 28, 2024 9:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: pon jan 12, 2015 6:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
zamislili smo svjetlosnu kuglu iznad nas iz koje smo uzimali svjetlost koja je prolazila kroz nas i napajala haru...

Draga ptica dodo, što je to u stvari? Ta svjetlosna kugla.
Kakav je osjećaj toga? Ja sam eto sumnjičav prema takvim stvarima, ali vjerujem da nisam pretjerano sumnjičav.
Sa takvim činom kad nešto uzimaš ujedno vjerovatno daješ i pristanak za svašta što i ne znaš kad smo već kod teme Karme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: pon jan 12, 2015 6:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
promatrač je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
zamislili smo svjetlosnu kuglu iznad nas iz koje smo uzimali svjetlost koja je prolazila kroz nas i napajala haru...

Draga ptica dodo, što je to u stvari? Ta svjetlosna kugla.
Kakav je osjećaj toga? Ja sam eto sumnjičav prema takvim stvarima, ali vjerujem da nisam pretjerano sumnjičav.
Sa takvim činom kad nešto uzimaš ujedno vjerovatno daješ i pristanak za svašta što i ne znaš kad smo već kod teme Karme.

Zelim da se izvinem administratorima ,jer smo ja i arwen malo skrenuli sa teme, pa smo na temi "karma" vise pricali o "hari". To me sve navelo na tu temu, jer sam na 5oj str. ove teme vidjela da se pricalo o hari.
Promatarc vidi nesto, ja ti pojma nemam ni o cemu, ali se ucim. Nadam se da idem putem istine. Zelim da idem putem svjetla. Ne zelim nista zlo, ne zelim nikakvim magijama da se bavim, ali nekako mi je logicno da je svjetlo simbol za istinu i nesto dobro, mozda grijesim? Istina je da dajem pristanak za sve i svasta,ali nekako vjerujem svom ucitelju kad me vodi. Dala sam mu ruku i neka me vodi, nadam se da je to pravi put, ustvari ja za sad osjecam da jeste. Ta svjetlosna kua ne znam sta je to, valjda je nesto dobro, a kako cu znati sta je to...Osjecaj toga je dobar, dalo mi je energije da sam sutradann prepjesacila planinu i imala puno snage i energije....ja bih voljela da ti das svoje pojasnjenje u sta sumnjas kad je rijec o svjetlosnoj kugli?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: pon jan 12, 2015 6:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne smeta me toliko offtopic, a i nije offtopic, nisam ciljao specifično na kuglu nego općenito na koncept duhovnog vodstva i stvaranja stvari iz kojih ćeš crpiti energiju, tu u biti nikad ne znaš što radiš, a svejedno radiš i to sve ima svoje posljedice, opet ne znaš kakve sve.
Što se tiće onoga "svjetlo je dobro", to je zbilja neadekvatno tumačenje, nema veze s vezom, banalni primjer je recimo atomska bomba. Bljesne toliko jakom svjetlošću da te osljepi pa eto - nije dobro, ne može se to tako, svjetlo=dobro. Znači samo sam htio ubaciti dozu zapitanosti i opreza, nisam htio napraviti paranoju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: pon jan 12, 2015 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
promatrač je napisao/la:
Ne smeta me toliko offtopic, a i nije offtopic, nisam ciljao specifično na kuglu nego općenito na koncept duhovnog vodstva i stvaranja stvari iz kojih ćeš crpiti energiju, tu u biti nikad ne znaš što radiš, a svejedno radiš i to sve ima svoje posljedice, opet ne znaš kakve sve.
Što se tiće onoga "svjetlo je dobro", to je zbilja neadekvatno tumačenje, nema veze s vezom, banalni primjer je recimo atomska bomba. Bljesne toliko jakom svjetlošću da te osljepi pa eto - nije dobro, ne može se to tako, svjetlo=dobro. Znači samo sam htio ubaciti dozu zapitanosti i opreza, nisam htio napraviti paranoju.

Ne, sve ok promatrac i zahvaljujem ti se sto si mi skrenuo pozornost,ja to postujem. Nisam razmisljala o tome da svjetlosna kugla moze da bude nesto nevaljalo, da se sad ne ponavljam, rekla sam sve-samo slijedim ucitelja kojem vjerujem, a opet...mozda ni on ne zna, krhko je znanje sto rekose jednom...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Karma
PostPostano: sub apr 04, 2015 7:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 03, 2015 11:59 pm
Postovi: 8
Đavo i njegov prijatelj šetaju ulicom i ugledaju čovjeka kako se zaustavlja, podiže nešto sa tla, razgleda, a onda strpa u džep.
Prijatelj upita đavola:
"Što je onaj čovjek našao?"
"Našao je komad istine", reče đavo.
"Onda ti se loše piše", reče prijatelj.
"Ma kakvi", odgovori đavo, "Navest ću ga da je organizira."

Zadnjih godina pratim dio topika na galaksijskom forumu koji vode, manje-više, ka duhovnom sazrijevanju i ZNANJU. Pročitao sam bez komentiranja Gnostiku, Gurđijeva, Kasiopejce, Abdukcije, Paraziti i manipulacija svijesti i uz to još brdo raznih prevedenih i neprevedenih knjiga koje se tiču između ostaloga i prije navedenih tema i još bezbroj drugih stvari. Uočio sam jednu zanimljivu stvar. Naime, svi sudionici rasprava, osim časnih izuzetaka, bave se "organiziranjem". Nisam siguran da će jedan dio, možda čak veći dio sudionika svih tih rasprava, razumjeti svu neizmjernu dubinu gornje pričice. Hoću reći, svi smo mi u manjoj ili većoj mjeri skloni da stvari "organiziramo".
Tamo daleko na Istoku kažu "ne to, ne to". To znači da što god učinimo u pokušaju da opišemo "boga", nikad nećemo biti u stanju da ga opišemo, jer on nije "to". Naime, on je SVE. Dakle, na forumu se manje-više svi trse objasniti nešto nekome. Čast izuzecima.
Iako, i ja sad objašnjavam. :-) Radim to stoga što naprosto želim uprijeti prstom u nešto i doprinijeti rasvjetljavanju toga nečega što nas jako ograničava. Svatko će to uzeti "sa zrnom soli" i shvatiti onako kako može i želi. Što je izgleda jedini način na koji i možemo nešto razumjeti.
Ne mogu reći da sam se i sam riješio "sortiranja" u potpunosti. Čini mi se da je to nemoguće, naprosto zato što je to je jedan intuitivni postupak kojim se svi služimo da bi si nešto u 3D lakše prispodobili, razumjeli i stavili u neku ladicu u memoriji. U jednom trenu, pod utjecajem manipulacija sa najrazličitijih razina, nesvjesno počnemo polako kliziti u "opisivanje boga". Taj proces klizanja je neuhvatljiv ako ga barem djelomično nismo osvijestili. Uvijek u svijesti nosim gornju pričicu da bih bio što manje podložan "sortiranju".

A sada na sam topik - Karma.
Karma se najčešće opisuje kao princip "akcija-reakcija". Ako je sve što postoji energija, koja titra različitim frekvencijama, prožeta sviješću, onda je sve što god opažamo kao materijalnu pojavnost svijeta, pogotovo ovdje na 3D razini - zabluda, "maya". A s druge strane, ako smo duhovno dovoljno razvijena bića i znamo kako se to radi i zašto, možemo, poštujući zakone stvarnosti, stvarati svemire i stvoriti mnoge "realnosti". Zbog nerazvijenosti, mi zasad samo "podržavamo" danu nam sliku stvarnosti. Kreirati "realnosti" možemo kao OPS bića(okrenuti prema sebi) ili OPD bića(okrenuti prema drugome). OPS samo do jedne razine. Navodno do 4D(to je prelazna razina iz materijalnog u nematerijalno postojanje). Iznad te razine OPS navodno slabi, zapravo nestaje, sudeći prema našoj trenutnoj sposobnosti poimanja OPS i OPD. To sve skupa znači da svaka naša misao i naša akcija odašilje u svemir "val" energije koji je sama ta misao i akcija u svojem specifičnom frekvencijskom obrascu. Ako uzmemo u obzir da je ono što smo učili u školi o valovima, frekvencijama, interferencijama, rezonancijama i sl. točno, to onda znači da svaki naš "val" koji smo odaslali, stupa u nekakav rezonatni odnos sa cijelim svemirom, ukupno i pojedinačno(mislim na opće i specifične frekvencijske obrasce). Ako je naš "val" usmjeren prema, uvjetno i ograničeno rečeno, "dobru", dakle prema kreativnoj strani stvarnosti(izbjegavam riječ "svemir" jer je on ograničen za nas na 3D), povratni valovi koje je potaknuo naš "val" će biti povoljni(kao posljedica kreativnog principa) i za nas i za one s kojima smo u nesvjesnoj(bolje od toga zasad ne možemo, "intuicija" je nama običnima možda jedina povratna informacija) i vidljivoj ili nevidljivoj interakciji. Ako je naš "val" proizašao iz transformativnog principa stvarnosti, dakle, uvjetno rečeno, iz "zla"(ono što je kreativni princip stvorio, u jednom času, kad se potroši neka ideja u strukturi stvarnosti treba pretvoriti u nešto drugo-leš, u hranu za crve npr.), tada će i povratni "valovi" koji su stupali u rezonanciju sa drugim sličnim "valovima"(rezonancija! kada dvije iste frekvencije stupaju u rezonanciju i val se pojačava) biti sličnih karakteristika. Pošto nam "karma" uzrokovana našim ne baš najpozitivnijim namjerama i djelima(obično zbog nedostatka ZNANJA) dolazi u najrazličitijim formama i iz neočekivanih pravaca, često je tumačimo kao "kaznu". Čini mi se da ništa nije dalje od istine. Jer ako je loša karma "kazna", onda se opet vraćamo na ograničeno objašnjenje stvarnosti, a to je da postoji "dobro" i "zlo". Ono što mi zovemo "dobro i zlo" su samo ispoljavanja osnovna dva principa, kreativnog i transformativnog. Ta dva principa(zovu ih i jin i jang i kojekako) su temeljni motor stvarnosti. Oni u svojem dinamičkom preplitanju i u pokušaju da se uravnoteže ili neuravnoteže, pod utjecajem svega što zovemo slobodna volja svakog bića sa njegovom sviješću u ovoj stvarnosti(koju svi mi kreiramo-stvarnost je dogovorna), čine da stvarnost(svemir) se ne može zaustaviti. Do apsolutne ravnoteže dolazi samo u 7. denzitetu, kad smo jedno s "bogom". Tada se sve "zaustavi" i ostane samo beskrajna svijest, koja smo svi mi. "Bog".
Pošto sve proizlazi iz kreativnog i transformativnog principa i manifestira se na bezbroj bezbroja načina, mi se obično gubimo u proučavanju tih manifestacija i nismo svjesni da je puno jednostavnije privremeno prihvatiti jednu ideju, kao što je ova o dualnosti stvarnosti, i u njenom svjetlu promatrati manifestacije. Dakle, naš svakodnevni duševni, idejni i fizički život i interakciju sa svime i svačime. Vrlo brzo ćemo početi uočavati kako se sve u našoj realnosti odvija kroz ta dva principa i njihovu dinamičku igru. Ima jedna važna "neregularnost" koja je ugrađena u tu igru(nešto o tome možete saznati ovdje: http://www.hrt.hr/enz/na-rubu-znanosti/). A to je činjenica da do apsolutne ravnoteže može doći samo na 7. denzitetu ili razini svjesnosti. Na nižim razinama, ta nemogućnost da se postigne apsolutna ravnoteža, temelj je beskrajnog i vječnog kretanja.

Podsjetimo se da je SVE energija koja titra različitim frekvencijama prožeta i upravljana sviješću. Denziteti su nekakva vrsta frekvencijskih pojaseva u kojima se stvarnost odigrava od ove do one frekvencije i ne izlazi iz tog okvira. Proširujući ZNANJE i SVJESNOST, ubrzavamo frekvenciju našeg bića i prelazimo na sljedeći denzitet. U tom kontekstu, KARMA je samo jedna "muzička" zakonitost(rezonancija) u našoj stvarnosti. Pridavati joj ovakva i onakva obilježja ili je izdvajati kao nešto posebno, kao nešto dobro ili loše, ili joj pridavati još mnoge druge osobine ili zakone njenog djelovanja, čini mi se da je bespredmetno. I spada u "organiziranje". ;-)

P.S. Očito je da i ja "organiziram". Dokle god komuniciramo pismom i govorom, tako će i biti. Ali već time što imamo svijest o tome da "organiziramo", djelomično umanjujemo ograničenja koja "organiziranje" nameće. Svatko tko je prepoznao o čemu pišem, već je zašao u područje gdje se razumijemo zato što imamo slična znanja i spoznaje, a ne zato što ja sjajno objašnjavam ono što mislim.


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma i još ponešto
PostPostano: uto apr 14, 2015 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
koncept duhovnog vodstva i stvaranja stvari iz kojih ćeš crpiti energiju, tu u biti nikad ne znaš što radiš, a svejedno radiš i to sve ima svoje posljedice, opet ne znaš kakve sve.


recimo, duhovni manager (oliti ruko_voditelj što bi zapravo bilo mani-pulator ako ćemo se poigrati riječima) kaže grupi da "stvore" već nekakvu veliku bijelu loptu.
sad, loptu stvara (zamišlja) svaki član grupe zasebno. kad svaki član ide "crpiti energiju" iz te kao stvorene lopte - crpi li on energiju iz lopte koju je sam stvorio ili iz kolektivne ideje te lopte u koju su svoje već svašta-nešta unosili svi članovi grupe. nije svačija koncentracija niti disciplina jednaka, pa može li se nekome omaći neka "neželjena energija-misao-ideja-emocija" i da se ona uvuče u tu loptu...
naravno, takvih grupa ima diljem svijeta...

ako takva lopta ne postoji odvojeno od njenog stvaranja i posljedičnog uvođenja u bića članova grupe - gornje rečeno bi moglo biti relevantno.
ako pak nešto analogno takvoj "lopti" postoji negdje u univerzumu i ima svrhu, prirodu i suštinu davanja energije (naravno transformirajuće, pročišćujuće i iscjeljujuće) - čemu pored "nogu" stvarati "štake" koje se mogu pokazati staklenima?

rečeno nije da nekoga poplaši ili da okrnji nečiju individualnu kreativnost, poanta je u ovome:
dok vi stvarate - jer vjerujete svojim učiteljima - takve realnosti poput tih "lopti" (uzeto tek za puki primjer), vi ne stvarate same lopte, već osvješćujete svoju konekciju s "loptom" koja oduvijek jest i ima gorespomenuto postojanje. ili pak ostajete u nesvijesti za isto jačajući iluziju i okrećući leđa činjenici da je i ovo:

Citat:
A to je činjenica da do apsolutne ravnoteže može doći samo na 7. denzitetu ili razini svjesnosti. Na nižim razinama, ta nemogućnost da se postigne apsolutna ravnoteža, temelj je beskrajnog i vječnog kretanja.


tek polučinjenica.
činjenica jest da taj 7.denzitet ili razina svjesnosti JEST cilj, ali on je cilj SADA I OVDJE za svakog od nas pojedinačno, u njega "ući" i iz njega neprekinuto živjeti svoju svakodnevicu.
...

a karma, karma nije nikakav zakon akcije i reakcije. karma je DJELOVANJE (znam, ponavljam se, svakih par godina iovo nanovo jedno te jedno). izražavanje, manifestiranje - odnekud. iz nižih ili iz viših denzova. DJELUJ NE OČEKUJUĆI NIŠTA ZAUZVRAT.

zakon, pak, karme bio bi doslovce zakon djelovanja. kad djeluješ ne očekujući analogan (ili kontra) uzvrat (ovakvu akciju ili reakciju) - poput "ne živimo po percepcijama (tuđih akcija ili reakcija), već po vjeri (u akcije)", zakon karme (u višim denzitetima) je tek izražavanje ili "bivanje čistim kanalom" onoga što taj denzitet "sadrži" i podrazumijeva. možda nismo u stanju neprekidno, ali malo po malo, mic po mic, par minuta pa par sati pa po više dana, pa po više mjeseci... i onda nam je to jedina stvarnost. nema kalkuliranja.

zakon karme kako se opisuje uglavnom kroz dinamiku akcija i reakcija je bolje prozvan "zakonom kalkulativnosti" jer svaki kalkulus u računovodstvu ima svođenje računa balansiranjem dužničke i vjerovničke strane...

...

no, dan zove dalje :)
poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: uto apr 14, 2015 6:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 03, 2015 11:59 pm
Postovi: 8
Ako si pažljivo pročitao moj tekst, tada ćeš vidjeti da nas razlikuje terminologija i, čini mi se, tvoje proizvoljno a ne bukvalno čitanje onoga što sam napisao. U ovakvim prepiskama je čini mi se biti bukvalan produktivnije. Onako kako sam opisao, služeći se pučkoškolskom fizikom, akciju-reakciju, ne razlikuje se od tvojeg termina "djelovanje". Primjedba o potpunoj ravnoteži na 7. denzitetu također podrazumijeva prestanak djelovanja. Itd. Pokušaj razmisliti o ovome što sam napisao, i prije i sada. Osim toga, hipotetički karakter materije(karma) o kojoj raspravljamo je prisutan na svim denzitetima osim na sedmom. Mi imamo samo mrvice iskustava i alat(mental) kojim te mrvice pokušavamo "organizirati" da bi sebi kako tako predstavili ono što nam nije dostupno na ovoj razini. Na sljedećoj razini će nam naša sadašnja razina biti potpuno prozirna i nećemo sa njom imati nikakvih naročitih dvojbi. Dvojben tada jedino može biti naš odnos prema činjenicama sa trećeg denziteta. Itd. Možemo ovako do sutra.
E, da. Tvoje riječi o sedmom denzitetu, ako sam dobro razumio, podrazumijevaju da je sedmi denzitet CILJ. Ne bih se složio. On podrazumijeva završetak jedne faze IGRE koju bog(mi smo bog) igra sam sa sobom. CILJ je, rekao bih, sam čin IGRANJA a ne završetak te iste igre. S te strane gledano, svi ovi ratovi, tragedije, zavjere, religije, ljubavi, nesebičnost, zloća, pohlepa, prirodne i neprirodne katastrofe...napiši dalje bilo što što ti padne na pamet, predstavljaju igru koju igramo sve svjesnije do sedmog denziteta i onda se stvara nova stvarnost i započinje nova igra koja nastaje na iskustvu prethodne. Kažu Purane: Brahma je spavao sedam razdoblja, i onda se probudio. Tako je nastala stvarnost. Do tada je bog bio savršen i potpun. Odlučio je žrtvovati svoju savršenost iz želje da stvori nešto. Pokrenuo ga je umjetnički, kreativni poriv. A sve što stvoriš, u nekom trenutku prestane biti "zadnji krik tvoje mašte" i tu kreaciju treba rastvoriti da bi se stvorila nova. Taj poriv je sadržan u svima nama. Izvan sedmog denziteta, kreativni i transformativni principi još uvijek djeluju. Oni su motori promjena, kretanja. Točnije rečeno, oni su motor mijene. Jedan bez drugoga nemaju smisla i nestankom jednog, kretanje prestaje postojati. A onda nema ni stvarnosti. Bog je potpun, samodovoljan i možda će opet spavati sedam razdoblja. ;-)
"Očekivanje" reakcije u slučaju akcije si proizvoljno protumačio. Mi, sada, uvijek očekujemo. Eto npr., da prođe dobro ono što smo rekli ili učinili... Bez obzira da li želimo nekoga usrećiti ili upropastiti. Ili nešto drugo. Dakle, djelovali smo. Taj vibracijski val prouzročen našim djelovanjem, ima određeni obrazac koji stupa u interakciju sa stvarnošću i privlači slične frekvencijske obrasce s kojima stupa u rezonanciju. S onima koji imaju drugačije frekvencijske obrasce teško ili nikako ne stupaju u rezonanciju. Naime, tada je u pitanju moguća interferencija gdje se m valovi ponište a neki pojačaju. Kod rezonancije uvijek dođe do uvećanja amplitude titranja.
Usput, imam utisak, ako sam dobro razumio, da smatraš da se na višim denzitetima ne događa karma. Događa se, ali ne ovako kao nama. Razlike su toliko suptilne da su nama potpuno nedostupne te nijanse. Ako si u pravu, opet kažem ako sam te dobro razumio, na koji način oni na višim denzitetima napreduju na duhovnom polju i kako dospijevaju do sedmog denziteta? Onima na denzitetima iznad nas, rekao bih, je dostupna sva fizika i matematika stvarnosti u kojoj živimo i mogu njome manipulirati. No, taj čin, kad nas netko manipulira sa višeg denziteta, spada u zavjere. Navodno je četvrti, prijelazni denzitet sa materijalnog na duhovno(energija bez zgušnjavanja u materiju), zadnji denzitet sa kojega se netko upušta u manipulaciju onih sa nižeg. Mi uredno manipuliramo biljkama i životinjama bez njihovog pristanka. I povremeno se čudimo kad nam netko kaže da je ova planeta nečiji kokošinjac.
Vrlo je prozaično, i sa pozicije slabog razumijevanja i nedostatka znanja, smatrati akciju i reakciju, koju zovemo "karma", nekakvim vrlo ograničavajućim "zakonom kalkulativnosti".
Dragi Sen-sei, pretencioznost koja se provlači tvojim pisanjem i fiksiranje ovoga ili onoga kao "istine", vodi te u predrasude i ograničavanje vlastite sposobnosti razumijevanja stvarnosti. Govorim iz vlastitog iskustva. Sve što pišem, smatram u izvjesnom postotku istinitim. U kojem postotku, to još dugo neću saznati. U gornja dva teksta sam iznio neke prijedloge za razmišljanje, a ne "istinu". Naime, ne znam je. Mada mi se čini da je naslućujem. Ali, to je sve što imam. Slutnju. ;-)


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned feb 14, 2016 11:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Karma je namestena igra
http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... stena-igra

Karma je namještaljka. Oslobođenje od karme dolazi najprije tako da se vidi kako je namještena, kako arkonski spin inducira autosugestiju i zamagljuje percepciju, I ONDA SE JEDNOSTAVNO IZABERE DA SE TA IGRA VIŠE NE IGRA.

U oslobođenom pogledu ne postoji karmički zakon kojim bi mjerili uzroke i posljedice vaših akcija. Zamislite kakav je osjećaj te slobode.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: pon feb 15, 2016 12:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
Ovaj tekst na Val-znanje je nažalost jedan kupus kojem naprosto nedostaju informacije da bi imao točniji uvid u funkcioniranje stvarnosti i onda posljedično i karme.
Napisao sam opširan tekst u drugoj aplikaciji i, pošto je za mene nova i ne znam kako funkcionira, izgubio sam tekst. Tako je i s karmom, dokle god ju ne razumijem, ona upravlja mnome. Kad je shvatim, onda ja upravljam njome. ;-)


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz