Sada je: sub apr 27, 2024 10:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: ned jul 31, 2011 2:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ne znam kako da nazovem ove vremenske promjene vani, osim: borba dualiteta i frekvencija. Odvratna energija koja ide najcesce preko Sunca, kojoj su popratne pojave ove bolesne sparine koje direktno utjecu na covjekov energetski sustav, zadnjih godina su sve ucestalije i ucestalije. Nema vise onoga ko prije 10 ili 15, 20 godina, kada su atmosferske promjene bile ujedno promjene unutar frekvencijskog spektra iste energije. Danas, u jednom danu, frekvencijski spektar oscilira od klasicnih frekvencija kakve su prevladavale do prije par godina, preko novih frekvencija (onih koje nosi Val), pa do iznenadnih spustanja frekvencija na razinu ELF-a. Ne bih htio sa ovim sto cu u nastavku napisati biti predmet sprdnje i ismijavanja, ali nekoliko godina imam uvide sto se dogadja sa Suncem na ekstraterestrijalnom planu, planu manipulatora koji sa domacim izdajnicima putem ELF-a i magijskih fakera putem magijskih rituala, utjecu na sabotiranje promjena koje se dogadjaju putem Vala. Imao sam snazne uvide o necemu "iza/ iznad" Sunca, necemu artificijalnom, sto diretno djeluje na sam rad Sunca, sprecavajuci prirodne sile (emanacije Apsolutnoga, da tako kazem) da djeluju putem Sunca na nas suncev sustav. Radi se o tehnologiji grejsa i crnih Sirius A entiteta (crne frakcije Siriana), da promjene "energetski sastav sunca" tako da stvari na Zemlji postanu olakotne za zivot reptila, a gotovo nemoguce (ili stvarno nemoguce) za zivot ljudi.

Ne znam stvarno da li sam ikada u roku od par minuta dozivio toplinski udar preko Sunca i bolesno isijavanje koje potpuno degradirajuce djeluje na covjekov energetski sustav, a zatim jedan jedini oblak koji istog trena, prekrivsi Sunce, balansira frekvencije, spusti malo temperaturu i tlak i podigne iznenadni vjetar (i kao meteorolosku pojavu i kao elemenat) koji je djelovao kao prirodni i energetski prociscivac, i to sve u dvije tri minute.

Ima li ko kakve slicne spoznaje?

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: ned jul 31, 2011 3:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I pliz, apeliram, ako moze bez agresivnih komentara i gazenja đonom :wink: Hvala.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon aug 01, 2011 6:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
I ja nekako imam osjećaj da se nešto događa upravo slično načinu koji si opisao. Ono što mene dodatno interesira je vezano i za pojave oluja koje nisu bile uobičajene. Time mislim da kad dođe do dizanja vjetra i započne nevrijeme munje i gromovi su drugačiji od onih koji su nekada bili.

Tome sam svjedočila i neki dan na sjevernom Jadranu, kad su gromovi doslovno tukli u sve, čemprese, gromobrane, a da ne bi bilo da se to samo meni tako činilo - stariji žitelji ne pamte toliku količinu gromova koji pogađaju!

Dva dana prije tako jakih oluja pojavili su se na nebu vrlo neobični chemtrailovi - točnije - valovi i kad bih i zanemarila sve što o tome znam - bila je to zaista predstava sinkroniciteta ili onoga što nazivaš mogućim djelovanjem "domaćih izdajnika".

Dodatno - obzirom da sam primjetila da te sparine utječu na psihofizičko stanje ljudi, meni je palo na pamet da na taj način ljudi postaju "ukusniji", a možda je to samo popratna pojava nečeg drugog.

I ono što je jako interesantno je količina pčela i osa - koja je bila pred oluju uvećana! Veselilo me na neki način vidjeti te životinje, vidjeti da ih ima još uvijek više no što mislimo, ali nisam nikada vidjela da ih je toliko i da su tako "nasilne". I ovo je nešto što stariji žitelji ne pamte.

Pa mi nekako sve te priče o vremenu i događanjima sa suncem/vremenom postaju zanimljive na način da se pitam što nam to serviraju i što se točno događa.

Jer koliko se god pokušavam prisjetiti djetinjstva i događanja - teško mi je dozvati u sjećanje da tokom svega desetak minuta temperatura padne za nekoliko stupnjeva. Te oscilacije temeprature koje se brzo izmjenjuju tokom jednog popodneva su nešto za što mislim da nije bilo toliko izraženo nekada, no moguće je i da nisam tome pridavala pažnju. Kao i da sam sad starija, pa eventualno osjetljivija na promijene.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon aug 01, 2011 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Termalni Bata je napisao/la:
I pliz, apeliram, ako moze bez agresivnih komentara i gazenja đonom :wink: Hvala.


Meni je zanimljivo to što si napisao.

Na žalost nemam neke spoznaje, ali imam opservacije. Da, ovo vani je totalno "ludo". U jednom danu se izmjene 3 godišnja doba. Nebo je već danima nakrcano gustim oblacima tako da nam je pogled prema gore prilično blokiran.

I to sve apsolutno utječe na ljude i kako kaž Alf, psihofizičko stanje. Evo baš jučer mi je kolegica za koju bi se moglo reći da je "normalna" (odnosno nema ama baš nikakve veze sa temama sa ovog foruma, recimo to tako) rekla kako se osjeća čudno od tog ludog vremena, "sve je nekako apokaliptinčno".

Smješni su i ovi naši mediji, kada po zimi pada snijeg - ogromni naslovi tipa "DOLAZI OLUJA!", kad je po ljeti vruće onda nas obasipaju kako dolazi paklena vrućina ovo ono. A sada, kada je vrijeme skroz ludo i netipično, nema niti jednog retka o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon aug 01, 2011 4:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I ne samo to, nego ljudi ko da imaju program da ignoriraju te stvari. Vani se topi kamen doslovno prije dva tjedna, hitne cijele dane zuje po gradu, a ljudi nonsalantno na kavama i uzivaju. Ne stima mi slika i pricam sa nekim poznanicima koje sretnem po gradu, i svima kao dobro. A vidi se iz aviona da im nije dobro, nego zele da im bude dobro. I onda sretnem par iskrenih osoba koje kazu: "majko mila, pa ovih dana ko da brojim 150 godina iza sebe".

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon aug 01, 2011 4:53 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Negdje sam napisao san u kojem sam išavši po nekim linijama (možda po vremenskim) naišao na sunce koje zrači skroz krivo i ubojito i zbrisao bestraga... naći ću ja to, taj san je bio kad su bili pokusi sa CERN - LHC.
Znam o čemu pričaš, osjetio sam to onako izbliza. :mrgreen:

Evo ga:

Šetao sam se po nekim linijama između nekih sfera koje su obično prijateljske i to nije prvi put iako nemam blage veze o čem se radi.
U jednom momentu sam uočio sferu, neko krivo sunce koje ne bi trebalo biti takvo, to sam osjetio kao prijetnju i bilo me strah da me ne primjeti, odmah sam se probudio u trzaju da se maknem odande.
Svjetlost tog sunca je bila neka otrovna, vrlo vjerovatno da pobije sve otključano znanje, sjebe DNA, da odem u zaborav.
Bilo mi je u umu nešto kao da je to neki zli bog sunca.

To je bilo 5.11.2010.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon aug 01, 2011 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
promatrač je napisao/la:
Znam o čemu pričaš, osjetio sam to onako izbliza. :mrgreen:


Znam da jesi :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: ned feb 05, 2012 11:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
KOliko vidim, nista se puno nije mijeljalo u zadnjih pola godine...Oblacno vrijeme- prociscenje, porast energije; jos kad padnu oborine potpun balans energija u zraku. Suncano vrijeme - dizanje tlaka, smanjenje vlage, pa naglo dizanje vlage pa opet rapidno spustanje, konstantna juzina (najotrovniji vjetar preko kojeg ide sve sto se tamisliti dade), kejmtrejlovi...

Nije da ne volim sunce, ali da dva dana u komadu ne mozemo imati oblacno vrijeme, to mi nije jasno????????? Gdje su nestali kisni dani od nekoliko dana u nizu, snjezni dani, svjez zrak, fine oborine? SZ Hrvatska postala je tropska banja, gdje kisa pada jednom na mjesec, snijeg 5 sati na godinu a sunca imamo vise od suncanog Hvara...Hm...I taman da je minus, sa suncem uvijek porast pritiska i suhog zraka...Hm...Jednom mi je poznanik iz Bosne rekao prije gotovo dvije godine, kad sam poceo primjecivati cudne vremenske anomalije (visak suncanih, manjak oblacnih dana, nedjelje uvijek suncane i nebo prosarano finim debelim "tragovima mlaznih aviona", tzv. chemtrailovima, porast pritiska u zraku i divlje oscilacije u barometru): "hah, tko vam je kriv sto ste ulazili u NATO; sad cete vidjeti sto su vremenske prilike..."

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: ned feb 05, 2012 8:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Ovdje na Kvarneru suša traje godinu dana, a prikrivena je povremenom kišicom ili pljuskom, što traje kratko i dolazi u većim vremenskim razmacima. Onih nekoliko dana kiše ili snijega već polako odlazi u zaborav. Ni sada nema snijega kod nas, sve je suho, iako je ostatak Hrvatske bijel.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon feb 06, 2012 10:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Ne znam kako ali Zagreb i šira okolica već nekoliko ljeta vikendom biva oblačno uz velik pad temperature i naravno bez oborina. To vrlo dobro pamtim jer ljetni vikend provodim na rijeci Uni, jednostavno živim za te vikende. Radnim danima traju nepodnošljive žege ali čim dođe vikend nastupa promjena vremena kao nekakvo pravilo, popizdim na to. To mi je zaintrigiralo maštu pa sam počeo bilježiti takve vikende, zaključio sam da je tek svaki četvrti ili peti vikend bio sunčan i vedar mada je i takvim vikendima nedjelja poslije podne znala biti naoblaka. Zaključak je više nego jasan NIJE SLUČAJNOST netko se zbilja igra. Jedan mi je prijatelj koji je dosta dugo radio po njemačkoj i Austriji još prije više od deset godina pričao o tom fenomenu što je meni tad zvučalo čudno, ali evo to je i u nas postala praksa.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pon feb 06, 2012 4:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
To sam i ja ovdje bio zapazio, ali zadnjih godinu dana to ne pratim, jer mi trenutno ne treba, pa ne znam kako je sad.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: sri feb 08, 2012 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Puna dva dana prekrasnog snjeznog vremena, oblacnog omotaca i najfinije energije kakvu samo zima moze donijeti, no sunce se borilo da se probije, i probilo se. Zato smo razdragano danas prihvatili ELF u zraku. Mjesecu je trebalo jedan dan da se probije i posto se jucer iznenada probio, kolicina scorpia nije bila dovoljna da ozbiljno poremeti energetski sustav koji je polagano doveden u ravnotezu nakon samo dva dana oblacnog vremena i bjelila...do nocas :) Uzivajte u kradji energije, zavalite se u naslonjac i pustite Mjesec neka vas miluje svojim njeznim nozicama :D Kada se ujutro probudite iscjedjeni ko limuni, nemojte nikako kriviti Mjesec i one koji koriste isti da bi vas sisali...Krivite svakodnevicu ;) EU ;) Hladno vrijeme ;) Ili to sto ste ionako u kurcu ;) Ali nemojte, nikako, kriviti Mjesec :)

GuŠter Disko

by: Termalni Bata


Guster disko guster disko,
plesemo ga ti i ja,
guster disko guster disko,
za vreme punog Meseca.

Ko to bre ko to bre
oko nas mađija,
ko to bre ko to bre,
izgorela mu škija.

Guster disko guster disko,
ode vreme u kurac,
svi u crnim haljinama,
pevaju svi u sav glas.

Guster disko, guster disko,
skorpionska frekvencijo,
eelefu eelefu,
vesticarska dinastijo.

Guster disko guster disko,
visok tlak u vazduhu,
svi u crnim haljinama
vicu "bu hu u hu u hu hu".

Mađijaju sve u sesnaest,
pripremaju si teren,
kad ce ljuske da iskoce,
šejpšiftovani Eminem.

Guster disko guster disko,
pevamo ga ti i ja,
guster disko guster disko,
oko punog Meseca.

Pevamo ga ja i babo,
prizivamo NWO,
dođte sivi i kejmtrejli,
zagadite H2O.

Guster disko guster disko,
nije ga jos svestan svak,
kada ga postane svestan,
zavladat ce vecni mrak.

Tad ce svi hajvani sretni,
da plesu do Meseca,
Sunce emitovat ce,
ultravioletna zracenja.

Guster disko guster disko,
na celzijevih sedamst dva,
guster disko guster disko,
plesemo sad ti i ja.

Bit ce to nam prava banja,
kao grotlo od vulkana,
da plesemo drmež disko
i palčevi da nam se znoje nisko...

Guster disko guster disko,
znade ga svak star i mlad,
ode Ciklus Kali Juga
sve u krasan...nepovrat.

Guster disko, drmez disko, plesemo ga ti i ja.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jun 29, 2012 7:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I ove godine se pokusava sto vise povisivati tlak da bi se ljudima sto bolje spustala frekvencija i krala energija, ali nekako im ne uspijeva jer se sve nakon nekog vremena pocne vracati...pa ne bas u normalu...ali blizu tome...nekako da. Izgleda da se ona lijena druga kozmicka strana napokon malo mrdnula :D

Svi vi kojima je ovo vrijeme super, vrh i banja, obavjestavam vas da je na vasoj rodnoj planeti Zeta Retikuli 2 vrijeme jos i ljepse, sparnije, tlak nikad visi a temperature ne padaju ispod 100 stupnjeva celzija; dok se vasi sunarodnjaci odmaraju, ciste svoje ljuske i repove ili obavljaju jednostavne popravke na borbenim krstaricama :) :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jul 20, 2012 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Moram i tu malo kontaminirat svojim prisustvom.

Oduvijek mi je bila želja da imam barometar. Fascinira me ta sprava koja vidi blisku budućnost i daje ti objašnjenje za pospanost, naprimjer, glavobolju, polet...ma sve. I kad sam sređivao kuću prije 6 godina pokloni meni kum finu zidnu instrument tablu. Termo, higro, baro. Ja presretan.
Međutim kratkog vijeka. To ljeto a i sve dosad barometar luduje. Mislim radi on potpuno ispravno ali te vrijednosti više nemaju veze sa stanjem na terenu a kamoli sa predikcijom. Npr. čitavo ljeto pritisak ispod normale. A nigdje oblačka i prži, uveče osvježenje nekad čak i kratkotrajni pljusak. A baro zakovan. Ne mrda.

Ima li sunce veze sa svevidećim okom iluminata? Oko iz gospodara prstenova?
Sve planete su od galaktičkog vala ili energetskog oblaka digle temperaturu i sjaj. Zemlja nije. Je, ali u odnosu na sve ostale minorno.Na forumu.hr je bio interesantan lik koji je tvrdio da chemovi i haarp služe da ne budemo spaljeni-karikiram- nisam uspio saznati više jer je bann


Attachment/i:
Picture 038-2.jpg
Picture 038-2.jpg [ 23.18 KiB | Pogledano 4062 put/a. ]

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jul 20, 2012 10:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
A cuj, svakakvih se bisera da procitati...Ja sam jednom na you tubeu ispod nekog dokumentarca (ne sjecam se ispod kojega) nasao na koment kako je sunce najveci kradnjivac dusa u kosmosu i kako je prva etapa osvjescivanja da se covjek makne od sunca na visim planovima...Hm...sudeci po mnogim komentima...lik nije bio jedini koji je tako razmisljao a niko od tih ljudi nije mi se cinio glup...Trazio sam te teorije po netu ali ih nisam nalazio...Iako mi se cini da je zabrij, opet, volim procitati o svemu nesto vise...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jul 20, 2012 12:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Uobičajeno ponašanje vremena: Sparine, vrućine, zatim jugo, neki put i jako, onda kiša i osveježenje.
Ovo ljeto: vrućine, sparine, onda osvježenje, bez kapi kiše. Noći hladne i dani hladniji, a kiše nema.
Živim u Gorskoj Hrvatskoj i kod nas obično kiša "razbije" pritisak i sparine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jul 20, 2012 8:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Je, od masu ne baš suvislih informacija se protokom vremena štošta uklopi u puzzlu i kad se ne nadaš lupi na pravo mjesto. I da sasvim drugi ton nečem što je bilo kao konačno. Ko će ga znati. Slušamo i upijamo pa šta bude.

Kod pepeljuge je bar hladnije, sretnica.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eksperimenti sa Suncem i manipulacija sunčeve energije
PostPostano: pet jul 20, 2012 8:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Kod mene trenutno 15°C :queen:
Znam da se vi dole kuvate , bili su moji nedavno dole i poludili od vrucine, kazu puno gore nego proslo ljeto u Dubaju. :-k


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 113 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz