Sada je: sub apr 27, 2024 9:12 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: BioAPI program
PostPostano: ned maj 13, 2012 7:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
http://www.dataasylum.com/

Šta mislite o ovome? potrebno je jedno vrijeme proučiti pa da se dobije šira slika o svemu tome. Još radim na tome pa ako nekoje stvari nisu istinite neka mi ne zamjerite, još sam "zelen" šta se tiče zavjere. Bez sada nekog pretjeranog filozifiranja sa moje strane ovdje sam stavio jedan tekst koji nisam ja osobno napisao nego jedan drugi forumaš sa jednog drugog foruma, mislim da za početak dobro objašnjava neke osnove.

Pa eto;

Znamo za puno toga što se događa u svijetu što se tiče kretanja prema NWO-u, ali ovo je prvi dokaz o nevjerojatnom stupnju na koji je posljedjih godina stigla doslovna kontrola čovječanstva. Realan svijet sa svojim fizičkim i metafizičkim aspektima koji elite nastoje kontrolirati postupno prestaje postojati za ljude ovog planeta, a jednog dana, možda ne tako daleko u budućnosti, bit će doslovno zamijenjem mehaničkim ustrojstvom.

BioAPI ili kako god se zvalo je stvarni čip i vjerojatno najveća zavjera u povijesti čovječanstva. Dok nam u prvi plan podmeću obmane o nadolazećem čipiranju, ono je u tom trenutku godinama prisutno i već je zauzelo cijeli prvi stupanj svog razvoja. Ovaj website izvrsno objašnjava nastojanje elita i po prvi put izlaže jasnu teoriju o tome što su chemtrails i čemu služe, na koji način se vrši masovno programiranje i tako dalje.

Ustvari je dosta nevjerojatno većini i povjerovati da se radi o zavjeri toliko velikoj da sve za što su ikada čuli čini vrlo malim problemom. Više puta sam se susreo sa različitim dokazima ljudi o raznim stvarima, ali prvi put je netko našao dokaz za ono što je ljudima već postajalo jasno, barem onima koji su iz drugog kuta gledišta gledali stvari. Gledati samo naš svijet i vjerovati da netko njime upravlja u smislu da želi stvoriti sistem kontrole je tek vrh piramide; postoji veći smisao iza svega i postoji zavjera koja teži potpunom preuzimanju ljudskih bića nakon što se kod njih potpuno unište veze sa spiritualnim svijetom i intuicijom. I to nije kraj, jer ljudska vrsta je samo dio težnje jedne kolektivne destruktivne svijesti da se širi, hrani i preuzima svijet oko sebe na neprirodan način pokušavajući imitirati prirodu.

Prije sam napisao nešto o elitnoj religiji najelitnijih elita iza sjene koje doista upravljaju svijet i čak nije uopće riječ o tzv. bankarskim obiteljima. Sigurno da su posredno odigrali ključnu ulogu u planu koji je podmetnut čak i njima kao laž i obmana. Religija gospodara svijeta je težnja omnipotenciji, postajanju bogom i kreatorom, sveznajućim i apsolutnim gospodarem. Na razini na kojoj se odvijaju takve stvari postoje ljudi svjesni višedimenzionalne realnosti i toga što su energije i kako njima upravljati. Dio su istog kolektiva, a ispod njih nalaze se svjetske elite koje za njih rade većinu posla. Svjetske elite kontrolirane su religijom sotonizma; štovanju bogova i božica čije energije evociraju i čija kolektivna svijest radi za njih. To je magija; utjecanje na jednu osobu preko druge posredstvom postojeće svijesti djelomično vezane uz svakoga. Demoni i entiteti koji čine legiju svijesti su svuda oko nas i njihov utjecaj na našu podsvijest je izravan.

Što se pokušava napraviti pretvaranjem ljudi u robote? Pokušava se doseći kompletni red i ljude masovno baciti u trans apsolutne i totalne kontrole. Što je BioAPI u tome - to je dio tehnologije koji će se pobrinuti da ljudska intuicija prestane postojati i da se ljude odvoji od zajedničke svijesti koju dijele sa planetom, životinjama, jedni sa drugima i sa svime iznad sebe, uključujući i onu razinu gdje su svi jedno. Kad se dosegne razina potpune kontrole i kada se sinkronicitet života uguši tehnologijom poput ove intuicija više neće davati nikakva znaka i ljudi će izgubiti kontrolu nad svojim životom, nad svojim tijelom i bit će odvojeni, kao što su to oni koji to trenutno rade. Tada je na redu možda nešto još gore. Programiranje ljudi masovno i (znam da će ovo zvučati nevjerojatno) izravne intervencije entiteta poput demona u ljudska tijela. Jeste li gledali Carpetnerov film In the mouth of madness? Cilj svega je potpuno preuzimanje rase i prelazak te 'sotonske' legije na novu razinu njihovog postojanja. Ovakve tehnologije su čak inteligentnim dizajnom i multifunkcionalnošću sposobne skroz preuzeti ulogu intuicije i sinkroniciteta, da ljudi rade kao pčele u nekom lažnom stvarnom svijetu gdje svatko dobije svoj dio pažnje od drugih ljudi misleći da se to odnosi upravo na njega, dok sve biva organizirano i monitorirano kompjuterima.

Budućnost ne samo da može biti crna, već u potpunosti nezamisliva i ispunjena najnevjerojatnijim scenarijima koje možete zamisliti. Dakle imamo svjesnost, kolektiv odvojen od izvora i sklada koji preuzima i konzumira svijet oko sebe, šireći se, ostavljajući iza sebe izgubljene duše. Ako pažljivije čitate Bibliju, možda shvatite da pakao i nije destinacija nakon smrti, već odvojenje od božje ljubavi i zajednice. Ni sad nemamo visoku svjesnost, prvi korak je načinjen davnih dana. Ovo je samo nastavak terora nad ljudskom rasom od strane drugih ljudi koji su opsjednuti i posvećeni nečem za što misle da je ispravno, ali je zlo.

Ne radi se o razvoju. Tu se radi samo o potrebi nekoga tko je očajan da povuče i druge za sobom, da se proširi dokle više može imitirajući boga. Potpuni nadzor, potpuna kontrola, omnipotencija i disciplina. Iste stvari koje postoje u neoštećenoj prirodi kao kod životinja, samo što je nadzor svjesnost i znanje, kontrola je u skladu sa harmonijom sinkroniciteta izvora života, a omnipotencija također stvar svjesnosti gdje su svi jedno i jedno je sve. Istina je nažalost previše nevjerojatna da bi bila nekome jednostavno rečena.

Ljudi su duboko uvjereni da sa svijetom nešto nije u redu, ali nisu u stanju shvatiti da su poredani u red i čekaju na klanje, dok pritom svatko zadržava svoj komad kolača, zadovoljstva u nekom smislu uvjeren da ne postoji ništa više čemu bi trebao težiti. Ljudi su zbilja zadovoljni tim komadom kolača i to im je potpuno dovoljno za živjeti dan za danom dok se iza pozornice njihovih očiju sprema horor koji ne samo da nastoji nauditi njima, već želi prisvojiti njihove duše i povesti ih sa sobom u ponor.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: ned maj 13, 2012 12:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Što se tice ovih kamera u lijevom oku...
google je izbacio fantastican proizvod koji je prakticki isto sranje.

http://www.kurzweilai.net/images/google-glasses.top_.jpg

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: ned maj 13, 2012 3:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Da, slično je. Vidio sam na to stranici dosta videa iz stvarnog života koji potvrđuju postojanje tog BioAPI čipa. Uglavnom za sada su stvari zabrinjavajuće. Ljudi če u razmaku od nekoliko godina napraviti revoluciju protiv sistema, na milijune če to napraviti svuda po svijetu što če nas uvesti ravno u NWO. Plan je več postavljen i kao što vidiš več se počelo događati, izlaze filmovi poput zaitgaista, thrive-a, itd. osnivaju se razni pokreti koji stoje kao anti-nwo, anti-sistem itd. koji su tu da motiviraju ljude na taj "koban" potez. Na potez koji če ga i obilježiti kao novim poretkom, odbacivanje novca, sistema, posla, itd. Neće ništa ulaziti u mainstream koji kontrolira elita a da to oni nisu htjeli, iza svakog njihovog poteza se skriva mnoštvo drugih. Nažalost NWO će se ostvariti, samo je pitanje vemena. Ovaj BioApi je samo primjer kako če izgledati budućnost nas kao rase, totalno če nas odvojiti od naše biti i jedinstva sa svime, bit čemo kao neki roboti-pčele koje rade u transu u nekom lažnom svijetu totalno ne svijesne svega. Hrana i piće koje če ljudi konzumirati u to vrijeme, pa čak i sam zrak če biti kontaminirani što će držati svijest na niskom nivou, dakle nitko nigdje neče moći ništa poduzeti, kao za sebe tako i globalno. Nekako ako ostanemo u ovakvom sistemu samo je pitanje vremena kada će doći do samodestrukcije rase. A ako ćemo ući u taj NWO, što hočemo, mislim da su u pitanju desetinjak godina to toga, živjet čemo u apsulutnom beznađu. Jedna religija, jedna vlada, svi če biti jednaki, neče biti novca, itd. Ali živjet čemo u svakodnevnom strahu i uličnom teroru. Kada ova generacija izumre, ostat če samo naša mlada od koje se več danas radi apsulutne budale ovisne o krivim stvarima. E a kada će naša generacija izumrijet, ona slijedeča će biti pod apsulutnom kontrolom i poslušnosti onima sa vrha. Nažalost pred nama su mračni dani i jedino što bi bilo tko mogao je učiti čim više kako se spasiti, ne u smislu da visi na forumima poput ovog i čita o koješta čemu (što je još jedna zamka, što bojim se nekoji na ovom forumu ne znaju).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: ned maj 13, 2012 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
vazi dron vidimo se =;

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: ned maj 13, 2012 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Šta?

Evo za one koji nemaju namjeru cijelu stranicu čitati i sebi prevesti, evo skrečeno šta se događa, pročitao sam teychi da i tebe zanimaju chemtrailsi pa ako te zanima pročitaj. No sve jedno ako nekoga zanimaju baš dokazi za to šta se tvrdi i šira slika svega toga, onda pročitajte cijelu stranicu.

http://www.dataasylum.com/flowchart-che ... ioapi.html
evo.
idite samo s pokazivačem miša na tekst u trokutu/kocki i vidjet čete tekst. to bi uglavnom bilo sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 2:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Opce poznato... Bar onima koji znaju razmisljat na drugaciji nacin... 
Smatram da na topicu chemtrails polovica slika koje su stavljene nisu chemovi... Lako se zabuniti... A opet dal nas truju... To da... A opet..,
Jer po topicu se spominju crvene oci koje svrbe i nos koji curi zbog oprasivanja... Tu moze bit 28383852 razloga zasto oci svrbe i nos curi, ne moraju biti iskljucivo chemovi... I opet, ne kazem da tu chemovi ne igraju nikakvu ulogu, samo ne tako enormnu... 
Chemovi sadrze sastojke koji su stetni za ljude... Istina da se pojavljuje sve vise i vise bolesti (opet, plan elite, smanjenje populacije) ...
Najlakse je okrivit chemove a ne ici istrazivati sta jos tu ima da oci svrbe i nos curi... Upravo sto si govorio... Ta fiber sranja... Metalni okus... A doktori su "programirani" da te simptome povezu s necim desetim a ne da kazu sta je to zaista... I logicno... Zasto radit pobunu... 
A da zivimo u bigbrother sistemu vidljivo je na svakom uglu...
Samo cu nadodat: 
Pogledajte nas.
Sve je izvrnuto, sve je naopako.
Liječnici uništavaju zdravlje, pravnici uništavaju pravdu, sveučilišta uništavaju znanje, vlade uništavaju slobodu, glavni mediji uništavaju informacije, a religija uništava duhovnost.
Zašto?
Zato što je to njihov zadatak.
Michael Ellner

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ma znao sam ja te chemtraile viđat na stotine. Znao sam baš i vidjeti avione kako ih rade.
Nisam znao za šta su točno, to da sadrže otrovne sadržaje za čovjeka je činjenica, ali ovo sa tim fiberima koji sadrže te čipove je jednostavno pre bolesno. Ti ljudi na vrhu su jednostavno monstrumi.

Istina je ovo šta si dodala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 2:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Sam uvid u "poslovanje" unutar etapa illuminata pokazuje koliki su monstrumi...

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 2:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Oni su samo lutke koje "koriste" oni pravi bolesnici. No nisam siguran ako je bolesno dobar opis, kako opisati život toliko odvojen od samog sebe da doslovno proždire sam sebe i sve živo okolo sebe? kroz povijest je to stanje bilo znano kao Sotona, protivnik samoga života. Eh sad.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 3:12 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Illuminati su grupa koja prakticira oblik vjere poznat kao prosvjetljenje. To je Luciferianstvo...oni su dobro organizirani, i bogati... Nisu glupi... Oni su zaista genijalni... Ako malo razmislis...kontrola svega i svakoga na takav nacin je zaista genijalnost...

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 3:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
teychi je napisao/la:
Illuminati su grupa koja prakticira oblik vjere poznat kao prosvjetljenje. To je Luciferianstvo...oni su dobro organizirani, i bogati... Nisu glupi... Oni su zaista genijalni... Ako malo razmislis...kontrola svega i svakoga na takav nacin je zaista genijalnost...


Da, ali nešto ti je promaklo kada si gledala onu piramidu sa sve-videćem okom. Znam ja dobro tko su ti illuminati bez brige.

Sama piramida je sama po sebi vrh. Sve ispod nje su stanovnici i planet. Na vrhu je to oko koje ima mnogo značenja, ali ono što je tebi promaklo i što kladim se ne znaš to je onaj dio koji je odvojen od trodimenzionalne piramide. Dio nad kojim se nalazi to oko. Što misliš, što to predstavlja? doznaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 3:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Pitas me dal znam sto to oko predstavlja?

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ne.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Providence

Sama piramida nema vrh, odrezana je i nalazi se preznina između piramide i oka. Na to područje sam mislio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 4:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Ako sam ja to dobro shvatila...
Ceka se na to da se oko spusti na ostatak piramide i tako je dovrsi... To kad ce illuminati iz tajne preci u javnost?
Il da gledam obrnuti mason trokut?

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: pon maj 14, 2012 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
...Ne. Vidiš postoje nekoje stvari koje su večine ljudiju čine ajmo ih tako nazvati.. čudne. Djeluju mistično, metafizički, SF. Ljudi o tome ne razmišljaju. Ako kome spomeneš stvari poput ove gledat čete kao da si pao s marsa. Makar ako bolje razmisliš čine se apsulutno logične i prirodne, fora je u tome što se ljude od malena šopa sa raznim sranjima. Postoji mnogo toga što ne znaš iz čistog razloga što toga u društvu u kakvom se mi nalazimo nema nigdje, treba malo dublje kopati i razmišljati da bi se došlo do istine o tome u kakvom svijetu živimo.

Dali vjeruješ u više dimenzije? znaš ono, recimo da postoje više prostora kojeg još ima ali ih mi ovdje u 3D-u ne možemo primjetiti pa samim s tim ne vidimo ništa što se nalazi u njima. Baš kao što recimo "dvodimenzionalna" bića nisu u stanju primjetiti dubinu treče dimenzije, pa samim s time njima smo mi ne vidljivi. Događa se često ljudima da tzv "astralno" putuju negdje, iako je to putovanje doslovno putovanje tijelom tamo, svim 3D bićima će se činiti da je njihovo tijelo na mjestu i u 3D-u što I JE, ali je istovremeno i u 4D u prostoru kojeg nema u ovoj dimenziji, odnosno ne može ga se primjetiti.

Sam sam doživio ta putovanja, tako da ti ove stvari govorim iz iskustva. Svugdje okolo tebe se nalazi svijet i razna bića u njemu koje ne možeš vidjeti, ali su tu. Svakodnevno doslovno prolaze kroz tebe ali zbog same holografske prirode materije i prirode stvarnosti i onog malo prije što sam napisao, ti njih ne vidiš, ali oni tebe jako dobro vide. Svuda kroz ljudsku povijest su bili znani kao duhovi, demoni, itd. Samo što to ljudi znaju viđati su ustvari njihovi trodimenzionalni obrisi a vidimo ih ovdje čisto zato jer se frekvencije ponekad poudaraju. Ili zbog njihove vlastite volje ponekad odluče iz raznih razloga doć ovdje u ovu dimenziju. Recimo da si iznad dvodimenzionalnog grada, nalaziš se u dubini treče dimenzije i ti vidiš taj 2D grad iz perspektive koja bića u tom 2D gradu ne vide. Budući da oni ne mogu primjetiti prostor u kojem se ti nalaziš, ne vide te kao što mi ne vidimo one koji se nalaze u 4D prostoru, koji je kroz razne literature još od doba faraona bio poznat onima koji su u tajnosti koristili razne tehnike koji su im omogučile ono što se danas u različitim pokretima zovu astralna putovanja/projekcije. Riječ je jednostavno o tome da svoju vlastitu svijest prešaltaš u jednu drugu razinu stvarnosti, u prostor koji je nama u ovom budnom stanju u 3D-u ne vidljiv.

Natrag na primjer u 2D-u, jedini način da te ta bića vide je da primjete obris ili sjenu tebe na svojoj dvodimenzionalnoj površini, tj. u svojoj stvarnosti. Tako da su viđenja duhova, humanoidnih reptila, demona i raznih bića koje ljudi viđaju budni samo obrisi njihovih 4D oblika. Ovo doista nije toliko nadnaravno koliko večina ljudiju misle da je. Ovaj cijeli svemir je puno veći nego što možeš zamisliti, prostor je tu ali ga ne primječujemo. Ta sva bića nisu nitko i ništa posebno i "nadnaravno". Naravno, ti možda nemaš nikakvih previše iskustva pa će ti se ovo sve činiti čudnim ili ludim, sve što ja tebi ovdje hoću reć je da postoje mnoge stvari koje nisu dostupne našoj percepciji.

Taj odvojeni prostor između piramide i oka predstavlja sfere iznad trodimenzionalne, interdimenzionalnost. U kojem se nalaze ta bića koja su na samom vrhu. Ti tzv Illuminati znaju sve ovo što sam ti ja ovdje napisao, makar postoji još mnogo toga ali ne možeš ti sad sve znati.

Illuminati, tj. te različite obitelji žive na taj okultan način gdje sudjeluju u raznim "sotonističkim" ritualima gdje ih opsjedaju demonski i gmazovski entiteti, za koje osobno znam da su itekako realni. Ugl, u tim ritualima ima svašta, zlostavljanja, žrtvovanja, itd.

Dali znaš tko je u biblijskoj mitologiji bio prikazan kao Lucifer? Samo ime Lucifer je sastavnica dviju latinskih riječi; Lucem - ferre. Što bi se prevelo u Donositelj Svijetla. Svijetlonoša, onaj koji nosi svijetlo, što je opet sinonim za planetu Veneru. Svijetlo predstavlja prosvijetljenje, Illumination. Vidiš kako su stvari povezane? Lucifer je ustvari "simbol" za entitete sa kojima mi ovdje imamo posla. Bili su kroz povijest znani i kao Demoni. Dolaze najvjerojatnije iz "astralnih" (četverodimenzionalnih) sfera Venere. To su oni koji opsjedaju te illuminate, spojeni su u jedan Hive-mind što znači da rade kao mravi ili pčele. Ima tu još raznih hererarhija al to sad nije bitno. Pogledaj samo oko kako sija zrake svijetla iznad piramide, Donosi Svijetlo samoj piramidi, planeti i njegovim stanovnicima. Samo što ih ovi Illuminati štuju kao močne, doslovno kao bogove, dalje možeš i sama spojiti.

Anyway, to bi skrečeno bilo to što ne znaš šta se tiče praznog prostora između piramide i oka, mala lekcija o prirodi stvarnosti sa moje strane koje budi sigurna da nečeš dobiti u školama, sa razlogom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: uto maj 15, 2012 11:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Dajte ne budite naivni. ](*,)

Kakvo čipiranje ugradnjim čipa.

Svi koji imamo mobitele smo čipirani, u SVAKOM trenuku nas mogu pratiti, prisliškivati, pa i pregledavati sadržaj mobitela ak hoće-u kojem mnogi drže osobne stari, slike, pinove kartica itd.

Čipirani smo samoinicijativo, konstatno godinama, a rijetko tko bi se potpuno odrekao tog našeg "čipa"

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: uto maj 15, 2012 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
spada li čipi čips u čipove :blob:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: uto maj 15, 2012 2:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
:roll:

Nisu ovdje u pitanju čipovi, barem ne u smislu na koje vi ovdje mislite. Pokazujete da niste niti pročitali a kamoli pobliže proučili šta tamo piše na toj stranici. I ne razumijem kakva su sad ovo sranja o nekim šalama i smailičima, dobro je to i zdravo, ali dajte ljudi ovo su ipak ozbiljne stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: uto maj 15, 2012 4:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Mike20 je napisao/la:
Dajte ne budite naivni. ](*,)

Kakvo čipiranje ugradnjim čipa.

Svi koji imamo mobitele smo čipirani, u SVAKOM trenuku nas mogu pratiti, prisliškivati, pa i pregledavati sadržaj mobitela ak hoće-u kojem mnogi drže osobne stari, slike, pinove kartica itd.

Čipirani smo samoinicijativo, konstatno godinama, a rijetko tko bi se potpuno odrekao tog našeg "čipa"


Hm, mobilne i tako te čipove posmatram kao nešto kroz šta će stići signal, koji dalje treba da uđe u rezonancu sa nervnim sistemom/delovima mozga i na taj način utiče na nas, i indukuje impulse po potrebi. Takav način delovanja već postoji, postojao je i pre nego što je uopšte izmišljena tehnologija ovde.

Uzmimo za primer sinhronicitet, kada nesvesno delovanje nepovezanih individua dovede do poklapanja događaja koje nikako ne mogu biti slučajnost. To svi primećuju, ali se retko ko zapita za ulogu koju oni lično imaju u stvaranju sinhroniciteta koji utiču na druge ljude. Jednako - potpuno nesvesno. Po meni je kroz tu tehnologiju sada moguće režirati razne događaje upravo na taj način, od strane ljudi. Šta nas navodi na takvo delovanje? To je još uvek neusavršeno, koliko vidim ...

Ali problem je u stvaranju dovoljno jake rezonance, posledicu delovanja signala sa čipa (predajnika) koji uopšte ne mora da bude u telu. Mogu da budu i Death Towersi, npr, ionako mislim da im je svrha indukcija podloge za određena mentalna stanja u ljudima, i to masovno. Tada bi na scenu stupila gorepomenuta mikrovlakna/nanotehnologija ... jednom kada je u telu - stvara dovoljno jaku rezonancu/prijemnik i otvara mogućnost mnogo preciznije manipulacije - koju je istovremeno mnogo teže zaobići zbog većeg intenziteta. Isto tako i za lakšu manipulaciju masa.

Ima logike. A dal je tako il nije ... jbmlg sad.

:occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: BioAPI program
PostPostano: uto maj 15, 2012 7:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Mene zanima zašto su neke freq baš takve kakve jesu; struja 50-60 Hz, zašto nije 80 Hz itd itd

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz