Sada je: sub apr 27, 2024 12:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 12:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
galaksija je napisao/la:
Mislim da sam proces čovjekovog upadanja u mentalni sklop “podizanja blokada” i kojekavih zaštita od “OP-ova” (koje je on dijagnosticirao kao takve), podrazumijeva pušionu. Čovjek može provoditi 24/7 u toj psihodrami, odnosno, brčkati se tu do daljnjeg, tumačeći svoje uspjehe i neuspjehe s aspekta svog (često opsjednutog/kontaminiranog) Uma.


Slazem se Galaksija da se tu radi o jednoj ogromnoj brckaoni i i najcesce proizvodu Um-a i to kontaminiranog. i u CS transkriptima i u drugim materijalima evidentno je da sto covjek vise paznje posvecuje metafizickim pitanjima, to je vise na udaru...i njegov Um i njegov Duh.

Citat:
(Imamo li mi sami još nekoga kod kuće kad smo već napadače jasno definisali kao – “ljude – bez – duše”?) Ovi kao neprestano zabacuju kojekakve ‘kuke’, on ih kao otkačuje, postavlja ogledala i kojekakve štitove, brani se itd. itd... Kad čovjeku neki OP zaokupi pažnju u toj mjeri i ubaci ga u odbrambeni modalitet, već je ostvario misiju. Um “žrtve” preuzima dalje režiranje i odvijanje drame i obezbjeđuje čovjeku daljnje brčkanje u njoj. Stvara se “začarani krug” ili “vrzino kolo” iz kojeg je teško izaći. Um žrtve tumači kad je OP u fazi napada, pa onda poduzima odbrambene mjere, blokade, zaštite... a onda tumači rezultate... pa onda opet, novi krug...


Iz vlastitog iskustva mogu reci da je ovdje problemu pridjeno sa samo jedne strane. Da pojasnim: ukoliko osjetim senzacije na sebi kao sto je prolazenje hladnih zmaraca po tijelu, iznenadna slabost, vrtoglavica, ponekad i lagano gusenje, zivotinje se "uzjebu" po stanu, osoba iz porodice koja takodjer proucava mnoge osjeti na sebi takodjer senzacije...ili kad se drustvo nadje u stanu na kavi i svi se u jednom trenu samo "pogledaju", tu tesko da se radi o fiksacijama. Uzimam u obzir da je Um mocan alat, ali vjeruj mi, ako je itko godinama racionalizirao cijelu pricu, onda sam to bio ja, dok mi konacno nije doslo iz dupeta u mozak da se iza svega toga ipak krije zesci energetski vampirizam (do tada sam kod osobe A mogao jedino ruku u vatru staviti za "psihicki vampirizam") .Znam da je ovo tema gdje treba biti jako oprezan i gdje su svakakvi tripovi prisutni i samozavaravanja, ali ja definitivno neci uzbaciti vlastitu intuiciju, i vlastite senzore, trazeci vise razloge u razlicitim pogledima na istu stvar koji se razilze sa mojim iskustvom. Da se radi o zacaranom krugu, apsolutno se slazem.

Citat:
Tako se može provesti cijeli život u toj igri. U suštini, stvar je tragikomična jer u praksi žrtva dejstvuje na manje-više istom nivou njene komponente Uma kao i OP na nivou njegove komponente Uma a razlika je trebala biti u tome što zrtva ima – Dušu, koju ona, međutim, iz nekih “čudnih” razloga ne uzima u obzir kad je metodologija “odbrane” u pitanju!?
Nadalje, u realnosti se često dešava da se na taj način čovjekova pažnja prebacuje s onih “nevidljivih” entiteta koji ga handre odozada na individue koje su mu jasno vidljive i koje su “mala djeca” u odnosu na one prve. Znači, jedan ti zaokupi pažnju sprijeda a drugi te zvekne otpozada.


Ovo podvuceno potpisujem u cijelosti. Madjionicarski trikovi su najjace oruzje 3D-6D OPS sila koje zele ostati sakrivene i bombardiraju nam Um velovima iluzije da nas navedu na krivi trag.
Zato sam i pisao da su OP-i kanali kroz koje djeluju mnoge sfere. Dakle, ovdje ne govorimo samo o OP-u kao OP-u, vec kao o kanalu koje po nahodjenju i agendi svaki faker iz gornjih realnosti moze koristiti da uzurpirava one u okolini OP-a. Preko jednih ce ici jace. Preko drugih ce ici slabije. OP je tu samo kanal. Kad "OP nekom privlaci paznju" i svodi ga na svoj level (identifikacija OP-a i zrtve ili potencijalne zrtve), sama funcija OP-a kao objekta tu postaje potpuna a osobe koja je OP tu postaje potpuno minorna, jer taj tren problem nije OP vec sile koje djeluju preko OP-a. Premakojima je energija samog OP-a, kao sto si lijepo napisao - djecja igra.

Citat:
Međutim, sve je to stvar nivoa nečije svjesnosti. Čovjek mora prvo povuči liniju oko sebe preko koje neće dopustiti nikome da pređe i baviće se samo slučajevima koji su nagazili tu liniju ili joj se primakli. Međutim, OP-ovi jednostavno nisu kompatibilni sa ljudima koji su svjesniji, te u većini slucajeva neće ni pokušavati zalaziti na njihovo područje. Biti žrtva OP-a je simptom jednog – akutnog nedostatka svjesnosti. Čak i samo učešće u nekoj neprestanoj bitci ili trvenju s njima.


Hm..da covjek bude cijelo vrijeme svjestan linije koju je postavio i na psihickoj i dusevnoj i u krajnjem slucaju na energetskoj bazi, taj covjek mora biti strahovito svjestan svojih mehanizama i mehanizama svih stvari oko sebe, pod uvjetom da ne ode u "whishful thinking" ili "e(g)zoterijski trip" vode, kao ni u podrucje ciste autosugestije (jednog od najjacih alata reaktivnog uma i glavnog programa koji veze uz materiju, logicke i racionalne obrasce ne objektivne realnosti, nego klasicne 3D realnosti). Osobno i realno, daleko sam od ovakvog oblika svjesnosti, no iskreno, do sada nisam upoznao nikog tko je u toj mjeri svjestan stvari oko sebe i u sebi da iz toga moze sagraditi nekakav generalan model koji ce "vuci linije" koje nitko drugi nece moci prijeci. Po meni, to je u 3D neizvedivo. Upoznao sam one koji su tvrdili da imaju kontrolu nad sobom i nad svim stvarima oko sebe, ali na kraju bi se uvijek radilo o (samo)projiciranju, ego tripu i ukalupljenosti u neki sistem vjerovanja koji odbija bilo kakav oblik razilazenja, upotpunjavanja ili dijalektike, zadrzavsi glavni naglasak upravo na - kontroli. A kontrolu moze imati i istrenirani majmun samo ako prodje adekvatan trening za to. Svjesnost je ovdje nesto drugo i po meni je cisto intuitivne prirode, a ta kognitivnost i stupanj spoznaje je ono sto zavarava um i samu spoznaju cini iskristaliziranom u odnosu na lose prijevode koje nam um pokusava nametnuti.Kao i svoje koncepte (bili oni individualni ili kolektivno prihvaceni kroz neki sistem vjerovanja). Naravno, uvijek bi u interakciji sa nekim "svjesnijim" dosao do njihovih argumenata i njihove "retorike": "a kako ti znas da li je neko osvjesteniji ako nisi na stupnju da to prepoznas?". Na ovakva pitanja kontrol i attention frakova prije bi ostajao bez odgovora, dok jednostavno nije dosla spoznaja da je sve intuitivne prirode. Ako si smrdis na ego, onda mi mozes prodavati ne znam kakvu svjesnost ali i dalje mi smrdis na ego, ma u sto da ga upakirao ili pokusao upakirati.I to je kasnije bio moj odgovor takvima, pocevsi od Gurdjieffovaca, Osho-ovaca, Kastanedijanaca, -anaca, -inaca, -unaca, - enaca, -onaca...jer je bilo tragikomicno promatrati "toliko osvjestenih ljudi" cije se medjusobne teorije i sustavi vjerovanja dijametralno razlikuju i razilaze u gotovo svim segmentima.

Citat:
Dok je OP izvan “granične linije” a mora da bude u našoj blizini (kao npr. kolega s posla), treba mu posvećivati onoliko pažnje (i “ljubavi”!) koliko posvećujemo kućnim ljubimcima. Naravno, i kućni ljubimci mogu čovjeku izvuči energiju (mogu mu se i na glavu popeti) ako je ovaj opsjednut njima, odnosno, nije dovoljno svjestan da odredi koliko vremena i energije treba da im posveti tj. kakav odnos treba da izgradi s njima. Na primjer, najobičniji pas će pokušati da zagospodari kućom svog “vlasnika” a na vlasniku je to da li će on to njemu dopustiti ili ne. Istovremeno, nakon što se uspostavi jedan optimalan odnos s njim, ukoliko pas pokuša da pređe određene granice, svjesnom vlasniku će biti dovoljno da ga samo pogleda i ovaj će znati “koliko je sati”. U većini slučajeva, pas to neće ni pokušavati jer će i on biti svjestan dokle može da ide.

Naravno, što se kućnih ljubimaca tiče, čovjek može da bira tj. ne mora da ih ima dok će u životu morati provoditi određeno vrijeme u društvu s OP-ovima. Međutim, i tu je princip isti a sve ostalo su – nijanse.


Iz vlastitog iskustva mogu reci da je potpuno isto pridajem li OP-u paznju ili ne. On ce do svoje energije doci. Ono sto sam pisao vec...OP je samo kozmetika. Forma. Sustina su OPS sile koje djeluju kroz OP-a i preko OP-a. OP po meni tu nije nikakav pas, jer pas je subjekt. OP je objekt. Najvece samozavaravanje je po meni gledati na OP-a kao na subjekt jer mu podsvjeno dajemo ljudske karakteristike i samim time ga vec u startu hranimo, ma koliko mi bili "otvoreni" i "zatvoreni" prema njemu. Mislim da je u toj simbiozi i hranidbenom lancu jednako sklisko depoistovjecivati se sa OP-om kroz "vecu svjesnost i bilo kakav oblik hipertofiranosti" (ovdje se moram referencirati Galaksija na tvoju izvrsnu misao koju sam davno procitao na ovom siteu, sad dal je tvoja ili uzeta od nekog drugog nije ni bitno, o tome kako je, parafraziram, "smatranje da je covjek postigao nesto i dosao do jednog stupnja i nadisao druge, bez preispitavanja i samopropitkivanja...i Fulkanelijevog cekica..., znak da je skrenuo s pravog Puta i krenuo putem samozavaravanja..."......Ispravi me ako grijesim :wink: ) kao i poistovjecivati se sa Op-om davajuci mu paznju, poizornost i "ljubav" (ukratko - energiju).

Citat:
U svakom slučaju, žrtva napada (ili onaj koji sebe tako percipira) bi trebala da sprovede 3 stvari:

1. sagledavanje situacije u što objektivnijem svjetlu (dakle, bez nagađanja, projiciranja i drugih “začina” vlastitog uma),
2. razumijevanje situacije i
3. dejstvovanje na osnovu razumijevanja.

Međutim, u praksi se ovo često svodi na:

1. nejasnu percepciju stvari koje nam se dešavaju,
2. pogrešno tumačenje situacije od strane našeg Uma i
3. dejstvovanje (često besmisleno) na osnovu onoga što nas Um misli da zna; nakon čega isti Um ocjenjuje (opet subjektivno) efikasnost mijera koje je poduzeo.



Slazem se. No postavlja se daljnje pitanje: sto je to prava objektivnost? Kod vecine ljudi primijetio sam da je objektivnost most kojom malo prosiruju svoje racionalne, pragmatske i pozitivisticke obrasce (new age zajednica je prepuna takvih koji su u 3D psihologiju uspjeli infiltrirati ono sto im odgovara sa "visih sfera", dok su ostalo stavili pod tepih jer im se razilazi sa sistemom vjerovanja iz kojega su mnogi napravili dogmu koja se sustinski ni za milimetar ne razlikuje od one religijske). Govorim to jer sam upoznao mnogo "cardaka ni na nebu ni na zemlji" koji sve na kraju svode na svoja 3D vjerovanja sa "naznakom da ipak postoji nesto vise". Meni osobno je to list od kojeg se ne vidi drvo, a kamo li drvo od kojeg se ne vidi suma. A kamo li ono iza sume i ono jos iza toga. Ili da preformuliram pitanje: postoji li objektivnost koja u sebi ne ukljucuje subjektivnost i ideologiju, ma koliko da ona uzvisena i na mahove istinita bila?

Citat:
[Kasnije se čak javlja i tendencija da recepte za odbranu prodajemo i drugima, dok u sklopu istočne gnostike cijela ova dinamika podrazumijeva jedno bjesomučno laganje samog sebe (a takođe i drugih)]!?


Slazem se. Zato i jesam skeptican prema bilo kojoj navedenoj metodi koja se javno nudi ljudima kao jedina i univerzalna. Uostalom, na ovom siteu si i sam mnogo puta rekao da su to sve ritualne stvari koje treba izbjegavati. Dakle, nema izuzetaka.

Citat:
I na kraju, ukoliko uzmemo u obzir koncept kojeg smo razmatrali na ovoj i drugim temama ovog foruma, gdje jedan OP podrazumijeva kompleks - tijelo+Um+Duh a jedan ‘vanzemaljac’ – tijelo+Um+Duh (dakle, - isto!) i da ti entiteti bez komponente Duše imaju tendenciju da parazitiraju i kontrolišu ona ljudska bića koji ju imaju i ako smatramo da taj koncept drži vodu, onda bi se napokon mogli zapitati - do kad ćemo koristiti Mentalne tehnike zaštite (od kojih se većina svodi na pucnjavu naših Umova ćorcima ili presipanje iz šupljeg u prazno) a istovremeno ignorisati – ‘Duševne’; i koji bi bio osnovni razlog za to?!


OP je po meni: tijelo, um koji koji je kanal OPS silama i ne-duh. Za aliene se slazem. Podvuceno potpisujem u cijelosti jer je sustinsko pitanje u koje se i ja i mnogi drugi saplicu. Mogu ponuditi ovdje jedan odgovor: dok se ne dodje do stupnja one univerzalne spoznaje (ako je to u 3D uopce moguce; ako i nije treba se tome u svakom slucaju teziti jer stupanj svjesnosti u 3D determinira stupanj svjesnosti u 4D) koristi "stake" ili "pomagala", od kojih neka pomazu na krace staze, neka na duze, neka uopce ne pomazu, neka odmazu na krace staze a neka odmazu na duge staze...


...

Citat:
P.S. Što se “okultnih napada” ili napada uz pomoć magije radi, mislim da se za te svrhe obično koriste kao “vozila” ljudi s dušom koji su žrtve vanzemaljskih otmica (dakle, tako su izmanipulisani), tako da to nema toliko veze s ovom temom Organskih portala. OP-ovi ne raspolažu sa dovoljno energije za neki ozbiljniji napad, osim, u slučaju ukoliko im je mi ne obezbijedimo, ulazeći s njima u ono “vrzino kolo” ili “povratnu spregu”.


Mislim da nisu bas vanzemaljci krivi za sve :wink: :lol: Vanzemaljci su samo jedna karika u nizu sila OPS spektra od 3 do 6D. A i masa tih vanzemaljaca radi po direktivama svojih visih gospodara i sami se nalaze u puno gorem matriksu nego mi. Okultni napadi postoje kao sto postoje okultne prakse, gdje su nerijetko (citaj: najcesce) OPS sile imale svoje prste. Zbog okultne prakse u 3D koja se vrsi tisucama i tisucama godina, pod patronatom OPS sila iz 4D, 5D i 6D, smatram da je ljudski dio covjecanstva toliko zakinut i manipuliran (implanti i alien agende tu su po meni samo mali dio kolaca i kamilica prema mnogim drugim silama i entitetima). A to sto je u danasnjoj ufologiji vise zastupljena psihologija iz 3D (vecinski iluminatska propaganda da se sve objasni kroz Um a manje kroz transcedentalne senzore), to je druga prica i mozda nagovjestaj za neku novu temu :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 12:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Alf, ovo sto pises o Simbadu do rijeci sam procitao u vezi jedne tehnike od Joshue Stona (mislim da se zove Arkturijansko Zvono). I naravno, ta je tehnika bila ispravna i jedina i svatko ko je tvrdio da nije odmah je "ili nije radio kako spada" ili "nije na stupnju da to shvati" :roll:

I nema teorije "da se ne radi o vizualizaciji" jer se radi :roll: Sve sto zahtjeva postavljanje i upotrebu mentalnih slika je vizualizacija. I tu dolazimo do onoga sto je pisao Galaksija: jel to uopce potrebno?

Mislim, smjesno je s jedne strane citati: "ne valja,ne valja, ne valja, ne valja..." i onda najednom. "VALJA". I ako to "VALJA" nekom "ne valja", odmah nesto sa onim koji kaze da "ne valja" - ne valja :angel4:

Ono, ili jesi ili nisi. Konzistentnost, da citiram Galaksiju :thumbup:

Ili ne znam...pljuvanje po tehnikama od Swerdlowa a dizanje Kastanedinih tehnika na tron ultimativnosti...

I jedno i drugo je djelovanje kroz Um; a govoriti da je jedno sranje a drugo vrh je besmisleno. Znam mnoge Oshiance, Kastanedijance, Gurdjieffovce....koji su putem tehnika doveli sebe do stanja bescutnih robota, ubivsi u sebi sav kreativan aspekt i esencijalnu energiju i postali ljusture sebe samih, uvjerivsi se kako su dosli "do stupnja nevidjene balansiranosti, svjesnosti i
budnosti" i naravno, poklonivsi svoju energiju entitetima u bespucima Bezdana, koje kabala naziva Kliffotima :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 3:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Lampa, ja zivim u sjeverozapadnoj hrvatskoj i dobio sam dojam da je upravo ovdje najjaca koncentracija negativne energije i negativnih entiteta :) Pogotovo Zagorje, koje je kaos u malom


Htio bih samo konstatirati da je u SVIM dijelovima Hrvatske ( a vjerojatno i u drugim državama ) prisutna negativna energija, jer sam u više navrata bio u Dalmatinskoj Zagori, pa onda i u Hrvatskom Zagorju... a živim u Zagrebu... i mogu reći da je više-manje svuda isto po tom pitanju ( razlika je jedino u nijansama lokalne opredjeljenosti, te u nekim sitnim razlikama u govoru ljudi, tj. narječju... ostalo je sve isto - ma kud god krenuo ). Još je u Zagrebu najbolja situacija jer se izgubiš u mnoštvu, pa možeš i pozitivno djelovati - a da te odmah netko ne poklopi jer narušavaš matricu - njihov dosadašnji sistem vjerovanja. Dakle, svuda je isto, probajte proputovati svim krajevima, boraviti malo tamo, razgovarati sa ljudima... pa ćete vidjeti i sami.

Sad, sam sebi kažem:

:offtopic:

Pa da pođem onda na temu,

:ontopic:

Citat:
Jack, mislim da zbog toga sto se iza vampirizma negativnih OPS vanzemaljaca kriju (naravno) entiteti (i ti alieni sami i entiteti koji djeluju preko njih). Kod OP-a je druga prica jer su "hodnik / sfera". Mozes se zastititi od jedne skupine entiteta koje "prolaze" kroz hodnik, ali ces bit ranjiv na druge.


Moja je ideja bila sljedeća: znamo da su OP-i samo "sonde" preko koji se napadaju ljudi sa dušom. E sad... kao i kod svih "bolesti" treba riješiti UZROK, jer džaba rješavati POSLJEDICE ako uzrok ostane. U našem slučaju uzrok su neki "vampiri" koji uzimaju energiju KROZ OP-e, priključe se na nas, i sišu energiju. A možda su se i prije već priključili, a sad samo koriste još jednu vrstu interface-a, priključka, koji još, možda, pojačava protok, tj. djeluje kao katalizator kod procesa transfera energije. Katalizator poboljšava proces, a da ga pri tome ne mijenja. ( vidite u kemiji i na internetu više o katalizatorima )

Znači, pomisao mi je bila da ako odradimo SIMBAD - da OTKAČIMO izvor krađe energije, a samim time će i onda OP biti nepotreban i neće nas više uznemiravati jer nema "vlasnika" koji preko OP-a uzima naš slasni nektar. :evil: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Citat:
ali ces bit ranjiv na druge


Pa odradio ti blokadu za ove prve ili ne... uvijek si onda ranjiv na druge... jedino ako u SIMBADU ne odradiš zabranu za SVE... hehe! No, o tome ako netko želi dalje diskutirati, molim onda na onoj temi o napadima, tako da ovdje ne off-topičarimo u širinu, ovdje ćemo se držati OP problematike.

Kako bilo, istina je da svjesnije ljude OP-i teško mogu iscrpljivati, jer se svjesniji pojedinci već znaju obraniti od takvih napada, a to je "biti njima nezanimljiv", što je prvo pravilo preživljavanja u prirodi... hehe!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 6:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
alf je napisao/la:
Lampa - ako pravilno odradiš Simbad - u kojem se ne boriš već sebe čistiš od onoga što nije tvoje - onda nema potrebe za ponavljanjem!

Ne bih htjela ovdje ulaziti u rasprave o Malanginim tehnikama. Smatram da nisu dovoljno dobre premda ima elemenata koji se daju iskoristiti.
alf je napisao/la:
I na koncu - organski portali obožavaju žrtve! A jedini način da se to prestane biti je shvatiti da je potreba za zaštitom i borbom jedan od prvih simptoma da tu ulogu nismo riješili! Kad je zamijenimo odgovornosšću prema sebi organski portali postaju najmanja briga u ovom ludilu u kojem živimo!

Da, OP zaista imaju nos za žrtve. Stvar je u tome da je potrebno razlikovati pojam žrtve od pojma osobe pod napadom. Ako osoba upadne u mrežu OP-a i da se iscrpljivati nesvjesna svog stanja i da je pod napadom, radi se o žrtvi. No, ako je osoba prepoznala namjere OP i nije prihvatila igru, pokazuje nezainteresiranost ili otvoreno odbijanje, takva osoba nije žrtva nego pod napadom.
Bez obzira tko muze energiju, OP za svoje gospodare ili energetski vampir za svoje potrebe, rezultat je isti za osobu kojoj se energija krade. Snižavajući energiju slabi se polje te osobe i ona je lakše podložna napadima drugih energetskih i/ili materijalnih parazita. Jednako tako, niže razine energije onemogućavaju kvalitetan rad na sebi. Što sve naravno ide u prilog gospodarima ovog dijela svemira.
galaksija je napisao/la:
Mislim da sam proces čovjekovog upadanja u mentalni sklop “podizanja blokada” i kojekakvih zaštita od “OP-ova” (koje je on dijagnosticirao kao takve), podrazumijeva pušionu. Čovjek može provoditi 24/7 u toj psihodrami, odnosno, brčkati se tu do daljnjeg, tumačeći svoje uspjehe i neuspjehe s aspekta svog (često opsjednutog/kontaminiranog) Uma.

Pa, najprije treba reći da smo svi kontaminiranog Uma, samo je pitanje koliko smo uspjeli kontaminacije izbaciti van. OP su definitivno najmanji problem i protiv njih nikakva specijalna zaštita nije potrebna. Energetski vampiri zahtijevaju obrambeni mehanizam kakve god vrste, jer ono što nije zaštićeno bit će ukradeno. Dok ostali, „jači igrači“ zahtijevaju specijalan tretman. E, sad, lako je reći: „niste svjesni, treba podići razinu energije i svjesnosti, kad digneš frekvenciju to ti neće ni trebati,“ i slično. Sve to stoji, ali…
Živimo u moru prepunom različitih entiteta i potpuno smo slijepi za njihovo postojanje. Mi smo slijepci! :glasses7: :glasses7: :glasses7: :glasses7: I dok ne naučimo otvoriti svoje krmeljima zalijepljene oči, predatorski nastrojeni entiteti će krasti našu energiju. Tako da nije samo pitanje OP ili energetskih vampira već cijelog ekosustava energetskih parazita s kojima dijelimo frekvencije na kojima vibriramo.
Činjenica je da velike ribe jedu male, jer mogu. Isto tako, činjenica je i da male ribe jedu velike ako im one ne predstavljaju opasnost (ako su bolesne, oslabljene, ne mogu se obraniti niti napasti). Osoba pod napadom, ako je toga svjesna mora poduzeti neku obrambenu aktivnost, kakvu god smatra da je učinkovita. Jer ako iz nižih razina svjesnosti i frekvencije želimo doći do viših potrebno je napraviti sljedeće:
- Zaustaviti napade koji oslabljuju naše energetsko polje.
- Napuniti svoje energetsko polje energijom za podizanje frekvencije i izlazak iz tog frekvencijskog pojasa.
galaksija je napisao/la:
… od kojih se većina svodi na pucnjavu naših Umova ćorcima ili presipanje iz šupljeg u prazno) a istovremeno ignorisati – ‘Duševne’; i koji bi bio osnovni razlog za to?!


Netočno je da ne treba uzvratiti i da se puca ćorcima. U moru predatorskih entiteta se treba djelovati protiv njih tako da im se onemogući daljnja krađa energije. Netko će ih možda napasti, netko potjerati, a netko samo napraviti zaštitno polje i postati nedodirljiv. Svatko će raditi prema vlastitim znanjima i kapacitetima. Svaka od tih aktivnosti nama ruši frekvenciju, recimo, manje se ruši ako napravimo zaštitno polje nego ako ih napadnemo. Ako uzvratimo, istina je da smo tada poput njih, ali za razliku od njih u sljedećem trenutku mi možemo promijeniti svoje djelovanje, nismo uvjetovani nagonima, posjedujemo razumijevanje situacije u kojoj smo se našli. Možemo se regenerirati. Tako da možemo proći kroz takvo iskustvo i ostati netaknuti. No, nakon provedene akcije potrebno je nadopuniti potrošenu energiju na neki od poznatih načina.
Zbog velike raznovrsnosti entiteta koji nas napadaju, ako osoba nije u mogućnosti razviti neki univerzalni štit (ja ne znam kako se takav radi), tada može razviti zaštitu koja je specifična za neku grupu entiteta. No treba imati na umu da svaki frekvencijski pojas ima karakteristične predatore, tako da zaštita koja je funkcionirala na nekim nižim frekvencijama i bila je učinkovita protiv takvih lokalnih entiteta, možda nije učinkovita na nekim drugim frekvencijama.
A sve ovo bez uma ne ide. Tako da odgovor na pitanje glasi: dok ne naučimo drugačije, jer smo zaboravili.
Termalni Bata je napisao/la:
Hm..da covjek bude cijelo vrijeme svjestan linije koju je postavio i na psihickoj i dusevnoj i u krajnjem slucaju na energetskoj bazi, taj covjek mora biti strahovito svjestan svojih mehanizama i mehanizama svih stvari oko sebe,…. Po meni, to je u 3D neizvedivo.


Ne bih se složila da je nemoguće, već je samo nama nepoznato. Svakim novim napadom kojeg mi serviraju, nešto novo naučim. A ako me i tresnu, tresnem i ja njih koliko mogu, otresem koljena, napunim se energijom i idem dalje.

No naravno, svi imamo različita iskustva i ne znači da će išta od ovoga funkcionirati kod nekog drugog.

:glasses7:
pozdravlja vas slijepac


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 7:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Lampa je napisao/la:
- Zaustaviti napade koji oslabljuju naše energetsko polje.
- Napuniti svoje energetsko polje energijom za podizanje frekvencije i izlazak iz tog


Slazem se sa svim sto si napisala. Ovdje bi samo nadopunio jednu stvar kod druge stavke: tek tad si na udarima. Ljudi misle da je dizanje enrgetskog polja nesto sto ih oslobodi i bok...nema vise nicega negativnoga...LOL

Covjek tek tada postane meta za svakojake entitete. Sami Kaiopejci kazu, i, ako se se varam, Alex Collier, da tek na ulasku u cetvrti denzitet pocinje veselje :)

Jack987 je napisao/la:

Pa odradio ti blokadu za ove prve ili ne... uvijek si onda ranjiv na druge... jedino ako u SIMBADU ne odradiš zabranu za SVE... hehe! No, o tome ako netko želi dalje diskutirati, molim onda na onoj temi o napadima, tako da ovdje ne off-topičarimo u širinu, ovdje ćemo se držati OP problematike.

Kako bilo, istina je da svjesnije ljude OP-i teško mogu iscrpljivati, jer se svjesniji pojedinci već znaju obraniti od takvih napada, a to je "biti njima nezanimljiv", što je prvo pravilo preživljavanja u prirodi... hehe!

:mrgreen: :wink:


"Ako imate problema s glavoboljom, uzmite neofen. Neofen - jedini univerzalni lijek protiv glavobolje" :angel4: Oprosti, nije mi namjera sprdati se ali meni tako zvuci kada neko hvali nesto kao ultimativno :wink: Blazena planeta sa toliko ultimativnih metoda :) Jack, jednostavno se ne slazem sa ovim. Nemam nekakvih konkretnih argumenata...Ne zvoni mi. Ko voli nek izvoli :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Jeli ovo moje mozganje onn ili off nisam baš sigurna, jer sam kroz ovu raspravu osjetila da su ,,glavne,, misli, pitanja i konstatacija bili više vezani za magove i one koji svjesno djeluju a sama priča o OP se onda sama po sebi više našla u nekom drugom planu, pa eto došlo mi da BUBNEM I JA KOJU i možda neke od stvari koje ste i vi zaključili samo ponovim sa blagim akceeentom na naglaasak iliti dodatkom mojih ličnih tajnih začina i mirođija, hahaha

Magovi,, koji CILJANO rade MANIPULACIJU drugih ili bilo kakav drugi oblik NEGATIVE su (produžena ruka, kanali, agenti itd,itd) iza kojih stoje isti igrači koji se spominju u SIMBADU, pa prema tome slažem se sa Jackom .Magovi su zadnji dijelovi mašinerije odakle energetska oružja znaju biti ispucana i kao takvi i nisu baš preteški za otkriti, a ni za odbraniti se od njih. Za PRAVE, ali PRAVE organske portale (koji djeluju svjesno ili nesvjesno takođe opet kao zadnji dijelovi te iste mašinerije) važi isto, znači najbitniji dio je onaj koji se odigrava IZA ZAVJESE ili na višem nivou= manje vidljivom i uočljivijem nivou...Rješavanje ,,igre,, koja se dešava IZA ZAVJESE se može raditi SIMBADOM , ali isto tako naravno da to nije JEDINI način koji djeluje i funkcioniše.

Nazvati nekog OP-om u našoj blizini i još gore posvetiti mu preveliku pažnju jednako energiju mislim da može biti jedan od lakših načina za prikrivanje naše nesposobnosti da izađemo iz neke mučne 3D postavke.Iza te nesposobnosti se takođe može skrivati mnogo naših osobina koje sebi ne želimo ili ne možemo priznati da neki naš dio očigledno ne želi izaći iz te začarane igre. Činjenica jest da ljudi baš ne vole čačkati po uzroku, zbog teško svarljivih stvari koje on zna izbaciti.
Op-ovci imaju svoj intenzitet opasnosti i zlokobnosti, koji emituju, tako da bar meni lično ne pada napamet da zbog svakog palim alarm, pogotovo ako sam osvjestila uzrok zašto tako rade.U nekim slučajevima se uopšte svjesno ni nebranim niti im uzvraćam udarac, znam da je smiješno ali ih pustim da se sami umore i sami pronađu neku novu metu.

Psihička jednako mentalna= energetska zaštita je najjača zaštita i ima više načina kojim je objašnjeno kako je aktivirati i ojačati. Mnogima je nevjerovatno da se to može postići vizuelizacijom i to samo zbog jednostavnosti ,,recepta,, zato što i NAPAD I ODBRANA kreću na isti način, a to je prije svega stvaranjem početne misli= namjere =slike u nečijem mentalu, onog koji napada ili onog koji se brani itd,itd.
Sad koji dio se radi vizuelizacijom (odbrana, zaštita, kidanje odstranjivanje itd, itd) zahtijeva malo priče i ona opet zavisi od osobe do osobe i njene svjesnosti ili osjećaja da je napad upućen na bilo koji vidljivi i nevidljivi dio osobe ili napadom u prostor u kojem boravi, intenzitet djelovanja itd, itd) .

Upotreba raznih magijskih i inih simbola ili bilo kakvi drugi oblici rituala(tajnih, tajnijih i super tajnih) se na kraju opet svode na istu priču a to je jačanje sopstvene psihičke =mentalne= energetske zaštite, koja je najjača zaštita od psihičkih =mentalnih= energetskih udara koji mogu izazvati i neke fizičke senzacije kojih su neki više ili manje svjesni.

Neki ,, kuhari,, su smislili supu= odbranu i osnovnom receptu za pravljenje supe dodali još 15 bespotrebnih začina da bi zadovoljili svoj ego koji radi po principu što sam komplikovaniji I TAJNIJI onda mora da sam sigurno pametniji i djelotvorniji. U tom slučaju jedna ,,prosta supa,, za njih nikada neće moći biti dovoljno hranjiva, ukusna i ljekovita samo zato što nema milion sigurno SUPER-TAJNIH ali BESPOTREBNIH začina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Znak, da li si se u praksi ikad nasla na udaru nekog maga?

Sorry na oftopicu...Mozemo nastaviti na drugoj temi...

Psihicka zastita nije najjaca. Kod praktikanata magije da, ali kod bilo koga tko zeli doprijeti do monadicnih sfera (sfera duha), definitivno ne. Ceona cakra / trece oko korespodentni su sa podrucjem root-a i sakralne cakre, tako da je oslanjanje na mentalne tehnike nista drugo nego ispoljavanje vlastite seksualnosti kroz mental (ili kao sto bi Gurdjieff rekao: eksploatacija seksualne energije od intelektualnog centra).

I opet tvrdim: ne postoje ultimativne zastite. Postoji mnogo zastita koje rade na tom principu, dugorocnije ili kratkorocnije; ali ne postoje ultimativne zastite. Postoje za one koji nisu osjetili nikad pravi energetski npapad niti pravu kradju energije, vec napade i kradju na kolektivnoj razini / razini matriksa, sto nije isto.

Ako tvrdis da do tebe nista vise ne moze doprijeti i da si prevazisla level na kojem se eto mi "slabici" bacakamo, ja ti samo mogu reci: bravo, svaka cast i postigla si nesto o cemu drugi mogu samo sanjati...I ne zaboravi pisati iz 4D :D

Salu na stranu, ja mislim da mnogo ljudi govori o stvarima iz posrednog iskustva; ne neposrednog. Ali ako je tvoje stvarno neposredno, reci mi svoje koordinate da kazem mojim dusmananima neka ostave mene jadnog vise na miru i neka idu zamarati negog tko ce ih tjerati kao komarce sa ronilackog odijela =D> :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; uto jun 26, 2012 8:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo preseljeno je, sad možete do mile volje o napadima i krađi energije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Međusobno chatanje članova
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Odgovor na post s Organskih portala!

"Alf, ovo sto pises o Simbadu do rijeci sam procitao u vezi jedne tehnike od Joshue Stona (mislim da se zove Arkturijansko Zvono). I naravno, ta je tehnika bila ispravna i jedina i svatko ko je tvrdio da nije odmah je "ili nije radio kako spada" ili "nije na stupnju da to shvati"

I nema teorije "da se ne radi o vizualizaciji" jer se radi Sve sto zahtjeva postavljanje i upotrebu mentalnih slika je vizualizacija. I tu dolazimo do onoga sto je pisao Galaksija: jel to uopce potrebno?

Mislim, smjesno je s jedne strane citati: "ne valja,ne valja, ne valja, ne valja..." i onda najednom. "VALJA". I ako to "VALJA" nekom "ne valja", odmah nesto sa onim koji kaze da "ne valja" - ne valja

Ono, ili jesi ili nisi. Konzistentnost, da citiram Galaksiju

Ili ne znam...pljuvanje po tehnikama od Swerdlowa a dizanje Kastanedinih tehnika na tron ultimativnosti...

I jedno i drugo je djelovanje kroz Um; a govoriti da je jedno sranje a drugo vrh je besmisleno. Znam mnoge Oshiance, Kastanedijance, Gurdjieffovce....koji su putem tehnika doveli sebe do stanja bescutnih robota, ubivsi u sebi sav kreativan aspekt i esencijalnu energiju i postali ljusture sebe samih, uvjerivsi se kako su dosli "do stupnja nevidjene balansiranosti, svjesnosti i
budnosti" i naravno, poklonivsi svoju energiju entitetima u bespucima Bezdana, koje kabala naziva Kliffotima"



Termalni – odgovaram ti ovdje jer izlazim odgovorom iz teme Organskih portala, koja se našim postovima ionako "proširila".

Nije mi poznata tehnika koju spominješ, a ono malo što sam čitala o Arkturijancima nije me dotaklo niti na jedan jedini način, dapače – mogla bih napisati cijeli ogled na sve informacije date o njima! Bez fasciniranosti ičime!

Ja ne tvrdim da je tehnika Simbada jedina – dapače – upravo suprotno – kažem kako je ispravno raditi SAM na sebi. I takav rad onda daje i novi odnos spram OP-a!

Dakle, ne tvrdim da je Simbad jedini, ali tvrdim da je upravo Simbad u hipnozi (dakle ne govorim o mentalnoj vježbi već hipnozi!) do sada vrlo efektna tehnika kojom se mogu probijati paravan memorije i micati implantati uspješnije nego tehnikama do sada! Konačno – ako se ne varam nema tehnike (osim hipnoze) koja je uspjela riješiti problem paravan memorije ili? Čast vrlo rijetkim izuzecima koji su sami osvijestili otmice! Ali oni su zaista vrlo rijetki!

A to je po meni i mom iskustvu ključno!

Barem u segmentu mog rada gdje je problem paravan memorije vrlo važan, kao i micanje implantata koji su ponekad nevidljivi ako ih se na ovaj način ne osvijesti!

A implantati uglavnom “pokreću” naš Um! Pa bi svaki rad na sebi prvenstveno uključivao i odstranjivanje nečega tako važnog, zar ne? A ja ne znam za tehniku kojom se to postiže tako učinkovito kao hipnozom! Što naravno opet ovisi o namjeri da to i učiniš! Inače ih nećeš niti primjetiti!

Isto se tako ne slažem da je riječ o vizualizaciji bar u mom radu – koristeći hipnozu “preskače” se taj dio vizualnog zamišljanja – upravo u tom grmu i leži zec! U hipnozi nema vremena i rad se odvija na jednom mjestu koje je specifično!

Dakle, kad ja pišem o Simbadu pišem o Simbadu koji se provodi u hipnozi u somnambulističkom stanju, zato sam i smatrala upitnim da ga čovjek radi sam! Što sam i napisala na temi Abdukcije!
Pisala sam dosta o Malangi i njegovim tehnikama i očito je da nisam njegov “sljedbenik” niti smatram da je sve što je dao univerzalno. Ali da je dao pregršt korisnih informacija, kao i svi oni koje si spomenuo s tronova – ne sporim! Niti mi je upitno!

A ništa univerzalno uopće me doživljavam, ako ni zbog čega drugoga zbog toga što univerzalno ne smatram kao nešto izvrsno i poželjno. Dapače, univerzalno je izmišljotina “ekipe”. Tome svjedočim u svom radu – svaki je čovjek priča za sebe!

No, ovo je primjer – to spominjanje vizualizacije - gdje dolazi do izričaja kako je njegov (Malangin) pokušaj da “sakrije” šta je Simbad (u trenu kad je nastao i kad je kroz njega dobio većinu ovih informacija) i nazove ga samo vježbom koja je mentalna – zakamuflirao sve mogućnosti hipnoze!. Što me uopće ne čudi jer je bio izložen vrlo jakim napadima!

A sam Simbad čak i pod hipnozom isto tako nije univerzalan – dapače – ovisi isključivo o čovjeku koji s njom odluči raditi na sebi. I tu se vraćamo na početak – na samog čovjeka!

O njegovoj namjeri. To ne znači da Simbad netko radi kako valja ili ne valja – to samo znači da radi onoliko koliko je u tom trenu dostupno njemu samome zbog raznih razloga ( koji nisu “nije na stupnju da to shvati” kako si pomalo posprdno naveo) već su puno dublji i ozbiljniji kao i sam rad! Jer po meni nema tih stupnjeva na taj način, bilo bi to podcjenjivanje!

Jedan od razloga “valjanosti” je kad se radi samo kao mentalna vježba – onda je i više nego upitan jer ostaje u području rada vizualizacijom koju si spomenuo.

A ostali razlozi “neuspješnosti” su uglavnom produkt nakačenja i implantiranja koji stvaraju stalne i jake blokade. Jer sam rad čak i u hipnozi unutar Simbada zahtjeva prvenstveno prepoznavanje i detektiranje “paravan memorije” i nije instantan niti jednostavan.

Nadalje, dodatne probleme čini i odraz našeg svijesnog stanja koji ponekad može jako ometati cjelokupni rad.

Najčešće su ometači tog svijesnog stanja vezanosti za prijateljske entitete koje osoba čak i u hipnozi kad ih vidi - ne želi otpustiti. Jer su dobri i daju nam jako važne informacije!

To je jako često i u tim slučajevima (bar u mom radu jer ne sugeriram) takav čovjek i ostaje s nakačenjima prijatelja ili se nakon nekog vremena vrati i odluči i to maknuti sa sebe! Uglavnom je riječ o osobama koje na razne načine kanaliziraju ili dobivaju poruke ne shvaćajući da su ti koji im ih daju doslovno s njima na razne načine. A ne tamo negdje odakle ih informiraju! To mnoge ljude iznenadi. Neki ljudi shvate da na njima nitko ne treba biti, pa ma kako se dobar činio, a neke se regresjjom vodi kroz cijelo djetinjstvo do prve “paravan memorije” i prvog kontakta s “prijateljima”.

Tako da je nemoguće sada i ovdje iznijeti sve mogućnosti rada kao ni sve specifičnosti koje on uključuje. No u konačnici – svako ima pravo odabrati ono što mu odgovara, ali ne može reći da nešto “ne radi” ako to nije probao točno na onaj način na koji je i zamišljeno i isprobano kroz dugi niz godina. I daje rezultate. Ali svakako nije riječ o univerzalnoj tehnici!
Riječ je o tehnici gdje čovjek radi sam sa sobom i ničime više! Nema pomoći sa strane, nema prijatelja, postoje samo uzurpatori i čišćenje njih i njihovih igračaka. Naravno onoliko koliko to čovjek sam odluči odraditi! A nakon toga, sve što čovjek vidi i doživljava postaje malo drugačije.

A da bi nešto uopće krenulo raditi bilo bi dobro prepoznati s kim se ima posla i shvatiti da sve što poznajemo kao okultno, magijsko, demonsko moguće dolazi s istog mjesta! Pa se shodno tome i ponašati u otklanjanju istoga.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ha, a ja sam Termalnom odgovorila na Međusobnom chatanju! Eto, da ne premještam sada - Termalni idi tamo! :toothy2:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hahaha, sve je tu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ha, ha Termalni ne idi nikuda! :angel4:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Darkec, ala si opravio...svaka ti cast :) Sve si prenio u kontekstu :blob: Imam svoju temu...juuuuupiiiiiiiii :rofl

Alf, od somnambulizma i oneirizma pogotovo bjezim jer mi ne treba dodatno sanjanje u zivotu kojega ionako prosanjam vise od pola :wink: Hiponoza? Tell me you are kidding? :roll: :dontknow:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; uto jun 26, 2012 9:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Alf dobro veče. A kako ste Vi? :hello2: :hello2:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ne, ne šalim se! Dapače, vrlo sam ozbiljna. Zato sam i rekla da će svatko odabrati živjeti ovdje i činiti ono što mu odgovara! I na to ima potpuno pravo. Zar ne?

Veče Ghost, dobro smo!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ako zelis moje iskreno misljenje...bez zamjere...sve je to jedan veliki anestetik. Nista vise. dakle, djelovat ce da neces osjecati bol, ali bol ce biti prisutna, samo sto je tebi taj komad tebe utrnuo. Ja radije osjecam stvari onakve kakvima jesu, makar ponekad bile bolne i nepodnosljive. Jedan prijatelj pragmatik u jednoj slicnoj raspravi upitao me: "ako ti je zima, navuci kaput". Odogovorio sam: "da, ali zima ce bez kaputa biti i dalje zima".

I tu se apsolutno slazem sa Lampom: svako sranje koje nam se desilo i desava se, uci nas necemu.

Analogija: sto si izvukla iz neke lose ljubavne veze u zivotu ako ne iskustvo za dalje. A ovdje smo zbog iskustva!

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
"Ako imate problema s glavoboljom, uzmite neofen. Neofen - jedini univerzalni lijek protiv glavobolje" :angel4: Oprosti, nije mi namjera sprdati se ali meni tako zvuci kada neko hvali nesto kao ultimativno :wink: Blazena planeta sa toliko ultimativnih metoda :) Jack, jednostavno se ne slazem sa ovim. Nemam nekakvih konkretnih argumenata...Ne zvoni mi. Ko voli nek izvoli :wink:


Pa nigdje ne stoji da je to JEDINI "lijek", već stoji da je JEDAN OD MOGUĆIH. Hehehe! Svaka "alternativna" metoda koja radi je uvijek dobrodošla! I poželjno je pisati o njima, neka se vidi što više načina sprečavanja našeg iskorištavanja... hehe!

:toothy2: :blob:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
(moram priznati da je gluma, nacin razmisljanja inace plitke i neinteligentne osobe u tim trenucima za oskara - spoj brilijantne psihodrame i visokointelektualne satire)

predobro si to opisao..da, baš je tako =D> :rofl

Citat:
Moja je ideja bila sljedeća: znamo da su OP-i samo "sonde" preko koji se napadaju ljudi sa dušom. E sad... kao i kod svih "bolesti" treba riješiti UZROK, jer džaba rješavati POSLJEDICE ako uzrok ostane. U našem slučaju uzrok su neki "vampiri" koji uzimaju energiju KROZ OP-e, priključe se na nas, i sišu energiju. A možda su se i prije već priključili, a sad samo koriste još jednu vrstu interface-a, priključka, koji još, možda, pojačava protok, tj. djeluje kao katalizator kod procesa transfera energije. Katalizator poboljšava proces, a da ga pri tome ne mijenja. ( vidite u kemiji i na internetu više o katalizatorim


uzroke se može promatrati na više razina jednako kao što se može promatrati i same napade na više razina. npr. možeš primjetiti da te netko napao na fizičkoj razini kad ti opali šamar, na emocionalnoj razini kad te rasplače, iznervira ili izazove emocionalnu reakciju , na psihičkoj zarzini kad izazove pomutnju u tebi, djeluje na samopuzdanje, dovede u sumnju tvoja uvjerenja , mentalnoj, kad se upliće u uvide, energetski kad osjetiš pa životne energije tj vitalnosti, i na viših razinama čak do kauzalnog tijela.
na svim tim razinama je način kačenja sličan, uvijek su prisutne bioplazmatičke spone koje se također nalaze na različitim razinama pa ih na tim razinama treba i rješavati.
Ovisno do koje razine pojedinac može dospjeti, na toj razini uočava i na toj razini može rješavati problem. Ako smo uspjeli riješiti jedan problem a kasnije se opet ponavlja, znači da treba zagrabiti dublje, tj. na višim razinama..
uzrok je na kraju, na vrhu. a prikazuje se na svim razinama do površine. rješavati na površini, to pomaže. kad radimo zaštitu- to je na površini. To pomaže i olakšava ali uzrok je drugdje, ali, to što još nismo došli do uzroka ne znači da ne treba raditi zaštite. Treba raditi zaštite, odbijati napade, vraćatih pošiljaocu. Druga razina bi bila otkriti svoje blokade koje omogućavaju kačenje, otkloniti te blokade-to spada u rad na sebi. sljedeća razina je otkrivanje spona kojima su "obični" OP umreženi, shvaćanje te mreže i hijerarhije, istovremeno se nastavlja rad na vlastitim blokadama ali sada na dubljoj razini, pa što se nalazi iznad toga, pa još iznad.
Uzrok je nastao jako jako davno (računajući po našem zemaljskom vremenu).

vidim da mnogi svjedoče o pojačanoj navali energetskih vampira ali i vidim da sve više ljudi može da se s time nosi.
izgleda da se stvarno sve ubrzava...i nastajanje problema i pronalaženje rješenja :D

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jack987 je napisao/la:

Pa nigdje ne stoji da je to JEDINI "lijek", već stoji da je JEDAN OD MOGUĆIH. Hehehe! Svaka "alternativna" metoda koja radi je uvijek dobrodošla! I poželjno je pisati o njima, neka se vidi što više načina sprečavanja našeg iskorištavanja... hehe!

:toothy2: :blob:

:mrgreen: :wink:


Smijem li biti zao i reci da meni u odredjenim okolnostima djeluju neki od "ljubicastih balona" ? :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jun 26, 2012 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arwen, slazem se. Ima tu jos jedna caka. Naime, mi kroz dan nesvjesno ili po9lusvjesno promijenimo mnogo identiteta, laznih licnosti ili altera...engrama. Neki su kraci neki su dulji. Neki su nastali jednostavnim obrascima matriksa, drugi programiranjem sa 3D i 4D, treci tezim traumama, cevrti manipulacijama sa 5D i 6D razina itd...Mnoge smo sami iskreirali uslijed mnogih vanjskih i unutrasnjih podrazaja (od benignih licnosti pa do samih demonskih mentalnih formi, Archona, u gnostici). Onome tko ima uvid u nas mental i u nas enrgetski sustav (energetsko polje itd), moze nas paliti i gasiti poput televizora i mijenjati programe po televizoru. programi su nasi lazni identiteti a komande na daljinskom su "monitori", od Organskih Portala, OPS individua, kojekakvih enrgetskih formi itd. Tko posjeduje daljinski i zna baratati sa televizorom, zna i kako ce se televizor ponasati. Lampa je izvrsno rekla da smo slijepci (koji su doduse poceli pogledavati ali smo jos uvije slijepci). Ako netko tvrdi za sebe da je imun na to sve (a upoznao sam mnogo takvih "pijaca caja sa Apsolutom, sto na forumima sto uzivo), ja mu od srca cestitam :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz