Sada je: sub apr 27, 2024 2:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Da to je česta pojava, ne prihvaćanja nimalo odgovornosti i bacanje krivnje na nekog trećeg.pogotovo kod naših političara.
Molim te reci mi jeli moguće steći iskustvo bez sudjelovanja.


Za nešto jesmo odgovorni - za nešto nismo. Ipak više nismo nego što jesmo. Samo svestan čovek može biti potpuno odgovoran.

Ovo je odlično pitanje, i materijal za žestoku raspravu. Mislim da bi trebalo povući razliku između krivice i odgovornosti. Na primer, imamo 5 ljudi jednakih sposobnosti koji rade u grupi na projektu. Šesti je nadzornik. Ako jedan od onih 5 koji rade nepopravljivo uprska stvar - svi su odgovorni za projekat na kojem su radili, međutim, krivica/uzrok neuspeha nije ni na nadzorniku a ni na nekoj od preostale četvorice.

Tako mi ovde imamo odnos između zajebanata i zajebanih. To što nismo krivi nas ne oslobađa odgovornosti za same sebe - ali to se očitava kroz ono da nas niko ne može izvaditi osim nas samih :) Na kraju krajeva - sami pratimo taj negativni "modus operandi".

Međutim, mi jesmo i krivi i odgovorni za jednu stvar tu - poverovali smo u laž. Odgovorni smo za sebe. Da li smo krivi za ono što se događa? U glavnom ne, u mnogom manjem procentu smo zaista "krivi" nego što nam se nameće da jesmo kroz različite filozofije. U tome je caka. Pred "Bogom" je jednostavno dovoljno prestati raditi to što radiš, i razumeti svoje postupke u pravom svetlu - kako tada može biti karme? Da li je ono biće koje je zaslužilo "odmazdu/lekciju" kroz karmu i dalje postojeće?

Uostalom, Kolos, ovo što Sirius govori i nije toliko besmisleno i to samo po sebi. Jednostavno - svaljivati krivicu na čoveka za sadržaje njegovih programa, a pri tome nije sam birao sadržaje nego su mu nametnuti, ili je brainwashed da ih prihvati - je krajnje debilno. To je kao kada bi nekoga ko je prošao kroz MKUltra krivio za njegove postupke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 8:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Valjda? je napisao/la:
Uostalom, Kolos, ovo što Sirius govori i nije toliko besmisleno i to samo po sebi. Jednostavno - svaljivati krivicu na čoveka za sadržaje njegovih programa, a pri tome nije sam birao sadržaje nego su mu nametnuti, ili je brainwashed da ih prihvati - je krajnje debilno. To je kao kada bi nekoga ko je prošao kroz MKUltra krivio za njegove postupke.


Točno to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Kako da znamo da li imamo implante?

Pitanje bi trebalo preformulirati u:"Koje implante imam i kako da ih se rijesim?" Jer, cinjenica da smo inkarnirani na Planeti znaci da imamo implante.

Postoji li proces ciscenja?

Postoji nacin da se rijesi svih poznatih i nepoznatih vrsta, za sve dimenzije, vremenske okvire i lokacije, simultano. Ovaj proces cisti i emotivne i mentalne tjelesne parazite, bica prikacena uz nasa dusevna tijela, misli‑negative energije svih vrsta, koji cesto uzrokuju bolesti fizickom tijelu.

A zastita od ponovnog implantiranja?

Uz proces ciscenja ide i odbrambeni mehanizam koji stiti od napada u svim dimenzijama, snu, unutrasnjim nivoima.

Znaci, trebalo bi izbaciti implante sada?



slika


Aaaaaaalf!!! Pomagaj! :blob: :blob: :blob:

Pa Osmanagić ne daje konkretno kako se to radi, ali... ima ljudi tu na forumu koji to odlično i točno ZNAJU... hehe! Mislim da je trenutno SIMBAD najbolji alat koji smo do sada otkrili... pa ti vidi...

:mrgreen: :wink:


Dragi Jack, kako smo se ti i ja uspjeli sprijateljiti, te kako si mi pomogao da evoluiram u Alfa koji ne jede više mačke - evo!

www.udruga-trag.hr

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 10:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Zar sam negdje napisao “besmisleno“?
Samo sam postavio pitanja i dobio sam odgovor da su moja pitanja “glupa“.
:sad:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 10:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Kolos je napisao/la:
Zar sam negdje napisao “besmisleno“?
Samo sam postavio pitanja i dobio sam odgovor da su moja pitanja “glupa“.
:sad:


U pravu si. Moja greška, čitao sam te u pogrešnom kontekstu.

Evo pivce kao znak izvinjenja. :occasion5: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Nebi me čudilo da upravo ta odvojena svjesnost sada radi kroz tebe pa da te tjera da pišeš stvari koje podsvjesno nekome mogu sugerirati da je to što pišem glupost i da se nebi smijelo pročitati. To je jedan od tipičnih načina kako svijest sotone radi, no budi bez brige, svakodnevno je i tako radi več stotinama godina. Drugi primjer je recimo ono što je pantelija pisao u jednoj drugoj temi, nazvao me mladom dušom koja nema pojma šta piše. Dok on samo nastavlja pisati ono što su mu "servirali". Ne napadam te sa ovime, nego samo pokazujem primjer po kojem ljudi mogu vidjeti nekoje stvari. A mislim, to sam vidio previše puta.. ovaj forum je naprimjer NIŠTA naprema onome što ljudi pišu na forumhr-u. Tamo ustvari ima ljudi kojima je posao spamati i uništavati druge teme. Pod time mi je tehuti dosta sumnjiv. Nije i on na ovom forumu? vidim isti nick. Kada npr i neka istina izađe na vidjelo, ono može učiniti to da ju ljudi zamrze jer se ne poklapa sa njihovom ugodnom predstavom o tome kako stvari jesu u njihovoj glavi.

Paonta je u tome što nisam direktno rekao da su GLUPA. Nego su jednostavno takva da me nisi niti trebao pitati, ne mene, ne, nego sebe i sigurno bi pronašao odgovor. A znaš, nekom čudnom slučajnošću se tako i ući. Ne da ti netko kaže odgovor, nego kada sam dođeš do njega. I sigurno je takva spoznaja vrijednija od bilo šta drugog. Zar je tako teško shvatiti? i možemo li sada se vratiti na temu, lijepo bih molio?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 10:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Sirius91 je napisao/la:
Nebi me čudilo da upravo ta odvojena svjesnost sada radi kroz tebe pa da te tjera da pišeš stvari koje podsvjesno nekome mogu sugerirati da je to što pišem glupost i da se nebi smijelo pročitati.

Pretpostavka i jest majka zajeba.

Sirius91 je napisao/la:

Paonta je u tome što nisam direktno rekao da su GLUPA. Nego su jednostavno takva da me nisi niti trebao pitati, ne mene, ne, nego sebe i sigurno bi pronašao odgovor. A znaš, nekom čudnom slučajnošću se tako i ući. Ne da ti netko kaže odgovor, nego kada sam dođeš do njega. I sigurno je takva spoznaja vrijednija od bilo šta drugog. Zar je tako teško shvatiti? i možemo li sada se vratiti na temu, lijepo bih molio?

Dakle a tema je slagati se s tvojim stajalištem i ne pitati te ništa. :?:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 11:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
"Pretpostavka i jest majka zajeba."

- Je, ali ovo je nešto više od pretpostavke. Kada ti nešto iznutra daje vrlo jako intuitivni signal koji prevedeno glasi tako kako sam napisao da glasi onda je to za mene nešto više nego od jedne umne izmišljotine.

I kad kažem sotona ne mislim na crvenog stričeka sa pokvarenim zubima i repom. Mislim na jednu ogromnu i premoćnu kolektivnu svjesnost koja doslovno upravlja ovom stvarnošću. Svakim danom i svakom minutom, a mi ljudi smo više-manje djelomično postali dio istog. Ono može usaditi misli u tvoj um kakve hočeš, najčešće su to misli ili filmovi koji dolete u um iznenada, pa vidiš npr. kako nekoga ubijaš. A iz njegove četverodimenzionalne perspektive on može znati da češ nešto napraviti prije nego si to uopće napravio, može stotinama ljudiju od jedanputa upravljati umom i iz perspektive te žrtve dovesti da se nekoga ismijava, te mu time nabiti sram, može natjerati da se nekoga izbjegava, ubije, polagano uništava na način da mu kroz godine uništava samopouzdanje na način da doslovno kao dirigent upravlja umovima ljudiju koji toj žrtvi rade sve i svašta.. zlostavljaju ju, na primjer. Ima mnogo toga. No večinom održava ovakvo stanje, ljudi jedva preživljavaju i bore se dan za danom za kruh, ne rade ništa za sebe ako imalo, zadržava ih glupe i nesvjesne koliko je god to moguće..itd. Mentalitet pčele, bi-hive, 'dio si večeg mehaničkog kotača šuti i radi dok ne crkneš.' I onda si mašine ne može priuštiti gubitak kotača pa ga trikom na temelju toga što mu je bilo nametnuto vrača natrag, sa resetiranom sječanju..kao da ničeg nije bilo.

"Dakle a tema je slagati se s tvojim stajalištem i ne pitati te ništa.?"

- Eto, savršeni primjer toga što govorim. GDJE sam ja to rekao? cijelo vrijeme govorim, "ljudi razmislite o ovome!!! slušajte što vam duša govori!!" a ja znam da je ovo što pišem točno, i stalo mi je do toga da ljudi saznaju, ovo je užasno bitno i onda ti ispaljuješ komentar koji podsvjesno djeluje tako što netko pomisli da ovdje kao manipuliram i štaja znam šta sve ne..a to mi nije cilj niti mi je to namjera. Ovo sam mnogo puta primjetio, zar ne vidiš da odgovaram na nekoja pitanja a na nekoja pitanja ne iz jednostavnog razloga što je za nekoje stvari najbolje da ljudi sami dođu do njih.

kolos je napisao/la:
Zanimljivo, kako misliš da prošlost ne postoji, ako uzmemo da jesmo u dimenziji u kojoj postoji vrijeme.
Dalje, zar riječ “iskustvo“ znači bilježiti ili snimati događaj i ne sudjelovati?
Prema tebi također ne postoji ni pojam “odgovornost “.


Pokaži mi gdje postoji godina 1876. Prošla je, zar ne? mi čekamo neki budući događaj a kada dođe onda je več prošli, a sve se događa u svijesti. A ono poznaje samo SADA. Bilo koji događaj je bio u jednoj beskonačnoj svijesti koja prožima svaki milimetar istog, dakle več je iskusila sve što je mogla.

A za ovo ostalo.. ajde razmisli. A po ovom zadnjem si pokazao da ne razumiješ što govorim.

:|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Ne može se to nikome objasniti,dok čovek sam ne počne sebe da ispituje o svemu.Evo ja prva čitam o ovakvim temama kao i ovaj forum možda više već od godinu dana.Sve počinje od tebe samog kad počneš sam sebe da posmatraš kako reaguješ i kakve misli imaš.Zašto misliš nešto i kako misliš,da li si sam stvorio te informacije ili su stigle iz spoljašnjeg sveta zbog nečeg pročitanog.
Svi mi padamo u zamke svaki dan ali ako naučimo da posmatramo sebe koliko god je to moguće možda ćemo se manje prevariti.

Činjenica je da niko nema istinu u rukama i odgovore na sve sada ali treba voditi računa da ne upadneš u kolotečinu određenog razmišljanja i tako zarobiš sebe potpuno.

Odo ja od teme karma ali čitala sam vas pa sam htela da se ubacim,izvinjavam se.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 12:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Sve mi na to pokazuje, a shvačam da ima sve manje vremena i ako si ljudi jednostavno ne dozvoljavaju da i razmisle 'duhom' onda je uzaludno. Pitam se koga vraga uopče radim ovdje.

I znam da je točno jer znam iz kojeg izvora dolazi, i sreo sam ljude koje prije nisam poznao i koji rade isto i svi govorimo ISTE stvari.. malo previše da bi bila slučajnost, jelda? stavio sam linkove od youtubea gdje čovjek priča skoro pa iste stvari kao i ja, ali ono što je bitno priča o tome kako doći do ovoga, ne znam koliko je ljudi to uopče pogledalo. A užasno je bitno. Objašnjavao sam kako je jedna zamka ta što puštaju sve ove infromacija (david icke, npr..zato je još živ..a čovjek isto govori o svim onim sinkronicitetima i intuiciji koja ga je dovela do znanja.. TO je ljudima potrebno. Ne njegove knjige, nego ta veza sa duhom koju su odavno izgubili.) pa onda ljudi postanu ovisni o svakakvim forumima i infromacijama iz interneta, i da ih na taj način drže podalje od njihove vlastite duše od kuda mogu dobiti ono pravo znanje koje je toliko daleko iznad večine toga što ljudi pišu na forumima i što mogu negdje pročitati da je to jednostavno ne vjerojatno. Ne znam koliko je ljudi to pročitalo i razmislilo o tome.. nešto mi govori malo. A bez te veze.. ništa. Izgubljena duša si.

Ovo sa samopromatranjem.. bravo. Upravo je to jedan od načina kako se može saznati puno toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 12:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Lično smatram da treba imati otvoren um ka svemu i ne vezivati se ni za jedan pravac,postoji nešto unutra što jednostavno znaš jesi li dobro uradio ili ne.Pogotovo se oseti u nekim momentima kada uradiš ili kažeš nešto i kasnije shvatiš da je bilo pogrešno i da te je um prevario što si tako mislio.Meni se to desilo više puta i kažem teško mi je da objasnim to jednostavno znam.Nekad reagujem burno u momentu i posle kažem sebi šta ti je i zboč čega reaguješ tako? i onda dolazim sama do odgovora.Jednom mi se čak desilo kako sam uhvatila svoj um kako proizvodi misli koje se jedna na drugu lepe da bi me navele negde i kada sam prekinula da ih potiskujem i počela da posmatram i razumem kako se igra samnom u momentu je prestalo i više se takve misli nisu vratile.

Živimo u svetu sa toliko informacija oko nas da više ne znaš ni šta da pročitaš a da u tome ne bude milje laži kako bi te odveo na drugu stranu.Iz tog razloga je bitno gledati kako ti um radi i kako ga menja određena informacija koju čuje i zašto.
Nemam problem sa tim da u razgovoru sada neko dođe i kaže mi grešiš nije tako.Ne vređa mi se ego jer i dalje smatram da nemam istinu u rukama sa kojom mogu da baratam i kažem jesam u pravu 100% .Otvorena sam ka svemu da istražim.Tako da ako mi neko kaže grešiš pogledaj ovo, ja ću da odem i pogledam tu drugu stranu i da je proučim.

Ako govoriš o linkovima koje si stavio na drugu temu,pogledala sam onaj od 27 delova.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 12:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Drago mi je da si pogledala/o, to ono 'the healing begins now' jel? najbitnije od svega toga jeste ono negdje pri kraju kada govori o 'keys to god' odnosno da su največi blokeri krivnja i sram, zatim čovjek treba biti iskren sam sa sobom, kada ugledaš svoju vlastitu bolest i ne znanje onda tek može početi 'lječenje'. Odnosno jedan dugotrajan proces.

Kako god, drago mi je da si jedan od onih forumaša koji su si uzeli vremena i pogledali, ali učini si molim te uslogu i neka ti onih 27 djelova ne budu zadnji. Ima još mnogo toga. Ima na forum-hr-u još jedan forumaš koji radi na ovaj način, pod podforumu duhovnost valjda potražiti temu 'rat kreacije protiv kreatora' gdje čovjek također govori o tome kako ponovno dobiti tu vezu.

Zašto sve ovo pišem.. zato jer je drugo samo doma sjediti i čitati sve i svašta i drugo je kada te sam duh dovodi do znanja unutar tebe a i van tebe. Ovo prvo je ono što svim manipulatorima užasno jako odgovara, jer na taj način neće nikada doći do prave promjene. A ovo drugo im je najgora noćna mora. Doslovno.

Kakva je to veza, recimo o karmi.. Što je karma? to se pitanje pitate u vama. Zatvorite oći i samo vam odgovor uleti u um iz vanjskog izvora, ili možete pitati jednog običnog psa. Apsulutna će stvarnost djelovati preko njega, recite mu da zalaje ako je odgovor točan ili kriv. I ne samo psa.. bilo koju životinju i svi će govoriti isto. Nikakve knjige ili vanjske infromacije nisu potrebne. No, nije tako jednostavno kako zvući..

I ako sve više i više ljudi dođu u doticaj sa time.. its game over.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Da, to sam odgledala tj.bolje reći odslušala jer nema slike samo ton.Slažem se da treba biti iskren sa sobom i priznati kad si prevaren.Najgore je lagati sebe i ograničiti se jer se tako zarobiš.

Hvala na predlogu potražiću i pogledaću.Inače ja tako lutam i čitam,kada sam došla na forum čitala sam sve moguće teme pa i postove svih forumaša koji takođe pomognu itekako jer sagledaš stvari iz različitih perspektiva ,svako gleda na svoj način.Pogledala sam puno video zapisa i skinula razne knjige.

Znam na šta misliš ,činjenica je da unutar sebe dolaziš do znanja ali isto tako smatram da ako dovoljno vodiš računa i posmatraš dobro neke stvari možeš da vidiš kako manipulacija funkcioniše i šta te tera da misliš.Dobro je i pročitati razne stvari jer ako si unutar sebe dovoljno čist, moći ćeš dobro da osetiš šta je šta.Navešću banalan primer ,kada je izašao video klip KONY prvo što sam pomislila i osetila kada sam ga pogledala je da je očigledna manipulacija ali je bila dobro upakovana da pritiska dugmiće ljudi i udara na njihove emocije pogotovo način na koji je video montiran.
Videla sam kako su svi bili zgroženi i angažovani da se video deli svima sa imenom STOP KONY. Kada sam ja rezonovala i shvatila šta sam uopšte gledala odlučila sam doći ovde i videti šta forumaši misle o tome i shvatila sam da sam da nisam bila jedina.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Zadnja izmjena: trag u beskraju; ned sep 09, 2012 1:06 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Upravo tako. Ne veli se bezveze da je priznanje da postoji problem prvi korak prema njegovom rješenju. Jednom kada si priznaš i očistiš misli i daš jasno namjeru za vračanje 'kući' onda počinju sinknroniciteti. Život ti počinje govoriti, odnosno ta apsulutna stvarnost preko svega govori. Događajima, zvukovima, uvidima... no najteže će ljudima u ovim vodama biti da priznaju sami sebi da ništa ne znaju. Memorirane infromacije nisu znanje..to je poanta i samo jedan od mnogih stupnjeva zablude.

A za ovo ostalo.. u tom momentu si bila više u doticaju sa sobom i jednostavno si intuitivno znala.. to je to. Na dobrom si putu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Imamo dakle propovjednika na forumu :lol:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ma udustajem. :|

Zbilja je kao da kapljici vode objašnjavaš što je voda i ocean. Toliko o svjesnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Sirius91 je napisao/la:
Upravo tako. Ne veli se bezveze da je priznanje da postoji problem prvi korak prema njegovom rješenju. Jednom kada si priznaš i očistiš misli i daš jasno namjeru za vračanje 'kući' onda počinju sinknroniciteti. Život ti počinje govoriti, odnosno ta apsulutna stvarnost preko svega govori. Događajima, zvukovima, uvidima... no najteže će ljudima u ovim vodama biti da priznaju sami sebi da ništa ne znaju. Memorirane infromacije nisu znanje..to je poanta i samo jedan od mnogih stupnjeva zablude.

A za ovo ostalo.. u tom momentu si bila više u doticaju sa sobom i jednostavno si intuitivno znala.. to je to. Na dobrom si putu.



Ne mogu nikako reći da nešto znam dok to ne počnem da prerađujem i posmatram u sebi.Sigurno ću još nastaviti da grešim negde ali ću iz toga nešto naučiti možda je u tome i poenta.Neko ima čvrste stavove i ne želi gledati van toga pa napada tuđe i ubeđuje,opet kažem ne povređuje me jer nisam vezana čvrsto ni za jedan :dontknow: uradiću kako osetim da treba u tom momentu.

Verovatno jesam.
videćemo...pojma nemam da li sam na dobrom putu i da li sam uopšte krenula ali se trudim da se osvestim koliko god mogu.Jedino što znam je da mi je drago što sam ovaj forum pronašla verovatno je trebalo tako biti.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:angel4: :angel4: :angel4:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Karma
PostPostano: ned sep 09, 2012 1:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ljudi, vratimo se na temu... karma.

:ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 126 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz