Sada je: čet mar 28, 2024 10:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vježbe uma, rituali i tehnike koje programiraju ljude
PostPostano: ned mar 05, 2006 6:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovako, sad neću ulaziti u rituale, bilo koje vrste, jer oni OGRANIČAVAJU. Htio bih iznijeti jedno svoje trenutno viđenje jednog problema kojeg tu imamo:

Što NETKO POSJEDUJE??? Znanje? NJEGOVO ZNANJE? Nene... znanje je univerzalno - svačije. Mi NIŠTA ne POSJEDUJEMO, pa ni materijalna tijela u kojima trenutno jesmo - i njih smo POSUDILI!!!

Zato i određena znanja - trebala bi svima biti dostupna.

Sad ja SVE pitam: TKO drži znanja za sebe, skrivena i ZAŠTO??? Ja ne vidim razloga zašto izvjesni entitet nebi podijelio sa svima ono što zna? Osim, ako mu nije u interesu ZADRŽATI znanje, spriječiti da drugi saznaju... onda je to izraziti OPS entitet, koji želi to zadržati za SEBE.

Ili nije tako? Meni je normalno da ako me netko pita o nečemu - kažem sve što znam o tome, ili čak dam mu knjige, spise, adrese - pa neka sam dalje istraži. Zašto bi ikome to skrivao? Nema razloga za time.

Dakle - pitajte tog Tetru, a ako vam ne želi nešto reći - to je njegov izbor. A to mnogo govori o osobi. Sad, na vama je i na njemu, hoćete li ili nećete razmjeniti informacije, doživljaje i sve to. Ako netko nekom zaista želi pomoći - on će to bezuvjetno dati.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Dragi jack, da ti pojasnim par informacija.

Prvo i osnovno, te informacije su dostupni na http://forum.superzona.org, dostupni su za sve koji dođu do levela gdje se iznose rituali, stoga nemoj mislit da se ne daje jer jest, što bi sad ja trebao tjerati tamo ljude da ono čitaju...ako neće....neće.
Šta se tiče chaosa, nisi shvatio...., ja sam reagirao jer je chaos rekao da je dobio dopuštenje da to iznese a zapravo to nije istina.
Jack, nemoj mi to o ritualima govorit, ovdje se nikoga ne navodi da ide to raditi nego je dotična osoba opisala taj ritual jer se u to razumije.

Jack, nemoj govorit o nekom djeljenju informacija jer nisi niti malo u pravu, zamisli ti sad situaciju da neki početnik dođe do informacija o programiranju, sexualnim ritualima gdje se žrtve zlostavljaju, vježbama za vraćanje u prošle živote itd....ti očito ne shvaćaš kako te informacije mogu djelovati na osobu....jako razorno.
Razmisli malo šta bi bilo kad bi se u 1500 godini objavili pladejci ljudima sa svom tehnologijom i ostalim stvarima....pa ljudi bi pukli ko kokice, stoga neke informacije dobijaju samo oni koji te informacije mogu podnijeti i iskoristiti a da sebi ne naštete.
Kriva uporaba nekih informacija može dovesti do velikih problema, a ja ti lijepo kažem, BOLJE NEZNANJE nego KRIVO ZNANJE.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 10:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack, nemoj govorit o nekom djeljenju informacija jer nisi niti malo u pravu, zamisli ti sad situaciju da neki početnik dođe do informacija o programiranju, sexualnim ritualima gdje se žrtve zlostavljaju, vježbama za vraćanje u prošle živote itd....ti očito ne shvaćaš kako te informacije mogu djelovati na osobu....jako razorno.


Znam da bi neki upropastili sebe, neki druge, ali bi u globalu, svi imali koristi, jer bi onda - djelovali onako kakvi smo u stvari "u duši" !!!

Neki bi razarali, neki bi lječili, neki bi brzo sve to učili. Bio bi to kurs ubrzanog učenja i tu bi se vidjelo tko je u stvari kakav. Toga se boji - upravo matrix i pripadajuća hijerarhijska struktura kontrolora planete.

Svaki otrov ima protuotrov, pa ako bi neko magijao protiv tebe, mogao bi se određenim znanjem i zaštititi. Sad već ionako ima previše oružja, naprava za ubijanje i mučenje ljudi, kemikalija, tableta i svega... pa što??? Da svi imaju ZNANJE, nebi toga bilo. Pa svatko normalan nebi ubijao, krao i slično - jer za to onda ni nebi bilo potrebe. Mogao bi si sam osigurati potrebnu energiju iz okoline. Mogao bi lako zaraditi novac, kad zna. Nema potrebe pljačkati banku. Niti ubiti nekog na cesti zbog torbice ili mobitela, jer si to onda lako može nabaviti kad ZNA. Bebe ionako ne razumiju atomsku fiziku, pa nebi bilo "dječjih atomskih bombi".

Dakle, ja "navijam" za otkrivanje svog mogućeg znanja potrebnog za ovaj nivo svijesti - pa kud pukne! Neka svatko uči koliko misli da je njemu potrebno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 6:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
GameDeveloper je napisao/la:
Prvo i osnovno, te informacije su dostupni na http://forum.superzona.org, dostupni su za sve koji dođu do levela gdje se iznose rituali, stoga nemoj mislit da se ne daje jer jest, što bi sad ja trebao tjerati tamo ljude da ono čitaju...ako neće....neće.

Da jasno, a da bi se doslo do odredjenog levela treba skupljat bodove, odnosno bit poslusan i ne postavljat kriva pitanja, ukratko treba postat Tetrina ovca.

Citat:
90 % populacije totalno tupo i neinformirano, i takvo dijeljenje informacija vrlo negativno može djelovati na svijest pojedinca a i time na kolektivnu svijest.

Kao tebe i Tetrin klan je briga za opcu populaciju i zato se cuvaju informacije..LOL..briga je vas samo za vlastitu kozu, jer je po vama vec ukalkuliran 3. svjetki rat i eliminiranje 6 milijardi ljudi, jebiga to su koleteralne zrtve evolucijskog napretka a prezivjet ce superjunaci poput vas. Mene takodjer zaboli za masu ali iz potpuno drugog razloga, jer kao prvo ne namjeravam stedit sebe, kao drugo kad je vec raspad nek je barem zanimljivo a ne neka klaona po vec napravljenom scenariju. Vecina nece imat koristi od tih informacija, ali sigurno da neki hoce pa su moguci nepredvidjeni efekti.

Jack987 je napisao/la:
Znam da bi neki upropastili sebe, neki druge, ali bi u globalu, svi imali koristi, jer bi onda - djelovali onako kakvi smo u stvari "u duši" !!!

Neki bi razarali, neki bi lječili, neki bi brzo sve to učili. Bio bi to kurs ubrzanog učenja i tu bi se vidjelo tko je u stvari kakav. Toga se boji - upravo matrix i pripadajuća hijerarhijska struktura kontrolora planete.

Svaki otrov ima protuotrov, pa ako bi neko magijao protiv tebe, mogao bi se određenim znanjem i zaštititi. Sad već ionako ima previše oružja, naprava za ubijanje i mučenje ljudi, kemikalija, tableta i svega... pa što??? Da svi imaju ZNANJE, nebi toga bilo. Pa svatko normalan nebi ubijao, krao i slično - jer za to onda ni nebi bilo potrebe. Mogao bi si sam osigurati potrebnu energiju iz okoline. Mogao bi lako zaraditi novac, kad zna. Nema potrebe pljačkati banku. Niti ubiti nekog na cesti zbog torbice ili mobitela, jer si to onda lako može nabaviti kad ZNA. Bebe ionako ne razumiju atomsku fiziku, pa nebi bilo "dječjih atomskih bombi".

Dakle, ja "navijam" za otkrivanje svog mogućeg znanja potrebnog za ovaj nivo svijesti - pa kud pukne! Neka svatko uči koliko misli da je njemu potrebno.


Sa ovim se 100% slazem. Osobno ne namjeravam bilo koga uciti ili mu davat neke informacije, ali svakako podrzavam da se svo znacajnije znanje stavi na jedno mjesto pa ko voli nek izvoli. Tako ako si voljan posaljem ti cijelu kopiju superzona foruma pa izvadi bitno i stavi medju znanje. Copyright by Tetra & Swerdlow? Yeah right...

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Prošvrljao sam malo po tom superzona forumu, imaju i chat, to mi se sviđa, možda ne bi bilo loše da ga se instalira i na galaksiju, moglo bi nekad da koristi. :)

Ono što mi se nikako nije svidjelo (nemojte mi zamjeriti ako griješim, zaista nisam nešto puno čitao te postove) je to što se stiče utisak da su superzona i galaksija kao neka dva suprostavljena tabora a u stvari svi zajedno treba da težimo istom cilju. Kao neka vrsta rivaliteta, neki članovi superzona foruma se često dotiču našeg galaksijskog pa pišu kao "oni vjeruju u neki val, u neke kasiopejce" itd. "a nemaju pojma koliko su ograničeni" i tako to. Neki sa galaksije opet slično govore za taj forum i tako u nedogled.
Ja neću ni da hvalim ni da kudim ni jedan ni drugi, samo znam da treba da se svi udružimo u zajedničkom traganju za istinom.
A podjela nam je dosta u svakodnevnom životu, ne trebaju nam još i na ovakvim stranicama.
Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 2:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ja samo znam da kada sam vidio vjezbe sa bojama i vizualizacijama, da sam pobjegao od tamo :)

I to jos na glavnom sajtu... Znam da se moze svasta, ali sumnjam u dosta stvari, pa pritom i u boje s kojima se odredjene vjezbe izvode i u kojoj su vezi te vjezbe sa onom stvarnom stvarnosti. Znaci, ja bi tamo nesto vizualizirao, nesto meni nepoznato. Sama ta kombinacija boja i vizualizacije moze biti nesto 10. A drugo, pitao sam se da li ja uopce zelim stvari koje tamo pisu, npr. hodat po drugim dimenzijama?!?

I naravno, da takve vjezbe trebaju bit vodjene od strane nekoga, ako se rade... Inace covjek sam sebe moze unistit... Pa, ljudi jel tko za skole koje uce necemu, kaze da su OPS jer stite svoje znanje od curenja van? Postoji milijun stvari koje mogu poci po krivu i tko ce onda biti uz vas? Onda pocnete trcat od jednog do drugog ko bi vam mogao pomoc.

Dakle, GameDeveloper, tu se u potpunosti slazem s tobom. I u pravu si...

Te vjezbe mi se cine kao nekakav precac. Ali treba uvijek pogledat brzinu, da li zbog te brzine gubis nekakvu sirinu i dobivas nesto kao siljak, zbog nacina na koji si usao u ta podrucja (i gdje se taj siljak tocno pojavio) i U KOJIM SMJEROVIMA TE VODE VJEZBE. Sigurno rezultat nece biti isto, kao da si radio neku drugu skupinu vjezbi koje dolaze od negdje drugdje ili na neki drugi nacin bio vodjen. Ali sto ce netko raditi za svoje prosirenje svijesti, kako ce ulaziti u ona nepoznata podrucja i kako ce se obogacivat, na njemu je da odluci. Ali, vjezbe koje jesu nekakav precac, trebaju kao prvo biti pravilne. Ne vidim da se netko zali ovdje na superzonu, pa zakljucujuci po tome, vrlo vjerojatno jesu. A kao drugo, gdje god bi se te vjezbe opet pojavile, opet trebaju biti pod nekakvim nadzorom, savjetovanjem i otvorenoj pomoci onih koji znaju... Kada bi sada citava galaksija pocela proucavat te vjezbe i bavit se time, vjerujem da bi nastao totalni kaos... Hrpa topika, svako nesto drugo prica po svojem, hrpa komentara, a gdje je vodstvo i pomoc??? Kako bi netko uopce mogao i pomoc isprve??? ;)

Ne, kaos nije dobar...

Kada se ljudi ovdje zalazu za izvodjenje vjezbi na svijetlo dana, zanima me sto imaju na umu i kako misle to provest, a da ljudi koji ce ih izvodit budu osigurani od bilo cega loseg?

CE, ti suti! Ne interesira me tvoje misljenje. Nek se javi ako nekoga nteresira?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 2:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
hej fingolfin, kako si uspio prosvrljati tim forumom?

mislim da je za pregled potrebno registrirati se ali me odbija.. nesto kao "vas email je bannan" ili tako nesto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 2:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Henry je napisao/la:
hej fingolfin, kako si uspio prosvrljati tim forumom?

mislim da je za pregled potrebno registrirati se ali me odbija.. nesto kao "vas email je bannan" ili tako nesto.


Henry ako nisi nikad prije bio na superzona forumu, ostavi mi mejl s kojim se pokušavaš registrirati pa ćemo nešto sredit.
Ja sam predložio adminu da superzona bude malo otvorenija, da se neke teme mogu vidjeti i bez registracije i prijedlog je usvojen tako da će za par dana i biti moguće vidjeti oprilike o čemu se raspravlja prije registracije.
Onaj tko dogura do malo višeg levela tog foruma će shvatiti zašto je taj forum bio malo zatvoren.

Dreamback, ako nisi sigurna u vježbe onda je tu forum da se savjetuješ sa osobama koji su ih radili, jer niti jedna vježba se ne postira bez da je netko ne isproba.
Naravno kriva upotreba boja i simbola može nauditi u pojedinim vježbama stoga je forum za raspravljanje o svemu tome.

Fingolfin, superzona i galaksija su suprostavljeni u nekim stvarima i mišljenjima, recimo svi koji su vježbali i proširili svijest su odbacili kasiopeju kao manipulaciju i prevaru jer su od Višeg JA dobili drugačije informacije.
Osim toga tu ima nekih stvari u vezi zone o kojima nemogu pričati javno, jednostavno morate vidjeti sami o čemu se radi i vjerujte mi kad dosegnete visoki level na forumu......nećete moći vjerovati koliko je velika zavjera oko svega.
Uglavnom, nedajte da vas strah koči prema nepoznatim stvarima, a za početnike koji žele vježbati je bolji ovaj sajt nego SZ-... www.vjezbe.hatona.org

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
GameDeveloper

Fingolfin, superzona i galaksija su suprostavljeni u nekim stvarima i mišljenjima, recimo svi koji su vježbali i proširili svijest su odbacili kasiopeju kao manipulaciju i prevaru jer su od Višeg JA dobili drugačije informacije.


Ovisi kako su poruke viseg JA objasnjene od necije pragmaticne svijesti :wink: Posto se ne ubrajam u tu skupinu ( a mnoge ovdje ubrajam ), Kasiopeanci su mi i dalje nejvjerodostojniji izvor informacija a Laura i dalje osoba kojoj najvise vjerujem.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 3:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Nije važno tko je dao informacije, odnosno TKO je izvor. Važno je ŠTO u njemu piše i što se iz toga može naučiti.

Svejedno mi je, da je Tetra Kasiopejac ili Reptilski agent ili anđeo svjetlosno biće koje želi pomoći. Svejedno mi je jel Sitchin član manipulatorske kompanije ili je vizionar sa samo svojim objašnjenjima. Meni je bitno ŠTO se nalazi u informacijama i koje su NAMJERE tih informacija.

Dakle, svaka čast SVIM ljudima i entitetima, i Tetri i Sitchinu i Sivima i Reptilima i Kasiopejcima i anđelima i tko zna kome sve još - za pružanje iskustava koje doživljavamo. Svatko ima svoje ciljeve i poglede, ali to je - život! Dakle - svi smo mi JEDNO na nekom nivou.

Dobro - ovo mnogi ne shvaćaju, ali doć će na red i ta lekcija.

Idemo probati odgonetnuti informacije, sadržaj, a ne izvor informacija. Ovo već govorim 100-ti put, ali mi nije teško.

Hajdemo sad konstruktivno dalje... neka netko napiše neku stvar i ne napiše njen izvor, nego da mi svi samo komentiramo i učimo iz toga.

Na primjer:

NETKO je napisao da se može pomoću znaka PI i ljestva, otvoriti DNA kod. Da li je to moguće, kako se to radi, na što treba paziti kod toga? Zašto bi se to radilo, što se time omogućuje?

Ovakav pristup je puno djelotvorniji i učinkovitiji, nego recimo TAJ i TAJ je to napisao i hajdemo do imendana svađu jel on vjerodostojan ili nije.

Vidite???

Dakle, što mislite o tome?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Vježbe uma koje programiraju ljude
PostPostano: sub mar 25, 2006 6:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 25, 2006 6:21 pm
Postovi: 5
Lokacija: Split
Zanimaju me iskustva vezano za vjezbe tipa 'kompjuter uma', 'čakre', 'astralna projekcija' i sl. S naglaskom na Kompjuter uma i Astralna projekcija.

Kakva su vasa iskustva, i da li su stvarni rezultati mogući do krajnosti u kojoj se opisuju ili je sve to rezultat (maštovitog) uma ili tek placebo efekt, a da toga nismo ni svjesni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 25, 2006 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ako ti meni objasnis sta je placebo ja cu ti odgovoriti.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vježbe-placebo ili stvarnost
PostPostano: sub mar 25, 2006 8:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
pb je napisao/la:
Zanimaju me iskustva vezano za vjezbe tipa 'kompjuter uma', 'čakre', 'astralna projekcija' i sl. S naglaskom na Kompjuter uma i Astralna projekcija.

Kakva su vasa iskustva, i da li su stvarni rezultati mogući do krajnosti u kojoj se opisuju ili je sve to rezultat (maštovitog) uma ili tek placebo efekt, a da toga nismo ni svjesni?


Hah cuj, nekom je sve osim pive placebo :lol:
Radi vjezbe i daj si odgovor.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 25, 2006 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Isprobaj vježbe pa vidi, ako ti mi kažemo odgovor unaprijed šanse su da tvoj um izmanipulira rezultate prema onome što vjeruješ....tj ono šta ti kažemo.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 3:05 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 25, 2006 6:21 pm
Postovi: 5
Lokacija: Split
Upravo o tome pricam. Ljudski mozak je najmocnije oruzje na svitu, i glavni problem je sta ponekad uvjeravanje u nesto pretvara plod maste u istinu. Ako sebe u nesto uvjeravas dovoljno, moze se dogodit da pomislis da je stvarno istina. To je glavni problem opsesivno-kompulzivnih lažova-oni ne lažu, oni su uvjereni da govore istinu!

Radila sam jednom davno neku vježbu sto se tice proslih zivota, i umislila sama sebi da sam bila Kleopatra???!!!! Kako bit sigurna da ne umišljam ostalo, kako znat da je vježba stvarno uspila? Mislim, i našla sam čak masu sličnosti između mene i K, ali baš da sam bila ona... Svi misle da su bili poznati ljudi, po tome nikad prije seljaci nisu postojali....

Nikako odredit validitet vježbe, ako imate kakav savjet ili komentar...Help!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 3:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Intuicija i ponavljanje vjezbi. Kad radis nesto 100 puta a svaki puta imas isti osjecaj, koliko mora jak biti taj placebo ?

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 3:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 25, 2006 6:21 pm
Postovi: 5
Lokacija: Split
u tome i je problem, umislis nesto prvi put i eto ti savršen placebo, upće ne triba bit jak. U tome i je poanta placebo efekta...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Otvaranje treceg oka
PostPostano: ned mar 26, 2006 9:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 05, 2005 9:25 pm
Postovi: 5
Ima li neko knjigu "Otvaranje treceg oka" od Daglasa Bejkera (Douglas Baker) ili neku slicnu literaturu u vezi otvaranja treceg oka ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 12:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
pb a što da ti kažem, ja nemogu znati dali si ti umislila ili ne, to ti moraš sama sa sobom riješiti, vježbati dalje i koristiti svoju intuiciju.
Upravo ti netrebamo reći rezultate da se nebi dogodilo se se "umisli" rezultat, ali nemoj misliti da si sigurna u nešto, budi sigurna u nešto.
Ako shvatiš da je vibracija sve što postoji, onda mjenjanjem vibracije možeš mijenjati sebe i svoj realitet.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 26, 2006 3:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Ma sve je to super i ja vjerujem da sve te vježbe djeluju ali kad vidim kako se guru superzone izražava odmah izgubim volju za probavanjem. Ali bilo koje druge tehnike koje sam probala u životu znam da djeluju.
BTW Zašto Tetra kaže da učenje Barbare Ann Brenan ostavlja rupe u auri. Kakva je to izjava?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz