Sada je: sub apr 27, 2024 1:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Oprah o Obami
PostPostano: pet apr 29, 2011 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
http://www.youtube.com/watch?v=OrOpKOrQ ... re=related gleda te u oci i laze
a sto se tice same price i americkog naroda kuku njemu da je po vas dan u izobilju i sreci
jer oni stvarno neznaju nista zao mi ih ali mi je zao i samih nas i sebe ali opet sa tim ne
postizem nista. neznam kako se osvjestiti ali ovako sjedeci i pomirujuci se sa svim sto se desava
samo prizivamo neizbjezno koje nas slijedi zato sto neradimo nista povodom toga svega.ne pozivam na neke prosvjede i demonstracije ili bilo sta slicno samo sagledavanje stvari iz pravog ugla za svakoga od nas :hello2:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oprah o Obami
PostPostano: pon jun 06, 2011 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
glibonja je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=OrOpKOrQDsk&feature=related gleda te u oci i laze
a sto se tice same price i americkog naroda kuku njemu da je po vas dan u izobilju i sreci
jer oni stvarno neznaju nista zao mi ih ali mi je zao i samih nas i sebe ali opet sa tim ne
postizem nista. neznam kako se osvjestiti ali ovako sjedeci i pomirujuci se sa svim sto se desava
samo prizivamo neizbjezno koje nas slijedi zato sto neradimo nista povodom toga svega.ne pozivam na neke prosvjede i demonstracije ili bilo sta slicno samo sagledavanje stvari iz pravog ugla za svakoga od nas :hello2:


1.glupa tema
2. tvoji osjecaji nisu empatija nego bahatost
3. na te prosvjede prvi ja nebi od sramote izaso
4. 40 prosvjednika, ma eto citav forum, ako se nekom ćefne odozgo il te shvate kao prijetnju, poslat ce kakvog talibana i BUUUUM, ode citava galaksija u recycle bin


kad vec zelis djelovat posluzi se starim znanjem...
"Sun Tzu-umijeće ratovanja" i "lao tse- tao te ching"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 105 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz