Sada je: sub apr 27, 2024 10:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 10:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Sjenac, ko ti je kriv kad se nisi pronasao u Isusu :mrgreen: U OTO-u bi ti odmah rekli da se moras stopiti sa tim bicem :toothy2:

Valjda?, jel nesto ovako? :)

http://www.youtube.com/watch?v=zeBL6D9WFp8

Ja sam danas preko Simbada direktno na ulici saznao ko me napada. Nisam trebao svoje cuvare koji se ionako ne odazovu na svaki moj hir... Direktno od gostiju u studiu saznao ko me napada i pozvao tu osobu u studio...Joj kako je bilo veselo. Vrtoglavica pici, malo na nebo malo na zemlju, percepcija pocela izvoditi svakakve vratolomije ali sto sam ga jace zadrzavao u studiju, to je napad popustao. I opet "prijatelj" visoki politicar sa svojom retorikom, toliko puta cutom da vec od nje glava boli: "Stojis nam na putu". I svaki puta kada se zagledam u njegov lik pocne se ponavljati napad. Interesantno da sam od mnogo ljudi koji su bili kanal izmedju mene i njega dobijao potpuno iste odgovore (rjecnik, intonacija, izrazavanje...skoro pa i boja glasa). I nije dosta sto sam ga u "snu" satrio kad se poceo šejpšiftati u reptila...nije dosta sto sam ga vec toliko puta energetski isamarao da se oporavljao tjednima nakon toga....Nije dosta sto sam mu x puta rekao neka me se okani jer od mene moze dobiti srednji prst, astralnu macolu i stvarni udarac u glavu...Uporan covjek...Smatra da vlada svima a kad mu neko pokaze da to bas nije tako onda regrutira horde sitnih riba da za njega obavljaju poslove...Nije u redu :D

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; pet jun 29, 2012 11:11 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Termalni Bata je napisao/la:
Sjenac, ko ti je kriv kad se nisi pronasao u Isusu :mrgreen: U OTO-u bi ti odmah rekli da se moras stopiti sa tim bicem :toothy2:

Valjda?, jel nesto ovako? :)

http://www.youtube.com/watch?v=zeBL6D9WFp8


Ta naravno, to mi je zato što ne obivatam na visokim ružičastim frekvencijama apsoluta i ne djelujem iz svoje suštine u kojoj sam slika i prilika Boga! :)

Pf, to i sam Smajli oće pod krinkom "oslobođenja", a u stvari ispada da me želi jednostavno istisnuti. To bi bilo prigodno za sve osim za mene, oni bi dobili tijelo, a ja bi se poslje smrti pridružio njihovim redovima. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 11:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
To je ko da potpises ugovor za Manchester United, samo malo dugorocnije :) Malo si na terenu, malo ganjas manekenke, pare ti idu u dzep, svi te znaju...Za to treba samo potpis i par sitnica...A ne ko za onu Svjetlost gdje treba kroz usicu igle puzati zivotima da bi dosao do neceg, i jos na kraju vidio da u tome nema nikakvog raja niti nikakve nirvane...Bez veze...Nema kurvi u raju, nema droge u raju, nema heavy metala u raju, samo neke fegi begi haljine i neki dosadni krilati entiteti...i harfa u oblaku...Ko da sam modni kreator :) Daj ti meni Gibsona, Mooga, Ibaneza i Sonora, čevapa u lepinji i luka i konobarica koje sjedaju u krilo :angel4: Ko vise u recesiji gleda tko mu je poslodavac? :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Bogosluženja u paklu nema, Bog je digao ruke od tog mjesta. Ali je najbolje društvo tamo...

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Termalni Bata je napisao/la:
To je ko da potpises ugovor za Manchester United, samo malo dugorocnije :) Malo si na terenu, malo ganjas manekenke, pare ti idu u dzep, svi te znaju...Za to treba samo potpis i par sitnica...A ne ko za onu Svjetlost gdje treba kroz usicu igle puzati zivotima da bi dosao do neceg, i jos na kraju vidio da u tome nema nikakvog raja niti nikakve nirvane...Bez veze...Nema kurvi u raju, nema droge u raju, nema heavy metala u raju, samo neke fegi begi haljine i neki dosadni krilati entiteti...i harfa u oblaku...Ko da sam modni kreator :) Daj ti meni Gibsona, Mooga, Ibaneza i Sonora, čevapa u lepinji i luka i konobarica koje sjedaju u krilo :angel4: Ko vise u recesiji gleda tko mu je poslodavac? :toothy2:


Bojim se da je ugovor već potpisan, a posljedica tog ugovora je to što sam ovdje. Dosta je to ridikulozna situacija, jer to nešto je ja, a opet je izvor svih mojih problema, koji su pak posljedica vanjskih uzročnika, koji su pak legitimni jer ja imam unutrašnje "slabe točke" manifestirane kroz to što je "ja". Začarana petlja koju ni jedna tehnika ne može riješiti. Tehnike mogu omogućiti da to sagledam iz novog kuta, no taj pogled nikad nije apsolutan i iz svakog kuta ima nešto što se ne vidi. Ispada da pakao već živim kao posljedicu dogovora u kojem ja nisam sudjelovao, ako i jesam toga se ne sjećam. A raj, to zvuči samo kao priča, pošto ništa slično raju odavdje se ne nazire.

Ja želim raskinuti ugovor, lijepo molim, neću ni raj ni pakao, dapače neću, tj oću, ništa :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Žalosno je od stalnog gledanja u zvijezde dobiti samo govno na cipeli. Mada je materijalnost sporedno zlo spiritualnosti.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 6:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Taj problem sam bar privremeno rešio tako što sam ponizno zamolio tu verziju mog višeg sopstva da lepo odjebe :toothy2: Đubre pokvareno zabrljalo stvar, potpisalo ugovor bez čitanja sitne štampe. Sad ja treba da ga vadim kroz kojekakve karmičke lance, sado mazo lekcije i bog te pita kakve ovom domaćem linearnom umu nezamislive perverzije. Ološ jedan hiperdimenzionalni.

Termalni Bata je napisao/la:


Posred lirske žice :thumbup: :angel4: I to D štimovane.

Pozdravi mi Čaka tamo ... :love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 8:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Mozes ga i pozdraviti sam :D Posalji mu poruku preko cuvara :wink: Ja sam ga gledao uzivo i ako za icim zalim, je sto nisam imao nakon koncerta zivaca cekati da popricam s njim (otisao je u backstage odmarati jer rak je tad bio vec prilicno poodmakao, a sekjuriti na ulazu nam ljubazno rekao neka se strpimo sat dva ako zelimo razgovarat sa njim) i napraviti intervju s njim. Zalim za malo stvari u zivotu. Ova je jedna od njih...

Inace, sa Simbadom sam jos neke 3D persone pozvao u studio. Bilo je neckanja i koprcanja te finih napada. U jednom trenu zena me pitala: "dobro, sto radis? jer mene baca na sve strane".

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jun 30, 2012 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Bojim se da je ugovor već potpisan, a posljedica tog ugovora je to što sam ovdje. Dosta je to ridikulozna situacija, jer to nešto je ja, a opet je izvor svih mojih problema, koji su pak posljedica vanjskih uzročnika, koji su pak legitimni jer ja imam unutrašnje "slabe točke" manifestirane kroz to što je "ja". Začarana petlja koju ni jedna tehnika ne može riješiti.


:lol: jako simpatično si to opisao :lol:
ali..može se to riješiti...znam ja :mrgreen: isprobano.
nema tog problema koji se ne bi mogao riješiti...
postoje i tehnike a možeš i bez tehnike
jedan od načina: Vadim Zelin , par knjiga koje se sve zovu Transurfng 1, 2..do 6. , ima zanimljive i jednostavne ideje kako riješiti začarane petlje.
Ima raznih puteva i raznih strana odakle započeti.
Nisam radila simbad, imam drugu tehniku koja u biti ista samo je došla od drugih autora i ima neke varijante na teme. Pročitala sam o simbadu to što se tu može naći i mislim da metoda o-k., ali da za neke tipove ljudi ne bi bilo dobro da krenu od toga, mislim da ljudi s dređenim tipom ličnosti prije te tehnike trebaju odraditi neke temeljne stvari s egom i blokiranim emocijama ...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jun 30, 2012 2:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Hm, ne znam da li mislimo na isto, tako da ne znam da li postoji tehnika koja to može maknuti. Naime, ipak je to nešto što sam nakupljao kroz cijelu svoj simultanu povijest, kao sva negativna karma manifestirana u jednom velikom, samosvjesnom kolektivu bića, koja ujedno tvore jedno veliku svijest, jedan apstraktni red.

Inače nisam pobornik tehnika, mislim da ni jednu "nečiju" tehniku nisam napravio već dvije godine. Našao sam sistem, tj bolje reći on je mene našao. Sve se svodi na to da ja budem prijenosnik za više, ne radim stvari voljno. Ako nešto i želim napraviti voljno, onda to tražim bez očekivanja. I ako je za mene, onda dobijem, ako nije, ne dobijem. Isto tako sam tražio riješenje za svog Smajlija, no slikovito mi je prikazano da je Smajli moj teret kojeg nosim, te me ništa nemože razriješiti tog tereta dok god sam živ unutar granica ovog svijeta. Ono što mogu je trenutačno odgoditi nus produkte onoga što je Smajli, a to su raznorazni napadi, aktivacije, isisavanja energije, paranoje i slično. Jedini trajni lijek za to bi bio da pustim kompletno sve što me veže za ovaj svijet te se voljno i svjesno prepustim smrti. A to nisam u stanju učiniti, bar kako za sad stvari stoje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jun 30, 2012 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Hm, ne znam da li mislimo na isto, tako da ne znam da li postoji tehnika koja to može maknuti. Naime, ipak je to nešto što sam nakupljao kroz cijelu svoj simultanu povijest, kao sva negativna karma manifestirana u jednom velikom, samosvjesnom kolektivu bića, koja ujedno tvore jedno veliku svijest, jedan apstraktni red.


misliš da si ti drugačiji , da imaš neki poseban problem kakav drugi nemaju?
što god da imaš, vjeruj, ništa novo pod kapom nebeskom, već je viđeno. ne postoji ekskluzivnost u ničemu.i nije dovoljna jedna tehnika nego više, cijeli jedan sklop od kojega praviš svoju kompilaciju

Citat:
Inače nisam pobornik tehnika, mislim da ni jednu "nečiju" tehniku nisam napravio već dvije godine. Našao sam sistem, tj bolje reći on je mene našao.

Bit svih tehnika je da ih se odbaci. Svaka tehnika koju znam ima krajnji cilj da je nakon početnog učenja zaboraviš i pustiš se da dobiješ to nešto samo tvoje. Npr., u reikiju je to učiteljski stupanj koji dolazi poslije majstorskog stupanj. Odbacuje se sve "školsko" znanje i prepustiš se i dobiješ to nešto što treba da dobiješ. Tako i u ostalim tehnikama koje poznajem. I nije dovoljna samo jedna tehnika, nema prave ni najpravije, bolje ni najbolje. Tvoja vlastita kompilacija je bitna..To što pišeš da ne radiš ničiju tehniku nego nešto svoje, to je normalni proces. Dobro radiš. Svi koje znam to rade. OSim početnika koji se moraju držati nečega kao pijan plota , na početku ..kasnije shvate isto što i ti...

Citat:
Ono što mogu je trenutačno odgoditi nus produkte onoga što je Smajli, a to su raznorazni napadi, aktivacije, isisavanja energije, paranoje i slično
- to se tako i radi..na fizičkim nusproduktima-jer fizički nusprodukti su ogledalo onoga iznutra. Kad to iznutra počistiš onda će biti manje nusprodukata, ili će ti nusprodukti biti drugačije prirode, nećeš se više baviti fizičkim problemima ovoga svijeta nego drugačijima. Bijeg sa ovoga svijeta nema smisla jer ćeš se vratiti da dovršiš nedovršene poslove, pa ti se više isplati da obaviš sada najviše što se može, tako da ne donosiš smeće sa sobom kad budeš ponovo dolazio.
Negdje usput bi mogao otkriti zašto si ovdje i što tu zapravo radiš, pa bi ti to olakšalo to što ti nije drago trpiti, lakše bi podnosio i vjerojatno te više ne bi ni mučilo kad bi to našao. Svrhu. I kad to otkriješ, onda opet imaš posla s tim tvojim, kako ga ti zoveš, smajlijem, i opet imaš posla s onim što je zapetljao samo na nekoj drugoj razini, ali ne možeš ga se tek tako riješiti, osim kad dospiješ na razinu s koje dolaze smajliji, budeš tamo neko vrijeme a onda ti tamo postane dosadno pa se opet spustiš da odigraš još jednu partiju (šaha)

Prihvaćanje je bitna stvar. Prihvaćanje bilo čega, i prihvaćanje problema, i prihvaćanje svojih izbora koje mislimo da smo izabrali i zadataka koje mislimo da nismo izabrali....Mislimo da mislimo..

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jun 30, 2012 5:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
arwen dor je napisao/la:

misliš da si ti drugačiji , da imaš neki poseban problem kakav drugi nemaju?
što god da imaš, vjeruj, ništa novo pod kapom nebeskom, već je viđeno. ne postoji ekskluzivnost u ničemu.i nije dovoljna jedna tehnika nego više, cijeli jedan sklop od kojega praviš svoju kompilaciju


Jesam li to igdje rekao?

Ja sam samo opisao svoje iskustvo, a istovjetno nisam vidio ni pročitao nigdje, bar ne na način na koji se to meni dočarava i pokazuje. Cijeli život se sastoji od toga da radim svoju kompilaciju, a ta kompilacija je uvijek s greškom i mora se odbaciti, to i je ironija svega. Naime ispada da je ta kompliacija, ta mentalna struktura koju sam izgradio, kojom sam sebi objasnio svijet i na kojoj počivaju moja uvjerenja, upravo ono od čeg se gradi moje smeće.

arwen dor je napisao/la:
to se tako i radi..na fizičkim nusproduktima-jer fizički nusprodukti su ogledalo onoga iznutra. Kad to iznutra počistiš onda će biti manje nusprodukata, ili će ti nusprodukti biti drugačije prirode, nećeš se više baviti fizičkim problemima ovoga svijeta nego drugačijima. Bijeg sa ovoga svijeta nema smisla jer ćeš se vratiti da dovršiš nedovršene poslove, pa ti se više isplati da obaviš sada najviše što se može, tako da ne donosiš smeće sa sobom kad budeš ponovo dolazio.
Negdje usput bi mogao otkriti zašto si ovdje i što tu zapravo radiš, pa bi ti to olakšalo to što ti nije drago trpiti, lakše bi podnosio i vjerojatno te više ne bi ni mučilo kad bi to našao. Svrhu. I kad to otkriješ, onda opet imaš posla s tim tvojim, kako ga ti zoveš, smajlijem, i opet imaš posla s onim što je zapetljao samo na nekoj drugoj razini, ali ne možeš ga se tek tako riješiti, osim kad dospiješ na razinu s koje dolaze smajliji, budeš tamo neko vrijeme a onda ti tamo postane dosadno pa se opet spustiš da odigraš još jednu partiju (šaha)

Prihvaćanje je bitna stvar. Prihvaćanje bilo čega, i prihvaćanje problema, i prihvaćanje svojih izbora koje mislimo da smo izabrali i zadataka koje mislimo da nismo izabrali....Mislimo da mislimo..


Pa sve to jako krasno zvuči kad napišeš, no poanta svega je da se to odavdje neda očistiti. Previše je zapetljano da bi bilo očišćeno. Bijah, čak ne da bijah, nego jesam u redu koji je Smajli, dapače, svjestan sam i redova daleko viših od njega. No to je nedovršena priča, sve je to s ove strane postojanja i sve je to trenutačno olakšanje. I u velikoj slici ne znači ništa. Jedino što to može očistiti je praznina, ona prava praznina koja otapa forme, u kojoj se utapaju svi napadi, sve misli, sva uzburkavanja, komešanja i dinamike. Po onome što sam vidio, ovaj život sam po sebi je "zapetljanost", a da bi se riješio zapetljanosti, moraš moći pustiti život, biti spreman da umreš. Ja ne predlažem bijeg pred problemima. Nego nadilaženje problema, a prihvaćanje je samo prvi korak. Tu je i suočavanje i prepuštanje i tko zna što još. Bez toga nema dalje, nemožeš otići jer si lancima vezan za ovaj svijet i njegov ciklus. Sve ostalo, sve istine, spoznaje i svrhe su samo narkotik da ti trenutno olakša bolove, no nije ništa trajno niti, gledajući globalnu sliku, bitno.

Naravno, uvijek je moguće da griješim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: ned jul 01, 2012 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Termalni Bata je napisao/la:
Mozes ga i pozdraviti sam :D Posalji mu poruku preko cuvara :wink: Ja sam ga gledao uzivo i ako za icim zalim, je sto nisam imao nakon koncerta zivaca cekati da popricam s njim (otisao je u backstage odmarati jer rak je tad bio vec prilicno poodmakao, a sekjuriti na ulazu nam ljubazno rekao neka se strpimo sat dva ako zelimo razgovarat sa njim) i napraviti intervju s njim. Zalim za malo stvari u zivotu. Ova je jedna od njih...

Inace, sa Simbadom sam jos neke 3D persone pozvao u studio. Bilo je neckanja i koprcanja te finih napada. U jednom trenu zena me pitala: "dobro, sto radis? jer mene baca na sve strane".


Šta radiš ti sa Simbadom? Jer ovo kako ti opisuješ svoj rad - ne izgleda baš kao rad u Simbadu! Točnije - prema iznesenom dobiva se dojam da nisi shvatio čemu Simbad služi, jer nigdje u njemu nije spomenuto da ciljano zoveš 3D ljude na kojima onda "radiš"! Tako da ovo što ti navodiš nema veze s Simbadom Malange ili onoga što rade ljudi koji se bave istraživanjem i rješavanjem problematike vezane uz vanzemaljske otmice.

Nadalje, on služi za micanje onih koji su s nama u interakciji - a najčešće pojma o tome nemamo pa niti znamo koga bi trebali mi zvati - već zovemo općenito gosta!

I sve to samo je dio rada - onaj veći i važniji je rad s vlastitim komponentama - pa bi samo jedan Simbad u trajanju od dva ili tri sata (koliko inače u prosjeku traje jedna sesija) bio "rezerviran" samo za doticanje gostiju i skidanje implantata - te komunikaciju koliko toliko s komponentama. Po ovome što iznosiš - ispada da si Simbad upregnuo za rješavanje onih koje vidiš u svijesnom stanju. Iako ponekad se zovu oni za koje imamo sumnje da nisu san, vizija, halucinacija itd....

I još radeći Simbad pričaš s ženom?????

I da se osvrnem samo na onaj dio kad si spominjao crne kreature i Dušu, kažeš da si ih uz velike napore zadržao van studija! Poanta je da time nisi riješio ništa - ono što ti Simbad nudi je da ih ugostiš, čuješ tko su i zašto su, razgovaraš s Dušom što ona o njima misli, želi li da je i dalje "napadaju" ili ne, da li zna kako postojanje toga i toga djeluju an nju, druge komponente i vas - sveukupnbo kao jedno biće....a onda ih rješiti - to znači - ako ih ne "uništiš" samim izbacivanjem iz studia ili ne dozvoljavanjem ulaska u njega - sve je ostalo točno kako je i bilo.

Nisi naveo jesi li sve ovo odradio, ali ako si ih samo izbacio ili zadržao van studija - one su još uvijek s tobom na ovaj ili onaj način. Uz to, često se kod ljudi te male crne kreature nađu i unutar čovjekova tijela kao jedna vrsta implantata. Samo zatražiš vidjeti i taj dio, pa se neki ljudi jako iznenade kad se nešto što su misli da je energetsko pokaže kao fino mehaničko i kontrolirajuće! Možda si sve ovo i napravio, ako jesi - super!

Tako da je za njega nužna koncentracija i namjera! Obzirom da si u prvom postu u kojem si rekao da si ga odradio spomenuo veliki broj otmica - jesi li sve te s kojima si bio u interakciji i riješio? Ili? Jer to je Simbad!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pon jul 02, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Moraš ih sve ubiti ( sve u studiju osim tvojih - uma, duše i duha )! Dezintegrirati, smlaviti, rascjepkati, štogod... dakle svejedno kojim "oružjem" ( namjerom ), bitno je da ih uništiš. Time ih ne ubijaš za stvarno, već samo sprečavaš da opet ulaze u tebe, na bilo kojem nivou, u prošlosti i budućnosti ( linearnog vremena ), a zapravo - za stalno.

I prije je bitno maknuti SVE implatante, jer inače se obično opet kače preko njih.

Dakle, budi "ubojica" u studiju, hehe!

:twisted: :angel4:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 7:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
ubij i sebe usput pa onda ispocetka O: :love8: ](*,)

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 8:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Ovo je izmislio Uspenski.

Kad je netko nepravedan prema nama, zločest, i mi smo ili bijesni ili jadni ili nesretni ili žalosni u odnosu na tu osobu. Pokrenut je program krađe naše energije. Kad imamo negativna osjećanja ljutnje, mržnje itd. onda predajemo našu energiju kradljivcu.
Uspenski kaže da u tom trenutku trebamo okrenuti mržnju prema sebi i da ćemo uvidjeti mnoge stvari. Znači:" Mrzim sebe što sam toj osobi dopustila ovo ili ono...", "Mrzim što nisam učinila to..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 8:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
pepeljuga je napisao/la:
Ovo je izmislio Uspenski.

Kad je netko nepravedan prema nama, zločest, i mi smo ili bijesni ili jadni ili nesretni ili žalosni u odnosu na tu osobu. Pokrenut je program krađe naše energije. Kad imamo negativna osjećanja ljutnje, mržnje itd. onda predajemo našu energiju kradljivcu.
Uspenski kaže da u tom trenutku trebamo okrenuti mržnju prema sebi i da ćemo uvidjeti mnoge stvari. Znači:" Mrzim sebe što sam toj osobi dopustila ovo ili ono...", "Mrzim što nisam učinila to..."



E baš si Pepeljuga! :glasses7:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 9:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ma ima nesto u tome sto govori pepeljuga, mene su jednom dok sam bio na sp-u u kyotu napale nindze, i prije nego su me izrezbarili katanama i izbusili shurikenima, zabio sam si sestar u oko!

odma su otisli, tj napravili su dimnu zavjesu i nestali.
jel taj uspenski neki macevaoc?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 9:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Baš ste me nasmijali, dečki. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 03, 2012 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
pepeljuga je napisao/la:
Ovo je izmislio Uspenski.

Kad je netko nepravedan prema nama, zločest, i mi smo ili bijesni ili jadni ili nesretni ili žalosni u odnosu na tu osobu. Pokrenut je program krađe naše energije. Kad imamo negativna osjećanja ljutnje, mržnje itd. onda predajemo našu energiju kradljivcu.
Uspenski kaže da u tom trenutku trebamo okrenuti mržnju prema sebi i da ćemo uvidjeti mnoge stvari. Znači:" Mrzim sebe što sam toj osobi dopustila ovo ili ono...", "Mrzim što nisam učinila to..."


e, da..tako je to..
dok ne priznaš sebi emociju ne možeš je se riješiti. potisnute emocije su blokade, mrtvi orgon..prvi korak je priznati emociju, doživjeti je, pa otpustiti ..ali, emocije su druga stepenica, ima ispod njih još jedna, a to su misli..kaže se: pazite na svoje misli kao na korake kad koračate po skliskom terenu..pazite na svaki korak , na svaku misao (Rudolf Steiner)
lako je to reći, ali teže postići.
a ima metoda (Havajska tehnika) da moliš da ti se oproste pogrešne misli koje su dovele do tih osjećaja. to bi bilo rješavanje uzroka...uzrok su misli, (stavovi), a posljedica misli su emocije, a posljedica emocija je akcija, manifestacija u realitetu, tj ono što se ostvaruje u fizičkom svijetu..
dakle, u početku bješe riječ, tj. misao..

misli su ono što sačinjava programe..neproduktivne programe obično zovemo negativni programi pa ima raznih tehnika za čišćenje negativnih programa i tehnika za čišćenje negativnih uskladištenih emocija....

srećom, imamo mi i pozitivnih programa, tj onih koji su produktivni

btw. odradila sam Simbad..nisam u početku mislila to raditi, da ne petljam s još jednom tehnikom pored svega ostaloga što inače radim, da ne zbunim samu sebe još više, ali, tako, došlo mi da odradim i odradila.
Sve što sam do sada radila se opet potvrdilo da je tako kako sam do sada doznala, sada s još nekim nadopunama i objašnjenjima... a to što sam bila doznala mi se ranije činilo kao neka prevelika fantastika, a sad ispalo još nevjerojatnije kad bi to razmatrali sa stanovišta linearnog uma koji stalno pokušava vući natrag i prema dolje...... Probala sam sa Simbadom i zato da provjerim te ranije uvide, ali..eto..opet isto.


pojačana krađa energije je dobro da se događa, jer se tako još više ljudi dovodi u stanje da se konačno trgne i sjeti , da se probudi, a oni koji su se već ranije probudili da se prestanu više opirati (kao ja) i da se razbude do kraja. A tko nema volje da se trgne i probudi, taj neka i dalje spava, i neka se i dalje žali i kuka da nema energije, a šta da mu radiš..

Ne možeš probuditi osobu koja se pravi da spava.

u vezi naslova ove teme:
Osim pojačane krađe stiže i pojačani priliv energije.

Najezda leptira u primorju. Piše o tome i u novinama. Rojevi leptira po svuda. Svakavih oblika i boja. Ne razumijem se baš u leptire pa ne mogu procijeniti jesu li to poznate vrste i koje su, ali ovakve nisam viđala. Pogotovo, nisam do sada viđala ovoliki broj leptira usred grada, usred asfalta.
Pozdrav :notworthy:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 100 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz