Sada je: sub apr 27, 2024 1:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hard Reset
PostPostano: čet dec 01, 2011 9:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Poštovanje svima, nov sam član na ovom forumu i jako mi se dopada...
Ako sam ubacio temu u pogrešno mesto, neka mi se ne zameri...

Zanima me šta se to desi sa čovekom, kada živi "normalno", i onda odjednom recimo sa 22 godine popije "HARD RESET" kako bi ja to nazvao... :) Recimo sve što je ikad u životu radio a da nije valjalo, čak i one kao nebitne stvari počnu da ga muče... Svi strahovi isplivaju na površinu, i bukvalno počinje borba sa "samim sobom"... Postane preosetljiv, i svašta nešto... Na neki način duhovno vaskrsne... Ima taj čovek plave oči i plavu kosu :)
Naravno klasika, još od malena metiljav, svašta nešto oće da te slomi... itd... ALI I NEŠTO NEDA...

Pa da li neko može da mi kaže
1. Zašto se to desi?
2. Gde ga to vodi?
3. Šta je to karakteristično za ljude sa plavom kosom i plavim očima?

SVAKA INFORMACIJA JE DOBRODOŠLA, I SAVET ISKUSNIH...
HVALA UNAPRED...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hard Reset
PostPostano: čet dec 01, 2011 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav, dobrodošao!

Pa... obično počinje razvijati svoju svijest ubrzanim tempom... ili... pukne i reinkarnira se ponovo kao neka mala beba negdje... dakle, točka u kojoj duša odlučuje hoće li napredovati ili se još malo igrati u blatu...

Citat:
1. Zašto se to desi?


Prirodno, u jednoj točki odlučiš da treba ići putem istine, svjetla, i da ti je dosta laži, obmana i manipulacije. Obično je to ova točka iz koje "nema natrag"...

Citat:
2. Gde ga to vodi?


Obično prvo na ovakve forume, pa čitaš knjige i sve što te tada počne zanimati. Porast znanja. Kuda to vodi? Pa k višoj svijesti... gledaj to kao frekvenciju bića, a ne kao 3D lokaciju.

Citat:
3. Šta je to karakteristično za ljude sa plavom kosom i plavim očima?


Određena genetska struktura. Baš i kao one sa smeđim, zelenim... i sa drugačijim izgledom. Fizička struktira i nije toliko bitna koliko onda duhovna ( frekvencija ) duše koja si ti - i koja nastanjuje ovo trenutno materijalno tijelo ( imalo ono plave oči ili ne... ).

:glasses7:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hard Reset
PostPostano: čet dec 01, 2011 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
HVALA NA DOBRODOŠLICI, BOLJE VAS NAŠAO...
Posle reseta čovek kao da je pao sa neba... Ne znas sta te snaslo... Sve kao normalno ovo ono, i onda odjednom... Mukotrpan je to proces... 3 godine treba da se oporavis, da se izboris sa svim tim... Naravno neki podpadnu pod lekove i ostanu tu gde jesu... KAKO PROGRAM NALAZE... Al ako hoces da se izboris to je mukotrpno... ALI ISPLATI SE! Zanimljivo je to kako sve pocne da ti se vraca, samo sto te ne grize savest ako si mamu ugrizo za bradavicu dok si pio mleko... :) TO JE TA BORBA SA SOBOM, KADA POBEDIS SEBE POBEDIO SI CEO SVET... A STRAH SE POBEDJUJE LJUBAVLJU... SVE STO VOLIS NE MOZE DA TI NASKODI... Naravno dajes ljubav ali bez ocekivanja... I NARAVNO ZNANJE JE JEDINI PRAVI STIT.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz