Sada je: čet mar 28, 2024 5:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 12:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ratujem sa energetskim vampirima koji su se danas uzjebali. Posto se polariteti nevjerojatnom brzinom mijenjaju, usrani za nedostatak energije Izvora, koju su krali od onih koji su sa istim povezani, a zadnjih dana i tjedana bas ne dobijaju ono sto su kroz zivot smatrali svojom stecevinom zasluzenom samim rodjenjem, pokusavaju milom i silom uzimati od svijetlih ogromne kolicine energije. Sotonski nakote zakinut za dusu i IQ, degenerici na nizeg i srednjeg astrala, nabijem vas na svoj 17 i pol centimetarni ku*ac i energetski vas saljem u piz*u milu ma**rinu iz koje ste ispuzali i dosli ovamo prodavati svoju retardiranu demonsku svijest. Ako cujete da je nekoliko uglednih licnosti iz politickog, javnog i internetskog zivota zavrsilo po grobljima, ludarama i bolnicama, velike su sanse da ja stojim iza toga :)
Svjetlost, saka i toljaga :)

Sala (ili nije) :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 5:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Ratujem sa energetskim vampirima koji su se danas uzjebali. Posto se polariteti nevjerojatnom brzinom mijenjaju, usrani za nedostatak energije Izvora, koju su krali od onih koji su sa istim povezani, a zadnjih dana i tjedana bas ne dobijaju ono sto su kroz zivot smatrali svojom stecevinom zasluzenom samim rodjenjem, pokusavaju milom i silom uzimati od svijetlih ogromne kolicine energije. Sotonski nakote zakinut za dusu i IQ, degenerici na nizeg i srednjeg astrala, nabijem vas na svoj 17 i pol centimetarni ku*ac i energetski vas saljem u piz*u milu ma**rinu iz koje ste ispuzali i dosli ovamo prodavati svoju retardiranu demonsku svijest. Ako cujete da je nekoliko uglednih licnosti iz politickog, javnog i internetskog zivota zavrsilo po grobljima, ludarama i bolnicama, velike su sanse da ja stojim iza toga :)
Svjetlost, saka i toljaga :)

Sala (ili nije) :mrgreen:

Mislim da znam kako ti je. Nezgodno je kad ih imaš u svojoj blizini, jer da nisu, tražili bi dalje najlakši plijen. Preselila sam se i činilo se da ću možda ovako biti lakši plijen. Hehe, sad sam jača. A imam letvu sa čavlom (ne stvarnu, već u svijesti), jača je od šake, barem moje.
Svakog jutra provjeram što je bilo u noćnoj smjeni, a onda snagu svoje svijesti pod ruku i među ljude, u dnevne aktivnosti. Moram priznati da koncentracija i nije baš uvijek u punoj formi, ali moj mali pas ima oči koje su kod mene još uvijek zakržljale pa me obavijesti kad ih uoči, tada se i ja fokusiram pa raspalim po njima.

Možda i ne govorimo o istim parazitima, ali princip je isti, namjera je ista i glasi : NE DAM!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 7:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
mozete li opisati o cemu se radi? Ko vam krade energiju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
mimi95 je napisao/la:
mozete li opisati o cemu se radi? Ko vam krade energiju?

već sam pisala o tome ne samo ja već i drugi na različitim mjestima po ovome forumu, nema smisla to sad sve ponavljati. Malo pretraži forum.
:read: :read: :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 9:22 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 24, 2012 3:12 pm
Postovi: 4
Ova tema mi je izuzetno zanimljiva, posebno zato sto sam primetila da mi se nesto slicno desava... Naime, imam osecaj kao da mi neko kontrolise snove, da ne kazem, namerno ubacuje odredjene slike... I to ne bas dobre. Naravno, ja sam zaista pocetnik u ovim stvarima, ali koliko znam osecaj me uglavnom ne vara, a i pitala sam prijatelja koji je vise upucen od mene - te mi je potvrdio da su napadi u pitanju. Ne znam da li je u pitanju kradja energije iza svega toga, ali kad ustanem osecam se zaista iscrpljeno, kao da nisam ni spavala. Tako da, ako neko zna nesto o tome, zamolila bih da mi kaze sta misli. Unapred hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 9:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Forum je pun takvih stvari, naletit ćeš vrlo brzo na slična iskustva kad budeš kopala.

Snovi su uglavnom takvi da te se stavlja u scene gdje se sramotiš, osjećaš nedostojno... stavlja te se pred nemoguće zadatke pa ti ostane lebdeća anksioznost kad se probudiš za po cijeli dan...

Jel' tako nekako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet maj 24, 2012 9:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 24, 2012 3:12 pm
Postovi: 4
Hmmmm, da sam se osecala grozno - jesam... Zapravo su, opet kazem - imam osecaj, nametnute radnje... Kao neki pritisak sa strane... Uh, sada bas da bih ovo objasnila, morala bih da ispricam neke stvari o svojim emocijama, pa da bi se shvatilo u potpunosti... Recimo da kroz san dozivljavam pritisak od nekoga ili necega, da na primer, ubijem... Zanimljivo je, sto kada shvatim u snu sta radim, i da je to lose, odjednom se probudim... Zapravo, nije bas odjednom... Kao da kazem sebi da ne zelim da budem tu... Ali sve to mi bas i nije jasno, jer shvatam da moram biti svesna da bih rekla sebi da zelim sto dalje odatle i jos to da sprovedem u delo... Ali da, generalno se osecam kao da me je tramvaj pregazio kad se probudim. :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet maj 25, 2012 6:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Bata govori da mu kradu energiju, a ja razmišljam o onih 17,5 cm. :oops:
Ljudi (žene) su totalno nefokusirani na problem, stalno nam pažnja bježi, nije ni čudno da nam kradu energiju.

Što se energije tiče- nemam uopće nikakve energije cijeli svoj život.
Imala sam i problema sa spavanjem zadnjih godina.

Popravlja mi se situacija u zadnje vrijeme. Imam više energije i bolje spavam, jer meditiram i imam drugačiju životnu filozofiju. "Živi i pusti druge da žive."
Ne pokušavam kontrolirati druge ljude oko sebe, ne namećem svoje mišljenje, ne govorim drugima što da rade, kako da misle, gdje provode vrijeme, kako da se ponašaju. Imam pravo odrediti samo sebe, odlučivati o sebi, a ne ulazim u tuđi životni prostor.

Zbog borbe protiv djece, roditelja, bračnog druga, kolega na poslu, zbog nametanja svojih stavova gubimo energiju. Zbog pokušaja da mijenjamo druge, a možemo promijeniti jedino sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet maj 25, 2012 2:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Jep, potvrdjeno i ja osjecam neki energy-draw ovih dana, izgleda da su se nesto uskomesali ovi sto ih ne 'vidimo' ocima, sve cemo ih potjerati odavde...malo im je ostalo, sitno broje... \:D/

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jun 24, 2012 3:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
U zadnje vrijeme organski portali su se aktivirali u svom "punom sjaju". Ko kanale ih koriste apsolutno svi, od 3D OPS do 6D OPS. Govoriti vise cak i o sondama bez duse je bezpredmetno, vec treba govoriti o "kanalima sirine i duzine crnih rupa" kroz koje preko njih djeluju OPS sile. Sretno onima koji imaju tu "srecu" i iskustvo da sa OP-ima dijele uzi ili siri habitat, jer ce se namuciti da "neutraliziraju" svog protivnika. Ove sam bog isus ne moze neutralizirati posto bilo kakva reverzna metoda spram njih vise ne ukljucuje interakciju (fizicku, psihicku, dusevnu i energetsku) nego kanal/sferu koja se sama po sebi ne ponasa ko entitet sa vlastitom energijom, nego ko astralni/mentalni/etericni procjep prema tudjim OPS energijama koje 24/7 bombardiraju sa svih strana kanala (bezbrojnih kanala koji se slijevaju u jedan kanal do 6D, koji nema sanse da zatvori itko sa 3-5D tehnologijom). Kazem, sretno, jer ce vam sreca trebati narednih mjeseci. Mozda i vise nego znanje :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jun 24, 2012 6:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
U zadnje vrijeme organski portali su se aktivirali u svom "punom sjaju". Ko kanale ih koriste apsolutno svi, od 3D OPS do 6D OPS. Govoriti vise cak i o sondama bez duse je bezpredmetno, vec treba govoriti o "kanalima sirine i duzine crnih rupa" kroz koje preko njih djeluju OPS sile. Sretno onima koji imaju tu "srecu" i iskustvo da sa OP-ima dijele uzi ili siri habitat, jer ce se namuciti da "neutraliziraju" svog protivnika. Ove sam bog isus ne moze neutralizirati posto bilo kakva reverzna metoda spram njih vise ne ukljucuje interakciju (fizicku, psihicku, dusevnu i energetsku) nego kanal/sferu koja se sama po sebi ne ponasa ko entitet sa vlastitom energijom, nego ko astralni/mentalni/etericni procjep prema tudjim OPS energijama koje 24/7 bombardiraju sa svih strana kanala (bezbrojnih kanala koji se slijevaju u jedan kanal do 6D, koji nema sanse da zatvori itko sa 3-5D tehnologijom). Kazem, sretno, jer ce vam sreca trebati narednih mjeseci. Mozda i vise nego znanje :wink:


Nedavno sam bila na poslovnom putu u istočnoj Hr, već sam opisala veliki oblak/brod ispod kojeg sam se provezla s autom. Tada sam povezala prisustvo nekih negativnih energija koje sam prethodno osjećala s time. Negativna energija je plasirana kroz OP osobu koju osobno ne poznajem,no napadala je ljude kod kojih sam boravila. Uzvratila sam udarac i polupala osobi lončiće. Na povratku doma, na prvih 50 km autoceste sam čula čudan zvuk kao da je nešto iznutra lupnulo, kao kamenčići. A 25-30 km pred Zagrebom sam skužila da s kočnicama nešto nije u redu. Odvezla sam pravac u servis - otišle pločice kočnice i otpali komadići diska kočnice na jednom kotaču. Vrlo opasno, vrlo opasno. Da je trebalo jače zakočiti, bilo bi good bye za mene.
Samo da napomenem, auto je 5 dana prije toga bio na servisu, kočnice nisu gledali jer se kontroliraju na odgovarajućoj kilometraži (do koje još nisam došla).


No osim OP tu su i drugi "stručnjaci" koji ne bulje samo u koze (prema parodiji u kojoj igra G. Clooney između ostalih). Iako nisu međusobno direktno povezani, ipak djeluju u sinergiji, tako da ukoliko jedna metoda ne upali prilikom napada, uspjet će druga i slično. Osobno osjećam da je prilično remote viewera u akciji. Najbolje od svega je da su to zaista luđaci u ludnici koji poput poslušnih psića naprave sve što im se kaže. Nemaju niti najmanje vlastite volje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jun 25, 2012 12:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Potpuno shvacam o cemu govoris. I prvi odlomak a bogami i drugi :wink: I potvrdjujem.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jun 25, 2012 11:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jedan frend sa foruma i ja nazivamo ih "monitori". Svaki puta kada negdje na kavi raspredemo neku "meta" temu, u kutu gdje nas niko ne cuje...samo pocnemo stopati kada ce u kafic zalutati ili neki OP ili neki crnjak koji prckari po tamnoj strani energetskog spektra. Rijetko kad bivamo "razocarani". A "monitori" u prolazu su mi najjaci. Smjesno je prvo primijetiti tipa, pa onda promatrati kako se 20 metara ispred tebe pocne "gubiti", poceti ti nesvjesno piljiti "drito u cakre" i napadati ili krasti energiju. Pa cak i u ducanu kada lik potpuno promijeni smijer i ide direktno na tebe (mislim da sam o tome vec pisao), pa kada mu posaljes mentalno: "odjebi", trgne se ko da ga je strijela ubola i odbije se ko od zida.

Vezano uz zadnji odlomak od Lampe...Masa crnjaka samo su kvalitetni instrumenti u rukama majstora od 3 do 6D. Ima ih i u 3D ali ti si rijetko kada mazu ruke sa pijunima vec ih koriste za svoje planove (energetske, prije svega). Pogotovo ljudi iz tajnih redova za velikom okultnom praksom. Takvima nije problem "regrutirati" sitne crne ribice na lokalnoj razini, u prosjeku sitnu burzoaziju, birokraciju, klosare, alkoholicare...koji se ili svjesno bave necim ili su podsvjesno dobar alat/kanal preko kojih se manipulira. Sto vece okultno znanje i sto veca sakrivenost vlastitog identiteta, to veca kontrola nad drugima. Ja ih prepoznajem. Zato me i napadaju cijelo vrijeme. Saljivo je kada ih sretnem negdje face to face, pogledi se odmah spustaju, odmah "postaje tijesno u lokalu", "u ducanu se brze juri prema kasi", a pola sata kasnije kad se negdje smjeste " na sigurno", pocnu napadati. Picke sa malim penisevima, sta drugo :thumbup:

No najveci problem su portali, jer njima niti mozes vracati energiju nit se mozes kvalitetno stititi ako ne znas ko je izvor koji ide iza njih. Mozes ratiti stit protiv magijskog napada, no ukoliko te se napada sa 4D tehnologijom, đaba poso. Opcenito tesko da se neko moze zastititi od napada sa bilo kojom visom tehnologijom (jedino ako iza njega stoji neka druga tehnologija...). Ima primjer dok je jedan davni poznanik koji je svojevremeno zabrijao malo na "moc" i "kontrolu", kad se nasao pored organskog portala koji mu je vukao energiju, "razdrazio" energijom tri stola oko sebe (frendovi pored njega nisu mogli sjediti od naelektriziranosti)...no nas junak portal samo je mirno sjedio i pio kavu. Ovaj je za par minuta poludio kad je skuzio da ga ovaj i dalje vuce a poznanik ne zna vise sto da radi...i i udario drito po njemu energijom. Ovaj je malo otpuhnuo, rekao da mu se malo zavrtilo u glavi i nastavio piti kavu. Osobno znam koji je kapacitet tog poznanika i vjerujem da bi to sto je napravio odbilo 10 ljudi. Ali ne i OP-a. Zato sto energija ne ide na subjekt niti na entitete iza njega, nego direktno u kanal.

Mnogo puta sam spominjao oči. Prepoznajte ih po očima. Vodenaste, zmijolike ili kombinacija. Rijetko kada ce covjek pogrijesiti. Ili simultani transparenti ili simultani demoni ili simultani gusteri...princip je isti, sve su ostalo nijanse.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jun 25, 2012 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
eto..potrvrđujem.. 23/6 i 24/6 je bio žešći napad..
zaštite koje se obično rade kod magijskih napada nisu mi mnogo pomogle ovaj put, a uzemljavanje, povišenje vlastite frekvencije također ovaj put nije pomoglo. Ranije je znalo pomoći, ali, mislim da se te kreature navikavaju na metode obrane slično kao bakterije na na antibiotike, pa stalno treba izmišljati nešto novo...

Citat:
No najveci problem su portali, jer njima niti mozes vracati energiju nit se mozes kvalitetno stititi ako ne znas ko je izvor koji ide iza njih. Mozes ratiti stit protiv magijskog napada, no ukoliko te se napada sa 4D tehnologijom, đaba poso. Opcenito tesko da se neko moze zastititi od napada sa bilo kojom visom tehnologijom


Uspjela sam uz malo znanja i puno odlučnosti odagnati i neutralizirati ovaj aktualni napad te preokrenuti smjer energije u pozitivno. Radila sam nekim naprednijim tehnikama kidanja spona tj. bioplazmatičkih vrpci s OP i to detaljno u svim razinama i tijelima i postojanjima...Dobra vijest je da kad tako otrgneš jednog OP-a i oni s njim povezani se također otkače, oni koji rade na istom principu koji su replike. Zato se svakako isplati trud. Postupak traje nekoliko sati...

Dobro je u svojem tijelu pronaći mjesto gdje su zakačeni, jer, iako se kače posvuda ipak postoji neko mjesto gdje je zakačena jedna od spona koja je po postanku nastarija i glavna spona, povezana s blokadom (DOR)..dakle, postoji više blokada i više spona ali nešto od toga je temeljno na što se nadograđuje sve ostalo..Obično kad se krene to raščišćavati, prvo se pokaže ono na površini, a to je trenutno i aktualno, pa je zato po snazi i doživljaju jače, a ispod toga se nalazi slično to ali po snazi doživljaja je znatno slabije- a po važnosti je važnije. Dok se ne riješi sve do dna, nema konačnog rješenja.

Međutim, nitko ne dobija neki problem bezveze i slučajno. ako već imamo posla s OP red je da i napravimo sve što treba u tom pogledu.
Meni se prvo to činilo nehumano, kao, svi su ljudi ipak u dnu duše dobri, u svima čuči božja iskra i blabla..ali šipak! nije tako...

@ Bato, Imaš pravo..izgleda baš kao crna rupa u svemiru, uvlači sve u sebe do u bezdan, a s druge strane bezdana je to što je...ali ipak, i s tom drugom stranom se neki, doduše rijetki, ipak mogu boriti, moguće je to...sve što se nađe u procesima čišćenja se rastvara u svjetsloti i občno pobjegne u crnu rupu u svemiru koja je kontra mjesta gdje se nalazi izvor kreacije. ispada da je ta crna rupa kao izvor anti-kreacije.
sve to izgleda kao čarapa koja se presvlači na naopačku stranu. ima neki naziv za taj geometriski oblik, sad se ne mogu sjetiti-s jedne strane uvlači s druge izbacuje..

Za oči također imaš pravo..Njihove oči su ili totalno prazne i usisavaju ili snažno sjaje ali pri tome se sjaj reflektira duguljasto, kao kod gmazova. I imaju onaj specifičan paralizirajući pogled. Osjećaj neugode u blizini takvih ljudi osjeti se kad su aktivni ali ne uvijek, jer nisu uvijek otvoreno aktivni...lukava su to stvorenja, stalno igraju dvostruke manipulatorske igre. Da ne igraju tako brzo bi ostali bez "mušterija" ..zato oprez. Ljudima koji imaju puno blokada, tj. narodski rečeno, iskompeksirani su, takvi prvo daju energiju time što hrane njihov ego i komplekse, koriste se laskanjem, podilaženjem, daju u početku dobar osjećaj, a kad se žrtva uhvati onda prvo lagano krenu u igru "gore-dolje" , pa sve malo dižu a sve više spuštaju dok osoba ne dođe do stadija da se više ne može dignuti.
Međutim, mislim da se ne radi o različitim vrstama iscrpljivača, nego je to sve jedna vrsta gdje su pojedici na različitim stupnjevima "razvoja" a svi imaju istoga gazdu i isti izvor u kojega šalju to što prikupe.
Pojedini stupnjevi nama izgledaju kao da su to razne sorte, ali..sve je to isto. Samo su alati jače razvijeni ili manje razvijeni, osoba više oštećena ili manje oštećena. OP su oštećene osobe. U njih se duša nije ikarnirala do kraja, ili e nije uopće inkarnirala. Ako se nije inkarnirala do kraja, mogla bi uz njihov vlastiti pojačani trud, ali, ako je nema onda se u njih može svašta useliti.
Uglavnom srčana čakra kod njih ne postoji, ni krunska, nema je. Čeona je povremeno slabašno otvorena, grlena također. ali solarni radi enormno , seksualna čakra ima devijacije ali radi, korijenska kako kod koga, uglavnom ako radi onda radi naopako. Na liniji hare gdje se nalazi sjedište duše, središnja zvijezda i tan tien je također ršum , ništa nije na svojem mjestu.

@Lampa...ufffff!!! Dobro si prošla.
Izgleda da je to s kočnicama jako stari način kako djeluju na vozila Nedavno sam u regresiji otkrila posljedice sabotiranih kočnica ali mi nije palo na pamet da tražim magijski uzrok.Dala si mi ideju da to pregledam. Hvala.
Inače, postoji jedan princip u okultizmu, o tome piše u knjigama o psihičkoj zaštiti, a to je da se ne uplićeš u borbu s magovima ako nisi sigurna da si jača od njih ili da si napravila sve što treba. Jedino magovi se mogu boriti s magovima. A magovi su magovi, ne znam bih li ja htjela spadati u tu vrstu.
Također, ako ne vidiš dublju razinu odnosa između napadača i tih tvojih poznanika, ne bi se trebala miješati. Ne možeš znati za njihove stare neriješene račune . možda iz prošlih života, tko zna tko je na koga bacao uroke u prošlim životima, prema tome...mislim da je bolje stajati po strani u takvim slučajevima, osim ako je rodina u pitanju.
Ako već imaš potrebu da štitiš ljude onda trebaš naučiti dokrajčiti borbu ili bar dignuti savršenu zaštitu. Temeljne stvari o tome su u knjizi Dione Fortune, Psihička zaštita (ili samozaštita) ima na netu za skinuti..I Lao Tse u Umijeću ratovanja govori o nekim osnovnim principima kad se kreće a kad se ne kreće u bitku.
Pošto si već čačkala mečku, nemoj zaboraviti napraviti zaštitu za sebe i sve iz svoje uže obitelji i ljudima koje voliš, na posao, novac, zdravlje... Ako si uspjela odbiti napad a nisi do kraja neutralizirala izvor napada, moguće da se preseli na tu stranu, tvoju emocionalnu

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jun 25, 2012 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arwen, imas pravo. Ono za svjetlost je diskutabilno i podilazi mnogim new age konceptima pa tu ne bi ulazio. Super je sve to na visim razinama, ali 3D i nizi 4D su obavijeni tamnom materijom - debelim slojem kolektivnog astrala koji je sam po sebi vampirske prirode. Govoriti s te pozicije o nekoj ultimativnoj svjetlosti je ko iz mulja oceana govoriti o povrsini vode i nebu. Sa svim ostalim se slazem. Vuku energiju preko solara najcesce. Ja sam u mnogo navrata pitao svoje vodice sto bi se desilo ako bi one u mojoj blizini potpuno zatvorio u podrucju solarnog pleksusa, da mi ne stete. bOdgovor je bio: prvo, to je daleko iznad tvojih mogucnosti; drugo, kada bi to i mogao napraviti te osobe bi umrle. Preko solara (neki i preko roota, sakrala i treceg oka) kradu energiju tako sto se rilca zabiju u pojedine centre. Oni koji su senzibilni osjete dok rilca jos nisu "zabijena u cakre" nego energija tek ulazi u vanjski sloj aure (hipersenzibilni osjete i ono okolo). U tim sam trenucima znao odlaziti u prostoriju do osobe koja to radi i promatrati sto tocno radi (fizicki, mentalno). Osoba bi sjedila na stolici i navijala rucni sat, ili bi glavu imala nalakcenu na dlanove i kao "razmisljala". I samo u tim trenucima bi stucala. U tim vrlim "trenucima" zivotinje bi podivljale, ukucani postali nemirni...Visegodisnje promatranje. Kada bi postavio blokade oko osobe, mogao bi komotno upaliti stopericu i stopati koliko ce vremena proci dok osoba ne izadje iz svojih prostorija i dodje u blizinu drugih osoba ili mene. Ukoliko bi uporno podizao blokove i stitio energiju osoba od predatora, "subjekt" bi postao razdrazljiv, poceo stvarati drame (moram priznati da je gluma, nacin razmisljanja inace plitke i neinteligentne osobe u tim trenucima za oskara - spoj brilijantne psihodrame i visokointelektualne satire) i dosao do mene i poceo pricati sa mnom, dok bi ja dalje obnavljao stitove koji bi svakim trenom sve vise slabili. Naravno, ukoliko bi ustrajao nekad i na sat vremena obnavljanja stitova, osoba bi otisla na telefon i pocela nazivati sve zive "da ih malo cuje" :mrgreen: (ne zelim ni razmisljati sto bi bilo da je osoba mladja i zna korititi internet i forume, chatove itd. :) ). Uglavnom, stitovi bi poceli slabiti kroz neko vrijeme i opet bi pocele uzurpacije...E a sad...Budi ti cijeli dan u moodu i pripravnosti i volji i snazi za konstatnim drzanjem zastita...Kazem...lakse otjerati 10 "magova" nego sa sebe skinuti u potpunosti paucju energiju organskog portala i vampirskog svemira kojeg ima iza sebe. Jos kad je mlad mjesec (8 kuca / hekata/lilith) - momacka zabava za entitete kojima su ljudi samo striptizete 8)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 12:46 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ako SIMBAD radi i štiti od vampirizma negativnih vanzemaljaca, zašto ga ne primjeniti i na vampirizam organskih portala?

:-k

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 1:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Jedna stvar je nevino i naivno čitati forum, malčice meditirati i raditi na samo-razvoju, sanjati, vizualizirati i što-sve-ne-još iz udobnosti svoje fotelje, a sasvim druga stvar je shvatiti da postoji (ne)stvarni svijet predacije, prepoznati napad i na njega nekako reagirati. Do sada sam imala direktna iskustva napada od strane OP, aliena i njihovih inkarnacija, hibrida, luđaka koji rade na daljinu, vojnih likova. Na magiju nisam nikad obraćala pozornost jer nije bilo potrebe. Pretpostavljala sam da su rijetki istinski magovi dok je znatno više zabludjelih frikova koji izvode neke bezvezne rituale ufilmavajući se u nešto.
Kad sam osjetila energiju napada usmjerenu na moju rodbinu, uzvratila sam. Bilo mi je zabavno, da vidim što će se dogoditi. I poslala sam poruku da se ne igra s mojima jer ću drugi put nešto drugo polupati. Očito je poruka primljena i dobila sam odgovor.
Ne poznajem okultizam, no primjenjujem zaštitu onako intuitivno. Očito osoba nije mogla/htjela na meni osobno izvršiti napad nego posredstvom auta.
Inače mi je auto napunjen mojom energijom, povezana sam s tim strojem, nekako energetski , ponekad sam čak imala osjećaj da vozim na orgonu (osjećala sam polet, brzinu, kao da mi auto vozi iznad tla). Doista nisam očekivala ovako snažan i prilično učinkovit napad s magijske strane na bilo što, a kamoli na moj život. Nisam vjerovala da magija može tako djelovati kao i da doista ima ljudi pohlepnih svemoći. A ova upravo to želi. Očito je prilično dobro uvježbala sabotažu automobila i zna kako nekoga trajno neutralizirati.
Osobno nisam sklona povrijeđivanju ljudi, pa čak niti loših, no jedino što sam tada napravila i nekoliko puta tih dana je da sam oko sebe formirala ogledalo, tekuće energetsko ogledalo. Tako da je svaka štetna energija koja mi je upućena vraćena pošiljatelju. Da li je to i koliko povrijedilo ljude ne znam, tj. vidim neki put da su povrijeđeni, ali isto tako znam da se oporave od toga.
U pravu si Arwen, zaštita i finiširanje borbe lekcije koje trebam naučiti sada. Hvala ti na savjetima, potražit ću obje knjige. Ako imaš još neku preporuku, molim te neka ti ne bude teško napisati.

@TB, imaš li kakvu ideju zbog čega je istočna Hrvatska više izložena napadima mračnjaka nego ostali dijelovi Hr? Ne radi se samo o magijskim napadima nego o sinergiji svih negativnih skupina.
Da li se radi o proizvodnji hrane ili je neki drugi resurs strašno bitan za ljude pa ga zato nastoje suzbiti? Da se ljudi ne sjete što imaju, da im je jako teško, da su život i egzistencija ugroženi na svaki način. Ponekad se koristim tom obrnutom logikom – ono što netko suzbija ili skriva želim vidjeti ili naći, iako ne znam pravu vrijednost toga – dok ne otkrijem.

@ Jack, mislim da SIMBAD ima ograničeno djelovanje, potrebno je postupak ponavljati. Tu se boriš protiv privremeno nevidljivih neprijatelja. Kod vidljivog spektra vampirizma imaš uglavnom vidlijve neprijatelje u 3D svijetu. Dovoljno je da svatko obrati pažnju na svoje ponašanje kad je s drugim osobama. Analizom svog ponašanja otkrit će se skriveni obrasci i energetsko iscrpljivanje. Tada je dovoljna pravilna zaštita po meni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 5:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jack, mislim da zbog toga sto se iza vampirizma negativnih OPS vanzemaljaca kriju (naravno) entiteti (i ti alieni sami i entiteti koji djeluju preko njih). Kod OP-a je druga prica jer su "hodnik / sfera". Mozes se zastititi od jedne skupine entiteta koje "prolaze" kroz hodnik, ali ces bit ranjiv na druge. Nisam upoznat sa Simbad metodom ali iskustvo mi je pokazalo da niti jedna tehnika nije univerzalna. Opet, svaka metoda evocira / invocira razlicite frekvencije sa kojima smo vise ili manje uskladjeni. Znao sam svojevremeno isprobavati razlicite metode gdje sam kod nekih osjetio da djeluju (na kratke staze) dok su druge djelovale potpuno retrogradno. Mislim da je tu puno faktora u igri i da je bitan stupanj volje kao i prepoznavanja svoje uskladjenosti sa frekvencijama pojedine metode. Jedna meni bliska osoba kaze: "kada netko na mene baca uroke, ja se samo pocnem moliti i to prestane". Namjera koja fokusira vlastitu ili kanaliziranu energiju na (samo) zastitu, bilo da je u pitanju molitva, mantranje, meditacija, afirmacija, vizualizacija ili bilo koja u sirokoj paleti metoda. No, opet ono: "svaki puta kada me se napada" ostavlja cinjenicu da se ne radi o univerzalnim zastitama. Nedavno mi je jedan poznanik preporucio nekakav univerzalni stit od Ashayane Deane - da stiti od svega...Kaze da je to "najjaca metoda zastite koja moze postojati u 3D", sto je meni bio indikator da zaobidjem to u velikom luku. Skepsa ili predrasuda...vjerojatno oboje 8)

Procitao sam sad Simbad metodu. ne znam... Ne vidim iskreno razliku izmedju toga i drugih metoda koje ukljucuju vizualizaciju i odredjeni stupanj afirmacije, recimo DP3 metode od Slavinskog (uzete od sajentologa koji su opet napravili svoju verziju starih gnostickih i tibetanskih metoda), tehnika iz 4-og Puta, tehnika od Joshue Stone-a, Stewarta Swerdlowa, Dione Fortune itd.

Neka me se krivo ne shvati, ali smatram da izmedju vizualiziranja i rada sa elementima, sa utabanim simbolima i sl. i vizualiziranja potpuno proizvoljne stvari (da bubnem: vizualiziranja Pokemona kako pored mene stoji sa toljagom i udara sve entitete koji me napadaju) sustinski nema nikakve razlike ako je jaka namjera pojedinca za (samo) zastitom. E sad, koliko je bilo sto od toga realno (ne mislim 3D realno vec objektivno realno) a koliko proizvod nasih teznji i zelja...vjerujem da opet ovisi o mnostvu faktora.

Takodjer, stupanj izlozenosti OPS napadima...Vjerujem da se na svakog razlicito udara. Puno je tu po meni, kazem, faktora u igri. A da ne govorim o povezanosti sa nekim OP-om kroz zivot ili kroz zivote, a energetske spone koje su stvarane u tako dugom periodu tesko da se mogu rijesiti "pucketanjem prstiju".

Lampa, ja zivim u sjeverozapadnoj hrvatskoj i dobio sam dojam da je upravo ovdje najjaca koncentracija negativne energije i negativnih entiteta :) Pogotovo Zagorje, koje je kaos u malom :)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da sam proces čovjekovog upadanja u mentalni sklop “podizanja blokada” i kojekavih zaštita od “OP-ova” (koje je on dijagnosticirao kao takve), podrazumijeva pušionu. Čovjek može provoditi 24/7 u toj psihodrami, odnosno, brčkati se tu do daljnjeg, tumačeći svoje uspjehe i neuspjehe s aspekta svog (često opsjednutog/kontaminiranog) Uma. (Imamo li mi sami još nekoga kod kuće kad smo već napadače jasno definisali kao – “ljude – bez – duše”?) Ovi kao neprestano zabacuju kojekakve ‘kuke’, on ih kao otkačuje, postavlja ogledala i kojekakve štitove, brani se itd. itd... Kad čovjeku neki OP zaokupi pažnju u toj mjeri i ubaci ga u odbrambeni modalitet, već je ostvario misiju. Um “žrtve” preuzima dalje režiranje i odvijanje drame i obezbjeđuje čovjeku daljnje brčkanje u njoj. Stvara se “začarani krug” ili “vrzino kolo” iz kojeg je teško izaći. Um žrtve tumači kad je OP u fazi napada, pa onda poduzima odbrambene mjere, blokade, zaštite... a onda tumači rezultate... pa onda opet, novi krug...

Tako se može provesti cijeli život u toj igri. U suštini, stvar je tragikomična jer u praksi žrtva dejstvuje na manje-više istom nivou njene komponente Uma kao i OP na nivou njegove komponente Uma a razlika je trebala biti u tome što zrtva ima – Dušu, koju ona, međutim, iz nekih “čudnih” razloga ne uzima u obzir kad je metodologija “odbrane” u pitanju!?
Nadalje, u realnosti se često dešava da se na taj način čovjekova pažnja prebacuje s onih “nevidljivih” entiteta koji ga handre odozada na individue koje su mu jasno vidljive i koje su “mala djeca” u odnosu na one prve. Znači, jedan ti zaokupi pažnju sprijeda a drugi te zvekne otpozada.

Međutim, sve je to stvar nivoa nečije svjesnosti. Čovjek mora prvo povuči liniju oko sebe preko koje neće dopustiti nikome da pređe i baviće se samo slučajevima koji su nagazili tu liniju ili joj se primakli. Međutim, OP-ovi jednostavno nisu kompatibilni sa ljudima koji su svjesniji, te u većini slucajeva neće ni pokušavati zalaziti na njihovo područje. Biti žrtva OP-a je simptom jednog – akutnog nedostatka svjesnosti. Čak i samo učešće u nekoj neprestanoj bitci ili trvenju s njima.

Dok je OP izvan “granične linije” a mora da bude u našoj blizini (kao npr. kolega s posla), treba mu posvećivati onoliko pažnje (i “ljubavi”!) koliko posvećujemo kućnim ljubimcima. Naravno, i kućni ljubimci mogu čovjeku izvuči energiju (mogu mu se i na glavu popeti) ako je ovaj opsjednut njima, odnosno, nije dovoljno svjestan da odredi koliko vremena i energije treba da im posveti tj. kakav odnos treba da izgradi s njima. Na primjer, najobičniji pas će pokušati da zagospodari kućom svog “vlasnika” a na vlasniku je to da li će on to njemu dopustiti ili ne. Istovremeno, nakon što se uspostavi jedan optimalan odnos s njim, ukoliko pas pokuša da pređe određene granice, svjesnom vlasniku će biti dovoljno da ga samo pogleda i ovaj će znati “koliko je sati”. U većini slučajeva, pas to neće ni pokušavati jer će i on biti svjestan dokle može da ide.

Naravno, što se kućnih ljubimaca tiče, čovjek može da bira tj. ne mora da ih ima dok će u životu morati provoditi određeno vrijeme u društvu s OP-ovima. Međutim, i tu je princip isti a sve ostalo su – nijanse.
U svakom slučaju, žrtva napada (ili onaj koji sebe tako percipira) bi trebala da sprovede 3 stvari:

1. sagledavanje situacije u što objektivnijem svjetlu (dakle, bez nagađanja, projiciranja i drugih “začina” vlastitog uma),
2. razumijevanje situacije i
3. dejstvovanje na osnovu razumijevanja.

Međutim, u praksi se ovo često svodi na:

1. nejasnu percepciju stvari koje nam se dešavaju,
2. pogrešno tumačenje situacije od strane našeg Uma i
3. dejstvovanje (često besmisleno) na osnovu onoga što nas Um misli da zna; nakon čega isti Um ocjenjuje (opet subjektivno) efikasnost mijera koje je poduzeo.

[Kasnije se čak javlja i tendencija da recepte za odbranu prodajemo i drugima, dok u sklopu istočne gnostike cijela ova dinamika podrazumijeva jedno bjesomučno laganje samog sebe (a takođe i drugih)]!?

I na kraju, ukoliko uzmemo u obzir koncept kojeg smo razmatrali na ovoj i drugim temama ovog foruma, gdje jedan OP podrazumijeva kompleks - tijelo+Um+Duh a jedan ‘vanzemaljac’ – tijelo+Um+Duh (dakle, - isto!) i da ti entiteti bez komponente Duše imaju tendenciju da parazitiraju i kontrolišu ona ljudska bića koji ju imaju i ako smatramo da taj koncept drži vodu, onda bi se napokon mogli zapitati - do kad ćemo koristiti Mentalne tehnike zaštite (od kojih se većina svodi na pucnjavu naših Umova ćorcima ili presipanje iz šupljeg u prazno) a istovremeno ignorisati – ‘Duševne’; i koji bi bio osnovni razlog za to?!




...

P.S. Što se “okultnih napada” ili napada uz pomoć magije radi, mislim da se za te svrhe obično koriste kao “vozila” ljudi s dušom koji su žrtve vanzemaljskih otmica (dakle, tako su izmanipulisani), tako da to nema toliko veze s ovom temom Organskih portala. OP-ovi ne raspolažu sa dovoljno energije za neki ozbiljniji napad, osim, u slučaju ukoliko im je mi ne obezbijedimo, ulazeći s njima u ono “vrzino kolo” ili “povratnu spregu”.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 10:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
U potpunosti se slažem sa svime što je Galaksija rekao, a što se tiče metode Simbada ona je metoda samo po svom nazivu.

Točnije - ona je i nije metoda - ona je put za rad na sebi! I kao takva predstavlja "zaštitu" dovoljnu, a samim time (radom na sebi i upoznavanjem sebe što Simbad može omogućiti) svaka druga koja uključuje molitve, ogledala, a posebice uzvraćanje vatre - gubi smisao!

Dok god čovjek ne postane svijestan preuzimanja odgovornosti na način da se ne "spušta na njihov nivo" teško da će moći bar na trenutak ovu igru promatrati sa strane! Zato je tekst koji jako dugo postoji na ovom forumu, a zove se Napadi i Obrana - ključan!

Ovime ne branim Simbad kao Simbad jer on nije važan - mogao se nazvati bilo kojim drugim imenom, umjesto studia mogla je to biti plesna dvorana, bilo što....jer studio nije studio - već mi unutar sebe!

Isto tako važno je znati da ta vježba nije vizualizacija! Onaj tko je takvom doživljava ili radi na taj način ne radi Simbad!
Ona je susret sa sobom na dubljem nivou, susret s našim komponentama koje trebaju sebe osvijestiti i uspostaviti ravnotežu kako bi bile samim svojim postojanjem "zaštita".

Ali ne zaštita na način da nastavimo ovdje u ovome što zovemo našim svijetom živjeti u bajci, ne zaštita koja isključuje samoodgovornost tražeći molitvom pomoć sa strane ili upotrebu zvona, ogledala, amajlija, tamjana, graha i koječega... već mogućnost da živimo uporedo sa svakim organskim portalom koji nas u slučaju da smo shvatili sve ovo više navedeno uopće ne određuje!

Raditi Simbad znači i odricanje prijatelja i vodiča nevidljivih običnim smrtnicima - te oslanjanje isključivo na ono što je temelj nas - a to su komponente Duša, Duh i Um.

I upravo su one na udaru, ne samo kod nas - već kod svih onih ljudi koji nas okružuju, a posjeduju ih. pa vraćanje istom mjerom nekome tko je u biti u sličnoj situaciji poput nas, misleći kako smo mi bolji i više znamo ili imamo pravo na obranu, znači samo da ekipa grca od smijeha.

Konačno nije li to obrazac po kojem stvari funkcioniraju u svijetu iz kojeg toliko svi želimo "otići" ili ga želimo mijenjati?

Zaboravljajući pri tome da možemo mijenjati samo i isključivo sebe inače smo jednaki "napadaču"?

Te da obrana moguće nije dozvola za napad? Jer možda kad bi upoznali naše komponente one ne bi odabrale nikada takvo djelovanje?

A da bi to saznali ključno je upoznati te naše komponente! Jer prosuđivanje o njima s ovog stajališta našeg svijesnog stanja je gotovo pa nemoguće. Imamo li ih uopće? Znamo li to?

I to se ne čini vizualizacijom već istraživanjem sebe! I to ne može za nas odraditi nitko drugi, pa bio on i najljepši vodič kojem bezgranično vjerujemo. Jer što ako bude riječ vodiča nasuprot riječi naše Duše?

Ali žrtva obično i ne može drugačije, jer je tjera strah. I onda se nađe u tom kolu o kojem je i Galaksija pisao!

A kako je spomenuo i kućne ljubimce, postavio je Jack na linkovima i literaturi knjigu "Šaptač psima" koja je izvrsno metafizičko štivo, pa je bez ikakvog problema mogu čitati svi bez obzira imali psa ili ne, jer mogli bi puno toga naučiti upravo o sebi samima. I to je zgodna metoda, ako ni zbog čega drugoga da se shvati da metoda nije bitna - bitnija je namjera i shvaćanje što se radi i zašto se radi.

Lampa - ako pravilno odradiš Simbad - u kojem se ne boriš već sebe čistiš od onoga što nije tvoje - onda nema potrebe za ponavljanjem!

Arwen - najbolja zaštita koju možeš dati svojoj obitelji je reći im da rade na sebi, upoznaju sebe i svoju bit, a ne odrađivati posao umjesto njih! Jer to moguće i nije baš neka zaštita, ali je moguće privid da ista djeluje!


I na koncu - organski portali obožavaju žrtve! A jedini način da se to prestane biti je shvatiti da je potreba za zaštitom i borbom jedan od prvih simptoma da tu ulogu nismo riješili! Kad je zamijenimo odgovornosšću prema sebi organski portali postaju najmanja briga u ovom ludilu u kojem živimo!

Naravno - ovo je samo moje iskustvo i mišljenje!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz