Sada je: sub apr 27, 2024 10:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
bas fora rasprava, citam malo na balkonu i tu i tamo me pikne komarac.
kada sam "ukljucen" skuzim gada kako se prikrada, bez obzira sto je mrak, nekad ga i cujem, pa ga ocheram, a ako nisam, onda me upikne.
ovi koje ocheram, dodju opet, a neki ne. ispod mene zivi debela susjeda gdja. turk, i neki se odluce za nju, dok zaljeva cvijece.
imam neka znanja o komarcima, pa ako se odlucim za autan, svijece, zujalice i sl, to pomogne, ali nekad mi se neda instalirat opremu, pa me izbodu jebiga. a cesto ta sranja i ne pomazu, npr autan je nist koristi ako se nisam istusirao.
filozofiranje pomaze, ali naknadno, tj manje se cesem.

da ne duljim, citao sam ovu raspravu zamjenivsi rijeci "op", "entitet" i sl. sa komarac, i bas je zabavno.
ako uzmem sebe i svijet malo manje ozbiljno, namece se zakljucak da su i jedni i drugi i treci (treci su komarci) dosadni u picku materinu, ali to me nece omesti da mrtav ladan sutra na miru pogledam polufinale EP u nogometu, pa onda vidicu poslje sta i kako sa tim pizdekima.
kako god okrenem, vrijeme mi istice :)

ps. slazem se da treba biti pametan, ali ne slazem se da je to moguce uvijek.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
A zamisli da si u Africi i da te oblijetaju malaricari :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 10:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika

... ili za Zelenozubog... za balkon i vanjsku primjenu:

slika

... a ovo je "full" verzija, s "dodatnom opremom"... :blob: :blob: :blob:

slika

:angel4:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ok jack, ali sto kad mi se pripisa, ili me, bozhshacuvaj, zaboli zub? 8)

a ovo s malaricarima je jednostavno, pa dobio bi malariju :)

nego sad sam jos u promatranje ukljucio i lastavice!
stvar se komplicira, pocinjem lastavice promatrati kao ne bas tako krhka i slatka stvorenja kako sam ih do sada dozivljavao.
hm.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Od ove zadnje slike (mreže) mi se diže...energija :oops:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 12:24 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Gledajte na što smrdi nova tehnologija bežičnog prijenosa podataka, a LTE je već u funkciji:

http://dnevnik.hr/vijesti/tech/bezicno- ... drugo.html

Iskrivljujući radio valove u vrtlog, međunarodni tim istraživača uspio je prenijeti bežićnim putem podatke se jednog računala na drugo brzinom od vrtoglavih 2,5 terabita po sekundi.

Iako to nije potvrđeno, tim istraživača sa Sveučilišta Tel Aviv, Kalifornija i NASA-inog Jet Propulsion Laboratoryja, vjerojatno je uspio stvoriti najbržu bežičnu mrežu na svijetu.

Štoviše, prema pisanju ExtremeTecha ne postoji teoretska granica maksimalne količine podataka koju se može u zadanoj jedinici vremena prenijeti tim putem. Drugim riječima to znači da 2,5 terabita po sekundi nije granica, već da granica zapravo ne postoji.

Isto tako može se napraviti više spomenutih vrtložnih zraka, a time se proporcionalno poveća i razina prijenosa podataka. Te zrake imaju karakteristiku poznatu kao orbitalni kutni moment (Orbital Angular Momentum, OAM), za razliku od trenutnih prijenosnih protokola podataka, poput Wi-Fi-ja ili LTE-a, koji koriste okretni kutni moment (Spin Angular Momentum, SAM).

Razlika između dvije tehnologije može se objasniti primjerice rotacijom lopte oko njezine osi, što bi predstavljalo SAM. Da bi dočarali OAM, moramo sve dignuti na razinu više i zamisliti planet Zemlju koji rotira oko svoje osi i oko sunca istovremeno, odnosno to bi značilo rotiranje i stvarno kretanje kroz prostor.

Znanstvenici su kombiniranjem osam različitih zraka vidljivog svijetla i koristeći OAM, uspjeli na udaljenosti od jednog metra napraviti bežični prijenos podataka brzinom 320 gigabajta po sekundi, odnosno oko sedam blue-ray diskova u sekundi!

Sljedeći korak je napraviti prijenos podataka istom metodom na puno većoj udaljenosti. Nakon toga, kao što je već spomenuto, limita brzini takve bežične mreže, nema čak niti u teoriji.


To bi mogla biti tehnologija koja je u vezi sa ovim vampirizmom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 3:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
U prethodnoj poruci na ovu temu zaboravih napomenuti da u sklopu one Tačke 1 - "Sagledavanje situacije u što objektivnijem svjetlu", - čovjek koji smatra da mu neko "pojačano krade energiju", trebao bi prvo odrediti da li je on sam žrtva vanzemaljskih otmica.

Ako jeste, onda mu 116 reiki tretmana kao ni stotine ogledala, štitova, balona i ostalih sličnih alatki, neće biti od pomoći. (To se relativno pouzdano može otkriti uz pomoć nekih testova kao što je - OVAJ).

Tu je sasvim logično da će mu kotrolori navoditi pažnju na sve i svašta i slati ga u onu donkihotsku bitku s vjetrenjačama dok će on istovremeno živjeti u iluziji da napreduje služeći sebi i narodu.

Mislim da kao odličan primjer za sagledavanje i razumijevanje te dinamike može poslužiti ova Maarit, bivša žrtva vanzemaljskih i vojnih otmica, koja je takođe prošla kroz sve moguće new-age filozofije i tehnike odbrane i zaštite dok joj napokon nije došlo iz dupeta u glavu, pa spičila "zvijer-i" direktno u čelo.

Nakon što je poduzela ličnu dekontaminaciju prošlo je već nekih 6 mjeseci. Eve Lorgen je nedavno napravila još jedan intervju s njom koji se može naći - OVDJE.


...

P.S. Prema nekim mojim kriterijumima, ovaj intervju predstavlja jedan od najvažnijih materijala koji su ikada objavljeni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 12:34 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Jedna stvar mi tu nikako nije jasna.

Ukoliko netko zbilja može vidjeti/osjetiti kad krene napad na njega/nju (pa čak i do te mjere da zna gdje mu je izvor)
a što se onda lijepo ne izmakne napadu umjesto upuštanja u, već poslovično, unaprijed izgubljenu igru napada i obrana (gubljenje-osvajanje energije).

Mislim, zar nije ekonomičnije (s energetskog pogleda) izmaknut se cigli koja leti prema glavi (kad si već svjestan tvrdoće, putanje i štetnosti leteće cigle) umjesto podizat ruke na obranu pa poslje tjednima ulagat povećanu energiju u nošenje gipsa?!

Možda se odgovor krije u tome što, da bi se mogao na vrijeme izmaknuti, netko mora biti svjestan (osim gore navedene cigle i njenih performansi - tj. svog trenutnog okruženja) i samog sebe i svoje pozicije, kao i vlastitih performansi, istodobno - u sada.

No to je već u domeni pravih magova. Biti svjestan i sebe i svega oko sebe sada kako bi se pravodobno pomaknuo u određenom trenutku na najprihvatljiviju poziciju u odnosu na novonastale situacije.
Mijenjajući sebe (svoju poziciju) je jedini način da se promjeni svijet (okruženje u kojem se netko zatekao). Naravno isključivo u okviru mikrokozmosa opsega raširenih ruku i nogu. Preko toga nejde dok smo u tijelu.

Možda?

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sri jun 27, 2012 1:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Termalni Bata je napisao/la:
...Pogotovo Zagorje, koje je kaos u malom :)
offtopic slika slika

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 1:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hebiga, mislim da čim smo na zemlji, već nas je udarila cigla, i imamo par nevidljivoh cigli koje idu za nama i tucaju nas po glavi i tu i tamo koja doleti u jaja.
No tu je dobar stari Stocholm sindrom i nema se što nego voljeti biti tu. :D :D :D

Ako ništa drugo, dok je promet malih cigala zadovoljavajući, veće cigle neće prilaziti, zato pamet u glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Vjetar:
Što se tiče magijskog ciljanog udara recimo može se vidjeti u budućim događajima koji predstoje i kao takav se može djelovati blagovremeno i tačno je da to ne može svako i ne može uvijek recimo u ovom slučaju br. 2

Postoji slučaj broj dva, a to je kad te ne interesuju budući događaji (u biti smanjeno obraćanje pažnje kako na sada, tako i na dalje, a bogami i u buduće što bi rekao Đuro), znači desio se udar (za one koji osjete i obraćaju pažnju -trenutno, a početnici su u osjetu i tj. dok ne nauče jedan od specifikum osjećaja kad nečiji igrač-i prilaze i već uplovljavaju u dio fizičkog tijela) i pod tim mislim da su isključene sve druge opcije. Tada se osjeti npr. specifična vrsta trnaca ili jeze hajmo reći u butini , potkoljenici, glavi itd. Znači desio se ulazak i ti si ga svjestan i tada se takođe može djelovati.Tada napušta -ju taj dio tijela nakon par sekundi ili minuta. Prilikom izlaska prave isti senzibilitet sa kojim je ušao-li u tijelo npr. vrsta trnaca ili jeze.
Naravno da ovo je samo jedan od vrste prilaska nižih nevidljivih igrača i izvršioca dotičnog Maga, dok je ustvari i on sam igračka u rukama viših entiteta kojima je on samo pomoćno sredstvo za zahebavanje ljudi itd. Ako kod osobe postoji želja za ići dalje smatram da je Simbad sasvim dostatan za rješavanje onih stvari u višim ili drugim sferama, itd, itd...
- Kada žele sexualno iskorištavanje ne trebamo se zavaravati da će zbog tog čina kod nas izazvati san da bi oni tada radili to što žele, jer to osobi mogu uraditi u pola kafića i pola bijelog dana pred mnoštvom ljudi, a da ne senzibilna osoba, a pogotovo promatrači oko nje uopšte shvate da se nešto desilo. Toliko, pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 2:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Galaksija, prije nekoliko godina sam pregledavao masu tih testova i nigdje nisam pronasao vise od dva tri stanja, u odnosu na 50 stanja koja su indikatori...Sad procitam ovaj koji si postavio...ista stvar...Dakle, to je iskljuceno. Bar sto se tice ucestalih otmica. Sto se tice randomskih...i astralnih......vjerujem da sam im izlozen isto ko i ti i bilo ko na forumu :wink: Ali kao sto rekoh, vanzemaljci su samo jedni u moru igraca.

Vjetar...Osjetiti nesto ne znaci biti uvijek sposoban tome se izmaknuti, pogotovo kada sa nekim dijelis istih habitat i sa kim si povezan od rodjenja (ako ne i iz proslih zivota). Ta "osoba" treba ocajnicki energetsku hranu (i za sebe i za one iza i preko sebe) i ucinit ce sve da do nje dodje...Zamisli ogromnu mrezu koja se cijelo vrijeme baca po svima pa na koga se uhvati, uhvati se. I nikako se ne slazem sa opservacijama da je ignoriranje nekog neka ucinkovita metoda. Psihicki da. Energetski se tu malo mijenja. A vecina ljudi nema energetske senzore podesene da osjete i najfinije uzurpacije u vlastitom energetskom polju, vec sve pripisuju iznenadnom umoru, tjeskobi, razdrazljivosti i ostalim racionalizirajucim stanjima. Ja ne kazem da su ti napadi i pokusaji kradje energije ne znam kako duboki i ne znam kako gadni, ali onaj ko ima senzore da osjeti vec pocetak necega...osjetit ce to intenzivno. Ne znam kako drugacije da objasnim. Meni je razumljivo da necije iskustvo koje se razilazi sa tudjim iskustvom je drugome zabrij, ego trip, ili jedan od 10000 razloga pospremljenih u ladicama, ali to i dalje govori da drugi nemaju to iskustvo...Pa se onda drugi nalaze uvrijedjeni i opet to pokusavaju prevoditi na svoj jezik....Stvari su onakve kakve jesu :thumbup:

p.s. ono cemu su "magovi" tezili i teze je kontrola i dominacija te vladanje nad materijom. ono cemu su adepti (mistici) tezili i teze je potpuna energetska i kognitivna budnost, bez trunke somnambulizma.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; sri jun 27, 2012 3:09 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 3:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Interesantno je recimo pratiti dinamiku svega toga. Prvo krenu senzacije koje sam naveo: tjeskoba, osjecaj propadanja u srcanoj cakri, gusenje, "ljepljivi zmarci po tijelu", iznenadna uspavanost, malaksalost, otezano pricanje, preskakanje srca, nepovezanost misli itd. Kad sam opusten, simptom primijetim odmah i odmah ga eliminiram tako da paznju usmjerim na njega. No posto sam vecinu dana pod stresom i pod raznim "iskusenjma" matriksa i egzistencije, cesto ne registriram odmah nego vec kada se proces kradje enrgije pocne ostvarivati. Tada dignem blokade i prekinem dotok energije. Nakon toga pocinje djelovanje na daljinu mentalno: iznenada se pojave kompulzivni poremecaji, dezorijeniranost u glavi (sto su naravno sve karakteristike 4D OPS tehnologije, bez daljnjega), razdrazljivost...kada i to prekinem, onda se stvar malo smiri. Nakon nekog vremena pocne opet. Radi se o cistom kanalu, OP-u koji nije klasican skolski primjer, vec kojega svaki kurac koristi po nahodjenju. Opet kazem : OP je tu samo objekt, ne subjekt (neki to nikako da shvate :wink:). I sam sam cesto puta mentalno promatrao sto se sve dogadja u okolini spomenutog objekta: vidio sam svakakve crne entitete, nesto nalik na ogromnog hrusta, skoro cijelog u nekom istrunulom stanju, kako se hrani i tom osobom ali i svima koji su u kontaktu sa njom. Zatim vanzemaljsku tehnologiju. Jednostavno, kuca u kojoj boravim ima crnu proslost i hrpetinu entiteta zaostalih jos iz vremena dok se ovdje nalazila druga gradjevina, od sitnih zastalih fragmenata onih koji su tu zivjeli, poltergaista (ja ih nikad nisam susreo ali susjedi gore i ispod po cijele noci slusaju buku koje nema - iz mog stana :) ), do raznih kaoticnih energetskih formi, energetskih vampira pa do samih demona i krilatih gmazova. nevezano uz mene jos su neki ljudi vidjeli slicnu ili potpuno istu sliku. Dakle, objekt, "osoba" je samo magnetofonska vrpca koja emitira sve energetske posjete koje dolaze iz samog mjesta, i odasvuda. Ne znam vise sto preciznije da kazem: to do sada nije shvatio nece ni shvatiti. Radi se o ogranskom portalu iz porodice poznatoj (kasnije sam istrazio i doznao) po vjesticarenju, koji je ujedno nemjerojatan kanal za svakakva sranja: od kojekavog smeca sa nizeg astrala, preko vanzemaljskih 4D - 6D entiteta, do transparentnih, i+nsektoidnih bica i demoncuga. Prije nije bilo kanala u tolikoj mjeri, ali kako se ciklus blizi kraju, kanal je sve veci i sve jaci i iz dana u dan sve ga je teze kontrolirati. I zato "skolksi primjeri" u slucajevima organskih portala, new age / kvazi psiholoske paradigme tu ne prolaze. Ja znam da je mnogima udarac po egu kada se sretnu s necim sto se razilazi sa onim sto misle da su doktorirali (poznato sa raznoraznih foruma i iz zivota) ali opet...to ne znaci da svi moraju kimati glavom i ici prema onom sto smatraju da nije potpjuna slika cijele situacije.

Opet da se vratim na ultra velike znalce koji su odavno sve prevazisli, kako se savjeti na kraju svode na najednostavniju The Secret psihologiju i goli whishful thinking. Zato mi je uvijek drago procitati tudje iskustvo i njegovu interpretaciju iskustva, van kalupa i kompromisa sa kalupima.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 3:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
,,Znati i IZGUBITI SE u ,,pustom znanju,, je jako opasno pogotovo za one koji ,,znaju,,.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 5:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I could`t agree more :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 5:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
U prethodnoj poruci na ovu temu zaboravih napomenuti da u sklopu one Tačke 1 - "Sagledavanje situacije u što objektivnijem svjetlu", - čovjek koji smatra da mu neko "pojačano krade energiju", trebao bi prvo odrediti da li je on sam žrtva vanzemaljskih otmica.

Ako jeste, onda mu 116 reiki tretmana kao ni stotine ogledala, štitova, balona i ostalih sličnih alatki, neće biti od pomoći. (To se relativno pouzdano može otkriti uz pomoć nekih testova kao što je - OVAJ).

reiki mu može pomoći utoliko da otvori ono što se zove eksrtasenzorna percepcija i da može vidjeti što mu se događa. tretman može povratiti dio otete energije. ne znam je li moguće spriječiti otmicu reikijem, nemam informacija. trebalo bi biti moguće ali i reikisti imaju svoje faze razvoja, malo ih je koji su dospjeli do tih razina a i ne govore previše o iskustvima kad dospiju na više stupnjeve.



Citat:
Ukoliko netko zbilja može vidjeti/osjetiti kad krene napad na njega/nju (pa čak i do te mjere da zna gdje mu je izvor)
a što se onda lijepo ne izmakne napadu umjesto upuštanja u, već poslovično, unaprijed izgubljenu igru napada i obrana (gubljenje-osvajanje energije).

Mislim, zar nije ekonomičnije (s energetskog pogleda) izmaknut se cigli koja leti prema glavi (kad si već svjestan tvrdoće, putanje i štetnosti leteće cigle) umjesto podizat ruke na obranu pa poslje tjednima ulagat povećanu energiju u nošenje gipsa?!

Možda se odgovor krije u tome što, da bi se mogao na vrijeme izmaknuti, netko mora biti svjestan (osim gore navedene cigle i njenih performansi - tj. svog trenutnog okruženja) i samog sebe i svoje pozicije, kao i vlastitih performansi, istodobno - u sada.




i kad vidi, obično nije u prilici djelovati odmah, jer za to treba malo mira, koncentracije...a napadi se tako i prave da prvo ometaju da ih se uopće prepozna, drugo, ometaju koncentraciju osobe koja bi se trebala obraniti.
a treće, pitanje je da li se treba izmicati ili treba poduzeti neko drugo ratno "dejstvovanje".
i to što kaže bata o identitetima..ovisi u kojem smo trenutno identitetu i možemo li se prebacivati iz jednog u drugi onoliko brzo koliko treba. osim identiteta u ovoj stvarnosti postoje i paralelni dientiteti u praralelnim stvarnostima koji ponekad probijaju u ovu dimenziju pa to zbunjuje, to se može prepoznati kad imamo nekakve osjećaje koji kao da nisu naši..a opet takve osjećaje možemo povući i iz morfološkog polja od drugih ljudi iz ove dimenzije, pa sad ...to nije jednostavno razlikovati...
za otkrivanje naših vlastitih identiteta dobro posluži metoda ogledalo, kad ono što vidiš izvana čistiš u sebi..isto to se može raditi i s hopopoono metodom , kad se za ono što vidiš izvana traže pogrešni stavovi i pogrešne misli koje se uprizoruju a u stvarnosti
..nije pametno zabrijavati da smo stalno napadani, to opasno vuče na paranoju, a nije dobro ni sve gledati kao presliku sebe na van pa osjećati u vezi toga krivnju, to pak vuče na depresiju..treba se fokusirati na ono između..
a osim toga, u beskrajnom oceanu mogućnosti postoje beskonačno različite mogućnosti. Npr. kao kad gledamo TV. Postoji ogroman broj TV emisija koje se trenutno emitiraju. ako nam se ne sviđa ova koju gledamo, nećemo nastojati mijenjati emisjiju nego ćemo jednostavno promijeniti kanal...



Citat:
Ako ništa drugo, dok je promet malih cigala zadovoljavajući, veće cigle neće prilaziti, zato pamet u glavu.
..ne bih se složila da je to tako s velikim ciglama..povećan broj malih može biti znak dolaska velikih jer se male uvijek motaju u blizini velikih ...a za pamet u glavu, ni to nisam sigurna da li tu više pomaže pamet ili intuicija, koja obično nema veze s pameću


Citat:
Osjetiti nesto ne znaci biti uvijek sposoban tome se izmaknuti, pogotovo kada sa nekim dijelis istih habitat i sa kim si povezan od rodjenja (ako ne i iz proslih zivota). Ta "osoba" treba ocajnicki energetsku hranu (i za sebe i za one iza i preko sebe) i ucinit ce sve da do nje dodje.


je, teško je..ali nije nemoguće....I baš ta osoba s kojom si povezan je ključ koji otvara vrata iza kojih se kroje ono što je uzrok svih uzroka...
izgleda da dolazimo u takvim parovima koji jedan drugoga izazivaju na buđenje. na kraju budeš zahvalan tom svom domaćem OP na svim krađama i svim ostalim "krasnim" situacijama...

Ima par caka za trenutno zaustavljanje napada kad je taj napad face to face...JEdnostavno, izvedivo čak i na javnim mjestima. Trenutačno uzemljenje: saviješ malčice koljena, noge razmaknute u širinu kukova, i pogledaš u pod između peta na nogama, kao fol neka fleka je tamo...Staviš svoj dlan na solarni pleksus ili ako nije prilično zamisliš da ima zlatni tanjur ispred trbuha ..napadač se trenutno i totalno izgubi, više ne zna što je htio...
-a za ove domaće, ima još tehnika..ima jedna jednostavna koju je smislila Serena Alba (ako koga zanima uguglati serena alba i pojavi se njezin blog, na blogu je opsi preše i drugih metoda) s prešom ali za to ti treba malo više vremena i ne možeš to raditi u letu...Ne slažem se u mnogočemu s idejama Serene Albe ali ta njena tehnika je uptrebljiva i djeluje..
Sve to spada u kozmetičke zahvate, ali ipak posluži svrsi
Za dubinske zahvate je potrebno malo više rada...koja godinica..

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 5:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
nesto nalik na ogromnog hrusta,


da..hrušt

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 5:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I ti si vidjela? :)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 6:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Kod mene je situacija ovakva; otkad mi je puklo u glavi držim sve pod kontrolom počev od kućnih i okolokućnih voladoresa pa šire. Stvari su mi se pokazale u svojoj blistavoj jednostavnosti. Energija je porasla i to žestoko. E sad uzročno posljedično-saznanje je stvorilo mir, red i organizacija je napravila štit oko mene. Kompletna svijest i savjest stalno pod kontrolim ( ne prisilno), jednostavno kao pogled kroz prozor. Znaš šta ćeš vidjet kad sebe pogledaš iznutra. Red i mir. Nisam više namazan lijepkom za budale, zaobilaze u širokom luku.I najveće nedoumice više to nisu jer ja vodim igru. Argumenti i jednostavnost protiv tuđeg bezobrazluka i gluposti. I mirne noći, nema više dodira smrti, jeze, sjena iza leđa... Snagu volje i mir saznanja svi poštuju. Zemaljski i oni drugi. Jednostavnost je moć. :evil: :twisted:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sri jun 27, 2012 9:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ajde da pogledamo na svijest i svjesnost na malo drugačiji način; poznato je da ljudi sa IQ= broj cipela žive savršeno u svom svijetu koji im je doduše naturen, ali oni se ne znaju izboriti za bolje sve i da hoće. Isto tako oni su u toj svojoj čauri zaštićeni bolje nego bijeli medvjedi jer za drugo ni ne znaju. To je neki prelaz, međustanica između 3ćeg i 4tog denziteta. Malo prolazna jer tu nema ničeg privlačnog za duži boravak voladoresa svih vrsta i oblika. Zaštićeni neznanjem i nepoznavanjem straha od nepoznatog osim u njima poznatom obliku tipa coprnica, krampusa i vila koje su i njima samo dio predanja i mitova. I narodnih običaja. Znači entiteti svedeni na sprdnju. Osim kad nekoga dohvate a i to je opet “neko drugi, tamo negdje”. Jer glavni adut takvih tipova je da su oni u sve o čemu pričaju APSOLUTNO sigurni i tu nema nikakve dileme da je to tako.Ni pomisli da bi moglo biti drugačije. I gaze sve pred sobom.
Jer sveukupni problem svijeta je u tome da su budale i fanatici uvijek sigurni u sebe a pametniji se stalno preispituju. Normalno jer znaju da ne znaju sve, ni blizu. I baš tu leži problem jer se u preispitivanju gubi ta snaga i rupa u energiji se vidi izdaleka. A pametni su ukusnija hrana, A la carte za žderače energije. I sa previše preispitivanja i kompliciranja dobiješ suprotan efekat. Jer se upuštaš u borbu za koju podsvjesno sumnjaš da je možeš dobiti. I to se vidi ko svjetionik. Sa svih nivoa fizičkog i eteričnog.
Koga napadaju psi na ulici? Kome prilaze tipovi sa nebuloznim pitanjima? Kome fali proizvoda baš kad je došao na red? Nesigurnima. Možeš ih prepoznati na kilometar.
Svedi znanje na tri riječi koje uvijek možeš imati pod kontrolom kad se pogledaš iznutra.
Kao pogled na sretnu uspavanu djecu. Vrtlog date i dobijene energije.Pojačane u tom kruženju do neslućenosti.
Jer i za najveći skok prvo moraš biti sa obje noge čvrsto na zemlji. I vladati situacijom.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 82 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz