Sada je: uto maj 14, 2024 5:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 8:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da su leptiri na zlu glasu i da su se znali masovno pojavljivali prije rata na određenim područjima.
Ne znam što je bilo prije koka ili jaje, možda služe ko aktivacija za pasivnu stranu memoriju da se pretvori u aktivnu i eto ti najezde bijesnih ljudi da zapale bure baruta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
arwen bas mi je drago da si spomenula povecani priliv energije, jer do prije nekoliko dana sam jos bio zbunjen, s obziromn na broj radnih sati, nespavanje, vrucine, itd...
probudim se nekako "dizelashki" i onda kad se zagrijem, mogu 20 sati radit sta god treba, eventualno me nakon 12 pocmu bolit noge ako ih zaboravim tu i tamo podignut :)

malo sam proveo i ispitivanje na dostupnom uzorku, i uglavnom ljudi nakon rutinske zalopojke i changrizavosti priznaju da manje jedu, manje spavaju (vruce je), ali da im je cudno kako ustvari imaju cisto pristojno energije, uzevsi u obzir kako im je inace.
takodjer prijave i pojacane sanjacke aktivnosti, tj cudom se cude kako su nesto sanjali i sjecaju se sna.

cini mi se da se i broj vijesti o raznim ispadima "ludjaka" povecao, sto isto govori u prilog povecanom dotoku struje.
zanimljivo bas!


promatrac, tvoj pogled na svijet je nadahnjujuc :)
nije da mislim da si u pravu ili krivu, ali trebas na suncanje :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 4:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet sep 26, 2008 12:52 am
Postovi: 47
Lokacija: Beograd
Ima par stvari koje treba uzeti u obzir kada se prica o prilivima energije. Pre manje od mesec dana aktivirano je par jakih orgonskih uredjaja na tlu Hrvatske i Srbije. Sa aktivacijom uredjaja doslo je do niza fenomena vezanih upravo za ova podrucja ali i sire jer se orgon u podpunosti distribuira putem dalekovoda i u "abnormalnim" kolicinama u odnosu na koje smo navikli i koje su konvencionalni orgoniti mogli isporuciti. Jedan uredjaj mase 2 kg ima snagu od 22Tbovisa (tera bovisa) a klasican chembuster preradjen sistemom nulovanja cak 66Tbovisa. Da podsetim, jedna orgonska plocica ima oko 80kbovisa i to se smatra u radiesteziji ekstremno jakim izvorom obzirom na velicinu od par santimetara precnika i slicne debljine. Pre nekoliko dana je napravljen uredjaj koji poseduje snagu od 83X10"23 bovisa... 83 i 23nule (ne znam koji je to broj) ovo je takodje ispitano uz pomoc nekoliko radiestezisata a snaga je takva da pored uredjaja mozete stajati svega nekoliko minuta i morate se skloniti. Utvrdjen je domet koji jednostavno prevazilazi sva moguca iscekivanja i merenje je vise puta ponovljeno i uvek sa slicnim rezultatima. 21000 kilometara. Nacin pravljenja uredjaja je prosledjen po inostranim sajtovima kao ekstremno vazan za samu orgonomiju i sve koji se njome bave. Ako smo cekali neku pomoc "sa strane" ona je definitivno stigla i to u vidu prostog tehnickog resenja. Posto je sistem elektrodistribucije na Balkanu mahom umrezen on funkcionise zdruzeno bez obzira gde se uredjaji nalaze. Kada sam pre nekoliko godina instalirao prve orgonske uredjaje kod mene su dolazili rojevi pcela, leptiri, papagaji odbegli i izgubljeni. .Isto se dogadja sada samo na teritoriji Balkana. Zivotinje i insekti se instiktivno krecu ka polju pozitivne energije i stoga me nimalo ne bi cudila njihova najezda. Nadam se da ce u ostatku Evrope orgonomi i svi oni koji su se bavili darivanjem orgonita Majci Zemlji prepoznati poruku i izraditi ove mocne uredjaje te prosiriti polje delovanja. Za sada se polje prostire od Moldavije do granice Italije i Francuske. Molim pogledajte tragove kemtrejlsa i koliko kratko traju ,a takodje i odsustvo belicastog kruga oko Meseca. Sve vreme zaprasuju ,ali cesto odustaju jer aerosol jednostavno ne pada. Posmatrajte kvalitet vazduha i pokusajte da utvrdite razliku u pogledu zatrovanosti ili njegove svezine. Pratim nekoliko grupa koji se bave kemtrejlsima... Vecina je zbunjeno jer dugo nisu videli tragove ili kada ih vide oni isceznu posle par minuta. U pogledu "alergija" je slicna stvar. Tokom zadnjih nekoliko nedelja bilo je vise energetskih udara nad celom regijom ali su svedeni na minimum. Svakako da u energetskim stabilizacijama ne deluje samo jedno sredstvo vec da je ono sinergijsko i zdruzeno i podleze sinhronicitetima vise pojedinacnih radova i dogadjaja..ipak neke drasticne promene su tada utvrdjene i pracene sve vreme od sire grupe orgonoma i ljudi koji osecaju energije ili rade sa njima. Mreza elektrodistribucije sluzi kao antena za orgonske emisije ,a kako je ona cesto puta dizajnirana da bude cirkularna tj. kruzna svaki njen segment je zasebna energetska celina zdruzena sa ostatkom u svojoj vibraciji. Sredstvo trovanja i bolesti je pretvoreno u sredstvo isceljenja. Svaka od tih zasebnih delova mreze slicna je fasetu odnosno stranici kristala i predstavlja jedan energetski portal koji olaksava i omogucava svakom Budnom da neke stvari lakse posalje u Svetlo. Vreme je za Svetle Pomisli i dosta Ljubavi!

Neka Sila bude sa vama! :D

_________________
Smole nikad dosta!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 9:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
zelenozubi je napisao/la:
ma ima nesto u tome sto govori pepeljuga, mene su jednom dok sam bio na sp-u u kyotu napale nindze, i prije nego su me izrezbarili katanama i izbusili shurikenima, zabio sam si sestar u oko!

odma su otisli, tj napravili su dimnu zavjesu i nestali.
jel taj uspenski neki macevaoc?


:thumbup: Postovanje za ovo :rofl

Kako se samo nismo sreli? Ja sam na fuji planini ganjao neke seoske jakuze koje su se dosle kurciti tamo, jasno im davsi do znanja da sa Nindža Brus Li-jem nema zajebancije...

http://www.youtube.com/watch?v=DOxbgILF4tI

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 3:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Sinoc je Mjesec pojacavao sve reptilske, demonske i transparentne aktivnosti, a psihopata u kuci postao crna rupa koja usisava sve u sebe. U 4 sata u noci nakon sto mi se familija neprestano budila a mali urlao ko da ga pola pakla goni, malo zesce sam zatvorio psihopatu nakon cega se sve smirilo i vise nije bilo nemira i budjenja... Zato sam danas i navukao bijes entiteta. Kad sam vani - super. Dodjem doma i odmah tras crna paucina po meni, barem 5 skupina koje mi se pokusavaju nakaciti. A psihopata u svom standardnom moodu...prazan pogled, Gollum / Mr. Hide "osobnost" i debilizam na kvadrat. Sjenko, Promatrac...skuzio sam...moze se to zatvoriti i neutralizirati na duze vrijeme, ali morao bih se igrati sa tamnim frekvencijama, a s tim bi sebi napravio vise sranja nego sto idu preko psihopate. Magija se moze kvalitetno suzbiti jedino magijom, a ja kazem: ne hvala!

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 4:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ja sam tako nešto radio preko Smajlija. Smajli dođe nešto kao sinteza različitih hijerarhija, te svakog nižeg entiteta iz tih hijerarhija može doslovno pojesti, preraditi njihov kaos i integrirati ih u sebe. No problem je što mi se sad svi ti entiteti vraćaju kao moja vlastita karma, vlastito smeće od kojeg je Smajli napravljen, kroz pojačane aktivacije, paranoje i slično. To lijepo bude iskorišteno kao priprema terena za daljnje napade. Tako da je neisplativo.

Također to je bilo riješenje samo za entitete kompatibilne sa Smajlijem, na ostale, poput krončija nije imalo nikakvog utjecaja.

Ispada da je jedino trajno riješenje da se pridružiš njihovim redovima, ili otegneš papke ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sinoć od 22:00 su gađali mjesec sa 300 orgonskih topova.?!?

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 5:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Entiteti su tu najmanji problem, vec mentalna mapa psihopate...Posto se odbija lijeciti (stavise, osoba tvrdi da su oko nje svi ludi...klasika), i uzimati trankvilajzere koji bi barem taj buckuris od mozga malo umirili i nahranili sve entitete koji idu preko osobe, preostaju samo standardne metode rada sa svijetlim frekvencijama, od kojih pola upije u sebe a pola nakon nekog vremena odbaci. A bilo kakvo djelovanje na tudji mental je cista magija...Mental i sulude misli otvaraju prolaze a prolazi se ne ponasaju ko entiteti vec retroaktivno, sto je najveci problem u cijeloj ovoj prici. Cuvari se ne mijesaju jer to samo po sebi jesu ubodi komaraca, ali i ti ubodi bivaju nakon duzeg vremena iritantni...Kad sam prilikom Simbada razgovarao sa vec udomacenim entitetima iza osobe, onaj koji najvise napada rekao je: "zahvali mom stanodavcu na tome jer energija stanodavca je ono sto pokrece cijeli proces + energija vas ostalih koja se kosi sa energijama mog stanodavca i zato dolazi do konstantnih sudaranja, a to sto moj stanodavac fanaticno razmislja i o tebi i o ostalima po cijele dane i pokrece niz procesa koji otvaraju energetske portale, to nije moja krivica". Jel stvarna poruka ili moj zabrij, nebitno, ali ima debelog smisla...Tim vise sto su napadi najucestaliji kada osoba krene van iz svoje sobe, a posto ima paranoidalne strahove prema drugima...jasno da manifestirani strah pocinje hraniti entitete nakacene na osobu i koji pocinju djelovati u skladu sa strahovima. A posto se osoba mene boji jer ne dam ni pedalj prostora bilo kakvoj bolesnoj igri ili manipulaciji (pogotovo od kad sam zasnovao porodicu), naravno da masu svojih strahova ima usmjerene na mene. Ranije bih to osjecao ko nemir no zadnjih godina osjecam na energetskoj razini.

Evo jedan obican igrokaz psihopate:

Psihopata prolazi kroz kuhinju. Psihopata je P, ja sam J...

P: Jao vidi malog sto mi se obradovao kad me vidio...sunce moje...
J: ....
P: Vidi vidi kako je maknuo rucicu prema dolje...Da ga nesto ne boli? Da se nije negdje udario?
J:........
P: Vidim mu po ocima da nesto ne stima...Dijete je gladno...Bolesno je isto...
J: Jeli smo maloprije...a bolest je negdje drugde...
P: (histericno) Dijete vam je gladno...Znam to...reko mi je ocima...
J: Kazem...bolest je negdje drugdje...
P: Kakvi ste vi to roditelji...Sramota...(pocne plakati)
J: Odjebi...
P: Sta vi meni radite...I djetetu...Jao sirota ja...sirota ja...(histerican plac)
J: Broj psihijatra ti je kod telefona...
P: (meni) Đubre jedno pokvareno...Ti si gad...Ti si pokvaren...Ti si ludjak...Svi ste vi ludi...Ja nisam luda...Svi me vi cijeli zivot radite ludom...
J: Ne znam, meni macke ne pricaju po podrumima a djeca mi ne salju poruke ocima pa stvarno ne bi znao...
P: Gade pokvareni...Đubre...Umri...Đubre...(plac)
J: Meni prodajes foru?
P: (plac nestaje u sekundi i zamjenjuje ga osmijeh kojeg se ne bi postidio ni sam đavo) Đubre jedno...Sram te moze biti...
J: Na cemu? Na tome sto sam ti uletio u kuhinju i radis scene i sulude drame? Ah da, to si bila ti...Znaci, na cemu me moze biti sram? Sto suludim reakcijama skreces pozornost na sebe i govoris o situacijama koje ne postoje?
P: Đubre...crko dabogda...I ti i ona tvoja koja ima tetovazu na ledjima...To nije normalno...vi niste normalni...Kako da je dijete onda sretno kada ona ima tetovazu na ledjima a ti mi ne das da kazem ono sto vidim (odlazi)
J: Zato sto ono sto vidis nema veze sa mozgom...Zato odjebi i nemoj mi danas vise prodavati te psihopatske scenarije...

Pola sata kasnije. Nosim psihopati jelo.

P: Sunce moje...Sto bi aj bez tebe...Ti si meni sve...Ti si najbolji covjek na svijetu...Kako se samo brines za mene...Drugi bi me vec protjerali u dom...Hvala ti sto me dvoris i brines se za mene...
J: Mrs u pizdu materinu...Po defaultu...
P: Ma sunce moje...nemoj se ljutiti...sve je to za ljude...malo se svadjamo...malo se mirimo...tako to ide...
J: Ja se u zivotu ne svadjam sa nikim osim sa ludjakom sa kojim zivim... s tobom...
P: Ma ti si moje zlato...Da nema tebe, ja bi se...ja bih se...ubila bih se...
J: Znam, ne bi se sa kime imala hraniti u toj mjeri ko sto se hranis s budalom koja te drzi na samilost...
P: Ma ja bez tebe ne bi mogla ni dva dana...
J: Ajde odjebi vise (odlazim iz sobe)

Slijedecih pola sata paucina, trnci po tijelu...osoba fanaticno razmislja o meni...Dr Jackil govori: on je dobar, on se brine za tebe staru i nemocnu...Mr Hide govori: djubre, on te maltretira, ne da ti im govoris sta ih ide...Ne da ti nista...Zena dolazi u sobu nakon par minuta

Z: Mene vec par minuta nesto gadno gusi...Jel se ova uzjebala?
J: Jes. Pokusavaju i mene napadati sranja preko nje...

Hodnik. Psihopata sjedi na hodniku, gleda u pod i "stuca". MR Hyde alter. Ja dolazim iz kupaone gdje sam osjetio promjenu u percepciji i kako neki kurac pokusava da mi udje u energetsko polje...

Dolazim na hodnik...Osoba me gleda tupim pogledom...

P: Bas slusam kako ti se zenai mali igraju u sobi...Pazi da dijete ne padne i udari negdje glavom...Joj joj....sto ako padne i udari glavom...Joj mene...

J: Ajde lagano ti u svoju sobicu jer ja imam posla a zena je s malim...

P: Ali meni je bas lijepo na hodniku...

J: Super, ali meni se ne da slusati tvoje mrmljanje i svako malo tvoje glupe komentare...Ajde lagano sobica trans i reci mi kad pojedes rucak do kraja da odnesem sudje...

P: Evo samo da telefoniram susjedi...

J: Ok...

P: (susjedi na telefon) Dajte mi donesite kavu...fali mi kave...nemam nista...sirota sam...Nisam danas ni jela kako spada...Ova njegova je opet slozila makarone i mljeveno...Ali neka...ja sam kroz zivot gladovala...Meni je dosta korica kruha i malo luka...I casa vode...

J: (sve se cuje u sobu...dolazim na hodnik): O picka ti materina pokvarena... Jedes tri puta na dan ko u hotelu a okolo seres da si gladna? Pa ja cu te dat konacno u dom, majke ti pokvarene...

P: (place) Ne idem ja u dom. Ja sam nesretna. Ja nemam nikog. samo tebe. Ti si moje sunce...

J: A ti si jebeni sociopata...Mars u pizdu materinu vise u sobu i da te ne vidim do vecere...

P: Jos ces mi poceti i zrak brojati koji udahnem...svinjo jedna...

J: Ja ti nisam mogao skuhati kavu?

P: Ma susjeda meni slozi taman kakvu volim...I onda se nas dvije napricamo...

J: E jesi idiot...Da te dedina oporuka ne veze za stan, odfikarila bi ti meni do sada...

P: Da, đubre...Na ulicu bi ti mene...

(žmarci po tijelu i lagana vrtoglavica...promjena percepcije......Zena dolazi na hodnik i pokazuje da i ona ima "senzacije"...macke pocinju zavijati ko nenormalne)

J: (zatvorim ju energetski) Stara, jebi se. Ja ti ne mogu braniti da ti susjeda dolazi, ali ne zelim ni znati sto joj seres u sobi. Cuo sam od drugih susjeda kako prica da nas ona hrani i tebi nosi kavu jer ti mi ne kuhamo...

P: Pa ne kuhate mi kavu svaki dan...

J: A zasto ti ne kuhamo? Jer si imala mozdani udar, pizda li ti materina...A zasto si imala mozdani udar? Jer si seceras sa visokim tlakom koji je odbijao piti lijekove, koji je na dan zderao 5 cokolada, pio litru kave, litru i pol kole, konjake i svadjao se po cijeli dan sa svima i pio im zivce na slamku...Niko zbog tebe vise ne dolazi k nama...Zadnjeg frenda si mi otjerala vicuci po hodniku za njim da on nije covjek i neka nam ne dolazi u kucu...Pa to sto ja sa tobom prozivljavam, toga nema ni u najgorim psiho trillerima...Jebo ti bog mater degenericnu i ko mi te dovede u zivot...

P: To si zahvali pokojnom dedi koji me upropastio napisavsi u oporuci da imam pravo dozivotnog uzdrzavanja u tvom stanu...

J: E pa idi onda u dom...I svi ce biti sretni zadovoljni...Daj svoj pristanak i sutra si u domu...

P: Nigdje ja ne idem...moje mjesto je meni s vama...A na tebi je da se brines za mene...Uh...tako sam nekako oslabila iznenada (pocela je osjecati moj stit i blokadu)...bit ce da se vrijeme mijenja...Sta ti ja sirota radim...Na tebi je da se brines za mene...

J: To i radim, pizda ti materina degenericna, pokvarena i psihopatska...

P: Samo daj...Pljuj po meni...Mene ti to ne dira...Fino se izrazavas...Tako te tvoji uce iz porodice...zele da me unistis...Svi me vi zelite likvidirati...Onda bi bili najsretniji...Vi ste koljaci...Vi ste gamad...

J: Bio sam miran i fin dok mi zivot nije ostavio psihopatu na grbacu...Tako da...finoca i mirnoca su nekako iscezle tokom godina...A za ono o koljacima i likvidaciji...ja cu stvarno zvati psihijatre...

P: Je je...ti si taj koji je lud...idi se lijeciti...

J: Ja ne padam po hodniku i glumim jer mi ostali posvecuju "premalo paznje"...Ja ne znam odkud ti snage...Sa jednom nogom si u grobu a imas snage srati i raditi sranja ko vod mladih psihopata...Svaka ti cast...

P: Je je, sirota ja pored vas koji me maltretirate cijele dane i cijele noci...Ja sam zrtva (pocinje histericno vikati)....Zrtva! U kutu, nikome na putu...

J: Sirok je taj tvoj put...Ti si idiot.I psihopat. (odlazim u sobu)

Pola sata kasnije. Nosim joj jelo.

P: Sunce moje...probaj susjedinu kavu...Mmmm sto je fina. Bas ide u slast. Bas sam pricala susjedi kako si mi ti sve na svijetu i kako ne znam sto bi bez tebe...

J: .....

P: Samo ti ignoriraj...ali ja cu reci do kraja...

J: (odlazim iz sobe)

P: (dolazi za mnom u kuhinju za par minuta ...Zmarci po tjemenu i osjecaj odvratnoce po tijelu jos prije nego li sam cuo vrata od sobe ) Nisam ti ja sad gladna...nemojte mi toliko nositi za jesti...Ko ce to sve pojesti...

J: Aha...nisi gladna a za dva sata ces me jebat kako te ne hranimo...E steraj mi se znas kamo....

P: Al nisam jogurt jela vec tri dana...

J: A nemas usta kada se ide u ducan? Ono, ja samo imam tvoj jogurt na pameti...Da smo ti kupili jogurt, falilo bi ti mlijeko...da smo ti kupili 10 stvari, falila bi ti jedanaesta...Ajde stara odjebi jer imam masu posla danas a za tebe premalo zivaca...

P: Ali ja necu izdrzati dan bez jogurta...Tesko mi je bez jogurta...

J: (zovem zenu) Molim te skokni joj po jogurt, mlijeko, kekse i bombone da ju skinemo s kurca za danas...jer nemam zivaca za ovo...

P: Ako nemas zivaca sada...Kako ces tek u mojim godinama? Dati dovrsim ono sa susjedom...

J: Ne interesira me...

P: Rece ona meni...

J: Ne interesira me

P: ...vidis kako me maltretiras i ne dozvoljavas da ti kazem do kraja...

(osjecam kako mi neko energiju vuce kroz solar...pritisak na srcanoj cakri)

J: Stara, odjebakis lagani...ajde...

P: Ti si pokvaren...

(zena ulazi u sobu i sapne mi)

Z: Ja idem van na igraliste s malim jer ova ga vuce li ga vuce...

J: Stara, ajde u sobu...

P: (sjedne na hodnik...osjecam prckanje po trecem oku...)

J: Odi u sobu!

(odlazi u sobu...nakon nekoliko minuta sve prestaje)

itd.


Malo osobno i direktno, ali samo tako drugi mogu dobiti uvid u stvari...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 5:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ghost, meni je jedan poznanik rekao da je imao info kako je lavlja frakcija iz 4D izbombardirala /izlaserirala (ili sta vec) kompletnu unutrasnjost Mjeseca, nakon cega su se reptili razbjezali a kasnije opet vratili. Navodno su nakon toga reptili napravili odmazdu u nekim kolonijama iz kojih su dosli oni koji su ih napali... ne znam...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ovo za topove sinoć sam negdje pročitao nadam se da ću naletit na komentar posljedica tog čina. Zgodno je bilo gledat u mjesec koji poslije desetak sekundi počne vibrirati. Samo on, oblaci blizu njega ne. I žena vidjela isto, poslala me u pm. Ličilo je na vibriranje nečeg što gledaš iznad vrućeg asfalta. Valjda od tog kanala orgona, šta li. Mislim vibrira vazduh, ne mjesec.

Čitav ovaj tvoj izvod svakodnevice i bojim se za tebe.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jul 04, 2012 11:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Ispada da je jedino trajno riješenje da se pridružiš njihovim redovima, ili otegneš papke

@termalni bata
Ni slučajno, ni jedno ni drugo nije rješenje.
a stara je luda ko šlapa.
Izludit će vas ili izazvati . ni jedno ni drugo nije dobro.

prvo, svhati da ona ne shvaća, da neće ništa nikad shvatiti i da ne može ništa shvatiti. odustani od dokazivanja. ne čuje te. dokazivanjem i uplitanjem u svađu samo podržavaš da dalje radi to što radi-skreće pažnju na sebe. u stanju je izazvati čak i tvoje nasilje samo da dobije pažnju -tvoju emociju.
dakle, ohladi glavu totalno, bez ikakvih emocija reci : sad je dosta, sada šuti. bez objašnjavanja zašto bi ona sad trebala šutjeti. samo kratka i jasna uputa.
pazi: bez emocija, nikakva ljutnja,nikakav unutarnji nemir, samo mirna odlučnsot... da to postigneš trebaš se uzemljiti i centrirati. to nije jednostavno kad te zdrma ali ima caka: zamisli da si babuška kojoj je donji dio širi i preteže pa se ne može nikako prevrnuti, ako ne možeš to u tom trenutku, onda , kratko pogledaj u tlo između peta na cilepalama, odozada i neko vrijeme drži ruku na pupku.

drugo, daj ono što želiš primiti, makar i karikaturu toga. želiš malo poštovanja, daj poštovanje.
zvuči besmisleno kad se stavi u kontekst tvoje priče, ali, probaj, nemaš što izgubiti.
sličnu jednu priču sam uspjela riještiti baš tako da sam svaki put kad bi ta osoba pokušavala mene napasti ja nju počela totalno kontra onome što je ona očekivala-počela bih je hvaliti, srdačno se smješkati kao malom djetetu, potapšala po ramenu, sve totalno kontra očekivanoga.
kad sam skužila kako to pali onda sam svaki put čim bi otvorila usta da zausti nešto upadala u riječ s nekom pričom tipa pohvala, priznavanje zasluga, pameti, spsobnosti, kad bih to potrošila onda bih izvlačila priče iz prošlosti i napuhavala to što znam da su toj osobi najveće vrijednosti i ideali i na kraju bi se raspala i počela ispričavati i za ono što mi nije skrivila. nakon nekoliko dana potpuno se promijenio naš odnos. nisam mogla vjerovati koja idila je nastupila.
probaj. samo prvi put je teško.

inače, ovo je iznimno opasna situacija, za tebe...tjera te da potiskuješ gnjev i to može puknuti, a to kad pukne nikad ne završi dobro.

ima i treća opcija: idi kod psihijatra na konzultacije. Ispričaj što ti radi, pa ti psihijatar na osnovu toga mogu reći neku bar otprilike dijagnozu, tipa što je toj osobi i kako se to stanje dalje može razvijati, kakve su prognoze i kako to djeluje na tebe osobno i na sve oko tebe. možda se može pomoći lijekovima, možda žena treba u bolnicu na neko vrijeme...inače, kažeš da je imala moždani..kod moždanog i kod srčanog dolazi do takvih agresivnih ispada jer je mozak bio neko vrijeme bez kiskia o oštete se neki dijelovi, osoba nije do kraja svjesna svog ponašanja. slično kao u stanju laganog pijanstva, do pola si svjestan i znaš što radiš ali se ne možeš zaustaviti, a kod težeg se kasnije en možeš sjetiti svega što je bilo....a i šećer pravi svoje ispade, diže i spušta agreisvnst i to se također ne može kontrolirati, a ako je osoba i prije šećera bio manipulator to je onda ubitačan spoj..
želja za slatkim je pokazatelj da je šećer naglo pao, to baca iz euforije u totalnu depresiju, tim osobama nije lako samima sa sobom. a drugima je s njima još teže.

u svakom slučaju treba je odvesti kod doktora, ili još bolje, otići prije toga sam kod doktora, bez nje i razgovarati o stanju. ta žena je više bolesna nego zločesta

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 12:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
moze se to zatvoriti i neutralizirati na duze vrijeme, ali morao bih se igrati sa tamnim frekvencijama, a s tim bi sebi napravio vise sranja nego sto idu preko psihopate. Magija se moze kvalitetno suzbiti jedino magijom, a ja kazem: ne hvala!


ovo griješiš..magija se ne pobija tamnim frekvencijama. ako je ovdje magija onda to ne možeš samo tako riješiti. pod magijom se misli na mentalni program koji se tako programiran da za sebe veže demone, tj. zločeste vanzemljake a obično uz to ide i neki premet za kojega je program vezan. treba skinuti i jedno i drugo i treće da bi se to riješilo. Ali to je cijela nauka, treba vremena da se tehnike usvoje, a i nema ih u dostupnoj literaturi to se prenosi usmenom predajom...bilo bi jednostavnije da potražiš nekog tko to stvarno zna raditi i ima iskustva u tome.


velika količina negativne energije ometa bilo koji proces kojeg bi mogao izvesti, zato je dobro bar nešto očistiti i dovesti bar nešto pozitivne energije.
obično ide više stvari zajedno u paketu, i entiteti, magija, karma, osobnost, stare traume, blokade, podzemne vode, tehnička zračenja, nakačeni duh nekog preminulog koji ne zna otići ili ne želi, nakačeni entiteti i prošlih inkarnacija, implanti, paraziti na razini duše a moguće i krpelji na razini nadduše

no, i bez priče o entitetima, bez obzira da li ih uspješ otjerati ili ne, tu ima posla za jednog dobrog psihijatra koji bi trebao pokrpati ..svačega tu ima..
mislim da se takve stvari trebaju sređivati sa svih strana svim sredstvima

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 12:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arwen, problem nije od jucer vec se vuce godinama...Bio sam kod psihijatra ali sve dok "osoba" nema nasilne ispade (a nema) oni tu nista ne mogu...Inace bi neko iz svake druge ili trece porodice bio kod psihijatra redovan gost :)

Vjeruj mi...tokom godina isprobao sam sve...Tri tjedna sam jednom pazio da se ne uhvatim...dok mi nije pocela puhati za vrat...i iskakati doslovno iz deterdjenta... Ljubaznost...hehehe...na to se tekar lovi...perfidan je to demon :) Uskoro "osoba" lijepe rijeci pocinje shvacati ko attack i opet jovo nanovo...Nema tehnike koju nisam isprobao...Cak mi je jedan poznanik koji je kao veliki osvjesteni lik, nakon mnogih prica o "mom stavu",kada je nekoliko puta proveo kod mene jednostavno rekao: "stari, bio sam u krivu, nikakve metode tu ne pomazu...to je sociopat za ludaru i nikakve metode tu ne mogu biti od koristi..." Dakle , jedina metoda koja je konstanta je "kratak lanac"...Biti uvijek korak ispred psihopate i znati svaki njegov slijedeci pokusaj manipulacije...Ta "bica" funkcioniraju na principu straha: ili da ih se drugi boje ili da se oni boje drugih...Nema drugog...sve ostalo nasnjofaju i mogu igrati 1000 uloga samo da situaciju svedu na ta dva stanja. Tuzno, ali istinito...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 12:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ima jedna stara dobra poslovica: "lako je tudjim kurcem po koprivama mlatit" :glasses7: Svako ko se nije nasao u slicnoj situaciji da zivi sa psihopatom, taj ne moze nikakvom teorijom to kompenzirat... Recimo: kaze mi jedna rodjaka: "ajde sto pretjerujes, ona je samo stara i trazi paznju, dade se sa njom..." a ja tu istu rodjaku upitam: "Znaci, kad smo zajedno bili na moru, kad sam bio klinac, i kad te osoba par dana provocirala i vrijedjala, to sto si fizicki nasrnula na nju, ti tako sredjena i stabilna osoba, je bilo sta...igrokaz?"...I onda se najednom treba sjetiti "kada se to dogodilo"...Programi iz iste kuhinje...Zato kazem: new age paradigme o "sredjivanju sebe pored psihopate" (koji prema nju ejdzu to nije nego samo "nesvjesna dusha" :mrgreen: ) je ravno prici od kolege Zelenozuba o samozabijanju sestara u oko kod najezde pobjesnjelih nindzi =D> ili cudjenju zasto te zmija ujeda a ti ne obracas nikakvu paznju na nju :-k Problem je u samo jednoj stvari - zajednickom prostoru...I na temi o Organskim Portalima pise da se kod akutnih primjera najbolje - maknuti! Drugo je na poslu, na ulici, u porodicama gdje zivi vise osoba u vecoj kuci pa je nekako sve razvodnjeno jer paznja psihopata je disperzirana...Ovako...prostorije jedna pored druge, mlada familija u naponu snage i sociopat u naponu ludila...nista tu ne pomaze...Samo micanje...A do micanja ce uskoro doci...

A za magiju...Klin se klinom izbija...I pogresno je gledanje da je magija "bacena"...Ta zena je sama crnomagijski proces bez pocetka i bez kraja...Tek sam nedavno saznao da se osobi (ili "osobi") u djetinjtvu sestra iznenada pocela gusiti i za dvije minute pala mrtva na pod, bez ikakva medicinskog razloga. Ili sto je pokojni djed zadnjih godina zivota spavao pod svjetlom jer je tvrdio da kada ga ugasi pocne da ga nesto gusi (hodao godinama po doktorima a sve pripisivali astmi). Ili ja kojega se x puta u noci dizalo iz kreveta dok sam se borio za zrak. Tek kada samo poceo osvjestavati svoje energetske potencijale poceo sam shvacati sto se zapravo dogadja i sa koje strane vjetar puse....Kakvi predmeti? Kakvi uroci? Pa to daleko nadilazi sarlatanstvo EZO TV-a ili Astro Showa...Ovo je cista demonska opsjednutost i simultano transparentno postojanje...potpomognuti 4D OPS tehnologijom i magovima treceg denziteta, koji ponekad uskacu kao "support" jer su ionako vezani istim kanalima...Prvo treba napraviti distinkciju izmedju svrhe i posljedice...a meni posljedica da idem bilo sta raditi sto bi nastetilo nekom drugom a kasnije i meni nije uopce interesantna (nikad bila, zato i jebem jeza zbog pretjerane empatije i altruizma). Dakle, analogija: mogu osamariti u odredjenim slucajevima u samoobrani ili udariti, ili odgurnuti rukama i nogama, ali nekome slomiti ruku, odsjeci prste ili izrezbariti lice, ne bih.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 6:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Cijeli život se borim s ovim o čemu pišeš, Bato. I jednostavno moram napisati par riječi.
Odrasla sam u takvoj obitelji, udala sam se u takvu obitelj. Poznajem mnoge energetske vampire. Obitelji funkcioniraju na taj način. Uglavnom.
Moj otac, ima više od 70 godina, jako ga volim, veliki je radnik. Energiju za posao koji obavi crpi od nas, od ljudi koji ga okružuju, prigovara, naređuje, ljuti se itd.
Moja mama sve radi za brata i njegovu obitelj, kuha im, sprema i neprestano prigovara, žali se, omalovažava druge,kontrolira sve.
Moj brat, kojega roditelji energetski iscrpe, traži lakše žrtve da bi nadoknadio svoju izgubljenu energiju. A to sam ja. Pred roditeljima neprestano dokazuje kako sam nesposobna za život, kako sam kriva za sve, jadna, nezainteresirana itd.
Moj bivši muž, veliki energetski vampir, razgovarao je sa mnom samo na dva načina:1.ismijavao me, 2. vrijeđao me.

Najvažnija stvar u svemu ovome je da prekinemo taj krug užasa i da sve ovo ne prenesemo svojoj djeci. Kako to učiniti? Kad je dijete maleno, onda ne možemo biti previše popustljivi, a ne možemo niti neprestano zapovijedati i biti agresivni prema djetetu, jer postajemo energetski vampiri. Znači, ne treba "skakati na svaku loptu". Treba oprostiti djetetu, razgovarati (ali ne da ga omalovažavamo), ignorirati ga, više puta, a onda jednom i reagirati i kazniti ga.

Kad dijete odraste (15 godina) treba ga puštati da donosi vlastite odluke i ne miješati se. Isto vrijedi i za snahe i zetove. Snahe i zetovi su odrasli ljudi, a roditelji im pokušavaju kontrolirati živote, kako će trošiti, što će raditi, kako treba živjeti, odgajati djecu, kuhati itd.

Što se tiče starice o kojoj pišeš... Ona uvrijedi tebe, ti uvrijediš nju, "skačeš na svaku loptu", i ti i ona se ponašate kao energetski vampiri.
Radila sam u staračkom domu i kad je starija osoba naporna, onda prešutim, prešutim, prešutim, ignoriram, a onda jednom i reagiram.

Isto se događa u školi. Nije dobar previše popustljiv profesor, a nije dobar ni previše agresivan profesor. Prema tome, najbolje je djeci oprostiti, ignorirati, našaliti se, a tek onda kazniti. Na taj način postajemo vladar situacije, vladar u odnosima s ljudima, ne dopuštamo napredak energetskim vampirima i zlim silama u koje također vjerujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 8:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Treba maksimalno peglati amplitude ponašanja bez obzira da li idu u + ili -. Kratak lanac i dozvoljavati samo male oscilacije oko nultog položaja koji tebi odgovara. Sa malo čiste ali sveprisutne nadmoći. Nademocionalne, samo čisto logične.Probaj je ugurat u svoj program rada za idući dan: radimo to i to, jedemo to- kao dogovor uveče za sutra. Nek je konstruktivno dok tebi odgovara mada sastavi šemu sa vrlo malo odstupanja. I to se onda mora ispoštovati. Reći će svoje želje a onda je u kavezu. Možda, ne znam

Kao sa vatrom: u prvoj minuti ti treba čaša za gašenje požara
u drugoj minuti kanta
u trećoj minuti cisterna

A najgore je što su kao zla djeca nepredvidivi, povodljivi jednom rječju nestabilni. Katalizatori. Znači treba im stabilizator.
Mada je ovo jebena situacija.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 11:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Pepeljuga, vjerujem da si jako draga zenica i dobra u dusi, ali naivna do zla boga. Govorim ti to jer sam u masi stvari jos naivan i nastojim razum balansirati sa emocijama. A to je umjetnost. Huxley je rekao: "Dobri i plemeniti ljudi samo su kvalitetni stupovi drustva. Dobri i osvjesteni su oni koji su tom drustvu potencijalna opasnost". Svesti sve na najednostavniju psihologiju samo je odgadjanje neodgodivog...Ovo je đungla gdje vladaju zakoni đungle. Eloyi i Morloci...nema sredine niti nema treceg.

Ghost, kuzimo se :wink: Ima jedan problem kod tzv. "borbenih planova i skretanja pozornosti psihopate", sto se tada ukljucuju "oni iza".

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 12:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ghost, kuzimo se :wink: Ima jedan problem kod tzv. "borbenih planova i skretanja pozornosti psihopate", sto se tada ukljucuju "oni iza".

Moraš uvjerit sebe i njih da ti IZA ne postoje.Izbriši ih iz glave i moraju otići.Zaboravi ih zauvijek.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
@termalni..
da sad ne ispadne kao da se prepucavamo tko je većim i gorim psihopatom imao posla...i tko je duže vremena bio u tom filmu...neću ti prepričavati svoje priče, a vidim da mi ne vjeruješ na riječ, no svejedno nešto te moram upozoriti...
ovo što sam napisala sam radila, i tvrdim da djeluje. radila sam i s demonskim napadima, opsjednućima, priljepcima, skidale su se magije i koristila se i "obična" psihologija i kratki lanci i svašta.
jedan dio sam radila sama, jedan sam tražila pomoć jačih od sebe.

iz tvojeg pisanja sam shvatila da imaš malo dijete.
nisam shvatila iz tvog teksta je li ta starica tvoja majka ili baka ili neka rođaka..bitno je na koji način je zakačena za tebe. jer je, zakačena je. uvlači te, to je očito.
odvoji se. kidaj spone. sve spone unakrsno, uzduž i porijeko u svim tijelima i svim vremenima. ta veza nije od jučer, ni od samo jednog prošlog života. tek kad sam našla te prastare veze tek onda se uspjelo dovršiti sve što sam do tada radila a izgledalo je kao da ne djeluje ili kao da pomaže ali ne rješava problem.
kad shvatiš da se zakačila i za tvoje dijete, onda ćeš se trgnuti i pronaći tu "kvaku" koja nedostaje da riješiš konačno taj prastari sukob. praiskonski, reklo bi se.

bar sam ja tako, svašta sam radila i sve je to nekako išlo, ali što sam se ja uspijevala više otkačiti to se počelo perfidno i prikriveno kačiti za djecu...kad sam skužila što se događa i što bi se još moglo dogoditi mojoj djeci onda sam isukala sve mačeve koje sam našla.
ovo što radiš je okej za prvu ruku. kratki lanac , kako ti to zoveš. dobro, međutim nije to dovoljno.
ja bih se još pitala kakvu ulogu ima djed koji te vezao za tu osobu takvim testamentom. kako sam shvatila, uvjet da dobiješ nasljedstvo je da uzdržavaš tu osobu. njegova uloga je također ovdje bitna, gdje je sada i što radi

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 05, 2012 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arwen, na dijete ne ide nista. Ide blizu njega sto dijete percipira, ali na njega ne. Sve usmjereno na dijete ide na mene. Ne bi vjerovala koliko se sranja pokusava nakaciti vec u rodilistu. 12 sati sam odbijao entitete koji su pokusavali uci u zenu dok je bila na porodjajnom stolu. Sve napade na familiju preuzeo sam na sebe. Naravno, ne mogu sve usmjereno na zenu preuzeti ali vecinu mogu. :thumbup: Naravno da se radi u slucaju psihopate (maceha od moje mame) o karmickim vezama i praiskonskim sponama pitaj boga do kada "unatrag", no bilo kakvo kidanje spona je dzabe ako ti zivis sa tom osobom i dijelis energetski prostor. Ono sto sam pricao o rasponu energija - od najuzeg od metra dva pa do trideset, nekad i 200 metara...U jednom stanu, energije se sukobljavaju oces-neces...I makar ti prekines spone, ukoliko je jedna osoba pozitivnog a druga negativnog polariteta, one ce se sudarati. Prekidao sam ja spone enrgetske sa mnogima...Najcesce uspjesno...No sa tim osobama nisam dijelio zajednicki zivotni prostor. Imao sam jednog psihopata i prije, ali kada sam se odselio sa tog mjesta, njegov utjecaj na mene je pao skoro do minimuma (a kada se sretnemo, nema nikakvog problema "ne usmjeravati paznju" na osobu)...No ovdje je to drugacije...Energije cijele dane "plove" i sudaraju se, a da to "zaobidjem" trebao bi biti (da prostis na rjecniku) jebeni adept :) Djed je pokojan godinama. Ostavio mi je stan a ja ko vlasnik moram ispostovati dozivotnu brigu za "polubaku". To jesu spone materijalne prirode na kojima se zasniva itekakva manipulacija...

Kad govoris o micanju entiteta....Znam o cemu okvirno govoris ali ja ti sorry nemam vise povjerenja u nikoga do te mjere da mu dopustim energetski rad. cesto su sami "mediji" i "izbavitelji" sami kanal za kojekakva sranja i tijekom procesa nesto se makne, drugo dodje...Ne hvala. Stavise, ne vjerujem da ih na ovim prostorima ima...nekoga sa toliko jakim i okultnim znanjem ali i duhovnim stupnjem i prociscenoscu da bi rekao - u to je to...

Jednom sam sa poznanika micao entiteta...Polje na kom smo obavljali operaciju bilo je toliko naelektrizirano da je osoba do mene rekla: "e ako ja sad imalo pomaknem glavu, imam osjecaj da cemo eksplodirati i ja i cijelo mjesto". Stvarno, ko da su energetski jastuci bili svuda oko nas...Zavrsilo je tako da se entitet maknuo s trece osobe...Ja sam u svakom trenu znao sto moram napraviti...Iako nikad nista slicno nisam radio...treca osoba je nocima imala "posjete" od entiteta koji je molio da ga ponovno primi jer oni su kao "povezani". Ja sam govorio neka se ne hvata na to. Ali nakon negog vremena osoba se okrenula porocima sto je opet entiteta nakacilo na nju...i tu se vise nisam htio mjesati. Jos dva puta sam uradio slicne operacije i jednom nije bilo rezultata (osim spoznaje osobe koja je molila da pomognem trecoj osobi, ali usljed njenog nedovoljnog vjerovanja u ono sto se radi). Treci puta sam sa zene maknuo njenog kontrolora / entiteta koji ju je od mladosti proganjao. Od tada nije imala senzacije tog tipa (prije nije mogla biti na javnom mjestu duze od pola sata a da je se ne pocne napadati) i u tom intenzitetu. Sumnjam da cu ikad nesto slicno raditi vise jer sam shvatio da svatko prvo sa sobom treba biti nacisto sto zeli a sto ne zeli, sto stvarno zeli a sto misli da zeli...Vecina je toliko poistovjecena sa svojim nametnicima da ima je sama mentalna mapa inficirana mislima i teznjama kao i zeljama nametnika. Tu naravno, ubrajam i sebe jer daleko od toga da sam se rijesio svojih nametnika...

Zato kazem, da parafraziram genijalnu misao iz jednog filma: "pokazite mi sretnog covjeka (bez nametnika) a ja cu vam (na njemu) pokazati oziljak od lobotomije".

Svi aspekti su mi u skorpiji...di ces gore :) Daklem, jedina opcija je -maknuti se. Trenutno nismo u mogucnosti, ali doci se s vremenom i taj rez na dnevni red :)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz