Sada je: sub apr 27, 2024 12:35 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sub maj 15, 2010 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
još
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog ... 91495.aspx


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sub maj 15, 2010 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
vjetar je napisao/la:
LightCaster je napisao/la:
Sott.net je objavio dobar članak o opštoj pomami ubadanja nožem.

slika

An Odd Rash of Stabbings


Ima li poveznica!?

Masakr u Visokom: "Normalan čovjek ne može ubiti troje ljudi i ozlijediti još osmero"

"...Prve informacije sugerirale su da je došlo do pucnjave, ali iz kantonalnog MUP-a je za Sarajevo-x potvrđeno da je masakr počinjen nožem..."

Poz


Pa vjetre rekao bih da si na dobrom tragu, očigledno da je pojava globalnog karaktera, kao i dejstvo HAARP-a.

Poz

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri maj 19, 2010 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Kad smo spominjali Kinu - rekla sam neće li valjda taj virus biti proširen! Izgleda da je proširen u raznim oblicima. Istina je da se ovo sporadično uvijek događalo, ali u posljednje vrijeme - vrijeme je zaista relativan pojam - kao da se ubrzalo na način da je spojilo događanja i saželo ih u kratke intervale bez pauzi.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vara ... 90891.aspx

http://www.jutarnji.hr/niti-vladimir-ha ... o-/781798/

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/s ... /29056.htm

http://www.index.hr/vijesti/clanak/supr ... 2048.aspxl

Kod ovog posljednjeg primjera dobro je pročitati i komentare na forumu! Nije da se ne vidi da se nešto događa!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri maj 19, 2010 4:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Slabi ti linkovi, ovaj je jači:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/190037/Na ... -jugu-Kine

Kinezi počeli grupno da se cepaju.

I to nije virus ni nešto što se sporadično ranije dešavalo a sada pojačalo, već specifične aktivacije programiranih.
Samo je pitanje da li se radi o pojedinačnom ili o novoj vrsti masovnog programiranja.
Ja bih rekao ovo drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri maj 19, 2010 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Pantelija je napisao/la:
Slabi ti linkovi, ovaj je jači:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/190037/Na ... -jugu-Kine

Kinezi počeli grupno da se cepaju.

I to nije virus ni nešto što se sporadično ranije dešavalo a sada pojačalo, već specifične aktivacije programiranih.
Samo je pitanje da li se radi o pojedinačnom ili o novoj vrsti masovnog programiranja.
Ja bih rekao ovo drugo.



Baš dobro da ih je naš predsjednik prošli tjedan pozvao da u što većem broju dođu u Hrvatsku! :angel4:

Znam da nije virus - slažem se s tobom. Bilo je to samo tako rečeno - jer shvaćanje ovoga na neki način užasava.

Obzirom da je njih puno - možda je pojedinačno - za sada djeluju samo u Kini - oni razasuti po svijetu su mirni!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet maj 20, 2010 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Nastavlja se serija...

Mississippi: Man Accused of Stabbing Wife in Front of Children

Florida: Man Charged with Stabbing Father in Flagler Beach

Ohio: 70-Year-Old Woman Charged with Stabbing Husband in Cincinnati

Florida: Man Who Stabbed Mother to Death Told Deputies "That Woman Deserved to Die"

Hawaii: 16-Year-Old Student Stabbed at High School

New York: 18-Year-Old Stabbed Outside Boys & Girls Club

Kansas: Man Accused of Stabbing Woman with Steak Knife

California: Flirting Accusations Lead to Stabbing in Watsonville

New York: Unidentified Mexican National Stabbed to Death in Yonkers

Alabama: Man Found Stabbed and Bleeding on Front Yard in Helena

California: County Sheriff Investigating Rash of Stabbings in Castro Valley Area

Florida: Man Arrested for Stabbing His Wife to Death in St. Petersburg

Tennessee: Man Charged with Stabbing Ex-Girlfriend and Her Boyfriend

Florida: Man Arrested After Stabbing Incident in Gainesville

Georgia: Husband Accused of Stabbing Wife in Atlanta

Michigan: Woman Charged in Stabbing Incident in Port Huron

New York: Man Stabbed During Robbery in Rochester

California: Man Stabbed to Death in Rancho Cordova

Maryland: Owner Arrested in Stabbing Two Men in Baltimore

Connecticut: Three Men Stabbed in Stamford

New York: Paraplegic Man Stabbed in the Bronx

Washington: Man Faces Charges in Yakima Stabbing

North Dakota: Man Accused in Stabbing Over Juke Box Volume

Texas: Woman Shoots Ex-Husband After He Stabbed Her

California: Two Men Stabbed Overnight in Palm Desert

Florida: Mom Stabbed to Death by Son

North Carolina: Man Wanted for Stabbing Wife in the Chest, Sheriff Says

Alabama: Man Charged in Stabbing in Athens

California: Man Stabbed to Death in Alley in East Bakersfield

South Carolina: Police Investigate Weekend Stabbing at Myrtle Beach Apartment

Ohio: Woman Was Stabbed at Gas Station in Trotwood

California: Rapper X-Raided Stabbed 7 Times in Prison Riot Over Rap Album

New York: 15-Year-Old Boy Stabbed to Death in Bronx

Kansas: Man Hospitalized After Being Stabbed

Michigan: Man Stabbed to Death in Grand Rapids

Florida: Woman Charged with Stabbing Boyfriend

...

China knife attack wounds 9 students

Austria: "Othello" Stabbed Teacher, Father of Three

UK: Police Launch Murder Hunt as 87-Year-Old Great-Grandmother is Stabbed to Death

Three Killed, 7 Wounded in Bosnia Stabbing Spree

China's School Killings Blamed on Social Tension

UK: Mother of Four Stabbed to Death by Army Fiancé She Met on Facebook

UK: MP Stephen Timms in Recovery After Being Stabbed by Woman

Woman stabbed to death in Ireland

Canada: Drycleaner Stabbed to Death in Toronto

Philippines: Japanese National Stabbed to Death in Zamboanga City

8-Year-Old Girl Stabbed by Woman in Second Random Stabbing of Children in Osaka This Week

10-Year-Old Girl Stabbed by Friend's Mother

New Zealand: Man Accused of Stabbing Brother in Dannevirke

Ovo je gore od virusa i epidemija, ovo je pomama aktiviranih mentalnih programa.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: ned maj 23, 2010 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Nažalost, ima i na našim prostorima puno "luđaka" koji pobiju sve oko sebe, pa čak i porodicu... samo prolistajte crne kronike dnevnih listova na internetu, pa ćete vidjeti da toga ima sve više i više... da sad tu ne copy-pastam brdo linkova, prelistajte sami... :(

Psihološki pritisak raste... sad, što ga sve izaziva... hah, dovoljno je pročitati sve glavnije teme na forumu i uvidjeti koje su sve "kombinacije" aktivacija... :read:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto aug 24, 2010 1:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Nemirna duša je napisao/la:

Zbog gore ovog podcrtanog propada bijela rasa(egoizam,materijalizam,hipokrizija) jer nam Židovi dovlače;crnce,žute i Arape na naš teritorij. :evil:

Nemam protiv nikoga ništa,al nek se svatko drži "svoga dvorišta"(naposljetku,zar smo ratovali 90-ih protiv sličnih,da bi nam sada došli različiti krasti i ono malo radnih mjesta,a veliki "domoljubi" će njih zbog profita zapošljavati :?: ) i nek bude reciprociteta(mi kod njih možemo samo kao turisti) :twisted:

klik...,ping...,klak....,vuuuuuuussssshhhhh.......,.... i ostale propratne pojave odvijanja programa se mogu propratiti na ovoj temi:
viewtopic.php?f=7&t=937&p=92760#p92760
:glasses7:



:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri aug 25, 2010 4:58 pm 
nat je napisao/la:
Nemirna duša je napisao/la:

Zbog gore ovog podcrtanog propada bijela rasa(egoizam,materijalizam,hipokrizija) jer nam Židovi dovlače;crnce,žute i Arape na naš teritorij. :evil:

Nemam protiv nikoga ništa,al nek se svatko drži "svoga dvorišta"(naposljetku,zar smo ratovali 90-ih protiv sličnih,da bi nam sada došli različiti krasti i ono malo radnih mjesta,a veliki "domoljubi" će njih zbog profita zapošljavati :?: ) i nek bude reciprociteta(mi kod njih možemo samo kao turisti) :twisted:

klik...,ping...,klak....,vuuuuuuussssshhhhh.......,.... i ostale propratne pojave odvijanja programa se mogu propratiti na ovoj temi:
http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... 760#p92760
:glasses7:

:love3:



hehe eureka ja znam zašto propada LJUDSKA rasa. Buć, neko upo u mašinu, klank-škriiip-plonk-izaći će nam kobaja veeeelika. Šta ćeš valjda i nismo za bolje !!! Jel počelo da prebacim na program samouništenja 2, otvorim sokić na slamkicu, ustvari probodem ga :D i neka lagana meza, cvike, biće svjetlosti puno u obliku gljiva i lakapo LIVE pratim. Pa otkud ovakvi komentari na ovakvom forumu. Tačno da bi nas izbacilo iz takta, što je praktično nemoguće heheh.

stay cool on the sunny bright side

8) 8) 8) 8) 8)


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri aug 25, 2010 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
a mashina shtekce i dalje
piiiiiiiiingggg,splaaaaaaaashhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Nemirna duša je napisao/la:
nat je napisao/la:
Tema:Duša, Duh, Razum, Svijest
posle godinu i kusur lutajuceg oftopicharenja chini mi se da je vreme da ovakve semplove mentalnih programa stavljash tamo gde im je mesto,u istoimenoj temi:
viewtopic.php?f=5&t=4&start=0
tamo cesh se osecati kao kod kuce,uz gomilu srodnih postova,a i brzo cesh primetiti da su u toj temi odomaceni sve sami chistokrvni bijelci,pa ce se i bujica ksenofobije u tvojim postovima bar malo smanjiti

:love3:


Nisam pogriješio temu jer smatram da bijelci(uz žute)imaju više:duha,razuma,duše i svijesti od crnaca i Arapa :angel4:

Ako sam ja ksenofob,onda za tebe i sve lokalne dušebrižnike imam prijedlog da dođem malo kod vas doma,jedem i pijem na Vaš račun i tako do kraja života(ko što oni čine),a vi se nemojte buniti. \:D/

Nećete,malo morgen. =;

:angel4:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sub aug 28, 2010 1:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Nemirna duša je napisao/la:
Nisam pogriješio temu jer smatram da bijelci(uz žute)imaju više:duha,razuma,duše i svijesti od crnaca i Arapa :angel4:

Ako sam ja ksenofob,onda za tebe i sve lokalne dušebrižnike imam prijedlog da dođem malo kod vas doma,jedem i pijem na Vaš račun i tako do kraja života(ko što oni čine),a vi se nemojte buniti. \:D/


Iako bi mi bilo bolje da se u ne miješam u tuđe "mentalne programe", onaj moj ženski/yin/negativni (OPS :wink: ) dio, ili "emotivni program", ne da mi mira....

Nemirna dušo, toplo se nadam da su tvoja zaustavljanja kod ovakvih teorija, i tvoja oduševljenost njima, samo privremeni ... (jer teorije ne prihvaćamo, kao što laskavo mislimo, zbog prethodnog pomnog razmišljanja i analiziranja svih njihovih komponenti te nepogrešivih usporedbi sa "objektivnom stvarnošću", nego ih prihvaćamo zato što su usklađene i odlično vibriraju s našim trenutnim emocijama)....
Ovakve teorije su, rekla bih, idealne za mlade i neiskusne ljude koji se iznutra osjećaju izgubljeno i gnjevno :(

Ako Crnci i Arapi, i svi ti koje smatraš krivcima-za-sve, i dođu kod tebe i slobodno jedu i piju te se ponašaju familjarno, oni sve to isto također i nude: i ti možeš doći kod njih i jesti i piti i pjevati i ponašati se familjarno .... To ti nije palo na pamet?
Tako, naime, oni žive...

A što se tiče obilja "duše, razuma, svijesti" i ostaloga kod tzv Bijelaca, preporučujem ti da pročitaš barem jednu knjigu Marlo Morgan, Daniela Quinna i svakako "Afričku inicijaciju" Malidoma Patrice Salome-a, pa ćeš o prekrasnim osobinama Bijelog čovjeka steći možda malo drukčiji pogled....
Naravno, uvijek je moguće ih sve skupa proglasiš lažima ili romantičnim izmišljenim pričicama, i nastaviš se nepokolebljivo držati svojih (nadam se privremenih, mladenačkih) uvjerenja....

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto nov 02, 2010 11:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 4:06 am
Postovi: 25
Moje mišljenje je da jedino čovjek programira sam sebe i manipulira sam sa sobom.

Takodjer, smatram da je barem 80 posto teorije zavjera plod fantaziranja i paranoja.

Jednu od najvećih manipulacija izvršio je starozavjetni Jahve (Ihwh, Jhwh, Gott, Dieus,

Boog, i tako dalje) kada se predstavljao kao kreator Kreacije, a vi svi na ovome forumu i na

ostalima koristite redovito termine kao što su Bog ili Kreator. Kreator je jednako devijantan termin

i plod je imaginacije, svaki drugi termin osim Kreacije vodi u imaginarne metafizičke samoobmane

koji nas udaljavaju i prekidaju našu povezanost sa Kreacijom. Slično je i sa Isusom Kristom

koji je zapravo samo kult iz kojega je proizašla svima dobro znana velika sekta, a prorok se

zvao Immanuel. To su na primjer dvije kardinalne pogreške i možda izgledaju nevažno, ali jednom

treba reći popu pop a bobu bob, zar ne. Samo je jedna istina i samo je jedno učenje, to je učenje

koje su donosili svi pravi proroci: Henoch (Enoch), Elia (Elijah), Jesaja (Isaiah), Jeremia (Jeremiah),

Jmmanuel (Immanuel) i Muhammad (Mohammed). To je duhovno učenje, učenje duha, istine i

života.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri nov 03, 2010 4:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
ptahh je napisao/la:
Moje mišljenje je da jedino čovjek programira sam sebe i manipulira sam sa sobom.

Takodjer, smatram da je barem 80 posto teorije zavjera plod fantaziranja i paranoja.

Jednu od najvećih manipulacija izvršio je starozavjetni Jahve (Ihwh, Jhwh, Gott, Dieus,

Boog, i tako dalje) kada se predstavljao kao kreator Kreacije, a vi svi na ovome forumu i na

ostalima koristite redovito termine kao što su Bog ili Kreator. Kreator je jednako devijantan termin

i plod je imaginacije, svaki drugi termin osim Kreacije vodi u imaginarne metafizičke samoobmane

koji nas udaljavaju i prekidaju našu povezanost sa Kreacijom. Slično je i sa Isusom Kristom

koji je zapravo samo kult iz kojega je proizašla svima dobro znana velika sekta, a prorok se

zvao Immanuel. To su na primjer dvije kardinalne pogreške i možda izgledaju nevažno, ali jednom

treba reći popu pop a bobu bob, zar ne. Samo je jedna istina i samo je jedno učenje, to je učenje

koje su donosili svi pravi proroci: Henoch (Enoch), Elia (Elijah), Jesaja (Isaiah), Jeremia (Jeremiah),

Jmmanuel (Immanuel) i Muhammad (Mohammed). To je duhovno učenje, učenje duha, istine i

života.


To ja vidim malo drugačije (evo mi dođe sin s posla pa mi podesi tastaturu tako da sad mogu lijepo pisati).
Iako se po tradiciji računam pravoslavnim hrišćaninom i ako mislim da su svi popovi, fratri, mule i ostali po svom svijetu, teški prevaranti lopovi i lažovi, prema insitucionalizovanoj religiji se odnosim sa poštovanjem. Sigurno na druge ljude ne gledam kroz religiju kojoj pripada istinski ili tradicionalno (zbog načina formiranja ličnosti tokom odrastanja) već kao na osobe koje su u odgovarajućoj mjeri razumjele sebe. Inače institucijalizovana religija jeste jeran od najsnažnijih primjera kontejniranja svijesti i svrstavanja ljudi koji su zbog toga u stanju načiniti nezamisliva zlodjela.
Ne opterećujem se izučavanjem života jer je život beznačajni djelić moga postojanja. Svakako se prema svakom životu treba odnositi s dužnom pažnjom ali mi smo za više stvari.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pon dec 27, 2010 9:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 27, 2010 8:51 pm
Postovi: 2
ptahh je napisao/la:
Moje mišljenje je da jedino čovjek programira sam sebe i manipulira sam sa sobom.
Takodjer, smatram da je barem 80 posto teorije zavjera plod fantaziranja i paranoja.


nemogu se sloziti u potpunosti
procenat koji si rekao po meni je prevelik, realno po mom misljenju bio bih nekih 20%
i ne manipulise covek sam sa sobom vec covekov lazni ego

Citat:
Samo je jedna istina i samo je jedno učenje, to je učenje
koje su donosili svi pravi proroci


dali su oni po tvom uverenju -pravi proroci-
i po cemu su ostali proroci lazni?
znam za druge proroke koji su propovedali gotovo isto dali nalazes da oni nisu ispravni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto dec 28, 2010 8:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Kad sam dokoni pop ja krstim jariće, eto kako to izgleda:

Evo primera paranoidne osobe:
ptahh je napisao/la:
...smatram da je barem 80 posto teorije zavjera plod fantaziranja i paranoja.

Ona smatra da nekakav starozavetni Jahve manipulira nama, i da je se On nama pedstavljao:
Citat:
Jednu od najvećih manipulacija izvršio je starozavjetni Jahve (Ihwh, Jhwh, Gott, Dieus,
Boog, i tako dalje) kada se predstavljao kao kreator Kreacije,

Zatim:

Citat:
...a vi svi na ovome forumu i na ostalima koristite redovito termine kao što su Bog ili Kreator. Kreator je jednako devijantan termin i plod je imaginacije, svaki drugi termin osim Kreacije vodi u imaginarne metafizičke samoobmane koji nas udaljavaju i prekidaju našu povezanost sa Kreacijom. Slično je i sa Isusom Kristom koji je zapravo samo kult iz kojega je proizašla svima dobro znana velika sekta, a prorok se zvao Immanuel. To su na primjer dvije kardinalne pogreške i možda izgledaju nevažno, ali jednom treba reći popu pop a bobu bob, zar ne. Samo je jedna istina i samo je jedno učenje, to je učenje koje su donosili svi pravi proroci: Henoch (Enoc), Elia (Elijah), Jesaja (Isaiah)... To je duhovno učenje, učenje duha, istine i života.

Kako govoriš rekao bih da imaš direktan uvid u istinu, jer deluješ kao 100% siguran u svoje reči, a tako može da deluje samo onaj koji je postojao uvek i svuda, pa zna sve o svemu iz prve ruke...

Ono što treba da uzmeš kao 100% sigurno je to da ćeš za ovu herezu neminovno platiti Onome koga si uvredio. Ukoliko odluči da bude milostiv prema tebi i ne sredi te već te samo malo poduči određenim nastavnim sredstvima (nesrećama, patnjom, boli), i sam ćeš se uveriti u to koliko samo grešiš!

Eto npr prelistaj ovaj text i uporedi ga sa svetom današnjice...

Dok se s ovim slažem:
Citat:
...nemogu se sloziti u potpunosti procenat koji si rekao po meni je prevelik, realno po mom misljenju bio bih nekih 20%...

No ne slažem se s prvom i devetnaestom rečju iz citata! :D i s (ne)upotrebom znakova interpunkcije :D , šala...

***

Citat:
Sigurno na druge ljude ne gledam kroz religiju kojoj pripada istinski ili tradicionalno ... već kao na osobe koje su u odgovarajućoj mjeri razumjele sebe.

!!!

Citat:
Inače institucijalizovana religija jeste jedan od najsnažnijih primjera kontejniranja svijesti i svrstavanja ljudi koji su zbog toga u stanju načiniti nezamisliva zlodjela.

institucijalizovana
Pazite, ne religija nego njena zloupotreba!

Citat:
Ne opterećujem se izučavanjem života jer je život beznačajni djelić moga postojanja. Svakako se prema svakom životu treba odnositi s dužnom pažnjom ali mi smo za više stvari.

To je već diskutabilno :mrgreen:
Recimo, "They" puste u stado ideju o tome da je ovo ovde samo delić života a ne i čitav život, i to je već dovoljno da 99% ovaca digne ruke, zbog svoje lenjosti, od sebe a vodeći se slobodnom interpretacijom (o kojoj su ideju opet stvorili, recimo, "They") da je ovaj život samo beznačajni delić celine, onoga pravog, velikog, itd...
Mnogi će se zbog svoje lenjosti (koju naša religija smatra grehom), pred sobom (i drugima, što je već nebitno) pravdati kako će učiniti ono pravo u narednom životu, ili kako će to učiniti u narednoj dimenziji, kako ima vremena jer je ovo samo jedan ciklusić od večnosti i tako dalje...
Ne tvrdim, ali deluje kao moguće... a ako jeste, onda sam i ja najverovatnije beeeee :rofl

Bog nam pomogao!


Zadnja izmjena: baki; sri dec 29, 2010 9:40 pm; ukupno mijenjano 13 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto dec 28, 2010 8:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Textovi za kopmparaciju...
Mentalni programi 1
Mentalni programi 2
Mentalni programi 3.1
Mentalni programi 3.2
Mentalni programi 4

itd...

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri dec 29, 2010 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
hehehe, nice presentation comrade :D :D =D> :D :D

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet dec 30, 2010 10:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 3:27 pm
Postovi: 36
Procitao sam Vrli novi svijet,mislim da cemo ici u tom pravcu....doci ce do podjele ljudi koji ce se okrenuti ka prirodi,a drugi ce vidjeti evoluciju u tehnologiji.
Ne vjerujem da ce se desiti nesto veliko 2012.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet dec 31, 2010 5:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 27, 2010 8:51 pm
Postovi: 2
Bane je napisao/la:
Ne vjerujem da ce se desiti nesto veliko 2012.


slazem se u potpunosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: ned jan 09, 2011 11:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 06, 2011 11:40 pm
Postovi: 5
Američka kongresnica ustrijeljena na političkom skupu


Jared Lee Loughner?? Čiji je on igrač? :-k

_________________
PROBUDI SE MATEJ, NEŠTO SE ČUDNO DEŠAVA!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz