Sada je: sub apr 27, 2024 2:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 7:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
U ovoj temi, a onda i u onoj drugoj na forumu s starom pričom o nacionalnostima, postoji nešto što je pravi, dobro usađen - mentalni program. Taj program je star pretpostavljam koliko i svijet, ali izgleda da ga ljudi još uvijek ne prepoznaju.

Da bih objasnila u čemu je caka, barem po mom mišljenju i kako on nije sakriven - već jasno vidljiv - poslužit ću se primjerom ovog zadnjeg rada suda i presude koja je podgrijala atmosferu i zapalila kod mnogih razne okidače.

Uopće me ne interesira trenutno tko je učinio zločin, a tko nije, tko je kriv, a tko nije (ovo će mnogima vrlo grubo zvučati ali je jedini način da dođemo do šire slike) - sve su to samo simptomi, a uzrok leži u nečemu što se stalno proteže pred nama, ali poput dijagnostike klasične medicine nekako smo u nemogućnosti vidjeti odakle sve to dolazi, pa se vrtimo samo oko onog posljednjeg vidljivog, vraćajući se uvijek iznova u prošlost.

To vraćanje međutim otkriva sljepca koji luta ne bi li shvatio i opravdao simptome koji mu se ne sviđaju, a nikako čovjeka otvorena srca koji je u stanju vidjeti obrise programa - točnije otkriti uzrok stradanja raznih naroda. Na tom mjestu nema napada i obrane, već samo viđenje.

Dakle, jedna od točaka optužnice suda u Haagu kaže:

- bezobzirno razaranje za kršenje zakona ili običaja ratovanja!

I tu je srž problem ili centar mentalnog programa, kao što vidimo sudi se nekome, nebitno kome - jer je prekršeno nešto što oni koji nama vladaju nazivaju - OBIČAJI RATOVANJA!

Pa pitam ja sad sve ljude na ovome svijetu: jeste li svijesni da svi mi od svog postanka do danas imamo unutar sebe instaliran program koji uključuje običaj ratovanja? Običaj? Kako unutar nečeg takvog može postojati čovječnost? O kojoj čovječnosti priča taj običaj? Svaki simptom je protiv čovječnosti, ali nije uzrok stradanja, uzrok je u programu.

Mislim da ovo nisu bezazlena pitanja, niti da su tako jednostavna kako izgledaju na prvi pogled. Niti su sakrivena, tu su pred našim očima. I mogli bi ih vidjeti kad bi prestali djelovati unutar običaja ratovanja. A mnogi od nas djeluju po tom principu svakodnevno u raznim situacijama.

Možemo li biti dovoljno "čoviječni" prema samima sebi kako bi prepoznali i vidjeli simptome na pravi način bez optuživanja kako bi mogli vidjeti uzrok koji treba "čistiti"?

Naravno da možemo, ali s pretpostavkom da iz tog programa odlučimo izaći.

Do tada, dok svi ne prepoznaju uzrok, ovaj će svijet biti zaglavljen u vrlo moćnom mentalnom programu, spotičući se preko mrtvih tjelesa njegovih simptoma. I čisto sumnjam da će prijateljska nam farmaceutska industrija ponuditi lijek koji će nam otvoriti srce za viđenje ovoga o čemu pišem.

Zato, po mom mišljenju, trebali bi se prestati baviti simptomima i tako stvarati nove, jer oni nas drže u okovima emocija. Dok ih jasno ne sagledamo prateći ih do početka djelovanja, na žalost nećemo moći ništa mijenjati.

I da, cijeli je ovaj proces vrlo bolan, sagledati užas simptoma da bi vidjeli uzrok problema, međutim mislim da nema drugog puta osim priznati samome sebi da smo unutar ovoga svi bez iznimke. No, nekako osjećam da je to jedini način da izađemo iz priče o krivcima i žrtvama - odmaknuti se od tradicije, običaja, vjerovanja. Odmaknuti se od nacije. Nacionalnost ima samo jedno ime - čovječnost ili ljudskost, sve ostalo su programi pomiješanih jezika koji su podprogrami "običaja ratovanja".

Iz tih podprograma prostiče udaljavanje od nas samih i služi svome cilju i djelovanju osnovnog programa, a uključuje i pravo na obranu. I to je, po onome kako danas vidim stvari - još jedan podprogram. Jer obrana u ovom promatranju ovog mentalnog programa i na ovome svijetu, ulazi u igru savršeno - savršeno i suptilno kao jedan od načina ponašanja u običajima ratovanja.

Jednostavno, da bi bili čovjekom unutar nas bi trebao prestati postojati program koji se zove običaj ratovanja. A on je toliko širok, dubok i opako vidljiv i metastaziran, da o njemu ne treba šutjeti već ga svakodnevno unutar sebe "čistiti".

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 7:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
=D>

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 8:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Kadija te tuži, kadija ti sudi

...samo što je izostavljeno da nam kadija i pripremi situaciju iz poslovice


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 9:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Bravo Alf, ne znam kak ljudima ne smrdi to "običaji ratovanja" - mislim da su stvorena i pravila ratovanja ili je to isto sr...! Strašno.
Prvenstveno za sve ratove su krivi oni koji ih zakuhaju ali i SVAKI onaj ko pristane ići u vojsku i primit oružje u ruke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 9:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Lako se može primetiti masovno programiranje kod Hrvata u slućaju presude Gotovini.
Kada se u Hagu sudilo srbima za ratne zločine, odnosno "kršenje zakona ili običaja ratovanja" tada su likovali, a sada za svoga protestuju.

Samo programiranje može da unese takvo slepilo, da zločini prema civilima kod druge strane jesu zločin, a kod svoje strane nisu.

Pri tome ne pomaže nikakvo opravdavanje ko je prvi počeo i zašto. Zločin prema civilima nema nikada nikakvog opravdanja i svako je odgovoran za to. A upravo su ta "opravdanja" u prvom planu u Hrvatskoj, sve se svodi na ta "opravdanja". Potpuno se zaboravlja da je odbrana zemlje jedna stvar, a masovni zločin prema civilima nešto sasvim drugo. To je Mesić lepo naglasio u svojoj poruci, a sada su i na njega besni zato što je rekao jedinu tačnu i razumnu stvar u celom ovom događaju.

Ovde je jednostavno pitanje da li može jedna civilizovana država da dozvoli da na ulicama pored poštenih ljudi i dece koja idu u školu slobono šetaju i ljudi koji su odgovorni za zločine prema civilima, da ne kažem masovne ubice?

Izgleda da Hrvati upravo takvu "civiliziranu" državu žele dok besno protestvuju zbog presude Gotovini, pa se još i pitaju ko je poslao zapise sa Briona u Hag. Kao da je važno ko je to uradio a nije važno što se njima dokazuje zločin. Upravo je to i važno prosvjednicima. Oni protestvuju zato što je dokazan zločin.

Tako to biva kada pukne program koji navodi na zločin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 10:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Pantelija je napisao/la:
Lako se može primetiti masovno programiranje kod Hrvata u slućaju presude Gotovini.
Kada se u Hagu sudilo srbima za ratne zločine, odnosno "kršenje zakona ili običaja ratovanja" tada su likovali, a sada za svoga protestuju.

Samo programiranje može da unese takvo slepilo, da zločini prema civilima kod druge strane jesu zločin, a kod svoje strane nisu.

Pri tome ne pomaže nikakvo opravdavanje ko je prvi počeo i zašto. Zločin prema civilima nema nikada nikakvog opravdanja i svako je odgovoran za to. A upravo su ta "opravdanja" u prvom planu u Hrvatskoj, sve se svodi na ta "opravdanja". Potpuno se zaboravlja da je odbrana zemlje jedna stvar, a masovni zločin prema civilima nešto sasvim drugo. To je Mesić lepo naglasio u svojoj poruci, a sada su i na njega besni zato što je rekao jedinu tačnu i razumnu stvar u celoj ovoj stvari.

Ovde je jednostavno pitanje da li može jedna civilizovana država da dozvoli da na ulicama pored poštenih ljudi i dece koja idu u školu slobono šetaju i ljudi koji su odgovorni za zločine prema civilima, da ne kažem masovne ubice?

Izgleda da Hrvati upravo takvu "civiliziranu" državu žele dok besno protestvuju zbog presude Gotovini, pa se još i pitaju ko je poslao zapise sa Briona u Hag. Kao da je važno ko je to uradio a nije važno što se njima dokazuje zločin. Upravo je to i važno prosvjednicima. Oni protestvuju zato što je dokazan zločin.

Tako to biva kada pukne program koji navodi na zločin.
Ovdje si opet pokazao da je i u tebi aktiv(an)iran taj program o kojem pises, tako da nisam siguran dali uopce razumijes smisao ovog foruma, a pogotovo ovog podforuma "Manipulacija ljudskih bića" u kojem si ovo napisao i uopce ovog besmislenog pisanja zadnjih par dana, tako da bi te frustracije i negativnu energiju kojom odise ovaj tvoj post mozda bilo bolje izbaciti na nekom drugom mjestu, a ne na ovakvom forumu!?

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 11:59 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da se rat slobodno može definisati kao - psihopatološka aktivnost ljudskih bića. Dakle, tu nema i ne može da bude ničeg plemenitog ili viteškog. Naravno, ostaje pitanje kako je moguće normalne ljude psihopatizirati u toj mjeri da se upuste u takve aktivnosti?!

Lobačevski je jedan od psihologa koji je pokušao rasvijetliti fenomen psihopatizacije čovjeka od strane psihopata i patokratije u knjizi - Politička ponerologija.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 12:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Gordan je napisao/la:
Ovdje si opet pokazao da je i u tebi aktiv(an)iran taj program o kojem pises, tako da nisam siguran dali uopce razumijes smisao ovog foruma, a pogotovo ovog podforuma "Manipulacija ljudskih bića" u kojem si ovo napisao i uopce ovog besmislenog pisanja zadnjih par dana, tako da bi te frustracije i negativnu energiju kojom odise ovaj tvoj post mozda bilo bolje izbaciti na nekom drugom mjestu, a ne na ovakvom forumu!?


Da li uopšte možeš da navedeš šta je to negativno i netačno što sam napisao u gornjem postu?
(Forum služi za takvo iznošenje odgovora, a ne za uopštene osude i etiketiranje.)

Pošto sumnjam da možeš, preostaje mi da mislim da si se prepoznao u napisanom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Bravo Pantelija. Lijepo i precizno rečeno. Bolesno je očigledno koliko je prisutna ta svi su drugi krivi sem nas fraza i način funkcionisanja.
Bilo ko ko je učinio ili čini zlo kriv je, i treba da mu se pošteno sudi bez obzira odakle je i kojem narodu pripada.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 1:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja sam primjetio masovno programiranje u svijetu što se tiće suda u Haagu i hrvatsko srpske stvari, ne znam odakle to kreče, ali se provlači kroz srbiju i koristi tematiku srba i hrvata da se zagorčaju stvari na balkanu.
Mislim da ni srbi ni hrvati pojma nemaju što se točno dešavalo, ali u srbiji je aparat za zamagljivanje uma mnogo jači (pošto je mnogo stariji može zamagliti i iskusnije), smješno mi je bilo kad sam vidio da su za prilog u vijestima o granatiranju za vrijeme oluje koristili snimku granatiranja Vukovara.
Smiješna je ta predstava oko oluje kad je to u biti ko da se ptica posrala nekome na glavu u odnosu na sve drugo što se dešavalo u tom ratu, ali ne vrijedi se tu puno opterečivati, sve to ozračje koje dirigira tko će što misliti određuje netko drugi smišljeno na svjetskom nivou.

Psihopata kao materijala za raditi zločine u službi rata je uvijek bilo i bit će ih, ništa novo, i sad hodaju ulicama Zagreba, Beograda, Istambula..... i nitko ih ništa ne pita, čekaju spremni za aktivacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ajde dosta o tome.

I Srbi i Hrvati i ostali su potpuno ista govna.

Zanimljivo je da tu na Balkanu postoji neka energija medju ljudima, neka "zivost" rekao bih, ali koju ljudi nikako ne uspevaju da artikulisu kako treba, nego se ponasaju kao razmazena deca, a sve treba neko drugi da im radi. (pritom mislim na sve na Balkanu, ne samo na Srbe i Hrvate)

I kad kazem zivost ne mislim narcizam kao "mi smo bolji od Nemaca" (cinjenica je da nismo) nego bas kao neka eto "sarena energija".

Kao deca koja su inteligentna i imaju veliki potencijal (vunderkindi) ali su lenji pa nikad nista ne bude od toga.

Mada, to mozda ima veze i sa geografijom, iako su geografija i taj "sareni i nabijeni kolektivni duh" povezani . . . ko ce ga znati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Citiraću Tsariona koji je u više navrata naglasio da...

Citat:
"Danas više nije pitanje ko je pod konrolom uma već ko nije".


S obzirom na to da je kontrola uma, u današnjem visokotehnološkom društvu, dovedena skoro do savršenstva to je veoma tačno zapažanje. Mada, mora se priznati, nije trenutna razvijenost ljudske civilizacije i neo-feudalna tehnokratija koja vodi glavnu riječ mogla postići ovako visok nivo kontrole populacije preko noći.

Dovoljno je pogledati mehanizme kontrole na ovim prostorima vijekovima unazad (tradicija, razna nacionalna naslijeđa, nepisani zakoni, ponos "čiste, prave i jedine" vjere, itd.) pa uvidjeti gdje su temelji današnjih okidača raznoraznih mentalnih programa koji isplivavaju na površinu svijesti svih nas, čim nam neko pritisne "dugme" tipa "srbi su krivi, hrvati su krivi, itd.". Svi se (ili skoro svi) mi osjetimo "prozvanim" da istog momenta odreagujemo protiv agumenata onih drugih. A ko smo to mi, i ko su to oni? Čemu uopšte ta podjela na "nas i njih"? Nije li upravo ta podjela osnova kontrolnog sistema? Siguram sam, da većina vas koji ste na ovom forumu duže vremena, zna da je "zavadi pa vladaj" osnova tehnike nastajanja "reda iz haosa" kojom se služi patokratska elita.

Pitam vas zašto onda konstantno, nanovo i nanovo, podliježete očiglednoj manipulaciji?

Zar nije, recite, neuporedivo prijatnije osjećati ljubav umesto mržnje, smirenje umjesto nemira?

Recite mi do kada mislite gubiti sebe u lažnom "mi"?

Ne zamjerite, možda i lažem sebe, možda sam žrtva nekog programa matrice i ovo gore napisano možda potiče odatle. Jedno znam, sve je moguće i rjetko što me više može iznenaditi.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Pantelija je napisao/la:
Lako se može primetiti masovno programiranje kod Hrvata u slućaju presude Gotovini.
Kada se u Hagu sudilo srbima za ratne zločine, odnosno "kršenje zakona ili običaja ratovanja" tada su likovali, a sada za svoga protestuju.

Samo programiranje može da unese takvo slepilo, da zločini prema civilima kod druge strane jesu zločin, a kod svoje strane nisu.

Pri tome ne pomaže nikakvo opravdavanje ko je prvi počeo i zašto. Zločin prema civilima nema nikada nikakvog opravdanja i svako je odgovoran za to. A upravo su ta "opravdanja" u prvom planu u Hrvatskoj, sve se svodi na ta "opravdanja". Potpuno se zaboravlja da je odbrana zemlje jedna stvar, a masovni zločin prema civilima nešto sasvim drugo. To je Mesić lepo naglasio u svojoj poruci, a sada su i na njega besni zato što je rekao jedinu tačnu i razumnu stvar u celom ovom događaju.

Ovde je jednostavno pitanje da li može jedna civilizovana država da dozvoli da na ulicama pored poštenih ljudi i dece koja idu u školu slobono šetaju i ljudi koji su odgovorni za zločine prema civilima, da ne kažem masovne ubice?

Izgleda da Hrvati upravo takvu "civiliziranu" državu žele dok besno protestvuju zbog presude Gotovini, pa se još i pitaju ko je poslao zapise sa Briona u Hag. Kao da je važno ko je to uradio a nije važno što se njima dokazuje zločin. Upravo je to i važno prosvjednicima. Oni protestvuju zato što je dokazan zločin.

Tako to biva kada pukne program koji navodi na zločin.

Da je bilo zločina u Oluji, bilo je, i to nitko normalan ne osporava, pa ni u Hrvatskoj. Da ih je bilo na svim stranama u tom nesretnom ratu, bilo je, i to također nitko normalan ne osporava. No, mislim da je glavni razlog koji je raspalio prosvjednike u Hrvatskoj taj što se srpski ratni zločini konstantno na tom sudu umanjuju - većina osuđenih je dobila simbolične kazne koje su većinom odsužili za vrijeme pritvora, a obim tih zločina je strašan (npr. Ovčara kod Vukovara, gdje je Veselin Šljivančanin sa kaznom koju je dobio skoro pa nagrađen za ta zlodjela), dok se Hrvati većinom osuđuju na ogromne zatvorske kazne, gdje se još uz to provlači teza da je Oluja bila zločinački pothvat, a zapravo se radi o akciji povratka teritorija u pravni poredak države, a to pravo bi trebala imati svaka država u kojoj se dogodi pobuna od određenog naroda, koji stvara neku svoju autonomiju koju nitko ne priznaje i na koju Ustavom nemaju pravo, pogotovo jer ukupan postotak tog naroda u državi nije dovoljno velik da bi mogli logično imati to pravo (npr., Srba u Hrvatskoj je 1991. god bilo 12%, no većina ih je živjela na području tzv. Krajine, a pobuna i osnutak države Krajine im je pošla za rukom jer su uz sebe imali cjelokupnu JNA, koja je kadrovski bila sastavljena od Srba).
Po pitanju Oluje je prava istina da hrvatske postrojbe u većini naselja nisu ni imali prilike raditi zločine jer je stanovništvo pobjeglo, neki i danima prije (očito su mnogi znali početak Oluje), iako je hrvatska vlast sve dane te akcije pozivala lokalno stanovništvo da ostane garantirajući im sigurnost, i taj se poziv po hrvatskim medijima ponavljao non stop tih dana. Ako ne vjerujete, istražite.
Također, apsurdna je optužnica za "prekomjerno granatiranje Knina". Ok, idemo zdravom logikom, npr. usporedivši Knin i Vukovar. Vukovar, kakav je izgledao 18.11.1991, kad su se hrvatske postrojbe povukle, je primjer prekomjerno granatiranog grada, koji je izgledao kao Hiroshima, gdje niti jedna zgrada ni kuća nije ostala u komadu, gdje je svo hrvatsko i većina ostalog nesrpskog stanovništva pobjegla u onoj koloni. Da li je njih netko pozivao da ostanu? Inače, tih dana je došlo do masakra civila kraj Vukovara, gdje ih je pobijeno par stotina. Koliko je ono Šljivančanin dobio godina? Nije ni bitno, ionako uskoro izlazi na slobodu.
A sad usporedimo izgled Knina 5.8.1995. Ono bi trebao biti izgled prekomjerno granatiranog grada? Iskreno, da nisam vidio vojnike na ulici i da ne znam da je prije toga bila vojna akcija, ne bih ni rekao da se tamo nešto ratno događalo.

Primjer mog sela: Prije rata, na mom selu je živjelo 10-ak % Srba, ostalo su bili Hrvati. Iako se nalazi blizu Knina, i iako su '90 i '91 god išli u Knin, glasali za samoupravu, radili na osnutku SAO Krajine i sl. gluposti, nitko ih na mom selu nije dirao, nitko ih nije provocirao, baš nitko. Čak i kad su minirali prugu, koja je žila kucavica Dalmacije sa unutrašnjosti, opet ih nitko nije dirao. Jednog dana, JNA je nahrupila sa tenkovima i Hrvate istjerala, osim nekolicine hrabrih koji su se tome oduprli. Danas, nakon Oluje (a zahvaljujući toj akciji danas mogu doći na svoje selo), oni se sve više i više vraćaju, imaju sva manjinska prava, čak, ako imaju socijalnu pomoć, svaki dan im dolazi kombi koji im dostavlja hranu. Nemam ništa protiv toga, neka se vraćaju, no često se pitam: koliko se Hrvata vratilo u Vojvodinu?

Znači, zločini se osuditi moraju, i tu nema spora, i neka se svaka strana, svaki pojedinac, koji je radio zločine, bez obzira na stranu, osudi, no neka pravda bude jednaka za sve, a da se pritom ne dovodi u sumnju pravo na obranu, koju je Hrvatska u tom ratu imala, jer, kako god okrenuli, kakve god zavjere istraživali i u njih vjerovali, jedno je činjenica - nijedan hrvatski tenk ni vojnik nije ušao u Srbiju. Zvuči otrcano? Pa, neka je, no i istina je, svidjelo se nekome ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
A možda su u šumi... :-k

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ma da nisu ipak u bunaru :mrgreen:


Moonlight, to sto si napisao, samo obrni, na mesto Hrvatske stavi Srbija i obrnuto, i dobices misljenje koje vlada u Srbiji. Znaci apsolutno preslikano u zrcalu/ogledalu.

Tako da mislim da je svaka dalja rec o tome besmislena, al' stvarno besmislena (u smislu pametnije bi bilo da sednemo i buljimo u cvece na tapetama :D imacemo vise da naucimo . . . )

LightCaster pametno rece:

Citat:
Recite mi do kada mislite gubiti sebe u lažnom "mi"?


Ja bih samo dodao da je potrebno i izgubiti i lazno "ja", i lazno "mi", da bi se doslo do pravog "ja".

Tema su mentalni programi, ne "upraznjavanje mentalnih programa i gubljenje sebe u njima".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: čet apr 28, 2011 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Tema su mentalni programi, ne "upraznjavanje mentalnih programa i gubljenje sebe u njima".


Upravo tako, i u tom smislu zamolio bih sve ucesnike da batale "srpsko - hrvatsku pricu" jer ce u suprotnom svi takvi postovi sa ove teme biti obrisani, ukljucujuci i ove napisane do sada.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet apr 29, 2011 7:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
auuu vecina vas je zastranilo dobro i mozda uopste nebi trebali da ucestvujete na forumu
ako niste dosad shvatili neke stvari i ako se plasite nekih stvari samo cete stvoriti jos
vecu konfuziju i nesklad koji je ionako na vrhuncu ovih dana tako da dozovite se pameti
ili odjasite iz sela u troskoku :rofl :rofl :rofl :rofl :-" ](*,) :-" :shock: \:D/ [-o< :^o :^o :^o :^o #-o #-o :oops: \:D/ :glasses7: :glasses7: :hello2: :help: :twisted: :? 8) :cry: :oops: :glasses7: :occasion5: :toothy2: :blob: :ontopic: :read: :read: :tongue: :love3: :love2: :love7: :love8: :love9: :love12:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet apr 29, 2011 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
@Arbitrium Liberum

Stvar je u tome da se nemože samo tako umjesto Hrvatska staviti Srbija jer to nebi ogovaralo istini; svatko može imati svoje mišljenje, pitanje je samo da li je ono opravdano i realno.


Moonlight je iznio činjenično stanje, koje se izgleda nekima ne sviđa i baš u tome leži ta manipulacija i mentalni program kojeg se očito jako teško riješiti.Tek kad ljudi ostave po strani svoj ponos i nekako uspiju priznati da nisu u pravu i da griješe, tek onda može započeti napredak, prije toga nikako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet apr 29, 2011 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
al ajd to implementiraj sda u praksi bona pomozi mi da ija znam kakose sa tim boriti u matrici :thumbup:
jesu dobri ovi smjiliji svaka cast ko ih i izmisli njemu treba dat nobela ili vec koga a ne manipulatorima :ontopic:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet apr 29, 2011 4:49 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja na to gledam ovako: Ako nisam svojim fizikalnošću bio na licu mjesta u nekom fajtu, neću se upuštati u branjenje istina na ovom forumu, možda negdje i hoću, ali ne tu.
Da kojim slučajem jesam bio direktni sudionik ne znam kako bi reagirao, a kao moderator preporučam svima da se okane iznošenja i branjenja istina jer ćemo zasrati forum.
To je već i Aragorn rekao, kažem i ja opet, ne trošite uludo energiju jer ćemo takve stvari manje više brisati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 119 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz