Sada je: sub apr 27, 2024 5:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 3:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Htio sam reći da li priznajemo postojanje duhovnog svijeta ili mislimo da smo samo tijelo.
Ili tvojim rječnikom da li je 5.denzitet zona kontemplacije?


Pa neki priznaju, a neki ne. A 5. denzitet je izgleda zona kontemplacije ( a možda i više, ovisno o stupnju entiteta - 3 i 4D duše kontemplacija, ali ima "redovitih" stanvnika 5. denziteta koji ne moraju više u reinkarnacije u materijalna tijela ).

Dobro, definitivno su psihopate ili bolesni ili drugačiji, ali to je to. Saznali smo to odavno i sad idemo dalje - rješavamo kako god možemo i znamo.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 3:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Evo ćisto informativno:

Što mislite, što je vjerojatnije - da će jedan pristaša new age-a prijeći u slijedeći denzitet, ili jedan drski egocentrik kojemu je "sve" jasno ?

Ja recimo mislim da je vjerojatnije ono prvo...

Svaka sličnost sa bilo kim je naravno slučajna!

Osim toga zašto bi neka duša tamo u Africi koja se odlučila na neke tamo dostupne specijalne lekcije, bila zakinuta za slijedeći denzitet, samo zato što nema pristup internetu, ili ne zna čitati!

Ja to shvaćam ovako - radom na sebi,u duhovnom smislu, omogućujemo si taj izlaz iz ovog začaranog kruga a za predstojeće borbe sa negativcima, možda će se malo manje šokirati oni koji su čuli za reptile od onih koji to nisu! Ali sigurno će se i oni snaći!

Nemam ništa protiv znanja, ali osjećam tu nekakvu diskriminaciju koju ne mogu prihvatiti kao prirodno stanje u ovom našem lijepom svemiru!

Tipično newagerski, ha!? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 4:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Nemam ništa protiv znanja, ali osjećam tu nekakvu diskriminaciju koju ne mogu prihvatiti kao prirodno stanje u ovom našem lijepom svemiru!

Za stanovnike Afrike izlaz iz zacaranog kruga je ucenje nekih lekcija dostupnih za njihovo podrucje,a za neke od nas je to proucavanje materijala preko interneta.Svako ima svoje lekcije.
Citat:
a za predstojeće borbe sa negativcima, možda će se malo manje šokirati oni koji su čuli za reptile od onih koji to nisu! Ali sigurno će se i oni snaći!

A ako se ne snadju mi cemo im pomoci.Ili ce oni nama.A neki ce samo da pobegnu iz ovog matrixa ne obaziruci se na druge.
Citat:
Tipično newagerski, ha!?

Nimalo.Potpuno zdravorazumski. :)
Citat:
Ne znam što bih drugo trebao:bojati se,bjesniti,biti razdražljiv,kupit snajper pa jednog po jednog,bekeljiti se,šta??

Mozda proucavati nacin na koji funkcionisu.
Citat:
Ti koji siluju i ubijaju su samo ekstremno nesvjesni ljudi i to što rade sebi rade.

Zasto paznju fokusiras samo na njih.Tebe ne ubija puska vec onaj ko je koristi.
Isto tako tebe mozda ne ubija psihopata vec onaj ko njega koristi.Eto ti razmisljanje o denzitetima.
Citat:
A dok god misliš da si tijelo,onda stvarno i jesi tijelo jer je to tvoj mentalni program.
Sam si pristao na njega.

Sto si dolazio na ovu planetu ako nisi hteo da prihvatis svoje telo?
Mislim da si trebao da skrenes levo kod Albukerkija. :)
Citat:
I takvi ti ne mogu ništa.

A kakvi nam mogu nesto?
Citat:
Uvijek ima pravde samo je mi nekad ne vidimo.

Jel pod pravdom podrazumevas neocekivanu silu koja se iznenada pojavljuje i resava stvar?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 9:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Esperio,

ja nisam rekao da nisam tijelo,nego da nisam samo tijelo.

Nadam se da tu imamo koncenzus.

I ne znam zašto sam došao na planetu,ali se nadam da ću saznati.

A pravda i poredak su uvijek savršeni,samo ih mi dosta često ne razumijemo.

Sve ono što ne želi rasti i napredovati,a čovječanstvo ne želi,mora patiti.

Ovaj realitet ne poznaje stagnaciju i samozadovoljstvo;onaj tko ne raste-propada.

I za mene je to pošteno.

Pozdrav

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 2:30 pm 
kokoraoš je napisao/la:
Esperio,

ja nisam rekao da nisam tijelo,nego da nisam samo tijelo.

Nadam se da tu imamo koncenzus.

I ne znam zašto sam došao na planetu,ali se nadam da ću saznati.

A pravda i poredak su uvijek savršeni,samo ih mi dosta često ne razumijemo.

Sve ono što ne želi rasti i napredovati,a čovječanstvo ne želi,mora patiti.

Ovaj realitet ne poznaje stagnaciju i samozadovoljstvo;onaj tko ne raste-propada.

I za mene je to pošteno.

Pozdrav


a sta ako saznas da si zapravo beskoristan?


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 6:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Esperio,

ja nisam rekao da nisam tijelo,nego da nisam samo tijelo.

Da ali posto je trenutno tvoje delo jedan deo tebe to znaci da ako neko uradi nesto tvom telu uradice i delu tebe.A ti si rekao da nam psihopate ne mogu nista zato sto deluju samo na nase telo.Kao da smo mi potpuno odvojeni od njega.
Citat:
Sve ono što ne želi rasti i napredovati,a čovječanstvo ne želi,mora patiti.

Ovaj realitet ne poznaje stagnaciju i samozadovoljstvo;onaj tko ne raste-propada.

I za mene je to pošteno.


Slazem se.Najbolji bi bio balans izmedju samozadovoljavanja i rasta.A mi smo bas zaglibili u samozadovoljavanju.Mislim na covecanstvo uopste.
Citat:
a sta ako saznas da si zapravo beskoristan?

Onda si slobodan?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 6:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Citat:
a sta ako saznas da si zapravo beskoristan?


Onda se učiniš korisnom!

Citat:
Da ali posto je trenutno tvoje delo jedan deo tebe to znaci da ako neko uradi nesto tvom telu uradice i delu tebe.


Kako je to moguće? Zar se "tvoje" tijelo rodilo iz tebe?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 8:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Kako je to moguće? Zar se "tvoje" tijelo rodilo iz tebe?

Ne,rodilo se samnom.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 7:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Samo saznanje da si beskoristan,već je koristno.

Jedino je problem što apsolutno ništa ne može biti beskoristno,jer to onda znači da ne postoji.

A onda nema tko saznati da je beskoristan.

To onda ovo ispod.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 17, 2006 12:59 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobrodošao Jaguar! "Veći brat mačke"... hehe!

Ma ljudi, bezveze sad tu neka filozofija:

Nekome ili nečemu si koristan, a nečemu ili nekome drugome - nisi!

Isto bi bilo kao da pitamo: Da li je čaša vode korisna? Ali - GDJE i KOME i U kojem je stanju??? Čaša vode u kafiću - mnogim ne vrijedi ništa. U pustinji vrijedi skoro "apsolutno"... Čaša vode nekoj ribi ne vrijedi ništa, jer ona živi u jezeru/moru... ali ako je slučajno bačena na "suho" ( i ako je manja pa stane u tu čašu vode ) - ona joj može spasiti život i vrijediti neprocjenjivo.

Dakle - stvar vrijednosti i korisnosti - je jako relativna.

Svaki entitet - pa ma gdje se god nalazio, ima svoju svrhu, svoja učenja i svoje lekcije. Svatko svoje, istovrsni grupne, i tako... ovisno o nivou svijesti i svojim zadanim "zadacima za naučiti".

:mrgreen: :wink:

Eh... i zaboravih skoro: SMISAO nečemu daje PROMATRAČ...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ispiranje mozga,podsvesne poruke,simboli.
PostPostano: čet nov 16, 2006 1:58 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 12, 2006 2:29 am
Postovi: 25
Lokacija: Prokleta avlija
U knjizi "Prvi svetski parapsiholoski rat" se navode mnogi primeri koji su se koristili, koriste se za manipulaciju ljudske svesti,osecanja...
Izdvajam neke primere:
-Slovo w se u jevrejskom pismu nalazi na poziciji broj 6, tako da kada
svakodnevno kucamo www(WORLD WIDE WEB) zapravo ukucavamo 666.

-Iz bar koda vina "Car Lazar" mozemo numeroloskim putem da dodjemo do gore navedenog broja.

-Uredjaji koji odasiljajuci odredjene talase mogu da uticu na osecanja izazovu strah,paranoju...
Emituju se uz pomoc nekih metala (recimo aluminijuma),ujedno aluminijum zaustavlja delovanje tih talasa na ljudski mozak.
Statua iza bele kuce (visoka sa piramidalnim objektom na vrhu) nemogu da se setim imena ('#-o') ima predmet od aluminijuma na vrhu,nelogicno je da se za takvu gradjevinu ne iskoristi neki plemeniti metal.

Inace knjigu je napisao covek koji navodi da je radio za jedinicu vojske jugoslavije koja se bavi "alternativnom" zastitom ovih prostora,i zvali su se "69" .

Izvinjavam se zbog nepreciznih podataka , ali trenutno nemogu da navedem nista drugo.(Ocekujem podpitanja)

Ono sto mene zanima jeste dali znate jos neke slucajeve slicne ovima,
I sta uopste mislite o svemu ovome.

Unapred Hvala.

_________________
Ako je priroda velika macka ko je onda drzi za rep?
Nikola Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 30, 2008 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Citat:
Dobro, definitivno su psihopate ili bolesni ili drugačiji, ali to je to. Saznali smo to odavno i sad idemo dalje - rješavamo kako god možemo i znamo.

:wink:


Definitivno se slažem s ovim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 30, 2008 10:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
mae je napisao/la:
Nemam ništa protiv znanja, ali osjećam tu nekakvu diskriminaciju koju ne mogu prihvatiti kao prirodno stanje u ovom našem lijepom svemiru!


Određena diskriminacija možda ipak mora postojati. Naime svi smo mi jednaki samo je pitanje tko će samome sebi ozbiljno reči, "Hej, pa ja imam milijarde stanica u mozgu. Po čemu je onda netko s većim postignućima vrijedniji od mene, a imamo isti mozak. I nakon što si to kaže sabere i oduzme sve što ima i počne od tada gorljivo i aktivno radit na sebi."

Malo je ljudi koji će krenuti s tih osnova zdravog egoizma i nešto napravit za sebe i svoje bližnje. Svi se hvataju za nekakvu šugavu sigurnost, pa neka im onda.

Svakome svoje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 30, 2008 10:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
O korisnosti kao dijelu mentalnog programa (kako ja to vidim):

Bit u spoznaji da si beskoristan i paralelno s tim i bit svjestan da ne moraš imati smisao (bit koristan) da bi postojao, vodi u potpuni nedostatak brige o sebi! To lomi mentalne programe, otvara put u 4D!

Naravno, o korisnosti pričam unutar zidova mentalnog programa.
U 4D se tek vidi da je u apsurdno pričati o korisnosti... mi zapravo jednostavno jesmo i nema potrebe za svrhom.
Korisnost u 3D postoji da bi se ostalo u 3D.
Važnost/korisnost/svrha.... u 3D stvara začaran krug, mentalni program, koji sam sebe održava i uvijek stvara dovoljnu dozu emocija (brige, straha, pohlepe, euforije....) kojima se eto netko hrani i koje su opet gorivo za daljnju potrebu za važnošću/korisnošću/svrhom.
A da ne pričam koliko se poistovjećujemo sa takvim mentalnim programom... mi smo osobno taj program koliko se god možemo vidjeti kao prosječni materijalni ljudi. Taman da nam se okupira čitava percepcija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 08, 2008 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
promatrač je napisao/la:
O korisnosti kao dijelu mentalnog programa (kako ja to vidim):

Bit u spoznaji da si beskoristan i paralelno s tim i bit svjestan da ne moraš imati smisao (bit koristan) da bi postojao, vodi u potpuni nedostatak brige o sebi! To lomi mentalne programe, otvara put u 4D!

Naravno, o korisnosti pričam unutar zidova mentalnog programa.
U 4D se tek vidi da je u apsurdno pričati o korisnosti... mi zapravo jednostavno jesmo i nema potrebe za svrhom.
Korisnost u 3D postoji da bi se ostalo u 3D.
Važnost/korisnost/svrha.... u 3D stvara začaran krug, mentalni program, koji sam sebe održava i uvijek stvara dovoljnu dozu emocija (brige, straha, pohlepe, euforije....) kojima se eto netko hrani i koje su opet gorivo za daljnju potrebu za važnošću/korisnošću/svrhom.
A da ne pričam koliko se poistovjećujemo sa takvim mentalnim programom... mi smo osobno taj program koliko se god možemo vidjeti kao prosječni materijalni ljudi. Taman da nam se okupira čitava percepcija.


Dosta zanimljivo i lijepo rečeno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 10, 2008 10:00 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 29, 2008 11:50 am
Postovi: 21
Pozdrav Galaksiji,
Sve pohvale za sajt, nedavno sam se registrovao redovno citam sve textove i odlični su...da nepeglam možda je malo off topic ali nedavno sam procitao interviju sa insajderom (jedan od "kontrolora")i iskreno rečeno veoma me je dojmio, nekako intuitivno osjećam da govori istinu...
u jednom djelu govori o načinima kontrole koje se sprovode putem hrane, vode i elektronskih naprava, kaže sve što je čipovano (čak i kućna strujna mreža), znači sve što ima integralno kolo u sebi što znači svaka naprava koju imamo u kući i u džepu...interesuje me da li je iko istraživao malo tu oblast i na koji način to radi...možda emitovanjem kratkih talasa ili...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 10, 2008 9:00 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pozdrav, suncasin i dobrodosao!

Citat:
u jednom djelu govori o načinima kontrole koje se sprovode putem hrane, vode i elektronskih naprava, kaže sve što je čipovano (čak i kućna strujna mreža), znači sve što ima integralno kolo u sebi što znači svaka naprava koju imamo u kući i u džepu...


Da, ukljucujuci i monitor pred kojim upravo sedimo. :mrgreen:

Ima dosta tema o mobitelima, HAARP-u, chemtrails-ima, GMO-hrani, fluoru,...
Na "Kako prepoznati svoje misli" i "Predatorov um" se takodje mogu naci interesantni postovi.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 20, 2008 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
promatrač je napisao/la:
bit svjestan da ne moraš imati smisao

promatrač je napisao/la:
da bi postojao

promatrač je napisao/la:
lomi mentalne programe


:thumbup:

malo sam ti iskasapila :mrgreen: rečenice (ne ljutiš se :wink:) jer smatram da je ovo vrlo važno...

u svakom slučaju, izvrstan post! Cijeli.
=D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 22, 2008 7:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Pogledajte ovo:
http://www.well.org.yu/Cudno%20ko%20bi%20rekao.htm

Ako ne spada pod ovu temu, molim neka moderator prebaci na odovarajuce mesto.
:D
Pozzz :mrgreen:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 22, 2008 11:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Fairy je napisao/la:
Pogledajte ovo:
http://www.well.org.yu/Cudno%20ko%20bi%20rekao.htm

Ako ne spada pod ovu temu, molim neka moderator prebaci na odovarajuce mesto.
:D
Pozzz :mrgreen:

hvala na linku,zaista dobro shtivo, =D>
informacije su ok,ne idu u detalje,ali su dobre za pochetno informisanje,
ostaje samo pitanje :
vot ar Ju going tu du abaut it 8)
i spada u temu,pogotovu delovi o subliminalnim porukama kojim nas programiraju preko,TV,video/komp - igrica itd...
nekad su te poruke samo okidachi koji aktiviraju programe koje su vec instalirani i spavaju chekajuci okidanje

ovaj deo je pogotovu dobar,za stati i zamisliti se malo #-o
Citat:
Zagađenje svesti


Orwell je imao mračnu viziju koja se nije ispunila, ali postoji autor, Aldous Huxley, koji je imao drugačiju viziju koja se ispunjava.

Orwell je verovao da ćemo biti savladani spolja nametnutim ugnjetavanjem, a po Huxley-jevoj viziji neće Veliki Brat lišiti ljude samostalnosti, zrelosti i istorije, već će ljudi sami zavoleti tlačenje i diviti se tehnologiji koja negira potrebu da misle.

Orwel je verovao da će zabraniti knjige, a Huxley je verovao da ljudi više neće hteti da ih čitaju, pored televizije. Orwel se plašio da će nam zabranjivati informacije, a Huxley se plašio da će nas zatrpavati morem bespotrebnih, tako da bitne nećemo ni videti...
Orwell se plašio da ćemo postati zarobljenička kultura, a Huxley trivijalna, bolesna kultura.
Ako krivite druge za svoj život Orwell je u pravu, ako ste spremni da ponesete teret odluka i promena sopstvenog života, Huxley je u pravu.
Ovaj tekst možda nagna obe strane na promenu...


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz