Sada je: uto apr 16, 2024 8:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zabrana pušenja
PostPostano: uto okt 11, 2011 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
U Sarajevu se na pijaci može kupiti hercegovački duhan u kutijama. Kutija je otprilike veličine 2 šteke cigareta, cijena 10, 12 i 14 KM (5, 6 i 7 Eura) zavisno od kvalitete duhana. Ponegdje se može kilogramsko pakovanje u kesama kupiti ali mi cijena nije poznata.

250 filtera po 3 KM, mašinica za motanje filter-cigareta košta 7-8 KM.

Mogu se kupiti i papirići (bez filtera, mislim da 500 kom. košta 1 KM) kao i mašinica za papiriće.

Kvašenje duhana je bitno jer se osušen duhan mrvi a u mašinici zaglavi.
Prodavači predlažu da se stavi mokar list kupusa u kutiju radi održavanja potrebne vlažnosti. Draže mi je da nekoliko puta skvasim ruku i poprskam duhan.

Na ulasku u 2011-tu je povećana cijena cigareta u BiH za cirka 20% pa je dio mojih poznanika prešlo na motanje.

Od jula kruži (dez)informacija da se domaći duhan prska "nekakvim nelegalnim sredstvom koje je internacionalno zabranjeno".
Patka duhanske industrije da se pušači, eto, vrate kupovni cigareta?

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zabrana pušenja
PostPostano: uto okt 11, 2011 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
bob je napisao/la:
alf je napisao/la:
Imaš ga na kiosku, u vrećici - "Zlatni duhan" - dakle, naš, ali obzirom da je u legalnoj prodaji možda je "tretiran" nečime....Iako je znatno bolji nego cigarete....I imaš po tržnicama, ali to trebaš pronaći kod koga se može kupiti, nije javno.....prodaje se kao i švercane cigarete....

Alf :blob:



Zlatni duhan je belgijski. Zlatni dukat (koji osobno pušim) je domaći. :glasses7:
Zlatni dukat je bio nekad domaci...vidi natpis na pakiranju... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zabrana pušenja
PostPostano: sri okt 12, 2011 9:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Gordan je napisao/la:
bob je napisao/la:
alf je napisao/la:
Imaš ga na kiosku, u vrećici - "Zlatni duhan" - dakle, naš, ali obzirom da je u legalnoj prodaji možda je "tretiran" nečime....Iako je znatno bolji nego cigarete....I imaš po tržnicama, ali to trebaš pronaći kod koga se može kupiti, nije javno.....prodaje se kao i švercane cigarete....

Alf :blob:



Zlatni duhan je belgijski. Zlatni dukat (koji osobno pušim) je domaći. :glasses7:
Zlatni dukat je bio nekad domaci...vidi natpis na pakiranju... 8)


Na stranicama proizvođača piše slijedeće:
"Zlatni dukat je duhan... ...Mješavina je biranih hrvatskih duhana tipa Virginije i nešo uvoznih duhana..."


Uglavnom, meni se sviđa jer mi se čini da ima najmanje kemije. Prije sam kupovao i domaći duhan po zagrebačkim tržnicama, ali nekvaliteta je zastrašujuća. Kao da pušiš slamu.

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zabrana pušenja
PostPostano: sri okt 12, 2011 9:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ispričavam se, riječ je o dukatu.....brzina...... :hello2:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: čet okt 27, 2011 11:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
http://alajefromthepleiades.com/health/healing/how-can-you-stop-smoking-effectively-and-get-rid-of-anything-that-harms-your-body

The secret world government have created these cigarette drugs in order to keep the people in a low consciousness and vibration, in order to control the people easier. Every smoker has negative astral beings, parasites and holes in his dirty aura. They feed on the life energy of the smoker, forcing him to smoke further. You can see it with an active third eye. Cigarettes, drugs open the door to the lower astral planes where there are demons, nonspiritual people or deceased smokers.

These people suffer and be tormented by the demons… And for a very very long time before they finally begin to be interested in love. Only then they see the light and can again incarnate in another body, to learn self-love. You can only go to higher dimensions, if you have a spiritual clean, high energy. Only then you can stay in the high energy levels.

When the body is being deliberately destroyed by drugs, the divine energy can’t flow properly in you and the body becomes sick. Self destruction is a sign of lack of love and spirituality. Most believe that they love, but this is just a rational thinking in their ego-mind. There is no REAL love from the heart. It is an entirely different frequency.

A broken radio, can not receive clear music, but only distorted, or none at all. The body is the earthly vessel for the soul. If the body does not function properly, you have no good contact with the soul. One then does not receive ideas of the soul but only lies, illusions and negative words of the dark creatures.

Just remember:

You need first of all a strong will and SELF – LOVE
Who loves himself, does not hurt himself.
Only who loves himself can love others REALLY.
You can only give what you have.
Everything that stinks, is shunned by beings of light.
Only the dark side like everything that is dirty and stinks.
Only the dark side, like to be in a lower vibration, which is not love.
The light side you can find where it’s beautiful, beautiful aromas,
beautiful colors, beautiful, harmonious music, love, high vibration.

Learn how to REALLY love you. Not just with your rational mind, but with your whole being. No spiritual being is taking drugs. No spiritual being is smoking. That would be) against love, against spirituality, against the existence (god. Only demons like poison, mud and low vibration. Take a big leap in your life and decide to go to the light. Throw away any drugs TODAY. Fight against the influence of the dark side. Are you ready for a higher level of development in your life? Are you ready for a higher consciousness? It is YOUR decision…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 12:05 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ovakvi članci su postali hit u zadnjih par dana, odakle li samo izlaze?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Stvarno svašta ima na ovom netu.
Slijedeće što će nam ovi sa "Plejada" reći vjerovatno će biti nešto u fazonu da bi trebali ugraditi čip,jer tijelo nije samo po sebi sposobno primiti signale viših frekvencija.
Glupost bi vjerovatno trebala biti jedna od "najviših",odmah do one koja predstavlja prag prelaska.
Čim je prihvatimo kao takvu mi smo samo na korak od "spasenja".

Jadni svi oni indijanci i šamani,tolike vjekove u zabludi da je duhan ljekovita biljka...
Hvala momcima sa "plejada" i univerzalnoj kosmičkoj inteligenciji.
Šta bi mi bez njih...

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 6:23 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ha čuj, zadimiš si svjetlosnu čahuru, bude puna katrana i svjetlost više ne prolazi i uveneš.
Šalu na stranu, cigarete su zbilja prepune svakakve kemije, svega tu ima više nego duhana.... ali nađe se još načina i da se popuši prava stvar.

Jedna bitna stvar koju sam čuo je da dobar duhan uzemljuje, a to je blagodat onima koji su uvijek nekako napola van sebe (često prisilno).
Takvim ljudima je jako teško normalno funkcionirati u svakodnevnom životu jer su uvijek negdje u oblacima, rastreseni, teško je tako zaraditi za kruh, najbolje im je odmah ići za direktora, ali malo sutra...
Fino si popušiš, prestaneš zujati i na poso. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 10:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Sljedeća poruka je upravo stigla sa Plejada, direktno i transluminarno:

Citat:
Ako čovjek već pati od nedostatka pronicljivosti za prepoznavanja dezinformativnih izvora, onda se bar može potruditi da prevede nju-ejđersko smeće koje tovari na forum galaksija. Hebo vas onaj ružičasti Hrkljuš!

Namaste, ljubljena braćo i sestrice!


Dakle, napokon su počeli i nas direktno kontaktirati! E, vala, bilo je i krajnje vrijeme!?

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 11:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
galaksija je napisao/la:
Sljedeća poruka je upravo stigla sa Plejada, direktno i transluminarno:

Citat:
Ako čovjek već pati od nedostatka pronicljivosti za prepoznavanja dezinformativnih izvora, onda se bar može potruditi da prevede nju-ejđersko smeće koje tovari na forum galaksija. Hebo vas onaj ružičasti Hrkljuš!

Namaste, ljubljena braćo i sestrice!


Dakle, napokon su počeli i nas direktno kontaktirati! E, vala, bilo je i krajnje vrijeme!?

...
znaci, za ljubicaste kod izbora...OK... :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 2:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Mislim da ne treba biti Plejadanc da bi shvatili , da svi komentari koji su se ovdje pojavili osim mog prvog, potječu od bivših ili sadašnjih pušača.

Čovjek nudi jednu perspektivu viđenja stvari koja je u skladu i s mojom trenutnom, ako je to New Age, onda mu pripadam i srcem i dušom.

U životu nisam zapalila cigaretu i nemam namjeru i oduvijek mi je smrdila, hahahahahaha

Neki šamani su prinosili i ljudske žrtve, pili ljudsku krv, mazali se njome... hoćete reći da je i to zdravo za dušu...

Ja sam za :love5: :love3:

kome smeta, ima rješenje: :glasses7:

:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 3:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Što je najsmješnije, gornji komentari upravo su potvrdili ono o čemu se u prvom postu govori.

Hvala momci! :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 5:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Ja se zatvaram u ljubičasti oklop prekriven zlatnom bojom i 3 tabakere ručno napunjenih cigareta, pa vi umrite u neznanju! :rofl

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 5:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Evo i PRIJEVOD teksta iz prvog posta:

Tajna svjetska vlada stvorila je cigarete kako bi ljude držla na niskom nivou svijesti i vibracija, kako bi lakše kontrolirala ljude. Svaki pušač ima negativna astralna bića, parazite i rupe u svojoj prljavoj auri. Oni se hrane na životnoj energiji pušača, prisiljavajući ga da i dalje puši. Možete to vidjeti s aktivnim trećim okom. Cigarete, droge otvaraju vrata nižim astralnim ravnima gdje postoje demoni, nespiritualni ljudi ili umrli pušači.

Ti ljudi pate i mučeni su od strane demona ... jako jako dugo vremena prije nego što se konačno počnu interesirati za ljubav. Tek tada vide svjetlo i mogu se ponovno utjeloviti u drugom tijelu, kako bi naučili ljubav prema sebi. Možete ići u više dimenzije samo ako imate čistu, visoku duhovnu energiju. Tek tada možete ostati na visokim razinama energije.

Kada je tijelo namjerno uništavano drogama, božanska energija ne može teći ispravno u vama i tijelo se razboli. Samouništenje je znak nedostatka ljubavi i duhovnosti. Većina vjeruje da vole, ali to je samo racionalno razmišljanje u njihovom ego-umu. Nema PRAVE ljubavi iz srca. To je sasvim različita frekvencija.

Pokvaren radio, ne može primiti jasnu glazbu, već samo iskrivljenu, ili nikakvu uopće. Tijelo je zemaljsko plovilo za dušu. Ako tijelo ne radi ispravno, nemate dobar kontakt s dušom. Čovjek tada ne prima ideje duše već samo laži, iluzije i negativne riječi tamnih stvorenja.

Sjeti se samo:

Trebate prije svega jaku volju i SAMO - LJUBAV
Tko voli sebe, ne nanosi sebi zlo.
Samo tko voli sebe može ISTINSKI voljeti i druge. Možete dati samo ono što imate.
Sve što smrdi bića svjetlosti izbjegavaju.
Samo tamna strana voli sve što je prljavo i smrdi.
Samo tamna strana voli biti u nižim vibracijama, što nije ljubav.
Svjetlu stranu možete naći gdje je lijepo, lijepe arome,
lijepe boje, lijepa, skladna glazba, ljubav, visoke vibracije.

Saznajte kako ISTINSKI voljeti sebe. Ne samo svojim racionalnim umom, već s cijelim bićem. Ni jedno duhovno biće ne uzima drogu. Ni jedno duhovno biće ne puši. To bi bilo protiv ljubavi, protiv duhovnosti, protiv postojanja (boga). Samo demoni vole otrov, blato i niske vibracije. Napravite veliki skok u vašem životu i odlučite ići u svjetlo. Odbacite bilo kakve droge DANAS. Borite se protiv utjecaja tamne strane. Jeste li spremni za višu razinu razvoja u vašem životu? Jeste li spremni za višu svijest? To je VAŠA odluka ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Apsolutno IMPRESIVNO i za mene naučno dokazano - na kraju ovog videa vidi se jedan kako je gore opisano poseban (*negativan) energetski entitet koji parazitira na energetskom tijelu 15godišnje narkomanke.

IZ Na Rubu Znanosti - 3/6 HQ - Nevidljivi svemir Harryja Oldfielda - 15-02-2010

http://www.youtube.com/watch?v=MV8ZxrdxdIQ&feature=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Koji su vaši argumenti?

Ismijavanje?

Slobodno! Time govorite najviše o sebi i ponovo potvrđujete ono o čemu je ovdje riječ.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 8:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Vidiš,ja sam recimo u mladosti baš onako poprilično bio na meti takvih kakve opisuju ovi sa "plejada",samo što tad nisam pušio,niti se drogirao.Apstinencija u svakom pogledu.
Ni sad se ne drogiram,ali zato pržim 3 kutije cigareta na dan i osjećam se savršeno,a malih rogatih nigdje na vidiku.
Kako sad to objasniti?
Dugo sam razmišljao šta bi moglo biti u pitanju i na kraju došao do zaključka da su moguća samo 2 odgovora.

1.Da sam ih rasterao dimom (količina od 3 kutije je ipak bila previše za njih).
2.Da sam odlučio da se suočim sa svojim strahom i iz te bitke izašao kao pobjednik,a poraženi više nemajući za šta da se uhvati,jednostavno je odustao i otišao da gnjavi nekog drugog.

Nemoj me pogrešno shvatiti,ne želim da te uvrijedim.Djeluješ mi na osnovu teksta kao draga i simpatična osoba i sve što želim je da ti dočaram pogled na stvari iz drugog ugla.
Ne treba ovde niko nikoga ubjeđivati u nešto.
Samo razmisli malo o ljudima koji boga već vjekovima traže u knjigama i crkvama,izbavljenje i istinu između redova starih tekstova,a da pritom ni jednog trena ne zastanu i pogledaju unutar sebe.
"Nju ejdž" je upravo to,čitati o ljubavi,a nikad je istinski ne osjetiti.
Ljubav iz SRCA je drugačija kad je napisana na papiru,a drugačija kad se osjeti tamo gdje stvarno treba da je doživiš,upravo unutar srca.
Onda ti više neće trebati ni "Plejadinci",ni "Kasiopejci",ni svešteno lice lokalne crkve.
Srce će ti dati odgovore na sva pitanja,samo ga treba naučiti slušati,a to je znanje koje ti ni jedan drugi izvor na svijetu ne može pružiti.
:love3: :love5: :angel4:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 8:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Argumenti ???? Nisam vidio argumenata sa tvoje strane.
Samo uzmi zdravo za gotovo. A ako ne??
Možda najprie obilježavanje, a onda spaljivanje na lomači, svih pušača.
Jel to to TO !!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 9:35 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ti Plejadanci baš i nisu u toku, već dugo se provodi kampanja protiv cigareta, nema ni jedne reklame koja bi bila za cigarete. I to sve protiv duhana je baš od vlade, javne, tajne, koje god.

Možda je tek sad stigao tv signal sa reklamama za cigarete od prije desetak godina na Plejade?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cigarete kao sredstvo manipulacije
PostPostano: pet okt 28, 2011 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
promatrač je napisao/la:
Ti Plejadanci baš i nisu u toku, već dugo se provodi kampanja protiv cigareta, nema ni jedne reklame koja bi bila za cigarete. I to sve protiv duhana je baš od vlade, javne, tajne, koje god.

Možda je tek sad stigao tv signal sa reklamama za cigarete od prije desetak godina na Plejade?

:thumbup: dobra!

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz