Sada je: ned apr 28, 2024 12:58 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: uto apr 19, 2011 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ko je napisao reptilsku agendu?
Članak iz časopisa Nexus broj 57.
http://www.4shared.com/document/u7i4mwQ ... gendu.html


Autor John Lash lepo povezuje dva vrlo važna izvora: sumerske tekstove o Anunakijima, "bogovima koji su sišli s neba" i stvorili čoveka kao svog roba, i gnostičke tekstove Nag Hamadija. Oba izvora govore o raptilskim vanzemljcima koji porobljavaju čoveka iluzijama i kradu mu energiju. Primećuje i da je suština porobljavanja iluzijama to da se čovek natera da sam sebe porobi, da ima mentalitet roba i žrtve i tako sam radi u interesu svog gospodara, te da je sve to samo iskušenje za čoveka.
Ali posle tih zapažanja završava se i sve vredno u ovom tekstu, što bi trebalo da mu da težinu i auru istine.
Posle ovog važnog i dobrog uvoda sledi težak logički pad kada autor čini sve da reptilsku agendu prikaže kao iluziju koju su podmetnuli još sveštenici Vavilona, na koju su se upecali gnostičari a danas i Dejvid Ajk, Maksvel i svi oni koji upozoravaju na reptilske uticaje. Pokušava da dokaže nedokazivo, naime da zmija iz raja i drugih mitova nije zli reptil iako ona sama jeste reptil, ali ipak dobar, nego je donosilac mudrosti i znanja. To je zmija kundalini koja nam daje svest. Nimalo se ne obazire na očiglednu mogućnost da se ta zmija samo pretvara dobra ako se već radi o obmani, da su upravo obmanjivači nametnuli zmiju kao simbol kundalinija i izvor mudrosti kako bi nas približili i vezali za reptile kao dobra bića, kako ih uveliko prikazuju u njihvim holivudskim filmovima. Odnosno, da se zmijoglavi reptili sami prikazuju kao dobri.
Za njega je njihova simulacija samo to da su oni zli, dok su u stvari dobri. Nije simulacija da se prave dobri. Krunski mu je argument da su po "njegovom mišljenju" većina priča o reptilskoj agendi i zlim zmijoglavim uljezima samo preterivanja.

Tvrdi takođe da je obmana i vazemljsko uplitanje u ljudsku genetiku. Činjenica je da su genetičari pokazali i dokazali da ljudski geni nisu nastali evolucijom nego ih je neka inteligencija spakovala. Takođe je činjenica da se današnji vladari uveliko pozivaju na to svoje genetsko poreklo.
Na te dve činjenice on se ne obazire.
Ali zato spomnje drogu ayahuasko (DMT) koja svojim žrtvama redovno prikazuje kosmičku zmijurinu kao izvor mudrosti i ljubavi i vodi ih do greysa i reptila na ispitivanje. To je sve kod ovog autora dobro i poželjno. Previđa činjenicu brojnih dokaza otmica od strane greysa i reptila i njihovu surovu pozadinu koja je već uveliko dokazana i obelodanjena od stane mnogih istraživača, zatim činejnicu da sami Iluminati tvrde da potiču od tih hibridnih bogova iz Vavilona, a njihove metode vladavine svi vidimo i osećamo na svojoj koži, da nisu ni malo humani. Naprotiv.
Kada autor dobro primećuje da se ljudima vlada pomoću moći imaginacije, on tu istu moć jednostavno okreće na korist zmijoglavih reptila da ih prikaže kao dobre. Pri tome jedini dokazi su mu spekulativni, dok su činejnice koje to osporavaju vrlo materijalne i prisutne u prirodi današnje vladavine i svuda prisutnog reptilskog satanizma u samom vrhu vlasti. Njegova tvrdnja da su gnostičari obmanuti je u tom svetlu smešna i naivna. Svako ko pažljivo čita gnositčke tekstove može videti da su vrlo detaljno opisali reptilske uticaje i metode borbe protiv njih. Isusovo učenje je jedan od najvažnijih u toj borbi. Ako znamo da su reptilski hibridi osnovali Rimsku crkvu falsifikovanjem Isusovog učenja upravo s ciljem da unište gnositčke uticaje i znanje, da to čine i danas, koristeći sve svoje centre moći (Rim, religijski centar, London ekonomski centar, i Vašington vojni centar), onda propada ceo ovaj jadni pokušaj da se reptilska agenda falsifikuje i činjenice o njoj sabotiraju.

Zbog svega ovoga ovaj tekst je dobar primer dezinformacija: sadrži u sebi dosta istina ali ih izvrće u laž.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: uto apr 19, 2011 3:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Ljudi svašta pišu. U nedostatku podataka ih izmišljaju.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: uto apr 19, 2011 4:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Hvala Pantelija. Inače koliko sam uspjela dosad shvatiti - sve dezinformacije koje se tiču tema nekih saznanja i počinju tako da eto - otkrivaju "zabranjene" teme a onda lagano zaobiđu istinu i opet te vrate gdje si i bio. Nigdje. Vrate na početak u san. Istina ne vraća u san i nije ugodna. I nije lako za povjerovat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: čet apr 21, 2011 11:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
I moje hvala ide panteliji na trudu i dodatno infu . Svakom onom koji je malo "dublje" u ovoj tematici je vidljivo da je dizinfo u pitanju.
Da nevidljiva ruka vodi ovaj svijet to se vidi iz aviona gdje su ovi na vrhu u vlasti i gore od lutaka donoseći nebulozne zakone i vodeći nebuloznu politiku kako u banaka republik tako i u onim vodećim zemljama.
Isto je vidljivo da unatoč silnom napretku i tolikom tehnologijom život je suroviji nego ikad a zlo je u svakoj pori života. O tome se ne piše i to se ne vidi ali ljudi to osjećaju iako su toga nesvjesni, danas se dobar dio odnosa i veza svodi na glumu i formalnost, nema više povezanosti i povjerenja, svi se pozivamo na nekakva prava i privatnost. Ljudi su usamljeniji i nepovezaniji nego ikada u povijesti unatoč što bio trebalo biti obratno.
Ali to je i najmanji problem jer je vezan uz osjećaje, glavni problem je nivo svijesti. Kroz razgovor se može odmah vidjet tko je gdje da neznam koja je tema, točno se vidi tko je gdje. Ima ljudi koji su zaista na primitivnom nivou gdje su doslovce na životinjskom nivou koji žive od danas do sutra.
Isto sam primjetio da svijest nema veze s obrazovanjem iako bi čovjek očekivao da je kao školovan onda mora biti pametan, je al pamet nema veze s sviješću, haha samo što moraš biti svjestan da i to uvidiš.

Mogu samo reptilima skinut kapu za dobro obavljen posao, a ljudima samo reći jedno, ono što posiješ to češ i požeti.

Oduvijek sam bio svjestan da ovdje puno stvari ne štima i da je dobar dio isprogamiran komad govedine. Školstvo je najbolji primjer i dok si unutar njega igraš po njihovim pravilima gdje te hebu ko malog zeca a kad izađeš van onda si "dobar i normalan" i ti isti koji su te rušili i "mučili" danas te uredno pozdravljaju i dok si bio pod njihovim palicom nikad im nebi palo napamet da je to sve igra u kojoj smo i ja i oni žrtve lošeg sustava i da ću ja jednog dana napustit taj njhov mali svijet u kojem oni igraju ulogu mini boga.
Što je nagore oni toga nisu svijesni.
Svi se brane i često čujem sustav je takav, e pa gospodo nije tako, sustav čine ljudi!

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: čet apr 21, 2011 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
mikeš je napisao/la:
I moje hvala ide panteliji na trudu i dodatno infu


Svi se brane i često čujem sustav je takav, e pa gospodo nije tako, sustav čine ljudi!


Sve ovo stoji također hvala PANTELIJI, ma ko su ti koji stvaraju zakone da bi ih ja morao poštovati, ali ljudi jednostavno ne razmišljaju tako negu u stilu "pa to je zakon a zakon je tu da ga se poštiva" ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Doslovno popizdim na takve odgovore :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: čet apr 21, 2011 1:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Sve više znamo i sve više piz.... A njima = :twisted: to također odgovara. Žele nas zadržati ovdje i da se hrane nama kad emitiramo te niske emocije. Teško nam je... no ja imam nadu i vjerujem da ćemo podići taj svoj nivo svjesti, da će porasti u nama Ljubav, ne ljubav koju prezentiraju ONI :twisted: , nego zaista onaj pravi nebeski osjećaj, a onda nećemo piz.... ni na koga pa ni na :twisted:

al da je teško - je.... sve više vidimo pa smo bjesni zato, a sa druge strane vidimo hrpu ljudi koji ni iz daleka da progledaju....
Odabrali smo ovo i izvući ćemo najbolje iz ovoga svega.
Nego da se vratim na ove :twisted: ... danima mi se vrzma po glavi ona hladna Kate Middleton - da li je reptil i zna ili će i ona biti žrtvovana? Po očima i izgledu prije bih rekla da zna i da ima i te kakvu "Bitchi" ulogu, baš je ledeno ogavna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: čet apr 21, 2011 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Artemida je napisao/la:
ego da se vratim na ove :twisted: ... danima mi se vrzma po glavi ona hladna Kate Middleton - da li je reptil i zna ili će i ona biti žrtvovana? Po očima i izgledu prije bih rekla da zna i da ima i te kakvu "Bitchi" ulogu, baš je ledeno ogavna.


Neće biti žrtvovana već ritualno oplođena 30. 4. 2011. Tada im je ritualan dan za te stvari. Vidi na mom postu o njihovim ritualima. Zato im je venčanje zakazano 29.4.2011.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: čet apr 21, 2011 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Pantelija je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
ego da se vratim na ove :twisted: ... danima mi se vrzma po glavi ona hladna Kate Middleton - da li je reptil i zna ili će i ona biti žrtvovana? Po očima i izgledu prije bih rekla da zna i da ima i te kakvu "Bitchi" ulogu, baš je ledeno ogavna.


Neće biti žrtvovana već ritualno oplođena 30. 4. 2011. Tada im je ritualan dan za te stvari. Vidi na mom postu o njihovim ritualima. Zato im je venčanje zakazano 29.4.2011.

intresantno je da je tog dana, 30. 4. kraljičin dan u holandiji.
na taj dan je rođena kraljica julijana, majka od trenutne kraljice beatriks, a njezin muž je bio princ bernard, osnivač i prvi predsjednik bilderberg grupe.
princu bernardu holanđani najviše zamjeraju način na koji je prihvatio nijemce u drugom svjetskom ratu iako je i on nijemac. o njegovom učešću u osnivanju bilderberg grupe se uopšte ne govori, osim u nekim alternativnim krugovima. ako mediji o tome ne govore, onda se o tome slabo zna, kao uostalom i svugdje u svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko je napisao reptilsku agendu?
PostPostano: pet apr 22, 2011 10:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma jasno mi je da se oni ni ne "oplođuju" samo tako i sa bilo kime no svejedno mislim da ona ima puno veću ulogu osim te, a možda se i varam.
Za samog WillIAM-a nagađaju da je majka Diana oplođena sa Pindurom, ko je to ne zna se.

Malo :offtopic: - odmalena sam opčinjena sa tim kraljevstvima i još ko malena sam crtala dvorce i princeze (3-4 g), posjetila sam dvorce koje sam kod mogla i mogla bih u njima biti neprestano. S obzirom da se ti :twisted: inkarniraju među sobom - sasvim sumnjam da sam bila među njima - osim kao neki kmet u nekom od tih dvoraca :mrgreen:
No svejedno mi je ogavno klanjat se njima i stalno ih propagirati i divit im se. Posebno sad kad znam otprilike ko su.
I još nešto - čini mi se kako ih baš previše i ne smeta što su otkriveni, mogće i stoga što je ipak malo onih koji znaju, a puuuuno onih slijepih.
ajoj


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz