Sada je: sub apr 27, 2024 3:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet maj 06, 2011 12:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Alfice ti mi baš moraš zgaditi dan, prvo mi je zbog tvog posta u glavi počela ići pjesma od Dolores Dragović "Marija Magdalena" aaaaaaaaaaa (ma gdje sam je samo našla).
a onda sam i malo pogledala spot od kobilasto-kukuruzne.... mislim stvarno.
Idem si pustiti neku pozitivu jer ovo je too much.
Nisam ni tražila simboliku pjesme.... ko da je bitno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet maj 06, 2011 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Sve mi se cini barem mi je ocitije da masovno ucestvujemo masovnim sotonostickim ritualima te ih kroz sve pore ljudskog "" drusta podupiremo u nezanju i "kolotecina" zivota...


http://www.youtube.com/watch?v=wagn8Wrm ... r_embedded


jos malo potopa koji nam mozda slijedi...

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon maj 09, 2011 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Artemida je napisao/la:
Alfice ti mi baš moraš zgaditi dan, prvo mi je zbog tvog posta u glavi počela ići pjesma od Dolores Dragović "Marija Magdalena" aaaaaaaaaaa (ma gdje sam je samo našla).
a onda sam i malo pogledala spot od kobilasto-kukuruzne.... mislim stvarno.
Idem si pustiti neku pozitivu jer ovo je too much.
Nisam ni tražila simboliku pjesme.... ko da je bitno.


Draga moja, žao mi je ako si tako doživjela moj post. Nekako mislim da si na pragu nečega što je normalno, što više vidiš stvari oko sebe to ti se događa da si time potresenija. I to je u redu, ali sad si u poziciji da napraviš još jedan korak - ostaneš mirna znajući šta se događa. U suprotnom, ako budeš na sve emocionalno reagirala - trošit ćeš sebe uludo. Samo promatraj, ne proživljavaj...
Što se tiče simbolike meni je u ovom posljednjem spotu vrlo inetresantan trenutak u kojem je u vodi i ona se podiže i zapljuskuje je. Naravno da mi je prvo na pamet palo podizanje voda i tsunamiji, ali istovremeno to može ukazivati i na val. Val u bilo kojem smislu.
Kad tako promatraš stvari, onda ti se Gagica ne gadi, ne doživljavaš je bolno.

Naravno, ostaje i pitanje treba li je uopće proučavati. Meni je interesantna, jer kako sam već rekla ona je na neki način putokaz manipulacije. Mislim da je ona primjer onoga što se događa kad pomislimo da su se neka proročanstva obistinila, a kad dublje promotriš shvatiš da su proročanstva pripremljena.

Zato samo "prati" događanja, nemoj ih uzimati toliko "k srcu"! :love3:


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet maj 20, 2011 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
dobro, a što kažete na to da su njezine pjesme uglavnom pozitivne poruke
pogotovo one poput born this way i hair

nedavno je rekla da ona novim albumom želi otvoriti put svjetlosti na zemlji

nije mi jasno čemu to sve gađenje na gagu i na pop pjesme. nisu iluminati samo ono loše. bez njih ne bi imali tehnologiju i sve stvari koje čine život zabavnijim. možete se vi zatvoriti u svoj oklop od svjetlosti i gaditi se na sve ostalo, ali jedno bez drugog ne ide, ako ništa onda zbog iskustva dok ste tu na zemlji

najbolje je promatrati, znati i ostati neutralan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sub maj 21, 2011 2:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Lady Gaga i njezine pjesme nemogu nikako bit pozitivne.
Ja neznam da li vi slusate tu muziku ,ali sami bitovi koji se cuju u njenim pjesmaam,ritam kojim udaraju te ono diZe sam tak da sw ono u diakoteci kad si onak pijan to te tak ponese da se u istom trenu oajecas kao da mozes sve.Mislim da u tom trenu masa ljudi dozivi spicu i u jednom trenu postanu spremni prepustit se svemu sto im netko ponudi.Znas ono ajde ides povuc lajnu i karat onu tam ma sve daj .brijem da se puno ljudi na takav nacin potpuno prepusti i sta god da i kazes oni bi ucinili u tom trenu.
I zato mislim da je to totalna manipulacija.
A nezban sta ima poz.u pjesmi ejjj ja sam trudna s judom ali volim isusa ali nema veze isuse tebe cu ostavit jer juda vozi bolji motor.
Mislim jeste li se zapitali kako to da se crkva nije uopce oglasila u vezi te pjesme i spota?
Pa naravmo da nije kad su to sve isti igraci.
Mislim uzas


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sub maj 21, 2011 10:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma baš stvarno, sad je ona pozitivna, ma mislim stvarno. Kao prvo od umjetnosti nema apsolutno ništa, njena muzika služi SAMO sa pretvaranje ljudi-mladih u robove ispranih mozgova, te njene pjesme imaju "ugrađene" te neke valove-frekvencije koje mozak dovode u stanje GAGA (ne samo njena naravno), odnosno veeeelika praznina - plus mnogo simbolike koja radi u podsvjesti. A i što se ljepote nje kao žene tiče - izgleda ko mutant između konja i žene, mislim ne razumijem što se tu ima veličati. Razumijem jedino one koji su je proizveli - i drugu stranu - koja nema pojma o pozadini pa im je eto ona baš fora i cool i originalna i bravo ona.
U pravu si jedino da ne treba pljuvati po tim svim iluminatskim i onim iznad njih stvorovima, tu su baš zato da se mi trgnemo.... i odemo odavde :blob:
Neću ih ja više pljuvati niti vređati - no mišljenje moje ostaje u svezi nje kao "umjetnice" ili ljepotice.
Moja mama sa 60 god je ljepša od nje sa 20 :angel4: A moja baba je bila nadarenija umjetnica od nje kad je premetala sijeno i pjevala narodne!
Lady Kaka nije umjetnica.
Nego što je Kaka mislila reći kad je na onom spotu izašla ona sa brojevima 23 5 11 - između su križevi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sub maj 21, 2011 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 05, 2010 9:15 am
Postovi: 142
Artemida je napisao/la:
...
Nego što je Kaka mislila reći kad je na onom spotu izašla ona sa brojevima 23 5 11 - između su križevi?

u kojem spotu???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: ned maj 22, 2011 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
http://www.youtube.com/watch?v=Gb7cCjQt ... re=related
nije spot nego slika koja se negdje pojavila.... ili sa albuma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: ned maj 22, 2011 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 05, 2010 9:15 am
Postovi: 142
Artemida je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=Gb7cCjQtbnQ&feature=related
nije spot nego slika koja se negdje pojavila.... ili sa albuma.

okay...hvala...vidjet cemo sutra ima li ikakvoga znacenja ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: ned maj 22, 2011 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Nekako mi se čini da se to radi tek toliko - da si narod malo razbija glavicu i zabavlja time te ako je moguče doda malo i panike. Sve to je bolje za njih nego da čovjek počne sa radom na sebi, mislim da se neće ništa dogoditi, ili imaju oni/ona neki svoj obred :twisted: koji im je eto jako važan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon maj 23, 2011 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
to je bio datum izlaska singla judas, ništa više


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sri jun 01, 2011 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
stalno pokriva oko, u videima, interviewima, slikama. nevjerovatno. preočita je.

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: čet jun 02, 2011 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
hahaha.. pokriva oko! Meni je to presmješno - mislim znam zašto i nije jedina, vidim te njihove simbolike i potpise u skoro svakom filmu i meni je to već i presmješno. Nema filma bez šahovnice, piramide, jednog oka, 9/11.....
Iz ironije i ja po novome režem kolače u obliku trokuta- još razmišljam što da stavim na vrh za oko.... čokolada ili neke mrvice.
Pa zar nisu smješni, meni jesu, prije sam šokirana bila a sad mi je već i smješno.
A ladi kaka je..... ne znam, lijepa i zanimljiva ko i onaj Šerafciger papa.
Brrrr... sutra nam dolazi....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: čet jun 02, 2011 12:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
eto,svijet bi bio drugaciji da nje nema
zasto se morala roditi pobogu? sad moram jos i da pisem o njoj

ona je stvorila samu sebe,tako se to radi danas,ako hoces uspjet moras nekad i napravit nakazu od sebe i uspjela je u tom cim se pise o njoj

](*,)

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet jun 03, 2011 6:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Artemida je napisao/la:
hahaha.. pokriva oko! Meni je to presmješno - mislim znam zašto i nije jedina, vidim te njihove simbolike i potpise u skoro svakom filmu i meni je to već i presmješno. Nema filma bez šahovnice, piramide, jednog oka, 9/11.....
Iz ironije i ja po novome režem kolače u obliku trokuta- još razmišljam što da stavim na vrh za oko.... čokolada ili neke mrvice.
Pa zar nisu smješni, meni jesu, prije sam šokirana bila a sad mi je već i smješno.
A ladi kaka je..... ne znam, lijepa i zanimljiva ko i onaj Šerafciger papa.
Brrrr... sutra nam dolazi....


:love3:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: ned jun 05, 2011 10:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
znate sta... pa svi koji raspravljate o ovome nemate pojma ni tko ste ni sta se ni sta ucite ni koja vam je svrha ovde...

pricanje o drugima je BESCILJNO

a sama lady gaga je NEBITNA, NEZANIMLJIVA kvaziatrakcija...

jeli manipulacija ili nije i u kolkom pogledu, zivo me se jebe jer se trebamo okrenuti sebi, odgovori su u nama, a ne tamo negdje u eteru gdje cekaju da budu vidjeni, a vecina ljudi opravo ih i trazi negdje "vani" a onda otkriva manipulacije....

nije bit ovoga svega nalazenje manipulacija i prikupljanja informacija sta gdje sivi rade, NE, nego je bit ZNANJE, unutarnji mir, sloboda...kad to svi ovde barem malo okusimo, nece vas zanimat nikakve gage ni njigove manipulacije, dozivljavat cete ih ko prolaznike s kojim nemate ništa zajedničko


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: ned jun 05, 2011 9:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
to i ja kazem

izaso joj je novi album,trebo bi ga skinuti :angel4:

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon jun 06, 2011 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
To si dobro rekao, svaka čast. Jasno mi je ko dan da je tako ali opet me povuče pa razbijam glavu i bjesnim zbog gage, pape, sabora..... onda se opet usidrim u stanje kad znam i osjećam da je to zaista nebitno za mene..... i tako, plovim malo vamo malo namo.
No sve više vamo..... kad vidim da su svi oni ipak daleko od nas i nebitni....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon jun 06, 2011 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Artemida je napisao/la:
To si dobro rekao, svaka čast. Jasno mi je ko dan da je tako ali opet me povuče pa razbijam glavu i bjesnim zbog gage, pape, sabora..... onda se opet usidrim u stanje kad znam i osjećam da je to zaista nebitno za mene..... i tako, plovim malo vamo malo namo.
No sve više vamo..... kad vidim da su svi oni ipak daleko od nas i nebitni....



ma znaš šta, ja sam metalac, volim metal i rock glazbu, bibere i gage opcenito nemogu smislit pa onda na racun toga i bivam ponekad uvucen u nekonstruktivnu pricu, ali kao takvu je trebamo prepoznat i izvuci se iz nje, i kad spoznam da sam skreno sa put kojim idem, fino zaustavim, cekaj prijatelju to je nebitno, mi kao takvi kakvim se vec smatramo nemozemo tako razmisljati i pricati jer sami ispadamo idioti jer tko smo da kazemo da je metal bolji od popa. nemozemo, to je onda bahatost. e onda se i ostali zacude pa se vratimo novom albumu iron maidena i megadetha.

ali evo i jedna i druga strana bar sto se tice glazbe se naglo budi: zadnja 2 albuma megadeha, final frontier od Maidena, scar symetry, hladno pivo, i jos masa bendova koji il se bude il nas pripremaju na val, a s druge strane imamo gage, keshe, fifti sente i sl. koji zavlače


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon jun 06, 2011 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Judziin - ne bih znala jel svi oni nešto poručuju, moguće. I ja sam davno slušala metal - bila sam zaluđena sa Bathory - i grupom a i samom groficom. Eh.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 110 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz